Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Húúú ahogy olvastam sok a tapasztalat Sára doki felől. Én december óta járok hozzá, de nagyon szimpi volt az első benyomás!!! Azóta is meg vagyok vele elégedve! Viszont azt még nem tudom, hogy hogyan megy nála a szülés jelenleg. :? Százhalombattán járok hozzá. Jelenleg úgy tűnik a II-es szülészetin fogok szülni, ott most rendel még a doki, vagy ha nála szeretnék szülni akkor csak úgy szülhetek nála ha felfogadom "x" Ft-ért? Jajjj nekem nem tudom. De hála ég Júliusig van időm! Addig meg faggatom a tapasztaltakat!!:D

Üdv.: Szisz
 
 


sziasztok.

kicsit rég jelentkeztem mert eléggé el voltam havazva de talán most többet tudok jönni.

Judy priviben küldöm neked amit megígértem ha még kiváncsi vagy rá.
Sajnos újra kellett írnom mert a párom új rendszert rakott a gépre és letörölte az elöző írásomat.
Ez már nem olyan jó, bocsi ha hosszú lett.
Vendég
 


szia szisz!

én budaörsre kezdtem el hozzá járni , a kórházban nem rendel , magánrendelése a moszkva téren van.
Szerintem járj továbbra is hozzá battára , és ha teheted fogad fel , egyáltalán nem pénz éhes nem is mondja meg a fix osszeget.
Azaz igazság már minden orvosnak illik pénzt adni ha az ügyeletesnél szülsz még annak is , akkor már olyan orvosnak adnék pénz aki végig vitte a terhességet és már ismer téged.

Ctg-re viszont általában behív a kórházba és utána ott meg is vizsgál nem kell külön elmenni hozzá rendelésre.
De ez csak a 35-36 hét után van.
Vendég
 

 
 

reggeli kép: kis tokásom :lol:
Kép
Vendég
 


ez meg csak úgy: Kép
Vendég
 


sziasztok,

Szaszi,
köszi, nem volt egyáltalán hosszú ;) Nagyon jó volt olvasni.
Szép ez a lány nagyon!!!
Az enyém épp most pakolja le a cd-ket :roll:

Szisz,
Sára dokiról rossz véleményt még nem hallottam ;) Szerintem se jársz rosszul ha felfogadod, nála nem attól függ, hogy hogy áll hozzád, hogy mennyi pénzt ígérsz/adsz neki. Én nem is beszéltem vele pénzről, a szülés után adtam neki amennyit gondoltam.
Kórházban már nem rendel, a moszkva téren van magánrendelése, ahogy Szaszi is írta.
A II. Szülészeti nem gáz abszolút, 5 ágyas zuhanyzós szobák vannak, hűtő is van bent a szobában, úgyhogy nyugodtan hozathatsz be kaját is, tudod hova rakni (mert a kórházi kaja azért kórházi kaja :? ) Ha nem fogsz ki nagyon rossz szobatársakat, akkor semmi gáz. 3 napig tartanak bent ha minden rendben, azt meg féllábon is ;) Baba végig veled, de ha akarod betolhatod a csecsemősökhöz. Szülőszoba meg nagyon szép, légkondis. Kád nincs, labda van, amire rá tudsz ülni, azt beviheted a zuhanyzóba is és ülhetsz rajta a tus alatt. Elvileg. Merthogy pl minkor én szültem, akkor elég sokan voltunk, úgyhogy csak a végén jutottam a szülőszobába, akkor meg már eszembe se jutott...

Judy
KépKép
KépKép
 


judy: megtaláltalak iwiw-en bejelöltelek ha nem baj. :D
Vendég
 


Olvastam a másik topikban hogy elsején megszült chanel, nagyon nagy gratula neki és a babának! :lol: :lol:

Ha tudsz gyere és mesélj, hogy milyen volt a szülés!
Vendég
 


sziasztok

hát ezek a csajok nagyon szépek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Chanelnek hatalmas gratula :lol: :lol: :lol: :lol:

a dokiról én is csak jót tudok mondani,bár én a kórházba jártam hozzá még.

Szisz
ha ő a fogadod dokid akkor szülés előtt pár héttel rákérdez,hogy szeretnéd e,hogy a kórházba bejöjön mikor szülsz? legalább is nálam megkérdezte Tofinál.én meg megkérdeztem,hogy mennyi és nem mond konkrét összeget.
a legtöbb doki 100akat kéra kórházba.Sára doki Tofinál annyit mondot,hogy 40-60között szokott kapni.
Vendég
 


sziasztok

lekri: nagyon helyesek a fiúk, gyönyörű szemeik vannak! :lol: :lol: :lol:

judy: a te lányod is gyönyörű! :lol: mikorra tervezitek a következőt?
látom használtok babaláncot? fogzásra? használ? én is gondolkoztam rajta hogy majd veszek.
Vendég
 


sziasztok,

Szaszi,
két foga már kint van, és csak annyit vettünk észre belőle, hogy kicsit nyűgösebb volt és kanállal nem nagyon akart enni pár napig. De éjszaka ugyanúgy aludt, csak a nappal volt rosszabb. De hogy ez most a lánctól van, vagy amúgy is könnyen ment volna azt nem tudom...
visszajelöltelek ;)
Fanniról friss kép? Őt rég láttuk...

Lekri,
fiúk? friss kép esetleg?? :D

Annáról néhány kép: almaevős, széken rosszalkodós, apa pénztárcájában turkálós és nagypapával mulatozós ;) Aktív a kicsilány ;)
Kép Kép Kép Kép

Judy
KépKép
KépKép
 


Judy
az utcsó képen olyan Anna,mintha énekelne a papa meg csettinget neki :lol: :lol: :lol:

nagyon helyes a kiscsajszi :)

Szaszi
te is tény friss képet.engem is bejelőlhettek ám iwiwen:)
Kohutné Gyurászik Renáta :wink: :wink: :wink: :wink:

van friss képem,Tofit megkopaszitottuk:)
Képelőtte
Kép utána:)
Kép 3pasim:)
Kép Kép Kép Kép
na most nagyon sok(k) lettem:)
betegek voltak vagyis még mindig azok a fiúk.a blogba leirtam az eddigi legrosszabb éjszakánkat :(((((((((((((((
Vendég
 


Kép

Van még kép iwiw-en de majd kicsinyitek le még ha lesz időm.

Pussza nektek és babáknak. :lol:
Vendég
 


lekri remélem azóta meggyógyultak a fiúk, mielöbbi jobbulást nekik.
Vendég
 


Holnapra sok boldog születésnapot Fanninak:)
Vendég
 


nagyon édik a csajok.az iwiwes képeken is :)))))))))))))))))))))))))))

a fiúk már talán jól vannak holnap lesz kontról:)

egy kdvenc mostani kép
Kép
Vendég
 


nagyon édesen mosolyog ! :lol:

Köszönjük a köszöntést! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

De rég jártam nálatok! Köszi a gratulációkat :D Látom a gyerkőcök egyre nőnek...
Mi is 4-en lettünk és mondhatom nem könnyű... Tényleg kell bizonyos logisztikai készség mindent összezongorázni napközben :shock: Most is épp, hogy levegőhöz jutottam, mert mind3 :wink: gyermek alszik...hihi (a 3. apuci)

 


sziasztok,

Chanel,
Gratulálok :D :D

Lekri,
remélem fiúk már jobban :)

Szaszi,
Fanninak nagyon boldog szülinapot!!!!

És kellemes húsvétot mindenkinek!!!!

Judy
KépKép
KépKép
 


sziasztok

köszönjük a szülinapi jókívánságokat! :lol: :lol:

mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
Vendég
 


sziasztok.

na túl vagyunk a szülinapon, a húsvéton és voltunk állatkertben is. :lol:

Fanninak is teljesült egy kívánsága! Lovagolhatott! Jó pénzért tett 2 kis kört!
De megérte mert nagyon örült. :lol:

Íme a képek: :lol: :lol:
Kép szülinap
Kép lovaglás :lol:
Vendég
 


Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk nektek LEKRI ÉS JUDY! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Egy napon van a szülinapotok! Ez nagyon jó! :lol: :lol:
Vendég
 


Szaszi,
Köszönöm!!!

Lekri,
Nagyon boldog szülinapot!!!
Most már megkereslek a wiwen, csak legyen kis szabadidőm :oops:

Judy
KépKép
KépKép
 


Köszönöm szépen!

Judy igy utolag neked is sok boldog szletésnapot kivánok:)
nyugodtan keress meg:)
Vendég
 


sziasztok
voltatok magánrendelésen mostanában Sára dokinál?
mennyi?
spirált szeretnék feltetetni.vagyis gondolkodom rajta :)
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépek a gyerkőcei!:D
Köszönöm mindenkitől az infókat Sára dokiról. Idő közben én már a 8. hónapot taposom Barnival. Felfogadtam Sára dokit. Azóta is nagyon meg vagyok vele elégedve. Múlt héten vezetett körbe a sote II.-n a szűlőszobáknál. Megmutogatott mindent, elmondott minden lehetőséget. Nekem is azt mondta, hogy nála nincs tarifa, de 40-80 között szokott kapni. Amikor a szülésről beszélt, hihetetlen, hogy milyen nyugodtságot sugárzott. A védőnénink is csak dícsérte, még ő sem hallott róla rosszat.

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!!

Szisz

Kép
 
 


Sziasztok

Elég rég jártam erre , kevés időm van valahogy netezni.

Lekri: az az igazság én nem mentem vissza Sára dokihoz szülés után , elég macerás lett volna bejárnom a moszkvára két gyerekkel és sajnos délután már senki más nem bír a két gyerekkel csak én. Apa meg nem ér haza addig hogy ebben segítsen. Ugyhogy sajnos nem tudom hogy most mi a tarifája.
én is spirált szeretnék bár egy kicsit tartok töle de inkább ez mint a gyógyszer. azt nagyon utálom bár most is azt szedek a szoptatás végéig .

Megvan a magánrendelésének a száma? ha kell elökeresem.

szisz: gratula neked, kitartás már nemsok van hátra.
Majd kérjük az infokat ha megszültél! :lol:


Na megyek mert Fanni itt log rajtam, tiszta nyafi mostanában.
Vendég
 


hali :)

Szisz
nekem szülés közben a térdem simogatta amikor nyomtam.nagyon jó érzés volt,hogy éreztem,hogy ott van.
már tényleg nem sok van neked hátra :)
majd irj ám :)

Szaszi
nagyon helyesek a csajaid :) :)
letettem most a spirálról.valahogy tartok tőle :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is Sára dokinál szültem, ügyeletben, mert az enyémmel nem volt ott. Nem is az a baj, csak egy kicsit csúnya történet lett a vége.
Sára doki nagyon-nagyon rendes volt, úgyhogy váltanék hozzá.

Tud valaki segíteni, hogy mennyi a tarifája a magánrendelésen? (priviben is jöhet)

köszi szépen!

Kép

Kép


Sára doki nagyon jó. Figyelmes, bármikor elérhető, emlékszik az emberre és a problémájára. Csak jókat mondhatok róla!!! Teljesen meg vagyok elégedve vele!!!
 
 


Bhdetti
ez nekem is nagyon tetszik benne,hogy bármikor hivtam mindig tudta ki vagyok.ez egy nagyon jó pont nála.bár szerintem már nem tudná :) nagyon rég voltam nála. :oops: :wink:

Csillagfény
azt hiszem 8zret mondott tavaly
Vendég
 


sziasztok

Na én is jól eltűntem :oops:

Lekri,
hogy vagytok? Képzeld, én múlt héten voltam Sára dokinál, és úgy tűnt megismer. Bár lehet hogy csak jó színész :D

Szóval akinek aktuális: úgy nézett ki a dolog anyagilag, hogy 8ezer a vizsgálat, 2ezer a rákszűrés + engem megnézett kicsit az UH-val, hogy minden visszaállt-e a helyére a szülés után, az még plusz 2ezer volt. Szóval 12 kompletten... Nem olcsó, de ez van...Én szeretném a következőt is nála szülni, addig meg évente egyszer kibírom ;)

Szaszi,
rólad is rég hallottam... Hogy vagytok?

Judy
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy ilyen jó vélemenyeket írtatok Sára dokiról és gratulálok a szép babáitokhoz. Én első babámmal járok hozzá terhesgondozásra a Moszkva térre. Alkalmanként 10 e Ft-ot szoktam fizetni, genetikai ultrahang azt hiszem 12 e Ft. Eddig nagyon szimpatikus.
Azt szeretném megtudni, hogy mi volt a tapasztalatok Sára dokival szüléskor, lehet nála epidurális érzéstelenítőt kérni, illetve mennyire híve a gátmetszésnek? Én nagyon szeretnék gátvédelemmel szülni, partner ebben? Szülésnőt is választottatok? Ha igen, olyat akit ő ajánlott, hogy együtt szokott vele dolgozni?
Szerintetek akkor is bízhatok abban, hogy jelen lesz a szülésen, ha az ünnepnapra esne?

Előre is köszönöm a segítséget!
 


Szia Benimaci,
EDA-t nem tudom, mert én azt nagyon nem akartam, ezért nem is beszéltünk róla. Gátmetszés-ügyben azt beszéltük meg, hogy csak akkor vág, ha muszáj. Még nevetett is, hogy ha vág, az plusz 20 perc varrás, csak nem fog pluszmunkát csinálni magának, ha nem muszáj. Viszont ha úgy látja, hogy repedne, akkor inkább vág, mert a repedés nehezebben gyógyul. Szülésznőt tud ajánlani, akivel ő szokott dolgozni, de én végül nem választottam.
Az utolsó kérdésedre nem tudom a választ, én júniusban szültem, ott ugye nem volt ilyen kérdés.
De szerintem nyugodtan kérdezd meg őt is bármiről, mindenről lehet vele beszélni ;)

Mikorra várod a babát?

Judy
KépKép
KépKép
 


Szia Judy,

Köszi a válaszokat. 2 hét múlva megyek hozzá, akkor beszélek majd vele. Gátmetszés témában viszont nagyon örülök, hogy ez a véleménye :) . Te miért ellenezted az EDA-t? Én igazából még nem tudom szeretném-e, csak az megnyugtatna, ha a lehetősége nem lenne kizárt, mert nem tudom mennyire vagyok fájdalomtűrő típus egy szülésnél.
Nagyon aranyos a kislányod :D.
 


Szia,

köszi :D

Szerintem nem kizárt, de valószínűleg előre meg kell beszélni, meg asszem azt az altatóorvos adhatja csak be... Meg én úgy tudom, azt csak az elején lehet, a vége felé már nem adják be, de lehet hogy rosszul tudom.

Én azért nem akartam, mert azt ugye gerincbe adják, és nekem a gerincembe ne szurkáljanak :? Amúgy is utálom ha szurkálnak, ott meg pláne ne. Mi van ha pont jön egy fájás, és megmozdulok? Egy altatóorvos persze csukott szemmel félálomban is megcsinálja, de nekem mindig olyan rémképeim vannak, hogy egy picit arrébb megy a tű és az már okozhat gondot :? Egy ismerősömnél picit rosszul szúrtak. "Komoly baja" nem lett, de hetekig felkelni sem tudott úgy szédült és folyton kávéznia kellett, az segített picit. Persze pár hét után nyomtalanul elmúlt, de akkor is kellemetlen. Szóval ilyenek miatt elleneztem, de ezek az én rémképeim, nagyon sok ismerősöm szült EDA-val és semmi problémájuk nem volt.

Én sem voltam biztos a fájdalomtűrésemben, valamikor vajúdás közben kérdeztem is, hogy mi van ha mégse bírom, de Sára doki csak mosolygott és közölte, hogy akkor bevetjük a nehéztüzérséget. A vége felé kaptam is valami lazító szurit, nem tudom erre gondolt-e vagy volt még más is a tarsolyában...

Nekem azt mondta kérdezzem meg anyukámat, hogy neki milyen volt a szülés, mert anyának és lányának nagyon hasonló szokott lenni. És tényleg eléggé hasonlított... :D

Judy
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
De jó, hogy megvagytok!
Első Tündérünk a Rókusban született, de ugye az már bezárt.
Százhalombattán élünk, így kerültünk véletlenül Sára Dokihoz második Gólyánkkal!
Egyszer voltuk a magán rendelőben, de ott is várni kellett kb 1 órát (előjegyzés volt), tehát inkább Battán járunk az SZTK-ba amikor ott rendel.
A kórházban még nem jártunk. Arról mesélnétek egy kicsit?
Ja, 27. hetet tapossuk.

Köszönöm!!!!!


:lol: :lol:
mot
 
 


Ja, a lényeg!
Rendkívül szimpatikus a doki!
Meséljetek még Róla!!!!!
mot
 
 


Szia Mot!

Mire vagy kíváncsi? Konkrét kérdésekre könnyebb lenne válaszolni :)
4 szülőszoba van, + egy 6ágyas "vajúdó" ahol akkor vagy, ha a szülőszobák teli vannak. Szülőszobák nagyon szépek, felszereltek. Kád nincs, egy labda van, amit be tudsz vinni a zuhanyzóba és rá tudsz ülni, amíg folyatod magadra a vizet. A szék elvileg egy csomó pozícióba állítható. Párod ott lehet végig, kap zöld köpenyt + lábzsákot. Szülés után ott maradhattok a babával a szülőszobán, elvileg 2 órát. (azért elvileg, mert gondolom ha épp rengetegen szülnének egyszerre, akkor lehet hogy rövidebb) Szokott lenni szülőszoba-látogatás, arra érdemes elmenni, és akkor körül tudsz nézni. Ha felhívod a kórházat biztos megmondják mikor van... De szerintem ha a doktor úrral megbeszéled ő is körbevezet.
A gyerekágyon 5ágyasak a szobák, mindegyiknek saját fürdőszobája, wc-je van. Szép, tiszta, bár hétvégén nem láttam takarítónőt... Teljes rooming-in van, de ha pihenni akarsz leadhatod a babát a csecsemősöknek. Látogató csak az aulába jöhet, oda te is kimehetsz, de a babát az üvegfalon keresztül nézhetik csak. Lehet menni alapítványi szobába is, az egyágyas, légkondis, oda bemehetnek a látogatók is. Az tavaly 10ezer volt éjszakánként.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Kérdezz bátran, ha tudok válaszolok. :)
Üdv
Judy

Judy
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Bocs, hogy belevauvau, de úgy tudom, attól szoktak szédülni EDA után napokig, ha nem tartják be a szülés után a kötelező mozdulatlan-fekvőidőt!

Kép
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
 


Sziasztok!

Megkérdeztem Sára dokit, hogy megy nála a szülés. Azt mondta akkor is vállalja, hogy ott lesz, a ha szülés ünnepnapra esne. Konkrét tarifája nincs, 50-80 ezer Ft-ot szokott kapni, ezt majd ráér a szülés után eldöntetni a kismama. Amit viszont javasolt, az a szülésznő fogadás. Ezt amúgy a SOTE szülésfelkészítő foglakozásain is javasolták. A szülésfelkészítő keretében a szülőszobalátogatási időpontok: 10.27, 11.10, 11.24 (14.30), de előre fel kell iratkozni, hogy össze tudják állítani a kislétszámú csoportokat. A feliratkozás időpontja 10.13-ai foglalkozás, de szerintem keresheted telefonon Németh Évát is, a telefonszáma fent van a SOTE II. honlapján a hírek résznél. Ha esteleg fogadsz szülésznőt, gondolom ő is körbevezet, vagy Sára doki, ez talán jobb megoldás, mert amúgy min. 15 fős csoportokban lehet megnézni. Nekem amúgy továbbra is nagyon szimpatikus a doki, nem egy túlaggódós típus, de ha szükség van rá, telefonon mindig elérhető.
 


Benimaci,
örülök, hogy még mindig szimpi :D Igen, mindig elérhető telefonon, sőt mi több, azonnal tudja hogy ki vagy és képben van teljesen :D
Tényleg nem aggódik túl semmit, szinte sugározza a nyugalmat. Nekem ez rengeteget segített, mert paráztam azért... :wink:

Judy
KépKép
KépKép
 


Sára dokiról továbbra is csak jókat tudok mondani! Én (sajna) havonta járok hozzá, mert olyan gyógyszert kell szednem ahhoz, hogy összejöjjön a baba, ami orvosi felügyeletet igényel. Ultrahanggal együtt 10e Ft. Legkésőbb decemberre ígérte, remélem összejön. :) Egy nagyon korrekt, alapos és jó fej doki!!!!!
 
 


Sziasztok.

Ha valaki tudna egy teleonszámot küldeni a Sára Leventéhez, nagyon hálás lennék. :lol: Százhalombattán hozzá járok dokihoz, de honapokra elöre nincs hely. :cry: Ha jol tudom,van magán- rendelöje? De hol?????
Elöre is köszönö mindenkinek.

Szép napot!!!

Nita
 


Sára dokiról nekem is nagyon-nagyon jó véleményem van!Júliusban szültem a II. Klinikán,de a 38.-39. héten az én fogadott dokim elment szabira,és átadott erre a 2 hétre a Sára dokinak!
Nagyon óvatos volt,2. terhességem volt ez,az első császáros volt,és most óóóóóóóóóóriási hasam volt,figyelte a hegvastagságot,meg mindent,és inkább a 39. héten befektetett a klinikára.Vékonyodott a heg,nagy volt a baba.Mindennap meglátogatott,érdeklődött,hogy vagyok,átnézte a leleteimet.Telefonon mindig elértem.Kivehette volna ő is a babát,mert indokolt lett volna,de nem voltunk életveszélyben,így meghagyott a saját dokimnak.Végül egy vasárnap reggel fájásaim lettek,szerintük jósló,szerintem nem,mert egy 8,5 órás vajúdást előtte 3 évvel már átéltem,és ua. az érzésem volt megint.Alig bírtam megvárni a saját dokimat a szabiról,de végül kibírtam hétfő reggelig.Igaz,a saját dokim már a közös vajúdóban talált.Így a babát ő emelte ki.4010 gr lett,tehát jogos volt a Sára doki félelme.Mikor megszültem,akkor is jött érdelkődni,meg mindennap,amíg bent voltam a kórházban.Ahogy letelt a 72 óra,egyből hazaindultam. :D
Én neki is adtam pénzt.Elvittem a varratszedés után Budaörsre.A varratokat a sajátom szedte ki,neki akkor adtam,a Sára dokinak meg 1 héttel később.
Ha választanom kéne esküszöm nem tudnék Sára doki és Demendi doki között.Mindkettő jó ember,tisztességesnek ismertem meg őket,óvatosnak,alaposnak. :D
Vendég
 


Nitamanyu:Én tudom egy mobilszámát,megkérdezem tőle,hogy azt megadhatom-e?Mindjárt írok neki,és küldöm neked priviben,ha lehet.
Vendég
 


Sziasztok!

Sára doki rendelője:
Bp. Várfok u. 15. (moszkva tér)
T:213-97-80
8-16 -ig lehet bejelentkezni ezen a számon.

Pár hét a várakozás Battán.

36. hetet tapossuk, Ő a dokink és teljes nyugalommal várjuk a NAGY napot!!!
mot
 
 


Ezt Sára dokinak köszönhetem: :)

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron