Új privát üzeneted érkezett!

Pest megyei
Én amúgy a Dél-Alföldről származom, és beszéltük a Tegyeszes hölggyel, hogy esetleg ott leadni a kérelmet, nem Pest megyébe, mert ott jóval rövidebb a "sor".... majd utána érdeklődöm.
 
 


Lugi: Zugló?
A pest megyei sor igen hosszú,... :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Újpest, de egy helyre tartozik az egész Pest megye, nem?
 
 

 
 

kuglica, a privire válaszolva, semmi semmi, nem érdekes:)
 
 


Lugi: Fogarasi út.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Hol vagytok Lányok? Nagy a pangás! :(


Nálunk van fejlemény: csütörtökön el lett postázva állítólag a levél nekünk és az illetékes gyámhivatalnak is, hogy hozzák meg a határozatot! :D Most már tényleg csak hetek kérdése és mehetünk jelentkezni az alapítványokhoz!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

De jó Puszedli, tényleg jó hír!
Nekünk meg volt a pszichológiai beszélgetés, és hétfőn jön hozzánk a hölgy környezettanulmányra.
Jöttök a Gólyás találkozóra?
 
 


Lugi, mikor lesz Gólyás tali? és hol?
 
 


Kuglica: A Gólyahíres találkozó április 24-én szombaton 10-15 óráig, az Eötvös J. Gimnáziumban lesz (Bp.V.ker Reáltanoda u. 7)

Mi is ott leszünk,bemutatkozunk kis Sünikénkkel.
:D

Olvastalak a másikon,együttérzek veled és rengeteg erőt kívánok,és mielőbbi felépülést lélekben. :cry:

Kép
 
 


Csöpke - köszi szépen a kedves szavakat és az információt. Ha én még nem jelentkeztem a Gólyahírhez, a nyílt napra el lehet menni? Vagy hogy kell ezt csinálni?

Puszikám - hát ez pikk-pakk megvolt. ;) Ügyesek vagytok!
 
 


Kugli: Természetesen mehettek,sok hasznos infót elmond majd Gabika,és történeteket is hallhattok a bemutatkozó családoktól.
Ez nem kötelez titeket semmire.

Kép
 
 


Megkérdeztem a Gólyahíres fórumon, hogy mehetünk-e mi is, mert ugye még nagyon az elején járunk, és igen.
Kíváncsi vagyok nagyon.
 
 


Csöpke - köszönöm szépen. Te ott leszel?

Lugi - akkor lehet, hogy összefutunk.

Puszi - eljössz?

Én úgy tervezem, hogy az egyik barátnőmmel elmegyek (akivel az Ágacskába járok).

Amina - hol vagy? mizújs?
 
 


Kuglica: Igen,megyünk a találkozóra,mi most fogunk bemutatkozni kicsi Sünivel :lol: Azok a babák és családok,akik az őszi találkozó óta születtek,most mesélik el a történetüket.(kb déltől,előtte van 10-től a tájékoztató)

Ti könnyen be fogtok tudni azonosítani minket,szívesen megismernélek benneteket. :)

Kép
 
 


Puszi: fantasztikusan gyorsak felétek! :) végre jó hírek :)

Csöpke, Lugi, Kuglica: de jó nektek, hogy mehettek a találkozóra! :)

Kuglica: köszi, jól vagyunk. Továbbra is várakozunk.
(itt is nagyölelés)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Elértem telcsin a Gólyahírt és azt mondták, hogy nyugodtan menjünk oda, nem kell regisztráció, úgyhogy akkor úgy tervezem, hogy odamegyünk. ;)

Csöpke, Lugi, megírom nektek priviben a mobilszámomat. Írjátok meg ti is, és akkor ott valahogy megtaláljuk egymást.

Amina - köszönöm szépen. Nagyon rövid várakozási időt kívánok nektek! ;)
 
 


Köszi Csajok, mi is nagyon örülünk!


Lehet mi is elmegyünk a talira! :D Amina, nem akartok jönni? Olyan jó lenne újra találkozni! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Milyen jó kis topictalit hoztok ossze csajok! Hajra
Lehetne egy ici-pici keresem: par kepet tudna valamelyikotok csinalni? aztan e-mailben szivesem megnezegetnem :oops: :oops: . Nagyon kivancsi vagyok es olyan szivesen mentem vna :roll: .

Puszi: sajnos van mar programunk hnapra, raadasul nem is tul kellemes :( . No, meg ramatyul is erzem magam, remelem nem leszek beteg, megyek es alszom egyet :(

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Amina:

csöpke írta:Kuglica: A Gólyahíres találkozó április 24-én szombaton 10-15 óráig, az Eötvös J. Gimnáziumban lesz (Bp.V.ker Reáltanoda u. 7)

:
Addig meggyógyulsz tán!!!! Írok majd privit! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Amina - igen, az olyan jó lenne, ha te is jönnél.

Puszi - akkor találkozunk? gyere te is.
 
 


Puszi: jaaa, hogy a 24-e az nem a mostani szombat :DDDD
kepben vagyok. 8)
Megbeszeltuk a parommal, lehet elmegyunk :) en mindenesetre nagyon szeretnek!

Kuglica: hat bizony, jo lenne vegre szemelyesen is talalkozni

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Amina - de jó lenne, ha el tudnál jönni. Olyan jó lenne találkozni. ;)
 
 


Jujjj, de jó lenne!!!!! Egészen beleéltem magam a minitaliba!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Kuglica, ment vissza a mobilosprivi! Köszi!
Remélem tudunk találkozni mindannyian! Én egyedül megyek valószínűleg, mert családi buli is lesz aznap, és a férjemnek ott kell ténykedni:), de hozzácsapodtam már egy ismerős várakozó házaspárhoz.

Képzeljétek, ma volt környezettanulmányunk és elnéztem az időpontot, azt hittem, hogy 10:30, és a hölgy csengetett 9-kor:)))
De jól sült el, nagyon kedves volt:)))
 
 


Lugi: :lol:


No Lányok, akkor kik jönnek szombaton? Mi megyünk, és ismerjük Amináékat és Kuglit (számok is megvannak), többiek? De jó lesz találkozni! :)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Puszikám - én ott leszek, és Lugi és Csöpke is (a telefonszámaik nálam vannak). Úgyhogy akkor talizunk. ;)

Amina - végül tudsz jönni? Olyan jó lenne!
 
 


Kugli: szupeeeer!!!! :D Pároddal jössz????

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Igen, a párommal. És te? :)
 
 


Hello Lányok! Jó volt látni titeket. Rendben hazaértetek?

Csöpke - csúcs a két gyerkőc! ;)

Puszi, Lugi - ti regisztráltatok?
 
 


Sziasztok!

Mi rendben hazaértünk,gyerekek már alszanak,jó hosszú napunk volt. :wink:

Nagyon örülök,hogy találkoztunk,most már tudok arcot kapcsolni a nickekhez. :D

Nagyon drukkolok nektek,hogy mihamarabb babásodjatok,akárhogyan is,de érkezzen meg a ti babátok. :wink:

Időnként benézek,olvaslak benneteket és kívánom,hogy váljon valóra mindenki álma. Ha kérdeznétek,csak nyugodtan,ha tudok,szívesen válaszolok.

Szép hétvégét!

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon örülök, hogy találkoztunk!
Én eljöttem a családi beszámolók közben, mert az egyik kiscsaláddal már telefonon beszéltünk, és most összeismerkedtünk élőben is:))

Csöpke, a gyerkőcök nagyon cukik! Nagyon aranyosak vagytok!

Puszi, ti hoztatok el jelentkezési lapot, én közben elfelejtettem:(?

Kugli, nagyon aranyos vagy, hogy így összeszerveztél bennünket.
Nagyon szimpik voltatok mindannyian!
 
 


Lugi: Jelentkezési lapot kérhetsz postán is,ha döntöttetek,gyorsan kérj is egyet,hogy elinduljatok a sorban. :wink:

Kép
 
 


Sziasztok!



Tegnap a tali után kerti partyban voltunk, ma meg család- és barátlátogatóban. :D


Nagyon örülök a tegnapi találkozásnak, mi végig maradtunk, jó volt nagyon!!!! :D


Lugi: örülök, hogy megismertelek!!! Igen, mi hoztunk el jelentkezési lapot.

Kugli: jó volt újra látni!!!

Csöpke: egyik gyermeked szebb, mint a másik!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Ciao!

Hogy vagytok lányok?!
Biztos jó volt a találkozó! :) Mesélnétek, milyen volt, milyen történetek voltak, hogy zajlott le az esemény? esetleg fotó?
:oops:

Mi még mindig egy helyben toporgunk, de talan majd csak egyszer sikerul a talalkozo is :) turelmesen varunk...

Puszi mindenkinek! :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia Amina!

Én most voltam először, és nagyon jól éreztem magam!
Az első két óra tájékoztató jellegű, hasznos dolgokról szólt!
A szünetben találkoztunk a csajokkal, beszélgettnk egy kicsit.
Utána pedig jöttek a családok sorban bemutatkozni, nagyon megható storyk voltak.

Tegnap kértem telefonon jelentkezési lapot.
 
 


Ááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Eddig túl egyszerűen és gyorsan mentek a dolgaink,... na, most a gyámhivatalról ezt nem lehet elmondani! Több, mint 3 hete ült a TEGYESZes papírjainkon, mára behivatott,... uppsz, nem találja a papírokat. 1 órát kereste ott előttünk,... Öööööö, tuti meglesz, a türelmünket kéri! :( Mehetünk újra. Már ha megtalálja. Egyszer biztos. :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így beszemtelenkedem közétek, de egy kis info kellene.
Mi is voltunk a TEGYESZ-nél (Noémihez kerültünk, tündéri nő). Kaptunk időpontot a pszichológushoz, viszonylag korán reggelre. Annyi lenne a kérdésem, hogy nektek kb. meddig tartott a vele való beszélgetés? Csak azért kérdezem, hogy ki kell-e vennünk egy egész nap szabadságot emiatt vagy be tudok menni utána dolgozni?
Egyébként mire számítson az ember ?

Előre is köszi a válaszokat (ha lesznek).

Pocinix
 


Szia Pocinix! Üdv köztünk! Dehogy szemtelenkedtél be, szívesen látunk Mindenkit!!!!
Nekünk a pszichológiai beszélgetés 2 részből állt:
1. beszélgetés: önéletrajzszerű, majd a megismerkedésünk és az örökbefogadásig eljutott életünk,... - 20 perc
2. 300 kérdéses teszt kitöltése - 30 perc


De ez TEGYESZ-enként változik. Mi a zuglóiban voltunk.


Mesélj Magatokról, ha van kedved!




Puszi Lányok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Puszikám, felháborító, hogy elkavarták a papírt és ezért berángattak!!!

babaimádó
Kép
 


Sziasztok!

Puszi, nem semmi....és ha nem találja, akkor újra kell a Tegyesztől kérni?:((((

pocinix, szia! Mi az Alföldi utcába voltunk pszichológiain. Csak beszélgettünk. Vinnünk kellett fényképeket is, de arra nem maradt idő, mert már kopogtak a következők. Assszem kb. 1,5 óra volt.
 
 


Puszi: ez felháborító!!! :evil: :evil:
Pedig olyan jól mentek a dolgok, erre tessék. Drukkolok, hogy meglegyenek azok a fránya papirok!

pocinix77: üdv köztünk :) Tessék velünk maradni, nem eltünni :)
Sajnos én nem tudok segíteni, mert mi más megyéhez tartozunk, de már a többit írták a lányok.
Mesélj kicsit magadról, ha van kedved!

Kuglica: annyit gondolok rád...nagyölelés!
nem igazán tudtam volna szépet írni, szomorkodni és "szomorkodtatni" meg nem akartam megint...ezért nem írtam...

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen kedvesen fogadtok és gyorsan válaszoltatok.
Szóval 1 vagy 1,5 óra. Akkor ezért nem veszek ki szabadságot. Nekünk az Alföldi utcába kell menni. A fotókat nekünk is mondta Noémi.

Rólunk: 5 éve próbálkozunk saját babával, volt 3 lombik a bp-i Kaáliban Sajgó dokinál. Még semmi, így elindultunk másik irányba.
Nem adjuk fel a további próbálkozást sem, de mivel 33 évesek vagyunk a férjemmel, ideje másra is gondolni.

Puszi
Ez a papírelkeverés elég gázul hangzik. Ezek után minden sajtfecnit el fogok tenni, amit kapunk.

Ti milyen babát "kértetek"? Mi szerintem elég tág kört határoztunk meg, de mivel nincs viszonyítási alapom, érdekelne e ti paramétereitek is.
 


Pocinix - üdv a fórumon! ;) Én is Sajgóhoz járok. Volt tavaly 5 inszemes próbálkozásunk (abból kettőnél sajnos még tüsző sem volt), majd két lombik (abból a legutóbbinál sajnos 8 hetesen elvetéltem).. de mi már tavaly júliusban regisztráltunk a Tegyesznél, mert én már idén 40 leszek.. úgyhogy nekünk is el kellett indulni egy másik irányba. Mi 0-2 éves korig jelöltünk meg egy kisfiút. Nálunk a pszichológiai vizsgálat szintén más volt, mert a férjem nem magyar, ezért nekünk angol nyelven egy itt élő holland pszichológus hölgynél volt. Nekünk 2x kellett menni (teszt nem volt). Szóval ez különböző lehet.

Puszikám - ez a papírelkeverés elég idegesítő lehetett, de remélem, hogy gyorsan megoldják a dolgaitokat. Ne hari, hogy olyan szűkszavú voltam a Gólyahíres napon, de rá két napra (most már 10 nappal ezelőtt) volt az eü-i abortuszom, úgyhogy nem voltam topon. :(

Amina-drága - semmi gond, értem én. Nem is lehet mit írni. :( Majd kell nekem még pár hét vagy hónap, aztán már jobb lesz. Ölellek - minden rendben van.

Lugi - hogy vagy?

Csöpke - lurkók jól vannak? Olyan édik. ;)

Csajok - nálunk még annyi újság van, hogy a Tegyesz telefonált, hogy végre összeállt az angol nyelvű tanfolyamra a csapat, úgyhogy most mehetek a férjemmel együtt. Május 21-22-28-29-én lesz. Nekem, mivel már magyarul elvégeztem és határozatom is van, ezt nem kell fizetni.. de megyek, mert így legalább a férjemmel együtt átvesszük még egyszer a témákat.
 
 


Sziasztok!

Kugli, én nem követem a Kaális fórumot, de mondtad a talin, hogy elég ideges vagy, nem is akartam rákérdezni. Nagyon sajnálom.
Örülök, hogy sikerült a tanfolyamot végre összeszervezniük!!!

Mi teljesen abbahagytuk a BMCs dolgainkat, azt hittem meg fogok könnyebbülni, de mostanába túl sokat agyalok.
Tegnap hívott a TEGYESZes hölgy, hogy nem érkezett be a háziorvosi papírunk...na, mindegy, azt akarom kérdezni, hogy a rólunk készült vélemények elolvasása a tanfolyam után lesz, vagy előtte is lehet?

Pocinix, mi 0-3 hónapos kisbabát szeretnénk. Neme mindegy.

Puszi, mizu a papírokkal?
Amina, hogy vagy?
Csöpke, és a gyerkőcök? :)
 
 


Kuglica
Csak sok erőt tudok neked most kívánni. Az, hogy megcsillant a remény előttetek egyszerre jó és rossz is. Nagyon szurkolok, hogy a kis lelked begyógyuljon és így vagy úgy hamarosan anyuka lehess.
Ez az angol nyelvű tanfolyam sem könnyíti meg a dolgotokat. Azért jó, hogy sikerült.

Lugi
Ti akkor a nyílt örökbefogadást is bevállaljátok? Ha jól hallottam a nagyon picik 2/3-a ott van.
Nálunk a férjemet még győzködöm erről, de mivel annyi engedményt tett, nem akarok nagyon erőszakos lenni.

Mi úgy határoztuk meg, hogy egy pici baba (0-1 év), de akár tesóval (0-4,5 év) együtt is jöhet, A neme teljesen mindegy. Korrigálható eü probléma lehet. Úgyis akkor kell dönteni, ha már van konkrét gyerkőc. Majd akkor mérlegeljük, hogy nekünk belefér-e pl. az ételallergia vagy egy közelgő műtét.
A pszichológus még 1,5 hét. Majd beszámolok a részletekről (feltéve ha érdekel valakit).

Szép hétvégét mindenkinek!
 


((((((((((((((((Kugli))))))))))))))))))

Pocinix: naná, hogy érdekel!!!!!! :wink:


Gyámhivatalnál kivertem a balhét, a papírok még mindig nincsenek meg. :twisted:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Pocinix - persze, hogy érdekel minket. ;) Egyébként nekem az volt a tapasztalatom, hogy a pszichológus tényleg minket, azaz öf-szülőket akar segíteni. Vagy legalábbis az a pszichológus, akinél mi jártunk. Úgy kezdte az egészet, hogy "kérdezzünk" - bármit, ami eszünkbe jut, amitől félünk, ami nem tiszta - hogy segíteni tudjon. Én először azt hittem, hogy ott "keresztre leszünk feszítve", át leszünk vizsgálva valamilyen szempontból.. de nem így történt. Mi is kérdezgettünk, ő is kérdezgetett. Több fontos dolgot tisztáztunk, nagyon kedves, megértő és bíztató volt.

Tavaly mi is úgy gondoltuk, hogy testvérpárt fogadnánk örökbe. Úgy éreztük, hogy akkor teljes a család és gyorsabban is sorra kerülünk - a korom miatt nem akartunk várni, türelmetlenek lettünk. De a pszichológus hölgy felvázolta, hogy mivel jár egy testvérpár egyszerre való örökbefogadása és tekintettel a helyzetünkre, nem javasolta. (Ennek elsődleges oka, hogy a férjem gyakran utazik a munkája miatt, egyedül vagyok itthon, családi segítség nem nagyon van, stb.) Elmondta, hogy a testvérpárnál ugye az egyik idősebb. Mivel idősebb, több élmény érte, több az emléke, több a szomorúsága. Ezért az idősebb testvérrel kritikus, hogy többet foglalkozzunk - a lelkével is, a múlttal is - mégpedig úgy, hogy "egyedül foglalkozzunk vele". Az idősebb testvér alig várja, hogy végre szülei legyenek.. De a kisebb testvér ugye még kicsi, ezért a kicsivel többet "kell" foglalkozni (akár etetni, öltöztetni is, stb.) Ez az idősebb testvérkével konfliktust okozhat (amúgy is okoz, még vérszerinti gyerekeknél is). Van, aki ezt meg tudja csinálni, van aki nem. Mi nem.. mert mint említettem, egyedül vagyok több napot egy héten és még nem volt gyerekem, nem tudom, hogy hogyan oldanám meg.

Az egészben az volt a legprofibb, hogy a pszichológus ebben a testvértémában nem döntött ott helyettünk, hanem megkért minket, hogy egy pár hétig gondolkozzunk rajta és egy hónap múlva, amikor visszamentünk, már mi döntöttük el, hogy ez nekünk (nekem) tényleg nem fog menni.

Most nem is arra akartam itt kitérni, hogy ti tudtok-e testvéreket egyszerre örökbefogadni (mert valószínűleg tudtok.. a mi helyzetünk az, ami speciális).. hanem arra akartam itt igazából kitérni, hogy az öf-sal kapcsolatban, milyen újabb gondolatok vetődhetnek fel pszichológus segítségével. Olyan gondolatok és tények, amire korábban én nem is gondoltam. Nekem jó volt a benyomásom a Tegyesz pszichológusairól - remélem, hogy nektek is az lesz. ;)
 
 


Puszi: jól tetted! Ne nézzenek már madárnak, azért hihetetlen, hogy mik történhetnek egy "hivatalban". Engem darabokra szednének a főnökök-ügyfelek, ha ilyenn történne. Hogy lehet egy ilyen fontos papírt "elveszteni"???. Remélem, meglesznek valahogy, ha más nem másolatban megküldi újból a TEGYESZ, aztán meg rövdített ügyintézési határidővel megküldik a határozatot.

Kugli: örülök a tanfolyamnak :) :) :), végre!
Érdekes volt, amit a testvérpárról írtál. ilyenkor látszik, hogy a gyermek utáni vágy mennyire szubjeketívvé tesz minket...gondolok arra, hogy eszembe nem jutott volna, hogy ilyen problémák lehetnek egy testvérpárnál. Én sem neveltem még gyereket, nekünk tényleg minden újdonság lenne. De ha csak egyszerűen arra gondolok, hogy a környezetemben lévő kismamik, hogy "küzdenek" a nagytesó féltékenységével/hisztijével, amikor ott a kistesó... huh... És az még fényévkre van ettől a öf-i helyzettől.
És milyen igaz, hogy az adott helyzettől mennyire függ minden. Ha nálatok is "kéznél" lennének a nagyszülők, sokkal könnyebb lenne ebből a szempontból.
Ezért jó hozzáértő, tapasztalt személyekkel beszélni. Én pont a betegségeken gondolkodtam az utóbbi időben. BEvallom lelkiismeret-furdalásom van, hogy "kikötöttük", hogy csak egészséges babát(korrigálható betegséggel) szeretnénk. De ha jobban átgondolom, nem tudnám kezelni a helyzetet, nem volt még gyerekem, környezetben sincs beteg ember... Fel kell nőni a helyzethez, lehet ha már lenne egy csöppség, lenne tapasztalatom egyáltalán a gyermeknevelésben netlántán a környezeben is megtapasztalnám ezt, vagy mondjuk eü-i dolgozó lennék, akkor másképp gondolnám. Lehet, már második szívszernit babánál, simán bele is fér majd.
ezt most csak úgy leírtam... Remélem, nem haragszotok érte... egyáltalán más hogy van ezzel?

Hm... lenne még egy aprócska kérdésem, de fúrja az oldalamat. Miért pont fiút szeretnétek? (akár privibe is jöhet a válasz)
Azért kérdem, mert jópár öf-ni szándékozó vagy mindkét nemüt, vagy kizárólag fiút szeretne. Kizárólag leányzóra várókról nem is hallottam :). Kiwiw lettem :)

Pocinix: most már te is topiclakó lettél, ez kötelezettségekkel is jár ;) - mindig be kell számolni a részletekről :) :) :)
Naná, hogy mindenkit érdekel!!!!
Megkérdezhetem, hogy a férjed miért tart a nyílt öf-tól? Mi a véleménye róla? (persze, csak ha le akarod írni! )

Lilypie First Birthday tickers
 
 


ja, még annyit szerettem volna írni, hogy ami az egyik álmom, hogy az öf szívszernit babának, ha netalántán születne kistestvére, az milyen jó lenne. És őt is öf-nánk :).
Ágacskás tanfolyamon az egyik vezető is mindig erről álmodott. Várt-várt, majd végül öf-ták a harmadik gyermeküket. És egyszer csak megcsörrent a telefon, hogy a harmadiknak született kistesója, és hogy szeretnék-e öf-ni :) . Erre mit lehet válaszolni??? Még úgy is, hogy 3 gyermekre voltak berendezkedve :) :) :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden:

Köszönöm az érdeklődést,jól vagyunk,kicsik édik nagyon.Laurát felvették az óvodába,várja már nagyon. :D
Somával járunk Dévény-tornára(némi hipotónia miatt,de inkább magánszorgalomból :) ) és iszonyatosan beindult a kis Süni,forog,pörög,húzza fel a lábait....szóval már látom,hogy egy kisfiú tényleg más,mint egy kislány.

Puszi: Hát ez durva,remélem meglesznek azok a papírok.

Amina: Én ismerek olyan családot,nem is egyet,ahol csak kislányra vártak.. :wink:

Kugli: Örülök az angol nyelvű tanfolyamnak. :)

Lugi: Nem akarom osztani az észt,de biztosan időbe telik,míg el tudja engedni az ember azt a részét a babavárásnak.Nekem sok időbe telt,míg megnyugodtam és tudtam,hogy az öf a mi utunk.

Pocinix: Üdv,szívesen olvasunk téged,írj bátran.
:)
Na,nem is lett ez olyan rövid.
:wink:

Sziasztok!

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: