Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Volt/van valaki közöttetek, aki a Medicovernél volt kismama, és valamelyik partnerkórházukban szült? Milyen tapasztalataitok voltak velük és az orvosaikkal kapcsolatban? Tényleg úgy odafigyelnek az emberre, mint ahogy hirdetik?

Mostanában szeretnénk babát vállalni, és felmerült ötletként a Medicover (Aranykártya) is. Az ügyfélszolgálatuktól, és reklámanyagaikról nyerhető információkat már ismerem, de a döntéshez jó volna pár saját tapasztalatot, élményt, véleményt is megismerni! :)

Köszönöm!

Üdv,

Pirosalma
 


huh....én nem tudom olyan szépen magyarol beszélni, de megprobájunk ... :oops:

nekem van Medicover Aranykártja és a baba született múlt szeptemberen a Szent Imre korházban, Dr Barna Peter volt a doki a 30. héten után.

Szerintem nagyon jó volt a kórház, és az orvos telyesen profi, nagyon gondos és pozitív ember.

A Medicover teherség gondoskodás....volt ami jó, es volt ami nem mint a reklámban :roll:

(if we could speak in English and via messages I'd be more than happy to give you more details )
 
 


Hello Yugaya!

I would be really-really happy, and would appreciate if you sent your letter about Medicover to the pirosalma@gmail.hu adress! I would like to know more about them (mostly about their pregnant care service) before deciding about the golden card contract...

Thank you very much for your help!

Bye,

Pirosalma
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: