Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, kinéztem ezt a dokit,/majd ha aktuális lesz/ de sokat nem írnak róla neten. Nekem szimpi de nem sokat tudok róla.Kérem aki hozzá jár vagy nála szült írjon róla mindent!
Mennyire elfoglalt, Jánosban is fogad-e vagy csak magánban, kedves-e, profi-e? Köszönöm!
 


Szia!

Hát tényleg nem sok infót találni róla :)

Én nála szültem másfél hónapja és nagyon meg voltam vele elégedve.
Szerintem szakmailag nagyon jó és biztos, hogy a következő gyerkőcnél is őt választom majd.

A magánrendelésére jártam, ami Zuglóban van, nem tudom, hogy a Jánosban fogad-e.

Reni
 
 


Szia.

Két barátnőm szült nála, én is hozzá járok.
Nagyon profi (o.v. helyettes főorvos), tapasztalt, nagyon normális, kulturált.
 

 
 

Sziasztok!

Én mind2 gyerkőcöt nála szültem, nem bántam meg.

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Én is Balog dokinál szültem 1 évvel ezelőtt.Maximálisan meg voltam Vele elégedve,bárkinek tudom ajánlani!!!
Most külföldön élek,így a második babát sajnos nem tudom Nála szülni,be is vagyok tojva, hogy mi lesz, mert Nekem nagyon fontos szempont volt a doki iránti bizalom és szimpátia...

Csubi
 
 


Sziasztok

én teljesen új vagyok itt, meg ebben az egész baba dologban is

nekem nincs még orvosom de én a Jánosban születtem, apám új felesége is ott szült kétszer

egyáltalán hogyan válasszak orvost?

akiknél eddig voltam, nem annyira tetszettek, illetve fontos h ha lehet ne kerüljön vagyonokba

ha lehetséges, nem fekve szeretnék szülni és a lehető legtermészetesebben

nagyon köszönöm a segítséget
 
 


Yilonne,
szerintem az orvosválasztás elég nehéz. Én véletlenül akadtam rá Balog dokira és így adott volt a kórház. Szakmailag maximálisan megbíztam benne és nekem ez volt a legfontosabb.
Én úgy tudom, hogy a Jánosban elég jó dokik vannak, tehát nem kerülnél rossz helyre. A szülőszobák is elég jól felszereltek.

A szülés menete gondolom orvos és szülésznő függő. Nálam volt EDA, infúzió, gátmetszés, én fekve szültem, de valahogy ott semmi sem számított, csak az, hogy minden rendben legyen a kisfiammal. Nekem nagyon jó emlék volt a szülés, nagyon elégedett voltam mindennel.

A János Kórházas topicban a lányok sok információval tudnak szolgálni, szerintem írj oda is.

Reni
 
 


Sziasztok!

Nekem egy kényes kérdésem lenne.
Februárban fogok szülni Balogh Dokinál. Magánrendelésére járok minden hónapban gondozásra.

Az lenne a kérdésem, hogy csak nagyságrendileg , de meg tudnátok nekem mondani, hogy mennyibe kerül nála a szülés.


Köszi előre is.

Bea
 


Szia Bea!

Írtam Neked.

Üdv,
Reni

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ugyanabban a "cipőben" járok, mint Bea.

Én márciusban fogok szülni, és a Baloghoz járok én is magánrendelésre.

Jó lenne, ha kapnék egy kis tájékoztatást, hogy mennyibe kerül nála a szülés.
Csak hogy mire számítsunk:)

Köszönöm előre is

Judit
 
 


Sziasztok!

Kinéztem magamnak a 'doktort'!!!

A Jánosban szeretnék szülni, ezért kérem a segítségeteket, hogy mennyibe kerül nála egy szülés és az egyszeri magánrendelési ár?

Aki a magán úton jár hozzá, azt minden hónapban a saját rendelőjébe hívja, vagy esetleg havonta felvátva a kórházba is?
(anyagilag ez is segítség lenne?)

Előre is köszönöm a segítséget!

Szép napot mindenkinek!

A
Vendég
 


Sziasztok!

Balog doktornak van saját honlapja, azon elég sok információt találhattok:

http://www.drbalog.hu/

Maccs 77: Én még nem szültem nála, de elvileg áprilisban fogok, most pedig hozzá járok terhesgondozásra, a magánrendelésére. Szerintem mindenkit a magánrendelésén vizsgál, nem a kórházban, ott csak a kötelező vizsgálatok (pl. gen. UH, AFP, CTG) vannak (ezekért azonban term-en nem kell fizetni).

Egyébként mindenkinek csak ajánlani tudom, mert mind szakmailag, mind emberileg nagyon megbízható, tapasztalt és sok segítséget nyújt!

Üdv,

Lilianne
 


Kedves Lilianne!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, sokat segítettél!

Zökkenőmentes babavárást!

Üdv,

Anna
Vendég
 


Sziasztok!
Van itt valaki, aki Dr. Balog Imrénél szült császárral? :)
Köszi!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron