Új privát üzeneted érkezett!

Sajo

Akkor a laptetőhöz egy szerencsehozó :) :arrow: Kép

szurikáta


Szia Szurika!

Annyira izgulok és van még egy hetünk! A műtétből már teljesen felépültem, elfogytak a véralvadás gátló injekciók is. Csak a babókra tudok gondolni!!!
Köszönjük a smile-t! Nagy szükségünk van rá!

Sajo
 
 


Sajo

Együtt izgulok Veletek ! :D :D Én is várom az erdményeteket.Remélem sikerült Jucusnak jól megágyaznia a babóknak és ők ügyesen kapaszkodnak :) ++++++++++++++! :)
Örülök hogy a műtéten sikeresen túl vagy és felépültél teljesen. :)

szurikáta

 
 

Hajrá SajoJucus babák!!!!!
Annyira izgulunk mindannyian veletek együtt..
És persze Miciért is!!!!!Na meg Mónikáért!!!!
Még egy hét..kitartás!!!!Majd meglátjátok,az utánna lévő kb.35 hét milyen gyorsan fog elrepülni,és már ott is lesznek a babók a karjaitokban!! :D
Vigyázzatok magatokra,sok puszi.
Azért a többi számomra"ismeretlenebb"próbálkozóknak is szorítok!!!

Kép
 
 


Mi ez az új vonalzó??
Ráadásul rózsaszín.. :shock:
Nekem már soha nem lesz kész a saját vonalzóm a nagyonbabán.. :cry:

Kép
 
 


Sziasztok!

cs.Andi!
Épp most írtam a másikon, hogy hányszor izgultam már végig Veletek is ezt az időszakot. Köszönjük a biztatást, reménnyel tölti el a szívünket. Hihetetlen, hogy Peti elmúlt már egy éves! Úgy rohan az idő egyébként, csak nekünk lassult le ennyire.

Sajo
 
 


Rózsafa! GRATULA!! Isten hozott Zsófibaba!!!! :D :D


Kép
 


A kérdésedre:
Varratszedésre nem Hozzá mész?
Chilike írta korábban, h ált. a terhesgondozás 10-12x szokás adni/elvárni...

Kép
 


Sajoka! Micike! és ezek szerint Mónika! :D :wink:
Szívből szorítunk Éretetek és a Babulonjaitokért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
 


Andikám és Pócika!
Ti mit adtok általában reggelire a Csemetéiteknek?
Pár variációt leírnátok?
KÖSZILI!!!!!!!!!

Csomee! Veletek mi újság??? Kittike? Tesóka? TE?
(Te is leírnád nekem a reggeliset, ha olvasol?)

Puszika Mindenkinek itt!!! és a másikban is!!!!

Kép
 


Nem semmi, h Petikénk rózsaszín lett...
Lehet, h jön a kisTesó? ;–)

Kép
 


Sziasztok,

köszi a gratulákat, Zsófi baba jól van, és majd képet is rakok fel.
Sajó, én is küldöm a drukkokat Nektek: jól értem, neked is műtéted volt? Kicsit lemaradtam az olvasással.
Bodza, köszi az infot...nem Apánknál születem, hanem a Margitban, de így gondoltam én is, hogy kb így köszönjük meg. Aztán megpróbálkozunk egy kistesóvel egy év múlva.
Ajaj, Zsófi megint éhes, még jelentkezem! Addig is drukkolunk mindenkinek!!!
 
 


Rózsafa! Láthatnánk a kis édesdrágát mi is? :oops: :oops:
Én úgy értettem, ha a terhesgondozó orvosánál szül valaki, ez a tarifa ált.mindenkinél. Az más, ha nem Nála szültél szerintem. Akkor nincs "elvárás". :wink:
Zsófika! Puszi a kis pocikádra!!!

Micikém! Sajóka! Mónika!++++++++++++++++++++++++
Továbbra is!!!!!!!!!
Kép Kép Kép

Kép
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés:

2010. július 12-én 11.10-kor számomra egy "gyorsvonat" sebességével (5 óra alatt) megérkezett Réka baba.
Volt egy kis légzésproblémánk, de már szerencsére jól van. Eszik, alszik és néha sirdogál. Kitti imádja, védelmezi, mint egy anyatigris! :)

Bodza: csak ezt az oldalt futottam át, mert nincs nagyon időm, de válaszolok, amint tudok.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Gratulálunk Csomeee!!!Örülök,hogy már minden rendben van,nagyon sietett ez a kishölgy,hisz ha jól emlékszem csak augusztusra voltál kiírva..
Sok boldogságot,és jó egészséget kívánunk Nektek!!
Ha lesz időd,rakjál majd képet a lányokról!
Puszi.
Andi

Kép
 
 


Csomee!
Természetesen Itt is Gratulálok Neked!
Réka baba nagyon-nagyon szép kislány!

Kép

KépKép
 


Óóóó, micsoda bébibumm!
Gratulálok Rózsafának Zsófika babához és Csomeekáéknak Rékához!(gyönyörű szemei vannak, akár Kittinek!)

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
 


Sziasztok.

Én is GRATULÁLOK Zsófihoz és Réka babához!!! Sok boldogságot és egészséget nektek!!!

Sajo,micike és mindenki aki babára vár:NAGYON SZORITOK!!! puszi.

Kép
Kép
 


sziasztok,

nagyon rég jártam erre,sajnos az utóbbi időben egyáltalán nem volt időm olvasni a fórumot,elég mozgalmasra sikerült az elmúlt 1 hónapunk,költözködés,festés,bútorszerelés közben meg Patrícia ezerrel.De a lányokkal emailben értekezünk és drukkoltunk nagyon Micikének,Sajóéknak,Mónikáéknak.
Nagyon sajnálom,hogy most nem sikerült.
Teljesen átérzem a szomorúságotokat,most valamiért még érzelgősebb passzban is vagyok:(
De tudom,hogy nemsokára Veletek együtt örülhetünk mi is.
Sajó,ott van az a Moszkvics is,amelyik indulni fog,hidd el! (könnybe lábbadt a szemem,mikor olvastalak).

ölelés Nektek

Szeretnék Gratulálni Csomeeéknak Réka babához, Rózsafának meg Zsófikához! Isten hozta a két kis csöppséget!!!Jó egészséget,sok sok tejcit kívánok!

Kép
 


Sajó,Jucus! Nektek is egy hasonló kis Sárikát kívánok! ;-) Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hanyatka 2010.08.03 11:48-kor.

Kép
 


Nagyon gyönyörű kislány! :D :D
 
 


Sziasztok!

Hanyi!
Ha nem fogytam volna le, most tócsává változnék! Gyönyörű kiscsaj :!: :!: :!:

Sajo
 
 


Sajó!
Aranyos vagy :)
Nagyon sajnálom a műtétet is és remélem h most már nem betegeskedsz többé.

Emerenc,holnap leszívás?drukkolunk nagyon.
Hogy hogy Apánk dolgozik,nem szabin kéne lennie?

puszi mindenkinek

Kép
 


Isten hozott benneteket Rékababa és Zsófika!
Legyetek mindig egészségesek és boldogok!!!


Pócika és Csomee! Köszi!!!

Hanyika! Patrika ennivalóan édes és kis okos tekintettel néz imádott Apukájára! :-) Boldog féléves szülinapot!!!!!! Mi is nemrég lettünk 1,5, úgy repül az idő...
:oops:

Micikém és Sajókám! Nem baj, nem adjuk fel és most már hamarosan meg is lesz az édes kis eredménye a kitartásotoknak! SajóJucuska! Ez a beszéd, menni előre!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++

Hasznos oldalak:

http://www.kismamatitkok.hu/website/ind ... ek/Csecsemőgondozas/meddig-kell-kulon-fozni-a-babara.html

http://www.harmonet.hu/szepseg-wellness ... brol!.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodza2005 2010.08.02 13:59-kor.

Kép
 


Tegyetek fel lszke képeket a Babácskákról!!!
vagy mailben légyszi'!!!
Köszili

Kép
 


Szia Yamika!!! Láttam, írtál a másikra. Pussssssz
Mesélj majd a nagy utazásról!!!

Kép
 


köszönjük! Esztinek is bóódogságos 1,5 -et! :)

Kép
 


:D :D Köszili Hanyikám!
Küldöm a Lush-t! Cuppp

Kép
 


Halihó Kismamik! Mi igazoltan vagyunk távol, de Nektek kötelező jönnötök!!!!! :wink: :wink: :wink:
Mindenkit puszilunk Esztilivel!!!

Kép
 


Tényleg,hol vannak az új kismamik???????
Tessék jönni!!!!

Kép
 
 


Bodzám, sorba jönnek tőled vissza az emailek:(((
pusz

Kép
 


Rencsikem!A T-Pontban elszurt valami beallitast egy no,miutan 3.napja reklamaltunk,h nem mukodik a levelezesunk,vegre helyrehoztak... Szoval mar rendben van! Varom a levelkeket!!! Ezer pusz!!!

Kép
 


Draga Domikam! Boldog 9.hos hofordulot!!!!!!!!!

Kép
 


Sziasztok Anyukák!

Néha azért jöttök ide is? Tudjuk, hogy a gyerkőcök nagyon lefoglalnak, de mi néhányan újraindítanánk a topikot (Loorena, Kisgaby és én, remélem hamarosan még többen csatlakoznának) és ebben is kérnénk a segítségeteket. Nagyon sok kérdés felmerül bennünk a terhességünkkel kapcsolatban és örülnénk, ha tapasztalaitokat megosztanátok velünk. Aztán remélem hamarosan összeszedünk annyi tudást, mint a dévais topikon a mesterséges megtermékenyítésről, és mi is tovább tudnánk adni.
Nekem máris lenne egy.
Péntek óta egyre náthásabb vagyok, a torkom is fáj. Láz: 36,8-37,4 között. Ez ugye még nem károsíthatja a magzatokat? ez hőemelkedés, vagy láznak számít a mi állapotunkban. Ilyen egyéb esetekben (nem nőgyógyászati) kell Dévait hívni?
Holnap megyek először a védőnőhöz, remélem Ő is meg fog nyugtatni.

előre is köszi a segítségeteket.
 


Momelcsi!

Amennyiben náthás, lázas vagy beszélj Dévaival. Biztos nem fog elzavarni. Addig marad a házipraktika: gyógynövény tea, méz, fokhagyma, C-vitamin...stb.
Gyógyulgass! Izgulok érted!
Én most igyekszem kevés időt tölteni tömegben, és minden nap eszem gyümölcsöt és húst is. Abban reménykedem, hogy ettől távol tudom tartani a bacilusokat-persze, ez hiú ábránd. :-D
 
 


Sziasztok!

Dévai elküldött az első vérvételre. De kb. csak annyit mondott, hogy azok kellenek, amik a lombik előtt, kivéve HIV.
De most melyek ezek? a terheskönyvben van más is: CMV, TVK, SeFe. ezek mik lehetnek? és most kérjem? vagy később?
vizelet?
 


Momelcsi!

Én az AFP vizsgálattal egyidőben csináltattam ezen vizsgálatokat. Ezért Dévai neheztelt, de ne kérdezd miért. Szerinte korábban kellett volna.
 
 


gaby, ezeket???? CMV, TVK, SeFe. azt se tudom, hogy mik ezek
 


momelcsi

A www.hazipatika.com oldalon van laboreredmény és vizsgálatok értelmező.Itt mindent megtudhatsz. :)

szurikáta


Momelcsikém! Remélem, már jobban vagy! Esetleg homeopátiás szereket nem akarsz használni? (Láttam néhányat azon a 84-es listán, amit a másik topikban írtál.)
Hú, már nagyon közeledtek a bűvös 12. héthez, de jó! :D Kihez mentek kombinált tesztre? Bejelentkeztél már?
Jobbulást, drága Melcsikém!!!

Kisgaby! Hogy vagytok? Hogy telnek otthon a napjaid? Ti is az Istenhegyin voltatok kombinált teszten?

Nagyon puszilok minden elfoglalt Anyucit (Bodzilit, Kislibust, Vjulcsit, Moncsigát és a többieket!:D), ha jártok még erre... :roll: (persze, ha nem, akkor is! :wink: )
 
 


Lor!
Mi is az Istenhegyin voltunk kombinált teszten is és genetikai UH-n is.

Momelcsi!
Igen, a CMV, TORCH vizsgálatokat az AFP-vel egyidőben végeztettem el, amit Dévai eképpen kommentált: "Csak most? Előbb kellett volna!" Ebből arra következtettem, hogy előbb kellett volna.

Mi jól vagyunk, szerencsére. A kenetvizsgálat eredményem is negatív lett, ami nagy örömmel tölt el. A pocakom is szépen fejlődik, és esténként nagy-nagy bulit csapnak a pocakomban. Már láttam hullámozni a pocakom. Na, azért nem valami óceán hullámzására kell gondolni (23.hét). :-D
Ezt tanulságul írom az utánunk következőknek: Dévainál alaposabb terhesgondozó orvossal még nem talákoztam! Tényleg nagyon figyel ránk, és ez nagyon megnyugtató!
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy írtok ide is.
Igen, istenhegyire megyünk okt. 6-án, dr. Hajdu Krisztinához. Dévai is őt ajánlotta, meg forumokon is ódákat zengtek róla.
Tegnap megkérdeztem a vérvételt, annyi mindent mondott, hogy mindent felírtam, de biztos van, ami fedi egymást. Odaadom a háziorvosnak, igazodjon ki belőle. :lol:
Homeopátiás szerekre én is gondoltam már, talán meg is kérdezem a háziorvost, állítólag, ha kérik, ajánl.
Tegnap jól beparáztatott Dévai, hogy jól meggondoltam-e, hogy miket szedek be. Persze este egyből rosszabbul is lettem, úgy kapart a torkom, egyfolytában köhécseltem. Apa hozott negrot, meg hals cukorkát, mást már nem vagyok hajlandó szedni.
Ma már szakadozik fel a köhögésem, azt gondolom, hogy javulok.
Reggel olyan hülye helyzetben feküdve tüsszentem, hogy tök belenyilalt az alhasamba, de gyorsan elmúlt. Bocsánatot is kértem a gyerekektől. :lol:
ma végre jönnek vendégek: anyuék, kutya, és anyósom. legalább nem vagyok egész nap egyedül. férjem kb. 8-tól este 8-ig nem látható, ha suli vagy edzés van, akkor még később jön.
Rendeltem magzatszív hallgató készüléket, mert már nem bírom kivárni, hogy érezzem a mozgásukat. Elvileg vasárnap töltöm a 12. hetet, úgyhogy utána használható. Nektek van/volt?

Genetikai teszttel kapcsolatban említett Dévai egy vizsgálatot, amit a Rózsahegyi klinikán a legjobb. Gabi, tudsz róla valamit?
 


Momelcsike! Ez a magzatszív-hallgató készülék nagyon jó lehet! :D És már most is hallod az egyik babócát? Azt hiszem, még várok egy-két hetet, de aztán én is beszerzek egyet! Hol vetted? Milyen fajta?
Apánkhoz mikor kell menned legközelebb? Hajdú Krisztináról ezen a fórumon is ódákat zengtek anno a csajok! :wink: Majd mi is hozzá szeretnénk menni! Csak tartsunk már ott! :D Mikor (hányadik héten) jelentkeztél be hozzá?
Remélem, már meggyógyultál, vagy legalábbis gyógyulófélben vagy! Sok gyógyító puszit küldök!

Kisgaby! Tudjátok már, hogy milyen nevet adtok a babócáknak? Azt olvastam valahol, hogy általában azért este fészkelődnek jobban a babák, mert napközben, ahogy mozogsz, mész ide-oda, stb. folyamatosan ringatod őket, és olyankor szépen alszanak, de amikor te feküdnél le aludni, akkor hiányolják a ringatást, és felélénkülnek. Azért remélem, hagynak aludni! :wink:
 
 


nagyon mérges vagyok, reggel egy tök hosszút írtam ide, és mikor elküldtem eltűnt az egész. úgyhogy ez most próba.
 


Szóval, most akkor megpróbálom összeszedni ismét a gondolataimat.

Tényleg tök jó ez a magzatszívhallgató, tök megnyugtat, ha napjában egyszer meghallgatom, hogy vannak. Ma délután megtaláltam a másik babót is!!!
Lor, privibe megírom, hogy én milyet vettem. 12. héttől lehet hallani szerintük, én pont most tartok ott.

Dévaihoz okt. 8-án, 16 órára megyünk, előtte napokban istenhegyi és genetikai tanácsadás lesz porondon. Hétfőn telefonáltam, csaj néhány adatot kért, abból kiszámolta, hogy mikor menjünk (szerintem akkor már betöltött 13. hét lesz)

Nagyjából jobban vagyok, hőemelkedések már csak elvétve, köhögés is megszűnőben. Áttértem homeo-s cuccra, mert tegnap nagyon fájt a fejem, szerintem az időjárás változását éreztem, és férjem gyógyszertárba ezt kapta, ott a panadolt se javasolták neki.
Ez meg jó a náthára is.

Gabi, hogy vagytok? sokat alszol még? én az elmúlt napokban csökkentettem az adagom, mert mindig jött valaki, de ma szinte mást se csináltam.
Hívtad már Dévait? mikor mész?
 


Sziasztok Momelcsi,Kisgaby,Loreena !

Szeretnék Nektek Gratulálni a pocaklakókhoz és könnyű,problémamnetes terhességet kívánni,na meg egészséges szép Babákat!

Nem csináltok majd vonalzókat,hogy lássuk ki hol tart?
üdv.
H

Kép
 


Szia hanyatka!

De jó, hogy valaki jött a korábbi kismamák közül. Sajnos én nagyon béna vagyok, nem tudom, hogy kell csinálni. De ha valaki megmondja, hol tudok utánaolvasni, akkor megpróbálkoznék vele.
 


Sziasztok,
de jó, hogy itt vagytok, remélem újra beindul a babás fórum! :D

Gratula a babákhoz!!!!!

Tantum verdét+homeós bogyókat érdemes szedni, nekem a szülés után dec-jan a legnagyobb vírus szezonban volt szerencsém beszedni mindenkféle nyavajákat és a szoptatás miatt annyira nehezen jöttem ki belőle, de ezek biztos nem ártanak a babának. De remélem már nem lesz szükség rá! :wink:

Rencsi

Kép
 


Köszi rencsi, homeo-s szedek, de szerencsére már jobban vagyok, de azért egy hétig így is eltartott.
 


Lányok!
Csatlakozom Momelcsihez, én is béna vagyok a vonalzó készítésében. De, majd megoldom. :-) (Oh, és ma vagyunk 24. hetesek.)

Logikus, amit írtál a ringatózás vs. rugdalózás témáról. Tetszik. És nagyon szeretem, amikor jeleznek nekem.

Ma friss spenótlevélből készítettem főzeléket, olyan bulit csaptak a pocakomban. :-D Ugyan nem tudom, hogy azért mert tetszik nekik vagy azért mert nem tetszik nekik. :-D
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: