Új privát üzeneted érkezett!

@edina71: "@sziszi73:Írtam privit . Szép hétvégét mindenkinek"


Köszi!

Én meg válaszoltam privátban!
 


sziasztok, nem tudjatok h. adhatok e vert, most? elkezdtem a gyogyit ami sztem tobb mint egy egyszeru fogigatlo..


Edinám! Már csak 3 nap! +++++
 

 
 

Edina, nagyon sokat gondolok Rád, nagyon szorítok, hogy sikerüljön. Jajj mindjárt itt a csütörtök, gondolom már nagyon izgulhatsz!!!!

Reginand, anno én sem tudtam kezdeni hónapokon keresztül, mert mindig volt ciszta,  eltűnt, de aztán mire kezdhettem volna, megint ott volt... Nekem igazából hosszú protokollt akart a doki, de mindig mire eljött a kezdés ideje, ciszta volt ott. Aztán írt fel gyógyszert és mikor legközelebb mentem hozzá, nem volt ott ciszta és mivel pont a ciklus legelején voltam és mondta, hogy jó, akkor hagyjuk a hosszút, ne kockáztassuk, hogy megint megvárjuk a hosszú protokoll kezdőnapját, legyen rövid protokoll, és szerencsére elsú nekifutásra sikerült is. Szurkolok, hogy 25-én ne legyen ott az a fránya ciszta.

Sziszi, ha úgy érzed, hogy a SOTE-n nem figyelnek Rád eléggé, vagy nem tudsz maximálisan bízni bennük, vagy bármi kételyed van, akkor mindenképpen váltsatok.

Vigyorex, jajj nagyon vigyázz magatokra, feküdj, nehogy baj legyen. A kombinált teszten biztosan minden rendben lesz, ne aggódj! Nekem anno annak nem lett jó az egyik eredménye, és javasolták, hogy menjek magzatvízmintavételre. Sokat hezitáltam, de végül elmentem, és kiderült, hogy nincsen semmi probléma. Nekem sem volt éppen sétagalopp a várandósságom, de azért a körülményekhez képest megpróbáltam élvezni :).

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra a nagy melegben!
lexi01
Budapest
 
 


@lexi01:
koszonom, remenykedem h. nem lesz ott. viszont van vmi mas ami lehet az egeszet felboritja, orokre.. talaltam egy csomot ket honapja az agyekomban..
ma kertem idopontit uhra, dec 02 re kaptam is.


@reginand1pont0:


Hova kértél időpontot? és személyesen vagy telefonon? Csak azért kérdem, mert ha személyesen elmész orvoshoz, nem létezik, hogy ilyen sokára adjanak ilyen esetben.
Nekem, amikor a mellemben volt csomó, ráírta az SZTK nőgyógyász a papírra, hogy sürgős és azonnal megnéztek.
Ha nem megy máshogy, inkább menj magánba!
valószínűleg vmi jóindulaú dolog, deha ne adj' Isten mégsem, akkor sok múlhat az időn!

Bocs, hogy belekotyogtam, de nem bírtam ki...
 
 


Lexi! Köszönöm szépen! :)

Reginand! Ez gondolom vmi sztk-s rendelés. Inkább keríts egy magánt. Szerintem ez csak valami mirigy vagy szőrtüsző.Semmi komoly. Nekem is volt.
 


Sziasztok lányok

Reginand én is azt javaslom hogy inkább magánrendeléssel próbálkozz mert az sztk sajnos tényleg elég időigényes. Ha nincs baj és nem lesz akor megnyugszol és kezdheted a lombikot . Ha mégis lenne de nem lesz akkor pedig igaza van mzsónak sokat számít az idő nem érdemes 4 hónapot várni és addig idegeskedni mi lehet .

Vigyorex vigyázz a manókra ebbe a melegbe biztosan nem könnyú neked . Séta csak reggel vagy este amikor már kicsit hűvösebb van mert ez a 40 fok engem is kiborít pedig itthon pihenek .

Köszönöm csajok az érdeklődést már csak 2 nap és ilyenkor már vagy sírunk vagy ünneplünk de én az utóbbinak örülnék jobban.
A párom meg van győződve róla hogy ez a két manó a pocakba velünk akar maradni szerinte ez sikerült és nagyon boldog már most pedig még nem tudunk semmi biztosat.
Én még csak reménykedem . Pénteken este az et+4. napon volt este egy elég durva görcsölésem de amikor bevettem a magne b 6 akkor attól jobb lett azóta rendszeresen szedem napi 3 db.t .
Néha érzek szurkálást meg olyan pattógó érzést a pocakba de nem tudom ez mi lehet. A chrinon megy esténként és hál istennek nem lett bajom tőle. Sokan panaszkodtak hohy gyulladást okozott náluk vagy allergiás tüneteket okozott. Nálam semmi ilyen nem volt.
Csütörtök reggel 8 vv és 10 után lesz eredmény hírdetés. Nagyon várom már de egybe félek is .
Lexi mekkora már a kicsi lány ? Nagyon jó érzés lehet tudni hogy egy gyönyörű kislány anyukája vagy .
edina71
Budapest
 
 


koszi Lanyok, ez valoban sztks rendeles es haziorvos utalt be. Epp most nezem amaganuktrahangot, hol van elerheto nalunk a varosban. Amugy az eredmennyel hova fordulgatok? Vagy az Uhs egybol mondani fogja h mit lat es mit javasol felkeresni?


Edina, szurkolok tovabbra is, es kuvanom az ikreket :-)


korbetelefonaltam, legkorabb szept 3 ra vannak idopontok..szept 1 megyek mell uh ra, sztem megcsinalja a hasit is, multkor is megcsinalta..


Edina!

Remélem ma csupa jó híreket kapsz!

Lélekben Veled vagyok!

Várom a jelentkezésedet!

 


Edina!

Remélem ma csupa jó híreket kapsz!

Lélekben Veled vagyok!

Várom a jelentkezésedet!

 


Edina! Remélem a délelőtt folyamán csupa jót írsz majd nekünk! :) :*
 


Sziasztok lányok

Nemrég értem csak haza mert 11 után kerültünk be a dokihoz.
Hát sajnos nem jó híreket kaptunk ill nem tudok egy mondatát hová tenni az orvosnak.
Sajnos nem jött létre terhesség azt mondta d amikor rákérdeztem hogy a hcg ezek szerint 0? Akkor azt mondta hogy az eredményem 260 de ne éljem bele magam és hagyjam abba a progi pótlást és meg fog jönni.
Leszívás óta telt el 14 nap és a beültetés óta 10. napon vagyok. Szerintetek ez teljesen reménytelen és magasabbnak kellene már lenni az eredménynek? Nem értem ezt az egészet. A Sotén eddig  ind a két vv eredményem 0 volt ott egyértelműen nem indult el semmi .
Hagyjam abba a progi pótlást és várjam a mensit vagy folytassam és csináljak hétvégén tesztet mit csináljak csajok??????
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina!

Ismeretlenül is nagyon izgultam érted.

Szerintem, ha teheted csináltas holnap vagy holnapután egy új hcg vérvételt. Ha emelkedést mutat ott baba lehet. Még csak ET 10. napon vagy és a hcg nem 0, ez jelenthet valamit. Én a kontroll vérvétel eredményéig nem hagynám abba a progit. Ártani nem ártasz, de ha baba van akkor szükséges.
Én továbbra is nagyon szurkolok, hogy sikerüljön.
 
 


@edina71:


Edinám! Nagyon vártalak ...
Azt a 260-at most viszont nem tudom hová tenni? Ezt is akartad írni?
 


Most nagyon agyalok. Mert nekem 3 napos embriókkal ET+12-nél, tehát leszívás után 15 nappal a leszívás után volt 439 az ikrekkel.
Ha az a 260 tényleg annyi akart lenni, akkor az terhesség.
Ha csak 26, akkor nem az.
 


Szia Edina!
En a Synlab-nal, (Laboratorium kft., Pobmaniczky utca, de tobb verveteli helye is van) csinaltattam hcg-t,2500 ft korul volt,reggel levettek, delutan 2 korul erkezett az email az eredmennyel.
 
 


Vigyorex

Mi is ezen agyaltunk a párommal amikor kijöttünk hogy én 260 értettem amikor mondta a doki a hcg szintet és erre mondta hogy ő is ennyit értett , Nem 2,6 hanem 260 . A Bmc a leszívástó számítja a napokat akkor ma voltam a 14. napon .

tinini én is a Synlab-nál voltam amikor az immunológiát vetettem le csak nem tudom kell -e időpont vagy reggel odamegyek és leveszik így is.
edina71
Budapest
 
 


Mult ev szeptembereben voltam,akkor nem kellett idopont,csak siman odamentem,adatrogzites-fizetes-vervetel,ennyi volt.
Szerintem erdemes volna,ha meg tudod oldani.
 
 


@edina71:


Teszt?
... és valóban egy pesti ismerősöm csináltatott magánlaborban hcg-t, ami 2800Ft volt.
Van egy ismerősöm, aki 5 napos blasztokat kapott vissza. 9.napon, tehát a 14-en, ha BMc-s mércével számolok, 119 lett a hcg-je, lassan 30 hetes.
 


14 DPO - 48 mIU/ml (17-119 mIU/ml)
15 DPO - 59 mIU/ml (17-147 mIU/ml)
16 DPO - 95 mIU/ml (33-223 mIU/ml)
17 DPO - 132 mIU/ml (17-429 mIU/ml)
18 DPO - 292 mIU/ml (70-758 mIU/ml)
19 DPO - 303 mIU/ml (111-514 mIU/ml)
20 DPO - 522 mIU/ml (135-1690 mIU/ml)
21 DPO - 1061 mIU/ml (324-4130 mIU/ml)
22 DPO - 1287 mIU/ml (185-3279 mIU/ml)
23 DPO - 2034 mIU/ml (506-4660 mIU/ml)
24 DPO - 2637 mIU/ml (540-10,000 mIU/ml)
 


 


@edina71:


Szia Edi!

Én tutira h elmennék és csináltatnék máshol 1 hcg-t, mert az ismimnek ugyan ez volt, h lehet h meghalt, mert volt neki v 300, és másnapra meg felugrott neki v 2500 ra!
semmi sem biztos!
Megy a drukk!
Pusszz

istvan84
Vác
 
 


Voltál vérvételen, Edina?
 


edina, mizu? hogy dontottel? nagyo. szurkolok, meg mindig!

voltam maganuhn: nincs semmi amit eddig ne tudtam volna..nyirokmirigyek gyulladtak.valszeg azert erzem oket a doki szerint mett vekony vagyok, vekonyak a szoveteim..


Sziasztok

Megbeszéltem a párommal hogy várunk vele . Nem hagytam abba a progit van még chrinon gélem és ugyan úgy nyomom napi egyet. Vasárnap kellene megjönnie vagyis nem kellene. Ha addig nem lesz változás akkor csinálok egy tesztet ma vettem és ha ott 2 csíkos akkor elmegyek vv a jövő héten .
Ma egy kicsit görcsölt a hasam vettem be magne b-t attól elműlt. Nem csinálok semmi megterhelőt hátba mégis velünk akar maradni legalább az egyik babánk.
edina71
Budapest
 
 


@reginand1pont0:


Örülök hogy nem találtak semmi komoly bajt ,akkor ugye te is megnyugodtál egy kicsit?
edina71
Budapest
 
 


@edina71:
persze, hogyne. Azert erted meg izgulok!


@edina71:


A türelmedért szobrot állítanék! Én már megőrültem volna!
Szorítok nagyon!
Janula hogy van? Van valami előremozdulás?
 


Edina, nagyon sokat gondolok Rád még mindig, hihetetlen, hogy tényleg milyen megfontolt vagy még ebben az idegőrlő helyzetben is, nagyon-nagyon szorítok hátha!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Edina! Változás?
 


Sziasztok lányok

Sajnos eddig tartott a mi kis csodánk mert vasárnap a progi pótlás ellenére is megjött. Ezek szerint igaza volt a dokinak hogy alacsony volt a hcg és ezért mondta hogy ne éljük bele magunkat.
Most szeptembrbe elmegyünk egy kicsit nyaralni pihenni és utána átbeszéljük hogyan tovább de lehet marad a spontánkodás otthon kettecskén hátha csoda történik velünk is.

Köszönöm lányok hogy ennyire drukkoltatok nekünk és nagyon sajnálom hogy csalódást okoztam nektek. 

Vigyorex vigyázz a babákra és várom a híreket azért hogy növekednek a pocakba.
Ovaslak ám majd benneteket és néha jelentkezem is.

Mindenkinek nagy ölelés és puszi

Ui Janula  most várakozó álláspontotn van . Ha van valami akkor majd írom azt is.
edina71
Budapest
 
 


@edina71:


nagyon sajnalom :(

de ugye nem gondoltad komolyan hogy csalodast okoztal, ezt verd is ki a fejedbol! Szurkoltunk, erted, ertetek !

Jo nyaralast!


Edina, 
én is sajnálom nagyon. Jó nyaralást és spontánkodást!
 
 


Nagyon bíztam abban, hogy nem ezt írod, Edina! :( Nagy kalappal kívánok a továbbiakhoz! Gyere majd mesélni!
 


edina


Sajnálom ! Nagy ölelelést küldök !  Pihenj , töltödj , és kívánom a legjobbakat !!!!!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok! Új vagyok itt köztetek,de pár ismerősöm azért van a "HOXÁ-ról"! Csak úgy nézelődtem a neten és rátok akadtam,remélem nem zavarlak benneteket? Én is a SOTE-ra járok,első stimulációmat kezdtem el 17.én. Csütörtökön kell Murberhez visszamennem,akkor derül ki hogy folytathatom-e a stimut vagy nem mert cisztásodom! Hashimotos és endometriózisos vagyok,ezért nem lesz egyszerű. A kezdet sem volt,ingadozik a TSH-m stimu nélkül is!         
Igen,én is nagyon sajnálom hogy Edinának nem sikerült,majdem egy korúak vagyunk.Őszintén szólva mint mindenkiben bennem is ott a remény,amit én sem akarok feladni,de emelett a para is,hogy egyáltalán eljutok-e a beültetésig? Optimista vagyok,de földön járó..!.     
Mindenkinek pocakosodást kívánok teljes szivemből,a kismamiknak pedig nagyon szép babavárást!  
Puszi!
 
 


Sziasztok! Intézményt váltunk és úgy döntöttünk hogy a SOTE lesz a nyerő. Holnap hívom őket időpontotért. Kiváncsi vagyok milyen gyorsan kapunk :) .
Mire lesz szükségem amikor először megyunk?
Köszi
juci81
Dunaújváros
 
 


@juci81:


Szia! Minden előző nőgyógyászati leletre,műtéti záróra ha volt ilyen. Ha voltál petevezeték átjárhatóságin és méh UH az is. Ja,és az előző lombikos történéseid is ,hogy tudják mi a helyzet nálad. Egy külső spermavizsgálat szükséges a párodtól ,ha 1 évnél nem régebbi,de ott is csinálnak eggyet helyben! A többit majd mondják. Ugyan úgy lesz egy cikluskövetés,mint gondolom ott ahol előzőleg voltál.Egyenlőre ennyi jutott eszembe! Sok sikert :-))
 
 


@ava19:
Köszönöm a segítséget :)
juci81
Dunaújváros
 
 


 
 


Sziasztok, ma keszivtak a cisztat, veres volt tehat endometriozis.. azt mondta h ez nem szamit, nem fog gondot jelenteni...


kifelejtettem: nem kerdeztem meg h mikor tornazhatok. tudja valaki? van e egyaltalan megvonas? a zaron nincs semmi erre vonatkozo...


@reginand1pont0:


Én is endós voltam,legalábbis remélem,de nekem műtétem volt,nem leszívásom.Azért én azt mondom,pár napig kíméld magad! Bokorhoz jársz,a SOTE-ra? Ha igen,nála jó kezekben vagy!:-))
 
 


@ava19:
koszi, nem oda, en bmc vagyok:) csak it. tudtam segitseget kerni es benezek :) bmcs topic nem porog..


@reginand1pont0:


hát,itt sem vágunk egymás szavába! 
 
 


@ava19: most biztos nincs mondanivalo :)
nekem nagy gondjaim vannak, nem tudom mitevo legyek...tegnap voltam uhn es veletlenul kiderult hogy egy ujabb ciszta vagy vmi mas nott vhova a mehem moge...:( junius ota toligatjuk a lombik kezdest...es ugy nez k h. megint nem lesz, kozben meg mindenrol lemaradok az eletben mert ez elvezett prioritast. tegnap voltam jogazni, noi joga, allitolag jo endometriozisra is... lehet inkabb a lapart kellene eroltetni...nem tudom..


Ava, reginand nekem is endóm volt, legsúlyosabb 4- es stádiumú, emiatt kellett lombikoznunk, de szerencsére elsőre sikerült. Nekem Bokor doki az orvosom a Sote1-en, az endó a szakterülete, ő műtött és ő volt a választott orvosom is és még mindig hozzá járok, nagyon elégedett voltam/vagyok vele minden szempontból :).
lexi01
Budapest
 
 


Tudod en bmc s vagyok, de lombikrol itt kaptam infokat. nem mondtak hanyas stadiumu, de dokim nem javasolta a mutetet egyelore. Elkezdtuk a ivf programot,remelem ezzel be is fejeztuk...

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: