Új privát üzeneted érkezett!

Itt van friss kép Csabikáról 

Kép
 
 


Jaaaaj de kis tündérke :)

Liza itt a babaneten a cikkek menüpont alatt megtalálod, terhesnapló 8.néven fut.

Még nem tudjuk hogy mi lesz, szerdán töltöm a 12.hetet

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Grat az ujabb jovevenyhez zsuzska:))
Csabika csodaszep kisfiu :-)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 

 
 

Zsuzska88 be jelölhetlek Facebook mert itt valamiért nem küldi el a privát üzenetet.
lenne egy igen fontos kérdésem
Köszönöm
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


Persze,ha megtalálsz :-) Méri Zsuzsanna néven vok fent

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Lenne egy fontos kerdesem
Szules elott illik megkerdezni Doktor Urat hogy mennyiert vallalja a szulest vagy annyit adtok amennyit gondoltok?

En a 18.hettol jarok hozza elotte nem ismertem,mert nemreg koltoztem bpre

Zsuzska: vhol olvastam hogy par eve felvettek szulesznonek.:).Hogy tetszik?Vagy azota mar vegeztel?

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Kedves Kismamik!
11 hetes terghes vagyok, Gidai doktor úrhoz járok, én is nagyon kedvelem őt. Sajnos szeptemberben volt nála egy 20.heti szülésem fejlődési rendellenesség miatt, de végig hihetetlenül kedves, figyelmes és emberséges volt. Somogyi Judit szülésznő volt bent épp, ő is egy tündér.
Tehát a mostani terhességemnél is hozzá járok, de nincs benne rutinom(sajnos az első terhességemnèl nem jutottam odáig) hogy milyen módja van hogy majd a magánrendelésén felkérjem, hogy legyen a szülészem, illetve hogy lehet szépen rákérdezni, hogy mennyi nála egy szülés.(vagy ha valaki itt tudja, megköszönném)
Bocsánat, de kezdő vagyok és kiváncsi a talasztalataitokra :)

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


Nagyon jo valasztas volt :-)

En most jottem ki a korhazbol,nagyon kedves es figyelmes volt hozzam.
A tobbieke nem nagyon lattak a fogado orvosukat...

En jelenleg 24 hetes vagyok es egyszeruen rakerdeztem mi a protokoll nala szuleskor,szules elott (pl ki ertesiti Ot,amikor eljott az ido,

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


szulesznore is rakerdeztem, es az arra is rakerdeztem.

Nagyon korrekt valaszt kaptam.
Konkretan en nem kerdeztem ra hogy elvallalna-e a szulest.
A kerdeseimbol termeszetes Neki is hogy Nala fogok szulni.

Foleg hogy most egyeb okok miatt korhazba voltam mindig Hozza fordultam es szamithattam Ra.A soten mar nyilvan tartjak a rendszerben hogy O a kezeloorvosom

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok!

Én tavaly január végén szültem a doktor úrnál. Bár én a szülésnél kevésbé voltam vele megelégedve, de a terhességem alatt, és a szülés után igen. Illetve akkor épp Somogyi Judit szülésznőt osztották be hozzám (nem fogadott volt), de egy tündér volt, bennem ő tartotta a lelket, mert a doktor úr semmiről nem tájékoztatott. Bejött reggel burkot repeszteni, de még annyit sem mondott, hogy mit fog csinálni, hol tartok, meg sem kérdezte hogy vagyok (félreértés ne essék, nem popsinyalásról beszélek, de nem is Sztk-s orvosom volt, hanem fogadott, és elvárható, ha bejön hozzám, tájékoztat arról, hogy állunk, első szülésem révén, tapasztalat híján. Persze rossz napja lehet mindenkinek, úgy is mindenki ezzel nyugtatott, de szerintem bárki, aki először szül, ugyanígy vélekedne. Mert bennem ez nyomot hagyott, de nem annyira, hogy másnál szüljek, csak rosszul esett.). Ez reggel 8.30-kor volt, utána a kitolásnál láttam újra, akkor is Judit szaladt ki szólni neki, mert a köldökzsinór kétszer rá volt tekeredve a kisfiam nyakára, és a doktor úr megérkezvén a pocakomat segített nyomni. Utána kedves volt, gátmetszés volt ugyan, de olyan szépen összevarrt, hogy nekem utána sem fájt, holott minden kismama, mint a pingvin, mentek a folyosón.

A szülésre pedig, hogy elvállal-e, miért ne lehetne rákérdezni? Bíztok benne, hozzá jártok, ez egyébként is eléggé intim és bizalmi viszony, akkor ezt miért ne lehetne tőle finoman megkérdezni? Én rákérdeztem arra is, hogy elvállal-e, szülhetek-e nála, és ha igen mi a menete (már ha megindul a szülés), és mennyit szokott kérni. Nagyon korrektül elmondott mindent, egy csöppet sem lepődött meg a kérdésemen.



 


Sziasztok! Nem tudom jár e még erre valaki, de véleményeket szeretnék.
Második babámat várom (az első még csak 8 hónapos), és a doktor urat választottam a klinikáról, mert tavaly ő volt ügyeletben amikor sürgősségi császárom lett, és normálisnak tűnt, szakmailag jókat hallottam róla, a klinikához meg ragaszkodnék. Az előző dokinőm csak külsős volt ott, előnyét gondoltam annak, hogy főállású dokit választok onnan.
A múlt héten voltam nála, és elég futószalag fílingem volt a magánrendelésen... Egyrészt nem tudott számlát adni (EP), másrészt nem kaptam semmi papírt az állapotomról, csak két előre nyomtatott beutalót, az egyiket a háziorvosomnak az első vérképre (azt gondoltam a főállásúak a klinikára küldenek ezért), meg a védőnőhöz egyet, annyi infóval, hogy 10 hetes vagyok. Terminus dátumot nem mondott, csak hogy december eleje, és csak azért mert rákérdeztem.
Miután öreg vagyok, szerinte ki kéne csengetnem a nifty tesztet (200 ezerért), vagy megszuratni magam. A kombinált teszt eredményétől függetlenül. Én mondtam, hogy majd az után döntenék, huzigatta a száját.
Mellette szól, hogy emlékezett rám, csak nem tudta honnan, de a babáról azt sem mondta, hogy rendben van, egy fotót kértem tőle az UHról, csak annyit, hogy jó hamar megnövesztettem (nagyobb, mint az utolsó menses szerint lenne).
Szóval kétségek gyötörnek, talán adok neki még néhány esélyt, de miután szeretnék megint a klinikán szülni (meg voltam elégedve tavaly mindennel, a saját dokim szabin volt amikor kórházba kerültem magas vérnyomással, de mindenki maximálisan normális és korrekt volt), majd a szüléskor is, igaz ott már megvárták amíg odaér a dokim, ő műtött.

A klinikán meg a dokik közt ugrálni nyilván gáz, Gidai nyilván fog rám már emlékezni, hülyén nézne ki, ha átpártolnék máshoz (bár ez szerintem eléggé jelzés értékű lenne), elég sok dokival találkoztam, tudnék mást választani.
Szerintetek?
Vagy majd normálisabb lesz a doki, ha már előrébb járok a terhességemben? Netán hagyjam a francba és keressek másik kórházat és dokit is?
Ti ismeritek jobban a dokit, ezért itt kérem. Hálás leszek a válaszokért!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


priv uzi megy :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek: a doktor úr a választott orvosom, nincs vele semmi problémám, de még a tarifa soha nem jött szóba. Tudtok segíteni nekem abban, hogy aki már szült nála, mennyit adtak neki a szüléskor? Köszönöm!!!
 


@pbernadett:
Irtam priv uzit

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


@eufemia:

Vmiert nem tudok irni priv uzit
mobilrol potyogok de nem hozza be a priv uziket :((( es sem irni sem olvasni nem tudok priv uzit :(

Majd megprobalom holnap hatha
ha nem megy akkor vmikor bemegyek a ferjem munkahelyere es onnan irok
de nem tudom mikor lesz :(

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Semmi gond. En azt sem tudtam, hogy a mobilos verzioval lehet uzit irni... Addig csak vigyazz magadra!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


@liza813:


Csak jelezném, hogy sokszor jutsz eszembe, remélem jól vagy!
Tudom, hogy telefonról vagy és nem tudsz üzizni, csak esetleg ide pár sort

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Majd irok mas elerhetoseget Neked.Csak ide nem akarom csak privbe.Vagy ideiglenesen az adatlapomon megpribalom lathatova tenni az emailem.Aztan tudsz emailt irni es megoldottuk a problemat.ana mindjart megprobalom.
Megvagyok.Tegnap gaz napom volt.De minden okes.

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Remelem Ti is jol vagytok :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


@liza813:


Megvan, mentettem, majd írok

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Elvileg a profilomnal most mar ott az emailem.Irj kerlek oda aztan folyt kov ott :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 




 


Sajnálom, hogy csalódtál Benne és így alakult. 

Nekem is az egész terhességem problémás volt, és a legvégén életveszélyben volt mind a baba mind én.
Mindkettőnk életét megmentette,amiért örök hálásak vagyunk.
Szerintem remek szakember, igaz hogy nyilvántartást vezethetne. Engem mindig megismert, emlékezett is rám.
Sőt vasárnap is visszahívta a férjemet és még külföldről is intézkedett.





Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Helló  ismamik,anyukák! Ki merre jár? Ezer éve nem voltam itt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska:hat te aztan vegkepp enm uncsizol
En nekem egy lanyom van de szinte minden idomet lekoti

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Kivel mi ujsag van?

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Akkor én is írok pár sort, már az én apróm is 8hónapos pont ma :) Elrohant ez az idő egyrészt, másrészt mintha fényévekre lenne már a szülés.  Én most kezdek magamhoz térni a két kicsi mellett, a nagyobb kétéves szülinapjára készülünk még, a kicsi meg már mozgolódik, így én sem unatkozom, 5 gyerekkel el sem tudom képzelni milyen lehet (nyilván gyerekek függvénye is, na az enyémek extra foglalkoztatósak, mindkettő) 

Néha felmerül a harmadik poronty, de egyrészt én már nem vagyok mai csirke, másrészt nagyon leharcolt ez a kettő is fizikailag. Talán két év múlva még átgondoljuk. Doki bácsihoz is eljutottam végre cytológiára két hete


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Eufemia: majd irok privit nem felejtettelek el..csak tudood :-)
Hat minden elismeresem akinek 2 vagy tpbb gyermeke van

Az leanyzom mar elnezest h ezt irom de hisztis ha nem az van amit o akar.Kepes egesz nap uvolteni...hat koszi...
Nekem egy napom kitesz 1 hetet.
De mindentol fuggetlenul imadom a lanyom,imadom az anyasagot :-)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: