Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Melánia nagyon cuki Milán baba :lol:
a kis álomkóros.
Csak kint is sokat aludjon :wink:

Többiek merre?

Zsuki te ma kezdessz :lol: :lol: :lol: :lol:
drukk+++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
 
 


Melania: csodas kepeket hoztal nekunk! Milan baba gyonyoru! :)

Móni: hogy halad az ido, mar 25 het... :) pocaksimi

Zalika: neked is pocaksimi!

Zsuki: huh huh, lehet drukkolni mar ugye?

Baba22: veletek mizujs?

Puszi mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Hellllló lányok!

:oops: :oops: elfelejtettem ide is dicskedni...

de ami késik, az vonat!

lehet drukkolni ám, aminám!!!
voltunk pénteken, nagyon pozitív élmény ismét! ciszta nincs, minden ok! ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS megkezdődött!!!!!
ma már a második szuriadagot nyomtuk be a hasamba! párom ügyesebb a kaális nővérkénél, az ő két szurija nem kékült be, bezzeg a tegnapi....

Melánia Milán nagyon édes kis álomszuszika!!!!

Zálika pocaksimi!

Móni puszi neked!

lányok ti már nemsokára szültök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hogy repül az időőőő!!!!

2009.06.02. - első IVF
2009.09. - fagyipróbálkozás
2009.12.08. - első Kaális konzi
2010.03.25. - ET
 

 
 

Zsuki : tüszinövesztő drukkjaim mennek :!: :!: :!: :!: :!: :!:
DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK , DRUKK ,

Az hogy nemsokára szültök az még tulzás még legalább 1,5 hónapot ki kellene pekkelni hogy renben legyen minden
Még nem is mondtam 30-án férjhez megyek ,ha még addig meg nem gondoljuk magunkat . Nem lessz lagzi csak egy szimpla házasságkötés hétköznap .....

 


MÓNIC : SOK BOLDOG X-edik SZÜLETÉSNAPOT :!: :!: :!: :!: :!:

 


Sziasztok.

Köszönöm a dicséreteket!!! :lol:

zsukikám:extra giga mega drukkok mennek!!! ++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

zálika:és mit veszel fel? Lesz azért menyasszonyi ruhád?

Kép
Kép
 


Zsuki : mi zujs voltál azóta ?
mennek a tüszinövesztők +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 


Zálika gratulálok a házassághoz! ha meg nem gondoljátok magatokat ahahahaha!

Köszi mindenkinek a drukkokat!
Voltunk tegnap UH. Minden ok a jobb petefészkem kissé túlreagált, de mivel a bal teljesen alszik, ez igy ok lesz. A jobbon van vagy 8-10 tüsző.

Holnap megint UH....

puszi mindenkinek!

2009.06.02. - első IVF
2009.09. - fagyipróbálkozás
2009.12.08. - első Kaális konzi
2010.03.25. - ET
 


Zsuki : MI UJSÁG :?:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Monic : aranyos pocid van .... siettem de azt kinéztem

a Vérnyomásod hogy viselkedik? hogy vagytok ?


Rólam : napok ota fáj az eggyik fogam ugyhogy ma megyek fogorvoshoz . szerdán a dokimhoz vizsgálatra csütörtökön 34 hetes vérvétel , ja és a lábaim ma mégjobban feldagadtak mint szoktak .
és nem lessz menyasszonyi ruhám

 


Sziasztok,

Zálika,

akkorát nevettem, mert láttam, hogy siettél, de én meg a kormány mögött a te pocidad láttam meg és nagyon szép :lol: :lol: :lol:
Gratulálok az esküvőhöz előre is :lol: :lol: Danika is ott sétálgatott ám a közelben, már egyedül megy, de aztán megbotlott és beesett a parkoló autónk alá, az egész arca tiszta homok lett, még este is homok jött ki az orrából és a szeméből
Vérnyomásom most jó, lényegében csak azon a héten volt magasabb amikor a védőnőnél voltam.
A terheléses cukor vizsgálaton is túlvagyok, és tökéletes lett, nekem nem kell diétáznom szerencsére.
Én múlt héten voltam a dokinknál és a héten kell majd telefonálnom rendelés idő alatt az eredményem miatt.

Zsuki,

nagyon drukkolok neked! :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


Köszönöm szépen Növesztgetem szorgalmassan :lol: :lol: :lol:

Nagyon ügyes a pici fiad :lol: :wink: egyedül sétálni :lol: :wink:

 


Sziasztok!

Zsuki mi újság?
megvolt a leszívás?
Hogy alakul a stimud?Drukkok mennek+++++++++++++++++++++++++++++++

Zálika gratulálok az esküvőhöz :lol:
30.-a mindjárt itt van :lol:

KépKép
Kép Kép
 
 


Helló lányok, kismamák!

No tegnep megvolt a punkció...tegnap kissé le voltam törve mint a bilifüle, de mára már javult a közérzetem. Ugyanis csak 2 petikét sikerült dokinak kivarázsolni... és nem 8 tüszőm volt, hanem 4, a multkor rosszul értettem. A 8-as az endom volt :roll: :roll: .
No meg is lepődtünk mindketten, de ma telefonáltam és mindkettő nagyon helyes ügyes gyerekkezdemény, osztódnak ám.
megynugodtam.
még holnap tel és aztán majd meglátjuk mi lesz tovább.

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, nagyon felfokozott állapotban vagyok!!!!

2009.06.02. - első IVF
2009.09. - fagyipróbálkozás
2009.12.08. - első Kaális konzi
2010.03.25. - ET
 


Jaj Monic ez a homokos dolog nagyon megnevettetett ahahahah!
Mi a Gyulámmal mindig avval viccelődünk, hogy majd ha lesz gyerkőcünk mennyit fogunk szórakozni rajtuk!! Gyula kedvence, hogy majd a tengeren marokkal fogják majszolni a homokot a strandon, és akkor mi majd fütyörészünk és úgy teszünk, hogy nem a mi gyerekünk ahahahahahah

puszi

2009.06.02. - első IVF
2009.09. - fagyipróbálkozás
2009.12.08. - első Kaális konzi
2010.03.25. - ET
 


Zsuki :lol: :lol: :lol: :lol: ez szuper
két kis pöttöm :lol: :lol: :lol: :lol:
drukk a továbbiakhoz+++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
 
 


Zsuki,

nyugodj meg, nekem is mindössze két petém lett, amiket vissza is ültettek és ebből az egyik Danika :wink: :lol: Dokibácsi nagyon érti a dolgát, te csak a leendő kismamaságoddal törődj. :wink:

Én is jót nevettem ezen a tengeres sztorin :lol: Hát még ha ikreitek lesznek, rögtön két kis homokzabáló :lol: :lol: :lol:
Amúgy Danika a virágföldet is nyalogatni akarja állandóan, nem is tudom mi lesz ha egyszer eljutunk a tengerhez :lol:

Zálika,

jó lenne mégegyszer személyesen találkozni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


ZSUKI : Csak igy tovább mennek a pozitív energiák
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ne felejts el sok vizet inni és inni és inni ,és fehérjét enni :!: :!:

Monic : hát igen . most is ahogy megláttalak gondoltam meg kellene állni és beszélni pár szót , de Apa már várt otthon nagyon ugyanis kellett volna neki az autó már 2x rámszólt hogy siessek ............

Többieknek PUSZI

 


jaaaj Zálika ez a víz tönkretesz!!!! Iszok, iszok, a frizsideren van egy kis füzet abba jegyzek minden pohár vizet amit megiszok...10 percenként vécézek :roll: :roll:
doki napi 3l ajánlott vagy többet! még jó hogy nem dolgozok most!

A két petike beindult, jó gyerekek, ÉS HOLNAP 14 ÓRAKOR ET!!!!!

Megértük ezt is. És akkor követketik az élet leghosszabb két hete...

puszi neketek!!!!!!

2009.06.02. - első IVF
2009.09. - fagyipróbálkozás
2009.12.08. - első Kaális konzi
2010.03.25. - ET
 


Akkor holnapra szurkot (ragasztót ) is küdök
Ügyes légy szorítok nagyon
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 


Zsuki drága már kismama vagy :lol: :lol: :lol:
Tapasztódrukkok mennek++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
 
 


Szia Zsuki Szia KISMAMI mennek a babaragik +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Igen ez a víz ez engem is tönkretesz most is sokat kell inni még igy is hogy rengeteg rajtam a víz direkt rákérdeztem szerdán és azt mondta a dokim hogy a 2 liter az a minimum inkább még vonjam meg a sót is a szervezetemtől illetve minimalizáljam ugyhogy nem ehetek édesset sósat füszerest stb lassan mindenről leszokunk , eddig csak dagadt volt a lábam most hétfő ota extradagadt és már fájdogálnak is kezeim is meg vannak püffedve .De van jó hír is azt mondta a dokim hogy a magánrendelőjébe már nem kell mennnem majd csak szülés után 6 héttel 3 hét mulva kell mennem hozzá az sztkba és egymás után megvizsgál ctg-t néznek meg uh-t , ugy várom már meg izguok már minden porcikám és gondolatom csak Dominika körül forog
Na ezt jol megfogalmaztam de értitek.........

Móni : te hogy viseled ? te nem vagy ilyen nyügi mint én ?

Amina : Puszi neked is

Mónic : a felkészítő és a torna jót tesz Gondolom regenerál és ellazít . Danci addig mit csinál mig nincs otthon a mamája ?

Melánia : veletek mi ujság olyan ritkán jössz mesélj egy kicsit !

Bonya : felépültél a mütétből ? mi ujság ? Látom készültök Braco-hoz ?

 


Sziasztok.

Zsuki:NAGYON ÖRÜLÖK ÉS SZORITOK!!!!A sok pisiléshez meg szokj hozzá mert 9 hónapig csak wc-re fogsz járni a sok pisi miatt.Még éjjel is! :lol:

Zálika:vagyok csak nem sűrűn.Ablak pucolás volt+takarítottam.Mindezt óvatosan persze de most még van erre időm. :lol:
Én nem vizesedek,a bokám se.Bár nem akarom elkiabálni.Legnagyobb nyűgöm éjjelenként ha visszaköszön a gyomorsavam.Ilyenkor csak a Reni segít.Azt is csak végső esetben veszem be.Bár azt lehet szedni.
Tegnap óta meg néha pár percre fáj a medence csontom.Olyankor biztos nyomja a fiam.Én hétfőn megyek a dokimhoz,kedden meg vér és vizelet vétel.
Babaszobával hogy álltok már? Vásárolgatsz most már?

Többi kismami:MIÚJSÁG????

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Én nem szoktam írni, csak olvasgatni... :roll:
Melánia: van egy extra szuper ötletem gyomorsavra: a Salvus víz. Patikában kapható, kb. 550 Ft/ másfélliter. Utána nézhetsz, nem káros, ez egy természetes gyógyvíz, csak pár kortyot kell inni belőle, jobb az íze, ha hűtőben tárolod. Nekem 4D-s UH-n javasolta a doki. Nagyon bevált nálunk mindenkinek a családban! :P


Helló.

Kriszti:köszi a tanácsot,hallottam már róla.Még nem kóstoltam de az igazság az,hogy nehezen iszom meg az ilyeneket.Persze ha muszály akkor muszály. :wink:

Kép
Kép
 


Hellóóóóóóka,
csak most tudtam jönni, eddig feküdtem... kettő csibe jött haza, egy 6 (gyula) és egy 8 sejtes (luca) - 3 naposak voltak. a tüszők kicsit megnagyobbodtak ezért soooook vizet kell innom, más bajom nincs!!!!

élvezkedek itthon, rendelem az ebédeket anyósomtól, olvasok....szép az élet. április 7-ig. akkor vv. jajajajajajaj.

aranyosak vagytok hogy gondoltatok rám!!!!

Víyelhajtónak nekem ajálnották a főttparadicsomot, petrezselyemt, cellert... most már megy a vizivás. Napi 4l lemegy. meg sajnos ki is jön ahahahahahhah!

Doki megint tündér volt. Le a kalappal előtte.

puszi mindenkinek, majd jövök.

2009.06.02. - első IVF
2009.09. - fagyipróbálkozás
2009.12.08. - első Kaális konzi
2010.03.25. - ET
 


Sziasztok!

Zsuki húú a 4 liter lehet kicsit sok :roll:
2 picurhoz gratula és drukkkkk+++++++++++++++++++++++++++

Zálika én köszi jól vagyok. Nem nyűglődöm (még).
Egész nap pörgünk, nincs rá időm. Sokszor csak este érzem, hogy várandós vagyok. Amikor is le akar szakadni a derekam és kőkemény a pocakom :oops:
A doki már szólt, hogy vegyek vissza a tempóból de hát Grétikém mellett ez nehéz :D Na meg a kertes ház örömei is itt vannak :D
Majd a második babánál te is rájössz, hogy mennyire más lesz az a terhesség :D

Melánia én rettenetesen el vagyok maradva a babadolgokkal :oops:
Április végén/ május elején jönnek még kicserélni a nyílászárókat. Utána festés és csak azt követően tudok rástartolni a gyerekszoba átrendezésébe.
Elképzelésem már van.
Tudom milyen lámpákat kapnak majd a e gyereke, hol lesz a kiságy. A szopis fotel.
De még össze kell pl írnom, hogy miket is kell vennem Pötikének.
Na meg a kórházi csomag
:roll:

KépKép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt köztetek. 3 sikertelen inszemináción vagyunk túl. Ma voltam a Kaáli-ban, az orvosom átkisért. Igazából fogalmam sem volt, hogy hogyan működnek ott a dolgok.
Nem tudom, hogy lehet-e ilyet kérdezni, de szerintetek melyik orvos a "jobb". (ez most így furán hangzik) Az az igazság, hogy én még csak a Zádori doktorról hallottam, de róla nagyon jókat. Nekem őt ajánlották. Mivel mást nem ismerek, ezért kérném a véleményetek.
Köszi:
Andi
 
 


Sziasztok.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek!!! Kép Kép

Kép
Kép
 


manó:én mindkettőnél jártam.Zádorinál kezdtem és a dokinőhőz átmentem.Sikertelenül.Mindkettőnél 3-3 lombikom volt.Nekem végülis Pesten sikerült.
Petesejt "gyártásban" nálam sikeresebb volt a doktornő.Nála 10 db lett punkciókor.Dokinál 3 volt a legtöbb.Hallgas másra mert én nem tartozom a rajongóik közé.Nagyon sok rosszon vagyunk túl náluk.Bocsánat de ez az igazság.De vannak itt rajtam kívül akik nekik köszönhetik a gyermeküket. :lol:

Kép
Kép
 


melánia: köszönöm válaszod. természetesen gondoltam, hogy mindenkinek más lesz a véleménye, de minkenképp meg akartam kérdezni. Mégegyszer köszi.
Azért várom, hátha még válaszol nekem valaki!
 
 


Sziasztok!

Manó én régen a doktornőhöz jártam.
Jó a véleményem róla.
Szerintem bármelyikükhöz mész, biztos lehetsz benne, hogy mindent megtesznek azért, hogy minél hamarabb szülők legyetek :D
Mesélj magadról :)
Mióta próbálkoztok?
Mi a gond nálatok?
Milyen vizsgálataid voltak már?

Zálika na milyen az asszonyélet :lol: :lol:
Gyere mesélj :D
Vagy pont nászúton vagytok :lol: ?

KépKép
Kép Kép
 
 


Sziasztok

Nem Móni nem vagyunk nászuton csak mindig el vagyok valamivel keveredve .amikor fent vagyok akkor azt se tudom hová szaladjak meg mit csináljak na meg most itt a husvét is , meg mostmár expresszbe be kell szereznem a babakelengyét is ,multhéten vettem egy kiságyat is , de még ruhácskák stb még semmi .holnap mennem kel a cukorgondozóba is ... A lábaimnagyon fájnak már napközben is
nem megy le róla a viz éjszaka és egyre gázabb ,délutánra már a hátam is fáj . Aludni sem nagyon tudok . a fájós fgamat is kihúzták és természetessen begyulladt mivel catafrant nem ehetek ez sem akar elmulni már 2x kipucolta a doki a sebet de hiába . tele vagyok panasszal ezért bocs . DE DOMIÉRT MINDENT :!: :!: Be kell vállalni .
Már csak 1 Hónap és itt az idő :!: :!: :!: :!: :!:

Bocsi Mano hogy nem válaszoltam én sem . szerintem mindkét doki jó ki az eggyiket dicséri ki a másikat ,én a doktornőnek köszöhetem Dominikát a második beltetésből ,és én maximálissan meg vagyok vele elégedve valamint ugy az intézzettel dolgozokkal is itt jó kezekben vagy kedvessek az emberek és elmagyaráznak mindent csak a bejutás egy kicsit nehézkes de ha bekerülsz akkor már megy minden ...
ha kérdésed van nyugodtan ird meg fogunk mi válaszolni csak néhaitt is elveszik mindenki néha pedig pörög a topic.
ha egy kicsit visszaolvasol sok mindenkiről sokmindent megtudhasz én például tavaly februárban voltam első konzin a kaáliban és elötte sok kérdésem volt ide a csajoknak és ki is okossitottak rendessen (EZ UTON IS KÖSZÖNÖM NEKIK )

 


Sziasztok,

Zálika,

először is szeretnék gratulálni a házasságotokhoz! Láttam a tv-ben is kiírva :lol:
Nemsokára megszületik DOminika és akkor a panaszok nagy része is elmúlik majd.

Manó,

én a Doktorúrhoz jártam és az első beültetés sikerült, ő lett Danika.
Tényleg nem gyárt sok petét, nekem 2 lett, de a sikerhez ez is elég volt :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


Sziasztok!

De aranyosak vagytok, hogy ilyen sokan válaszoltatok!!!!
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!
Úgy néz ki, hogy a doktornő lesz a kezelőorvos. Képzeljétek el múlt héten pénteken voltam nála és most csütörtökön megyünk konzultációra!!! El sem akartam hinni, annyira örülök, hogy ilyen gyorsan sikerült. Már most túl vagyok minden előírt vizsgálaton, egyedül a mensi 2. vagy 3. napján történő vérvétel van még hátra, de az várat magára, mert most vagyok a 6. napon. Tiszta hülyeségből maradtam most le erről a vérvételről, szidtam is magam. Na mindegy, végülis olyan szépen alakul minden. :O)
Másfél éve próbálkozunk a babóval sajnos sikertelenül. Igazából nem tudom, hogy mi a probléma, mert egyikőnknél sem találtak semmit. Három inszemináción vagyunk túl. Az orvosom aztmondta, hogy ennél többet nem is fog csinálni, úgyhogy jön a lombik. Igazából nem bánom, csak rettentően elkeseredtem amikor leesett, hogy én is ott fogok álni a Kaáli ajtaja előtt. Régen mindig le voltam döbbenve, hogy milyen sokan vannak és annyira sajnáltam őket........és most engem is biztos sajnál valaki....Biztos értitek mire gondolok.
Annyira reménykedem, hogy nekünk sem kell már sokat várni a babókára.
Bocsika, ez egy kicsit hosszúra sikerült.
 
 


Sziasztok !

Ne haragudjatok, hogy megint ilyen sok idő el telt amióta nem jelentkeztem.
Nagyon édesek vagytok, hogy időnként hiányoltok jól esik, hogy nem felejtettetek még el.

Nos műtét óta itthon vagyok és tegnap jött meg a hévízi beutaló, úgy hogy 14-én megyek előre láthatólag 2 hétre.
Majd ha haza jövök ígérem írok nektek.

Klassz, hogy mindenkinek növöget a pocikája és a kis pocaklakók is jól vannak.
Kitartás lányok!!!!!!!!!!!!!!

Ugye nem haragszotok ha nem írok mindenkinek személyesen, de ezt már megszokhattátok, hogy nem vagyok egy szuper forumozó.

Pusszantalak benneteket!

bonya


Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Bonya de jó olvasni rólad :D
jó regenerálódást neked Hévizen :D

Manó szuper, hogy ilyen gyorsan haladtok :D
ne legyél elkeseredett, mindenkinek meg van írva a sorsa.
Nekünk a Kaáli jutott de hidd el, hogy hamarosan a gömbölyödő pocakodat fogod simogatni :wink:
Jó kezekben leszel :D
Anno én is hamar tudtam bekerülni a konzultációra. Az orvosom sok konferencián volt együtt a doktornővel.
Összedolgoztak.
Én mire odamentem minden vizsgálatom megvolt.
Az első konzultációt követő menszi után már indultunk is az inszemmel majd jött a lombik.
És hogy higgyj a csodákban. Három inszem és 3 sikertelen lombik után a kislányom spontán baba és a pocaklakóm is :D

Zálika már csak pár hét és a karjaidban tartok a kislányod :D
pont kikerülöd majd a nagy meleget :D
Minden bajod el fog múlni-hipp-hopp (majd jön elő más :wink: )

KépKép
Kép Kép
 
 


Móni : kérdezném tőled hogy itt nálunk a korházba mit adnak vagy mit kell vinni a kicsinek a pelenkára rákérdeztem azt talán adnak .azt csak a hazahozatalra irta a papir is amit adott a védőnő ,de kisruhákat polyát cumisüveget meg stb ezt is csak a hazahozatalhoz irta és ez nem tiszta nekem
És csajok mivel mossam neki a kisruhákat Tomi kristályt mondott a védőnő Vagy vegyek valami ariel v persil sensitivet ?

 


SZiasztok,

Zálika,

ruhát, cumisüveget, pelenkát, pólyát adnak. Lényegében mindent ami a babához és a babaápoláshoz kell.
MÉg cumit is kapott anno Danika, de most majd akarok vinni Dávidkának sajátot, meg én vittem itthonról kiskesztyűt mert hosszú körömmel születnek a babák és hiába mondam el százszor, hogy tegyenek rá kesztyűt nem tettek, ezért én ráraktam a sajátot és így nem tudta összekarmolni az arcát. Mert bizony elég csúnya sebeket tudnak ejteni magukon a körmeikkel. :?

Viszont mellszívót vigyél, mert nekem a 3. napon annyira bedurrantak a melleim, hogy csak mellszívóval lehetett kiszívni a tejet belőlük és így elkerültem a tejlázat. Mert ha belázasodsz akkor nem engednek haza.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


Köszi Moni ari vagy hogy ilyen gyorsan válaszoltál
Puszi


Zsuki : Hogy vagy kismami ? Mikor is tesztelsz?
Most olvasok vissza Volt Tegnap vv :?: :?: :?: :?:
mert 7 ére irtad deaz egy kicsit korai még nem? nekem et+14 en volt teszt vv meg csak et+19 en
ha jol számolom most vagy et+14 Drukkolok IRJ

 


Sziasztok,

Zálika,

egyre izgalmasabb a helyzet, a vonalzód már nagyon a vége felé jár.
Danika 36 hét 6 napra született 8)
Ugye majd írsz sms-t ha megszületik Dominika, sőt ha esemény van és van időd, türelmed és kedved megírni, akkor is.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


Monic : Igen irok majd neked is ha tudok
meg holnap jövök a ctg után
pussz

 


Holnap majd csak este tudok olvasni mert Kecskemétre megyünk 4D-re, de izgatottan várom a fejleményeket.
Ctg-re most mész először?
Köntöst-papucsot-hálóinget vigyél, bár szerintem a pizsama sokkal praktikusabb mert annak csak a tetejét kell felhúzni, hogy rádtegyék az érzékelőket, így nem lesz ki mindened. Ha van olyan pizsid ami még ráfér a pocidra akkor azt vidd szerintem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


IGEN IGEN MÁR ÖSSZESZEDTEM EZEKET (PIZSIT RAKTAM) MERT MONDTÁK MIKOR IDŐPONTOT KÉRTEM ,
ARANYOS VAGY HOGY GONDOLSZ RÁM.
ÉN IS KIVÁNCSIVAGYOK ÁM HOGY MI UJSÁG LESSZ A 4D N
IDE MIKOR JÖSSZ UH-RA ? NEKED SINCS MÁR 3 HÓNAP
HOGY TELLIK AZ IDŐ

 


Zálika,

ide majd jövő héten megyek, majd hétfőn a magán rendelésen kapok időpontot.
Majd este hozom a híreket, nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mekkora a súlya Dávidkának, Danikával épp ugyanennyi idős terhesen voltam, ő akkor 1502 g volt, nagy baba. Jó lenne azért ha Dávidka egy picit kisebb lenne.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


Sajna én méreteket nem tudok egyedül DPD mondta az 90 ezzel meg nem vagyok sokkal okossabb .azt mondta most is hogy korának megfelelő nagyságu 36+3 dobott neki a gép .jó sokáig vizsgált uh val csak bent volt plusszban 3 személy és azoknak magyarázta hogy mit kell nézni és hogy mit hogy de nekem nem sokat csak hogy minden renben és hogy jővő hét szerdán találkozunk CTG-n .Most megint nem vagyok tőle elájulva .ctg-n viszont nagyon aranyossak voltak a csajok csak nekik nem teszett annyira az eredmény azt mondták hogy az alsó vonalnak szinte egyenesnek kellene lenni az enyém pedig igen cikcakkos lett több mint 1 ora hosszat voltam gépe és addig volt 2 nagy csucsosodás monjuk akkor feszitett is meg volt vagy 5 olyan ami egy kicsivel volt csal lentebb de azokat nem is éreztem, meg állandóan zaklattak hogy ne hagyjam aludni a babát mert mindíg bealudt ,ebben az volt a legjobb hogy 1 Órán keresztül halgattam Dominika szivét .Ja és már tényleg kezdtem megijedni mikor mellettem a másik gépre már a 3.személy jött mire engem nagyneherzen levettek.

Zsuki :: Miujság?

 



Sziasztok,

Zálika,

és tudod már, hogy természetes szülés lesz vagy császár? Dominika be van már fordulva?

Zsuki,

mi újság?

Móni,

elkezdődött már a felújítás? Ne hajtsd túl magad (bár ezt könnyű mondani).
VAn már neve a pici fiúnak?

Tegnapi 4D-n minden rendben volt, DÁvidka még mindig fiú :lol:
A súlya barátibb mint Danikának volt, Danika 1602 g, Dávidka 1253 g volt ennyi idősen.
Talán nem lesz olyan óriásbaba mint a bátyókája.
Képet majd szerintem holnap hozok.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
 
 


azt nem tudom hogy melyik lessz mert mondom most nem lehetett tárgyalni a dokimal de viszont Domika már a 28 hét otabe van fordulva csak ritkán fordul át valamerre és gyorsan vissza is fordul ugynéz ki máshogy nem fér el

 


Holnap Ctg Szoritsatok mert már nagyon parázok

 


Sziasztok
Itthon vagyok Nem fogtak bent most nem is volt annyira görbe a CTG-m mint a mult héten de viszont a lábaim már térdig be vannak keményedve Zsibognak a kezeim főleg a jobb most már szeretnék szülni mert már kész vagyok

 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron