Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok

vigyorex,
szuper hír!!!! Szívből gratulálok a két picikéhez  Vigyázz nagyon magadra és a kis kincseidre. És élvezd ki a várandósság minden percét, mert hidd el, hipp-hopp eltelik és menni kell szülni 

maci,
MütyűrMacika gyönyörű szép kisbaba, nagyon kis édes, és a "nagytesó" is cukorfalat

lexi,
öröm nézni titeket olyan szépen vagytok Lilivel, két kis mosolyka

Évi,
ti hol tartottok? Mikor ébresztik a fagyibabákat?

Edina,
jaj de örülök hogy Janulának is sikerült És persze neked is fog sikerülni, nagyon drukkolok neked

Lányok, 
mi továbbra is jól vagyunk, bár Nati ekcémás lett, de krémekkel kezeljük és hát reménykedünk benne, hogy kinövi. Múlt héten sajnos vérvételre kellett vinni, és hát végignézni azt, hogy megszúrják és végig sírt szegénykém.... nyugtattam, simogattam, de ahogy kiértünk a rendelőből én is elsírtam magam. De szerencsére minden rendben van, az összes eredménye tökéletes

Tegnap voltunk bent az ARO-n, bevittük a stat.lapot, meg egy fotót is. És hát behívott minket a prof. és megnézte Natit! És csajok, nem hiszitek el, de mosolygott!!!! Szélesen mosolygott Natira  Hát azt hittem rosszul látok!! De olyan jó érzés volt látni őt is mosolyogni és úgy érzem így kerek lett ez a történet 
 





cicuci
Budapest X. kerület
 
 


cicuci

Szegény Nati , elhiszem hogy elsírtad magad amikor próbálták megszúrni ...... :( De túlvan rajta és nincsen baj ez a lényeg.
Az ekcéma remélhetőleg ahogy jött úgy gyorsan el is fog tünni  :)

Nekem ha minden jól megy 9. én jövőhét csütörtökön ébresztenék a fagyikáinkat és kerülnének a pocakomba :)

evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok lányok

Maci a legkisebbik mackó gyönyörű mint a bátyus is . Minta levéve ha netán fiút dobna össze a doki nekünk júliusba.

Vigyorex gratulálok a 2 pötyihez vigyázz magadra és a pocaklakókra .
evi hajrá fagyibabák biztosan sok szép pocaklakót fogsz te is visszakapni. l
Cicuci az ekcéma reméljük a kenőcs hatására elmúlik és csak rossz álom marad hamarosan. Én minden vizsgálatnál kimentem főleg vv mert nagyon sajnáltam amikor sírt a gyermekem. Megértem hogy neked is rossz érzés volt őt így látni.

A végére hagytam a lényeget.
Janula tegnap volt  dokinál a beülti után 20 nappal kb. Az uh még nagyon nem mutatott semmit kicsit aggódik is emiatt de a doki is azt mondta korai volt még. Viszont a Hcg 1000 feletti már most . Csinált gyorsan egy tesztet is és gyönyörű két csíkosat produkált.
Ez a doki tud valamit remélem nekem is ilyen hamar sikerülni fog nála.
Drukkoljatok Janulának továbbra is mert nagy szüksége van még rá.
Ha van friss hír jövök majd.
edina71
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok! 

Cicuci! Nagyon kellett nyelnem és a könnyeimet visszafolytani. :( Ez biztos a kismamaság. Anniyra rossz volt még csak olvasni is. Én állítom, hogy ilyenkor az anyukának sokkal rosszabb. De lényeg, hogy túl vagytok rajta!!!

Köszönöm csajok! :)
Janulának továbbra is megy a drukk! Minden rendben lesz!

Edina, Évi! Ti jöttök! Hajrá!!!
 


Vigyorex, te jó ég, micsoda hírek! Gratulálok! Vigyázz nagyon magadra és a babócákra!!

Edina köszi megint a híreket, nagyon szorítok Janulának, ha bármit tudsz, jelentkezz!!!

Évi, mindjárt itt van a csütörtök, jajj nagyon szorítok a kis fagyibabáknak!!


lexi01
Budapest
 
 


@lexi01:


Köszönöm! :)

Edina! Mi a helyzet Januláékkal?
 


Sziasztok
Megvolt a beülti :)
3 ból 3 felébredt szépen osztótak így be is ültették mind a 3 mat :)
El sem hittem .
Most pihizem és bízom bennük :)
Nagyon rendes és kedves volt M doki .
20 - 22 lesz a vérvétel.
Pusza nektek
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok

Ma beszéltem Janulával mert tegbap volt a saját dokijánál uh. Minden rendben van náluk látta a doki már a szikhólyagot és a petezsákot is. Vér pöttyözés is elműlt. Most azért aggódik hogy nincs tünet de késöbb mondtam neki ezt még vissza sírja ha jön majd a kisróka.
Kedden megy a Bmc-be uh ha van friss infó megírom majd.
evi hajrá fagyibabák küldöm a tapadós energiákat neked és drukkolok a két csíkos tesztért.

Vigyorex nálad mi újság hogy van a két pocaklakó?????
Szép hétvégét mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


@edina71:


Jajj, de jó hírek! :) Minden nap többször jövök nézni, hogy miújság? :)
Légyszives mondd meg az aggódó kismamának, hogy frankó lurkója van, és a Vigyinek a két aprósága is teljesen jól viselkedik és kímélik az anyukájukat! :)
Ugyanis válaszolva a kérdésedre, ma vagyok a 7+5 és semmi terhes tünetem nincs, kivéve, hogy néha felpufizom és elkezdtek kiszáradni a cickóbimbóim. Talán annyi, hogy lettek melleim. :D Nem tudom mikor és hogyan, mert alig volt nap mikor fájtak.

Te most hogyan tovább? Már olyan jó lenne olvasni, hogy elindultál az úton. :)
 


@evi89:


Évi! Én itt is drukkolok! :) :) Tudod ... :*
 


@vigyorex:

Kedden megy Janula ha hívtam máris írom mi volt. Addig is átadom neki hogy nincs baj ha nincs tünet tuti bevackolta magát már a pötyi.
A Hoxán csíkos ruhába neked van fent képed ugye? Szép a pocakod !
Én a jövő hétre várom a mensit és ha megjött akkor megyek uh. Itt nincs vv csak a szuri után nézik . Szóval remélem kezdhetek hamarosan és követem janulát és téged .
Vigyázz a pocaklakókra.
Szép hétvégét.

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok,

Elnezest hogy csak igy "betoppanok" regen is olvastalak titeket. Gratulalok akiknek sikerult a pocak, es akiknek mar szuszogojuk van! :) Akik meg varnak azokank egy jo nagy kalappal.

eddig nekunk azt mondtak semmi problema, de azert csak kiderult ez az: nalam: spermuim elleni antitet postitiv, leiden heterozigota, es MTHFR szinten heterozigota..


Mivel ugy latom sajnos eleg tapasztaltak vagytok, segitseget, tanacsot kernek. Eddig nekem 3 inszemem volt, most keszulunk IVF ra, de nem soteban hanem bmcben. A kerdesem a munkaval kapcsolatos, menjek vagy ne menjek? Punkcio utan meg lehet menni vagy mar onnan pihi van? Beulti utan maradjak itthon vagy menjek ? ulo munkat vegzek, irodan, kicsit stresszes, legalabbis nekem, elegge a szivemre veszem a munkat, nem kene, de ilyen vagyok. Nem tudom mi lenne nekunk jobb, sikeresebb, ha megyek vagy ha maradok. Sok helyen olvastam hogy tilos  a "fetrenges" azzal jot nem teszunk.  Fozes, hazimunkaval mi a helyzet? Lehet, nem lehet? Mennyit lehet, pl atmosogatni a tanyerokat ?

Elore is koszonom,
Udv


R



Sziasztok Lányok!

Évi,
nagyon drukkolok pihizel most otthon? nem dolgozol?

Edina,
hát nagyon örülök, hogy Janula várandós lett Millió puszi neki és vigyázzon magára meg a picikéjáre És hát természetesen neked is nagyon, nagyon drukkolok.

Vigyorex,
én a terhesség alatt a cuki cicás és kutyusos videón bőgtem

reginand,
bár te döntöd el, hogy dolgozol-e vagy sem, de én nem dolgoztam. Igaz nálam megasabb lett volna a kockázat, mert én nem irodai munkát végeztem. Én már a petesejtleszívás előtt betegállományba mentem, mert úgy gondoltam, hogy ez most fontosabb. Sőt a legfontosabb állomása az életemnek. Mivel én az első lombinál teherbe estem nem is mentem vissza dolgozni. Dolgozni még sokat fogok, mert kell, de várandós nem biztos hogy leszek többet, úgyhogy én kiélveztem minden percét  A beülti után pár napot pihiztem, feküdtem, de után a porszívózás kivételével megcsináltam minden házimunkát, főzőcskéztem és sétálni jártam 
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Edina,

köszi a híreket Januláról! Ölelem sokszor és üzenem neki, hogy nekem sem volt semmi tünetem, ne aggódjon inkább élvezze ;)!
És nagyon szurkolok, hogy hamarosan Te is kövesd Janulát ;)!

Évi, nagyon szurkolok, tudod! Írj mindenképp akár itt, akár facebookon!! Hajrá fagyibabák, vigyázz rájuk nagyon :)!

Reginand
Üdv itt és a legjobbakat kívánom Neked :).
A munkát Te érzed, de ha Te magad is úgy érzed, hogy stresszes, akkor lehet érdemes lenne pár napot kivenni. A folyamatos fekvés szerintem sem jó, én nem dolgoztam a beültetés utáni két hétben, de nem is feküdtem, csak amikor úgy éreztem, hogy pihennék kicsit, de amúgy mászkáltam ide-oda, csináltam a hétköznap dolgokat, teendőket, de arra azért figyeltem, hogy ne erőltessem meg magam, ne hajolgassak, ne emeljek nehezet.
lexi01
Budapest
 
 


Edina! Drukk a kezdéshez! :) Emlékszem, alig vártam, utána mégis meglepetésként ért. :)
Igen; a csíkosban az én pocakom! :) Köszönöm! :) 

Cicuci! Mondjuk én is éstreveszem, hogy mindenen elkezdek hüpizni! :D :D

Reginand! Én a leszívás után már nem mentem dolgozni, mert nem voltak jól. Sok tüszőt szívtak le és a járás is nehéz volt. A beülti után sokat feküdtem. Nem emeltem, nem hajoltam, nem porszívóztam. Minden nem megterhelőt viszont csináltam, mint főzés, mosogatás. Sétáltam, fagyiztam.

Ma vagyok 8+0. Holnap megyek uhura, de nagyon izgulok, hogy megvannak-e mindketten.

 


Koszonom mindenkinek! :)
Ugy latom hogy ebbol tp lesz..


Edina

Janulának nagyon szurkolok neghát persze neked is :)

Lexi
Kösszzii :) igyekszem vigyázni rájuk ...

Cicuci

Tegnap voltam bent dolgozoba de este picit görcsölt meg szurkált a hasam igy ma maradtam otthon...

Ami velem van :
Et+6 nap.van ma cicim idáig fájdogált de elmúlt :(
Hasam hol szurdogál hol nem....
Tegnap ici picit götcsöltem de el is múlt.
Talán a pisilés kicsit több de az lehet a sok folyadék miatt is...

Ugyhogy tipikus nemtudommivanvelem....hol nega vagyok ha Tomival vagyok akkor ő bíztat és hogy sikerül...

Pusza nektek
Hol puffadt hol nem....
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok! Voltunk ultrahangon kedden. Olyan szépek a pindúrok. Kaptunk hangot is a az uh-ra. Volt tuc-tuc buli. :) Apukájuk oda volt teljesen. Mondjuk ő az elejétől fogva két babáról beszélt. :) Edina! Janula volt kedden? Remélem nem azért nem írtál, mert baj van ... (?) Minden nap százszor felnézek.
 


....en is felnezek vagy hatszor :-)
Szoritok mindenkinek!!!
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltűntem mostanában, de mentségemre legyen mondva (inkább írva ) hogy 4 gyerekkel nem egyszerű... A 15 éves nagyon kamasz, a 2,5éves nagyon hisztis, az 5 hetes nagyon pici és nagyon cicifüggő... De ez nem panasz, csak mentség 
Vigyorex, Janula nagyon-nagyon örülök Nektek, a híreknek! Edina, remélem, hamarosan Te is a nyomdokaikba lépsz ;-)
Reginand, üdv itt a csapatban, és Neked is drukkolok, hogy valóra váljon az álmod mielőbb! Én első lombiknál punkció után még melóztam, bár nem voltam jól, nagyon fájt a pocóm. Beülti után viszont pihiztem itthon, de nem sikerült. Másodjára fagyibabákat kaptam vissza, ilyenkor nincs punkció, így a beülti napjától voltam táppénzen, kevesebbet pihentem, jöttem-mentem, főztem, az emelésre figyeltem, sikerült, már 2,5 éves KisMackó. Harmadik lombiknál végig elláttam a háztartást, az akkor 21 hós fiamat, néha fel is kellett emelnem, ha nem volt segítségem, és most 5 hetes MütyűrMackó ;-) Szóval szerintem abszolút nem ilyeneken múlik a siker. Persze, az ember megpróbálja kímélni magát, de feküdni nem kell, sőőőt! Ha fekszel, nem jó a vérkeringés, márpedig a beágyazódáshoz megfelelő vérellátás kell a méhnyálkahártyában ;-) Az én receptem, ami nekem 2x bevált: napi 1dl vörösbor, és vígjátékok tömkelege.
Évi, annyira szorítok Neked!!! Ne figyeld a tüneteket, nem jelent semmit, akár van akár nincs. Igaza van Tominak, és tessék követni az ő hozzáállását, SIKERÜLNI FOG!!!!
Mi jól vagyunk, zajlik az élet, rövidek az éjszakák, mondhatni egybefolynak a napok, de ez egy ilyen időszak, vissza fogom még sírni...
Puszi, ölelés mindenkinek!
 
 


Sziasztok

Bocsánat hogy nem írtam de Janula nem volt kedden dokinál ma volt csak uh. Sajnos rossz híreket kapott . A babája nem fejlődött tovább és ma az uh 7+6 naposan sem volt még szívhang és a doki szerint a mérete is arra utalt 5mm hogy sajnos elhalt a magzat.
Együtt sírtam vele a telefonálás alatt mert ő volt a példaképem most hiszen neki sokkal jobbak az eredményei hiába idősebb nálam. A doki csak a korára tudott hivatkozni és azt mondta neki hogy valószínű genetikai probléma miatt nem fejlődött tovább. Jövő héten megy a saját dokijához és ha ő is ezt állapítja meg akkor ennyi volt sajnos az ő kis csodája.
Most már csak donor embrió jöhet szóba mert Szűcs szerint a petesejtjei sem a legjobb minőségűek már. Most olyan donort keres akinek esetleg van lefagyasztva babájuk és már nem szeretne több lombikot és felajánlja nekik. Ha valaki tud segíteni akkor írjatok légyszi nekem privátba.
Köszöni lányok nektek a drukkokat és az eddigi támogatást de engem kért meg hogy itt írjak nektek. Gondolom átérzitek hogy most mennyire nehéz neki nekik.
edina71
Budapest
 
 


Edina,

Nagyon sajnalom a Janulaval tortenteket! :( igy ismeretlenul is . Kitartast , erot neki(k)!  Kivanom hogy sikeruljon a donor embrio! Biztos van vkinek! Baratnomnek volt, de "kidobtak"!

Neked pedig szoritok!


A tobbieknek koszonok mindent. Megfogadom a tanacsokat ! Arrol tudtok vmit hogy milyen feherjet kell inni beulti utan? sok helyen olvastam paromnak van is itthon de nem tudom jo e, ihatom e.

Tovabba, aki BMC ben jartas esetleg vagy barhol mashol, a leszivas mikor van ? akar a 11. napon? A sajat ciklust figyelembe veszik vajon? vagy az teljesen kiesik?

Elore is koszonom,
R



Sziasztok Csajosok!

Tegnap megvolt az első beülti, 9 ből 3 mat ébresztettek, 2 fel is ébredt 16-18 sejtosztódásúak voltak, ma már többek szerintünk! dr.M. mondta h erősek, és szépek, lehet, számíthatunk rá, h ikrek lesznek! mind 1 csak egészségesek legyenek! 

Edina, ment privi! Janulát nagyon sajnáljuk,

Üdv



istvan84
Vác
 
 


edina

Nem is tudom hogy mit is írhatnék Janulának , sajnálom :( bazira igazságtalan ez az egész......... :(
Remélem hogy minnél hamarad talpra tud állni . Nagy ölelést küldök neki.

Neked nagyon szurkolok !


tinini
De rég írtál hogy vagy ?


istvan
Szépen osztódtak , megy a drukk !!!


reginand
Megy neked is a drukk.


evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni Tőletek, hogy a Baoss utcában hogyan működik a lombik?
Túl vagyok 3 inszemináción, és egy lombikon. Ez utóbbi sikeres volt, de a 14. héten elvetéltem tavaly.
Idén egy másik meddőségi intézetet választottunk, el is indult a program, majd két nap múlva leállították, mert nekünk csak donor jöhet szóba, de most valamilyen törvénytelenség miatt félnek, és nem csinálják meg.
A teljes kivizsgáláson átestem, hiszen el is indult a program...
Segítsetek kérlek, persze ha tudtok!
Hogyan kell oda bejelntkezni? Mennyi a várakozás az OEP lombikra? Elfogadják a máshonnan vitt leleteket is? Szóba állnak ott donorosokkal? Kell hozzájuk beutaló? Vidékről is lehet menni?

Bocs a sok kérdésért, de eléggé el vagyok keseredve, mert 42 évésen nincs túl sok időm arra, hogy milyen törvényeket hoznak, és mi lesz majd egy év múlva (a jelenlegi meddőségi intézetben azt mondták, majd egy év múlva érdeklődjek, addig nem foglalkoznak donorosokkal). :(

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv.


szia

@eszterandris:



küldtem privát üzit
istvan84
Vác
 
 



Sziasztok Csajosok!


 


Aki már terhes az érzett valami változást a Beülti után? Asszonynak  amikor berakták a 2 kis lurkót rá 15 percre érezte h 2 ponton picit fáj neki de nem olyan erős fájdalom. 1,5 napig érezte, aztán ritkábban csak, némi kis feszülést érez a pociján pár percig.


 


Ezek jó v rossz előjelek?!?!?!


 


Köszi


Üdv


I.


istvan84
Vác
 
 


@edina71:


Most tudok hosszasabban írni, mert hétvégén telefonról nyögvenyelős. 
Erre nincsenek szavak. :( Annyira bíztam benne!
Beszéltél azóta vele? Hogy van?
Az embrió donoráció nem anonin?
Mondjuk a mi babáink Pécsett vannak, és gondolom pesti kellene. Azért említettem, mert ha nálunk zavartalan lefolyású maradna minden az ikrekkel, akkor lemondanánk az eszkimóinkról.
Anno 13 sejtből 12 termékenyült meg, 10 került fagyasztásra, és a biológus szerint mind tökéletesek.
 


@istvan84:


Szia! Tüneteket nem igen kell keresni, mert a babák úgy az 5. hét után, tehát a beültetésre 3 hétre kezdenek el bármit is produkálni. A többit inkább  progeszteron pótlás és az agyunk csinálja.
A bogyókat azért lenne eléggé futurisztikus történet, ha érezte volna, mert ha 3 napos babákat kaptatok vissza, akkor 3 nap múlva, ha 5 naposokat, akkor másnap tapadnak a nyálkahátyához és csak az utána következő nap kezdik befúrni magukat. Ez a folyamat is 3 napos és akkor lehet szúrkálódást érezni, amikor már a mélyebb rétegekbe ágyazzák be magukat.
 


Sziasztok 

Ma reggel is teszteltem negatív lett. 
A vérvételre se volt kedvem menni, ezt persze észre is vette a vv. néni. 
Kérdezte mi a baj , mondtam neki hogy reggel tesztelem és fuul nega. csak nézett és rázta a fejét hogy ez baj, és hogy annyira jók ezek a tesztek hogy .... én erra mondtam neki hogy akkor még nagyobb gáz van mert 10-es típussal teszteltem.... És igen az a tipikus tekintetet kaptam tőle.... Úgyhogy elvagyok keseredve ..... :( Nem tudok már bízni...... 
Megkértem a Katit hogy nem e mondják meg az eredményt de mondta hogy az én éredekemben nem mondhatja meg.... 

Én annyit tudok hogy 3-ból 3 ha itt nem sikerül , lépnem kell , mennem kell máshova. 
Ez van csajok ......
evi89
Vecsés
 
 


Megtudtam az eredményt 0 hcg  .... :( folyt köv valamikor....
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok

Évi nagyon sajnálom pedig annyira jól indult ez a fagyis protokoll és bíztam benne hogy végre sikerül neked is. Írok privit majd neked.
Vigyorex aranyos vagy köszönöm majd megmondom Janulának amit írtál. Beszéltem vele minden nap szinte . Hát nem könnyű most neki lelkileg és testileg is nagyon megviseli. Ráadásul elkezdett vérezni a hétvégén meg görcsölt így nem tudja biztosra hogy ez már a vetélés vagy nem. A héten megy a dokijához , majd írok ha tudok valamit .
Én holnap megyek a Bmc-be uh és ha minden oké akkor kezdek. Remélem sikerrel.
Drukkolok a most kezdőknek. A pocaklakós kismamik vigyázzanak magukra és az ifjú anyukák óvatosan a melegbe a babákkal.
edina71
Budapest
 
 


@edina71:


Óriási kalappal! :* <3
 


Hoztam nektek egy kis Ördög Nórát. Biztos tudjátok, hogy ő is lombikozott. Ezután mindenki megöleli a babáját, megsimítja a pocakját és a várakozó édesanyáknak is lelki támaszt nyújt!

http://kisfelfedezo.hu/2015/05/13/2/
 


Edina,

megszakad a szívem Janula miatt, sírva olvastam, amit írtál... bárcsak lennének nekünk lefagyasztva, de sajnos nincsen... El sem tudom képzelni mennyire nehéz lehet most neki, keresem a szavakat, hogy mit is mondhatnék... nem csodálom, hogy minden tekintetben megviselni. Add majd át neki, hogy imádkozom érte, sok-sok erőt kívánok neki, ölelem sokszor és nagyon szorítok, hogyha donorral is, de egyszer végre beteljesüljön a vágya.
És nagyon köszönjük, hogy mindig hozod róla a híreket. És persze várjuk nagyon rólad is, írj majd, hogy mi volt ma, remélem minden ok és kezdhettél.

Évi,
annyira sajnálom, de tudom, hogy erős és pozitív csaj vagy! Fel a fejjel, úgy látszik valamiért még nem jött el a Ti időtök, de bízom benne, hogy hamarosan sikerülni fog,

István84
nekem kb. semmilyen tünetem nem volt és nem éreztem semmit, de magát a beágyazódást van, aki érzi, de azt később néhány nap múlva. Szurkolok, hogy sikerüljön :).

Reginand,
én vettem fehérjeport, olyasmi, amit sportolók is isznak, de ez aznnál lájtosabb, mert szimplán fokozott fehérjefogyasztáshoz ajánlják, nem kell sportolni hozzá. Ráadásul finom is volt, mert epres-fehércsokis ízű volt :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok

Borcsinak átadtam mindenki ölelését és nagyon szépen köszöni. A héten talán már a testi fájdalmon túl lesz de lekileg sokkal nehezebb nekik. Nem adja fel mert erős csaj és hozom az infót ha tudom.

Ja és ma kezdtem a szurikat napi 2 menopur és 1 bemfolac. Pénteken uh és kontroll.
Remélem ez lesz az utolsó és nekünk is sikerül majd.
Vigyorex pocaklakókra vigyázni és ebbe a melegbe nem sokat kint lenni.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Edina,
annyira drukkoltam Janulának. Nagyon, nagyon sajnálom
Én is remélem, hogy ez lesz az utolsó szuri-kúrád és baba lesz a pocakodban 

Évi,
nem is tudok mit írni úgy szurkoltam neked is remélem nem adod fel és ha nem is a sote-n, de valahol máshol tovább próbálkoztok.
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok

Janulának felszívódott a babája így nem kellett beavatkoznia a dokinak. Ez talán jobb is így .
Most már kicsit jobban van és nem adja fel.

Nekem csütörtökön lesz a leszívás altatás nélkül. Hát parázok rendesen de remélem hamar túl leszek rajta.
edina71
Budapest
 
 


Szia edina

Nagyon drukkolok !!!! 
Írj amint tusz :) 
puszi
evi89
Vecsés
 
 


Hűű Edina!!
Nagyon szoritok!!!!

Evi,nagyon sajnalom.
Talán egy másik intėzet?

Mi is felhagytunk a sote-val.....
Aztan valahogy összehoztunk egy terhességet ''magunktól'' múlt év szeptemberében, de annak is műszeres befejezés lett a vége,mint a 2013-as lombik terhességemnek....
Aztán elmentünk Czeizel dr-hoz,trombózis hajlam mindkettőnknél,és egyéb ''ínyencségek''.
De az ő javaslata szerint szedjük a vitaminokat, végül is ártani nem árt, a sote-ból addira már kiábrándultunk, máshová már nem volt erőm átmenni,kicsit el is engedtük a dolgot...kezdtük átrendezni/ûjratervezni az életünket.
Nem fűztem már hiú reményeket a dologhoz,már túl sok volt a csalódás.

Aztán most csütörtökön megyek uh-ra, mert 2 héttel ezelőtt méretes volt a poronty :-) de van
egy kis barnázás,és látni kellene,hogy minden rendben van-e,igy a 8. hét derekán....
''Autentikus'' gyártással... :-)

Ez az,amire nincs magyarázat :-)

Erőt és kitartást mindenkinek,aki úgy érzi,hogy tovább tud küzdeni, és lelki békét annak, aki már nem tudott tovább menni ezen a rögös úton.

Irjatok, gyakran olvaslak titeket :-)
 
 


tinini

Mi is most picit pihenünk ...... a sotétól elbúcsúztunk...
Mi is elösször Czeizel dr hoz fogunk menni . Lassan kérek hozzá időpontot.
De nem akarok megint rohanni lombikozni , lekileg és testileg sem bírnék belevágni. Egyedül az endó miatt sietnék , de úgy vagyok vele hogy amig diétázom és nincs megint észlehelhető tünet akkor nincs gáz. Maximum ha belevágunk a következő menetbe akkor megnézettetem magam...
Nagyon örülök neked , minden jót kívánok !!!!!!!!

evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Edina! Hogy vagy? Fejlemények?

Tinini! Hatalmas kalappal! Ez a barnázás mindig a frászt hozza az emberre, de ezúttal rendben kell legyen minden.

Évi, majd légyszives számolj be a találkozásról Czeizel professzorra. Kívánom, hogy ő hozza meg az előrelépést számotokra. Én épp tegnap néztem, hogy 2 féle terhesvitaminja van. Gondolkodom az övén a második trimmesztertől.

Én folyton szórakozás tárgyát képezem. Már ki számolja, hogy ez hagyadik vérezgető, barnázgatós turnus. Múlt hét kedden barnáztam. Használom a crinoe gélet progipótlásra, ami elég jól belecsomósodik a hüvelybe, így feltartotta a barnázást is. Aznap volt irrigálás nap. Öblítés közben egyre erősödött a barna, majd átment piros. Gyorsan öltöztem, még egy utolsó pisi az ügyelet előtt és a vér csepegett bele a wc kagylóba. :( Meglepetésünkre mindkét babánk jól volt. Viszont találtak egy akkora vérömlenyt a méhemben, mint ők. A barnázgatás folytatódott tovább. Ezért tegnap voltam kontrollon. Az egyik aprónép még mozgott is.
Számolom a napokat a 12. hétig ... még 12 nap ...
 


Sziasztok lányok

Holnap reggel 8 irány a Bmc 9-kor leszívás altatás nélkül. Drukkoljatok nekem nagyon légyszi !!!!!!
edina71
Budapest
 
 


drukkolok nagyon, sokar gondolok rad!


Edina nagyon, nagyon drukkolok! Minden rendben lesz, nagyon ügyes leszel puszi neked 
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekünk nem sikerült, bár ez még csak az első volt!

Picit kivagyunk, mert azt mondta dr M h nagyon jók szépek... na innentől kezdve nem érdekel h ki mit mond! novemberben lesz a következő... de messze van még... egyszerűen nem értem......

na majd jelentkezem!

Üdv
istvan84
Vác
 
 


Edina! Nagyon sok erőt kívánok és, hogy minden rendben legyen! Légyszives ha tudsz, jelentkezz a hírekkel! Már nincs hátra 1 óra sem.

István! Nektek pedig kitartást kívánok és hozzon szerencsét a következő beültetés!
 


Sziasztok

Túl vagyok a leszíváson minden rendben ment már itthon pihengetek. Annyi cataflámot és szurit kaptam a punkció elött hogy szinte meg sem éreztem amit csinált a doki. Na jó azért éreztem de fájdalom nem volt csak kellemetlen inkább. 3 sejtecskénk lett akik remélem szerelembe esnek holnap 9-ig és mehetek értük hétfőn reggel.
Addig kapok gyulladás csökkentőt steroidot és progit gél formában.
Remélem ez most sikerülni fog. Kértük a babaragacsot és a lézeres bemetszést is talán így sikerülni fog megkapaszkodniuk odabent.

István sajnálom hogy nem sikerült nagyon drukkoltam nektek . Nem feladni és most pihenés nyaralás feltöltődés aztán folyt köv.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Edina, nagyon szorítok!Lenne pár kérdésem, egyik ismerősöm fog vsz.lombikozni, ezért.Hogyhogy nem altatásban van a leszívás? Volt várólista,h. kezdhess? Mennyit kellett várnod? A Bmc-ben hogy van a stimu, reggel uh vagy vv és vissza kell menni délben mint itt a klinikán?
Köszi, ha ezekre válaszolsz, és hajrá Neked és Janulának is! Nagyon sajnálom,h.Elment a babácskája.
Tinini,
neked Örülök nagyon, szuper, hogy ilyen csoda történt veletek! Nektek miért is kellett lombikozni egyáltalán?
Mindenkinek a legjobbakat!
István,
ne keseredjetek el, hátha legközelebb sikerül, ez a pár hónap jól fog jönni minden szempontból.Muszáj pihenni a szervezetnek, mert ilyenkor csutkára vagyunk hajtva. Lelkileg is, de gondolom, ezt tapasztaltátok.
 
 


A Czeizel szegény még dolgozik egyébként? És ti elhiszitek, amiket mond? Mert amiket újabban olvastam róla újságokban, a saját nyilatkozatait, azok alapján én már nem adnék a véleményére. Mondjuk addig sem...
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: