Új privát üzeneted érkezett!

Baba,
szerintem se emészd magad emiatt, hiszen V dokinak nem okozol ezzel semmi kárt, tőle max. egy szakmai véleményt kérnek majd az ügyben, az meg neki nem árthat, csak mekk eleknek. Szerintem hallgass Kockásplédre, ha ő jogi tapasztalatai fényében azt javasolja, h próbáljatok peren kívül megegyezni, az lehet, h sok kellemetlenségtől kímél meg mindenkit, gyorsabban és hatékonyabban lehet belőle valami. Mindannyian tudjuk, h a perek milyen lassan mennek, évekig is eltarthat egy ilyen, mekk elek nyilván minden követ megmozgatna, h védekezzen, hiszen neki a "jóhíre" és az egzisztenciája forog kockán. Neki biztos jobban megéri, ha megegyezhet veletek és ti is hamarabb juttok pénzhez. És abban is igaza van Kockásplédnek, hogy V doki ellentmondásos hírneve miatt (nyilván nem a fórumosokról van szó, de tudjátok, mi a helyzet) sajnos egyáltalán nem biztos, h simán menne egy per, de hátha a másik doki azért megijed a kezdeményezéstől és a peren kívüli egyezségbe belemegy.
A barátnőd nyilván jószándékúan javasolta ezt a dolgot, de nem biztos, h neked most a következő hónapokban arra van szükséged, hogy egy pereskedés feszültségével, ellenségeskedéseivel foglalkozz. Ahogy leírtad, eddig is mindig nagyon céltudatos voltál, talán most is arra van szükséged, hogy magaddal és a lányaiddal foglalkozz.
De semmiképpen ne hibáztasd magad: jogod van harcolni a téged ért jogtalanság ellen, és ugyanígy jogod van ahhoz is, hogy úgy dönts, nem harcolsz, ha úgy érzed, most nem erre van szükséged!

Kockásfülű


Boldog Mikulást Mindenkienk!

pocaklakókan sok finomságot leküldeni ünnep alkalmából!

Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


hát lányok sajnálom, hogy kezdi a végét járni ez a fórum! sehol senki? pedig most akartam javasolni, hogy lehet titkosítani a fórumot és akkor idegenek nem tudnak minket olvasni, de hát, nem is nagyon van mit.
sajnálom :cry:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 

 
 

Vonalzópróba:
Szép napot indenkinek!!

Kép[/url]
 


Kedves Edina és Lányok!

A topic nem szűnik meg!!
Azért haldoklik,mert ha belegondolunk,akkor az itt lévők nagy számban lombikra várnak,és mivel ezt most nem tudja megadni V.doki+várni kell az intézet nyitására,ezért pangunk!!
V.doki is tisztában van vele,ő sem aggódik!!
De ahogy megnyílik az intézet még többen is leszünk szerintem,újult erővel indul be a topic.
Nem értem minek kellene zárt topic??Van valami ami titok??
Ismétlem,ha megnyílik az intézet,akkor már úgysem kell titkolózni!!

Szép napot!!

Andy
 
 


Sziasztok!

Ezt most találtam. Puszi Nektek!


http://index.hu/belfold/2009/12/07/embe ... 0_ezerert/

Móni
 


Sziasztok,

jó régen jelentkeztem már, de ez nem jelenti azt, hogy nem néztem be néha a fórumra.

Tényleg eléggé pang a topic, de szerintem amint beindul az élet majd az új klinikán, akkor biztos, hogy többen fognak írni.

Tegnap már a tv-ben is láttam a petesejtes témáról riportot, ma pedig a Hirstarton is volt róla cikk. Én személy szerint félig pozitív dolognak látom, félig pedig nem. Majd kiderül, hogy mi lesz a vége.

Röviden rólunk: megvolt az első inszemünk Kósa dr.-nál, úgyhogy igazzá vált a táblázat. Írok is a Jézuskának, hogy mit kérek Karácsonyra :lol:

Szép estét,
B.
 
 


Sziasztok,

petesejt ügyben talán érdekel valakit a véleményem. Én adományoztam tavaly októberben 17 db-ot. 36 lett a stimulációval, nem tartottuk értelmét mindet megtermékenyíteni. Az volt bennem, hogy PCOS és IR mellett én nagyon szerencsés vagyok, mert a petefészkem működik, van rengeteg petesejtem, páromnak jó a spermaképe, így egyszer majd csak lesz babánk.
Elképzelni sem tudom, hogy akik úgy vágnak bele, hogy nem lehet petesejtjük mennyivel esélytelenebbek nálunk. Segíteni akartam, és ki tudja, talán született is már valahol egy kislány, vagy egy kisfiú, akinek én vagyok a biológiai anyja. Még egy lényeges egy őszinte köszönjük-ön kívül semmit nem kaptam a Cirisben, sem kedvezményt, sem pénzt- még mielőtt valaki azt hinné pénzért csináltam.

Én nagyszerű kezdeményezésnek tartom a petesejt donációt , mert becslések szerint több ezer nő van ilyen kegyetlen helyzetben. Ha tudunk segíteni kell, ez emberi kötelesség.
A sors iróniája, hogy a hiperstimuláció miatt anno nem lehetett beültetni nekem embriót, aztán az első fagyasztott beültetésem nem sikerült, aztán spontán terhességből szeptemberben elvetéltem és végre holnap reggel megyek egy újabb beültetésre.

Ennyit akartam mesélni, remélem senkit nem untattam, jók legyetek.
 


sziasztok lányok!

csak hozzászólnék a petesejt adományozási témához. igazad van kockáspléd, szép dolog adni, nem is azzal van itt szerintem a probléma, hanem, hogy te "felebaráti" szeretetből adsz és azt pénzért adják tovább. tehát szelektálódik az a réteg, aki kaphatja. már eleve szelktálódnak az emberek, hiszen nem mindenki engedhet meg magának magánklinikát, de még +költségként petesejtet is venni, az már tényleg elég kevés régetegnek megy, mert azért itt nem 500ft-okról van szó, gondololm.
elég nagy port kavart szakmai berkekben, csodálkztam, hogy még a híradó is foglalkozott vele, tv2-n láttam.

olvasgattam a cirises fórumot is és nagyon sajnálom, hogy nem sikerült eddig a lányok nagy részének, drukkolunk, hogy a bent lévő eszkimók bent is maradjanak, legalább 9 hónapot.

bibus!
nagyon szép ajándék lenne a fa alatt egy zebracsíkos teszt. hány sejt lett? mikor lesz a nagy nap pontosan?

baba!
remélem túl vagy már a nehezén lelkileg. hogy döntöttél, tovább mész a perben?

bandy!
hogy állsz a vezetéssel? vagy az ünnepekre abbahagytad?

tinkyb!
nagyon aranyos vagy, megkaptuk az utalást, küldöm a videot, ha sikerül átküldeni kirunak, mert elég nagy méretű fájl lett.

kockásfülü!
neked is köszönjük, érdemes volt, szegény vagy 3 percig nem tért magához, nem értette az egésszet.

kismamik remélem jól vagytok, mennem kell, mert boti felébredt.
jó hétvégét.

tegnap voltak itt reniék, szép nagy pocija van már neki is.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziaszok!

Tynkib, Kockásfülü, nem is tudom mit mondjak. Köszönöm. Annyira büszke vagyok hogy ilyen ismerősökre tettem szert. Mindenkinek dicsekszem hogy mi történt velem és mindenki ledöbbent. Elmondani nem tudom hogy mit érzek. Olyan furi érzés kavarog bennem hogy azt nem lehet elmagyarázni.
Csajok, én olvastam hogy mit írtatok a petedonor hírekről és most már merek én is nyilatkozni erről. Én ha tudtam volna arról hogy ilyen is van már rákérdeztem volna. Most még várok a januári megbeszélésre és utána meglátjuk hogyan tovább. Ha más kiút nem lesz természetesen donort keresek és nem tudom hogy a C-nél most ez jó vagy rossz hiszen az én szempontomból nézve jó, de ami Kockáspléddel történt az megbocsájthatatlan és ilyen nem történhet senkivel sem. Márpedig ha ez engedélyezett akkor fog. Na, ezért nem tudom mit mondjak erre. Vannak nálam okosabbak akik ezt eldöntik és remélem jól döntenek.
Kockáspléd, már alig várom hogy a pozitív tesztedről készült fotót küldd nekünk és az uh-os képeket. Szorítok ezerrel.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Kedves Vasi,

nagyon aranyos vagy, hogy írtál. A Ciris egyébként teljesen másképp gondolta a dolgot, mint ahogy a sajtó leírta. Meg akarták találni a módját, hogy törvénymódosítással jogszerűen lehessen petesejtet adományozni. Az új igazgató főorvos szerintem emberileg és szakmailag is nagyon magas szinten van. Őszinte, megértő és mindemellett vérbeli profi.
Én bízom benne, hogy kijárják az utat és meglesz a módja, hogy az idősebb nők, vagy azok akiknek valami okból nincs petesejtjük ne kényszerüljenek lemondani a babáról. Ha lesz stimulációm még, akkor is fogok adományozni, ha lesz mit.
Az a gond, hogy az állítólagos Kaáli feljelentés miatt a Cirist szedik szét és senki nem nézi, hogy ez a dolog nem két intézet harca, hanem babára váró párok elkeseredett küzdelme. Hol van a Kaáli és a többi intézet? ŐK miért nem kezdeményeztek ilyen akciót? Ócsárolni és támadni könnyű, de én pont a piacvezető állami finanszírozással rendelkező intézetektől vártam volna ugyanezt, hogy kezdeményezzék a törvénymódosítást. Évtizedekig semmit sem tettek érte. Belegondoltatok, hány nő van, aki ezalatt végleg elvesztette az esélyét a terhességre????
Mellesleg, más fórumokban olvastam, hogy ezekben is megoldották a donor petesejtes sztorit, fél millió zsebbe volt a tarifa. Ez szerintem sokkal gusztustalanabb, mint kedvezményt adni a jótéteményért.

Olvaslak benneteket folyamatosan és sokszor bánt, hogy a Ciris ilyen kemény kritikákat kap sokaktól, akik ide írnak. Sokaknak bizony ott lett előkészítve a lombikjuk, vagy ott volt, a leszívásuk, vagy ott is történt meg a beültetés, és a Ciris leállását követően derült ki, hogy terhesek. Így a babérok csak az orvosnak szólnak, pedig ő is csak egy porszem volt abban a gépezetben.
Az sem igaz, hogy nincsenek terhesek, minden héten voltam az utóbbi időben, mindig voltak "pocakosok". Az új főorvos legelső beültetése is sikeres volt....szépen debütált.
A fórum viszont hála sokak munkálkodásának nagyon nehezen indul el és higgyétek el, ez rossz mindenkinek, aki oda jár. Mi is örülnénk, ha legalább 8-10 ember beszélgetne egymással ott. De ami késik nem múlik. Addig is itt rajtatok csimpaszkodunk:)
Minden jót mindenkinek, elnézést, ha hosszú voltam.
 


Jó reggelt lányok!!!! :D

A petesejt donációhoz szeretnék hozzászólni, ha nem bánjátok.
Én sem tartom rossz dolognak ezt a kezdeményezést, sok kismaminak lehetne ezáltal babája, de én is úgy gondolom, hogy a média fújta fel a dolgot, baromira nem értik a lényegét. Mindig is volt és mindig is lesz donáció, ez így legalább tiszta és hivatalos. Arról nem is beszélve, hogy akkor már járjon egy kicsit jól az is, aki adja. Sajnos én is úgy látom,hogy az intézetek közötti "harcról" van szó.

Kockáspéd! :oops:
Nagyon szorítok Neked én is,hogy végre már legyen babád és Karira becsíkosodjon az a fránya teszt,és ott is maradjon veled 9 hónapig.
A Cirises írásodhozt csak annyit írnék, hogy szerintem nem támadtuk a Cirist, csak azt sajnáltuk,hogy a vezetés miatt a mi dokibánk el kényszerült menni onnan, ahová mi is imádtunk járni, mert fa..a gárda volt ott.Azóta már több jó kolléga is el kellett,hogy jöjjön, és ez azért elgondoltató, hogy miért.
Mindegy! Nem baj, mostmár reméljük nálunk is beindul a gépezet,és sok kismami fog tudni jó hírrel szolgálni.
A Cirises kismamiknak és leendő kismamiknak is sok sikert kívánunk!!!!

Mindenkinek sok puszi!!! Hugi.

Ui: Még annyit írnék a petesejt donorról,hogy nekem is mindig sok petéim voltak anno a másik intézetben, és tul.képpen fogalmam sincs, hogy mi lett a sorsuk, persze nekem azt mondták,hogy nem lehetett fagyasztani őket. Lehet,hogy így volt, nem tudhatom.

Kép
Hugi.
Kép
 
 


Hugi!

Tudnál nekem abban segíteni, mint szakember, hogy tömni kellene a fogam, elkezdett fájni, de érzéstelenítő nélkül nem bírom ki. Kaphatok terhesen érzéstelenítőt? Nem árt a babáknak. Holnap vagy pénteken mennék.

Kép
 
 


Detko! :oops:
Nyugodtan elmehetsz fogat tömetni, van olyan érzéstelenítő, ami adrenalin mentes. Ezt adjuk a kismamáknak , a szívbetegeknek és a vérnyomásosoknak. Sőt! Muszály is elmenni, mert a fogfájás akár a szülést is beindíthatja! Na nem akarlak elriasztani, de jó rendbe tenni a fogakat. Ha meglesznek a bébik akkor úgysem egykönnyen fogsz eljutni dokihoz. A terheskönyvben is van egy rublika amibe bele kell pecsételni a fogdokinak. A védőnök és a szülészek nézik is!
Remélem tudtam segíteni!!!!
Vigyázz magadra és a kicsikre!!!!
Puszi! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
 
 


Szia Hugi!

Köszönöm a megnyugtatást. Egy hónapja már voltam fogdokinál, akkor mondta, hogy két tömést cserélni kellene, mert érzékeny volt a fogam, amikor megkocogtatta, csak én hülye mondtam, hogy majd visszajövök, mert épp ünnepelni készülünk, de azóta sem mentem, így eljött az idő, mert most már fáj és érzékeny.

Holnap megyek, már beszéltem a dokival.

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok!
Ma volt Csodadoki bácsink a Dunatv-n. Nézzétek meg, érdemes.
itt a link:
http://www.dunatv.hu/musor/videotar?vid=598194
Kb a 40-edik perctől.
Pussz!
Baba

Kép
 


Lányok, akinek volt már beültije megírná nekem mikor és mit kezdett érezni? Nem izgulok, de kíváncsi vagyok milyen érzés egy induló lombikos terhesség... 23-án lesz a vérvételem.
 


kockáspléd!

nekem kb a vérvétel előtt pár nappal kezdett el tünetem lenni, ez nálam minden terhességnél így volt ,akár lombik,akár nem, hogy 3x akkorák lettek a cicijeim és nagyon brutál módon fájtak, aludni nem tudtam rajtuk, polo hozzáért és már attól kész voltam. meg a húsleves! :lol: reggel, délben, este, minden mennyiségben, reggelire is!!! ja és én szerencsés vagyok ,mert a beágyazódás mindig kis piros vérzéssel járt eddig. egy pötty és állati erős mensis görcs, ez kb 72 órával a beülti után volt botinál, az ikreknél beülti után 72 órával az egyik és következő nap reggel a másik. de ez nem volt a természetes terhességeknél (lehet, hogy ott nem is volt jó a beágyazódás) és nekem szinte egész terhesség alatt fájt a hasam, kivéve szülésnél :roll: akkor szerencsére nem voltak fájásaim, csak az oxi után, de az sem volt vészes.
hát nekem ennyi volt.
jó kis karácsonyi ajándék lesz a + eredmény! majd írd + mindeképp, ha már tudod az eredményt. most kettő manó lett visszatéve ugye?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Szia Etna,
igen két babó lett beültetve, három nem ébredt fel. Így már nincs több eszkimónk, de remélem végre sikerül és nem lesz rá gond:) Ez az erős görcs nekem is megvolt, hétfőn éjjel, fel is keltem, mert azt hittem a gyógyszerek ellenére megjött a mensim. De aztán nem. Pont ma egy hete volt a beülti meglátjuk mi sül ki belőle. Ha tényleg meglesz, ez a legszebb karácsonyunk lesz, az biztos.
Köszi az infókat.
 


Szia Kockáspléd!
Nekem 3 babó ágyazódott be, de a szurkálásokon és a mellfeszülésen kívűl semmi tünetem nem volt. Nem voltam kívánós sem, és most sem vagyok az. De lelkem mélyén éreztem, hogy sikerült. Nagyon akartam, esténként lefekvéskor elképzeltem, hogy baba van bennem, bebeszéltem magamnak, hogy nem hagy el ott van, igaz eleinte csak egyre mertem gondolni. Nagy meglepi volt amikor kiderült, hogy hárman vannak.
Ja és a 8. naptól tesztelgettem, és erősödött két naponta.
Jó éjt!

Kép
 


Sziasztok,

Baba én ma vagyok a 10. napon de semmit nem mutat a teszt. A mellem feszül, de nem jobban , mint mensi előtt és mást nem érzek. Remélem azért ezek még nem jelentenek rosszat. Bele sem merek gondolni, milyen karácsonyunk lesz ha ez egy újabb sikertelen akció volt....
Jók legyetek.
 


Sziasztok!

Gyorsan írok mert megyünk vásárolni.
Kockáspléd, a mellfeszülés jó jel mert én amikor mentem vérvételre akkor ezt kérdezték hogy feszül-e a mellem. Más jeled nem kell hogy legyen még, azok később jönnek amikor te már tudni fogod hogy kismama vagy. +++++++++++++++++++++++++++++++++
Küldök egy kis pozitívot, szerencsét hozzon. Most vagy a 10-ik napon? Akkor most mikor fogsz menni tesztre, mert négy nap múlva épp nem lesz munkanap. Írd meg mert nagyon izgulok érted.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


kockáspléd!
nekem soha nem volt + terhességi tesztem, de a régi hozzászólásomban valahol már leírtam, hogy tudtam ,hogy ikrek lesznek, gondoltam legyen emlék csinálok egy tesztet és képzeld nega lett, közben már 1000 felett volt a béta hcg-m. én nem vagyok teszt hívő, szerintem várd meg a vérvételt. drukk++++++++++

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Bibus, te mikor tesztelsz?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok! Kép Kellemes Karácsonyt!

Kellemes Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Puszi,
Bibus

ui.: már teszteltem, sajnos nem sikerült az első inszemünk. Most pihizünk egyet az ünnepek miatt, aztán januártól ismét irány a cél:-)
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyi ünnepeket kívánok nektek. Nagyon nagy szeretetben teljen.

Etna, nagyon cuki ez a fotó Botiról. És köszönöm a manósat is, nagyon cuki lett. Te annyira ügyi vagy.

Bibus, sajnálom hogy nega lett a teszted. Januárban bizti össze fog jönni.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok lányok!

sajnos moncsi nem tud feljönni az oldalra valami miatt, ezért feltöltöm réka képét, mert nagyon édi.

kinek, hogy telt a karácsony?

bibus nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, de ez elég ritka, hogy valakinek elsőre sikerüljön, majd legközelebb jönnek az ikrek.

vasika köszi a bókot, remélem jól telt a szenteste és gondoltál ránk.



réka képei:
Kép

Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Mennyi aranyos karácsonyi Kismanó :-):-):-)!!!

Nálunk nagyon jól telt a tegnapi nap, öcsém barátnőjétől szuper ajándékot kaptunk: 2010-es naptár, amiben minden hónaphoz a közös fényképeinkből válogattak 1-1-et. Nem tudtam elképzelni, mit rejt a kis csomag, de a meglepetés annál nagyobb lett:-) A vacsi is finom volt, csak a hó hiányzik, de nagyon :-(

Olyan fura, mert amikor áprilisban sikerült, azt megéreztem és azóta egyszer sem volt ilyen érzésem, még most az inszem előtt sem. Úgyhogy annyira nem is szomorkodom, hogy nem jártunk sikerrel.
Vasika és Etna, köszönöm a bíztatást, nem adjuk fel. Bármilyen úton, de tudom, hogy nálunk is meg fog történni egyszer (kétszer, háromszor:-)) a csoda :wink:

További kellemes pihenést Mindenkinek!
Bibus
 
 


Sziasztok Lányok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!

Millió puszi:

Lili&Zsiby

Kép

Kép
Kép
 
 


Kép

Kép
Kép
 
 


Így karácsonyra hoztam nektek egy nagyon tutit. Ezt kívánom mindannyiunknak.

Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!
Nagyon boldog ünnepeket mindenkinek! Jó pihenést, kismamiknak gömbölyödést, nem kismamik pedig tartsák meg meglévő gyönyörű formájukat a bejglihadseregek ellenében is!
Zsuzsa,
örülök, hogy örülhettél...Szívből kívánom, hogy találjatok egy előrefelé vivő utat!
Etna,
boldog szülinapot Botinak holnapra!

Kockásfülű


Sikerült bejelentkeznem :D
Na,de majd holnap jövök és írok!
Lili gyönyörű ebben a kis szerkóban :)

Nagyon Sok Boldog Születésnapot Botinak,és minden jót amit csak lehet kívánjuk neki!!!!!
Na meg,esetleg egy csini kicsi húgit jövőre,annak is biztosan örülne!!

Mindenkinek sok puszi
És utólag is Boldog Karácsonyt!
Réka+Noki

Kép
 


nagyon nagyon köszönöm lányok a jókívánságokat, tündérek vagytok, hogy eszetekbe jutott, sajnos megszívtuk a képeket, mert boti rákent valamit a lencsére és minden kép homályos lett, de azért teszek fel párat. életem első tortája, amit teljesen én csináltam, bocicsokos torta volt, isteni ajánlom mindenkinek, aki nem fogyozik. ja és azt is ajánom, hogy úgy időzítsetek, hogy NE SZÜLESSEN KARIRA A GYERKŐC, mert hiperbrutál fárasztó az ünneplése. szilveszter az jobb, mert akkor úgyis mindenki iszik, nem kell készülni. :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Megkésve kicsit, de boldog szülinapot kívánok Botinak!!!!!!!!! :-)

Kép
 
 


B ékés álmainkba ne csalódjunk soha,
O ltalmazzon minket angyalok mosolya.
L elkünkben béke és szeretet virítson,
D üh és gaz álnokság meg ne szomorítson.
O stoba szólamra ne hajoljon szívünk,
G azdagság kísérje minden vidám léptünk.
Ú tjaink vigyenek igaz célunk felé
J övendőnk munkája ne váljon keresztté.
É jszaka pompásan ragyogjon csillagod,
V eled lehessek amikor csak akarod.
E gymásra találjon most minden kereső,
T ársával éljen minden egymást szerető.
K özösen tegyük szebbé ezt a világot,
Í zleljünk már most mennyei boldogságot.
V áljon minden titkos, szép álmunk valóra,
Á ldott legyen minden együtt töltött óra.
N evetni tudjunk és őszintén örülni,
O dvas idő fogát messze elkerülni.
K eveset mondok végül, de szépet: BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NÉKED!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

B orongós napok tűnjetek tova
O kkal szomorú ne legyél soha
L épteid kísérje töretlen szerencse
D erűs percek rajzoljanak mosolyt a szemedre
O szoljanak el az óévnek sötét árnyai
G úzsból szabaduljanak a képzelet szárnyai

Ú j évet hozzon a nesztelen iramló idő
J öjjön már a rég várt, csodálatos jövő

É vek ha múltok, ha elszálltok napok
V idámságot, örömet számolatlan adjatok
E lfusson most az óévnek malaca
T öbbé ne legyen senkinek panasza

K erüljön betegség, bánat messzire
Í rmagjuk is vesszen mind a semmibe
V ágyaid sorra valóra váljanak
Á lnok szavak többé ne bántsanak
N övekedjen az igaz barátok tábora
O kosan élj, ne legyél ostoba
K ívánom neked, legyen 365 szép ünneped!

Babaesőben,szeretetben gazdag 2010-es esztendőt kívánok minden lánykának,férjnek,legkisebb családtagnak,pocaklakónak:)))

Pussz Nektek!

Andy
 
 


" Legyen erőd ,jusson időd minden szépre ,jóra .
Az álmaid ,vágyaid váljanak valóra .
Segítsenek utadon régi és új barátok.
Ez minden mit az új évre kívánok ."
Boldog Új évet !!!

Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Kedves anyukák,kismamák és leendő kismamik!!!! :wink:
Ezúton kívánok mindannyiotoknak nagyon Boldog Újévet, minden vágyaitok / vágyunk/ teljesüljön, és sokunk pocijába költözzön be a gólya 2010-ben!!!!
Millió puszi és ölelés!!!!
Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
 
 


Jelzem mindazoknak akik 2009-ben a legjobbakat kívánták nekem, hogy sz@r sem teljesült belőle! Épp ezért, kérek mindenkit,hogy 2010-re, jókivánságként kizárólag készpénzt, alkoholt vagy üzemanyagutalványt küldjön!!!
Köszi és BUÉK!!!!!

Kép
Hugi.
Kép
 
 


Hugi, ez nagyon jóóóó :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Disznó sivít, petárda robban, róka család a WC-ben, Lagzi Lajcsi a TV-ben. Több rímet ide nem vágok, boldog új évet kívánok! :-)

Kép
 
 


B.U.É.K Mindenkinek :D
Kép
Kép

Kép
 


Hűha, nem lehet elég korán kezdeni: buli, pezsgő :wink:
Micsoda nagylány lett Réka baba :-)
 
 


Sziasztok Lányok!

Legyenek az új évben gyönyörű álmaid.
Valósuljanak meg terveid, vágyaid.
Hordjon a teremtő a tenyerén téged.
Vidám szeretetben teljen el az éved.
Kerüljön el a betegség, a szomorúság és a bánat.
Mit igazán szeretnél még valóra válhat.
Hit, öröm, szeretet alapja a létnek.
Kívánok Mindenkinek Boldog Új Évet!


Edina, megkésve bár........ boldog szülinapot Botinak!!!

Évi

Kép
 


sziasztok lányok!

nagyon köszönjük a szülinapi jókívánságokat, arik vagytok.

noki!
besz... tam a röhögéstől, tök jókat találtok ki a kiscsajnak. ez a szilveszteri szerkó.... össze kéne kötni titeket a riáékkal. ők is, amilyen képeket raknak fel ákosról.... most egy hatalmas lábszárcsontot rágcsált a kis csávó és ráírták, hogy ez a rágókája.

remélem nemsokára már együtt izgulhatunk a babásodásért minden leendő anyukával.

kismamik, bobcsike a kövekező anyarabszolga jelölt?

üzenem mindenkinek, hogy van remény, boti 1 év után átaludta az éjszakát, én nem, mert többszőr újra akartam éleszteni, hogy biztos azért nem ébred fel, hiába a szokás hatalma :roll:

zsiby!
nagyon tüneményes a karácsonyi szerkóban lilike, van még tejcid?

remélem minden kismami jól van és bírja ezt a hülye frontos időjárást.

írok a mamirabszolgáknak, hátha valakinek jól jön, hogy holnaptól óriási libero akció a rossmannban, 3900-ért lesz a megapack, a reklámújságon van az 500 ft-os kupon. meg humana bio ételek 109 ft- ért de ez nekem gyanús. január 4-8-ig van az akció.

jó pihit még erre a napra annak, aki holnap megy dolgozni. szilveszter mindenkinek jól telt?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Ha már az akciós dolgoknál járunk, akkor épp nemrég keresgéltem légzésfigyelőt a sógoroméknak és azt írták az egyik fórumon, hogy aki tudja, Angliából szerezze be, mert sokkal olcsóbb. Utána is néztem és igaz. Pl. az AngelCare AC401 légzésfigyelő + bébiőrt itthon olyan 38-41 ezer Ft-ért láttam, Angliában a Tesco £79.99-ért, azaz kb. 24000Ft-ért árulja. Persze ez csak annak éri meg, akinek van kint kapcsolata vagy valahogy be tudja szerezni.

Bibus
 
 


 
 


Sziasztok
Tegnap elmentem a Rossmann-ba!
2csajszi a Humana bébiételes polc előtt ,nagy bőszen rakosgatták bele a halom kaját a kosárba,és közben arról beszélgettek ,hogy mennek az önkormányzatba segélyt kérni :shock: ,mert elhintik ott,hogy egyedülálló anyák ,és ilyenkor ételutalványt + pénzt is kapnak majd!
Megkértem őket ,hogy egy picit menjenek már arrébb,(mert rohadt meleg volt bent ,és nem szerettem volna,ha Réka nagyon bemelegszik az overallba,aztán meg kiviszem megint a mínuszba),de Ők közölték vele,hogy elfogyott már a bébiétel ,mert ezt ők már mindet lestoppolták :shock: :twisted:
Szerencsémre,pont ott volt egy bolti eladó!
(Ez nem jellemző rájuk,de elhessegette őket,hogy mik képzelnek magukról,hogy nem engednek engem is vásárolni) :D
Na így,vásároltam 12üveggel,és csak a vegyes zöldségesből(ennyi maradt csak) :(
Gyerekem két pofára ette hála égnek :D
Suttyomban az eladó megsúgta,hogy csütörtök reggel hoznak még,de a nőciknek azt mondta,hogy már nem lesz több ilyen akciós Humana étel :D

Pelenkából sokat kaptunk most, és sajna mindenki 5-8kg-ig azaz a 3-as pelust hozta :(
A gyerekem már kezdi kinövögetni azokat.
Kiszámoltam ,hogy 60napra való pelusunk van.......vajon addig mennyit fog hízni a lányom?
Max teszveszre felteszem és eladom :D


Bibus
Szerintem nem igazán érdemes Angliából megvásárolni a légzésfigyelőt stb....,mert teszen vagy vaterán is sokkal olcsóbban megkapod!
Én nagyon sok dolgot ott vettem meg,és mit ne mondjak több 10eFt-ot spóroltam meg!!!
Na ,persze nem minden olcsóbb ott sem,de ki lehet fogni!


Ma ment a barátnőm V dokihoz átjárhatóságira.
Kíváncsi vagyok ,hogy milyen hírekkel érkezik haza!
3hete volt nála,és akkor talált nála sövényt(összenövést),de nem tudja ,hogy mit tegyen most szegény?!
Várja meg a magánrendelő nyitását, vagy menjen el Kósa dokihoz a II.nőire és csináltassa meg vele!?

Etna
Újraélesztés :D:D:D:D
Ritáék képét (csontost) tedd már fel ide nekünk :D
Nagyon komoly lehet az is :D


Én próbálok minél több mókás készíteni!
Mi sem vagyunk "normálisak", így jelzem ,hogy a gyerekem sem lesz az :D:D:D
Már most nagy bohóc a kicsike :D(be sem kell öltöztetnem annak)
Nem gondoltam volna,hogy egy 5hós baba ilyeneket tud produkálni,mint amiket csinál!
Pl: erőlteti a sírást ,de amikor odahajolok és kinevetem ,akkor vigyorog egyet,de közben még mindig erőlködik :D
Elbújik a takaró ,vagy nyálkendő stb...mögé,és várja ,hogy mondjam neki....kukkkkúcs!!!!! És elkezd kacarászni :D:D:D
Csuda édes tud lenni!
Nagyon jó fej tud lenni, és egész nap annyit nevetek!!!! Rendesen meg tud nevettetni, és ez tetszik neki is :D

Na jó ,most mennem kell,mert lassan felébred Réka,Nekem meg millió dolgom lenne még :P

Millió puszi Mindenkinek!
Igyekszem jönni sűrűbben,mert amint látjátok ,megjavították a problémámat a babaneten :D
És egy pár kép is,ha nem bánjátok!

Bianka+ Réka(keresztlányom nővérkéje)
Kép
Réka Nyuszi :)
Kép
Réka és a kígyója(mostanában csak ezzel alszik el)
Kép
Na ez a nem semmi alvás!
Ezt csináljátok utána :D
Kép
Itt olyan mint az a Disney fekete hajú hölgy figura ,sajna nem tudom a nevét,de a kép láttán talán tudjátok ,hogy melyikre gondolok?! ;)
Kép
Apja szerint egy horrorfilmbe illő kép :D Félelmetesen aranyos :D:D:D

Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: