Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Tabu!
Nem szégyenled magad????
Neked tiszta a lelkiismereted???????
Hogy mersz egy EMBERT csupa nagybetűvel porig alázni????????
Mielött ide firkálsz beszélj azzal a több ezer édesanyával akik NEKI köszönhetik a világ legcsodálatosabb dolgát a gyermeküket!
Úgy gondolom, hogy te még életedben nem találkoztál és nem beszéltél vele az EMBERREL! Egy csupaszív, hatalmas tudással rendelkező szakembert gyalázol. Az országban a legjobbat!!! Több éves küzdelem után műtött meg, megmentette azt a méhet amiről 5 orvos már lemondott, és rá pontosan egy évre megszülettek az ikerlányaim. Olvass kicsit és rájössz, hogy mekkora hibát követtél el.
A konkurencia harc hatalmas, irigy emberek és korrupt intézmények aljas módon próbálják Vereczkey doktort sarokba szorítani, de egyedülálló tudását nem vehetik el tőle. Olvasni lehet bárkiről bármit, a te feladatod szelektálni. Javaslom, ha problémád van, keresd meg Öt, kérd a segítségét a nagyszerű csapatával biztosan pár hónap alatt megoldják a problémád és választ kapsz a kérdéseidre!
Azonban valamit ne felejts el utána!- itt ezen a fórumon az előző rágalmak kimásolásáért bocsánatot kérni!!!
Ha a magyar egészségügy olyan emberekből állna mint Ö nem itt tartanánk! A magyar állam sajnos a sufnituningot támogatja nem a tudást. Csoda, hogy szegény Vereczkey doktor még ebben a félresikerült országban küzd és nem külföldön arat! Minden elismerésem és úgy gondolom, hogy nagyon sokunk minden elismerése az övé.
Legközelebb gondolkodj mielött írsz!
Üdv: baba1973- aki ismeri az EMBERT!

Kép
 


Kedves tabu!
Én csak azért nem reagálom le ezt a hozzászólást,mert egyértelmű,hogy mire megy ki a játék! ÉS az is egyértelmű,hogy kinek /kiknek/ áll az érdekében! Furcsa,hogy csak azért regisztráltál,hogy ide-oda leírd ezt a sok badarságot.
A moderátorokat pedig megkérjük,már ha lehetséges,hogy lépjenek közbe az effajta hozzászólások törléséhez! Köszönjük.
UI: csak annyi,hogy aki a Vereczkey doktorhoz megy az nyilván utánanéz minden információnak,és ezeknek a tudatában választja ŐT orvosának. Nagyon köszönjük a segítségedet,de a te ismerőseidnek /akik hozzá mennének/nyugodtan mondd el az információkat,de ne itt ezen a fórumon,ahová azok jelentkeznek be akik sokat köszönhetnek neki!!!!
Mellesleg most igen nagy figyelem van a médiában róla a sok sikere miatt,érthető,hogy ilyen módon próbáljátok őt lejáratni, de én úgy látom,hogy tök sikertelenül!!! Foglalkozzatok inkább magatokkal!!!
Üdv:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


A Vereczkey elleni vádemelés, ami 88 asszony kihallgatása után történt nem felel meg a valóságnak? 88 hozzánk hasonló beteg nem hazudik. A bíróságon is meg fogják erősíteni a rendőrségen tett tanuvallomásukat. A büntetés súlyos lehet. Úgy tűnik vannak olyan betegek is akik nem szeretik Vereczkey doktort. Az ő véleményüket is ell kell fogadni.
Azok akiket a valóság érdekel menjenek el a nyílvános tárgyalásra és hallgassák meg saját fülükkel milyen szemét módon bánt egyes betegeivel Vereczkey. Ezek a betegek nem a konkurencia által felbujtott asszonyok, hanem olyanok mint ti meg én. Őszinte felháborodásukról mindnyájan meggyőződhetünk.
Én nem haragszom Vereczkeyre, mert nem volt és nem is lesz vele dolgom, de nem szeretem ha alaptalanúl bárkit is félistenként emlegetnek. Különösen nem az Ő esetében.
tabu
Budapest
 
 


tabu!

az viszont nagyon érdekes, hogy így összetudták szedni csak azokat akik "nem szeretik" V. doktort, sok embert be se idéztek kihallgatásra, engem se, amit nem bánok, hülyeségekre nincs időm.

Szerintem ha te nem haragszol rá, inkább foglalkozz magaddal, jobban jársz, több idő jut a családodra (is).

Szimpla rosszindulat amit csinálsz, csak Gratulálni tudok ahhoz milyen ember vagy. Kaális érdekeltséged van ? :lol:
vipaan
Aggtelek
 
 


Sziasztok! Bocsi,ha szerény tapasztalatommal belefolyok a témába, csak már rég olvasgatom a fórumokat.
Szerintem, ez a"tabus" dolog vihar egy fél pohár vízben.
Ha valaki lombikozni kezd, nyilván mindent körüljár, és mindenhonnan hall jót és rosszat.Nincs ez máshogy egy belgyógyászati gondnál se, csak ez nyilván intimebb, nagyon fontos ls itt sérülékenyebbek vagyunk, nem?
Sztem a hivatalos dolgoknak ha lehet is alapja(túl sok, túl konkrét ahhoz, hogy ne legyen), ez csak Vereczkey dolga, nem a kollégáié és nem a pácienseké!
Én is voltam nála konzultáción, és bár nem mellettük döntöttem,azt gondolom, ha valakinek szimpatikus a Doktor Úr és gyermeket tud adni Neki azt az sem fogja érdekelni, ha kirabolta a nemzeti bankot.
Tabu! Nem kötelező odamenni, és még egy....én a helyedben vigyáznék, mert én azt vettem észre, hogy ezeken a fórumokon a lányok egy része igen érzékeny(okkal) és pill.alatt kiutálnak.
Amit Te olvasol és hallasz azt hidd el más is.
De miért is akarsz bárkit ilyen erőszakosan befolyásolni, hova járjon? Ez érdekelne.....


Sok sikert mindenkinek:

Anna
annuska6
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Egy pillanatra ugrottam be, nincs sok időm szerencsére mostanában. Megszületett a második kisbabám Zénó Krisztián június 1-jén. 3530g-mal, 56 cm. Gyönyörűen gyarapodik, egy igazi zabagép. :-)
Nővére kicsit viharosan fogadta, de a Lili tornádó már kezd csitulni.
Újfent szeretnék köszönetet mondani Vereczkey dokinak és a szuper klassz csapatának.

Mindenkinek millió puszi:

Zsiby

Kép
Kép
 
 


Zsiby, ismeretlenül is szívből gratulálok...
annuska6
Kecskemét
 
 


Kedves Hugi
Van valami tapasztalatod Vereczkey doktor urral, esetleg a Versys klinikával? Mi az uj betegei kozé tartozunk, még mindennek a legelején járunk. Versys klinikán végzett lombik tapasztalatok érdekelnének..
Vendég
 


Én személyesen tapasztaltam vereczkey pénzéhességét. Elkérte az összes pénzünket, ígérgetett és így elvette az egyetlen álmomat, hogy valaha kisbabám legyen. Bárcsak soha nem mentem volna hozzá, hogy segítsen. Undorító volt amit művelt.
liliom35
Abony
 
 


kedves sorstársak!

maradt 6 db merionalom és 4 db gonapeptylem meg 1 doboz utrom, nagyon akciósan odaadnám ha valaki igényt tart rá. lejárat 2013!!! utro bontatlan!!!

írjatok priviben, még akár el is postázom!!!

sok sikert mindenkinek!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Nekem is pozitívak a tapasztalataim. Négy évvel ezelőtt laparotómiás műtétem, mert az orvos azt gondolta, hogy endometriózisom van. A szövettan sima sárgatest cisztát igazolt vissza, ami a hasüregbe volt. Két évig fogamzásgátlót ajánlott, hogy „biztos, hogy nem újul ki”, ezután sikertelenül próbálkoztunk, mert addigra már szerettünk volna kisbabát. A gyógyszer abbahagyása után fél éven át havonta többször jártam ultrahangra, hogy van-e tüszőérésem, eltelt egy év, semmi nem történt, az orvos mindig állította, hogy minden rendben, nyugodjunk meg. Utána orvost váltottam, elküldött hormonvizsgálatra, ahol mindent rendben találtak, amit az ultrahang is megerősített. Eltelt fél év, felkerestem egy harmadik orvos, aki ugyanezt monda. Februárban visszamentem a második orvoshoz, aki ismét ugyanazt mondta, viszont én éreztem, hogy valami nincs rendben. A barátnőm ajánlotta Dr. Vereczkey Attilát, március 14-én jöttem ultrahangra, ennek során kiderült, hogy mindkét petefészkemen 6-6 centis csokoládéciszta van, ami nem egyik napról a másikra került oda, de egyik orvos se vette észre, vagy legalábbis nem mondták soha, erre a mai napig nincs magyarázat. Április közepén volt a Versys Klinikán a laparoszkópiás műtét, Dr. Vereczkey Attila operált, ennek során maradéktalanul, szövődmények nélkül sikerült eltávolítani a cisztákat, megmaradt a petefészkem is, és a petevezetők is, úgyhogy szerencsére minden rendben, végre olyan vagyok, mint egy teljesen egészséges nő. A műtétből két hét után teljesen felépültem, egyáltalán nem volt olyan szörnyű, mint ahogy elképzeltem. Az orvosok és az ápolónők hozzáállása sokat segített, végig mellettem álltak, mindenben segítettek nemcsak fizikailag, hanem lelkileg is. Most ott tartunk, hogy augusztus végéig természtes úton próbálkozunk, és szerencsére ennek már nincs semmilyen akadálya annak, hogy megérkezzen a baba. Mindenkinek ajánlom a Versys Klinikát, nekem minden szempontból csak pozitív tapasztalataim vannak.
kicsiani
Budapest I. kerület
 
 


Szia!
Olvastam a hozzászólásaidat és nagyon megörültem, hogy annyi szemvedés után lett egy "kisördögöd":-))
Szinte ugyanazt az utat járom végig, mint Te:-((Szegedi vagyok kb 7 orvosnál voltam.Mind azt mondták, hogy egészséges vagyok! Aztán jött a Dr.Rose!Ott is azt mondták, majd a Versys.Itt ezt az új fajta embrió genetikai vizsgálatot javasolták, majd végül a Fülöp dokinál kötöttem ki.Mára meglett az eredmények háromnegyede.Tromózishajlam vizsgálatakor kiderült, hohy mthfr mutációm van mindkét allélen:-(((Melette pajzsmirigy autoimmun betegségem!De szerencsére még a hormonok rendben vannak.Fülóp doki mondta, hogy mivel 3 vetélésem volt nézessük meg az összeférhetőségit.De ugye most az épp magyarországon lehetetlen.Várni kell rá,hogy hogy döntenek az okosok:-((Mesélnél erről az ivig módszerről meg, hogy te a Fülöp doki projetét követted(gondolok itt a vitaminikra, nyugtatókra, gyulladásgátlókra, semicilin, dalacin)Szerinted a Fülöp féle módszer nélkül is születhetett volna gyermeked? Végül még annyit kérdeznék, hogy a Dr. Rose-ról hallottál-e valamit.Szegeden semmiképp sem szeretnék szülni.borzalom ami itt megy.Nincs elég műtő, fertőtlenító..stb:-(((És ugyan még nem vagyok terhes, de már most félek, hogy ennyi problémával, vajon hol tudnék biztonságban szüli.Nagyon köszönöm a válaszodat előre is.Lipták Alexandra
 


hú anyám, ezt el sem hisze, még el sem indult a fórum........

kedves velociraptor!
támogatom bandy hozzászólását, nekem két lombikot csinált vereczkey doktor mind a kettő sikeres volt, tehát nálam 100%-os, ellenben kaály professzor intézetével, ahonnan csak átpártolnak az ismerőseim, mert egy-két petesejtnél több nem érik és igen kevés az az ileltő akinek az államilag támogatott 5 sikerül ott. az én ismerőseim közü eddig egy párnak sikerült pedig általában a nőgyógyászok oda küldik a pacienseket, akik még nem tudják, hogy merre menjenek. de egyébként van kaálys fórum, talán ha oda írnál, az mindenkinek jobb lenne. ha tényleg lombikra vársz, úgyis az a doki lesz szent és sérthetetlen, akinél összejön a baba. nálam ez vereczkey dr -ról szóló mocskolódás már olyan uncsi mindig az ezer éves cikk felhozása. ha a cikk alapján nem mész hozzá, hát szíved joga, mindenki be tudja ütni a google-ba a nevét, mindenki el tudja olvansi azt amit akar, érdekes, hogy nem a dr vereczkey attila betegei vagyunk fórumot olvastad, ahol rengeteg anyuka írt, akinek sikerült ezt a csodás érzést átélni és akik mind ezt vereczkey drnak és csapatának köszönhetik.

egyébként már tuti ,hogy decemberben újra megyek a főorvos úrhoz, remélem addig még meg lesznek az eszkimóim és jöhet a tesó. szerintem egy-két ismerőssel biztos találkozni fogok a klinikán, akik szintén ragaszkodnak a megszokott team-hez, mert itt nem csak a főorvos úr van, azért ne feledkezzünk meg a többi szakemberről sem, na meg az emberségességről pláne, a családias hangulatról és a segítőkészségről sem. én még úgy nem tudtam senkihez fordulni, hogy ne álltak volna rendelkezésemre. én személy szerint nagyon szeretem a klinika dolgozóit is és nekik is nagyon hálás vagyok! vaószínűleg ezért nem is foglalkozom a lerágott csont cikkel! szóval mindenki tegyen a saját belátása szerint, oda megy, ahova akar, lényeg, hogy akik ezen a sza.... procedúrán mennek keresztül azért, hogy gyerekük legyen, ne ellenségként tekintsenek egymásra, mert ugyanúgy sírunk, ha nem sikerül, ugyanúgy örülünk, ha igen.
én személy szerint szeretnék minél több mindenkivel együtt örülni és megkérnék nagyon szépen mindenkit, hogy az undorító ellenségeskedést ne itt, hanem az élet más területén alkalmazza. itt inkább segítsünk egymásnak ötletek, tippek, kinek mi vált be és legyen minél több boldog család! és én e szerint élem az életem és próbálok minél több mindenkinek segíteni, akár melyik intézetet is választja!
 


Sziasztok! 
Segítsetek! 
Tudja valaki, hogy mi történik mostanság Kósa dokival? Mi nagyon szeretjük, és szeretnénk is kitartani mellette....de elég rosszakat hallottam róla mostanság.... 
Azt tudom, hogy már a magánprakszisa megszünt.....
Tényleg ki akar menni Ausztriába? 
Igazából az egyetlen olyan szülész, aki lelkileg, szakmailag odatette magát a szülésnél....nálunk mindig 100%-os volt....
 
 


Sziasztok!

Valaki végigcsinált már a Versys-ben petesejt donációt? Úgy értem, hogy aki kapott petesejtet? Leírná a tapasztalatait? Köszönöm!
jujii
Székesfehérvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron