Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Zsirikém:

Nem tudok oksat írni, nagyon átérzem a helyzeteteket. Én ilyenkor el tudtam volna menni a világ végére. :cry: :cry: :cry: :cry:


Jázmin:

Szurkolok tovább!!!!!

 


Csibe:köszönöm, rámfér és közben bízok, mert másképp nem megy....

Közhely és már milliószor mondtam ki hangosan és magamban, de most is csak azon agyalok, hogy MIÉRT ilyen rohadt nehéz?Miért nem vagyunk olyanok mint az átlag emberek?Miért nem sikerül pikk pakk?...Rohadt egy világ ez, néha kifutnék belőle. :roll:

Kép
 


Zsirikém!
Annyira, de annyira sajnálom!! Olyan nagy lendülettel indult... Ahogy itt a többiek is, szívből átérzem én is a fájdalmadat. Most már csak azt kívánom neked, hogy a természet rendezze el szépen csöndben a dolgát.
Biztos jót fog tenni, hogy ilyen hamar mentek az új intézetbe, hátha mondanak valami ötletet. Nálad inzulinrezisztencia nincs esetleg? Bocs, ha már volt róla szó, és tudnom kéne, csak én nemrég futottam ezzel egy újabb kört, és megint megerősítette egy újabb doki, h akinél van ilyen probléma, annál nem csak az lehet a gond, h nincs rendes peteérése, hanem a szervezet saját progeszterontermelése se jó,és ilyenkor hiába stimulálnak a lombikhoz és hiába kapunk utána egy vagon progeszteront, az nem ugyanolyan, amit a szervezet termel, és sokszor ez a gond a lombikosoknál, ezért nincs megtapadás. Én most ebbe kapaszkodom, mint egy utolsó szalmaszálba, h hátha, ha ezt kezeljük, akkor legközelebb más lesz a helyzet.
Csak azért említettem, h ezt mindenképp érdemes megnézetni, ha eddig még nem, pl. ezt megvizsgálhatják a csilivili új klinikán.
Sok puszit és erőt küldök neked az éteren keresztül :( :(
És hidd el, lesztek ti még így:
Kép

Adnav,
megértem, h te is nehezen indulsz neki egy újabb körnek, ismerős érzés...

Jázmin,
továbbra is nagyon-nagyon szorítunk neked, kérlek szépen, örvendeztess meg bennünket egy jó hírrel.....!
Neked pedig egy Kisjázmin, hogy nagyra nőjjön:
Kép [/url]

Kockásfülű

 
 

Sziasztok!


Jázmin:

Rendben vagy? Nagyon izgulok értetek bárcsak más is babás lenne itt, nagyon fekete báránynak érzem magam így, hogy Csibe itt van. Néha úgy érzem nincs is helyem itt köztetek.

Kockásfül:

Nagyon, remélem ez a kis kapaszkodó hozza meg a várva várt sikert.

Zsiri:

Rendben lezajlottak a dolgok?

 


Kockásfülű:de nagyon aranyos vagy, köszönöm!Remélek és bízok, már már magamtól is megijedek, hogy lehetek ennyire optimista.Próbálok minden rosszat kizárni a kis világomból.

Csibe:holnap reggel 8kor leveszik a vért és fél 1-re mehetek az eredményért, utána jövök az eredménnyel.
És nem vagy feketebárány, csak egy élő példa, hogy nekünk is sikerülhet!

Holnap koradélután jövök!

:wink:

Kép
 


Jázmin: nagyon várunk holnap a jóhírrel!!!!!!

Tegnap megjött a mensim, úgy tűnik megindult a tisztulás.

Kockás nagyon jól írod, én is annak örülök, hogy ha már így alakult, legalább a természet rendezze el a dolgokat, ne kelljen kórház... Úgy tűnik rendben lesz, viszonylag nagyobb görcsök és erősebb vérzés nélkül mennek a dolgok. Kedden felmegyek a vérvétlere, meglátjuk a számok is mit mutatnak.
Egyébként az IR-re volt szűrésem, inzulint néztek 1 éve, de teljesen normális volt. A progeszteronnal meg eddig sosem volt gond. A 3 spontán terhességemnél nem kaptam én semmit, az előző lombiknál meg progiszurit adtunk és azzal sem jutottunk semmire. Szóval nem látom át mi lehet a gond.
Tegnap megszült az egyik kolleganőm, és nekem is ez jutott eszembe, amit Jázmin írt, hogy miért nem lehet nekünk is ilyen problémamentes babavárásunk...
Folytatjuk a küzdelmet és szorítunk Jázminéknak ezerrel!!!!!

Zsiri
 


Zsiri,
én úgy vagyok vele, h hiába megértem, felfogom, elhiszem, h ez az egész teherbeesés egy nagyon bonyolult rendszer satöbbi, satöbbi, és nem lehet megmondani, mitől nem sikerül, amikor nem sikerül, de hiába fogom ezt fel az eszemmel, mégse tudok én se túllépni azon az örök kérdésen ilyenkor, mint most a te esetedben, h DE VAJON MIÉRT??? Gondolom, az illúzió miatt, h ha lenne egyértelmű válasz, akkor arra egyértelmű lépéseket lehetne utána tenni, így meg csak marad a bizonytalanság. Lehet, h el kéne vonulnom valami buddhista kolostorba, hogy megtanuljam türelmesen elfogadni, ami van, és ne akarjak mindent irányítani... :mrgreen:

Csibe,
nooooooooormáááááááááááális vagy??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
A fekete bárányok éppen arra emlékeztetik mindig az embert, hogy másképp is lehetnek a dolgok - és nekünk pont erre a reményre van szükségünk :roll: !!

Kockásfülű


Jázi annyira drukkolok!!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


HCG 436,5, azt mondta az orvos, hogy egyértelmű terhesség, nem befolyásolja az ovitrelle.Csütörtökön délben UH-n is megnéz.

:D

Kép
 


Jázmin!
jupiiiiiiii!
Gratula!
További jó híreket, nagyon szorítok!

Zsiri!
Bocsi, hogy csak megkésve reagálok: nem írom, hogy sajnálom, mert szerintem ez erre nem a megfelelelő szó, szóval inkább azt írom, hogy kitartás, a fájdalom idővel enyhülni fog, fel kell állni és menni kell tovább.
Ölelés

adnaV
 
 


Jázmin: ez szupeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon nagyon ügyik vagytok!!!!!! :D :D :D

Zsiri
 


Jázmin o yeeeeeeeee!!!!!!! Kép

Kép
Kép
 
 


Jázi!

Az idő rövidsége miatt: gratulálok! :D
Vigyázz magatokra.

Lulu
 
 


Sziasztok!



Jázmin:

Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrá!

Olyan de olyan nagyon örülök, kismami!

Kockásfül:
:oops: Igazad van, csak olyan hüle vagyok mostanába.


Nagyon depi vagyok, sok minden összejött de igyekszem átlendülni.
A jó hír: Novemberbe megyünk konzira a Kaáliba és Januárba indul a tesó project. Már most izgulok de nagyon.

 


Csibe: butaságokat ne gondolj, Te tartod bennünk a lelket, meg most már Jázmin is csatlakozik:))))

Tesóprojekthez már előre nagy kalappal, innen fogunk Nektek szurkolni és meglátod sikerül :D

Zsiri
 


Zsiri!



Már előre is köszi!

Nagyon várom mit mondanak nektek az új helyen, remélem te is beállsz a sorba. Sajnos, hogy nem rajtad múlik.


Jázmin:

minek köszönhető ez a csoda? úgy értem van valami praktika? :lol:

 


Jázmin,
nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon de nagyon örülök és gratulálok!!!!!!
Lehet, hogy ez nem is egy Kisjázmin, hanem egy egész csapat????
Kép

Szorítok továbbra is, szuper lenne még néhány fekete bari!!!
Kép

Na lepörgök a gugli képkeresőjéről....

Kockásfülű


Köszi csajok, köszikösziköszi! :wink:
Nehéz elhinni, még nem is tudom, majd talán a csütörtöki uh-n, ha látunk valamit.

Csibe:praktika?Ha viccnek vesszük, akkor a praktikám a győri kaáli főigazgatója.Valójában pedig az a mérhetetlen fájdalom, amit Jázmin babám elvesztése okozott másfél éve.Miatta, a hiánya miatt vagy nem tudom...talán az is benne, van, hogy a születése után teljesen nullának érzetem magam, mint nő, mint anya teljes csődöt mondtam és valahol magamnak és neki is be akarom bizonyítani, hogy igenis képes vagyok rá, hogy anya legyek.Ő mindig az első gyerekem marad, bárhogy is alakuljon.Nem tudom megfogalmazni ezt, nagyon nehéz.Csak azt tudom, hogy menni kell előre.

Nagyon remélem, hogy Csibetesóra nem kell olyan sokat várnotok, kíváncsian várom a fejleményeket és persze Zsiriékét is mielőbb.

Kép
 


Jázmin:

Teljesen természetes amit írsz és meg is értem. Nekem nagyon fiatalok voltak a babák de már embriók voltak, dobogott a kicsi szívük és mindíg eszembe jutnak és soha nem fogom elfelejteni őket.
Praktika: olyanra gondoltam mint étkezésben, pihenésben vagy mindent úgy csináltál mint normál esetben?
Tudom milyen hihetetlen és felfoghatatlan de majd ha a kezedben tarthatod na én még akkor sem akartam elhinni igen megtörtént én is anya lettem.
Ja igen és biztos sokat segített benne Jázmin is.

 


Csibe: persze, mindent ugyanúgy csináltam és csinálok.Bejárok az irodába napi 9 órát, háztartást vezetek, mindennap főzök, kutyázok...szóval erre nincs recept.Sokat iszok viszont, arra nagyon figyelek, hogy napi 2,5 meglegyen minimum.Persze nem kannásborból, hanem vízből. 8)

Kép
 


Jázi!

Gyere, mesélj már!!!

Lulu
 
 


Lulu:itt vagyok, csak elhavazva picit, igazából semmi nem volt, nem látott konkrétumot/konkrétumokat.A méhnyálkahártya nagyon vastag, 100 % a terhesség, de petezsáko(ka)t még nem lát.Hétfőn délben vár vissza, ha akkor sem látunk, vérvétel lesz, a hcg-ből tud következtetni a fejlődésre, addigra már többszörösének kell lennie.
Mondjuk mit vártunk ET+15-ön?A győri orvosom szerint, aki felhívott a héten, (!!!) majd ezután 2 héttel érdemes uh-n nézni, addig elég a hcg vérvétel, 10,000 felett javasolja csak az uh-t.

(igazából nem szeretnék senkit "bántani" a saját mostani dolgaimmal, úgyhogy valószínűleg itt nem számolok be róla, tudom milyen érzés, amikor epekedsz egy babáért, majd bele döglessz és nem sikerül, a másiknak meg igen...)

Kép
 


Jázmin: gyere inkább mesélj! Nekem legalábbis erőt ad, és egyáltalán nem bánt! Mindenkinek eljön az ideje, amikor megkapja, amire vágyik, erről egyikünk sem tehet és nem tudhatjuk, hogy kinek mikor érkezik el a várva várt pillanat! :)

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen és szerintem is korai még az az UH, majd az 5-6. héten már ott fog(nak) dobogni a szívecské(k) :D

Zsiri
 


Sziasztok!


Jázmin:

Szerintem is korai volt még az uh.. én ha jól emlékszel a pozitív vérvétel után 2 vagy 3 héttel voltam uh.-on és nem volt szív működés csak 2 petezsák. Az egyik kisebb, rá 2 hétre mentem megint akkor volt csak szív működés.

 


Csajok, tudom, hogy korai volt, már van tapasztalatom, de a dokimnak csak nem fogom azt mondani, hogy áááá, én nem jövök....
.Jázminnal 6 hetesen voltam uh-n először, és akkor egy szép szabályos petezsákot látott, nem is hívott vissza csak 12 hetesen.Csak szerintem így az évek alatt végigasszisztálva a dolgainkat valószínű úgy van vele, hogy inkább sűrűbben rámnéz.Én meg így nyugodtabb vagyok. :roll:

Kép
 


Jázmin!

Akkor ezek szerint nem Győrben voltál. Csak továbbra is légy ilyen pozitív, mint eddig. Dolgozni meg azért ne dolgozd magad halálra :wink:
Most nem ez a legfontosabb, ugye?
Mit kell szedned? továbbra is megy a tapasz?

Lulu
 
 


Lulu:Transzfer óta nem voltam győrben, itthon intézem a továbbiakat.Az utro megy napi 6, a tapaszt szerdán abbahagytam.És a vitaminok mennek, amiket javasoltak győrben.(cetebe 500+femibion)
Meló?Hát igazából én itt pihenek, otthon csak jövök megyek, teszek veszek egész nap, állandóan pörgök és mindig kitalálok valamit vagy bent vagy az udvaron, ittmeg csak ülök az asztalomnál és szó szerint pihenek.
:wink:

Többiek?Ki merre?

Zsiri:lelked hogy van?

Kép
 


Köszi, teljesen jól vagyok, és nagyon örülök a sikerednek! Mondtam is, hogy ennek így kellene működnie mindenkinél :D Annyi mindenen keresztülmentünk már, hogy most már ez a pici siker is öröm, valamint az, hogy ha már nem sikerült, legalább a kórházat elkerültük (nem kellett műsz.bef., vagy nem lett méhenkívüli).
Megyünk tovább, nem adjuk fel!!! Biztos vagyok benne, hogy eljön a mi időnk is :D Csak győzzem kivárni:)

Jövő kedden megyünk konzira az új klinikára, attól függ, hol folytatjuk. Ha nem győznek meg, akkor novemberben egyeztetés a Kaáliban, decembertől szurik, januárban beülti újra. Szóval nem lesz unalmas a tél. Addig pedig spontán sem hagyjuk magunkat :D

Zsiri
 


Zsiri,
jaj de jó, hogy lezajlott a dolog spontán! Biztos kíméletesebb is ez a szervezetnek, nem? Én legalábbis mindig erre gondolok.

Jázmin,
nyugodtan mesélj, persze, hogy nem mindig könnyű együtt örülnünk egy kismamival, de szerintem itt, egymás között ez máshogy van. Lehet, hogy ez nagyon csúnyán kirekesztő gondolat, de én így szoktam érezni, hogy akik annyit szenvednek egy babáért, mint mi, azok sikerének sokkal őszintébben tudok örülni. Nincs az az utálatos irigység, és "neki miért sikerül, nekem is járna (sic!)" érzés, amit tényleg nagyon nagyon nagyon utálok magamban, de nem tudok mit tenni, jön, ha valaki könnyedén, netántán nem is tervezetten teherbe esik a környezetemben... Máshol ezt le se merném írni, de szerintem ti megértetek, még akkor is, ha ti nem szoktatok ilyen "csúnya" dolgokat érezni, mert biztos jobb fejek vagytok....
A lényeg, Jázmin, hogy a te sikered és örömed nekünk itt erőt ad!

Kockásfülű


Kockásfüli:csakhogy megnyugtassalak, én sem vagyok jófej ilyen téren.Én ezt vállaltam az előző fórumon is, ahol azok a lányok voltak, akiknek meghalt a babájuk.Kaptam is nagyon okos, kívülálló anyukáktól rendesen, amiért leírtam, hogy mennyire fáj, ha más, spontán és normál kismamát látok, hallok, főleg, ha nekiáll panaszkodni vagy csak épp becsúszott a kölyök...Ezek a nagyon mélyen képzettek már egy cseppet sem izgatnak, bekaphatják.
Szóval ezek az érzések sok sok nőben benne vannak, csak a jóízlés nem engedi, hogy bevallják maguknak, másoknak meg aztán végképp.Lehet ámítani az embernek még saját magát is, de kérdem én, mi a fenének?Akkor inkább vállalom, hogy nem vagyok "jófej". De legalább őszinte vagyok.:wink:

Kép
 


Sziasztok!

Jázmin, Kockásfül:

Én is szaporítom a nem jó fejek táborát. Szerintem ezek teljesen normális érzések és le van ....... aki ezt nem érti meg.



Kicsit mesélek Csibénkről ha nem baj.

Nagyon nagy kópé a drágám, egyre többet csibészkedik. Ha rosszat csinál kiabál nekem: Anya: ejnye , ejnye. Majd megyek megnézni mit tett mert persze meg is mutatja és ott toporog ha mondom neki gyere csak ide. Majd pedig futás és nevet. Ma voltunk orvosnál és 99%, hogy nem örökölte a lisztérzékenységet tőlem. Ennek nagyon örülök, aranyos volt a dr. néni mert kérdezte : első baba? Mondtam igen és nagyon nagyon vártuk őt. Erre azt mondta látom a minőségre gyúrtak. Mondtam nem az egészségre de a minőség is jól sikerült.
Elég sokat beszél már és ügyesen utánozza az alap állatok hangját.
Szeret babázni és mondókázni, énekelni. Szombaton mentünk a Camponába vásárolni, indulás előtt megszerzett 1 szem krumplit.
Hát Kuplit vinni kellet vásárolni és bizony jött velünk minden hova. Majd láttunk egy óriás nagy Kapapájt ( papagáj). Azóta ez a sláger itthon, kuplit este kerestük apával hova rejtette de meglett a szőnyeg alatt a szobánkba, mostanában mindent oda rejt.
Na eldugultam mert már így is sok voltam.
Jó éjt!

Jázmin:

Jól vagy?

Zsiri:

Drukk holnapra, hogy valami biztatót mondjanak.

Kockásfül:

Teljesen rendben vannak ezek az érzéseid!

 


Zsiri:majd gyere mesélj mi volt az új helyen, várunk!

Csibe:köszi, igen, minden rendben, már mindkét picike petezsák látszott tegnap.
Krumplit???Ez jó.... :D

(ja és üdv a nemjófejek klubbjában!) :wink:

Kép
 


Sziasztok!


Jázmin:

Ez nagyon jó hír, akkor ikres anyuka leszel? Ez tök jó! :D :D :D :D :D :D

 


Jázmin: 2 petezsák? 100 %-osan sikeres PGD?! Hát ezt igazán megérdemlitek a sok trauma után!!!! :D :D :D

Csibe a kumplijával nnagyon édes! Egyem meg :D

Voltunk ma, nagyon jó benyomást keltett a klinika. Jövő hónaptól elindulnak a kivizsgálások, és pár hónap múlva már a labor is megkapja az engedélyt a CHG-s PGD-hez. :)

Véleménykérés: szerintetek kérjünk ki a Kaáliból leleteket? Odaadják "sértődés" nélkül? Spermavizsgálat is most volt, meg méhüreg feltöltésem is... Dilemmázok rajta... Nem akarnék rossz szájízzel eljönni onnan, ki tudja mikor kötünk ki újra ott. Szerintetek?

Zsiri
 


Sziasztok!


Zsiri:

Szerintem nem csinálnak belőle ügyet, meg azért mi és főleg ti nem egy egyszerű eset vagyunk, meg kell érteniük ha az ember próbálkozik mással és máshogyan.
Volt már mási is régebben aki kért ki leletet vele sem voltak undokok.
Szerintem nyugodtan kérdezd meg, a lányokat a recepción. K. Dr. is megérti én úgy gondolom.

 


Csibe, Zsiri:csak nyugtával a napot, egyenlőre ezek a hírek, de mi lennénk a legboldogabbak, ha így maradna.
És beszéltem a biológussal, nagyon örült és mondta, hogy normál esetben is mindig örülnek a sikernek, de ez egy nagyon egyedi eset, mivel az egyik embrió vitrifikált sejtből, a másik spontán nyert sejtből fejlődik és ráadásul PGD, szóval ez nekik orvosi különlegesség (lenne).LESZ!!!

Zsiri:ne érezd magad rosszul a leletek kikérése miatt, ezt meg kell érteniük, hisz nekik is a sikeresség a lényeg.Ha nem náluk, akkor máshol.Ne foglalkozz velük, csak magatokkal és hajrá, menni kell, haladni, másképp nem megy.
Amikor én faképnél hagytam Czeizelt és homlokegyenest a másik utat választottam egy picit "rosszul" éreztem magam...de ha az nem működött, akkor keresni kell a további lehetőségeket és nem szabad megtorpanni.Ha Cz-re hallgattam volna, még mindig hőmérőznénk és spontánkodnánk!!!
Én tiszta szívből drukkolok az új helyhez!

Méhfeltöltésem nekem is volt, altatni fognak, semmi fájdalom.

Kép
 


Zsiri,
én is dilemmáztam ezen, amikor pár éve elmentünk egy konzultációra a Klinikára, de a dokink a Kaáliban (Kovács P.) teljesen megértő volt, azt mondta, a helyünkben ő is meghallgatna más véleményeket. Nem mondtam, h konkrétan hova megyünk (sőt, igazság szerint azt füllentettem, h külföldre, mert én is ciiiikiiiinek éreztem.......), de nem is kérdezte. A méhfeltöltésről pl. amúgy is kaptunk leletet, amikor csinálták, de az egyéb dolgokról (hormonszintek, a beülti dokumentációja, amiből persze nem sok látszik, egy grafikonon pöttyök és firkálmányok) csináltak fénymásolatot (az eredetit nem adják ki, gondolom, kell nekik dokumentálni), és talán ki is kellett fizetni a fénymásolatot, de ebben már nem vagyok biztos.
Lényeg, h nem problémáztak a dolgon!
Vereczkey dokinál voltatok vagy másnál? Milyennek találtátok?

Kockásfülű


Szerdán este kórházba kerültem, tegnapra vége lett, műszerese befejezés volt.Nem tudjuk mi történt, ismét padlót fogtunk.Majd jövök.

Kép
 


Jázmin, nagyon nagyon nagyon nagyon sajnálom!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Miért csinálja ezt az élet?????? Annyira de annyira nem értem !!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsiri
 


Sziasztok!


Jázmin:

Miért ilyen ez az élet???????????????????????????? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Miért okoz ennyi fájdalmat, mások meg ....... Nem is írok semmit mert nem is tudok mit írni.
Legyetek nagyon erősek és én többet csak nagyon halkan fogok gratulálni sőt nem is fogok......... :( :(

 



Jázmin!
Vígasztaló ölelést neked és a párodnak! Nem tudok mit írni, csak együttérzésemről tudlak biztosítani, bár ez most nem sokat jelent!
Engedjetek most utat a fájdalmatoknak, ne gubózzatok be, sajna az sem segít, csak az, ha összekaparjátok magatokat és mentek tovább.
Menni, menni, menni és a végén LESZ EREDMÉNY!!!!!
Hinni kell benne, bár ez most gondolom csak olaj a tűzre, de hidd el, pár hónap múlva ismét fosz tudni bízni.
Szóval most sírd ki a fájdalmadat, sajnáld egy kicsit magad (ezen is túl kell esni), aztán előre.
8 sikertelen lombikon túl, hidd el, tudom miről beszélek.
Kitartás!!!!!

adnaV
 
 


Jázi!

Nem tudok mit írni. De ilyenkor szerintem nem is lehet.
Nagy ölelés neked és kitartást kívánok.

Velünk kapcsolatban. Nem jelentkeztem eddig, mert magam se tudom hogy legyen a további út.
Ami biztos, Gyuri bácsi féle teázunk és a magam részéről várom a csodát. Nekem is megadathatna egyszer... Csak egyszer...

Üdv:
Lulu
 
 


Köszi csajok. :oops:
Hallott valaki a leiden mutációról, mint nagyon sokszor előforduló, ám egy kaáliban sem vizsgálandó dologról?Ez egy véralvadási zavarral járó immunológiai-genetikai eredetű betegség.Tegnap egy babanetes szintén lombikos barát hívta rá fel a figyelmem.Elgondolkodtam rajta, utánanézek hol van rá lehetőség, állítólag pesten csinálnak ilyen vizsgálatot, potom pénzért.(valami 2000 forint)
Ez okozhat vetélést nagyon sok esetben, egyszerűen leválik a petezsák, magzat a méh faláról...Többnyire minden fájdalom nélkül játszódik le.Durva.Nekem sem volt egy csepp fájdalmam sem, csak 3.napra, amikor már műtöttek.Sok sok lánynak segített babához jutni, mert van rá gyógyszer, injekció.De miért nem szűrik ezt a kaáliban???

Lulu:én is ET+21-en kezdtem barnázni, ami orvosilag ugye a 6.hét...

December elsején hívhatom a kaálit , akkor tudnak adni majd januárra időpontot.

Kép
 


Jázmin!
Pesten az Istenhegyi úton meg tudod csináltatni a Leiden szűrést vérből, illetve vannak más helyek, ahol nyálból nézik ugyanezt. A 2 ezer forintot egy kicsit kevésnek találom, én talán 10 ezerért csináltattam. Csináltasd meg, semmit nem vesztesz vele, bár megmondom őszintén korántsem biztos, hogy bármi összefüggés volt a mostani "sikertelenséggel", de azért jó tudni hányadán áll a dolog.
Egyébként engem a Kaáliból küldtek át Leidenes vérvételre a 3. sikertelenség után. Szóval ez nem alapvizsgálat, de azért eszébe szokott jutni a dokiknak.

Tudom, semmi közöm hozzá, de a január nem lesz túl gyorsan itt?
Persze leginkább te érzed ezt, de azért lehet, hogy pihentethetnéd még 1-2 hónapot a lelkedet!
Kitartás!!!!!!!

adnaV
 
 


Adnav:köszi az infot, felhívom őket, annyit megér mindenképp.
A január még csak a konzultáció, majd utána kezdhetnénk ahogy a ciklusom adja magát.Nem, nem korai, menni akarunk, csinálni, haladni, egyszerűen nincs mire várnunk.A lelkem a kicsilányom elvesztése után már odalett, azt már semmi nem pótolhatja, de egy élő, egészséges baba enyhítené a hiányát és a fájdalmat, amit azóta érzek.33 leszek ma-holnap, minden kezelés 3-4 hónap, plussz ha valami közbejön...szóval nekünk most ez így jó, megbeszéltük alaposan, csináljuk, amint lehet.Lehet, hogy bután hangzik és úgy tűnik, hogy "rohanunk", de 2007 óta ezt csináljuk és kezdünk türelmetlenek lenni.Kocsiban voltam ma sokat, gondolkoztam egy csomót, hogy rossz ember volnék, valamit rosszul csinálok, ártok valakinek vagy mi a fene baj van, amiért nem adatik meg nekem/nekünk, mindannyiunknak itt...Ezek a feleslegesen önmarcangoló gondolatok kavarognak a fejemben non stop, amerre csak gyereket látok...

Kép
 


Sziasztok!

Csak gyorsba , mert Csibém beteg. Torok gyulladás, fül gyulladás ezekből a gyerekorvos csak annyit látott picit piros a torka, magátol rendbe fog jönni. Maszekhoz vittem mivel az én aktív csibém a szőnyegen feküdt és sírt. tudtam valami nem oké, ja és 38,4 volt a láza.

Jázmin:
Nagyon jó, hogy mehettek januárba . Leidenről nem is hallottam és nem is értem miért nem szűrik. Bár az igazat meg vallva manapság sok mindent nem értek és sok dologra nem találok magyarázatot. A tiétekre sem és arra sem, hogy miért alakultak nálam így a dolgok, csibe miért örökölte????????? Mit fog mondani ha elmondjuk neki ezt az egészet? Haragudni fog vagy megérti? Szóval sorolhatnám a meg érthetetlen dolgokat nap estig nem fogyna el. :(

 


Csajok, légyszíves javítsatok, ha valami nem stimmel!(előre is bocs, ha valami tévedés van)

Georól van valami hír???

Kép

Kép
 


Csibe: sajnálom a betegséget, jobbulsát Nektek!!!!

Jázmin: egytértek, új erőre kell kapni, mi is ezt a stratégiát követjük. Sajnos nincs értelme várni, az idő meg szalad.

Leidnet nekem is az Istenhegyin csinálták. Viszont ez a vizsgálat egy "3 gén" nevű vizsgálat, ahol 1. mthfr, a faktor 3 és a faktor 5. A faktor 5 a Leiden egyébként. Érdemes mindet nézetni akkor már egyben, ez a "trombózispanel" egyébként, úgy ahogy írtad.

Zsiri
 


Zsiri!
Azt írtad, hogy jó benyomást tett rád az új klinika. Azt nem mondták, hogy pontosan mikorra lesz meg az engedélyük a PGD-re? Másik kérdésem, hogy volt-e róla szó, hogy csinálnak-e petesejtfagyasztást. Én nagyon szeretném ha lenne, mert általában sok sejtem szokott lenni, ezért örülnék ha egy stimuval 2x is tudnánk próbálkozni.
Még egy kérdés, árakról nem beszéltetek? Csak hozzávetőlegesen érdekelne, hogy egy a sima lombik mennyibe kerül (Kaáliban 432 ezret fizettem), illetve a PGD ára hasonlít-e az Istenhegyi áraihoz (ha jól emlékszem 30e+sejtenként 10e)

Egyébként a Kaáliban simán lemásolják a leleteket, csak azt fogják elmondani, hogy csak egyszer adják ki őket, pótlást nem lehet kérni. Ne kérdezd, hogy miért, de még egy papírt is aláíratnak veled, hogy kiadták őket.
Sértődés nem volt belőle, nekem az orvosom abszlút támogató volt.

Mostmár én is gondolkodom a jövőn, a Fülöp féle kivizsgálásoknak a végén járok, ha terveim szerint alakul, talán márciusban újból belevágunk!

adnaV
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: