Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék majd a szülésemhez szülésznőt választani!Kérlek Benneteket,hogy Aki ismer mindig elérhető,lelkiismeretes, megbízható ügyes szülésznőt a fehérvári kórházban,az legyen kedves ajánlani nekem. Köszi!:)

Jucus
 
 


Szia!

Szerintem mindegyik szülésznő naagyon rendes lesz, ha megfogadod, akkor pláne. Azért jobb fogadni, mert ha egyszerre több szülés zajlik, akarata ellenére sem tud veled úgy foglalkozni, ahogy kellene. Ráadásul már korábban is tud segíteni, NST-re bevisz, stb. Az, hogy kit választasz, nagyban függ attól is, hogy mik az igényeid. Hagyományos elvek, vagy gyertya,hangulat, homeós dolgok, stb. Legyen beszédes, vagy hagyjon inkább békén, ez is szempont. Én a 4.babámat várom és van szülésznőm, Szabóné Ica. Nagyon meg voltam vele elégedve, nálam a fő szempont volt, hogy tudja a dolgát, mikor mit kell csinálni. Nem az a túl közvetlen tipus, de nekem bejött nagyon.Szerintem többfelé tájékozódj, mielőtt döntesz!
Erika

Kép
 


kjjucus
Szió!

Nekem is volt szülésznőm, nagyon aranyos. Horváth Anikó. Megbízható, nyugodt természetű. Használ homeós bogyókat és jó!
De akik vannak, mind segítőkészek, de tényleg jobb ha van sajátod.
Sok sikert!

Kép
 
 

 
 

Szia Jucus :D


Az én szülésznőm Bódás Szilvia volt,és maximálissan meg voltam elégedve Vele :D :D :D
Nem kellett sorban állnom uhu-ra,leveszi a vért is,bevitt szülőszobalátogatásra,és sorolhatnám még... :D
Ha valami,kérdésem,gondom volt,mindíg Őt hívtam :D
szóval tényleg tudom ajánlani :D
ha kell az elérhetősége,elküldöm privibe :D

Amúgy hány hetes kismami vagy?Ki a fogadott dokid?

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!:)

Bocsánat,hogy most írok,de még javában dolgozom,és még szeretnék is pár hetet.
Nagyon köszönöm a segítséget azoknak akik írtak!Bizonyára Akiket ajánlottatok, jó és kedves szakemberek!

Andesz!:) Nagyon megnyugtattál,mert Bódás Szilvia nevét már több ismerőstől hallottam,de féltem,hogy itt senki nem ismeri!
Így valószínű,hogy majd Őt keresem meg, bár még van időm gondolkodni!

Még csak a 8. héten járok, Dr Blaskó Ervin az orvosom.
Tudom,hogy nagyon időben vagyok,de jobb mindenre előre rákészülni, és nem az utolsó pillanatban kapkodni!

Mégegyszer köszönöm szépen a segítségeteket!Mindenkinek jó baba várást és babázást kívánok!:)

Juci
 
 


Kjjucus!

Nekem is a Blaskó dr. az orvosom és én is 8. hétben vagyok :lol:
Te mikor mész hozzá? Te is az sztk-ba jársz uhura?
Erika

Kép
 


Kedves kjjucus!

Itt lejjebbb az SOS elérhető lelkiismeretes nőgyógyász topikban
szokott íni nekünk egy szülésznő, gólyanéni. Szerintem neki is írhatsz privát üzenetet. Név szerint nem tudom, hogy hívják, de nekünk mindig nagyon sokat segít, nagyon kedves, és készséges. Ajánlani tudom!
Szerintem keress rá. Az első 1-2 oldal között már meg is találod.

Nekem Némethné Gyöngyi volt a szülésznőm (választott), őt is ajánlanám, csak már nem dolgozik az osztályon. Sajnos, pedig a következő babámat is szívesen szültem volna nála!

KépKép


Szia kjjucus!

Nekem is Bódás Szilvia volt a szülésznőm, én is őt ajánlanám! :) Nagyon rendes, és segítőkész!!!! Nekem az egész terhesség alatt sokat segített, minden kérdésemre nagyon kedvesen válaszolt, és mindig megnyugtatott! Ráadásul mikor még pocakosan egy hetet bent kellett töltenem a kórházban, többször is meglátogatott!

Valóban még van sok időd, de azért ha döntöttél, szerintem mihamarabb lépj kapcsolatba a szülésznővel, mert úgy tudom, nekik meg van határozva, hogy egy hónapban talán 4-5 szülést vállalhatnak, nehogy már ne férj bele a havi keretbe. :)

Egyébként az orvosom nekem is Dr. Blaskó Ervin volt.
Szóval Bódás Szilvi és Dr. Blaskó egy jó páros szüléshez, szerintem. :D

Minden jót!

Szösz

KépKép
 
 


Sziasztok!

Az én szülésznőm Bódás Szilvia volt. Nagyon rendes volt és segítőkész. Bátran merem ajánlani mindenkinek! :)
Nekem is ajánlották többen akik az keze alatt szültek és nem bántam meg döntésemet sőt :)

Ha valaki kérné a számát priviben szívesen megküldöm, bár ahogy nézem nem vagyok egyedül itt ebben a topikban sem, aki nála szült. :)

Tündi
Kép
Kép
 


Sziasztok Kedves Anyukák!:)

Hálásan köszönöm a sok segítséget amit kapok Tőletek!Mindenki nagyon aranyos!

Tényleg csak 4-5 kismamát vállalhatnak a szülésznők havonta?Akkor lépnem kell,és mivel meggyőztetek,már nem is kell gondolkodnom!:)

Ancsi!:)
Köszönöm a javaslatot,azért megnézem lentebb az ajánlott szülésznő írásait is!

Erika!:)
Örülök,hogy pont egy idős kismamik vagyunk,talán szülni is közel egyszerre fogunk! Doktor Úrhoz hétfőn megyek,UH-ra az SZTK-ba járok!

Mégegyszer köszi mindenkinek!:)
Szép napokat! Jucus
 
 


Sziasztok!
Megtudná nekem adni valaki a Dr. Blaskó telefonszámát? Meg azt, hogy hol rendel maszekba.
6 hetes kismama vagyok az előző gyerkőcöt a Dr. Gyuranecznél szültem, de sajnos nála már nem lehet szülni és Ő a Dr. Blaskót ajánlotta.
Érdeklődnék, hogy írtatok a Bódás Szilviről Ő hogy néz ki? Mert nem tudom milyen Szilvi aki az előző szülésemnél ott volt, de Őt szeretném választani. Őt is Szilvinek hívják alacsony, vékony rövidhajú szőkés barna. Ha ebbe is tud valaki segíteni megköszönném.

Előre is köszi a segítséget.
 


Szia Sáraadri! :D

Tründike tud Neked segíteni Blaskó doki elérhetőségét illetően,és hogy hol rendel :D
Az iwiw-en megtalálod Szilvit,ha esetleg nem,dobok Róla képet! :D
Üdv,és boldog babavárást kívánok! :D :D :D

KépKép
KépKép
 


Szia Andesz!
Koszi mar ketten is segitettek nagyon kedvesek vagytok.
Nagyon nagy otletet adtal az iwiw-wel eszembe se jutott, de feolmentem ra es megtalaltam akit kerestem. :) Koszi
 


január 21-én megszületet kisfiam....kicsit megszenvedtünk mindketten, ..nem-igazán ment nekem a tolás :((((..első baba....

köszönöm a bíztatásokat
 


Kiseditke!

Gratulálok így ismeretlenül is :D

Kép
 


Sziasztok! Meg tudja valaki mondani, hogy Blaskó doktor úrnak mikor van az sztk-ban rendelési ideje? Nem maszek, hanem tb-s. Köszi előre is.
 
 


Szia Erika!

Én úgy tudom, hogy még mindig csak Sárbogárdon van az sztk-ban a Blaskó doki péntek délelőttönként, több hétre előre kell időpontot kérni hozzá. Fehérváron az UH-n szokott lenni ha épp nem szülnek nála vagy nem műt.

KépKép
 
 


Köszi!

Végülis hétfőn megyek hozzá a magánrendelésére. Remélem elvállal még.

Kép
 


..
Vendég
 


..
Vendég
 


Sziasztok, valaki meg tudná adni dr.Rubliczky Levente rendelési idejét, elérhetőségét? Nem rég költöztünk ide, őt ajánlották.
Köszönöm
 
 


Köszönöm, már privátban választ kaptam!
 
 


Sziasztok,
úgy látom, nem nagyon pörög ez a topic, de azért bepróbálkozom... :D
Szeretném kérdezni, h. muszáj azt a szülésznőt választani, aki a dokival együtt dolgozik vagy lehet mást is?
Nekem Rubliczky dr. az orvosom és Horváth Anikót szeretném választani, ha van rá mód... De ha esteleg tudja vmelyikőtök, h. milyen szülésznő R. doki asszisztense és szülésznő-társa, azt is szívesen venném, priviben is, ill. h. ki az aki nagyon kedves és hozzáértő! Nincs sok tapasztalatom :D
Köszönöm előre is!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


navared! szia! gratulálok a kisbabádhoz!!!
szeretném kérdezni h végül ki lett a szülésznőd? és neked a Rubliczki ajánlotta?

KépKép
 
 


Sziasztok! Írtam egy könyvet, amivel segítőkezet szeretnék nyújtani az úttalan utakat járó, babára hiába váró embereknek és a környezetüknek. A saját történetemet osztom meg, csupasz-őszinteséggel, mert hiszem, hogy csak így lehet adni. :) Akik olvasták azt mondják, együtt sírtak és nevettek velem. Hosszú, túl hosszú ideig éltem(éltünk) a gyermek utáni sóvárgásba, és szeretném, ha másnak nem kellene éveket várnia a kisbabájára, ha valamilyen egészségügyi, vagy lelki okból várat magára a gyermekáldás. A könyv címe: Soha fel nem adni! a neten is több helyen megvásárolható, csak be kell ütni a keresőbe és feljönnek a lehetőségek. Segíts, hogy segíthessek. A könyv bevételéből pont a kiadását finanszírozom, a célom, hogy minél több emberhez eljusson!!!
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szülésznő választásában szeretném én is a segítségeteket kérni. Olyanról van-e információtok hogy ki az aki gátvédelemben is jó?
konyadia
Veszprém
 
 


Szia Dia!

Ha gátvédelemmel szeretnél szülni, én hátam mögött két szülés és pár kórházi tartózkodás tapasztalatával, azt javaslom, h orvost keress, aki hajlandó gátvédelemmel levezetni a szülést.A 40 feletti dokik közül én egy ilyet sem tudok, viszont pl Ozsvát doktornál(nem jut eszembe a neve, mostanában szakvizsgázik) két szobatársam is szült első babaként 3 kiló feletti gyereket vágás és repedés nélkül, gátvédelemmel.
Sajnos önmagába na szülésnő nem biztos h ezt véghezviszi, ha az orvos felülbírálja.És sajnos sok orvos még mindig "megelőzésképpen" rutinból vág.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2012.09.12 22:08-kor.
 
 


Kedves Tünci!

Nagyon köszönöm válaszodat, és az infókat. Megerősítettél abban, amit én is feltételeztem. Nekem is van egy kislányom, és én is gátvédelemmel szültem, Pesten. Ott is ajánlottak ügyes szülésznőt, mert -ahogy hallottam- nem mindenki volt elég jó ebben a dologban.
Utólag mondta a szülésznő, hogy szerencsém volt hogy azt a dokit választottam akit, mert Ő türelmes volt, és hagyta hogy menjenek a dolgok a maguk útján.

Neked egyébként milyen tapasztalataid voltak összességében? Te választottál szülésznőt, orvost?

További szép hétvégét!
Dia
konyadia
Veszprém
 
 


Szia Dia!

Én az első szülésnél, abszolút sima szülésre készültem, volt választott szülésznőm, de végül császár lett,nem is volt ott a szülésznő, semmi szükség nem volt rá.meg idő se.
Másodjára 100%-osan császárra készültünk, azt mondták, kizárt h ilyen fajta műtét után simán szüljek..ahhoz képest:)
Kifogtam egy olyan ügyeletes főorvost, aki még a régiek közül van(Schandl) és csak akkor műt ha muszáj és hiába volt fogadott dokim, ő a főnök, ő döntött.
Ugyan ekkor meg nem volt fogadott szülésznőm, de aki velem volt, egy fiatal, gyesről épp visszatérő TÜNDÉR, hát neki köszönhetem h olyan gyors és sima volt minden.Dehát gyorsították ahogy tudták, kímélendő a méhem, tehát van brutál gátmetszésem is.Nem egész két óra alatt született a fiam.
Egyébként mindkét szülésemnél, terhesgondozásomnál Csetényi Zsolt volt az orvosom.Régóta Ő a dokim.

Egyébként az osztályvezető és részlegvezető két főorvos nagyon szigorúak, a fiatal dokik nagyon szimpatikusak(dr Tóth és az említett Ozsváth)--szerintem náluk lehetne próbálkozni a gátvédelemmel.Pl az enyém gátmetszéspárti,első szülésnél javallja,meg szerintem az összes "régebbi" is.

A szülészet egyébként szép és modern, a szobák is meg minden, csak pár szobában vacakok az ágyak, túl magas, ha gátmetszésem van és túl kemény:(
És nem fektetnek be, csak úgy pikk-pakk, szülés után is 2-3 nap.

Mikorra várod a babád?

Üdv:Tünci
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2012.09.12 22:11-kor.
 
 


Szia Tünci!

Ne haragudj hogy csak most válaszolok.
Tegnap épp voltunk a fehérvári szülészetet megnézni; ajánlottak korábban egy szülésznőt (Horváth Anikó). Ő vezetett minket körbe; tényleg szép. A veszprémihez képest: ég és föld!

Úgy döntöttünk hogy nem fogadunk orvost; és az Anikó is mondta hogy ilyen idős terhességnél (28.hét) már nem is vállalhatnak elvileg főorvosi utasításra. Bízom benne hogy orvosra nem is lesz nagyon szükségünk. Azt mondják nagy esély van arra hogy újra gátvédelemmel szülhetek, ha már az 1. szülésnél is az volt.
A legfontosabb szempont az, hogy amennyiben minden adott hozzá, apás szülésünk legyen. Február 17-re vagyok kiírva.
Nagyon tetszettek a gyerekágyas szobák is.

Reméljük minden úgy alakul hogy eljutunk Fehérvárra a nagy napon.

A kisfiad mennyi idős?
Az első szülésed hogy végződött császármetszéssel?

Szia
konyadia
Veszprém
 
 


Szia Dia!

Horváth Anikót láttam dolgozni, nagyon szimpatikus, kedves, figyelmes.Valóban nem tudnál már orvost választani, ilyen idősen már nem nagyon hagyják.Bár én úgy tudtam h szülésznő meg csak akkor lehet ha van orvos is.

Egyébként az apás szüléssel kapcsolatban, ha netán császármetszésre kerülne sor, akármi miatt, amennyiben nem sürgősségi a műtét, beengedik az apukát is(a legtöbb orvos)
Nagyon drukkolok h sikerüljön most is a gátvédelem, gondolom függ a baba súlyától is.Mekkora volt az első baba, h sikerült?És megkérdezhetem h anatómiailag nem volt utána gondod?Az én orvsom pl azért is metszéspárti, mert szerinte túlságosan kitágulnak és úgy maradnak a szövetek..h inkább a vágás, mnith később vizelettartási problémák v ilyesmi lépjen fel.Én nem vagyok ennek a valóságtartalmáról meggyőződve, inkább az orvosok kényelmi szempontjának tartom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2012.09.12 22:10-kor.
 
 


Sziasztok!

Szeretném kérni, hogy akinek volt/van tapasztalata Molnárné Bali Mónika szülésznővel, legyen kedves, írja meg, nekem ajánlották.
Illetve azt is megköszönöm, ha megírnátok, kit ajánlotok szülésznőnek fogadni Fehérváron!
Köszönöm!
lina
lina19
Ságújfalu
 
 


Sziasztok!

Székesfehérváron fogok szülni januárban. Az ismerőseim javaslatára szeretnék szülésznőt fogadni. Van valakinek valamilyen tapasztalata Kistelekiné Mocsonoki Zsuzsával?

Segítségeteket előre is köszönöm!
retes
Rácalmás
 
 


Bár a topikba rég nem írt senki, azért hátha jön válasz :)

A 16. héten járok, a szülés június közepén esedékes, de mindenki szerint előbb fognak jönni a babák.
Most a velencei kisrendelőbe járok dr. Nagy Lászlóhoz, és bizonytalan vagyok, hogy járhatnék-e végig hozzá? Fogadjak-e orvost, vagy elég lenne a szülésznő is? Mi a biztonságosabb ikrek esetén?
Akinek van tapasztalata ezen a téren, szívesen veszem a véleményét!
Ikerszülésben "tapasztalt" dokit és szülésznőt is javasolhattok!

thimmy
Gárdony
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: