Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretném,ha csatlakoznátok ide ehhez a topichoz!
Minden régi Cirisest és V.dokihoz kötődőt szeretettel várom :D

Andy
 
 


Jaj de jó!!! Ez az! Itt már talán nem zavarnak bele "illetéktelenek""!!!

Pusszancs: Hugi.
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy itt már tiszta a levegő:-)
Már régen jelentkeztem, de folyamatosan figyelemmel kísérem az eseményeket. Én ugyan már nem Vereczkey doktorhoz járok, hanem Kósa doktorhoz (semmi bajom nem volt V. doktorral, csak a munkahelyem miatt jobban megoldható Kósa doktor magánrendelésére járni), de még mindig kitartok a mi kedves Csodadoktorunk mellett, mert sokat segített, hogy eddig is eljutottunk!!!! Remélem, hogy hamarosan lenyugszik mindenki és V. doktornak sikerül létrehoznia egy új klinikát!!!!

Jó hétvégét Mindenkinek!
Bibus
 
 

 
 

Szia Bibus! :D
Hát, tényleg jó régen jelentkeztél!
Az nem baj ha Kósa betege vagy, Neked is itt a helyed közöttünk! Mindenkinek aki a Cirisbe járt!!!
Abban pedig biztos vagyok,hogy hamarosan rendeződni fog V.doki helyzete, és ott is egy ilyen jó kis gárda fog kialakulni mibt a C-ben.

Pussz:Hugi.
 
 


Drága Lánykák!

Úgy látszik megint hétvége van....nagyon pangunk!!
Azért ugye jöttök ide és írtok,ahogy eddig is???

Kellemes hétvégét mindenkinek!!

Kép







Kép






Andy
 
 


Sziasztok
Én is azaz mi is itt vagyunk :D
Köszi Andyka ezt a fantasztikus oldalt!
Remélem Én is,hogy illetéktelenek ide nem jönnek :D

Sok puszi mindenkinek.
Kellemes szép hétvégét kívánok!

Kép
 


Én is, illetve :oops: :wink: mi is csatlakoznánk :wink: :oops: :wink: :lol:
mert csak súgom, de többen vagyok :wink: :lol:

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Jövök ám én is ide! :lol:

Baba, akkor csak csendben, hogy el ne kiabáljam, nagyon gratulálok :!: :lol: :D :lol: Rajzolhatom a szívecské(ke)t :?:

Legyen még több szívecskénk itt az új topikon!

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszke.h inkább ide írtok!!Ami nem csak nekem fontos,hanem V.dokinak is,és köszöni ,h így kitartotok mellette!!!

Pussz!

Andy
 
 


Sziaaaaasztokkkkk!!!!!

Hát drága Baba!!!!
Ilyen jó hírt!!! Nagyon-nagyon örülök és gratulálok! Meglátod! Megvan az a baba!!!
Ja! És tudod,hogy mennyire nagyon irigyellek!!!
Ééés! Ku...a. jól írtál a C-s fórumon!!! Köszönjük Neked!

KOckáspléd!
Neked is nagyon köszönjük a hozzászólásodat, Te is jó voltál!
Téged is várunk erre a fórumra a mielöbbi jó hírekkel!!!

Többi lányka! Még nem találtatok ránk, vagy sokáig napoztatok valamelyik strandon???
Jelentkezzetek!!

Puszi! Hugi.
 
 


Sziasztok!
azt tudja valaki, h. V.dokinak van-e valahol rendelése? v. most szünet van?

köszi
Vendég
 


Szia Zozo!

Üdv. körünkben!
V.dokit ezen a számon éred el:20/388-10-36,hívd fel,itt elígazitanak pontosan hova menjél!

Andy
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok!
Baba nektek nagyon sok drukk és vigyázz magatokra!
Még nem igazán tudom, hogy hogyan tovább hol lesz a következő beülti, ez sokban függ attól, hogy anyagilag hogyan alakul az életünk.
Az tudja valaki, hogy V doki hol fogja a beavatkozásokat végezni vagy saját klinikát csinál?

Móni
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Először is avval kezdeném,h a lányok is mindenkinek köszönik,h így kitartotok mellette,nagyon jól esik nekik!!!
V.doki maga és mindenki nevében köszöni a kitartást!!

Móni!

V.doki mindenkitől egy kis türelmet kér,folyamatban van az új intézete!!

Pussz mindenkinek!!

Andy
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy létre jött ez a topik.
Régebben mindig olvastam a Cirises fórumot, főleg Noki miatt.

Szeretnék Vereczkey dokihoz járni, már próbáltam hívni, de nem vette a mobilját. Tudnátok Nekem segíteni, hogy mikor érdemes hívni?

Válaszaitokat előre is köszönöm:
Ildi



Sziasztok! Remélem nem bánjátok, ha leírom a véleményemet úgy is, hogy nem vagyok topiktagok, de én is a Círisbe járok.
Őszintén bevallom, én az Intézet által hangoztatott statisztikák miatt választottam a Círist, és emiatt döntöttem úgy, hogy bevállalom a többszázer forintottal magasabb összeget is, ha ezért tényleg azt kapom, hogy nagyobb eséllyel lehet babám. (Egyébként zárójelben teszem hozzá, hogy nekem is van/volt olyan érzésem az intézettel kapcsolatban, hogy nem teljeskörű a kivizsgálás, szerencsére nekem van egy olyan nőgyógyászom, (aki nem meddőségi esetekkel foglalkozik amúgy), aki elküldött engem IR vizsgálatra, laparoszkópiára, ezeket a Círisben meg sem említették, ráadásul a hormonképem is egy évvel ezelőtti, de az intézeti dokim szerint ez is jó a lombik kezdéshez .) Szóval én tényleg az eredményesség miatt választottam a Círist, de ettől az összehasonlító táblázattól most elég rossz érzésem lett A honlapjuk szerint az IVF et követő eredményességük 44,8 % százalék (sőt, a 35 év alattiaknál, ahová én is tartozom, 53 % ), ehhez képest az országos átlag 34 százalék csupán. Az egészségügyi minisztérium táblázata szerint, amit ha én jól hallottam, az intézetek által kötelezően átküldött adatok alapján állítottak össze, a Círisben tavaly a második félévben 51 lombikból 14 sikerült, ami ha jól néztem, gyakorlatilag a legrosszabb, vagy a második legrosszabb eredmény a tizenvalahány intézet közül.

Én leginkább erre szeretnék választ kapni, hogy mit gondol a Somody úr és a vezetőség erről az eredményről! Biztos, hogy nem csak én vagyok, aki a honlapjukon feltüntetettek és aCírisben elhangzott ígéretek alapján választotta az intézetet, és szerintem felháborító, ha tényleg ekkora eltérés (nem mindegy, hog y majdnem 60 százalékot várhatok el a pénzemért, vagy alig 25-öt !!!!) HA tényleg megtévesztő adatokat tettek fel a honlapra, akkor az egyrészt nagyon ronda dolog, de ezen kívül súlyos következményekkel is járhat szerintem!! Ki ad erre magyarázatot???
Mi a véleményetek erről?

Félre ne értsetek, én nem V. doki ellen írok, én is tényleg jól éreztem magam a Círisben, nagyon odafigyelnek az emberre, kedvesek és figyelmesek, törődést és szeretet kaptam, de sajnos józan gondolkodással szeretnék a fentiekre választ kapni!! Ha valamelyikőtök beszél V. doktorral, nem kérdezne rá erre? szerintem ő is szeretné, ha tisztán látnánk ebben az ügyben!

Én Kósa doktorhoz jártam, nem tudjátok, hogy ő az a másik orvos, amit Somody a hsz-ban írt?? HA tudtok róla valamit, légyszi írjátok meg!
 


A táblázat, amiről írtam - ha esetleg még nem ismernétek - itt letölthető:

http://www.oszmk.hu/emki/bhdb4343234njn ... adatok.pdf
vagy innen http://www.oszmk.hu/emki/

Ez pedig a Círis honlapján szerepel:

http://www.ciris.hu/anyagok/grafikonok_hun_090620.pdf
 


Sziasztok!

Megjöttem a CIRIS-ből. Találkoztam Babával, Hugival és még egy lánnyal, aki szokott minket olvasni. 6-7 tüszőcském van, csak még nagyon picik, szerdán megint UH, akkor kiderül, hogy pénteken vagy hétfőn lesz a punkció.

Mártika azt mondta, még nincsenek lezárva a dolgok, lehet, hogy V. doki is meg tudja csinálni a punkciót, de ha ő nem, akkor Kósa doki. Most egy kicsit nyugodtabb vagyok, legalább kettőjük közül valaki.

Puszi Mindenkinek
 
 


Andy!

A telefonszám amit megadtál, nem V. doki száma, hanem a ciris sürgősségi telefonszáma, általában Mártikánál van.

Ezt csak azért írom, mert én hívtam V. dokit a hétvégén, és ezen nem lehet elérni őt.
 
 


Detko!

Én nem azt írtam,h ez V.doki száma!!!Ezt a számot V.doki kérte,h legyen leírva,bocsika!!Ő mondta,h ezen keressétek,ha menni akartok a magánrendelőjébe,mégegyszer bocsika!!V.doki nem adta ki az ő mobilszámát...

Remélem ezért nincs harag köztünk??
 
 


Detko!
Megírtam az iwiw-edre a tel.számot, amit megigértem!!!
A végén ki uhuzott??


Pussz:Hugi.
 
 


Andy!

Egyáltalan nincs harag, csak azért írtam, hogy mindenki tudja. Puszi neked

Hugi!

Kósa doki UH-zott mindenkit. Remélem neked is jó híreket mondanak.
 
 


Sziasztok!
Most hívtam a C-t a véreredmény miatt és sajnos nem jó a laborban a rendszer. Vagy késöbb, vagy holnap lesz csak eredmény. De én most ilyet teszteltem.
Szivecskét szeretnék. :oops: Kép
Sajnos nem tudok élesebbet a mobillal fotózni, de a lényeg látszik :wink: :lol: :D

Kép
 


Sziasztok!

Detko!

Én most hívtam föl ezt a telcsi számot és egy Zsuzsi nevű csajszi azt mondta,h Vereczkey dr telefonja...
Esküszöm,én csak V.doki üzenetét továbbítottam!!

Pussz Neked is!!
 
 


Kedves Baba,
ott vannak, ne aggódj !!!!!!!! Ha nagyon aggódsz vegyél még tesztet! Nekem anno Márti azt mondta, a beülti után két héttel már csak a baba jelez pozitívat, a HCG tartalmú szerek addigra kiürülnek.

Lányok,
én nagy nagy gondolkodásban vagyok és nem tudom mit csináljunk. Úgy látom a párocskám is tőlem várja a megoldást, de nem tudom , hogy lenne jó. De az átkozott idő csak ketyeg és egykettőre 36 leszek én meg itt rágódok, hogy merre tovább. A szívem nagyon a Cirisbe húz, de az eszem nem. Ott vannak az embrióink lefagyasztva. Nem akarok elhamarkodott döntést hozni, de úgy érzem már jól lennék egy újabb beültetésre... Egy beültetésre vannak manócskáink ott és nem merek még egy lombikkezelést bevállalni....A másik intézetben pedig váltig állítják, ha az inzulinom rendbe jön, akkor mehet természetesen a babaprogram. De mi van , ha ott is tévednek.Ha pedig nem sikerül, akkor nem tudom mi lesz velünk....
 


Sziasztok!

Baba, még egyszer gratulálok :!: :lol: Berajzoltam Neked a szívecskét!

Detko, nagyon drukkolok Neked is :!: :lol:

Kockáspléd, mi volna, ha együtt a pároddal személyesen V. dokinál átbeszélnétek a helyzeteteket? Talán utána könnyebben tudnátok dönteni a jövőről.

Andy, Bibus, Hugi, Noki és Móni, Nektek is szép napot kívánok :!: :lol:

Ma kezdem a Puregont, és jövő kedden, megyek 10. napi UH-ra V. doki új rendelőjébe, majd ott lesz az inszem kb. 17-én vagy 18-án.

Íme, a friss táblázatunk:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a szívecskét, most már tudom az eredményt.
357,58 a BHCG-m.
Csütörtökön megyek újra vv-re.
Köszönöm mindenkinek.

Kép
 


Baba!! :D :P :wink:

NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK!!!! Ez szép születésnapi ajándék ugye???

Puszi:Hugi
 
 


Baba
Ennél szebb születésnapi ajándékot nem is kaphattál volna!
Nagyon nagyon gratulálok neked!
Vigyázz nagyon magatokra!

Egy kis infó az egyik C dolgozótól.....
V doki nemsokára csinál lombikot+inszemet a magánzójába.
Amint tudok többet azonnal leírom!

Privbe eltudom küldeni aki szeretné elolvasni amit tudok,de nem szeretném ide a fórumra beilleszteni.....

Mindenkinek sok pussz :D

Húúú csajok....Én nemsokára megszülök :D
Páromnak már megmutogattam ,hogy mit és hogyan kell csinálni itt a fórumon.
Kaptok majd képeket is tőle meg infókat rólunk :D:D:D

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Mi is itt vagyunk!!!!!!!! :D :D :D Elmegyek egy hétvégére, és már is milyen változás történik....... Andy, Hugi, Baba olvastam a kommentálásotokat Somody úrral kapcsolatban, és teljesen igazatok van. Felolvastam a férjemnek is, neki is az a meglátása, hogy csak tüzet akar oltani. Tudjátok hogy most hol van helyileg a rendelője V dokinak?????? Annak idején, amikor V dokival elköszöntünk egymástól, ugyan azt a számot adta meg nekünk is, amit Andy többször leírt. Azon lehet hozzá bejelentkezni.

Baba én is nagyon gratulálok!!!!!!! :D :D :D

Andy nagyon remélem, hogy mire kezdenétek újra, addigra meglesz az új intézet. Nem maradt nekünk fagyasztot, és még minimum kettő testvért szeretnénk még, nem szeretnénk nagy korkülönbséget. Mi még sokat fogunk V dokihoz járni.
Hugi ti mikor kezdtek újra?
Noki elküldöd nekem priviben, amit megtudtál???? Köszi szépen! Írtam amúgy egyik nap privit, nem tudom, hogy átment-e, megkaptad? Hogy bírod ezt a nagy meleget?

Millió puszi Mindannyiótoknak!!!!!!!!!

Zsiby

Kép
Kép
 
 


Tinkyb a táblázathoz küldeném, hogy nekünk július 16-án és 18-án lesz vizsgálatunk. 18-án újabb 3D-s uhu. Akkor aztán tényleg megpróbálom vhogy úgy betömöríteni a képeket, hogy meg tudjam mutatni Nektek. A régiek az iwiw-en fent vannak.
Puszi

Kép
Kép
 
 


Noki!

Elküldenéd nekem is priviben.

Szerdán kijön a cirisbe?

Baba! te jössz ugye vérvételre? gratulálok !!

Akkor megint tudnánk találkozni.

Képzeljétek Erika azt mondta nekem, hogy a puregont nem lehet összeszívogatni a végén, így több adagban adta be a maradékot, pedig Márti azt mondta, nyugodtan összeszívhatom egy tűbe. Na nem értem, nem baj, egy vagy két szúrás már nem számít.

Remélem holnapra növekednek a kis tüszőcskéim.

Hugi! Kérlek ne add fel, sikerülni fog, tudom nagyon hosszú az út, amit eddig is megtettél, de olyan nincs, hogy nem lesz baba!!

Puszi
 
 


Láttátok a ciris kezdőlapján, már megtalálható az új orvos önéletrajza. Egy gyógyszerész nő.
 
 


Sziasztok lányok!!


Detko!
A Puregont nyugodtan összeszívhatod, az égvilágon semmi baja nem lesz!!! Én is a végén úgy csináltam, rengeteg marad még az ampullában. Nekem még vagy 3 egész szúrás kijött így belőle. A fogin is Így szoktuk!

Lányok!
Tartozom egy vallomással! :cry:
Ha már Zsiby így rám kérdezett, bevallom én titokban most lombikoztam egyet. Ponz Babával csináltuk végig az egészet, a punkciónk is és a beültink is együtt voltak. Hát a Baba szerencsésebb volt nálam. Sajnos nem sikerült! Ugyanúgy mint Móninak nekem is 4-et ültettek be, és 1 sem maradt. Nagyon el vagyok keseredve, mert nagy reményekkel mentem neki, mondván, még friss az előző terhesség, és a szervezet még " emlékszik", de nem jött be. Nem értem. Sokkal szebbek voltak a petesejtek mint a múltkor, és mégsem.
Látjátok, tényleg nem az számít amikor azt mondtják, hogy ilyen szép meg olyan szép. A múltkori sokkal gyengébb volt, mégis abból lett a terhesség. Lutri az egész!!! Szerencse, semmi más! A jó isten sem tudja,hogy mi kell hozzá,hogy sikerüljön. Nem akartam leírni,hogy akik még a lombik és az inszem elött állnak azok ne keseredjenek el, de hazudni nem szeretnék.

Detko!
Nem adom fel! Van 2 eszkimóm, azokat valamikor /feltéve ha felébrednek/ visszatesszük, persze tudom, annak jóval kisebb az esélye. Ha nem sikerül akkor valamikor az év elején próbálkozunk megint. Én hiszek abban,hogy minden nőnek van egy bizonyos idő az évben amikor fogékonyabb. Nekem mind a 3 terhességem az év elején volt.

Azért mindenkinek nagyon drukkolok, hogy sikerüljön.
Most Detkon és Tynkiben a sor!! Hajrá!!!

Puszi!Hugi.
 
 


Kedves Hugi!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült!

Milliószor ölellek, és puszillak:

Zsiby

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hugikám!

Én annyira,de annyira sajnálom....de tudod,h Veled/Veletek vagyunk!!!Fogom a mancsód és ölellek!!

Baba!

Gratulálok Neked,jó híreknek csak örülni lehet és legalább feldobja a napomat!!Puszi Neked!!

Tinkyb!

Mindjárt itt a Te időd,h még több szívecske legyen a táblicskuban!!Drukkolok 1000-rel,ügyi legyél!!Puszi Neked is!!

Detko!

Meglátod minden rendben és már nem kell sokat aludnod,h teljesüljön a vágyad!!Puszi!

Noki!

Lécci,nekem is írd meg és ha van időtök Rékussal válaszolj az üzimre!!Sajna nekem is alig van időm,a mai nap pl. bolondokháza :( :( Puszillak benneteket!!

Akit kihagytam bocsika,de azért mindenkire sokat gondolok és mennek az akciózoknak 1000-rel a drukkok!!!


Pussz mindenkinek!!

Andy
 
 


Sziasztok!

Noki!
Légyszi nekem is pattincsd át.
Szép napot mindenkinek.

Kép
 


Noki rakattok el őssejtet? Ha igen, hol?

Kép
Kép
 
 


Lányok!

Tocsáról és Vasikáéról tud valaki valamit?

Nagyon eltűntek.
 
 


Sziasztok,
Detko én nem látok új embert a Ciris honlapon, de egy biztos gyógyszerész nem lehet vezető főorvosa egy meddőségi klinikának, véleményem szerint kötelező a nőgyógyászati végzettség.
Amit viszont szomorúan tapasztaltam, hogy az alapító tagok menü alatt ma már egyszemélyben Somody Úr szerepel, Vereczkey doktor eltűnt..... Kíváncsi leszek a videóit mikor veszik le.:(
Én hálát adok az égieknek, hogy nagy csapatot és céget vezetek saját tulajdonban , remélem mielőbb meglesz a lehetősége Vereczkey doktornak is, hogy SAJÁT VÁLLALKOZÁSBAN tegye szívét- lelkét a hivatásába. Akkor megtanulja milyen más, amikor hitünk szerint dolgozhatunk eredményesen, nem mások profitigényének megfelelve.
Mellesleg tökéletesen egyetértek azzal, hogy Vereczkey ellentmondott a lombikok csökkentésének, mert igenis ezrével vannak akiknek szükségük van rá. Akiket én ismerek és babára várnak SENKI, DE SENKI nem tudta kifizetni a CIRIS költségeit, mindenki államilag finanszírozott lombikra jár... Sokan sikeresen.
 


Sziasztok!

De jó, hogy ismét fellendült az élet:-) Azért jobb lett volna, ha nem ez a zűrzavar okozza, hanem mondjuk a sok pozitív teszt :lol:

Baba,
gratulálok!!!!! Mindenkinek ilyen sikert kívánok, legyen az spontán / inszem vagy lombik útján, de gyűljenek a szívecskék!!!!

Egy röpke kérdés: Ti nem tartjátok furcsának, hogy Somody úr bejelentkezett, aztán ennyi volt, semmit nem írt a régi Cirises topikba? Ő írhat, de bezzeg reagálás a kérdéseinkre nulla!? Szerintem úgy lett volna fair, hogy válaszol is a kérdéseinkre, nem csak kampányol. Na mindegy, lehet csak én vagyok így a dologgal.

Puszi Mindenkinek!
Bibus
 
 


Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy volt már valaki Nemes doktornál a hematológián? Ha igen, leírná róla a tapasztalatokat? Köszönöm!

B.
 
 


Sziasztok!

Én is nézegettem a honlapot....ott az van,h ez a gyógyszerész végzettségű csaj a ciris ügyvezetője,úgy tudom a főorvosi állásra pályázni kell,de az tuti,h gyógyszerész nem lehet!!Nekem is feltúnt,mint Neked Kockáspléd a videó...


Pussz mindenkinek!!

Andy
 
 


Sziasztok!

Baba Nagyon nagy gratula nektek!!!!!

Hugi! Furcsa, hogy így ismételsz utánam mindent. Hátha segít neked a mostani lépésem! Ajánlom figyelmedbe Fülöp Vilmos doktor urat, nagyon sok érdekes dolgot kezdek megint megtudni. Én már biztos nem kezdek addig lombikba amíg ki nem derül, hogy miért nem sikerült eddig. Az ott kezelt nők 93% (!!!!!) babás lesz. Ő nem csinál lombikot, de speciális kezelésekkel maximumra hozza a szervezetet, egy halom olyan vizsgálat előtt állok amit eddig még sehol nem kértek. Úgy érzem enélkül már csak tényleg lutri a dolog. Puszillak és érdemes legalább egy konzultációra elmenni.

Móni
 


Bandy!
köszi az infót az elérhetőségről.

Kíváncsi leszek mi lesz ezután a ciris-el, (főleg a lombikos részével)Somody nem tudta volna ezt megcsinálni, de jó üzletember, maga mellé választotta aki erre képes volt, utána meg, mikor elkezdett beindulni megvált tőle. ( ez volt egy nagy hiba, van egy sanda gyanúm h. nem tudják majd pótolni)
Nem kis nézeteltérés lehetett közöttük, V. doki csak úgy nem ment volna el, nagyon várom h. mit kezdenek nélküle.
Válaszolni nem fog, a másik topikra sem ő írt, 1000% , csak a nevében valaki, amúgy meg szerintem totál mind1 neki h. ti, mi, mit gondolunk.

Bébike!
a statisztikához nem értek, de ami nekem fura, h. nem csinálnak teljes körű kivizsgálást, igaz én anno V. dokihoz jártam (nem a cirisbe) de még az 1hetes laboreredményt sem fogadták el, ha máshonnan volt, minden vizsgálatot újra megcsináltak (és sokkal többet mint pl. a Kaáliban)
Azon csodálkozok h. itt miért nem?

Mindenkinek kitartás, megéri a sok küzdelem, és sikerülni fog, Nem szabad feladni!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Látjátok,már hajnalban írok ide a fórumra! Nem tudok nélkületek élni! :oops:

Móni! :P
Köszönöm szépen az infót, már csak egy kérdés! Hol van ez a Fülöp doktor? Címe, tel.száma. Meg tudnád adni nekem? Tudom,hogy a múltkor feltetted a másik topikra, de nem akarok keresgélni. Ha megtennéd, hogy megint megadod azt megköszönném!!
Igen, sajnos nagyon úgy tünik, hogy az történik velem is ami Veled, meg is ilyedtem amikor megírtad, hogy nem sikerült. Nekünk pont aznap tették vissza, amikor neked vissza kellett menned a második vv-re.

Mindenkinek puszi! Szép napot!!! Hugi.
 
 


BABA! :D :P :lol: :wink: :)

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!! :P :wink:

Pusz!!! HUgi.
 
 


Baba
Én Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánok Neked!!!!



Képzeljétek!
Mint tudjátok nem csak V doki ,de K doki is benne volt ebbe az egész kavalkádba.....tehát elméletileg ő is kilépett.
Viszont neki felajánlották,hogy megkapja V doki összes betegét.....
Nem értem,hogy miért neki?
Miért nem V doki fejezi be????????

Puszi mindenkinek
Megyek ma megint CTG-re :)

Kép
 


Baba!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Puszillak :D :D Andy
 
 


Baba!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Puszillak :D :D Andy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: