Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék információt gyűjteni a doktornőről (pozitívat és negatívat is), mivel lehet, hogy nála szeretném majd szülni a másodikat... Milyen a terhesgondozás alatt, szülés alatt, eléggé körültekintő-e, stb. ? Ha valaki tudja esetleg a tarifáit, akkor arról is jöhet infó priviben.


Szia Angyalkrisz!

Én csak ajánlani tudom a doktornőt. Most szültem nála augusztus 21-n. Végig hozzá jártam terhesgondozásra a magánrendelésére.
Rendkivül körültekintő, nem hoz meggondolatlan döntéseket, alapos. Szüléskor kedves, türelmes.

Véleményem szerint nem bánod meg, ha őt választod.
Vendég
 


Sziasztok,

Én is nála fogok szülni, és eddig nagyon pozitív a tapasztalatom a drnővel kapcsolatban...
Osztom Dia véleményét: hihetelenül nyugodt, magabiztos, türelmes. Bármilyen kérdéssel bátran fordulhatok hozzá, soha egyszer sem hozott kellemetlen helyzetbe az esetleges "tudatlanságom miatt"

Ha a szülésnél is ilyen lesz, akkor nem lesz olyan nehéz dolgunk :)

Arról én is szívesen kapnék infót - persze priviben -, mennyiért vállal egy szülést.

 
 

Sziasztok!
Tegnap voltam a dr. nőnél, és nekem nagyon szimpatikus volt! :lol:
Most voltam nálla elősször és szerintem csak hozzá fogok járni,mert nem rakott ki 2-3 perc után.
Most sokszor kell majd hozzá járnom,mert vizsgálni fog,de szerintem megéri.Nem kér sokkal többet a többi orvosnál, de válaszol a kérdésedre, és odafigyel RÁD!
Szerintem egy szuper nő! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
A közeljövőben tervezem egy endokrinológus szakorvos felkeresését és Dr. Cseh Erikáról sok jót hallottam. Valószínűleg ő lesz a választottam :) Az érdekelne, tud-e valaki megközelítőleges aktuális vizsgálati árakat mondani? és esetleg küszködik-e még vki PCOS-sel?
 
 


Mnori!

Küldök privit!

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is a doktornőnél szeretnék szülni, priviben tudna nekem valaki arról írni, hogy mennyi nála egy szülés? És Ti hány hetesen választottak kórházat, első babát várjuk, de csak most döntöttük el, hogy kistarcsán szeretnénk szülni. Remélem nem futunk ki az időből!

Köszi a válaszokat!
 


Sziasztok!

A doktornő sajnos decembertől már nem Kistarcsán vezet le szüléseket, hanem a sote 2-n. Pedig nagyon alapos, kedves és őt választottam volna, ha tarcsán marad, de a kórházhoz ragaszkodok. Nem olvastam túl jókat a sote 2ről... :(

KépKép
KépKép
KépKép


Sziasztok!

Engem is érdekel, hogy PCOS-sel kapcsolatban mit tudtok a doktornőről. Már van hozzá a jövő hétre időpontom. Érdekel, hogy mire számíthatok.
Az árairól mit tudtok? Mennyibe kerül egy vizsgálat? UH? Rákszűrés???

Előre köszi a válaszokat!
 
 


Sziasztok!

Én január 5-én szültem a Doktornővel a klinikán. A személyével és a szakmai oldalával nagyon meg voltam elégedve de a Sote II klimkájával sajnos nem túl jók a tapasztalataim. A szülőszoba és az intenzív őrző szuper de a gyerekágyas osztályról ne is beszéljünk. Persze ki lehet bírni de a higiénia sajnos nulla viszont a koraszülött intenzív osztály állítólag az egyik legjobb Budapesten.

Vizsgálat és rákszűrés 10ezer Ft a magánrendelésen.

 
 


Szerintem nagyon szuper a doktornő!Mindenkiek csak ajánlani merem!
Vendég
 


Sziasztok!
Én most írok először a Babanetre, nagyon új vagyok! :)
A tesóm is a Cseh Erikánál szült, januárban. Én előtte egy hónappal, dec-ben, és képzeljétek, még érdeklődött is felőlem a tesómnál, hogy megszültem-e, stb??? A saját dokimat nem érdekeltem, egy idegent igen...... Úgyhogy már be is jelentkeztem hozzá, mert bár fél éve szültem, még mindig gondjaim vannak. Jövőre babát tervezünk, és nála akarok majd szülni is, mert Róla csak jókat lehet olvasni mindenhol. És a szülésem után megfogadtam, soha többé az életben nem megyek férfi dokihoz!!!!

anikKép
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok.Azt szeretném tudni, hogy milyen a véleményetek dr. Cseh Erikáról? Tervezem, hogy felkeresem.
Üdvözlettel: kovagi22

Szép napot!
 


szia kovagi!
Én tegnap voltam a dokinőnél és olyan rendes volt, kedves, nem dobott ki 5 perc után. Először voltam nála úgyhogy alaposan kikérdezett, uh-al megnézett _(megkérdezte csinálhatja-e hüvelyivel).
Te kitől hallottál róla? Baba-ügyben akarsz hozzá menni?

anikKép
 
 


Sziasztok.Én új vagyok itt:)És kiszertném kérni a véleményeteket a Dokinőről?!Milyen árban van nála a vizsgálatok egy rákszűrés meg egy szülést mennyiért vezet le?Meg mg amkit tudni lehet róla:)
Most keres orvost, mert nem sokára szeretnék egy babát:)Kérlek segítsetek:)Köszönöm szépen


Sziasztok!
Az újaknak szeretném mondani, hogy én nemrég voltam a doktornőnél, és csak jót tudok mondani róla.
Előzetesen annyit, hogy 3 éve vannak panaszaim, ez idő alatt kb. 8 nőgyógyászt fogyasztottam el. :D
A Cseh Erika volt az első olyan orvos a 3 év alatt, aki normálisan kikérdezett, nagyon alaposan megvizsgált, megnézte a régi leleteimet, és nemcsak ránézésre diagnosztizált.
Mindent részletesen elmagyarázott, megkérdezte van-e valamilyen kérdésem. Nem kapkod, ezért elég sokáig van bent nála egy-egy beteg, tehát csak ennyi a hátránya, hogy sokat kell nála várni, még ha időpontra mész akkor is. Az árakat tekintve, átlagos Bp.-i árakkal dolgozik.
 


Sziasztok!

Én is csak dícsérni tudom a doktornőt. Márciusban voltam nála először. Akkor ő meddőségi központot javasolt nekem. Nagyon kedves volt és még csak konzultációs díjat sem kért a tanácsért! Közben úgy alakult, hogy spontán összejött a baba, mielőtt bármi is történt volna a meddőségiben leszámítva a vizsgálatokat. Sajnos azonban elment a baba az 5. héten. Mikor megkérdezték ki a nőgyógyászom ő jutott eszembe és hozzá mentem vissza. Úgy volt lehet kell művi befejezés. Hál' Istennek nem kellett. Felszívódott magától. Nagyon kedves volt a doktornő és nagyon alapos. Engem még ennyire alaposan és részletesen nem néztek meg uh-val. Azt mondta ha megjön újra és elmúlik a menzesz menjek vissza hozzá egy kontroll vizsgálatra, de 3 hónap szünetet kell tartanunk. A vizsgálat alkalmával pedig megbeszéljük, hogy mit tehetünk az ügy érdekében. Egy éve próbálkozunk a babával (második baba), de eddig a 6 nőgyógyász közül, akiknél megfordultam az év során senki nem állt ilyen segítőkészen a dologhoz. Nála érzem először azt, hogy tényleg segíteni akar és hogy jó kezekben vagyok.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én még Kistarcsán szültem nála! Nagyon kedves volt, bár első jelentkezéskor jobbára a magán rendelésén szeretett volna fogadni, és azóta akit hozzá küldtem, szintén oda hívott. A kórházban mondjuk eszméletlen sokat kellett várni.

Ami nekem rossz volt, hogy pont mikor ki voltam írva, szabira ment, ami persze érthető, de jól alakultak a dolgok, mert még előbb megszületett a babánk. Azért az nem volt túl jó, hogy szülés után - ami keddi napon volt - csak csütörtökön nézett ránk, pénteken meg ugye már szabin volt. De tényleg nem volt semmi gond velünk.

Nekem talán azért volt nagyon furcsa, mert fiatal, csak három évvel idősebb tőlem, én meg valahogy jobban szeretem a tapasztaltabb, idősebb dokikat.

Remélem segítettem a döntésben valakinek!

Kata
 
 


Sziasztok!

Nekem is az lenne a kérdésem, hogy mennyiért vállal egy szülést a doktornő? Kérlek írjatok priviben!
Előre is köszönöm!
Üdv.
kgb
 
 


Sziasztok!

En november kozepere vagyok kiirva , a doktornonel fogok szulni es tud nekem segiteni valaki abban ,hogy mennyit szokas ilyenkor adni a doktornonek es a szulesznonek egyarant.??? :roll:
sbd
 
 


Sziasztok!

Én is azt kérdezném mennyiért vállal szülést a doktornő, mennyit szokás adni, hogy működik ez?

Kérlek, segítsetek és előre is nagyon-nagyon köszi a választ,

Üdv.
 
 


Sziasztok!

Én márciusra vagyok kiírva szülni, és ikreket várunk :D
A doktornőhöz járok már régóta, nála szeretnék szülni is. Ha valaki tudna infót adni, hogy mennyi pénzt szokás neki adni, azt nagyon megköszönném.

Köszi, Móna
 
 


Sziasztok!

Én is érdeklődnék, hogy a doktornő mond-e fix árat a szülésre, vagy amennyit gondolunk, annyit adunk? Illetve, szívesen olvasnék tapasztalatokat, hogy a sote2-n milyen a szülés vele. Vérvételekre oda kell menni? Nst-re?


Sziasztok!
Nem tudom olvassa-e még valaki a fórumot, de ha igen, kérlek segítsetek.
Nagyon megköszönném ha valaki privátban meg tudná írni, hogy működik a doktornővel a szülés, mit mennyiért vállal, vagy mennyit illendő neki adni. Nemsokára nála fogok szülni, nagyon meg vagyok vele elégedve, de szeretnék képben lenni.
Előre is köszönök minden választ!
 


Szia

én a doktornőhöz járok már 2 éve, de mindig minden rendben volt, most kellett többet várnom, mert volt egy kismama tele kérdésekkel, de ez nem probléma, biztos majd ébn is ilyen leszek ha eljön az ideje. :D

A babatervezés most vált aktuálissá nálunk, úgyhogy remélem nemsokára sűrűbben találkozom a doktornővel, bár mivel ő is várandós, nem tudom hogy fog tovább dolgozni? Elfelejtettem megkérdezni, mert akkor éppen rohanásban voltam.
tud erről valaki valamit?

Köszi a választ

A szülési költségekről és tapasztalatokról kérnék infót, nagyon tapasztalatlan vagyok :D

Judit
 


Szia!

A doktornő úgy tudom június elejére van kiírva. És Szeptembertől újra dolgozni akar. :D Azt mondta, hogy az én szülésemen (szept. 6ra vagyok kiírva) már valószínűleg ott tud lenni, de persze nem 100 %. Amíg nem lesz, lesz helyettes doktornő a magánrendelésén.

KépKép
KépKép
KépKép


Sziasztok!

A doktornő tényleg kismama? Régi pácienseit még fogadja a magánrendelésén ellenőrzésre? Angyalkrisz, adnál több infót esetleg?
Köszi

Kép
 
 


Sziasztok! Judi!

Én 7 hetesen voltam nála először és most 1 hete. Június első hetében még van időpontom hozzá, addig biztosan mehetsz te is, kb 1-2 héttel előbb érdemes hozzá bejelentkezni.

Többiek!
Szült valaki Doktornővel a II klinikán?

üdv, verka
Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok,
Akit érdekel, a dokinőt ha minden igaz amíg nem lesz Zergényi Molnár Dóra fogja helyetesíteni.
 
 


ceyla írta:Sziasztok,
Akit érdekel, a dokinőt ha minden igaz amíg nem lesz Zergényi Molnár Dóra fogja helyetesíteni.


Sziasztok!
Igen, én is így tudom.

Kép

Kép
 


Sziasztok,

én most keresek nőgyógyászt, és Dr. Cseh Erikát választottam, de látom, hogy őt Dr. Zergényi Molnár Dóra fogja helyettesíteni. Róla tud valaki véleményt mondani??

köszi
 
 


nverka írta:Sziasztok! Judi!

Én 7 hetesen voltam nála először és most 1 hete. Június első hetében még van időpontom hozzá, addig biztosan mehetsz te is, kb 1-2 héttel előbb érdemes hozzá bejelentkezni.

Többiek!
Szült valaki Doktornővel a II klinikán?


Sziasztok,

én a SOTE II-n szültem 2009 szeptemberében dr. Cseh Erikánál. Végig hozzá jártam a terhességem alatt is,egy igazi tündér. Elég problémás volt a terhességem, nagyon sokat köszönhetek neki. A szülés alatt végig bent maradt velem a klinikán, 17 órát vajúdtam,majd császár lett a vége. Óránként vizsgált és mindent pontosan elmagyarázott,nagyon megnyugtató volt. A kislányom és én is teljesen egészségesek vagyunk,azóta is hozzá járok.

További szép napot, Ági
 
 


Sziasztok,

A doktornőnél szültem márciusban. Az interneten "találtam" rá, nagyon tetszett hogy szinte mindenki csak jó dolgokat írt róla.
Valóban nagyon szimpatikus, a terhesgondozáson minden rendben volt, bármennyit kérdezhettem, mindig lelkiismeretesen megvizsgált és küldött további vizsgálatokra ha szükség volt.
Azonban a szülés alatt nem voltam vele megelégedve.
0 fájással mentem be hozzá a klinikára, csak azért mert a 39. héten volt egy kis pecsételésem (a nyákdugó távozott). Nagy meglepetésre bennt is tartott, mert a CTG mutatott egy kis fájást már. Még az elején, túl korán repesztett burkot, ami miatt iszonyú fájásaim lettek és a kezdeti tágulásom is abba maradt. Ennek következtében a baba elég gyorsan distressz állapotba került, szegény kicsi teste nem bírta a folyamatos kemény méh összehúzódásokat és belekakilt a magzatvízbe. Egy elhamarkodott döntés, ok-okozat, a végeredmény 7 óra piszok kemény vajúdás és végül császármetszés. Szinte óránként vizsgált kézzel, ami borzalmasan fájdalmas volt. Semmi együttérzést nem kaptam, csak egy gyors vizsgálatra "szaladt be" hozzám mindig, a szülésznőt faggattam hogy mi történik, mi várható, a doktornő magától nem közölt semmit. Valószínűleg az elhamarkodott burokrepesztést az indokolta hogy akkor amikor bementem éppen bent volt a klinikán ő és a választott szülésznőm is, és úgy voltak vele hogy ha már itt vagyok akkor essük túl a dolgon ma. Vélhetően beindult volna magától is szépen lassan a szülés, de lehet hogy csak másnapra vagy estére amikor ők már nem voltak bennt. Nagyon sajnálom a dolgot, mert megbíztam a doktornőben és nem gondoltam volna róla hogy ilyet tesz. A második babámat biztosan nem nálafogom szülni. :cry:
 
 


liny írta:Sziasztok,

A doktornőnél szültem márciusban. Az interneten "találtam" rá, nagyon tetszett hogy szinte mindenki csak jó dolgokat írt róla.
Valóban nagyon szimpatikus, a terhesgondozáson minden rendben volt, bármennyit kérdezhettem, mindig lelkiismeretesen megvizsgált és küldött további vizsgálatokra ha szükség volt.
Azonban a szülés alatt nem voltam vele megelégedve.
0 fájással mentem be hozzá a klinikára, csak azért mert a 39. héten volt egy kis pecsételésem (a nyákdugó távozott). Nagy meglepetésre bennt is tartott, mert a CTG mutatott egy kis fájást már. Még az elején, túl korán repesztett burkot, ami miatt iszonyú fájásaim lettek és a kezdeti tágulásom is abba maradt. Ennek következtében a baba elég gyorsan distressz állapotba került, szegény kicsi teste nem bírta a folyamatos kemény méh összehúzódásokat és belekakilt a magzatvízbe. Egy elhamarkodott döntés, ok-okozat, a végeredmény 7 óra piszok kemény vajúdás és végül császármetszés. Szinte óránként vizsgált kézzel, ami borzalmasan fájdalmas volt. Semmi együttérzést nem kaptam, csak egy gyors vizsgálatra "szaladt be" hozzám mindig, a szülésznőt faggattam hogy mi történik, mi várható, a doktornő magától nem közölt semmit. Valószínűleg az elhamarkodott burokrepesztést az indokolta hogy akkor amikor bementem éppen bent volt a klinikán ő és a választott szülésznőm is, és úgy voltak vele hogy ha már itt vagyok akkor essük túl a dolgon ma. Vélhetően beindult volna magától is szépen lassan a szülés, de lehet hogy csak másnapra vagy estére amikor ők már nem voltak bennt. Nagyon sajnálom a dolgot, mert megbíztam a doktornőben és nem gondoltam volna róla hogy ilyet tesz. A második babámat biztosan nem nálafogom szülni. :cry:


Uhh, ez nagyon nem hangzik jól... :((

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt, 3 éve szültem a doktornőnél, a Tarcsai kórházban, én meg voltam vele elégedve. Most 6 hetes vagyok a második kisbabámmal, és tervezem felkeresni ismét a doktornőt.
Úgy hallottam június második hetében szült, és csak szeptembertől dolgozik újra, de a honlapján az áll, hogy július elsejétől újra rendel.
Ez nem túl korai?
Tudtok esetleg valamit, jól van, minden rendben van vele és a kisbabájával?
A helyetteseikről esetleg tudtok valamit (pozitív, negatív egyaránt érdekel)
Előre is köszönöm
 


letisha30 írta:Sziasztok!

Én még új vagyok itt, 3 éve szültem a doktornőnél, a Tarcsai kórházban, én meg voltam vele elégedve. Most 6 hetes vagyok a második kisbabámmal, és tervezem felkeresni ismét a doktornőt.
Úgy hallottam június második hetében szült, és csak szeptembertől dolgozik újra, de a honlapján az áll, hogy július elsejétől újra rendel.
Ez nem túl korai?
Tudtok esetleg valamit, jól van, minden rendben van vele és a kisbabájával?
A helyetteseikről esetleg tudtok valamit (pozitív, negatív egyaránt érdekel)
Előre is köszönöm


Szia!

Nekem is azt mondta a Doktornő, hogy júliusban már alkalmanként bent lesz, de előre nem tudja megmondani, hogy mikor, sőt a szülésemre is "ígérte" magát. Korai - nem korai, én örülök neki. :) Sajnos róla és a kislányáról szülés óta nem tudok semmit, de a helyetteséhez holnapután megyek, jelentkezek beszámolóval. :)

Kép

Kép
 


Szia Papirmasni!

Köszi a válaszokat :)
 


Sziasztok!

Nem tudom valójában "aktuális-e" még a téma, hiszen a Doktornő már valóban rendel heti 3 nap (bár időpontot úgy néztem érdemes jó előre foglalni hozzá, mert gyorsan elfogynak), de tegnap voltam az egyik helyettesénél, Zergényi doktornőnél. Alapvetően aranyos doktornő, de a Cseh doktornő nyugisabb stílusa sokkal közelebb áll hozzám, egy szülésnél jobban el tudom magam mellett képzelni, úgyhogy szerintem nem váltok. :)

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Valaki volt már azóta a Cseh doktornő rendelésén, amióta visszatért a szülési szabadságról? Azt esetleg tudja valaki, hogy mikortól vállal ismét szülést? Azt én is hallottam, hogy augusztustól, szeptembertől szeretne, de ha esetleg valaki valami pontosabb információt tudna mondani, az nagyon jó lenne.
A válaszokat előre is köszi!
Szép napot mindenkinek és kitartást ebben a jó időben!
 
 


Sziasztok!

Ha valaki megtenné, küldene privát üzit, hogy mennyiért dolgozik dr. Cseh Erika? Vizsgálat, rákszűrés, terhesgondozás, szülés. Én ugyan nemrég szültem, de mindenképp dokit szeretnék váltani. Vannak sajátságos problémáim, amik befolyásolják a terhességet, ő foglalkozik ilyenekkel? Szeretnék elmenni hozzá, csak érdekelne, hogy mennyibe fog kerülni.
Előre is köszi a segítséget!
pkklau

Klau

Kép
 
 


szgbr írta:Sziasztok!

Valaki volt már azóta a Cseh doktornő rendelésén, amióta visszatért a szülési szabadságról? Azt esetleg tudja valaki, hogy mikortól vállal ismét szülést? Azt én is hallottam, hogy augusztustól, szeptembertől szeretne, de ha esetleg valaki valami pontosabb információt tudna mondani, az nagyon jó lenne.
A válaszokat előre is köszi!
Szép napot mindenkinek és kitartást ebben a jó időben!


Sziasztok!

Igen, én voltam. Mikor a doktornőhöz mentem már a terhességem elején, nem tudtam, hogy ő is várandós. Ezt később sem közölte. Nem a betegekre tartozik? Tény... Mikor nyilvánvaló lett, hogy kisbabát vár kétszer, két különböző alkalommal is rákérdeztem, fogja-e tudni vállalni az augusztus végi szülésemet. A válasza pontosan ez volt mindkét alkalommal: "augusztus végén szerintem már ez nem lesz probléma". Megnyugodtam. Ha akkor azt mondja, nem, elmegyek máshoz, ugyanis számomra fontos, hogy az legyen velem akihez végig jártam, ismer, ismeri minden nyavalyámat. Hogy nem esett le a 20 filléres mikor 1,5 hónapja azt mondta, Zergényi doktornő helyettesíti? Bizony, nem esett le. 3 hete a Zergényi doktornőnél voltam, nem volt szimpatikus, ragaszkodtam Cseh doktornőhöz, hisz "megígérte". Hozzá is kértem mostanra időpontot. Már a vizsgálat elején látszott nem vágja mit csinálok én ott. Végig normális, de komoly volt, nem volt túlzottan barátságos a korábbiakkal ellentétben. Nem értettem. A vizsgálat vége felé benyögte, a klinikán keressem inkább Zergényi doktornőt. Nem értettem, gondoltam azért mert nem jár még gyakran be. Mondom ok, de akkor mikor jöjjek vissza kontrollra? Hát... - hangzott a válasz -, keressem inkább Zergényi doktornőt. Ekkor esett le. Mellbe vágott a dolog. Nem, nem fogom Zergényi doktornőt keresni, ugyanis nem őt választottam, nem szimpatikus, nem benne bíztam meg végig nem erre készültem 9 hónapig, mert abban a hitben lettem tartva, hogy "nem lesz ez probléma". Most mégis az... "még korai a klinikai munka". Én mindent megértek, csak talán nem most kellett volna szólni? Talán nekem is gyanakvóbbnak kellett volna lennem, hogy ne legyek itt 35 hetes terhesen orvos nélkül kétségbeesve? Lehet... Nagyot csalódtam a doktornőben. Fogalmam sincs mit csináljak most. Szóval akinek fontos, hogy szavahihető nőgyógyásza legyen, valóban ott legyen a szülésnél ha azt megígéri, lehet, hogy mást kéne keresnie. :(

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én is egy pár dolgot hozzátennék ehhez a dologhoz.... Én is még a terhességem elején faggattam a doktornőt, hogy mi lesz szeptemberben. Nekem azt mondta, hogy lehet, hogy ott tud már lenni a szülésnél, de nem mondja 100 %ra, mert nagyban függ születendő gyermekétől. Én ezt elfogadtam, mivel utánanéztem Zergényi doktornőnek, és a leírások alapján szimpatikusnak tűnt. 3 hete voltam Zergényi doktornőnél, és a személyes találkozó után is szimpatikus nekem. Még talán alaposabb is, mint Cseh doktornő. Mért testsúlyt és vérnyomást is, ami eddig nem igazán volt jellemző. Felémfordította a monitort, hogy láthassam én is a picit (Ezt Cseh doktornő kb. pár másodpercre tette meg), átnézte az összes eddigi leletemet, és beírta a kiskönyvembe az adatokat (ami eddig elég hiányosan volt kitöltve). És érdekes módon ő tudott adni vérvételre beutalót a sotéra, míg Cseh doktornő nem adott, és a wassermannt őmiatta fizetősen csináltatttam meg.

Összességében véve nekem nagyon szimpatikus a "helyettes", és következőre is hozzá jelentkeztem be. Belegondoltam, hogy mégha be is jönne Cseh doktornő a szülésemre, fennállna a veszély, hogy siet haza a kisbabájához (ami persze természetes), és esetleg adna egy kis oxytocinos gyorsítást, amit nagyon nem szeretnék. Akkor már inkább Zergényi doktornő! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angyalkrisz 2010.07.22 19:56-kor.

KépKép
KépKép
KépKép


Sziasztok!

Angyalkrisz elgondolkodtattál egy picit a hozzászólásoddal. Én is szeptemberre vagyok kiírva a második babával. Cseh doktornő nekem sem mondta 100%-ra, hogy ott tud lenni a szülésnél, bár holnap megyek hozzá, akkor majd kiderül. Viszont én is voltam Zergényi doktornőnél és ugyanaz a véleményem, mint neked. Nagyon szimpi volt és kedves és ami még inkább tetszett, hogy nagyon alapos volt. Még vizelet vizsgálatot is csinált ott helyben, ami nekem nagyon megnyugtató volt. Nekem is mért vérnyomást és a kiskönyvemet is teleírta. Szóval azon gondolkodtam el, hogy mi van ha Cseh doktornő elvállalja a szülésemet, de közben esetleg sietne majd a babához és nem lesz olyan türelmes vagy ilyesmi. Na mindegy, holnap majd meglátom, akkor még mindig tudok dönteni.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

1. Papírmasni, nekem az a véleményem, hogy amit a Cseh doktornő Veled csinált az egészen egyszerűen tisztességtelen.

2. Amikor én az első babámat nála szültem Kistarcsán, (akkor még nem volt magánrendelése, úgy látszik a pénz valóban átformálja a személyiséget), türelmes, kedves barátságos doktornőt ismertem meg benne). Nemrég voltam a magánrendelésén, és számomra nagyon megváltozott, vagy csak én ismertem félre az elején (én a mostani babámat biztos nem nála fogom szülni.)

3. Ez csak egy gondoltat, de függetlenül az itt elhangzottaktól, nem szeretnék olyan nőnél szülni, aki a saját szülése után pár héttel visszamegy dolgozni, napi szinten. Én is a fizetésemből élek, de biztos hogy az első egy évet a gyerekem mellett szeretném tölteni (szerintem ezt minden NŐ megértené). Ennyire nem lehet fontos a pénz, vagy ha mégis??? akkor mért is szül valaki gyereket???
Persze, lehet hogy én látom rosszul a dolgokat.
 


Sziasztok!
Az előző bejegyzésem óta már kicsit lenyugodtam, átgondoltam a dolgot, nem látom annyira tragikusan. :)

letisha, igen szerintem sem volt túl etikus a dolog, pláne, hogy úgy gondoltam nem lesz gond, hogy bejöjjön a szülésre, hisz ezt mondta, de most már úgy vélem sebaj, tényleg jobb így, mint, hogy esetlegesen igazuk legyen a csajoknak és gyorsítson a szülésen egy kicsit.

Zergényi doktornőnek is jobban utánajártam, valószínű csak hormonhiszti volt a részemről és eltúloztam, az alaposságát túlbuzgóságnak hittem, nincs vele a világon semmi baj, hisz ha jobban belegondolok nagyon kedves volt.

Szóval mivel piszokul késő már ugrálnom, úgy döntöttem maradok Zergényi doktornőnél, Cseh doktornőt egy életre elfelejtem és meglátjuk hogyan is alakul, hiszen ha az eredményeimnek és a hozzáértők jóslatainak hinni lehet, alig van 2 hetem hátra. :) Szóval hajrá Zergényi doktornő! :)

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Papirmasni, szerintem jól döntöttél, bár személyesen nem ismerem a Zergényi doktornőt, de eddig csak jókat hallottam róla.
Félreértés elkerülendő, én a Cseh doktornő szakmai hozzáértésével mindvégig elégedett voltam (vagyok is) csak nekem más dolgok is számítanak, ezért döntöttem úgy, hogy a másodikat nem nála akarom szülni. Ragaszkodnék ahhoz, hogy akihez terhesgondozásra járok, az mindenképpen ott legyen a szülésemnél.
Bár tudom erre sajnos szinte senkinél nincs 100%-os garancia :( .
 


Papirmasni!

Majd mindenképp írj, ha megszületett a kisbabád :)
Kisfiú, vagy kislány lesz?
 


Sziasztok!

Piprmasni, köszi a választ. Hát, nem vagyok túl boldog tőle. Én hétfőn magyek, mennék a Cseh doktornőhöz, de ennek fényében elgondolkodtató a dolog. A kérdés már csak az, hogy mennyi esélyem van arra, hogy a Zergényi doktornő szerdai rendelésére kapok időpontot, mivel rengeteget keményedik a hasam, ezért jó lenne mihamarabb egy orvossal beszélni. Egyébként én megvoltam, vagyok vele elégedve, szimpatikus orvos és elég sokat gondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha inkább őt választanám, de mivel a Cseh dr-nővel "megállapodtunk" abban, hogy a későbbiekben még visszatérün arra, hogy a szeptember közepén esedékes szülésemen részt tud-e venni, ezért úgy gondoltam, hogy akkor inkább hozzá kérek időpontot, úgy tűnik kár volt...
Mindegy, van egy egész hétvégém, hogy eldöntsem mitévő legyek.

Üdv. és kitartást mindenkinek!
 
 


Nyanya77!

Kérlek, ha tudsz írj, hogy mi volt a doktornőnél, neked mit mondott, mi a véleményed róla?

Előre is köszi a választ!
 
 


Sziasztok!

Letisha, a lehetőségekhez képest szerintem is jól döntöttem, aztán majd meglátjuk. Én is úgy voltam vele az első babámnál is, hogy szeretném azt az orvost magam mellett tudni a szülésnél (akkor sikerült is), aki végig a terhesgondozásomat végezte, tekintve, hogy problémás eset vagyok, jópár gyógyszert szednem kell és emiatt akármikor kinézhet egy császár is, de bízom benne, hogy nem lesz probléma. Kislányom lesz, mindenképpen írok ha megszületett. :)

szgbr, valóban Neked kell eldöntened, hogy elmész-e Cseh doktornőhöz, bár csatlakozok Letisha véleményéhez, szakmailag szerintem sincs vele semmi probléma. Ha mégis úgy döntesz, hogy Zergényi doktornőt választod, biztos, hogy fognak tudni Neked időpontot "szorítani" szerdára. Jónéhány alkalommal volt szerencsém ücsörögni ott a váróban és sok telefont kaptak az asszisztensek, hogy sürgős. Ilyenkor még aznapra is beszúrták az illetőt, szóval ha keményedik a pocid, akkor mindenképp mielőbb menj be, akár a klinika ambulanciájára is, fő az óvatosság. Addig is sok magnézium! :)

Kép

Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: