Új privát üzeneted érkezett!

S.O.S. keresünk szülész - nőgyógyászt a Szent Imrében. Főként dr. Tasi Róbert, dr. Zsolnai Bertalan, dr. Barna Péter és dr. Nyulasi érdekelne.
kérem akinek van tapasztalata írja meg (terhesgondozás, szülés).
nagyon köszönöm!


Szia!

Én Dr.Nyulasihoz járok magánredelőbe, és nagyon jó.
figyelmes udvarias, mindent vizsgál mindíg, ultrahangot is.
A szülésért 80000-et, a vizsgálatokért 9000-et kér, és havonta egyszer, most már 3 hetente egyszer hív. Ha gondolod megadhatom az elérhetőségét.
sok sikert a keresgélésben.
Lovászné Ildi

Kép

Kép
 
 


Szia!
Én Dr Tasi Róberthez járok.Szerintem nagyon jó orvos,nagyon meg vagyunk vele elégedve.Mindig mindent türelmesen elmagyaráz,megmutat,bármit kérdezhetsz tőle,akár 100-szor is,akkor 101.-re is türelmesen válaszol:)A magánrendelője a XI.ker.-ben van.A szülésért 80 000 Fz-ot kér el,de ha elmész a magánrendelésére,ott az asszisztensénél ki van írva,hogy mi mennyibe kerül(nőgyógy.vizsg.,rákszűrés,terhesgondozás,stb.).Egyébként az asszisztensnője,Éva is egy tündér.Én csak ajánlani tudom őket!!
[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 

 
 

Sziasztok Holba Sándorról nem tud valaki valamit, csak egy vezetékes száma van, meg egyenlőre, amin nem érem el. bármilyen infó jól jönne. Köszönöm!

Kép


Sziasztok,
talán tudtok segíteni.
Második gyerekemet várom és a Szt Imrében szeretnék szülni. Az első a Szt. Istvánban jött a világra.
Balogh Tiborhoz járok az sztk-ba. Szerettem volna, ha ő végzi a császármetszést(az első babát is így kellett, egészségügyi okok miatt, a második szintén programozott lesz, ugyanolyan okok miatt). Bármilyen kedves is a doki, de vissza kellett, hogy utasítson, mert jún. vége- júl. elejére vagyok kiírva, ő pedig nyáron végig az sztk-ban dolgozik.
Azt mondta, hogy mivel elektív császár lesz, ez úgy szokott menni, hogy megnézik a kiírást, ha van hely, előtte való napon befektetnek, másnap elvégzi a műtétet, aki éppen bent van.
Rajta kívül nem ismerek senkit sem. Szerintetek mit csináljak?
Szoktak ilyenkor felfogadni orvost, aki berohan elvégezni a műtétet?
Az első gyereknél egy másik dokihoz jártam végig a magánrendelőjébe,és akkor csinálta meg a műtétet, amikor egyébként is bent dolgozott a kórházban. De ez már 3 éve volt. Azóta sok víz lefolyt a Dunán...
Tehát: tanácstalan vagyok: szeretnék a terhesgondozáson végig Balogh dokihoz járni, mert nagyon szimpatikus és megnyugtató. De tuti, hogy nem ő fogja világra hozni a kisbabámat.
Mit csináljak???? Tudtok valakit ajánlani?

Köszönöm előre is a segítséget!
 


Sziasztok!

babcsala: Szerintem ha bízol a Balogh dokiban, akkor tőle kérj tanácsot, hogy kihez fordulj. Én a Szt. Imrében Dr. Barna Istvánnál szültem programozott császárral 2007-ben. Vele nagyon meg voltam elégedve, szerintem nagyon tapasztalt és jó orvos. Sokan nem szeretik, mert nem egy mézes-mázas típus, hanem nevén nevezi a dolgokat. Nagy szaktekintély. Velem mindig nagyon jó volt (emberként is).

Kép
 


Sziasztok! Én 18 év után várok ismét kisbabát :oops: :P :lol: és Bálint Balázsnál fogok szülni. Van itt vki aki nála szül(t), mert nincs hivatalos tarifája :( a szülésznőm Kántor Kata lesz.... minden infónak örülök

http://babafalva.hu/portal/modules/tick ... r2.png&fg=
 


mindjárt itt a vége

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Én is Szt Imrés vagyok, jövő héten fogok tesztelni, hogy sikerült-e a kistesó.
Azt szeretném kérdezni főleg Téged, Babcsala, hogy kit ajánlott maga helyett Balogh?
Én kétszer szültem nála, és mindkétszer ugyanúgy csináltam, mint Te, hogy sztk-ba jártam hozzá terhesgondozásra. És úgy kértem meg, hogy vállalja a szülésemet. Viszont én azt hallottam, hogy most már egy ideje, csak azoknak vállalja el a szülését, akik magánba járnak hozzá a terhesgondozásra. Ez akkor nem igaz? Mert az alapján, amit irsz, úgy tünik.
Vendég
 


Sziasztok! Indítottam egy új fórumot (Szülészetek, kórházak - "Szent Imrében szültem), ahova kifejezetten a Szent Imrés szülésélményeket szeretném összegyűjteni. Ha van egy kis időtök, kérlek írjátok meg a Ti élményeiteket, így sokat segítenétek, hogy ne kelljen a régi hozzászólások között rákeresni a kórházban töltött napokhoz kapcsolódó infókra. Milyen volt? Mire figyeljünk? Mit vigyünk okvetlen magunkkal, stb?
Köszi nagyon! Sziszkusz
 


Sziasztok!

Szeptemberben fogok szülni a Szent Imrében, és eddig járok sztk-ba terhesgondozásra. Mivel elment az első dokim, most nincs. Érdeklődnék,hogy nem szül(t) mostanában valaki Josdi dokinál vagy Csabafi dokinál?

Köszi minden infót.
Matilda
 
 


Sziasztok! Segítsetek kérlek! Raft doktor ma közölte velem, hogy nagy valószínűséggel szabadságon lesz július közepén, amikorra ki vagyok írva. Most el kell döntenem, hogy dokit vagy szülésznőt válasszak. Nagy gondban vagyok. Hiszen végig a szülésznő van velem, ő foglalkozik jobban a folyamattal, a dokik csak a végére jönnek be, igaz? Így azt hiszem szülésznőt kellene fogadnom, de nem ismerem sajnos őket, mert nincs közel a kórház így még nem mentem el egy előadásra sem. Kérlek-kérlek Benneteket, hogy priviben írjátok meg a tapasztalataitokat, jókat-rosszakat egyaránt! Ki mennyire lelkiismeretes, milyen stílusú, mire számíthatok mellete, és nem utolsó sorban hogy van-e fix tarifája? Ki kell találnom sürgősen valamit, mert nem szeretnék úgy beesni a kórházba, hogy se dokim se szülésznőm nincs!

Köszönöm előre is!
Sziszkusz
 


Kicsi Máténk születése

Kicsi Máténkat a doktor bácsi július 16-ra ígérte, hogy megérkezik. De az elmúlt hetekben már éreztem, hogy nem fog addig várni a kislegény. A 37. heti vizsgálaton is erre utaltak a jelek (ujjnyi nyitott méhszáj, és a következő héten is keményedtem sokat). A július 6-i hétfőn egész nap kaptam az eleinte apróbb jelzéseket: derékba sugárzó érzések, méhkeményedések és összehúzódások. Zsolti kérdezte is még vasárnap, hogy megvegye-e a júliusi buszbérletet, megállapodtunk hogy igen, de mire hazaért hétfő délután, már mondtam, hogy lehet hogy felesleges volt. Estére pedig – rendszertelenül ugyan – de ezek a fájogatások egyre erősödtek. A fiúk lefeküdtek aludni, de nekem már nem sikerült. Éjjel kettőkor úgy döntöttünk, hogy inkább bemegyünk a kórházba. Nem akartam elsietni, mert Bencével túl korán mentünk és haza is akartak küldeni, így most tartottam tőle, hogy befektetnek a vajúdóba órákra, ahova apa nem is jöhet be. A Hűvösvölgyi út kátyúi azonban meggyőztek róla, hogy valószínűleg jól tettük, hogy fél 3-kor elindultunk! A kocsi kapaszkodóját szorongatva vészeltem át a gödröket.
Hajnal 3-ra értünk be, és nem hittem a fülemnek: már négy ujjnyira ki voltam tágulva, irány a szülőszoba!!!! Nagyon kedves ügyeletes szülésznőt kaptunk Fantha Zsuzsa személyében, aki szakmai tudása megkérdőjelezhetetlen, és le a kalappal, tekintve hogy a front és a telihold miatt aznap éjjel 6 (!!!) különböző fázisban lévő szülést vezetett le egyszerre. Mivel Raft doktorom nyaralni ment, az orvosból is az ügyeletes jutott nekünk Dr. Olawuyi Samuel Oluseyl személyében. Egy kb. fél órás CTG után (ami végeláthatatlannak tűnt az ágyon félig ülve) nagyon intenzív óránk következett. Elemi erővel törtek elő a fájások, és a természet irányította a történteket. Zsuzsa időnként benézett hozzánk, és mindig segített, hogy olyan pozíciót találjak, ami előre segíti a dolgokat. Nem kellett feküdnöm, és várni a fájásokra. Még nem folyt el a magzatvíz, és kicsit hátra hajlott a méhszáj, illetve túl fent volt a baba. Ezért azt a javaslatot kaptam, hogy az ágyra feltérdelve annak háttámlájába kapaszkodva engedjem le a fájásoknál a csípőmet, a fenekemet. Ennek hatására erősödtek a fájások. Mikor már ez nagyon kényelmetlen volt, felálltam az ágy mellé, és abba, illetve Zsolti kezeibe kapaszkodva köröztem a csípőmmel. Ez meghozta az eredményt, és volt egy pont, amikor már azt hittem, hogy szétszakadok, és ki kell nyomnom a babát. Zsolti szaladt is Zsuzsáért, aki most már nem hagyott magunkra bennünket. Visszahelyezkedtem az ágyra. Még mindig ügyeskedni kellett a pozíciókkal, tekintve hogy még mindig fent volt a babácska. Az oldalamra feküdve terpeszben kellett kibírnom néhány fájást. Nagyon nehéz volt, de szerencsére sikerült, amiért dolgoztunk, és elfolyt végre a magzatvíz, lehozva a kicsi fiút a kijárathoz. Most már rendesen feküdhettem, felhúzott lábakkal. Jó volt, hogy azt az utasítást kaptam végig, hogy figyeljem magam, és azt tegyem, amit érzem, hogy tennem kell. Nyomhattam, ha úgy esett jól, és érdekes módon a tolófájások már nem is fájtak, csak idő kellett a kislegénynek, hogy szép lassan maga bújjon ki a pocakból. Oxitocin, infúzió, és egyéb kellékek nélkül. Csak úgy, ahogy a természet ezt kitalálta. Próbáltuk a gátvédelmet is, Zsuzsa végig masszírozott. A fájások már nem fájtak, szinte nem is éreztem, mikor jönnek. Inkább a gátvédelem miatti feszítő érzés volt rossz. Végül nem úsztam meg teljesen és picit kellett vágni. Mindezt nem a tudtom nélkül tette Zsuzsa, hanem megbeszélte velem és elmagyarázta, miért is szükséges: Máté kettőt előre – egyet hátra tempóban haladt, és a burok is kicsit „útban volt”. Végül reggel 6 óra 4 perckor lassan kibújt belőlem Máté, aki halkan, csendesen egyszer csak ott pihegett a mellkasomon. 3450 grammal és 58 centivel született. Ezután két-három nyomásra megszültem a méhlepényt is, és ezután már „csak” a kellemetlenségeket kellett elviselnem. Most először kikötöttek egy időre, hogy Samuel doktor összevarrja a metszést. Nem is tudom, miért érzéstelenítenek, ha nem ér semmit. Sajnos ezt megint nehezen viseltem, és össze-vissza szidtam a doktort, akitől a végén azért igyekeztem bocsánatot kérni, amiért így viselkedtem vele. Eközben Mátét megmérték, megfürdették, és Zsolti karjaiban ismerkedett a külvilággal. Miután engem is rendbe raktak, azonnal birtokba vehette a ciciket, és jóízűen szopikázott.
A következő egy órát is együtt töltöttük hármasban, és a családot már úgy ébreszthettük, hogy megszületett a kislegény! Jó volt így szülni, és átélni újra a csodát, méghozzá ilyen szép és természetes úton! Jó volt érezni, ahogy 9 hónap után az egyik percben még odabent helyezkedik egy babácska, és rá pár percre már a hasamon piheg.
 


Sziasztok!

Csak abban vagyok biztos, hogy a Szent Imrében szeretnék szülni.

Tanácsot kérnék. Szőnyi Doktorhoz jártam, mióta az eszemet tudom. (Olyannyira, hogy 38,5 éve nála születtem.)
12 évvel ezelőtt nála szültem első gyermekemet. Most második babát tervezünk. A Doktor Úr vállalja a gondozásomat végig a terhesség ideje (amennyiben összejön)n de a szülést már sajnos nem vállalja.
Ajánlott valakit maga helyett, ai nekem első ránézésre nagyon nem szimpatikus.
Olyanok véleményét várnám, akik mostanában szültek a Szent Imre Korházban.


Sziasztok!

Én is orvost keresek, a Bálintokhoz szerettem volna, de már tele vannak? Tudtok alapos, jó szakembert?

Esetleg dr Rabóczky Mariettáról vagy dr. Kósa Mariannról tudtok valamit? Szült náluk valaki?

Köszönöm, ha tudtok segíteni!

Kriszta


Sziasztok!
dr.Nyulasi Gábort ajánlom a Szent Imre Kórházból.Már 4 babát nála szültünk a Hugimmal.Ő éppen néhány napja ikreket.Mindketten rendkívül elégedettek vagyunk vele a terhességi vizsgálatok és a szülés terén is.Magánrendelőbe jártunk hozzá,szülésznőnk Tóth Irén kedves,tapasztalt és ritka hivatástudatos hölgy.Nekem 3 hónapos a legényem,akit 42 évesen hoztam a világra.Sok kitartást és örömet.üdv:Ildikó

A mosoly mindennél többet ér!
 


Sziasztok!

Szülésznőt keresek az Imrében, és friss tapasztalatokat várok.
Olyan valakit szeretnék, aki persze amellett, hogy szakmailag jó, kedves, türelmes, ráadásul még nem is a pénzre megy.
Gondolok itt olyanra, hogy nem közli előre (esetleg utólag) a tarifáját, megköszöni azt, amit kap, és az NST-ket sem magánban tudja csak megcsinálni. (Nem baj, ha nem a "felkapottak" közül való...)

(Szültem már itt, akkor is volt fogadott szülésznőm, akivel szakmailag, emberileg meg voltam elégedve, csak hát az anyagiak... Sajnos rákérdeztem a tarifára és mondott egy elég nagy összeget, ráadásul az NST-t külön kell fizetni és alkalmanként az sem kevés. Ez most sajna anyagilag nem fog menni, ennek ellenére szeretném, ha nem az ügyeletes lenne csak, pláne, ha nagyüzem lesz éppen.)
Köszi!
 


Sziasztok!
Tudja valaki Bálint doki magánrendelője címét vagy telefonszámát?Nemrég költöztem kelenföldre és a szent imre van a legközelebb és nagyon sokan ajánlották bálint balázst.
Előre is köszi
 
 


Szia Babyke!
Itt megtalálod a számukat:
http://www.golyafeszek.hu/resv.phtml

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Tudnátok esetleg segíteni. Márciusban fogok szülni Dr. Raft Miklósnál és a szülésznőm Széles Ágnes lesz. igazából Ágnesről szeretnék kérdezni, hogy vele milyen tapasztalatok voltak, mert Őt nem ismerem annyira, de más szülésznő nem ért rá.

Köszönöm
 


Szia Kriszti!

Én áprilisban fogok szülni, szintén Széles Ági lesz a szülésznőm. A dokim ajánlotta, szimpatikusnak találom, de vélemények engem is érdekelnének.

Kép
 


Szia Calendula,

és melyik orvosnál fogsz szülni, ha nem titok? Egyébként nekem telefonon nagyon szimpinek tűnt Ágnes, de majd személyesen csak jövő héten találkozunk. Anyagilag tudod, hogy mi az elképzelése? hogy külön kell fizetni az NST-ét és akkor még a szüléskor is kér valamennyit?
 


Kriszti: Parragh Atillánál fogok szülni. Találkoztam már egyszer az Ágival személyesen még decemberben. Az anyagiakra annyit mondott, hogy "majd meglátjuk mennyire leszünk hálásak, mennyit ér meg nekünk a segítsége". Úgy hallottam, hogy 30-40-et szokás adni.
Fog tartani a 34. hét környékén még egy privát szülésfelkészítőt ahova a páromat is vinni kell, ez 5ezer lesz.
Az nst-ket nekem itt fogják csinálni Szbattán ahol lakom, nem volt róla szó hogy ő csinálná. A doki is azt mondta hogy jó neki ha itt helyben csináltatom.

Te hányadik hétben vagy most, mikorra vagy kiírva?

Kép
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mkriszti81 2010.03.03 08:33-kor.
 


Akkor neked már tényleg nem sok van. Könnyű szülést kívánok, egészséges babát! És majd gyere a hírekkel az Ágiról! :wink:

Kép
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mkriszti81 2010.03.03 08:33-kor.
 


Sziasztok!
Engem is erdekelnenek a Szent Imres nogyogyaszok, leginkabb Dr. Zsolnay Bertalan. Van valakinek tapasztalata vele?
Koszi elore is.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
 


Sziasztok!

Dr. Tasi Róbert mobilszámával tud valaki segíteni?

velociraptor


sziasztok tud valaki olyan dokit ajánlanni akki a 36 héten beinditja a szülést köszi
 


Bodorkos, miért szeretnéd?

Ha gond van a babával, vagy veled, bármelyik orvos beindítja, de ha nincs rá ok, nem teszik, mert még korababának számít. (A Sz. Imrében amúgy sincs koraszülött részleg, a 36 hetes babákat még lehet, hogy átviszik másik kórház PIC-osztályára)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Én SZéles Ágival szültem az első lányomat 2007 áprilisában. Akkor még nem kellett fizetni előtte semmit, a 36. héttől hetente egy órát beszélgetett velem-velünk a férjemmel. A szülőszobán végig velem volt, sokat segített, utána a gyerekágyon mindennap meglátogatott. Én nagyon elégedett voltam vele, csak van egyfajta anyáskodó stílusa, amit meg kellett szoknom :D

Remélem Ti is meg lesztek elégedve vele, egyébként én is úgy kerültem hozzá, hogy akit felkértem, nem ért rá.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!Tudna nekem segíteni valaki hogy a Szent Imréből ajánljon egy jó szülész-nőgyász orvost?Valamelyik Bálinton gondolkozom ha be lehet kerülni hozzájuk.De hallottam a Barna doktorról is.Elöre is köszike!
 


szia Beuska

Tasi szerintem jó....

velociraptor


Kedves Velociraptor!Köszönöm válaszod és ő hol rendel?Hogy lehet hozzá eljutni?Üdv:Bea
 


Szia! A rendelője számát tudom06-1-2036797 a XI. kerületben rendel.

nagyon szívesen

velociraptor


Kedves velociaptor!Köszönöm válaszod és segítséged!Üdv:Bea
 


Még egy kérdés állítolag vannak ilyen előadások amit az orvosok adnak a Szent Imrében azokat hogyan lehet megnézni?
 


Sziasztok!

Én a Dr. Barna Péternél fogok szülni jövő hónapba ha minden igaz. A magánrendelésére járok és csak pozitív tapasztalatom van. Nagyon kedves,közvetlen. Most,hogy már egyre közeledik a nagy nap azért izgulok és kezdek félni. Valaki esetleg szült már nála? A szülésnél is "türelmes"?
A válaszokat előre is köszönöm!

Mindenkinek szép napot!
 
 


Kedves Vikca!A Szent Imréről sok jót hallottam és 15 évvel ezelött ott született a nagyfiam.A Barna doktorról hallottam már jókat,bár személyesen nem ismerem.Kitartás és ne félj!Egyébként én is új nőgyógyászt keresek mert vissza akarok menni a Szent Ímrébe mert a kislányommal a Kútvölgyiben voltunk.A Bálint Balázst még nagyon ajánlják,de a Barna doktort is még én is tanácstalan vagyok kihez kerüljek.Sok sikert neked és ne félj.
 


Kedves beuska-b4!
A Bálint Balázst nem ismerem,de a Barna doktorról (eddig)csak pozitívat tudok mondani.Tegnap voltam nála a 32hetes uh-n és vizsgálaton kedves volt és minden talán kicsit butuska kérdésemre is türelmesen válaszolt. Köszönöm a bíztatást,most egy kicsit megnyugodtam,hogy minden rendben van a kisfiammal:). Mennyi idős a kislányod? Én személy szerint ajánlom a Dr. Barna Pétert,de persze ez a személyes szimpátián is múlik.
Kitartás és további szép napot kívánok!
 
 


Kedves Vikca!A fiam most lesz 15 éves a lányom 7 éves most kezdjük az elsőt.Lassan vissza kellene rázodnom a kismamák világába,mert a férjem szeretné hogy idővel legyen harmadik baba is.Én a lányomat a kútvölgyi klinikába szültem ami most egy magán klinika lett,és olyan árak vannak hogy egy szülés majd fél millió forint.Egyébként egy jópofa dokim volt a Mészáros doktor nagyon meg vagyok vele elégedve.De én Törökbálinton lakom és a Szent Imre nekem minden téren közelebb volt.A Barna Istvánt is ajánlottak meg a Pétert is.Állítólag szokott lenni ilyen előadás a Szent Imrébe és meg lehet nézni az orvosokat.Ha nem gond elkérném a Barna Péter rendelője címét meg számát is aztán majd megpróbálom kitalálni mi legyen.Továbbra is kitartást főleg ebbe a melegben,én mind a két gyerköcömnél kifogtam a kánikulát.Pihengessél sokat Üdvözlettel:Bea
 


Hali mindenkinek! 10 hetes kismama vagyok :D első babával, és nagyon tanácstalan vagyok. szeretnék a szent imrébe szülni, de nem tudom hogy működik... ilyenkor fogadnom kell ott orvost, vagy szülésznőt? vagy elég csak szülésznőt? Oda is kell járnom vizsgálatokra vagy elég csak szüléskor odamenni,( biztos hülyének néztek de itt tényleg nem ismerek senkit a férjemen kívül, akit megkérdezhetnék.) Szóval aki bármi tanácsot tudna nekem adni szent imréről infókat... segítsetek légyszi...
Anita
 


Sziasztok!

Beuska! A Barna magánrendelőjének a címe: 1113 Bp. Bartók B. 92-94. A rendelő száma:209-49-49
Remélem jól vagytok.

ancsuska!
Gratulálok a babához! Én csak orvost fogadtam,szerintem felesleges szülésznőt is hiszen akármi történik a 40hét alatt az orvoshoz mész,ő ismer. Sajnos én 36hetesen magasvérnyomás miatt bekerültem a kórházba és maximálisan megvoltam elégedve a dokival és az ápolokkal is. A szülésnél még nem tudom milyenek lesznek a csecsemősök,de bízok benne,hogy ha oda kerülök ugyanazok a dolgozók lesznek:) Vannak nyilt napok érdemes elmenni. Ha magán orvososd lesz akkor a rendelőjébe kell járnod és csak a végén az NST-re kell a kórházba menni. Remélem tudtam segíteni.
 
 


Vikca!Nagyon köszönöm az infot le is írtam a számot.Remélem jól vagytok.Üdvözlettel:Bea
 


Köszönöm jól vagyunk,bár már nagyon türelmetlen vagyok! Alig várom,hogy a kezembe tarthassam a pici fiamat aki már nem is olyan pici (most kb.3000g)
Veletek mi a helyzet?Melyik doki mellett döntöttél?
Sok sikert:Viki
 
 


Szia Viki!Örülök hogy jól vagy.Emlékszem én is a vége felé már olyan türelmetlen voltam alig vártam hogy lássam a babát.Még nem döntöttem el a dokit.Én egy óviba dolgozom két müszakba és nehezen jutok el.Addig is kibabázom magam most kaptunk pici három éveseket imádom öket.Hát sok sikert és pihenjél sokat.Üdv:Bea
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Dr. Tamási Ferencet? Úgy néz ki, hogy nála szülnék, de előtte mindenképp szeretném leinformálni.

Köszönöm a segítséget!
csixxne
Alcsútdoboz
 
 


Sziasztok,

Vastagné Nagy Éva szülésznő iránt érdeklődnék (emberileg, tarifa....)

Köszönöm
77andi
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
A Szt Imrében szültem az első babámat császárral és most augusztus 9-re várom a másodikat. Eddig a dokim Dr. Kovács Zoltán volt, másodiknak is őt akartam mert lehet nála császár után természetesen szülni. Ő júliusban szabadságra megy ezért nem tudott vállalni, a kórházi protokoll szerint szülés várható időpontja előtt 4 héttel és utána 2 héttel rendelkezésre kell tudni állni. Javasolt 2 kollegát, hogy kérdezzem meg elvállalnak-e de ő nem tud maga helyett biztosítani senkit.
Megkérdeztem Szigeti Katalint, Bálint Mihályt, Bálint Balázst, Urbán Mártát, Holba Sándort és Fülöp Tamást se senki nem vállalt, Dékány Ágnest csak emailen lehet elérni, ő meg nem válaszolt eddig. Állítólag szabadságon lesznek mind. Elég érdekes...
Egyedül Fülöp Tamás állt hozzá segítőkészen, ő volt az egyetlen aki azt mondta próbál segíteni és találni nekem valakit a jövő hétre, pedig nem is ismer.
Közben megtudtam, hogy Urbán Mártát Szigeti Katalin helyettesíti így valamelyik biztosan el tudott volna vállalni, ha akar. Nem tudom ennek mi az oka, talán nem bírják a Kovács doktort vagy nem szeretik a császár utáni természetes szülést... Mindenesetre hetek óta kínlódok a témában és nem jutottam semmire. A szülésznőm Szűcs Orsi sem tud már kit javasolni.
Elég gáz szerintem, hogy ha végül programozott császárra kell mennem valakihez akit nagy nehezen találok esetleg valahol máshol azért, mert nyáron jön a babám.... :-((((
 


En a dokimmal, Kocsis Evaval maximalisan elegedett vagyok. Talan probald meg ot.
Az en kerdesem az lenne, hogy fogadott-e valaki csecsemos novert, es mennyit illik adni nekik? Ijesztgetnek, hogy nem igazan van idejuk megmutatni a baba koruli teendoket, ami eleg szomoru, nem?
napraforgo78
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: