Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is orvost keresek, most 26 hetes vagyok.

Dr. Kiáról valóban csak jókat olvasok, elmennék a magánrendelésére. Viszont az elérhetősége nem egyértelmű.
A hungarocenter.com oldalon lévő elérhetőségei szerintem már nem aktuálisak, mert a vezetékes szám nem létezik, a 70-es mobilt nem veszi fel...azt írtátok, sőt hogy már nem is a Horvát utcában rendel.

Farkas Adriennt én a 20-as mobilon nem értem el, nem vette fel, bár a szám aktív.. ezen próbálkozhatok tovább?

Ha valaki Kiá-hoz jár és volt mostanság, megírná az elérhetőségét?
Bejelentkezés tel.szám és rendelés címe?
Hálás lennék!!

Üdvözlettel,
christi
christik
Szigetújfalu
 
 


Szia,
én több mint fél éve voltam a Kiánál, még a Horváth u-ba. Akkor úgy lehetett időpontot kérni, hogy keddre a Pálmánál és csütörtökre az Adriennél. Én általában csütörtökönként jártam,
és leginkább a rendelési időben értem el az Adriennt is.
Leírom a Pálma számát is: 06-20-3526298.
Pont előtted írták, hogy most hétfőn, szerdán és csütörtökön is rendel. Úgyhogy szerintem ezeken a napokon próbáld délután.
Ők a rendelés címét is megmondják neked. És ha megtudtad, akkor tedd közkinccsé légyszíves, hátha kell másnak is.
Nekem kb. két hónap múlva :)
A Kiáról egyébként én is csak jót tudok neked mondani!

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Köszönöm a segítséget, sikerült eljutnom Dr. Kiához és új infóim vannak:
Farkas Adriennt értem el az általatok megadott mobilon, aki megadta a Kia doktor magánrendelőjének a számát: 061/3516-673. Szerdán hívtam rendelési időben: 14.30-19h-ig. Rendelő címe: Bp.,VII.ker. Bethlen Gábor tér 3. I.em 11., 20-as kapukód. Időpontot jó két héttel későbbre tudtak adni, jan.19-re. A terhesgondozás díja: 10.000.- Huf.

A jó hír, hogy a doki szuper kedves és vállal terhesgondozást. A férjemmel voltunk, szuper barátságos és közvetlen volt velünk.

A rossz hír, hogy nem vállal szülést. Nincs rá ideje azt mondta és így túl nagy felelősség. Teljesen a nőgyógyászati műtétek és az onkológia irányába ment el és most már ez a fő profilja, így ha bármilyen nőgyógyászati probléma van, akkor lehet hozzá fordulni. Azt éreztem, hogy így is rengeteg betege és munkája lehet, mert azt mondta nem bírja a szülések már egyáltalán nem férnek bele az életébe e mellé. Ha valaki nagyon ragaszkodik hozzá, járhat hozzá terhesgondozásra, de valaki másnál szül. ( ebben az esetben persze valamilyen Péterfys dokira kell gondolni, akihez szer..em ő protezsál be ).

Viszont, nekünk segített. Ott rögtön a rendelőjéből felhívta egy kollégáját a dr. Csősz Györgyöt, akit azt mondta, ajánl nekünk. Péterfys kollágája a Csősz doktor..........., - azt mondta, miközben tárcsázta a mobilján, hogy a nők lelkével is kell törődni, ezért is őt ajánlja.......javascript:emoticon(':wink:') Ez volt 16.20h körül és 17h-kor már ott ültünk elsőként a Csősz doki rendelőjében három emelettel feljebb. 4.em.7. ( amúgy a ház teli van szülész-nőgy-ok magánrendelőjével, hisz a Péterfy utca mögött van pont ). Ja, a terh.gond. díját nem kérte el.

A Csősz doktor elvállalt, noha már 29 hetes vagyok.Egy vidám, szimpi doki. A terhesgondozás díja nála 8000.-Ft, szülés 80ezer. Edát is lebeszéltük, szülésznőt tud ajánlani és NST-re majd a kórházba hív, nem a magánrendelésére. Bár szakmailag nem ismerem, remélem beválik.

Nos, remélem sokat segítettem az új infókkal. A Kia doki megkért, hogy ahol tudom, terjesszem, hogy már nem vállal szülést, ezért Titeket is erre kérlek.....

Viszont ha valaki ismeri Dr. Csősz Györgyöt, esetle szült nála, kérlek írjatok!!

Üdv,
christi
















szonja77 írta:Szia,
én több mint fél éve voltam a Kiánál, még a Horváth u-ba. Akkor úgy lehetett időpontot kérni, hogy keddre a Pálmánál és csütörtökre az Adriennél. Én általában csütörtökönként jártam,
és leginkább a rendelési időben értem el az Adriennt is.
Leírom a Pálma számát is: 06-20-3526298.
Pont előtted írták, hogy most hétfőn, szerdán és csütörtökön is rendel. Úgyhogy szerintem ezeken a napokon próbáld délután.
Ők a rendelés címét is megmondják neked. És ha megtudtad, akkor tedd közkinccsé légyszíves, hátha kell másnak is.
Nekem kb. két hónap múlva :)
A Kiáról egyébként én is csak jót tudok neked mondani!
:wink:
christik
Szigetújfalu
 
 

 
 

Szia!
Köszönöm az infót.
Hát :cry: ha lesz 3. babám, kinél szülök majd? Nem szép ez a Kia dokitól :) Persze ez vicc volt.
Köszönöm még1x

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nálunk júniusban érkezik a kistesó és Kiánál fogok szülni. A kisfiamat Dr. Hegedüs Tibornál szültem, aki sajnos 2009 novemberében meghalt.
Én Kiánál először 2009 dec.ben voltam, és már akkor volt róla szó, hogy kistesót szeretnénk majd a közeljövőben, és egy percre sem ingatott meg abban a hitemben, hogy nem vállalná a szülést. Persze ez lehet, hogy amiatt van, hogy Hegedüs doktor páciense voltam, úgy tudom, Kia nála/tőle tanult.
Utána is hozzá jártam, és azóta is a mai napig.

Az hogy nem vállal már szüléseket, lehet, hogy úgy értendő, hogy a teljesen új pácienseknek nem. De biztosat nem tudok, mert szerencsére nálunk nem vetődött fel ez a kérdés, így nem is részletezte, hogy vállal-e vagy sem szüléseket. Szerintem, ha valaki ragaszkodik hozzá, személyesen vele kell erről beszélni.

Engem vállalt. Én csak a saját tapasztalatomat mondhatom: eddig semmi problémánk nem volt vele, és remélem a szülés után is csak pozitív élményekkel leszek gazdagabb.

Egyébként én csak szerdánként járok. Úgy tudom mindegyik rendelési nap más az asszisztense. Szerdán Keserű Ági van, ő a fogadott szülésznőm, a kisfiamnál is ő volt.

Egyelőre ennyi, ha esetleg van valakinek kérdése, bátran írjon, ha tudok, segítek.

Gréti

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Én pár infot osztanék meg.Úgy néz ki hogy a Kia dokinál szülök de van még két hetem.Nekem nem ő az orvosom de a szüléshez őt választottam mert a saját dokim elutazott. Amúgy egyetértés volt a dokimmal mert ő is hozzá ajánlott be. Csak jót tudok róla mondani mert többször is fogadott mikor nem volt a saját orvosom. Ráadásul már az előző két szülésemnél is jelen volt mint segítő. Amúgy gond nélkül elvállalta a szülésemet és nagyon kedves volt(ez 2011.02.02-án történt). Ezek után azt mondanám akinek fontos hogy kinél szeretne szülni beszéljen vele személyesen.
Ági
muci32
Budapest XVI. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Csak azért írok,hogy megváltozott a telefonszám amin időpontot lehet kérni Dr.Kiához.
Már nem Adrienn és Pálma ad időpontot.

06-70-366-41-69
Hétköznaponként:9-től16-ig lehet időpontot kérni. :)
pupyka
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én most 13 hetes vagyok és mindenképpen a Kia doktorhoz szeretnék járni terhes gondozásra és nála is szeretnék szülni.
Ez igaz hogy már nem vállal szüléseket???
Ha igen, akkor tudnátok nekem valami igazán jó dokit ajánlani?

Köszönöm!
szandi01
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Az én kislányom 4 és fél hónapja Kiánál született. Akkoriban úgy gondolkodtam, nincs szükségem választott orvosra, így választott szülésznőm volt (Cser Kata!!!). Ám komplikációk adódtak, és úgy adódott, hogy szükség lett az orvosi beavatkozásra. Kia volt ügyeletben, és ez a tény jelentette azt, hogy kislányom túlélte a szülést. Kia elképesztő profi orvos, ezen túl rendkívül empatikus, kedves. Ha ő nincs, illetve az ő párosuk (KIA és KATA), akkor Sári már nem lenne. Amíg élek, hálás vagyok nekik, és végül Kia lett a választott orvosom.
A magánrendelése a Bethlen tér 3. szám alatt van, nem messze a Péterffy Kórháztól.
Adriennél lehet bejelentkezni: 70/366-4169.
Üdv, Maja és Sára
mmaja
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én most 13 hetes vagyok és mindenképpen a Kia doktorhoz szeretnék járni terhes gondozásra és nála is szeretnék szülni.
Ez igaz hogy már nem vállal szüléseket???
Ha igen, akkor tudnátok nekem valami igazán jó dokit ajánlani?

Köszönöm!


Sajnos nekem is azt mondta, hogy a körülmények miatt vállal csak el, de új szülést nem vállal. Azért próbáld csak meg, hátha szerencséd lesz. Szerintem minden nő szerencsésnek érezheti magát, aki nála szül.
Sok szerencsét kívánok, remélem, igent mond.
Üdv
mmaja
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Dr. Kiát? Mi a véleményetek róla?

köszi szépen

Sziasztok!
Nekem viszonylag friss tapasztalataim vannak dr Kiával kapcsolatban, január óta érik bennem, hogy ezt megírom valahol.
Hosszú évekig Dr Hegedűs Tibor betege voltam (annak idején nála születtem), de sajnos Ő már nem lehet közöttünk...
A praxisát dr Kia vette át és mivel szimpatikus volt, maradtam nála. Időközben teherbe estem, nagyon boldog voltam és úgy éreztem, hogy nála jó kezekben leszek.
Az első vizsgálat után egy héttel ultrahangra mentem hozzá, amikor már szívhangot nézett volna, de nem volt még semmi...kb. két naponként hívott vissza, azt mondta, hogy biztos fiatalabb a terhesség, mint ahogy gondoljuk.
Az utolsó megbeszélt ultrahangról teljesen megfeledkezett, ott vártam rá a kórházban, de nem jött. Megszólítottam egy idegen orvost (Dr Zsirai), aki néhány pofavágás után közölte, hogy most kapcsolta ki az ultrahangos gépet, amit vissza nem kapcsol már, de egy másik gépen megnéz.
Megvizsgált és borzasztó bunkó, flegma hangnemben közölte, hogy ez nem élő terhesség, adott róla egy papírt majd úgy ahogy voltam otthagyott a vizsgálóban.
Felöltöztem és elkezdtem megkeresni Dr Kiát, aki a folyósón megnézte a papírt és ott egy csomó ember előtt 3 perc alatt elintézett, közben jöttek a kollegák, csörgött a telefonja, kapkodott ide-oda. Elmondta, hogy másnap reggel vigyem a cuccomat, befektet és művi úton befejezi a dolgot.
Nagyon fájt, hogy elvesztettem a babát ( ezt rendbe tudtam magamban rakni, sajnos rengeteg nő kerül ilyen helyzetbe), de igazából ezt a bánásmódot azóta sem tudom megemészteni. Úgy gondolom, hogy nem lett volna szabad a megbeszélt időpontot elfelejtenie, és ezt a "témát" nem a folyósó forgatagában kellett volna lerendeznie velem. Zsirairól meg ne is beszéljünk, mert az a pökhendi beképzelt stílus egyenesen bicskanyitogató.
Persze ezt az osztályt azóta is elkerülöm, az Uzsoki utcai kórházban találtam egy emberséges orvost, akinek volt ideje és türelme elmagyarázni és megbeszélni velem a történteket, pedig teljesen idegenként kerültem hozzá.
Kiában nagyot csalódtam. lehet, hogy szuper orvos és mint ember is biztos remek, de úgy érzem, hogy túlvállalta magát, darabokra van esve és ez már a munkája és női lelkek rovására megy.
Ha ezt Hedűs doktor úr odafentről látja, nem hiszem, hogy túl büszke a tanítványára...
linduska70
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Én idén februárban szültem Kiánál és egy pillanatig sem volt kérdés,h elvállal-e... Pedig úgy indultunk neki,h nem lesz egy egyszerű terhesség... Szerencsére az volt. :) Úgyhogy én azt mondom,h aki nála szeretne szülni, az próbálkozzon nála, hátha sikerül / bár az igazsághoz hozzá tartozik,h én voltam előtte nála 1x-2x/

szakmailag: Abszolút profi. A magénrendelésén 10-15 percet töltöttük nála minden alkalommal, de mindig nagyon alaposan megvizsgált. Minden alkalommal csinált uh-t is.

stílusa: igen, baromi pörgős, nem pepecsel, nincs is rá ideje, mert tényleg nagyon sokat vállal. De ha ezzel képes az ember megbarátkozni, akkor nincs gond vele :) Ráadásul lehet,h folyton rohan és sokszor tűnik szétszórtnak, viszont ennek ellenére nagyon alapos.

Én sajnos császárral kellett,h szüljek, mert egyrészt nagy volt a baba, másrészt pedig nem jól tartotta a buksiját. De az utolsó pillanatig megadta az esélyt a természetes szülésre / annak ellenére,h túlhordtam a kisfiamat, így indítani kellett a szülést/
Nagyon nagyon szépen műt. Ha lehet ilyet mondani egy vágott sebre, akkor az enyém tényleg szép.

Szülés után pedig kaptam egy fertőzést, így a sebemmel további 5 hétig kellett hozzá visszajárnom 1-2 naponta kezelésre... De úgy tette rendbe,h se műteni nem kellett, se antibiotikumot szednem,h tudjak szoptatni. Ha nem ő az orvosom, lehet,h újra fel kellett volna nyitni a hasamat... az pedig nem egy könnyű menet lett volna...úgyhogy én nagyon hálás vagyok Neki.

Az pedig már csak ráadás,h a kórházban is többször bejött hozzám és szülés előtt és után is felhívta a figyelmemet,h lelkileg milyen folyamatokra készüljek és ezzel később is foglalkozott.

Összességében én nagyon örülök,h ő volt az orvosom. Fontos volt,h 100%-ig meg tudtam bízni benne és egy pillanatig sem kételkedtem a döntéseiben és abban,h a kisfiam és én is biztonságban vagyunk nála.

A dolog negatív része... /legalábbis nekem/ hogy a Péterfyben dolgozik... Nekem nagyon nincsenek jó élményeim a kórházban töltött napokról... és most iszonyú finoman fogalmaztam...

 
 


Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy tudnám elérni Kia doktor urat? Van 2 telefonszámom, de nem tudom h még aktuálisak e.
061/351-6673
0670/366-4169

Próbálkozzak még ezeken, vagy esetleg valaki tud új számot?

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni mi most a tarifa a doktor úrnál? 10 hetes ikerterhességgel kerestem meg, jövő héten megyek hozzá, de nem tudom mire számítsak.
szuzy1119
Pilisvörösvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: