Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még új vagyok. Ha valaki ismeri Dr. Csaba Ákos nőgyógyászt, kérlek írjatok róla.
 
 


Sziasztok!
Engem is érdekelne a doktorúr elérhetősége, légyszí segítsetek! Van egyébként magánrendelője? Ha nincs, akkor mikor van ambuláns rendelése? Kell oda időpontot kérni?
Köszönöm előre is a segítséget!
 
 


Sziasztok!
Szintén új vagyok, a kérdésetekre szeretnék válaszolni! Nekem Csaba Ákos az orvosom, nagyon empatikus, rendes, segítőkész orvosnak ismertem meg. Már 2x operált a klinikán, csak ajánlani tudom. Magánrendeléséről nem tudok. :? Az I.sz. Női Klinikán érhető el, szerintem érdemes felkeresni, szakmailag nagyon tud, nekem segített, engem meggyógyított! :)
Rem. nem írtam későn!
Vendég
 

 
 

bump up
lurk

Two guys were walking through the jungle. All of a sudden, a tiger appears from a distance, running towards them.

One of the guys takes out a pair of "Nikes" from his bag and starts to put them on. The other guy with a surprised look and exclaims, "Do you think you will run faster than the tiger with those?"

His friend replies: "I don't have to out run it, I just have to run faster than you."




--------------dvd copy,--------dvd ripper, ------------------dvd to ipod,----------------dvd ripper,-------------------dvd software,-----------


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: