Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Minden információ érdekel Tarnóczi Péter doktor úrról és a Péterfy kórházról. Ha valaki tud segíteni, azt megköszönöm.

Sziasztok.
 
 


Szia!

Én nála születtem, hozzá járok, mióta kell ilyet csinálni, és nála fogok szülni tavasszal.
Mindig kedves, a válaszai a kérdésekre általában kielégítőek(bár ha túl sokat akadékoskodsz, kissé türelmetlenné válik).
Néha oda kell figyelni, mert picit szétszórt...
Mindent összevetve, én megbízhatónak tartom. Eddig, ha valami gond volt, mindig profin megoldotta, nálam is, anyukánál is. Remélem ez a jövőben is így lesz :lol: !
 
 


Szia!

Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat.
 
 

 
 

Szia!

Szerintem jól választottál, én is csak jót tudok mondani róla. Pont egy hete szültem a második gyermekemet nála és szerencsére most is minden a legnagyobb rendben történt.
Amit én még ajánlanék esetleg, hogy válassz szülésznőt is, mert sokmindenben tud segíteni az utolsó hónapban és a szülés alatt is.
Ha van kérdésed, szívesen válaszolok.
Hali, Rita

KépKép
 
 


Szia Rita!

Nem tudom, jársz-e még erre, de érdekelnének a konkrét tapasztalataid az említett januári eseménnyel(:-)) kapcsolatban. Közelebbről a szülésznőválasztás probélméja...
Köszi
Kriszta
 
 


Sziasztok, én nála fogok szülni augusztus 7-én. Majd beszámolok, ha érdekel valakit. (elég elhagyatott a topik)

 


Már itthon vagyunk. Császár lett a vége, Tarnóczi szuper jó fej.

 


Én 1978-ban és 81-ben szültem nála. Minden rendben volt, arra kell figyelni, hogy az epidurális inkekciót is ő adja be, mert a második esetben /teljesen jószándékúan javasolta, mivel ez az orvos vezette be ezt a kórházban/ Krasznai doktor adta be, többször próbálkozott, több szúrással, az eredménye olyan szörnyű fejfájás volt, ami még életemben soha, sem azelőtt, sem azóta. Egy hétig nem tudtam megemelni a fejem még egy milliméterre sem.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron