Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ismeri valaki Dr. Burik Zoltánt? Várom a véleményeket róla.

Köszönöm a segítséget.

J.

Kép
 


Szia Juditdora!

Én Burik dokinál szültem 2009 decemberében, nagyon megvoltam elégedve Vele!! Nagyon kedves, szimpatikus, képzett orvosnak ismertem meg. Sógornőm is Nála szült tavaly, Ő sem panaszkodott, sőt! Én jó szívvel tudom csak ajánlani midenkinek! Szülésznők közül pedig a Sámson Kati volt számomra a legszuperebb!

Sok sikert!


Szia Juditdora!

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Mindenben egyet értek Vele!

 
 

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz!
Szuper páros együtt!!!
Már jó pár ismerőst küldtem hozzájuk....mindenki meg volt elégedve!!!
:lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!

Én is Burik Zoltánnál szültem
Lelkiismeretes volt nagyon
A szülésznő a Wéber Zsófi volt,aki szintén nagyon rendes volt
Tőletek kért pénzt?

Kép


Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudtok segíteni a mobil számával?

Üdv.

velociraptor


Szia Velociraptor!

Privátba elküldtem a számot.

Üdv Vilcsibébke


Szia Vilcsibébke!

Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!Ha nem terhellek esetleg írhatnál róla,minden érdekel.

Üdv.

velociraptor


Velociraptor üdvözöllek!
Mi érdekel konkrétan?
....tegnap a barátnőm is Nála szült .....és Neki is nagyon bejött a "nyerő páros" mint Nekem és itt mindenkinek!
Jó éjt!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!

Konkrétan minden info érdekel!

Köszi

"Velo"


Én is nemrég nála szültem és csak pozitívat tudok róla mondani:)
 


Köszönöm "Epifunny"!

velociraptor


Sziasztok!

Légyszi, írjatok nekem Burik dokiról priviben! 26 hetes terhes vagyok, és most jelentette be a jelenlegi dokim, hogy átmegy a Szt Imre kórházba, ami rettentő messze van nekem Csillaghegyről. Most nézelődök új doki után. Olyan dokit keresek, aki empatikus, elérhető, ha valami gondom lenne, nem beavatkozáspárti. Érdekelne a doki elérhetősége és az is, hogy magánrendelője van-e és hol, és mennyi a tarifája. A Margit kórházról is szeretnék infot kérni, milyen a szülészet, milyenek a kórtermek, hogy megy a látogatás! Illetve írtátok, hogy van jó szülésznő is. Szülésznőt mikor kell felkérni, hogy legyen a választott szülésznőm, mi a módja, és mennyit szokás adni neki a szülésért?

Előre is nagyon köszönöm az infokat!

Üdv: Krisztiana
 


Sziasztok!

Anno én indítottam ezt a topikot és most már el is kellene mennem a Burik doktorhoz. Hol rendel és mikor? Esetleg magánrendelése is van?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Judit

Kép
 


Szia Judit!
Mobilon 99%-ban mindig eléred...hívd fel....hátha van már magánja...bár mindig bent van a kórházban...Nekem is kéne mennem....de Nekem a Margit kórház egyszerűbb Bebussal!
Pénteken amúgy mindig van a Vörösvári úti rendelőben délután!
Számát ha nem tudod megírom priviben ha kéred!
szia
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andi!

Kérném a számát priviben. Köszönöm szépen.

Judit

Kép
 


Sziasztok!

Én még új fórumozó vagyok. Nem sokat szoktam a neten lógni, de azért nézelődni, olvasgatni szoktam időnként.

Én a 13. hétben vagyok most, első babánkat várjuk :) Várható érkezése március 31.

Ugyan a negyedik kerületben lakom, de a Margit kórházba járok vizsgálatokra (az szimpi, én is ott születtem anno) :)

Burik Zoltánt kértem fel orvosomnak. De igazság szerint nem teljesen értem, hogy hogyan van ez. Azt mondta, rendben, vállal. De semmi többet nem tudok. Nálatok ez hogy ment? Megkértétek, hogy vállalja-e a terhesgondozást, és kész? Kicsit bizonytalan vagyok. Vagy menjek hétfőn a terhesgondozására a leletekkel és ennyi? Oda nem is kell bejelentkezni?

Vagy még korai a szülésről beszélni, hiszen még csak a 13. héten járok, és még tényleg messze van... :)

Bármilyen hozzászólást szívesen fogadok. Köszi szépen előre is! :)
 
 


Szia Hencus!
Hidd el...ha Ő mondta tuti vállal!
Terhesgondozóba nem kell bejelentkezni,de készülj fel...hogy sokan vannak mindig...és amikor kérdezik ki az orvosod,mond nyugodtan,hogy Burik....így a leleteid automatikusan ha elkészülnek...az Ő szekrényébe,fakkjába teszik be!
Mobil számát gondolom megadta már! :-)
Ő nagyon sokat van a kórházban...így szinte mindig el tudod érni....Nekem ez nagyon sokat jelentett!
Kérdezz...ha tudok segítek a válaszokkal!
Boldog pocakos hónapokat,gratulálok!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia kandi72! :)

Köszi szépen a válaszod. A mobilját még nem adta meg, de gondolom majd később. :) Hiszen még az elején vagyok.

Lenne egy újabb kérdésem. A terhesgondozóba egy-egy vizsgálat után érdemes menni? Te milyen időközönként voltál?

(Nekem a következő vizsgálat az AFP-s vérvétel lesz, utána a 18 hetes UH.)

Köszi a gratulációt! :) Én is gratulálok a két gyerkőchöz! (ha jól látom, akkor van egy nagy fiad Nátán, és egy kis babóca Belián) :D
 
 


Szia Hencus!
Köszi a viszont gratut....igen 11év korkülönbséggel van két fiam!
Azt kérdezed konkrétan,hogy a dokihoz kell menned a vizsgálatok után?-elvileg mondják a terhesgondozóban....hogy pl. eredményt a doktor úr közli,ill. vidd a következő kötelező vizsgálatra magaddal...ha a terhesgondozóban kapod meg-vagy a kiskönyvbe írják be!
-de szinte mindig megtalálod a kórházban,2perc ha oda mész ránéz a leleteidre és megnyugodhatsz,mert azonnal ír fel pl. vasat stb.
Afp után feltétlen kell menni hozzá és a 18hetes Uh-után is becsöngetsz a szülőszobába kihívatod,ha nem szültet...és megnyugtat!!!
Ha szülésznőt választasz ,majd mondja Ő is és ajánl valakit :-) .....Vele meg majd a szülés előtt fogsz sűrűbben találkozni!
Jó pocak növesztgetést!!!
Kérdezz nyugodtan----próbálok válaszolgatni!
Írhatsz privit is!
szia!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nagyon Köszi Andi a segítséged!

Egyelőre nincs több kérdés, de majd biztosan lesz. :)

További szép hétvégét!

Szió!

Heni
 
 



Sziasztok!
Burik Zoltánt szeretném szülészemnek - májusra várjuk a babát.
Sajnos sem a rendelőintézetben, sem a terhesgondozóban nem tudtam elérni.
Tudtok esetleg segíteni?
Köszönöm!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok.

Én is a Burikhoz járok terhesgondozásra,de még nem kérdeztem meg tőle vállalja e a szülést,és ha igen akkor mennyiért.

pipats: hétfőn 12-14 van terhesgondozása a Margitba, és úgy tudom pénteken 14-től van a Vörösvári úti rendelőbe.

Kép
 


Szia Ekriszta!

Árat nem fogsz hallani! -de nyugodtan kérdezz rá!:wink: :lol:
Csütörtökön van a Vörösvárin!

Boldog pocakosodást!
Andi :D

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Az ismerőseitek vagy ti mennyit (vagy mit) adtatok neki - ha nem túl indiszkrét a kérdés. És elfogadta?
Nekem soha nem volt fogadott szülész orvosom, a 3nál szülésznőt fogadtam akit régebbről ismerek,de ő már nem dolgozik a Margitba.

Kép
 


Sziasztok!


Most vagyok 12 hetes terhes. Tegnap voltam ultrahangon meg vérvételen mind a 2 helyen kérdezték ki a dokim de igazán nem tudtam rá válaszolni. Burikot szeretném felkérni dokimnak csak nem tudom hogy kell.
Mennyek be hozzá amikor rendel a vöröváriba és kérjem meg?
asszisztens elõtt meg lehet kérdezni?
Vagy van esetleg magánrendelõje?
Valaki esetleg meg tudná adni a telefonszámát?


Nagyon szimpatikus doki.
Kérlek segítsetek mert nem tudom hogy mûködik.
Elõre is köszönöm.
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 



Szia!

Nagyon szépen köszönöm a számot.

pusz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


sziasztok!

kandi72, te vagy a fórum pótmamája, nagyon köszönöm én is a segítségedet!

ekriszta!köszönöm az infót, beszéltem vele, most szabin van, 6án lesz újra, én akkor randizom vele, és mindent megbeszélek vele.

minden jót nektek, majd mesélek, milyen volt a mikulás :D

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok.

Pipats: én is 6-án megyek hozzá kontrollra.

Gondtalan pocakosodást és kellemes napokat mindenkinek.

Kép
 


Sziasztok!
Pipats!Köszi!Ááááá nem,csak nagyon bírom(lelkis és jó doki)-na meg a szülésznőjét Katit is!!!
Ha jönne a 3. tuti megint Velük csinálnám végig!!!!

Boldog pocakos napokat és akkor a 6.-ára sok szerencsét Nektek!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma teszteltem pozitívat! Holnap megyek Dr. Burik Zoltánhoz Vörösvári úti rendelőbe, hogy megerősítse, hogy minden rendben. Itt csak jót mondtatok róla, szinte biztos vagyok benne, hogy őt akarom orvosomnak! Nem várt baba, ezért is megyek ilyen korán nőgyógyászhoz! Ha minden rendben a babával, akkor szeretetben várjuk a vőlegényemmel! Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Larisa!
Gratulálok!
Gondolom még nagyon fiatalka terhes vagy a csíkot nézve :-) ....a tényt megerősíteni,meg tudja majd a dokink....látni még ilyen korán nem sokat fogtok!Nehogy csalódj....Nekem mindkét bébivel csak a 7.héten volt szívhang!Na de van,akinek már 5.héten is!
Sok sikert,majd gyere mesélj!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia kandi72!
Köszönöm!
voltam rendelőben, de nem rendel ma Dr. Burik Zoltán :( szóval Dr. Nagy Gyula vizsgált meg, csinált rákszűrést és elmondta, hogy még nagyon korai a terhességem. Kaptam uh beutalót, szóval nem lettem sokkal okosabb... én Dr. Burik Zoltánhoz szeretnék járni, mert vele eddig mindig megvoltam elégedve! Szóval néhány hét múlva, ha meglesz az uh, visszamegyek és remélhetőleg ő hozzá. Kicsit elvagyok keseredve, nem volt kellemes a rákszűrés és van uh szoba miért nem vizsgált meg ma? Szeretnék egy rendes dokit, főleg, hogy olyan sok rosszat hallottam, és a média is minden héten beszámol vmi műhibáról :(
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Larisa!
Nyugodj meg,az elején még kis sebezhető a terhesség,nem akarnak a dokik fölöslegesen zargatni!!!!....na meg,amint írtad kicsike a terhesség...ekkor még nem sokat láttál volna ma...hidd el,mindenki így van vele....azonnal és rögtön látni a bébit...de képzeld el...bébid még csak 1-2mm nem nagyon láttál volna semmit,csak majd azt látjátok,hogy szabályos a petezsák!-és az tuti!
Jaj igen-igen 6.-án van a doki csak....ha feljebb olvasod...írták a lányok!
Szedjél vitamint,ebben a ronda időben ne betegedj le!!!!Mg B6-ot,ha görcsölgetsz!

Kitartás!!!
*minden okés lesz!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Kandi!

Jó sok mindent nem tudok még, most olvasgatok minden terhességgel kapcsolatos dolgot, nagyon jól esnek a megnyugtató üzeneteid!!!

Vettem femibion800as kismama vitamint, ez elegendő szerintetek?

Jó8!
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Szia!


Én se tudok még sok mindent a terhességrõl stb.. De annyit tudok 2x voltam a Buriknál mind a 2x nagyon rendes volt. Utána eldöntöttem hogy öt szeretném orvosomnak és megtalálta ezt a fórumot. Aki kitalálta ezt a fûrumot örök hála neki így mellékesen. Ha írok 1 napon belül válasz van meg egy csomó olyan kérdésre megkapom itt a választ amiben nem vagyok olyan biztos. Kösz mindenkinek mindent.
Femibion800 -as vitaminról én még nem hallottam. Nekem mindenki a magne b6-ot és az elevitett ajánlották. Háziorvos, védõnõ és Burik is.

jo éjt
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 



Sziasztok!
Nyugi csajszik,csak pozitívan!

Femibion a legjobb...csak ugye drága...és ki tudja,ki szponzorálja a dokit!?Melyik gyógyszer gyártó cég!Azt fogja ajánlani,mikor Én mondtam,hogy Femibionzok....helyeselt....!De Én nem kértem tanácsot,eleven ezt szedtem,mert első orvosom ezt ingyen adta 3hónapig!

---és tény,hogy kevesebb a mellékhatása(hányinger-hányás-émelygés stb.)és mikor áttérsz a 400-ra,ami ugye omega 3 zsírsavat tartalmaz és ez okos babákat csinál....Én állítom,hogy így van...kicsi fiam kis okoska,egyszer elmondunk valamit-megmutatunk egy dolog működését....lefekszünk-felébredünk és emlékszik rá......na viccet félre téve....nem ettől okos tuti,de hinni kell valamiben!!!-és Én még szülés után fél évig a Femibiont szedtem,majd anyagi okokból áttértem az Eurovit-ra,mert az is zsírsavas.....na és azt szépen beszüntették....2hónapja nem kapok,de Elevitre váltottam...mert még szoptatok....és szeretnék baba vitamint szedni....
Szóval Én az mellett vagyok,hiába táplálkozunk okosan,nem minden gyümiben-zöldségben van meg minden!Sőt!
pl. keresztfiam beteg,speciális étrendet ehet csak és csak Magyar gyümölcsöt....citrus féléktől örökre el van tiltva,,,,holott az ember ha vitaminra gondol...egy narancs stb.

Kérdezzetek ,ha bébim engedi jövök válaszolok... ha persze tudok,de ne vegyétek okoskodásnak...ezek a gondolatok csak a kút fejemben vannak,nem törvényszerű,hogy mindenkinél működik....és nem vagyunk egyformák.....de ha segítek ezzel-örülök Neki!

Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!-ebben a ronda időben is!!!!!
Mg+ B6 kell ha pocak görcsöl,hogy tágulhasson a sima izmunk,nehogy előbb szüljünk stb....B6 meg a kobaknak is jót tesz!Tuti!!!

Szép napot!
Andi
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

A 3.babámat várom,az első kettőt a Kútvölgyiben szültem,de privatizálták ,és sajnos mostanra fizetős lett.A védőnőm a Margit kórházat ajánlotta,és a hozzászólásaitok alapján én is Burik dokival szimpatizálok.Valamelyikőtök meg tudná adni a mobilszámát?
Nagyon köszönöm!
Patrísa
vpatrisa
Budapest II. kerület
 
 



Szia Andi!
Nagyon köszönöm!
Patri
vpatrisa
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Én személyesen szeretném felkérni dr. Burik Zoltánt a dokimnak, de kíváncsi vagyok, hogy van e fix tarifája, kb mennyire számítsak? Tudom kicsit indiszkrét kérdés, de sok helyen min. 300ezres szülésekről olvastam, persze, ha ragaszkodnak a kiszemelt dokihoz!
Sokba kerül egy baba :( de igaz, hogy az egészségéért mindent megtennék, kifizetnék!

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 




sziasztok!
voltam a doktor úrnál, nagyon helyes volt, bízom benne, hogy a legjobb választás volt.
a piszkos anyagiak engem is érdekelnek...
:wink:

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Örülök neki! Mit mondott neked? Hány hetes vagy?
A pénzrõl beszéltettek?

Én hétfõn fogok vele találkozni! Kérdezek rá a pénzre vagy ne majd õ mondja? Ezekkel nem vagyok tisztában!
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


nagyon kedves volt.
most kezdtem a 18. hetet, megbeszéltük, hogy hogyan tovább, mik az általános teendők ilyesmit.
pénzt nem hozta szóba.
többektől azt hallom, nem kér, és ha jól értettem nem is nagyon fogad el.
ti mit tudtok?
mi volt krisztina89 a vizsgálaton?

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy mindegyikőtökkel minden okés!!!-és annak is,hogy pozitív a találkozás!!!
Boldog pocakos napokat!
Andi
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: