Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy tudtok-e valamit Dr Juhász Sándorról (Bp, XIII.ker) , aki a Visegrádi utcai szakrendelőben dolgozik? Tapasztalatok? Hogy bánik az emberekkel?

köszi előre is ha tudtok segiteni,

Kép
 


én bizony hozzá fogok járni, egy nagyon aranyos doktorbácsi, most már nyugodt vagyok, hogy jó kezekben leszek!

Kép
 


Sziasztok!

Én is szeretnék egy kis információt kapni dr. Juhász Sándorról. Lehet bolondnak tartotok majd, de én még nem szeretnék szülni, viszont szeretnék egy jó nőgyógyászt találni, és akkor innen jött az isteni szikra, hogy a legjobb véleményeket azoktól kapom, akik már szültek, sokat tapasztaltak e téren...sajnos én sokat szenvedek a candidától, meg egyéb fertőzésektől, és tulajdonképpen olyan extrém kívánságom lenne, hogy a doki rendelkezzen mikroszkóppal. Tud valaki ilyen orvost ajánlani nekem? Köszönöm segítségeteket!
 
 

 
 

Szia Tünemény :-)
Ha jól értettem, te most Juhász Dokihoz jársz. Érdeklődtél-e arról, hogy lehet-e vele szülni? Én anno hozza jártam, nagyon megvoltam elégedve vele, csak nem volt elég bátorságom rákérdezni a szülésre. Most 17 hónapos a fiam és ismét babát várok. Még nagyon picik vagyunk, de már gondolkoztam azon, hogy jó lenne dokit választani.
Ha még jársz erre, és tudsz segíteni, megköszönöm. Enikő
 
 


Most nézem, te már megszültél:-)
Nos, milyen volt a gondozás?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: