Új privát üzeneted érkezett!

@salsera:


Szió, mi is intézményváltás előtt állunk, 30-án megyünk konzultációra a SOTE-re. Köszi, hogy leírtad, van nyári leállás, így nem fog váratlanul érni . Annyit még megkérdezhetek, hogy ez kb. mennyi időt jelent, mármint a leállás? Legalább ősszel frissebbek lesznek, és mi is .

Szép napot :)!
 
 


@kate77:



Szia!

Hát, pontos tól-ig határ nincsen, amit elkezdtek, azokat már befejezik, de júniusi stimulálás kezdést már nem valószínű, hogy bevállalnak.
A július-augusztus szokott lenni a szabadságolás ideje, de ez alatt az idő alatt vérvétel, egyebeket el lehet intézni és akkor a 20. napon szemptemberben már lehet kezdeni, hosszú protokoll esetén.
Ugyanez van karácsonykor, decemberben már nem nagyon kezdenek stimulálást.

De ezek csak taptasztalatok, úgy is az asszisztens fogja megmondani, hogy akkor mikor tudnátok kezdeni, csak jó tudni róla, mert sokan nem számítanak rá.

Sok sikert!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


@salsera:


Szió, nagyon-nagyon köszönöm az infókat! Tényleg nagy segítség, nyilván majd pontosabbat ők mondanak, de így is sok mindent megtudtam ;).

Köszönöm még egyszer, szép napot, jó hétvégét!!!
 
 

 
 

Salsera! 
Gratulálok Nektek! Örülök, hogy jól vagytok! :) 
Igen belevágtunk. Azt beszéltük itthon, hogy a fagyasztott Babákért még elmegyünk, de újabb programot már nem csinálunk végig. 
Most pénteken megyek, nem tudom mi a következő lépés.
 


Salsera, nagyon örülök Nektek! Hurrá! Úton a kistesó ;)! Vártam hogy jelentkezz, nem mertem rád írni, nehogy fájó legyen az érdeklődésem. Szuperek vagytok!!!
Kamilla, hajrá fagyibaba!!! Drukkolok ezerrel!! Várom a híreket ;)!
 
 


Maci, ma már megvolt az első szuri. Június 7-én vérvétel.
 


Sziasztok! Olvasgatlak mindíg titeket. Nem tudom emlékeztek e de eddig diétáztam, csütörtökön voltam vèrvételen. 9- e a 20. napom akkor megyek és ha minden igaz kezdünk is. Teli vagyok megint félelemmel, de valahol remènykedek is.
Drukkolok Nektek! Nekünk is sikerülnie kell!!! ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata, jó lesz minden! Csak pozitívan előre! :)
 


Köszi Kamilla! Próbálok. ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata!
Mi újság? Kezdés?
 


:-( Nem kezdhetek. Kaptam 1 havi fogigátlót és 15 én kell visszamennem rövid protokollra. Nem is tudom megmondta hogy 10 vegyem be az utolsó szemet, bár ahogy én számoltam nem tudom első mensi nap bevenni. :-(
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Akkor megy a szorítás tovább. Én majd pénteken megyek megint. 

 


Írj mi volt pénteken!!! :-)
kittikata
Vecsés
 
 


Kamilla mi volt???
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Ilyan gyorsan még talán sosem végeztem. Bementem már szinte fel is kellett volna feküdnöm. Minden megy úgy ahogy le van írva. Úgyhogy 23-án csütörtökön délben kapjuk vissza a Babákat. 
Tapasz, gona, bromo és holnap már utro. 

Veled mi újság? 

 


Örülök hogy szerencséd volt.
Hányra mész csütörtökön? Drukkolok Neked!!!
Szedem a fogigátlót és 15 én kell mennem vissza. Próbálom utolérni magam, de mostanában egyre fáradtabb idegesebb vagyok. De hogy mièrt nem tudom. Nagyon rossz így.
Szia
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
12-re kell mennünk. 
Remélem  felébrednek Babáink?! 
Tudom, hogy most nehéz de muszáj kitartanod! Fel a fejjel! 
Én mindig azt mondom,hogy innen szép nyerni!
 


Írj ha végeztetek!!! Drukkolok!!!
Néha elszáll a türelnem. Bocsi érte.
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Itt vagyok! 8 babából 3an ébredtek fel és kettőt kaptam vissza. :) 
Nyugi itt nyugodtan elmondhatod ha bánt valami.
 


Kamilla!
Örülök, hogy felébredtek. Visszaszámlálás indul! ;-)
Otthon maradtál vagy elmentél dolgozni?
Tudom írhatok, de nem az az ember vagyok aki mindent kiír egy kicsit zárkózott falyta lényként élek ennek vannak előnyei és hátrányai is.
kittikata
Vecsés
 
 


Kittkata! 
Csütörtök, pénteken itthon voltam. Holnap már megyek dolgozni. A lánykám nem hagyta a lazsálást, kicsit pihentem amit lehetett. 

Igen most van a tapaszkodááááááásssss!!!!!!!!!!!
 


Itt azért lehet elmondani mindent mert ismerjük egymást de mégse! :)
 


Kamilla szorítok nagyon. Remélem erősen kapaszkodnak!!!! ;-)
Mikor mész vv re?
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Hétfőn és szerdán és azt 25-én UH. 
Hogy vagy? 

 


Kamilla!
Az mindjárt itt van!!!
Köszönöm kérdésed jól. Alig várom már hogy én is kezdhessek 15-én rövid protokollal lesz, de meg ne kérdezd az milyen. ;-)
Te hogy érzed magad? Nem is emlékszem kihez jársz!
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Elírtam 15-én megyek UH-ra 10-re, 
A Prof csinált mindnent.  
Nem érzek semmi extrát. Szerdán okosabbak leszünk.
 


Alig várom!!! Írj majd!!!
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Szuper híreket kaptam. Várandós vagyok. :) 
Jövő héten hívnak, hogy Dr Murber mikor ér rám. :)
 


Jajjj! Gratulálok tiszta szívemből!!! :lol:
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 

Köszönöm szépen. Még csak csendben. Soká lesz még a 12. hét. :) 


 


Jajj Kamilla! Én akkor is örülök a boldogságodnak! Bárcsak én tartanék már ott! ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Csajok, sikeres lombikbol megmaradt 3 db Menopur 75 NE-m. Ingyen oda adnam vkinek. Jelentkezzetek erte. 2016 07 a lejarata. Udv
 
 


Kittikata! 
TEgnap nagyon sokan vártunk, azt hittem alig lesznek erre tele volt a folyósó. Mi volt nálatok? 
Nekem azt mondta, hogy nagyon szép a petezsák és lesz belőle embrió. :)
 


Szia! Vettem észre rengetegen voltunk! Eleinte álltam, majd leültem és méregedtem mindenkit. Alig beszélgettek páran. Ma kezdtem a Menopurt, 2 hét és leszívás. Jajj őszíntén nem tudom bízzak vagy csak bizakodjak! Rettentően akarom, hogy sikerüljön, de félek is megint a kudarctól.
Mikor mész megint vissza uh ra?
kittikata
Vecsés
 
 


Szia, igen én is egy darabig álltam aztán leültem ott a vérvételes ajtónál, aztán végül Murber ajtajánál ültem. Egy 1,5 literes san benedetto tea volt nálam. Volte gye kisebb csoport ott páran együtt vártak és beszélgettek. Velem sem akart senki beszélgetni. 
Oda már nem kell visszamennem. Jövő héten megyek a saját dokimhoz. Hétfőn. 

Mindig bízni kell nem szabad feladni!
 


Szia! Szerdán vagy csütörtökön leszívás. Kaptam a Menopur mellé mèg egy injekciót. Ma gyorsan haladtunk. Mèg délben hívom Annát!
Hètfőn írj!!!
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Csuriban az ujjam amikor csak lehet! :) 

Ikreket várunk! Ami aggodalomra ad okot az, hogy egypetéjűek. :) 
De van két szívhang, és két babóca. :)
 


Sziasztok

Régen jártm már erre most is csak betévedtem és örömmel olvastam a jó híreket.

Kamilla és Salsera gratulálok a pocaklakókhoz. Ügyesen csajok és boldog babavárást.
edina71
Budapest
 
 


Edina! De jó hogy írtál. Ezek szerint sajnos nem jött össze nektek a babóca?
 


Szia

Sajnos nem sikerült . Az utolsó 4. lombikunk már a BMC-ben volt 1 éve minimális hormonnal rövid protokollal 3 sejt lett mind a 3 megtermékenyült és két blasztót kaptam vissza az 5. napon. Valami elindult mert nem volt 0 a hcg de sajnos abba is maradt a dolog. Még lenne egy Tb-s de arról mi már letettünk spontánkodunk és bízunk a csodába. Hátha.

Te hogy vagy, kicsilány már jó nagyra nőtt igaz? Küldhetnél képet röla és magatokról majd a mail címemre nem változott.
edina71
Budapest
 
 


Edina! Nagyon sajnálom!


Kamilla! Egypetèjűek? Hatalmas gratula!

Holnap leszívás. ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata ahogy már írtam csuriban az ujjam.
 


Kamilla! 5 lett én ennek is örülök! ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


kittikata remélem túl vagy már a leszíváson és otthon pihensz már . Pihenés sok folyadék és kívánok sok szerelmes párt .
edina71
Budapest
 
 


Edina!
Igen itthon, holnap telefonálhatok. Ma már annyit ittam hogy fél óránként szaladgáltam. Kösziii ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok,Mivel nekem óráisi szerencsém volt, és masodszorra is rogton osszejott a lombik bebi, szeretnem a megmaradt hormonokat/gyogyszereket az eredeti arukhoz kepest termeszetesen joval kevesebbert tovabbadni annak, aki hasznat tudja venni.

CHORAGON 1 ampullanyi (lejarat: 2017/09)
BETADINE huvelykup (12db) (lejarat: 2019)
FOSTIMON 75NE 2 doboz (lejarat 2017/04)
GONAPEPTYL 3 db 

Osszesen: 12.000 ft-ot szeretnek kerni,
adunk melle egy fel doboz FER 14 (sperma minoseget javito - nalunk hasznalt!) vitamint.

Akit erdekelne, emailben keressen: evipoll@gmail.com

Koszonom, Eva
 
 


Sziasztok! Ma volt a transzfer, 2 naposakat kaptam vissza és 4 sejteseket. 11-én tudom meg, hogy megfogantak e!
kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok! Ma volt a transzfer, 2 naposakat kaptam vissza és 4 sejteseket. 11-én tudom meg, hogy megfogantak e!
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Akkor már megy a tapaszkodás! Hajrá Babócák! 


 


Nagyon várom a végét! Köszi Kamilla!
kittikata
Vecsés
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: