Új privát üzeneted érkezett!

Kép
 
 


Szia Aarnika, de szép.

Kriszta, köszi. Akkor beszélünk.

Remélem, mindenki halad a maga útján előre, és amennyire lehetséges, jól vagytok.

Zaha



Kép
Kép
 
 


Melcsike, Tünci, Betti, és mindenki, akinek mostanában volt a két éves forduló, gondoltam Rátok és Rájuk.
Puszik

Zaha



Kép
Kép
 
 

 
 

Grácus!
Írtam Neked privát üzenetet már jó régen. Látom, hogy még nem olvastad, bár lehet, hogy már nem is aktuális. Ha gondolod, olvasd el.

Mindenki másnak üdv!
 


Sziasztok!

Angie
Válaszoltam!! Mostanában nem voltam a babaneten hisz most egyáltalán nem aktuális még a babavárás téma nálunk!!:(

Remélem mindenki jól van!!
Puszi!!

Kép
 
 


Békés emlékezést kívánok Nektek...

Minden babáért...

Kép

Szeretettel gondolok rátok.

Tünde

KépKépKép
 
 


Égjenek a gyertyák minden pici Angyalkáért!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
 
 


Drága Kisfiaim!

Sokat gondolok Rátok, nagyon hiányoztok és ez mindig így lesz.

Örök szeretettel:

Anya
 
 


Sziasztok!

Régen jártam itt...

Ma egy éve született a Kicsifiunk angyalkának...
Nem telik el nap, hogy ne jutna az eszembe, de a mai nap különösen fájdalmas...

Drága Kubi,
A kis Angyalkáink már 1 évesek odafönt...

dido
 
 


Dido :cry:
Nagy ölelést küldök Neked!
 
 


Zaha!

Ölellek és ...és tudod....


Kép Kép

KépKépKép
 
 


Ó, Tünci.
Nagyon köszönöm, köszönjük...

Én is ölellek sokszor.

Zaha



Kép
Kép
 
 


Zaha én is gondoltam rád!:((

És külömben is sokszor eszembe jutsz....

Kép
Kép
 
 


Szia Szintike, köszönöm Neked is, hogy gondoltál ránk.

Hogy vagytok, mizujs Veletek?

Zaha



Kép
Kép
 
 


Lányok, hogy vagytok? Kinek hol tart az élete, hogy telnek a hétköznapok?

Betti
Kép
 


Szia Betti!

Hát először is gratulálok a nagyfiúnak, boldog szülinapot neki!!!!

Én jól vagyok. Végre, azt hiszem, mondhatom. Dolgozom, gyűrjük a mindennapokat, és megint tudok örülni.
Vince nagyfiú, ő is jól van, csicsereg állandóan, és ovizik rendületlenül.

Remélem, a többiek is megtalálták a békéjüket.

Nálatok mi a helyzet?

Amúgy fura, mert nagyon rég voltam erre, csak épp ma (itthon vagyok) gondoltam, benézek. És lám.
:) :)

Zaha



Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Betti boldog szülinapot a nagyfiúnak! :D

Zaha örülök, hogy jól vagy!

Mi lassan a finishbe érünk, ma vagyok 32 hetes, kislányunk lesz. Nem ment ez sem könnyen, sőt, és még mindig nem lehet megnyugodni, mert valószínűleg nem bírjuk ki majd a végéig, de a doki szerint, már nagy baj nem lehet, bármi is történik. Bizakodunk és várjuk a leányzót!

Remélem jelentkeznek a többiek is!

Puszi Mindenkinek!

Kubi
 
 


Szia Kubi, szorítok Nektek nagyon, kitartás!

Várjuk a jó híreket! :)

Zaha



Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

De jó h azért elő-előbújunk:)

Zaha, megkaptam, válaszolok nemsoká:)))) ÚÚÚgy örültem, már aggódtam h nem írsz, máskor ne csinálj ilyet!!

Kubi, drága, végre, már néztem a profilod de máshová nem írtál, annyira izgultam értetek, de 32 hét nagyon jó hír, minden nap előre visz, aztán meg ott lesz végre a lánykád a kezedben!
Okvetlenül írj babahírt kérlek!!!Nagyon várom!

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Betti boldog születésnapot a nagyfiadnak :-D !

Kubi, nagyon örülök nektek :-) Kitartás, minden rendben lesz. :) Nagyon szorítok!

Zaha örülök, hogy már jól érzed magad. A kisfiad pont abban a korban van amit én legjobban szerettem...a fiam is állandóan kérdezősködött, mindent tudni akart és mindenről volt véleménye :-) imádtam :-D

Tünci, hogy vagytok? Bátor baba már biztos nagyra nőtt :-) remélem jól vagytok!

Dido, hogy vagy?

Nálam a helyzet változatlan, küzdök a betegségemmel, de most már olyan szinten vagyok, hogy újra próbálkozhatunk a babával. Bízom benne, hogy sikerül.

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép

Silvi
 
 


Szia Szilvi!

Naa, ezt már szerettem, ha néha előbújtok!:)

Annyira szorítok érted, szívből kívánom h mielőbb kisbabát várj újra, h a betegséged "kézben" tartható legyen!

Örömmel olvasnék pár sort, Bokokáról,Melciskéről, Kisanyáról, Lylyről és nohát Hasli 2011 augusztus, jól láttam??:) Ez igen:)
És Dido, meg Tündike meg Zsófi, meg mindenki, akit kihagytam, ha van kedvetek írjatok,aki ha idetéved és benéz láthasson fényt az alagút végén!

Mi jól vagyunk,Bátor tünemény nagyfiú, egy eleven rosszaság és ezúton üzenem a tisztelt neurológusnak h Bátor tökéletesen ép és okos fiúcska, minden mozgásformát a megfelelő időben elkezdett, már ügyesen sétál ,ha egy ujjal kapaszkodhat, önállóan még bátortalan kicsit:)
Okos ,érdeklődő,nagyokat nevető nagyfiú, de éjjel aztán nem alszik, na, azt már nem:))

Talán majd teszek egy képet ,mert amúgy még gyönyörű is:))

KépKépKép
 
 


Nahát milyen csodálatos jó hirek!

Kubi, gratulálok, nem lehetett könnyű időszak, de mostmár tényleg pár hét és sikerül, jó egészséget kivánok mindkettőtöknek.

Zaha, örülök, hogy jól vagy, jó végre ezt hallani, hosszú út áll mögötted is. Gondolkodtok-e azon, hogy nekivágtok újra?
Vagy már igy nyugodott meg a lelked?

Szilvi, neked szivből kivánom, hogy hamarosan legyen olyan az egészséged, hogy próbálkozhassatok.

Örülök, hogy hallok rólatok, sokat gondoltam rátok, be-be néztem, de olyan csendes volt minden, ami nem baj, csak kiváncsi voltam, ki hol jár ebben a nagy világban.

Betti
Kép
 


Sziasztok!

Olyan jó olvasni felőletek!!

Kubi
Drukkolok neked nagyon. Mostmár nem lehet baj!!
Tünci
Várom a képet. Tudtam Én, h. nem lesz semmi baj és makk egészéges Bátor baba. Utólag boldog szülinapot kívánok neki. Hatalamas puszi az arcára!! :)
Betti
Boldog szülinapot kívánok a kisfiadnak. Nagy puszi az Ő arcára is.
Zaha
Örülök, h. már tudod mondani, h. jól vagy!!

Most rólam röviden: A mai naptól elvált vagyok. Annyira megromlot a kapcsolatunk, h. már nem tudtam vele folytatni. Nagyon féltékeny volt már betegesen. Idegileg tönkre mentem. :cry: :cry:

Sok-sok puszi!

Kép
 
 


Te jó ég ,Grácus, borzasztóan sajnálom!!
mikor megláttam a neved, azt hittem boldog hírekre jöhetek, annyira sajnálom..ez borzasztóan nehéz lehet neked ,remélem h ha elérkezik az idő megtalálod azt a férfit, akivel egy egésznek mondhatod magad és ő is így érez!!

KépKépKép
 
 


Tünci!!
Köszönöm szépen!!! Próbálom élni az életem. nem fáj már, h. így történt a sors mást szánt nekem. nem is csoda, h. nem sikerült a baba 4 év alatt.................... :cry: :cry:

Kép
 
 


Kubi, mit lehet rólad tudni? Hol tartasz már?

Betti
Kép
 


Sziasztok!

Mégy egyben vagyunk, de bármikor jöhet a lányzó. Holnap töltjük a 37. hetet. Nagyon nem gondoltam, hogy eljutunk eddig. A ctg-im okésak, de a méhszájérték már 1111. A szülésnek még nincs jele, teljesen jól elvagyok. (remélem elkiabáltam:))
Mindenképpen jelenkezem, ha megszületett Szonja baba.
 
 


Jaj Kubi nagyon szorítok, én ezzel a méhszájlelettel csak két napot voltam:)))
Egy egy kilométeres séta el is indította a Mucit:))

Ügyes legyél és legyen nagyon könnyű szülésed és egészséges szépséges babád és azonnal kérjük a fotókat:)!!!!

puszi és ölellek!!!

KépKépKép
 
 


Kubi, akárhogy számolok,Neked már jönnöd kellene a babahírrel! :)

Tessék jelentkezni! :idea:

Pussz

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Május 31-én 11.37-kor megszületett Szonja lányunk, 2930 grammal és 55 centivel. A szülés elég gyors volt, három óra alatt megvoltunk.
Ma jöttünk haza, tanuljuk egymást. Holnap csatolok képet is!

Mindenkit puszilunk!

Kubi
 
 


Drága Kubi!

Tiszta szívből gratulálok, legyetek mindennél boldogabbak!!!ÉS nagyon várom a képeket!!:))))

Jaj, úgy örülök Nektek!!!

((())) puszi

KépKépKép
 
 


Kubi, én is nagyon örülök neked, jó egészséget és boldog napokat kivánok!

Betti
Kép
 


Köszönjük a jó kívánságokat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kubi 2011.11.07 10:18-kor.
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ,de vártam már, nem győztem benézni és óóóóóóóóóóó,Istenem, tökéletes gyönyörű!!!:)))
Mennyi haj, micsoda csücsöri száj:)

És te jól vagy?Regenerálódsz?

KépKépKép
 
 


Köszönjük! :D

Én is kezdem már összeszedni magam, tegnap kiszedték a varratokat, talán könnyebben ülök, jövök megyek. Ma jön anyukám, így lesz egy kis pihi is. (bár védőnő és gyerekdoki is jön külön-külön)
Hasfájós a lányzó, remélem a doki mond/ad valami okosat.
 
 


Kubi, de jó h írsz, h egyáltalán bírsz írni:)))

Hasfájásra lehet próbálkozni az infacollal, minden szopi előtt, v ugyanez az espumizan, de az infacol asszem olcsóbb, vagy ha akarnád teáztatni(én nem akartam) akkor édeskömény tea.
Nekünk igazából ami bejött az a lábfeltologatás és hasmasszázs, ha nagyon fájt neki, akkor addig simogattam, amíg elaludt.Vagy lehet venni pár száz Ft-ért meggymag párnát ,amit lehet melegíteni a pocakra, Rossmannban kapható.Ha nagyon hasfájós lesz, akkor valószínű ezeket mnid ki is próbálod, aztán remélhetőleg segít.
Ja és a gondos büfiztetés, nekünk először nagyon nem ment, volt vagy két-három hét mire megtanultuk.
Mikor nem tudott, kicsit feljebb toltam a vállamon, szinte a karjait is hátra dobta és járkáltam ,akkor a döcögéstől kijött:)

Kb. ezeket fogja mondani a doki, meg a védőnő:)

És pihenj amikor csak tudsz, nkeem hiába mondták, már az első otthoni napon főztem...

Puszi és írjál, olyan jó ezt olvasni, szinte én is babázom:)))
Édes emlékek:)

KépKépKép
 
 


Kubi, gratulálok, nagyon szép kislány!

Atika is hasfájós volt, nagyon, nálunk a szélcső vált be, a csöppek nem, meg a grip water, de csak egy hós kortól lehet.

Betti
Kép
 


Köszi a tippeket.

Volt tegnap a dokinéni, azt mondta, hogy egyelőre ne adjak semmit, tanuljunk meg büfizni. Most a napokban figyeltem is rá rendesen, talán alakul a dolog, és tényleg csak ez a baj. Bár nagyon nehezen akar jönni, mert mindig belealszik a szopiba.
 
 


Sziasztok!

Tünci,
köszönöm, hogy említettél, gondoltál rám. Nagyon gyakran benézek ám az udvarotokra, ha jövök-megyek, és az itteniekre is sokat gondolok.

Grácus,
nagyon sajnálom a válást, én is átestem rajta, aztán jött álmaim férje, az IMÁDOTT. És persze a KICSIK... :D Remélem, úgy alakul az életed, ahogyan nagyon szeretnéd.

Kubi,
gyönyörű a kicsi, egészséges, boldog, hosszú életet kívánok Nektek! Nagyon formás kisbaba! A hasfájás el fog múlni, magától is, lehet, semmi nem fogja igazán megszüntetni. Addig is vigasztaljon, hogy ez egy egyszeri, megismételhetetlen része az életeteknek, élvezzétek ki minden percét! Pihenj sokat, amikor csak tudsz, most anyuci vagy és nem házitündér! Annak is eljön majd az ideje. És még egy vigasz: millióan átestünk és átesünk ezen, ti is túllesztek rajta.

Mi jól vagyunk, növünk, hihetetlen, hogy már eltelt egy év. Mostanában egyre gyakrabban átsuhan rajtam a gondolat, jó lenne még egy baba... Pedig nem könnyű, a kicsink sokkal nyüzsgőbb, elevenebb, hisztisebb, mint a nagytesó. Imádják egymást, sokat huncutkodnak. Tünci, nálunk az evés a küzdelem, de még éjjel is sokat szopizunk, 3-4 alkalommal biztos, hogy kér, és már alszik is vissza. Sebaj, Bencus is másfél évesen aludta csak át az éjszakát, addig még van 5 hónapunk... :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Lyly!

Utólag is nagyon boldog szülit Csanádnak!:)
Tényleg hihetetlen h egy év már eltelt.De még inkább az h már majdnem 3, mióta megnyitottam a topikot.Mennyi sors..de bízom benne h előbb-utóbb mindenki "révbe" ér.

Hihetetlenül csodállak h még vállalnál egy babát:) Én már a két gyermekes anyákat is csodálattal figyelem..Vannak nagyon nehéz napok, v inkább időszakok.Persze minden nap van vmi csoda is,de láttam már jóval nyugodtabb gyerekeket is mint Bátor:))
Nem is értettem h mért mondta mindenki az első időkben mikor a túlsúlyom miatt nyafogtam h na, majd ha leindul:)) Már nem is tudom h mikor voltam utoljára ilyen kevés kiló:)))

Bátor gyönyörűen ledolgozta a kezdeti hátrányait,teljesen rendben vagyunk, ezért minden este hálaimát mondok.Szó szerint.

Lyly, képzeld az első nehézségek után Bátor ragyogóan eszik ,sokat, sokszor,emiatt sosem panaszkodhatok.De átaludt éjjelekről, v fél éjjelekről még mindig csak álmodom, jó ha két órát laszi kegyben.minden héten van egy új foga, már a 16. is kibújt, nagyon megviseli.De majd egyszer...:))))) eljön az alvás ideje:)) Addig kitartás magamnak:)))

Mesélj Bencusról ha van kedved, még mnidig olyan csillagszemű, csücsöri szájú szépség:))???

KépKépKép
 
 


Tünci,
köszönöm a köszöntést, én is írtam neked és Bettinek is a szülinapra, valószínűleg nem kaptad meg... :(
Nagyon-nagyon örülök, hogy Bátor ilyen erős kisfiú, és hogy minden rendben van vele(tek). A 16 fog pedig....szóval elképesztő, és nagy az esélye, hogy a gyors, erős fogzás miatt sem alszik jól. Illetve mi is a jó??? Nekünk nem, de nekik lehet, hogy ez a ritmus egyelőre a bevált. Szóval kitartás: lesz még átaludt 7-8 órás éjszaka! :D

Bencuska már nagycsoőportos lesz, szóval kötelező az ovi. Nagy dilemma volt, mert a párom elveszítette az állását (még most sem talált újat), én visszamentem dolgozni, de csak 3 hónapot, mert nem voltam a cégnél betáblázva pénzügyileg, csak ősztől, és most én is "parlagon" heverek. Emiatt kivettük az oviból már áprilisban, mert csak őt Fehérvárra hordani nem volt értelme anyagilag...
Vissza viszont nem tudtam íratni, ezért kellett keresnem egy másik ovit, szerencsére a munkahelyemmel szemben találtunk egy szépet, jót, Bencének is tetszőt.
Bencus haja egészen sötét lett (mint az apukájáé), és - anyai elfogultság ide vagy oda - helyes kispasinak mondják, gyakran rácsodálkoznak, no meg a kis szőke tesóra is. Mindkettőnek nagy kék szeme van. Nagytesó valami jó legelőn van, mert kéthavonta nő 2 cm-t, legutóbb 4 kg-ot hízott két hónap alatt.
Csani már nem ilyen jó evő, iszonyú energiánkba kerül, mire megetetjük, pedig mindent ugyanúgy csinálunk, mint Bencénél, és lám-lám: mégsem vált be. Szóval teljesen különbözőek. Legutóbb azon morfondíroztam, leszerződtetek egy bábszínházat, mert ha elfoglalja magát, eszik, ha nem, akkor elhárítja a kanalat. Ja, és az önállóság: egyedül eszik a legjobban, kb. 10 hónapos kora óta "hárít", ha segíteni akarunk neki, pl. felállásnál is "rám mordul", és löki el a kezemet, hogy hagyjam, hadd erősködjön ő. Teljesen olyan, mint a pocakomban volt, és ahogy megszületett.

Lányok,
dr. Lux Elvira könyvét olvastam most: Anyának születtem? címűt.
Nagyon elgondolkodtató, és olvasmányos. Elsősorban a női meddőség, a vetélések, a babák elvesztésének pszichoszomatikus hátterével foglalkozik, döbbenetes eseteket ír le. És persze vall magáról, az anyaságáról is, őszintén, felkavaróan. Ez a könyv a reménység könyve, 1-2 esettől eltekintve csupa pozitív végkifejlet, tanács, lelki oldás, görcssimítás. Akinek van lehetősége, ne hagyja ki, annak is nagyon jó, aki már kicsit fog a kezében. Most, háromgyerekes anyaként jöttem rá magammal kapcsolatban egy-két dologra, ahogy olvastam a könyvet... Van benne jócskán tanács arra nézve is: hogyan ne legyünk rossz szülők. Abból indul ki, hogy mindenki jó szülő, vagy legalábbis az akar lenni, ez már eleve tetszik, hogy nem a jószülőséget erőlteti, hanem a csapdákat, buktatókat mutatja meg a közel negyven éves praxisa és saját szülőisége kapcsán. No, jót regéltem róla, pedig nem is fizetnek érte.

Kedves Sorstársaim,
remélem, mindenkinek előbb-utóbb teljesedik a legfontosabb vágya, és tompulnak a fájdalmak. Nemrégen beszélgettem egy 30 éves hölggyel, három gyermek édesanyja, egy babát ők is elveszítettek. Sírva állapítottuk meg, hogy a fájdalom, a veszteség érzése kopik, fakul, de MEGVAN, és meg is lesz... No, de jönnek az örömök is, van még kacagás és csöndes mosoly, és persze szeretet, szeretet és szerelem. Kívánom, hogy mindnyájatoknak legyen benne része!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Már én is nagyon régen jártam erre, és most is egy kellemetlen félreértés miatt néztem be. Örülök is (Kubi miatt) és sírok is (Grácus miatt). Közben a 4. veszítésem után váratlanul sikerült teherbe esnem, és már be is töltötte a 8 hónapot a második kisfiunk. Nehéz terhesség volt, ő is hamarabb jött, de egészségesen. Viszont elhúzódó hasfájása miatt (majdnem 6 hónapos koráig tartott), nagyon ölbebaba lett, amit egyre nehezebben viselek, és kicsit leamortizálódtam. Nagyon édes, cuki kis örökmozgó. Már feláll, törtet minden felé. Már most látni, hogy nálunk a kettő közül ő lesz a tüzesebb.

Kubi!
Ha még mindig hasfájós a babád, akkor a Sab Simplexet próbáld ki. Mi mindent bevetettünk, és végül az vált be. Ráadásul olcsóbb is az Infacol és társainál. Hasonló hatóanyagú, mint az Infacol, csak többet tartalmaz, és a hordozóanyag is más. Emellett szélcsöveztünk is 6 hónapos koráig. Nem kell ettől sem félni, mert gyönyörűen kakil egyedül is.

Didora én is nagyon kiváncsi lennék. Sokszor eszembe jut.

Én is azt kívánom, hogy mindenki megtalálja a boldogságát, és a nagy vágyát, hogy megszülhesse méhének gyümölcsét. Sok sok kitartás!!!! Én most töltöttem a 40-et, és ahhoz képest, hogy nem így terveztem az egész babavállalást, még is azt kell, hogy mondjam, hogy fiatalnak és fittnek érzem magam két csöppség mellett, akik megszépítették az akkor horrornak átélt hónapjaimat, éveimet.

Hatalmas nagy ölelés mindenkinek!!!

Angie

Kép
Kép
 


Lyly ne haragudj, hogy én meg nem irtam neked, a szülinapra, de olyan ritkán nézek ide be, sajnos, de utólag is sok puszit küldök nagy szeretettel.

Angie, jó hallani rólad, úgy szeretném tartani sok-sok emberrel a kapcsolatot, de egy 15 hós örökmozgó mellett örülök, ha délben, mikor alszik, ha nincs más teendő ép, meg ilyen este tájban be tudok nézni valahová, de igy is jó, ha néha hall rólatok az ember.

Zaha?

Betti
Kép
 


Átolvastam az utolsó két oldalt, hihetetlen h egy évet ölel fel.
Mennyit, de mennyit kapaszkodtunk egymásba, akkoriban minden napomat veletek éltem túl.
Olyan sok szép magyar szó van, amivel megfogalmaztuk már az érzéseink, én már kifogytam, és úgyis értjük egymást.Szavak nélkül is.


Eboni, Ancsa,Szilvi, Nektek hogy alakult a sorsotok??És Jázmin, vmi hírt adhatnál, belenéztem a pgd-s topikba, de nem írtál már rég oda se, jól vagy??Amennyire lehetsz??Haladtok vmelyik intézetnél?

Lyly, köszönöm h írtál magatokról,a könyvet megnéztem, kikölcsönzöm a könyvtárból.Még mindig Mucikámmal alszom, rászoktam az esti olvasásra, ha rosszul alszik, akkor nem tudok kijönni mellőle.
Jól értettem h már Csani születése UTÁN mentél vissza 3 hónapot dolgozni??Ha igen ,akkor jujj...néha van olyan rémálmom h már mennem kell, alig tudom egy-egy vásárlás alkalmával pár órára itthon hagyni a Mucit.

Angie, szia:)
Mi volt ez a félreértés?Nincs semmi gond ugye?
Zsombor már áll, megy?Nagyon gyorsan fejlődik, igazán ügyes!Én mndig csak lesek ha vki iylet ír, nekünk annyira mindent a nagykönyv szerit határon csinált a Muci, 8 hósan kúszott, 10 hósan mászott és állt,felült, 11 és fél kapaszkodva lépegetett és egészen önállóan csak 14 hónaposan kezdett járni.

KépKépKép
 
 


Betti,
semmi gond, a szülinapot nekünk, szülőknek, rokonoknak illik tudni! :)

Tünci,
igen, 8 hónapos volt Csani, amikor visszamentem 4 órára dolgozni, május elején hagytam abba. nagyon NEHÉZ volt, de nem volt más választásunk, kaja meg ugye, mégiscsak kell az embernek és családjának. :(

Na, én is így szoktam olvasni, néha hajnali 1-ig is. Csani alszik, csak mostanában én nem tudok aludni.

Kép

Kép

Kép
 
 


Tünci!
NIncs semmi gond, megoldódott, csak azért néztem be, hátha írt ide az a lány.
Zsombor 6,5 hós koráig meg sem fordult, aztán hirtelen mindent el kezdett csinálni. Felállt négykézlábra, és onnantól nincs megállás. Még nem mászik szabályosan, keveri a mászást a kúszással, és folyton állni akar, kapaszkodik mindenbe, és áll fel, de még bizonytalan, így ott kell lennem mellette. Sajnos, sírós baba, e javul a dolog, és szépen lassan ezt is kinövi. Imádják egymást a nagytesóval.

Betti!
Nekem is sokszor eszembe juttok, de hasonló okokból kifolyólag nekem sincs időm annyi felé szakadni. Nekem még ott van a nagyobb is, aki egyébként egy tündérgyerek. Pici féltékenység kijött rajta, és az is úgy, hogy néha direkt hülyeségeket csinál, hogy magára hívja a figyelmet. Zsombor 100%-ban igényel, és ennek szegény Szilárd issza a levét, mert semmi (vagy nagyon minimális) időm nem jut rá. De ez is változóban van, az utóbbi időben többször is tudtam neki mesét olvasni, és az ilyen apróságokért is annyira hálás tud lenni. Tesóban gondolkoztok?

Angie

Kép
Kép
 


Sziasztok csajok!

Mennyi jó hír!

Kubi, gratulálok Szonjához, gyönyörű kislány!

Lyly, Angie, Nektek szintén nagy gratula Csanádhoz és Zsomborhoz!
Lyly, ne legyen lelkifurkád, mert visszamentél dolgozni, ezt kellett tenni, kész, nincs ezzel semmi gond. Lux Elvirát nagyon bírom, meg is nézem majd ezt a könyvet.

Mennyi jó dolog történt azóta, olyan jó hallani.

Szilvi, szorítok Neked, hogy sikerüljön, és majd gyere informálni minket, jó?

Grácus, sajnálom, hogy így történt. Illetve ha úgy érzed, jobb így, akkor mégse annyira, jó? :wink:

Tüncike, nagyon örülök, hogy Bátor ledolgozta a hátrányt, látod. Stramm nagyfiú. Írok majd.

Betti, nálam még mindig talomban a kérdés, de már nem kínzom magam vele. Elmúlt az az érzés, hogy de akkor ezt most mindenáron el akarom dönteni. Most úgy vagyok vele, hogy ha eljön az az idő, az a helyzet, akkor tudni fogom, ha nem, akkor meg nem.
Ti hogy álltok a kérdéshez? :)

Puszilok mindenkit, a többieket is, akikkel ez a mi kis helyünk. Ha van kedvetek, írjatok, kivel mi a helyzet.

Zaha



Kép
Kép
 
 


Mi a szitu vajon a Vincevonalzómmal? Felszívódott. :shock:

Zaha



Kép
Kép
 
 


Tudjátok, mi jutott eszembe? Mit szólnátok, ha találkoznánk?

Pesten illetve Budán a Normafánál van egy tökjó hely, lehet piknikezni, vagy akár Margit-sziget? És akkor ott a gyerkőcöknek is van mozgásterük.

hm?

Zaha



Kép
Kép
 
 


Zaha örülök, hogy jelentkeztél!

A találkozónak én is örülnék, részemről rendben.

Mi megvagyunk, Szonja szépen növöget:)
Van egy pici hypotóniája, most ennek próbálunk utánajárni, bár szerencsére senki sem ijesztget vele.
Nagyon jó baba, éjjel hagy minket aludni, nagyon türelmes egyébként. Imádjuk :D (persze nem csak ezért)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron