Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ismeri valaki Dr. Kiát? Mi a véleményetek róla?

köszi szépen
 




Szia!

Én ismerem Őt. Mit szeretnél tudni Kia DoktorÚrról? HA tudok, segítek..

Fiatal, de ennek ellenére nagyon tapasztaltalt. Rengeteget dolgozik, szinte éjjel-nappal "szolgálatban van". Szülészet- nőgyógyászat-onkológia területén otthon van.
A Péterfy Kórházban már a "legnagyobb" orvosok közé tartozik.

irj nyugodtan
szép napot


Én is csak és kizárólag jót tudok róla mondani, nagyon tudom ajánlani! Szakmailag és emberileg messze felülmúlja bármelyik dokit. Az epidurális érzéstelenítőt is ő adja be szüléskor. Nekem elsőre sikerült és teljesen fájdalommentesen. Valóban rengeteget dolgozik, de ha éppen meghalt, akkor is bejön, ha szükség van rá :D
 

 
 

Köszi, amit írtatok. Eddig én is csak jókat hallottam róla, azért kezdtem el hozzá járni. Azért indítottam a kérdést, mert kíváncsi voltam, másoknak mik a tapasztalatai.
 


Kedves Neutralia!

Én dr. Kia-nál szültem egy évvel ezelőtt, és csak jót tudok mondani róla. A terhességem alatt végig nagyon odafigyelt a babára és rám. Pedig nem volt egyszerű, mert az utolsó 3 hónapban veszélyeztetett terhes voltam. Volt hogy csak miattunk bejött a kórházba a szabadnapján este 8-kor és csinált egy vizsgálatot. Szóval tényleg emberileg és szakmailag is nagyon a toppon van.
A szülésnél is nagyon odafigyelt. Mindig elmondta mikor mi történik. 14 órát vajúdtam, mire megszületett a Kislányom, de végig ott volt amikor kellett. A Férjemnek külön elmondott mindent minden vizsgálatkor. szóval én maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Ja és nem mellékesen amíg bent feküdtünk a kórházban, az idő alatt többször is megkérdezte hogy vagyunk, hogy van a baba. Ezt a többi anyuka orvosánál nem tapasztaltam.

Szóval szerintem nagyon jó orvost választottál!!!

Babát vársz? Ha igen, gratulálok!

Ja igen, egy kérés: priviben nem tudnád megírni a Doktor úr hogy rendel mostanság? Mert el kéne mennem az egy éves kontrollra.

Köszi: Nini

Ninike

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy Dr. Kiánál hogyan mentek az anyagi dolgok?
Mondott konkrét összeget, vagy nem.
Ha igen, akkor mennyit?
Köszi a segítséget:D
 


Szia Nini!

A Dr. úr, hoz még mindig bejelentkezés van. Én a csüt. és szombati rendeléshez tudok adni Neked egy elérhetősége, Farkas Adrien asszisztenstől kell időpontot kérni.
 
 


Sziasztok!

Engem is Dr. Kia érdekelne!Van neki magánrendelése?Hol lehet
bejelentkezni hozzá?Új tapasztalatok vele kapcsolatban?



köszi szépen

sziszy74
 


Sziasztok!

A II.kerületben a Horvát utca 28-ban van a magánrendelése. Farkas Adrinál lehet bejelentkezni hozzá-20/912-6727.
Az anyagiakat tekintve én 80000 ft-ról tudok. Ez a jelenlegi "tarifa".
Csak jókat tudok róla mondani.Az első lányomat is nála szültem 2007 novemberében, és kb. 2 hetem van a második lányom születéséig.Természetesen nála fogok szülni,illetve császár lesz, mert az első is az volt.Ha segíthetek még valamiben,írjatok.
 
 


Hát igen, ha az embernek császár volt az első, nála utána kizárólag császárral lehet ezek után szülni - számomra ez mondjuk egy negatívum (tudom, hogy sokakat ez nem zavar). Bár a szülésznők szerint nagyon jól műt, sőt, orvos ismerőseim szerint úgy általában nagyon jó sebész, más problémák esetében is.
Én azért ismerem őt, mert az orvosomat helyettesítette - elnézést, hogy nem csak "jó" szempontból ismerem, én a saját orvosommal sokkal jobban meg voltam elégedve a terhesgondozást illetően, mint Kiával, de egyébként Kia is nagyon rendes orvos, érzelmileg nagyon törődik a betegeivel, az biztos (csak akihez én jártam, az jóval alaposabb).
Vendég
 


Szia Virág5!

Én úgy tudom, hogy a főorvos nem engedi a természetes szülést másodjára, ha első császár volt.

Megírnád, hogy neked ki a saját orvosod? Akár priviben is.

Köszi, Anna
 


Anna, igen, igazad van, ebben a kórházban valóban nem engednek császár után természetes úton szülni - sok más helyen meg igen, még a klinikán is. Csak nekem ezt Kia úgy adta elő, mintha ez normális lenne, ő egyet is ért vele, és később a saját orvosom korrekt tájékoztatásából tudtam meg, hogy ez a Péterfy "specialitása".

Írok privit.
Vendég
 


sziasztok!
nemrég derült ki, hogy kisbabám lesz :P
nekem dr Kia a nőgyógyászom, az ő magánrendelésére járok. És ha jól tudom, a Péterfyben már nem praktizál, mert nemrég elvesztettem a számát, be akartam jelentkezni, de a kórházban azt az információt adták, hogy már csak magánrendelése van.
azt szeretném kérdezni, hogy aki hozzá jár terhesgondozásra, hol fog szülni? Illetve, ha pl. egyik este gond lenne, rosszul érezném magam, akkor felhívhatom az éjszaka közepén, vagy valaki idegen fog megvizsgálni? nem tudom, érthető vagyok e, remélem igen :oops:
és amúgy minden jó információt szívesen várok.
például, kádban szülés, apás szülés, illetve saját szoba a babával. Ilyenek lehetségesek dr Kiánál? :wink:
Vendég
 


Szia!

Gratulálok a babához!

Kia a kórházban dolgozik, csak ott már nincs rendelése.
Szóval aki hozzá jár magánúton, a Péterfyben szül.

Én is a magánrendelésre járok, január végén születik a kislányom.
Két éve a kisfiam is nála született, sajnos császármetszés lett a vége, de a műtőben bent lehetett a férjem.
A baba az első éjszakát kivéve állandóan velem volt.

A részleteket Vele tudod majd megbeszélni, ha mész hozzá.
 


köszönöm a választ, hamarosan megyek hozzá, akkor megkérdezem.
Vendég
 


Szia Geooo!

Én is a Kiánál szültem, idén júliusban. Magánrendelése a II. Horvát utcában, szülés a Péterfyben. Velem végig nagyon rendes volt, pedig a terhesség elején nem ő volt az orvosom. Bármikor fel lehet őt hívni, mindig nagyon segítőkész. SOHA nincs szabadságon, gyakorlatilag éjjel-nappal a kórházban van.
Végül császármetszéssel szültem, de az egész vajúdás és a műtét alatt is bent volt a párom.
A saját szobára is van lehetőség. Első éjszakát kivéve állandóan Veled van a baba.
 


Sziasztok!

Én most írok először a Babanetre, nagyon új vagyok...
A véleményetekre lennék kíváncsi.
Szóval két orvos között vacillálok és nem nagyon tudok dönteni: kb. két hete sajnos meghalt az orvosom, akinél a kisfiamat szültem a Péterfyben, az ő magánrendelését dr. Kia veszi át, de még nem voltam nála, ez annyira friss dolog.
Közben pedig nézelődtem a neten, és megtaláltam egy másik orvost is, Dr. Timmermann Gábort. Ő szintén a Péterfyben dolgozott, de már a SOTE II.-n van. Ő nagyon szimpatikus, de persze még nála sem voltam személyesen. Ismeri esetleg vki? Mik a tapasztalatok? Amikor még várandós voltam, a Péterfyben tartott előadást, de mást nem tudok róla, azon kívül persze amit a saját honlapján azóta elolvastam. Tudom, hogy több helyen is dolgozik, de örülnék, ha vki saját tapasztalatról is be tudna számolni vele kapcsolatban.
A történethez az is hozzátartozik, hogy még szeretnénk babát, ezért nem mindegy kit választok. Remélem értitek?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.
 


Közben rátaláltam a topikra: Dr. Timmermann...
Hát mit mondjak, nem lett könnyebb a döntés. Róla is csupa jókat olvasok.
 


Neked kell dönteni, és mivel - ha jól olvasom - még nem vagy pocis a második bébivel, van időd meglátogatni mindkettőt.
Én is azon szerencsések közé tartozom, aki Hegedűs főorvos úrnál szülhetett, fantasztikus élmény volt. Köszönet érte neki és Ágikának ("a Szülésznőnk") is! Mivel Dr. Kia az Ő tanítványa volt, és már egy éve Dr. Kia vezette le a szüléseit, én megbíznék benne. Voltam nála, és hát kissé más a stílusa, meg kell szokni. Persze lehet, hogy én voltam túl érzékeny és nem vettem a poénjait 5 perccel azután, hogy megtudtam, hogy a mi "Dottórénk" (ahogy a férjemmel hívtuk) nincs többé... :(
Ami még Dr. Timmermann ellen szól, hogy ha jól tudom 3 hetes előjegyzéssel dolgozik (legalábbis tavasszal próbáltam bejelentkezni hozzá, és akkor így volt), én pedig azt szeretem, ha aznap szólok, és pár óra múlva mehetek (vagy max. 1 héttel előtte). Nekem kissé úgy tűnik, hogy túl sok mindent csinál, és nem tudom, hogy van e így elég ideje arra, hogy tényleg törődjön veled. Persze ez nem személyes tapasztalaton alapul.
Igazán dönteni csak úgy tudsz, ha elmész hozzájuk.
Aztán már úgyis érezni fogod, hogy kire mernéd rábízni magad és a babátokat!

Kép
 
 


Kodith:
Nekem sajnos a szülésem nem volt "fantasztikus élmény", mert nagy volt a baba, és elég nehezen bújt ki (erről órákat regélhetnék), de mindenképpen hálás vagyok a Doktor Úrnak és Áginak, hogy a végsőkig küzdöttek és hál'istennek hüvelyi úton sikerült világra hozni a drágámat.
Most szerdán megyek Dr. Kiához, kíváncsi vagyok. Egyébként Dr. Timmermannról (is) tényleg jókat hallottam, olyanoktól is, akik nála szültek.
Neked mennyi idős a babád?

Gréti

Kép

Kép
 


Tettem fel új vonalzót, mert úgy tűnik,a régi már nem működik.
Mirusom 15 hónapos.

Kép
 
 


Sziasztok!

Anno én indítottam a topikot, most már személyes tapasztalatom is van Kiáról, túl vagyunk a szülésen.
Azt hiszem, jól dönt, aki őt választja.
Pozitívum, hogy tényleg örökké dolgozik, pörög. Így a szülés előtti hetekben nem volt gond, hogy bent van-e a kórházban: általában igen, ez jól jött a kórházi napok alatt is, tudtam vele beszélni szinte minden nap. A szülés levezetésében összehasonlítási alapom ugyan nincs, de teljesen meg voltunk elégedve vele. Amikor bekerültem a kórházba épp bent volt ő is (minő véletlen), nem is kellett hívni így, és innentől a baba születéséig, vagyis 20 órán át mindig kéznél volt, vagyis nem csak a kitolási szakban jött oda, hanem fél óránként, vagy ahogy szükséges volt, megnézte, hogy állunk. Ő adta be az epidurált (mindenkinek javaslom). Valószínűleg neki köszönhetem, hogy nem lett császár a szülésem. Határeset volt, hogy kifér-e a baba (téraránytalanság), de ő türelmesen várt, és végül természetes úton jött világra a kislányom. A végén az utómunkálatokat sem kapkodta el dr. Kia. Odafigyelt a kint izguló családtagokra is. Vki kérdezte, hogy lehet-e nála apás szülés: abszolút! Mondta is, hogy ő azt szereti igazán vállalni, ahol az apuka is végigkíséri lelkesen, direkt odaadta neki a köldökzsinórelvágást stb. A terhesgondozás alatt is a kispapát mindig ellátta jótanácsokkal.
Ami a szakmai színvonalát illeti, szerintem elég sokatmondó, hogy több orvos is rábízta a magánpraxisát, amíg ők épp külföldön voltak (dr. Abkarovics /ő is jó, alapos/, dr. Bokor), meg fent írta vki, hogy egy másik orvos halála után is ő vette át a betegeit.

Nem akarok negatívumot nagyon mondani róla, de a kép teljességéhez hozzátartozik, hogy nem ő a legolcsóbb. A magánrendelés tízszerese a szokás állítólag szülésnél, nézzetek utána, nem kevés, fele ennyiért is vannak jó orvosok. Mivel elég pörgős, fel kell venni vele a ritmust, nem biztos, hogy mindenkinek bejön a stílusa. Rengeteg a munkája is, kórházi munka, ügyelet, magánrendelés heti 2-3 napon is, és emellett/alatt havi 8-10 szülése is van. Én nem mindig tudtam elérni, de ha vmelyik asszisztense felveszi, azért kb. 1 hétre rá lehetett magánrendelésre időpontot kapni. Ott azért nem mindig szöszöl az emberrel fél órát, néha keveselltem ugyan azt a 10-15 percet a vizsgálatra (oké, máskor volt hogy egy óráig beszélt), de sosem éreztem, hogy megválaszolatlanul hagyott volna kérdést vagy nem nézte volna-e meg, amit meg kell.

Összességében: jó szívvel ajánlom, nekünk bejött.
 


Sziasztok.

Nem tudom olvasgatja-e valaki még a topicot. Egy kérdésem lenne Kiával kapcsolatban. Én is nála fogok szülni, a magánrendelésére járok. Most vagyok a 37. hétben.

A kérdésem annyi lenne, hogy innentől kezdve hetente kellene menni a magánrendelésére vizsgálatra és ctg-re? Ott hol csinálják meg a ctg-t vagy már a papírral kell hozzá menni?

Nekünk van fogadott szülésznőnk és ő csinálja a ctg-t bent a kórházban. Viszont Kia mondta, hogy őt napközben nem nagyon lehet ott megtalálni, mert hol a műtőben van, hol máshol.

Ha valaki tudna nekem segíteni nagyon megköszönném.

Üdv. :D
Vendég
 


Szia!

Hát a magánrendelésén csinálnak ctg-t nem gond. Ha voltál már a magánrendelésen a Horvát utcában, akkor biztos láttad már.

Az aszisztens pultja mögött csinálják. Ott van egy szék oda kell leülni, és rádkapcsolják a gépet. kb. 5 perc.
Azért jó, ha ott csinálják meg rögtön, mert ő ki is értékeli, és ha nem jó, ha nem negatív, akkor ott rögtön meg tudja csinálni a flowmetriát, mert van hozzá gépe.

Ez azért elég jó, mert mikor én voltam terhes, akkor még nem volt, és állandóan rohanhattunk a Péterffy-be flowmetriára. Szóval ennyi.

Ha érdekel még valami, írj nyugodtan és válaszolok. :)

Ninike

Kép

Kép
 
 


nagyon köszönöm a segítséget.

Hozzá járok magánrendelésre, de még egyszer sem volt szerencsém látni, hogy ott csináltak volna ctg-t. Azért is értetlenkedtem ennyit. :roll:

Ha lesz még kérdésem jövök.
Vendég
 


Sziasztok!

Bár még nem vagyok terhes (de remélem nem kell sokáig várnom már :) ) szeretném előre eldönteni, kinél érdemes szülni. A sok-sok fórumbejegyzést olvasva a Péterfy és dr. Kia a nyerő, de itt most olvasom, hogy mennyire drága. Aki szült nála, szerintetek van arra lehetőség, hogy néha a kórházban végezzenek el egyes vizsgálatokat? És valóban a tízszeresét kell adni? mert sajna a mostani anyagi helyzetemben ez elképzelhetetlen.


szia!

szerintem ezt tőle kérdezd meg. Én úgy tudom,még anyagi dolog miatt nem küldött el senkit. Nekem mikor szültem nála, nem mondta meg mennyit kér a szülésért. Annyit adtam amennyit gondoltam.
És sok vizsgálatot a kórházban végzett el, és nem kellett érte fizetni.
Viszont én úgy gondolom,megéri az árát. És nagyon alapos. én neki és az odafigyelésének köszönhetem,hogy a Kislányom nem lett koraszülött.

Sok sikert a babaprojecthez!

Ninike

Kép

Kép
 
 


Kedves bombalurina!

Nem akartalak elriasztani a tízszeressel, én úgy hallottam, ez a "szokás", nem csak Kiánál. Ő maga nem mondott konkrét összeget. Igaza van ninikének, beszéld meg vele nyíltan. Lehet, hogy mi adtunk túl sokat, ne ebből indulj ki. Mindenesetre megérdemelte.

Sok sikert és nyugodtan menjetek Kiához (ha befértek)
 


-
.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neutralia 2010.03.07 10:34-kor.
 


hogy kell törölni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neutralia 2010.03.07 10:35-kor.
 


-
.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neutralia 2010.03.07 10:35-kor.
 


-
.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neutralia 2010.03.07 10:36-kor.
 


-
.
 


Sziasztok!
Meg tudná írni valaki, hogy jelenleg hol és melyik napokon rendel dr. Kia?
Amikor legutóbb nála jártam, nem tudta megmondani, hogy marad a régi helyén, vagy átjön a Bethlen G. térre.
Kinél és mikor lehet bejelentkezni hozzá?
Köszi előre is!

Kép
 
 


szia Kodith!

Kia doktor úr még a Horvát utcában rendel, kedden és csütörtökön.
Kedden Pálmánál lehet, csütörtökön Farkas Adriennél lehet bejelentkezni.
Mindkét nap úgy tudom 4től van a rendelése.
Üdv: Nini

Ninike

Kép

Kép
 
 


Köszi Nini!
:D

Kép
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, tavaly voltam Kiánál, elég közvetlen doki, bár nekem kicsit kapkodónak tűnt. Őszintén szólva még nem köteleztem el magam mellette, biztosan jó szakember, én ha jól emlékszem tavaly a vizsgálatáért (Cytológia+UH) 12.000 ft-ot kért.
Vacillálok Kia és egy másik doktor között a neve Dr. Sipos Miklós. Igazából lassan szeretnénk gyerkőcöket a párommal és már régóta keresek egy megbízható dokit.

Kérlek adjatok tanácsot, mert bizonytalan vagyok ebben a kérdésben.

További szép napot!

Köszönöm!

Seni
 
 


Szia Seni!

Én márciusban szültem a doktor úrnál és csak ajánlani tudom. Az egész terhesség alatt nagyon odafigyelt ránk, a szülés pedig csodás élmény volt. Szóval mi nagyon meg voltunk elégedve, bár a másik doktort nem ismerem.

Ági
 
 


Szia Ági!

Köszönöm szépen a válaszodat, szívből örülök, hogy csodálatos élményben volt részed márciusban! El fogok gondolkodni a válaszodon. Azt lehet tudni, hogy mennyibe kerül nála a szülés? Csak hozzávetőlegesen érdekelne.

Válaszodat előre is köszönöm!

Jó egészséget kívánok Nektek!

Seni

Seni
 
 


Szia Seni!

Írtam Neked privit.

Ági
 
 


sziasztok!

Olvassátok még ezt a topicot???
remélem, igen... :oops:

6. héten vagyok, de a régi orvosom nyugdíjba megy ebben az évben...
Orvost szeretnék keresni, voltam a Kiánál, de mikor elsőzör mentem hozzá épp rohant egy szüléshez... úgyhogy nem tudtam vele beszélni
Szóval én nem vagyok egyszerű eset, sokat olvastam, mert rettegek a szüléstől vagyis a kórháztól. De azt hiszem megtaláltam a megoldást, alternatív módon szeretnék szülni, ez nekem annyit jelent, hogy szeretém , ha az történne bizonyos keretek között persze, amit én akarok (ne legyen vakító fény, csend, nyugalom, intim, emberi hagnulat), lehetőleg gátvédelemmel, de persze ez a baba gyorsaságán is múlik. :)
Nem tudom, hogy majd mit szeretnék akkor, de a lehetőségem meglegyen arra, hogy végig velem lehessen a baba(a topic elején azt olvastam, hogy első éjszaka nem lehet)
A péterfybe beengednem dúlát? vagy a Kia megengedi?
Köszi előre is a segítséget!


békalencse,
nekem Kia doki volt a nőyógyászom, és tavaly október óta hozzá járok terhesgondozásra is.
Mindenképpen őt ajánlom, a férjemmel már a 9hónap alatt rengetegszer állapítottuk meg, hogy milyen nagy szerencse, hogy megtaláltuk ezt a dokit.
A másik, meg hogy ő igazán a természetesség híve. Mindig azt mondja, hogy a szülést olyan tempóban vezeti le, amilyen tempót a baba diktál, illetve most már 4nappal túlhordtam a fiamat, de még mindig várunk, nem szeretné mesterséges módszerekkel beindítani.
Szóval tökéletes választás. Kedves, barátságos, tudja ki vagy, figyelmes, BÁRMIKOR!!!! el tudod érni, stb. stb.
remélem segytettem, ha még van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok. :wink:
Vendég
 


békalencse,
nekem Kia doki volt a nőyógyászom, és tavaly október óta hozzá járok terhesgondozásra is.
Mindenképpen őt ajánlom, a férjemmel már a 9hónap alatt rengetegszer állapítottuk meg, hogy milyen nagy szerencse, hogy megtaláltuk ezt a dokit.
A másik, meg hogy ő igazán a természetesség híve. Mindig azt mondja, hogy a szülést olyan tempóban vezeti le, amilyen tempót a baba diktál, illetve most már 4nappal túlhordtam a fiamat, de még mindig várunk, nem szeretné mesterséges módszerekkel beindítani.
Szóval tökéletes választás. Kedves, barátságos, tudja ki vagy, figyelmes, BÁRMIKOR!!!! el tudod érni, stb. stb.
remélem segytettem, ha még van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nem volt szerencsém a Kiával...
Volt egy bonyolultabb szüléseés úgy vettem észre abból, amit mondott, hogy besokallt. Sokat dolgozik, nem tud pihenni, otthon lenni.
Keddi rendelésen mondta, hogy nem akar fiatal terhességeket vállalni, mert ősztől csak daganatos operálásokkal szeretne foglalkozni.
Pedig nekem és a férjemnek is nhagyon tetszett, mellette döntöttünk. Most sűrgősen kell keresnem valakit, mert nagyon megy az idő... már 15 hetes vagyok
Ráadásul azt mondta, hogy ő nem tud senkit tiszta szívvel ajánlani a Péterfyben, aki ugyanígy a természetesség híve, mint ő. Keresgéljek az Istvánban... hát nem mondom, hogy nem keserített el :(


szia!

hát nagyon sajnálom! pedig remek doki, én nagyon szeretem. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy akkor vajon a régi betegeit sem fogja már végigvinni? illetve fogadni???

Ninike

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agci 2010.09.28 15:07-kor.

Ági

KépKép
 
 


Sziasztok!
Nálunk nem rég derült ki, hogy babát várok. Szerdán voltam dr. Kianál, és nekem ezt egy szóval sem mondta, sőt visszarendelt két hét múlva, mert állítása szerint sok dolgunk lesz onnantól kezdve. Nagyon készséges volt és kedves.
 
 


Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogyan érhetem el Kia doktort? a hetvenes számát nem veszi fel, és most szembesültem vele, hogy már nem Budán van a Horvát utcában, hanem a Bethlen téren. MI a száma, és mikor rendel?
please help!
köszi előre is
gyuraszg
Esztergom
 
 


Szia!

Próbáld meg felhívni Farkas Adriennt a 20/912-6727 számon.
Én mindig nála szoktam bejelentkezni, de már jó ideje nem voltam Kiánál, így nem is tudtam, hogy elköltöztek.
Ha sikerül és lesz egyéb infód, kérlek írd meg.

Köszi,
Anna
 


Sziasztok!

Én is kiát kerestem sikerült beszélnem Farkas Adriennel .
Hétfő
Szerda
Csütörtök rendel
De most az ünnepek előtt csak hétfőn és szerdán rendel.
Hétfőn 4től.
Szerdán meg 3 tól este 7-ig.
pupyka
Budapest XVI. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron