Új privát üzeneted érkezett!

Szeretnék érdeklődni ,ki mit tud Dr. Fülöp István meddőségi szakemberről?
Az eredményeiről főleg,és az árakról.

velociraptor


Szerintem jó szakember, bár úgy hallottam az inszeminációban nem nagyon hisz, én nem tudok olyanról, akinek sikerült ott az inszem. Lombikosról tudok, hogy sikerült.

Az inszem ára 100 ezer körül van gyógyszerekkel, a lombik 400-500 e körül. Nem olcsó, mert nem támogatja a tb.

Kép
 
 


Köszönöm kedves "vayacon"! Nekem is az volt egy levél alapján az érzésem ,hogy lombik párti.... viszont ha ott nincs tb. támogatás ,akkor nem az én emberem....
Mindenképp meg akarjuk kevésbé invazívan is próbálni.
Sok szerencsét neked holnapra!

velociraptor

 
 

Szia velociraptor,
ha még olvasod a topicod:

Mi az RKra járunk, és ahogy vaya írta neked kb 100E egy inszem. Viszont az inszemmel kapcsolatos álláspontját ugy mondanám, hogy ha nem akarod nem kell végig csinálni a 6 beavatkozást, még akkor sem ha nincs orvosi indok a lombikra. Választhatod a lombikot 3-4 inszem után, ha úgy döntetek, a nagyobb esélyek miatt.

A kivizsgálás szerintem körültekintő, a várakozási idő rövid. A vizsgálatokért (ciklus monitorozás UHval, Vérvétel nem kell külön fizetni) viszont a beavatkozások fizetősek. Stimus ciklusban csinál inszemet , így gyógyszer+beavatkozás ktg van. Ez összesen kb százE, ahogy Vaya is írta.

Én igazából magamon kívül csak egy lányt ismerek aki oda jár, így nem tudom azt állítani, hogy senkinek nemsikerült az inszem, annál is inkább sem, mert nekem sikerült a 2. a másik lányzónak is a 2. lesz a következő, és neki is sikerül reméljük!!! Ha így lesz, akkor Fülöp dokinak 100% lesz a sikerességi rátája, legalábbis ami az én ismeretségi körömet illeti! :wink: :wink: :wink:
 
 


Köszönöm szépen az infót! Emberileg mi a véleményed? A Dokiról,a helyről?

velociraptor


Szia Velo,

írtam egy regény, de elszállt.

Doki: halkszavú, nyugodt, szerintem jó fej. Fontos,h kérdezzen az ember, mert nyilván ő sem tud mindent kitalálni amire az ember kiváncsi. Empatikus, ami a ffi orvosoknál számomra eddig nem volt felfedezhető tulajdonság.

Asszisztencia: hangulatuk változó, általában kedvesek, de ha sokan vannak akkor nem mondanám. Szal nem az a kalkuttai teréz anya társaság, de mondjuk nekem sem stílusom a túlzott nyájasság. :P

Várakozás :Vérv-re 15 perc max, Uh-ra is 20-30, de az már tényleg a maximum.

Első konzi: Időpontkéréstől akár egy hónap is eltelhet mire tudnak adni időpontot.

Ez jut eszembe hírtelen, de ha esetleg kérdésed van szívesen válaszolok,ha tudok!

ÜDv
Beni
 
 


sziasztok.Érdeklődnék mi a gyakorlat az rk-n lombik ügyben az árakat nagyjából tudom de az idő amit szeretnék tudni.Tehát hogy egyből csinálják amit kell vagy időhúzás megy?üdv.Era

musika
 
 


Sziasztok!
Musika,nem húzzák az időt a klinikán.
Nekem az első nap már vért vettek le majd megvizsgáltak.
Kiderült,hogy azért nem jön a baba,mert endom van.
megműtöttek és azóta már túl vagyok egy sikertelen lombikon.
De a következő már sikerülni fog,mert sikerülnie kell. :D
 
 


Sziasztok lányok,asszonyok!

Örömmel értesítelek benneteket,hogy megnyílt Budapest legújabb komplex meddőségi intézete a VERSYS CLINICS Humán Reprodukciós Intézet. Ha felkeltette érdeklődésed nézd meg a honlapot: http://versysclinics.com/ vagy írj privit. Ha őket választod nem bánod meg, garancia rá a maximális orvosi szakmai múlt, odafigyelés, a mosolygós munkatársak


hát.......Dr. Vereczkeyről elég ellentmondó hírek sőt tények vannak.....

velociraptor


és azért egy normális honlapot összehozhattak volna

velociraptor


Olyan jó lenne, ha nem "halna" meg ez a topic...sorstársakat keresek!!!!! :(

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hiszteroszkópiát csinált valakinek Fülöp István? Mik a tapasztalatok?
 
 


Szia Judit!

Örülök, hogy írtál,nekem nem csinált, mert én előtte voltam egy HSG-n a Bajcsyba, ami állítólag sokkal fájdalmasabb.
Mivel az én vezetőim levannak záródva, ezért fájt is ...de amit a Fülöp doki csinál az sokkal kíméletesebb, Uh-s eljárás.

Sok sikert!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia!
Nekem volt már ultrahangos 1 hónapja, és sajnos kell egy hisztero is, hogy eldőljön, mekkora a probléma és ha lehet, egyből korrigálni is tudják. Az a probléma, hogy az orvos, akivel abban maradtunk, hogy megcsinálja, egyelőre elérhetetlen. Ezért próbálok más lehetőség után nézni, és Fülöp Istvánról eddig nagyon sok jót olvastam.
Az ultrahangos tényleg elviselhető. Mondjuk nekem jók a petevezetőim.
J.
 
 


Kedves Judit!

Szerintem nyugodtan rábízhatod magad a Doktor Úrra, mert én is csak jót tudok mondani róla.
Sok sikert!

Kata

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Köszönöm! :)
 
 


Sziasztok!

Judit!
Nekem csinált Fülöp doktor hiszteroszkópiát. Nálunk ő az ászok ásza. Profi, kedves és ez igaz minden kollégájára is. Olyan emberek, akik mindig csak mosolyognak. Érkezéskor, távozáskor, műtét előtt, műtét után, este, reggel és éjszaka. Bennem leginkább ez maradt meg arról a napról.
Semmit ne izgulj a műtét miatt, én később mondtam is neki, ha tudtam volna, hogy ez ilyen pite, akkor nem vártam volna eddig. Nem akarok hazudni, de talán reggel 8-kor megműtött és én délben már az asztalnál ebédeltem. SEMMIM!!!!!!!!!! nem fájt, egy szemernyit sem.
Nyugodtan rábízhatod magad. Sok szerencsét! :wink:

KépKépKép
 
 


Szia Bikfy!

Egyetértek Veled, én is mindig nagyon pozitívan távozom onnan.
Nagyon jó kis csapat!
Én most vagyok a lombik sűrűjébe, esetleg írnál magatokról?

Szép napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Judit én is csatlakozom az előttem szólókhoz
:D Fülöp doktor úr nagyon kedves, szimpatikus, halk szavú és alapos orvos, profi a maga területén.
Az eddigi alkalmakból ezt tapasztaltam
Nekem jövőhéten hétfőn lesz HYCOSY módszerrel petevezető átjárhatóságim.Tartok a vizsgálattól ugyan, de bízom a doktor úrban és remélem az eredmény is jó lesz :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!
Én azt mondom, az a másik pite dolog. Ettől sem kell félni. Persze azt is hozzá kell tennem, hogy nekem mindkét petevezetőm átjárható volt. Na persze én mint mindentől, ettől is be voltam tojva. De ezt is úgy csinálta a doktor úr, hogy mire észbe kaptam, már öltözhettem fel. Közben mindent magyarázott. Én előtte egy csomó mindent olvastam a vizsgálatról. Mindegy, gondoltam, mindent a gyerek érdekében. Fölfeküdtem a vizsgálóra és vártam a halált. :lol: Közben doktor beszélt hozzám, és egyszer csak mondta, hogy akkor felöltözhetek és megbeszéljük a továbbiakat. Nem is értettem, hogy lehet az, hogy nem kellett sikítani, nem kellett eláájulni, én élek és vége van. :lol:
Mikor nyomták a vezetőkbe a lötyit, akkor az picit feszített, de semmi egyéb dráma. Drukkolok.

Katapetra!
Örülök, hogy ti már ilyen szépen előre haladtatok, bízom a sikeretekben. Én PCOS-es vagyok, 2 éve küzdünk. Ciklusom elvileg normális, ám mégsem jön a baba. Nem baj, majd Fülöp doktor segítségével. Ő nagy mágus, mi feltétel nélkül bízunk benne. :wink:

KépKépKép
 
 


Kedves Bikfy :D
Köszi a biztató szavakat.
1 éve nem gondoltam hogy valaha ilyesmi vizsgálatom lesz..ill. egyáltalán meddőségi klinikára járok majd.Két spontán terhesség , aztán két ismeretlen okú vetélés..majd egy év sikertelen próbálkozás és már ide is értem...tüszőm biztos van, most is volt 20mm-es, láttuk az uh-n
a missed abortusokon dilepant kaptam...lerajzolta a doktor úr hogy a katéter sokkal kisebb átmérőjű mint a dilepan pálca..nyugtatott hogy ne aggódjak...a dilepan felhelyezés elég csípős érzés, bár orvosa válogatja. ha ügyes alig észrevehető...ha nem olyan mint mikor hirtelen becsípi valami az érzékeny vékony bőrt...aztán kisebb nagyobb görcsölés lehet...
valójában az aggaszt mi lesz az eredmény...van e összenövés a műszeres beavatkozások után vagy nincs...nemsokára kiderül.
köszi a drukkolást :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencikém!

Jajj, de jót nevettem rajtad. Tetszik ez a szöveg: egy év sikertelen próbálkozás és már ide is értem. :lol: :lol:

Érdekes, de valahogy én gyerekkorom óta érzem, hogy nekem ez nem fog simán menni. Ne kérdezd, miért. Nem tudom, ez jött belülről.

Nekem még csak véletlenül sem sikerül teherbe esnem, pedig nincs már technika, amit ki ne próbáltunk volna. :lol: Természetgyógyászok, kuruzslók és "tudósok" népes táborát támogattuk már anyagilag, most viszont azt mondtam, elég volt. Vagy Fülöp doktor, vagy senki. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2011.02.23 07:29-kor.

KépKépKép
 
 


Szép Reggelt Bikfy :D

Örülök hogy nevetésre tudtalak bírni :wink:
Remélem minden jól alakul Nálatok.
Én kicsit elvesztettem már a humoromat .Persze ebben minden benne van kezdve attól hogy eddig kellett várni a családalapítással , az összes többi történésig ami azóta ért és érni fog.
Most az izgat mi az oka az elmúlt évnek, hogy hogy lesz utána ha kiderül, még bizonytalan.
Most készülődöm , megyek dolgozni .
Este leszek.

Szép napot :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Szép napot! :wink:

Ne felejtsd el, a humor a legfontosabb. Akkor mit szóljak én a több, mint két sikertelen évemmel? Nyilván nem vagyok tőle vidám, de én azt állítom, sokat fejlődtünk ez alatt az idő alatt. Valamiért kellett. Még akkor is, ha ezt egyelőre nem értjük. :wink:

Keseregni viszont nem vagyok hajlandó. Nem is kétséges, hogy sikerülni fog. Itt már csak a mikor az, amit nem tudunk. Addig is csak vidáman! :wink:

KépKépKép
 
 


Jó reggelt lányok!
Ma voltam Uh-on, nagyon szépen alakul minden :D
PÉNTEKEN leszivás :lol: :lol: :lol:

Gondoljatok rám...péntek este jövök a hirekkel :)

Bikfy, érdekes tinikoromban én is megéreztem, hogy valami miatt az én keresztem e téren nehezebb lesz :roll:
De most már nem szomorkodom :D
Drága Fülöp Doktorunk elintéz itt mindenkit :lol:

Nagyon sok sikert kivánok nektek lányok!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Katapetra!

Hűha, akkor a péntekhez óriási drukk. Ekkor lesz a punkció? És akkor lehet, hogy hétfőn beülti?

Egyébként aznap én is megyek, lehet talizni is fogunk. :wink:


Mencike!
Hova tűntél? Nem azt ígérted, hogy este jössz? :wink:

KépKépKép
 
 


Katapetra!
Bocsi, látom írtad, hogy pénteken leszívás. Kicsit nehéz ma a felfogásom.
Úgy tűnik benyeltem valami göthösséget. Du. 4 óta alszom. Most kicsit mintha jobb lenne. Jó lenne megúszni a betegeskedést.

KépKépKép
 
 


Jó Reggelt! :)

Voltam este :D Viszont ma napközben nem leszek mert sok munkám van

Szép napot
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia Bikfy, akkor nem leszel mégsem pénteken? :(
ha mégis leszel én leszek az a lány (a sok közül), akit ágyon tologatnak, befelé, olyan 3/4 9 körül...
1/4 9-kor kezdünk :shock: :D Izgulok mér rendesen!!!!!

Ne legyél beteg légyszives!!!!!Most nem szabad!
Hol is tartotok? Mit mondanak milyen esélyekkel kezdhettek?
Vizsgálatok sűrűjében, vagy már van konkrét diagnózis!

Mencike!
Igaza van Bikfynek, NAGYON fontos, hogy a lelked is rendben legyen, mert egy kisbabát szerető személy nagyon sok mindenre képes, küzdeni, sirni, összeomolni, felállni.....de egyre soha sem: Lemondásra!
Ezért Neked is hinni kell benne, hogy lesz kisbabád!
Ahogy itt mindannyiunknak!

Nagyon szép napot mindenkinek, ZUGOLVASÓKNAK is :D :wink: :!:

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia Bikfy, akkor nem leszel mégsem pénteken? :(
ha mégis leszel én leszek az a lány (a sok közül), akit ágyon tologatnak, befelé, olyan 3/4 9 körül...
1/4 9-kor kezdünk :shock: :D Izgulok mér rendesen!!!!!

Ne legyél beteg légyszives!!!!!Most nem szabad!
Hol is tartotok? Mit mondanak milyen esélyekkel kezdhettek?
Vizsgálatok sűrűjében, vagy már van konkrét diagnózis!

Mencike!
Igaza van Bikfynek, NAGYON fontos, hogy a lelked is rendben legyen, mert egy kisbabát szerető személy nagyon sok mindenre képes, küzdeni, sirni, összeomolni, felállni.....de egyre soha sem: Lemondásra!
Ezért Neked is hinni kell benne, hogy lesz kisbabád!
Ahogy itt mindannyiunknak!

Nagyon szép napot mindenkinek, ZUGOLVASÓKNAK is :D :wink: :!:

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Katapetra!

Én pénteken bizti nem leszek, de hogy drukkolok neked ezerrel, az tuti. Pénteken temetik a nagymamámat. :cry:

Nekem eddig volt egy átjárhatóságim és egy méhsövény eltávolító műtétem. Természetesen mind a doktor úrnál.
Amúgy PCOS-es vagyok, szép magas vércukorral és inzulin rezisztenciával. Persze az orvosa elé legnagyobb kihívást állító fajtából. :lol: Gebe vékony, normál ciklussal, peteéréssel, Metforminra rendeződött hormonértékekkel.

Mivel azonban a kölyök nem jön, Fülöp doktor segítségét kértük. :wink: Hátha ő ügyesebb lesz nálunk.

KépKépKép
 
 


Drága Bikfy!

Őszinte részvétemet küldöm.... :cry:

Te is átéltél akkor sok mindent már...de jó, hogy nők vagyunk:D :?
De tényleg a lényeg, hogy nem szabad feladni...a dokink meg szerintem az ászok ásza!!!!És a nővérkék is nagyon ott vannak szakmailag!

Nagyon aranyos vagy, hogy drukkolsz.....ti most leltre vártok, vagy milyen vizsgálat, beavatkozás, megbeszélés következik?

l
Léleksimit küldök!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Katapetra!

Köszi a léleksimit. :cry:

Lányok, itt szakad a hó reggel óta, pedig én már a tavaszt várom.

Mi most kezdjük a herce-hurcát. Hétfőn megmondja talán a doktor úr, hogy merre tovább. Megbeszélés lesz egy asszisztens nővel, utána meg uh a dokival. :wink:

KépKépKép
 
 


Nagyon várom már, hogy mit mesélsz majd holnap. Biztos szép számú petikéd lesz. :wink:

KépKépKép
 
 


Szép estét mindenkinek!

Katapetra minden jót kívánok holnapra :D
Én is Kíváncsan várom a fejleményeket :wink:
Szegény Bikfy sajnálom amin Te is átmentél :( De a végére minen jól alakul majd :P
nem mondtam le, és a lelkem is háborog ennyi megpróbáltatás után. Így kicsit elegem van..,
Sajnos holnap is sok munka lesz a hóvége mindi ütős...de mindenképpen benézek legalább "zugolvasni " hogy vagy, mi van Veled. :)

Itt nem esett a hó, ellenben csúnya szmog van...
Jó éjt Nektek
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Köszönöm Lányok a biztatást!

Holnap mindenképpen jövök a hirekkel!

Mencike, örülök, hogy ilyen pozitiv vagy, igy is kell!!!!!
Hóvégére pedig kitartást!

Bikfy, én is kiváncsi leszek ám, hogy Veled mi lesz hétfőn :wink:
Lehet, hogy hétfőn én is megyek, mert elképzelhető, hogy akkor kapom vissza a babáimat :D
Mégegyszer köszönöm!!!!!!

Nektek is nagyon szép estét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Mencike!

Jó, hogy jöttél, bár sajnálom, hogy sok a melód. Nekem sem volt valami jó napom, kolléganőm 0 empatikus képességéről tett tanúbizonyságot.

Katapetra!
De jó neked, mindjárt itt a péntek reggel. :wink:

Én azért örülök, hogy nő vagyok, nem bántam meg semmit. Lesz nekem is babám, kicsit többet kell rá várnom. Nagy ügy. :wink:

KépKépKép
 
 


Kedves Bikfy!

Tojd le a kolléganődet, azért van hogy borsot törjön az orrod alá. Nevess rajta akkor ideges lesz :wink:
képzeld el mi egy nagy egyterű irodában vagyunk kb hatvanan és ezek 85% nő :( szokásos klikkesedéssel, pletykázással, saját tökéletességük teljes hitében..Őszintén ezen nem röhögni kell :wink:

Holnap remélem mindenkinek jól mennek a dolgok majd, főleg Katapetrának :D
Remélem végre a mi leleteink is meglesznek már, hogy tudjak időpontot kérni az andrológiára is. Már csak az lesz hátra meg a hétfői átjárhatósági..

Szép álmokat Nektek :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Hű, akkor nektek sem egyszerű ott az irodában.:wink:

Nekem nagyon jó fej főnökeim és tök jó kollégáim vannak, 2 kollegina viszont rettenetesen irigy, egyikük ráadásul IQ mínuszos. Igazándiból én vagyok a hibás. Szóra sem kellene méltatnom. Többet nem is fogom.

KépKépKép
 
 


Katapetra!

Látom, most itt vagy, gyere, mesélj!

Mi túl vagyunk az évtized leghidegebb temetésén. Leesett vagy fél méter hó.

KépKépKép
 
 


Közben már olvastalak máshol. Nagyon örülök a jó híreknek. :wink:

KépKépKép
 
 


Köszönöm Bikfy!!!! :D

Holnap tudom meg hány szerelmesem lett!!!!! :D

Most alszom, mert egy "kicsit" fáradt vagyok!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Jó reggelet 5-ből 4 szerelmesem lett :D!!!!!!!

NAYGON BOLDOGOK VAGYUNK!!!!

Hétfőn transzfer, akkor beszéljük meg, hogy hányan költöznek be :D!

Jó 7végét, lehet, hogy hétfőn talákozunk :d!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!:-)

húúúú nagyon szuper! Örülök neki hogy ennyi kis szerelmesed lett:-))

Kívánom hogy ilyen jól alakuljon továbbra is minden :D

Hérfőn du.17h-ra után kell menni az átjárhatóságira. Lehet hogy akkor Te már otthon pihizel:-)

Pihenj most is, soha nem volt ennyire fontos mint most :)

Szép hétvégét Neked!

Sziasztok :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,
köszönöm a biztatást hisztero-ügyben! :)

Mencike,
a hycosytól tényleg ne félj! Tudom, nehéz elhinni előtte, hogy egyszerű menet is tud lenni, de tud! (Én a nyáron tudtam meg, hogy egyáltalán van ilyen vizsgálat is a világon, tisztára rosszul voltam, majd mit hoz az élet? Hogy januárban nekem is kellett...) Én is mindent elolvastam róla előtte - csak hogy stresszeljem magam, de nem kellett volna. ;)

Katapetra,
szuper, hogy már itt tartasz!!! Remélem, minden simán megy majd!

Bikfy,
tőled azt szeretném kérdezni, hogy a méhsövény műtét után mit mondtak, mennyi idő a teljes regenerálódás? Úgy értem, mikortól lehet próbálkozni babával?
 
 


Katapetrám!
Szívből gratulálok a kis szerelmesekhez. :wink:

Mencike!
Minden okés lesz, csak nyugalom.

Judit!
Én úgy emlékszem, hogy az 1. mensit kellett megvárni és utána lehetett próbálkozni. Addig nincs szerelem, sem kádban fürdés. Azután ha jól emlékszem Fülöp doktor megvizsgált, menni kellett egy kontrollra és utána szabad utat kaptunk.

KépKépKép
 
 


Bikfy,
köszönöm a gyors választ! :) Megnyugtató, amit írsz. Volt, ahol 6 hónapot olvastam. 3 még valahogy tűrhető lenne, de 6?! Az 1 ciklus viszont egyenesen jó hír. Csak lennék már túl... ;)
Amiatt izgulok még, hogy arcualt uterus van a hycosys leletemen, nem septum vagy subseptum. Remélem, ez is korrigálható lesz...
 
 


Helló csajok!

Bocs hogy most írok, de csajos és fiús buliban is voltam ma este. Előbbiben jót beszélgettem, utóbbiban jót mulattam egyetlen nőként:-) soha rosszabb ne legyen.

Judit 29m kedves vagy köszi a nyugtató szavakat. Igyekszem magam nem stresszelni, de sajnos nehezen megy... nem tudom mi paráztat jobban az ismeretlentől való félelem vagy az eredmény...

Minde1 nemsokára túl leszek rajta..

mindenkinek szép álmokat megyek én is pihenni.

Sziasztok

:)
mencike
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron