Új privát üzeneted érkezett!

Gyermekfelügyeletet vállalnék !!!!( max. 2 gyermekre) saját otthonomban(Bp.III.ker.Csillaghegy),3éves fiam mellett!
Kicsit több mint 16évig bölcsődében dolgoztam(gondozónőként),így kellő tapasztalatom van, na meg persze két saját gyermekem! kandi72@t-online.hu mail címen vagy 06 30 2579830!
KÖSZÖNÖM!
Kandi



Hátha valaki innen a környékről keresne... :)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ez a topic meghalt, a doktor pedig megváltozott.

Tündi
Kép
 
 


Ez a topic meghalt, a doktor pedig megváltozott.

Mi történt?
 

 
 

Csak annyi történt, hogy doktor bácsi már nem olyan, mint amit eddig írtak róla. Vagy csak a pozitív tapasztalatok kerültek be ide.

Tündi
Kép
 
 


Csak annyi történt, hogy doktor bácsi már nem olyan, mint amit eddig írtak róla. Vagy csak a pozitív tapasztalatok kerültek be ide.

Ahh...Köszönöm!
 


A topik nem halt meg....csak mársokan fb-oznak és nem babaneteznek!....akik ide írtak rendszeresen,azok meg mind vissza mentek dolgozni....sajnos...
Doktor úr....Neki sok-sok betege lett és a magán rendelő óta...sokkal kevesebb ideje van olyan dolgokra,mint azelőtt....pl. telefon felvétel stb. !

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandi
gratulálok Nekik!

Burik doki: kötve hinném, hogy megváltozott, határozottan jókedvű és kedves doktorbácsi!!! Közben neki is született egy kislánya, gondolom, most nagyon nehéz beosztania azt az időt, amit eddig kizárólag a kórházban töltött. Magánélet neki is jár! :wink:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Ráadásul az a kislány nem nagyon hagyja este aludni apucit. :)

Régebben nem ismertem, de olyan nagy baj nem lehet vele, ha több héttel előbb kell időpontot kérni a magánrendelésre.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Boo! Köszke!
:) Jól megnőttetek ám! :)

-niksi28 ,igazad van,ma is nagyon gyűrött volt...na a lánykáért mindent ! :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kandi72 2013.05.25 17:23-kor.

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hozzá jártam a terhesség alatt és nála szültem januárban, amúgy a 6 hetes kontrollon kérdezte, hogy nálunk mi a helyzet az alvással, mert náluk mindig kelni kell éjszaka.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok! :)

Én tavaly júliusban szültem nála, egy rossz dolgot nem tudnék róla mondani.
Akkor mesélte, hogy 3 hónapos kislánya van.. hát akkoriban is elég nyúzott volt szegény! Azt is mesélte, hogy ő kel a bébinek kaját készíteni éjjel. És ennek ellenére is türelmes, és toppon van!
Tényleg le a kalappal előtte!
 
 


Sziasztok!

Én ma voltam először a dokinál. Nagyon rendes volt, megbeszéltünk mindent. :) Több mint 1 éve hagytam abba fogamzásgátló szedését, azóta várjuk a babát. Most megkezdjük a kivizsgálást. Vérvétellel kezdünk, a köv. mensim 2. napján kell mennem. Csak simán oda megyek a Margit kórházba és mondom, hogy vérvételre jöttem?
Ezen kívül beszéltük, hogy kell majd petevezeték vizsgálat is , meg a ciklus 21. napján megint vérvétel. Pontos időpontot nem beszéltünk meg. Hogy működik innentől a dolog? Ő fog hívni, hogy megbeszéljük? :D (Bocsi a hülye kérdésekért. :S)

Esetleg valaki meg tudná adni a mobil számát, mert azt elfelejtettem elkérni. :S Nagyon megköszönném!
bogi0908
Kismaros
 
 



Szia!

Köszönöm szépen az üzit és a telefonszámot is. :) Holnap megyek vérvételre. ;) Azóta beszéltem vele, a továbbiakat majd ott megbeszéljük. :)
bogi0908
Kismaros
 
 



Vérvétel eredménye jól sikerült. Pajzsmirigy adatoknál volt egy, ami kicsit alacsonyabb az átlagnál, valószínű semmi komoly, de azért elküldött a doki gasztroenterológushoz... októberre kaptam időpontot. :S

HSG vizsgálat: majdnem az egész napomat a kórházban töltöttem (ezt nem mondta a doki, nem is úgy készültem), és nagyon fájt, rosszul viseltem (izgulós vagyok). Viszont az eredmény jó lett, minden rendben van. Már csak még 1 vérvétel, aztán Closty. ;)
bogi0908
Kismaros
 
 


Sziiiiiia!!!
Szuper!
-akkor a pajzsmirigyedet rendbe kell tenni és minden rendben lesz!!!! vagyis októberben?????áááá jó,hogy nem karácsonykor....ez kész!
Háááát igen,ha későn csinálják a Hsg-t,akkor nem nagyon akarják elengedni az ember lányát....ezt elfelejtettem mondani....bocsika....
Vérvételhez drukk,hogy jó legyen és clostyra fel!!!!
(vitaminok!!! mg!)
Hajrá!
írj majd!!!!
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Szia! Én egy 20 hetes kismama vagyok es meg nincs fogadott orvosom,de Burik Dr nagyon szimpatikusnak tűnt! Csak annyit szeretnék megtudni,hogy egy telefonszám nincs e véletlenül hozzá ami nem vezetékes


! Köszönöm előre is

kiki89
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Kandi72!

A topik alapján az derült ki számomra, hogy Te tisztában lehetsz Burik doktor szülési tarifájával. Én a harmadik Babámat várom, és sajnos az előző dokim - aki szintén margitos - nyugdíjba ment. Viszont szeretnék én is fogadott orvossal szülni, és nyilván esetemben nem mindegy, hogy mennyiért. A magánrendelés díját kiderítettem, kérlek, segíts, ha tudsz, mennyibe kerül nála maga a szülés!

Előre is köszi!
bucika123
Budapest III. kerület
 
 



@kandi72:
Kedves Kandi!

Már több hete nézegetem az internetet, hogy találjak orvost. A Margit Kórházba tartozom, ott voltam már két UH-n is. 20 hetes vagyok és a fórum alapján csupa jót olvastam Burik doktorrról. Még nincs fogadott orvosom és ő nagyon szimpatikusnak tűnik.

Úgy láttam, hogy Te tudod, hogy mennyi a tarifája.
Meg tudnád írni nekem, hogy mennyi a magánrendelése és mennyibe kerül nála a szülés?
Illetve, ha lesz fogadott szülésznőm, ahogy olvastam majd ő fog ajánlani - neki mennyit kell majd fizetni?

Nagyon köszönöm,

Anita


Lilypie First Birthday tickers
tweety16
Piliscsaba
 
 
 



@kandi72:

Köszönöm, megkaptam és válaszoltam is. Nagyon jó, hogy még mindig ilyen aktív vagy itt a fórumon :-)


Lilypie First Birthday tickers
tweety16
Piliscsaba
 
 
 



Kandi,

Nem kaptam újabb privát üzit...

Lilypie First Birthday tickers
tweety16
Piliscsaba
 
 
 


@tweety16:


:( most legszívesebben felrobbannék....utálom ezt az új babanetet!
-később megírom újból....mert nem 1sor volt :(
Szép délutánt!!!
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nem olyan sürgős. De ha gondolod írj e-mailt: breier.anita@gmail.com
És nagyon köszönöm!

Lilypie First Birthday tickers
tweety16
Piliscsaba
 
 
 


@kandi72:


Szia! Meg tudnád adni a doktor úr elérhetőségét?

Köszönöm,

Anita

Lilypie First Birthday tickers
tweety16
Piliscsaba
 
 
 


@kandi72:

Szia! Mostanában látom sokan megkerestek! Nekem is hasonló lenne a kérésem.
Ugyan már bejelentkeztem a magánrendelésére, de csak 2 hét múlva kaptam időpontot.
Mivel már a 16. hétben vagyok, és augusztus közepére várható a pici, jó lenne, ha el tudnám érni a doktor úrat, hogy egyáltalán vállal-e abban az időben szülést. El tudnád nekem is küldeni az elérhetőséget? Előre is köszönöm.
Eva
babatyu
Budapest II. kerület
 
 



Sziasztok!

Ma voltam először a dokinál, és tényleg nagyon jó fej, de sajnos, már az elején megmondta, hogy nem vállal több új kismamát szülésre.
Kicsit csalódott vagyok, mert nagyon jókat írtatok róla és nekem is szimpatikus volt, de hát nem sikerülhet minden

Legalább a vizsgálat kimutatta, hogy a kisbabám jól van
 
 


@kandi72: Írok üzit. :)
bogi0908
Kismaros
 
 


Sziasztok!
Tud valaki valamit Burik doktorról? Tényleg nem vállal már szülést? Mi jövőre tervezzük a babát, remélhetőleg minden úgy is alakul. Szeretnék egy olyan orvost, aki megbízható és a kommentek alapján ő annak tűnik.
 
 


Szia Picur24! Én két és fél hete szültem a Margitban. Az egyik szobatársam nála szült és ő mondta, hogy újabb kismamákat már nem vállal. Akik már szültek nála egyszer azokat igen, de újakat nem.

Ha magándokit keresel ajánlom Dr. Domokos Tamást! Én nála szültem - épp ügyeletes volt. Nagyon aranyos, ügyes és remek orvos.
Az érzéstelenítőt úgy adta be, hogy alig éreztem valamit az egész vajudás és szülés alatt, megúsztam gátseb nélkül!
Aki nála szült, mind dícsérte őt! Volt olyan császáros anyuka, aki másnap u.úgy mozgolódott, mint mi akik term. úton szültünk.

Lilypie First Birthday tickers
tweety16
Piliscsaba
 
 
 


Sziasztok. Szült vki mostanság Burik Zoltánnál?Szülésznőt kit tudtok ajánlani? Köszönöm. P.
 


Szia hhenriett!

Ajánlom Hushegyiné Kovács Györgyit! Karakán nő, de érti a dolgát! Lelkiismeretes és nem mondja meg, hogy mennyit kell fizetni, rád bízza...

Lilypie First Birthday tickers
tweety16
Piliscsaba
 
 
 


Köszi a gyors választ. Utánajárok. 
 


Sziasztok! Én senkinek nem ajánlanám Dr Burik Zoltánt! Az ő nemtörödömsége ill oda nem figyelése miatt a barátnőmnek egy egészséges 17 hetes magzatot kellett megszülnie múlt hét szerdán. Ilyen picinek semmi esélye nem volt! Ha odafigyel és megteszi a megfelelő lépéseket akkor már 18 hetes lenne a pici. És azt se feledjük, hogy a barátnőm rám ment lelkileg ill majdnem testileg ha nem menekítem ki a Margit kórházból és viszem át a 2. sz . Nőgyógyászati klinikára ahol emberségből ill odafigyelésből csillagos 5 re vizsgáztak
tunde001
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron