Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azért indítom ezt a forumot, mert sokat keresgéltem , de nem talátam olyan oldalt ahol a szegedi Kaálisok folytatnának eszmecserét.

Remélem jelentekztek, mert sok mindenben tudnánk egymásnak segítni.

Mi most fogunk indulni és jó lenne ha okos kis tanácsokat kapnék.

bonya


Kép


Kép
 
 


Szia Bonya!

Én régen a Szegedi Kaáliba jártam. Jó véleményem van róluk annak ellenére, hogy nekem 3 beültetésből egy sem sikerült.
Azért még emlékszem dolgokra kérdezz nyugodtan hátha tudok neked segíteni.

Móni

KépKép
Kép Kép
 
 


Szia l.móni!

Örülök , hogy jelentkeztél.
Kihez jártál?
Én a doktornőhöz járok.
Az elején vagyunk jövőhéten fog kiderülni, hogy hogyan tovább.

Te kihez jártál?
Más intézményben vagy spontán sikerült?
Ha jól látom a második babóca érkezik?

Hova valósi vagy?

bonya


Kép


Kép
 
 

 
 

Jajj most olvasom , hogy már 12 hónapos a kis csöppség, és az Ő képecskéje van fent.
De béna vagyok , bocsika.

bonya


Kép


Kép
 
 


szia!

én is a szegedi kaáliba járok.
a kaális párok topicjában, ill. a beültetés előtt és utáni érzések topicjában vagyunk néhányan, akik a szegedi kaáliba járunk. ha gondolod, gyere át oda!

katica
 


Katica!

Nagyon kedves vagy köszike a meghívást.
Mindjárt be is kukkantok.

bonya


Kép


Kép
 
 


A kaális párok topikban már olvasgattam , klassz, hogy az ország összes Kaális intézetébe járó párok egyhelyen vagytok.

Azért jó lenne ha egy helyen csak a szegedi párok tudnák megosztani tapasztalatokat a helyi dolgokról.

Tudom amelyik topikban már egy klassz összeszokot csapat van onnan nem megy át az ember másikba.

Azért próbálkozom hátha itt is össze tudnánk hozni egy jó kis topik lakó közösséget.

Később pedig személyesen is tudnánk egymással talizni az intézményben ha itt megdumcsizzuk ki mikor megy legközelebb.

bonya


Kép


Kép
 
 


Én másik intézménybe jártam eddig és annak a topikjában jó kis randikat szerveztünk és amíg a vizsgálatokra vártuk szuper barátságok alakultak ki.

Szeretettel várlak benneteket , hozzunk össze egy klassz kis topikot.

Pusszantok mindenkit.

bonya


Kép


Kép
 
 


Szia Bonya!

Én is a doktornőhöz jártam.
Nagyon kedves és segítőkész. Volt, hogy a szabijáról jött be a beültetést megcsinálni nekem, mondván, hogy az Ő páciense vagyok.
Volt 3 inszeminációm és három lombikom.
Kicsi lányom 5 év után spontán sikerült.
Most a testvérkére gyúrunk. Remélem, Ő is szeretne mihamarabb beköltözni a pocakomba.

Ti mire készültök?
Inszem vagy lombik?
Mióta próbálkoztok?

Én régen Orosházi voltam, jelenleg sajnos Pesten élek :?
Páromat ideköti a munkája.

KépKép
Kép Kép
 
 


sziasztok!

maradok én is, ha nem bánjátok. igaz, én több topicba is írogatok.

bonya: mi nálatok a probléma? melyik intézetbe jártál korábban?

mi bő éve járunk a kaáliba, de 3 éve szeretnénk babát. már volt 2 sikertelen lombikunk, és a 2.lombikból maradt fagyibabákat 9 napja kaptam vissza. néhány nap múlva kiderül, hogy ők velünk maradnak-e.

katica
 


Katica drukkolok nagyon, hogy veletek maradjanak és legyen csodás 9 hónapod :lol: :lol: :lol:
Majd sok-sok boldog éved.
Ki az orvosod? Mi a gond ami miatt nem jött össze a baba?

KépKép
Kép Kép
 
 


móni: köszi szépen. a doktornőhöz járunk. a férjemnél van a gond, rendkívül kevés kiskatonája van.
nagyon édes kislányod van, gratulálok :wink:

katica
 


Nagyon köszike a válaszotokat .

Nos leírom az én történetemet dióhéjban, nem lesz rövid.

2004 óta próbálkozunk ekkor hagytam abba a fogamzás gátló szedését és kiderült, hogy nem jött meg a menszesszem ekkor kezdet a dokim vizsgálódni.

Kiderült, hogy PCO syndrómám van ami miatt nincs spontán peteérésem és szőrösödni kezdtem.

A szőrösödésre kaptam kezelést ez rendeződött és azóta szedem a Merkformin 850mg 2 x 1 tbl.

Volt utána HSG amin kiderült, hogy a jobb oldali petevezetőm nagyon szűkjáraton járható csak át.

2006.05.óta a BMC-be ( Budai Meddőségi Centrumba) jártunk.

2006.07.volt egy nagyon rossz értékű tumormarkerem ami miatt sürgősséggel operáltak a Szent János kórházban Laparatómiával ekkor eltávolították a bal oldali petevezetőmet és regisztrálták a szövettanból , hogy ENDOMETRIÓZISOM is van.

Volt kontraszt anyagos MRI vizsgálatom ahol kiderült, hogy van egy 4 mm-es HYPOPHYSIS ADENÓMÁM ami miatt folyamatosan magas a prolactin szintem. Erre szedem a Bromocriptint 2,5mg 2 x 1 tbl.

2006.11. long protokolt kezdtek ,de a férjemnek rossz lett a sperma eredménye valami fránya baci és leállítottak.

2007.01-09.-ig 8 hónapon keresztül kaptam a GnRh analóg kezelést (klimax szuri kúra) leállították mesterségesen a petefészkeimet , hogy ne menstruáljak ne szaporodjon az endometriózis.

2007.06. Laparoscopiával műtöttek , Szegeden Dr. Keresztúri Attila.

2007.08. antagonista protokolt kezdtünk, de hyperstimulált lettem és le állították.

2007. 11. antagonista protokol hyperstimuláltak megintpunctiónál 10 petesejtet sikerült leszívni 7 megtermékenyült5 napos blasztocita állapotú 2 db kis embryót kaptunk vissza a többi nem maradt meg így nem lett lefagyasztva.
Sajnos nem maradtak meg , doki szerint volt megtapadás , leváltak a vetélést teljesen átéltem fájdalmakkal.

2008.05.Szeged Dr. Keresztúri A. Laparatómia ekkor a baloldali petefészkemnél volt egy két maroknyi nagyságú endometriózi csomó, és a beleim meg a belső nemi szerveimet megint összenövesztette ez a fránya endó.

Nos ekkor eldöntöttük, hogy mivel pest írrtó messze van és a mindennapos felkocsikázás hyperstimuláltan nem egy leányálom ezért át jelentkeztünk a szegedi Kaáliba a Doktornőhöz.

2008.07.22-én voltunk első konzultáción és nagyon kedves volt 1 órán át bent voltunk nála és mindent átbeszéltünk töviről hegyire.

09.22-én voltunk UH-on és a férjemnek kontroll sperma vizsgálaton.

Jövő héten kell megint mennem Uh-ra és vérvételre 2.v.3. naposan, ekkor kiderül hogy hogyan tovább.

22-én nem igazán tudta a doktornő , hogy mizújs odabent , mert pont a 18.napon voltam és a petefészkeim nagyok voltak, mivel nincs baloldalon petevezetőm ezért a petefészkem felhajlik a méhem mögé és fölé ezért vannak alhasi fájdalmaim megint.

Ma kicsit barnázgatok szerintem hétfőn vagy kedden kell mennem.

Hát próbáltam röviden.

bonya


Kép


Kép
 
 


Összegezve :

Endometriózis , PCO syndróma, Hypophysys Adenóma.

3 műtét 11 havonta,
petevezető eltávolítva,
3 stimuláció hyperstimukkal,
1 beülti,

bonya


Kép


Kép
 
 


Ja és a 8 hónapos GnRh analóg kezelés (klimax leányálom)

Nem adjuk fel, tudjuk, hogy sikerülni fog!!!

Csodák vannak mind ahogy ezt te is Móni bebizonyítottad a sikertelenségek után spontán sikerült.

Katica neked nagyon szorítok, hogy sikerüljön.

Ez fantasztikus , mond a 3-an a doktornőhöz járunk.

Nektek mi a véleményetek róla?

bonya


Kép


Kép
 
 


A iklus 2.v.3. napján ha megyek jövőhéten, a doktornő azt mondta , hogy először Uh-on szertne megvizsgálni és utána menjek vérvételre.
8 órára kell mennem.

Hogy műkődik a vérvétel ott veszik le vagy a klinikára kell átmenni?
Meg kell várni az eredményt?
Ha igen kb. mennyi időt kell várni?

Kell megint fizetni az Uh-ért?
A vérvételért kell fizetni?

Meg csináltatták a belgyógy vizsgálatot és a laborokat azokat már vinnem kell.
Azt mondták , hogy azért csináltassam meg , mert ha kezdjük a stimut akor a beavatkozáskor a Tb az olcsóbat finanszírozza.

Várom a válaszaitokat.

Előre is köszike!

bonya


Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Bonya húúú
jó sok mindenen keresztülmentél.
De itt fog neked a doktornő segíteni, hidd el.
Nekem a prolaktin szintem volt magas. Mégis sikerült.
Ha kezdik ebben a hónapban a stimulálást akkor nem. Azt már a tb fogja fizetni.
Legalábbis nekem így volt.

Katica köszönöm szépen :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
 
 


Képzeld délután telefonáltam , ert 14.00-kor megjött a menszim rendes vér.
Azt mondták ha 12.00 után jönn meg az csak 0. nap másnap lesz az első.
Nos telefonáltam , hogy hétfőn mennék és azt mondta az asszisztens, hogy ebben a hónapban már túl lépték a megengedett beavatkozást és nem jegyezhet elő, majd holnap telefonáljak , mert akkor lesz a doktornő és ha Ő azt mondja, hogy beleférek akkor mehetek.

bonya


Kép


Kép
 
 


igazából nem értem a dolgot.

doktornő azt mondat 2-án, hogy most megnéz Uh-on és utána vérvétel és majd kiderül, hogy fogamzásgátlót kell-e szednem 1 hónapig vagy indulhatunk.
De még benne van a pakliban az is , hogy az endó miatt újból műtét következik.

Ezért nem értem miért nem mehetek vizsgálatra.
Az endó miatt nem igazán várhatunk ha most minden rendben van , mert ha el kezd megint szaporodni ami benne van a pkliban , mert rendesen menstruálok beállt a ciklusom 28 naposra ez azt jelenti , hogy az endó nem kímél és szaporodik.

bonya


Kép


Kép
 
 


Jó reggelt!

Bonya hidd el, nem lesz semmi gond.
Mondtad az aszisztensnek, hogy mit beszéltetek meg a doktornővel?
Sokszor elég értetlen volt velem is szegény aztán meg morgott amikor a doktornő azt mondta, hogy persze mehetek.
Ma hívd már korán és hétfőn tuti mész :wink: :lol:
Arra meg ne is gondolj, hogy az endó szaporodni fog.!!! Pozitív hozzá állás és hidd el minden sikerülni fog!
Tudom nagyon nehéz de engedd el magad. Ne legyél görcsös! Minden megy a maga útján.
Az én csodám azután kopogott be, hogy a görcsösséget sikerült levetkőznöm.

Remélem szép hétvégéd lesz :lol: :lol:

Puszi

KépKép
Kép Kép
 
 


sziasztok!
Nahát! akkor én is csatlakozom, bár én a doktorúr betege vagyok...

Bonya!
Hallod, te is jó sok mindenen mentél keresztül!
Nekem is voltak összenövéseim a petevezető és a belek között, nem tudni utólag, hogy endó miatt-e vagy másért, de kivették mindkét petevezetőmet, mellesleg két méhen kívüli után. Azt mondták, ilyen petevezetőkkel minden spontán terhességem méhen kívüli lenne, egyébként meg minek hagyjanak benn a hasamban ilyen időzített bombát, és szerencsém van, hogy a petefészkek és a méh megúszták sértetlenül.
Amit a vérvételről írtál: hát nem semmi. Nekem még soha nem mondtak olyat, hogy nem fér bele. Fel sem merült. Mondtam, hogy mikor kell jönni, és beírtak. Egyébként ott van helyben, csak néhány alaphormont néznek meg ciklusindításnál.

És szerintem is, a szegedi Kaáliban mindenki tényleg nagyon segítőkész, a magyar kórházak után olyan, mintha külföldön járnánk.

Kép
 
 


Móni!
Nagyon édes a kiscsaj, gratulálok hozzá! És boldog szülinapot neki, utólag. Már Pesten is született?

Katica!
Mi tényleg drukkolunk neked! Tudsz már valamit :?:

Kép
 
 


Kisbuta,

örülök , hogy csatlakoztál!

Szegénykém akkor neked sem leányálom az élet.

Ti hol tartotok?

Köszike a válaszokat.
Ma reggel megyek és nagyon kíváncsi vagyok , hogy mi lesz.
Kicsit izgatot vagyok!

Ahogy haza érek azonnal írok nektek.

Pusszantalak benneteket

bonya


Kép


Kép
 
 


Bonya! :D
mi a második lombikot kezdjük mindjárt. Longon vagyok, most még fogigátlót szedek, aztán szombaton indul a Suprefact, utána egy héttel a Gonál F.

Szép napot mindenkinek!

Katicának meleg ölelés!

Kép
 
 


sziasztok!

csak röviden: mai teszt is nega. holnap még egy utolsó teszt. holnap 3-ra megyünk a dokival megbeszélni a hogyan továbbot.

mindenkinek drukkolok+++++++++

katica
 


Sziasztok!

Kisbuta köszönöm szépen :lol:
Igen, Ő már itt született és még ha el is költözünk innen addigra de tesóbaba is ugyanabban a kórházban fog világra jönni :lol:

Katica hmmmmmmmm............
van olyan ismerősöm akinek kb 8. hétig csak vérből tudták kimutatni a terhességet.
Továbbra is mennek a ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bonya lassan hazaérsz.
Ne feledd mit ígértél.
Várjuk a híreket.

KépKép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Most értem haza!

Reggel kb. 10 körül jutottam be a doktornőhöz és csinált Uh-ot.
A myóma ott rakoncátlankodik és kezd egy kis endó is felszaporodni a jobb petefészkemmnél a bal petefészkem pedig még mindig ott pihenkél a méhemen.

Elküldöt vérvételre, az eredményre várnom kellett , mert pont végeztek a reggeli adagok értékelésével és így csak 13 órakor lett meg az én eredmyényem.

Hál Istennek minden rendben vamn hormon ügyileg így képzeljétek el is kezdtük a stimut.

Most szurtam be a Decapeptylt és holnaptól megy mellé a Gonal -F is 150 NE.
C-vitamin, Magzat védő én a Hipp Natalt vveszem meg holnap , mert az Elevittől és a Gravidától is hányingerem van meg székrekedésem, és ahogy elmúlik a menszim kezdem az Aspirin protectet.

Csütörtökön megyek 7.30-ra Uh-ra és majd látjuk tovább.
A hyperstimu miatt kell mennen mert előszőr a pénteket beszéltük meg , de azt mondta legyünk óvatosak és inkább menjek le csütörtökön is.

Decapeptylem még maradt a múltkoriból igaz szombaton adtam oda 7 db-ot majd féláron egy csajszinak, de remélem a maradék 18 db elég lesz és akkor nem kell kiváltanom.

Nem is gondoltam , hogy már is kezdhetünk , olyan boldog vagyok.

Tegnap este leereszkedett a monitor előtt egy icike-picike pókica.
Nem tettem ki a szűrét reggelre a monitor tetején lévő asztali lámpa és a Titok kívánó csekk között szőt egy tenyérnyi hálót.

Szerencsét hozott így nem is száműzöm Ő a mi kis szerencse pókicánk.

Most rohanok főzni , mert a férjem mindjárt hazaér és kajcsis lesz.

Később ha ide kerülök írok még vagy ha nem akkor holnap.

Köszike nektek a drukkokat!!!

Pusszantalak bennetetket!!!!

bonya


Kép


Kép
 
 


Sziasztok.

Én is a zegedi Kaáliba járok.Katicát már ismerem.Kisbutát csak egy kicsit.
Szóval én a doktorúrnál kezdtem és most a doktornőnél vagyok.Úgyhogy tapasztalatom az van mindkettőről.Segítek szivesen ha tudok.Hogy hol tartok? Szerdán volt a punkcióm és ezzel vége is mert 1 sejtem lett és az sem termékenyült meg.Most utrozom levezetésképpen aztán mensikor kezdem újra a stimut.

Eddig ami történt velem:Hsg,lapar,2 inszem.
Doktorúrnál:3lombik.Ebből:1 sikertelen stimu,1 sikertelen megtermékenyítés,1 embrike beültetés.

Doktornőnél:10 petesejt leszívás abból embrike beültetés./sikertelen/
2stimu amiből nem lett megtermékenyítés.Kevés petesejtből oligospermával. Kevés hormonnal stimukor.
 


Ja és lett egy jó kis hiperstimum a doktorúrnál amikor duplájára nőttek a petefészkeim.De ennek ellenére nem vagyok doki ellenes csak váltottam,mert mindig csak hitegetet egy más gyógyszeres stimuval de sosem tartotta be a szavát.
 


bonya:hajrá kezdés!!!!! Tényleg jó sokmindenen keresztül mentél. :roll:

l.móni:nálatok mi volt a gond?
Sokszor már én is úgy vagyok vele hogy feladom de még egyszer megprobáljuk.
 


Katica Drága ,
nagyon sajnálom, de ne add fel tudom ezt könnyen mondom.
Hidd el sikerülni fog csak hit kell hozzá és meg fog történni a csoda!!!

Móni,
köszike azt a sok energiát amit küldtél látod bejött!!!

Kisbita,
hajrá stimu lehet, hogy együtt lesz a leszívásunk!

Melánia,
üdv. köztünk klasz , hogy csatlakozol a frissen induló topikunkhoz.
Nem semmi akkor neked már bőven van tapasztalatod mindenben.
Nagyon kitartó vagy és ezt így tovább, nem szabad feladni.

Csók csajok még jövök !

bonya


Kép


Kép
 
 


Bonya ez nagyon szuper hír :lol: :lol: :lol:
Küldöm továbbra is az energiát és minden oké lesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Melánia nekem sok százszorosa volt a prolaktin szintem.
Hiába szedtem rá gyógyszert csak ideig-óráig segített.
Én elmentem egy akupunktúrával foglalkozó orvoshoz és Ő nagyon sokat segített nekem.
Nem szabad feladni!!! Én is éreztem úgy, hogy vége, nincs tovább! Nem is akarom tovább. Az életet sem. De mégis sikerült. Öt hosszú év után.
Valahol egy kis angyal titeket szemelt ki a szüleinek és csak a megfelelő időpontra vár, hogy találkozzon veletek.
Ne úgy gondolj a következő hónapra, hogy még egyszer megpróbáljuk, hanem úgy, hogy ez a TI hónapotok. A TI csodátok hónapja. Próbálj meg ne görcsösen akarni, egyszerűen csak szeretni.
Mikor én az esküvő után terhes lettem spontán szinte félőrült voltam a boldogságtól. Aztán meg a bánattól mert elment a kicsikém. De pár hónap múlva újra megtörtént a csoda amit már higgadtan, szeretettel fogadtunk és Ő velünk maradt. Itt van, és nagyon örülök annak, hogy a sikertelen inszemek és lombikok után nem adtam fel.
Mindig van egy nagyon pici remény, még ha oly nagyon reménytelennek és kétségbeejtőnek tűnik minden.

Két stimu egymás utáni hónapban nem túl sok?
Mikor pihen a szervezeted?
Ezek nagyon erős gyógyszerek!

KépKép
Kép Kép
 
 


Ti a Decapeptylt mikor szurtátok?
Ma 17.00-kor adtam be a dokinő szerint adhatom azt is reggel 10.00-kor a Gonal-F-el.

Szerintetek mikor lesz leszívás?

Mi az itteni megszokott protokol?
Tudomáltalában változó egyénre szabott, de még is szerintetek?

Jó éjt!

Móni szükségem van rá ! Köszike!

bonya


Kép


Kép
 
 


Napsütéses szép Jó reggelt!!!

Szerintetek még itt az eljén beválalhatok egy fodrászkodást mellírral?

Iszom egy úgynevezett "Shrek ital-zöld lötyi" InnerLight, lúgosítás miatt, megszeretném kérdezni a dokinőt, hogy ihatom-e persze tudom , hogy igen mert ez csak zöldség és gyümi szárítmány és vízzel kell összekutyulni.
Nem tudom Ő , hogy áll az ilyesmi alternatív dolgokhoz.

bonya


Kép


Kép
 
 


Nincs kedve valakinek egy klasz kis táblicskut össze kerálni?

Akkor jobban nyomon tudnánk követni , hogy ki hol tart és mi a probléma, stb.

Pusszantás

bonya


Kép


Kép
 
 


sziasztok!

mai teszt is nega. így abbahagytam a gyógyszerszedést. délután megyünk a dokival megbeszélni a hogyan továbbot.

katica
 


Katica,
Nagyon sajnálom!
Tudom ezzel már tele a padlás!

Kérlek ne keseredj el , még azért a HCG mutathat valamit.
Olyan vacakok a mostani tesztek, ha szuper jók lennének nem fogyna olyan sok.

Jelentkezz mi volt a dokinál.

Nagyon szorítok

bonya


Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Katica! :cry: :cry: :cry: , nagyon sajnálom. De menni kell tovább, legközelebb sikerülhet!

Bonya! Nem hinném, hogy egyszerre lesz a leszívásunk, mert én longon vagyok, okt. 10 tájára várom a leszívást, de pontosat nem tudok mondani. Előtte nem valószínű.
Neked meg talán hamarosan! Nagyon drukkolok!

Melánia!
Hogyhogy csak hitegetett azzal, hogy másfajta stimut ad? Nekem nem ugyanazt adja most, mint a múltkor, bár éppen megúsztam a hiperstimut (nem sokon múlt).

Móni! Nektek is szép napot, és a többiek nevében is köszi a bíztatásokat. :)

Kép
 
 


Sziasztok.

Köszönöm a kedves fogattatást!

bonya:nekem a párom adta be a szurikat délután 5-kor.Nem volt gond ez az időpont.
Hogy mikorra várható a punkció:hát mikor a sejtikéid megérnek rá.NEkem a 11. napon volt.
Igyál sok folyadékot napi:2-3 litert.Sok zöldség,gyümölcs,főzelék,fehérje!

Nekem még péntekig van Utrom aztán kiváncsi leszek hogy mikor jön meg mert kezdünk! És remélem mindent rendben talál a kezdéshez.
Bár félünk egy kicsit mert a megtermékenyüléssel problémák vannak.És bizony donorspermával ijeszget a dokinő de mi ezt nem akarjuk!!!!! Ha így nem lesz babó akkor donorral nem vállaljuk!

Katica:nem is tudom hogy mit mondjak! Sajnálom! Te is megszenvedsz mint sokan mások.Köztük én is.

l.móni:akkor te túl vagy 3 lombikon aztán meg belefáradva feladtátok ti is???? És mindez után sikerült a babótok???? De jó!!!!
Mi is gondoltunk már rá hogy keresni kéne egy természetgyógyászt hátha segítene,főleg a páromnak! Persze nekem is.
 


Kisbuta:igen így volt.Mindig azt mondta hogy legközelebb majd kipróbáljuk a másfajta gyógyszeres stimut.De aztán mindig ugyanazt alkalmazta.Meg mindig azt mondta hogy fogyak le mert nem birja beállítani a gyógyszeradagot.Pedig kövér az nem vagyok.Van rajtam felesleg de nem sok.
De mindezt nem utálatból írtam neked le hanem mert kérdezted.Ennek ellenére jóban vagyunk a dokival.Mindig mosolyogva köszön.
Aztán a doki tudtával átmentem a doktornőhőz.És nagyon örültünk a 10 sejtnek.Más szurikat kaptam nála.

De a dokinál nem most jártam kb:2 éve mert a sok kudarc után pihenőt tartottunk és utánna döntöttem az orvosváltoztatáson.
 


I.Móni:azért nem lesz sok a 2 stimu egymás után mert nagyon kevés hormont kaptam.Megpróbálta a dokinő így is.
1 doboz Clostylom volt meg 400Ne GonalF. Ennyi.
Dokinő mondta hogy jó lenne most folytatni egyből.De most a márciusi 10 sejtes stimut kapom.Persze tudom hogy ez nem azt jelenti hogy megint 10 sejtem lesz.De hátha!
Állítólag jó ha a szervezet már elöző ciklusban kapott egy kis hormont.Hát nem tudom még nem volt ilyen.
 


Melánia!
Nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön!

Kép
 
 


Melánia,
nekem most ajánlottak egy terészetgyógyászt aki kövekkel is gyógyít és sok baba született olyanoknak akiknek nem jött össze.

Ha gondolod priviben megírom az elérhetőséget.
Szegedi a hölgy, én azért nem hívtam még fel , mert közben elkezdtük a stimut.

Azt mondják ott van a szeren a hölgy.

bonya


Kép


Kép
 
 


Sziasztok.

bonya:jó írd meg.Hogy haladsz a szurkálással? Mikor mész UH-ra?
Nagyon kihalt most ez a topik.MIujs csajok? :roll:
 


Katica:olvastalak a cikluson.
Sajnálom,tudom hogy nagyon nehéz.De nem értem a kivizsgálást a párodnál.Ha van embrikétek,van mit visszatenni akkor minek ez a sok vizsgálat?
 


I.Móni:miujs veletek?
 


Kisbuta:te most hol is tartasz????

Jól elszórakoztattom én itt magam.
 


Meláni,
én jelenleg még fogamzásgátlót szedek. Szombattól indul a Suprefact.

:)

Kép
 
 


Katica,
mit mondott tegnap a doki?
Mennyit vártok a következőig?

Kép
 
 


Bonya,
én nem tudom, hogy kell táblát rakni, a másik topikban, ahova írni szoktam, Katica a táblás, de lehet, hogy neki most egy darabig nem lesz kedve jönni.

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron