Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most költöztünk Fótra és babát várunk, de nem tudom, hogy melyik kórházhoz tartozunk vagy a közeliek közül melyik a legjobb és kihez menjek orvoshoz!
Segítetek?

Köszi
Melinda

Meli
 


Szia Meli,

úgy tudom a váci kórházhoz tartozik Fót. Sajnos ott nem sok orvost ismerek, talán más tud segíteni. Én személy szerint Pestre járok dokihoz.

Üdv:
Csilla
 
 


Szia Melinda!
Én őrbottyáni vagyok és jelenleg 17 hetes.
Sokat érdeklődtem a Váci kórház után, akit ajánlottak Dr. Bényi Béla, Dr. Dubecz Dániel.
Tőled Kistarcsa sincs messze és sokkal felszereltebb a szülészete.
Én is oda fogok menni, úgy néz ki Dr. Várkonyi Péterhez.A barátnőm ott mentőorvos és ő ajánlotta. 60 körüli rutinos róka.Valamikor február elején megyek hozzá.
Szia Beus
 

 
 

Szia Melinda!
Én őrbottyáni vagyok és jelenleg 17 hetes.
Sokat érdeklődtem a Váci kórház után, akit ajánlottak Dr. Bényi Béla, Dr. Dubecz Dániel.
Tőled Kistarcsa sincs messze és sokkal felszereltebb a szülészete.
Én is oda fogok menni, úgy néz ki Dr. Várkonyi Péterhez.A barátnőm ott mentőorvos és ő ajánlotta. 60 körüli rutinos róka.Valamikor február elején megyek hozzá.
Szia Beus
 


Sziasztok!

Anna vagyok

Kicsit régiek a bejegyzések.. nemrég költöztünk Fótra és érdeklődnék, működik-e ez a társalgó?

Két gyermekem van Luca kétéves boszipalánta :D Réka 5 hónapos tüneménybogyó :).. és úgy nagyjából senkit sem ismerünk, és szeretnék csemetéimnek és szerény személyemnek társakat keresni (sétára, beszélgetésre stb.)

És még az iránt is érdeklődnék, hogy van e LLL baba-mama csoport itt a közelben?

..hát remélem olvassa valaki.. és tudtok segíteni..

addig is minden jót mindenkinek :)

Anna

Anna
 


Sziasztok!

Én az első babócánkat a váci kórházban szültem igen sok negatív élmény mellett (nem mondom el kinél), a másodikat pedig Kistarcsán. Dominik decemberben jött a világra, a legnagyobb boldogság közepette, 3820 grammal. Az elsőhöz képest nagyon felemelő érzés volt. Az orvosom dr Takács volt, aki nagyon szépen helyt állt mellettem, idejéhez és lehetőségeihez képest pozitívan támogatott a vajúdás során. A szülést pedig profi módon intézte. Őt mint ügyeletvezetőt lehet megtalálni a kistarcsai szülészeten. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szülészetet és a doktor urat.

:D :D :D :D :D
ildi879
Fót
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron