Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Elvált vagyok. Új párommal nekifognánk a "babaproject"-nek, de úgy érzem nincs minden rendben nálam egy nőgyógyászati műtét és egyebek óta. 33 éves múltam, már a biológiai órám is ketyeg. :(
Olvastam az Istenhegyi Klinikáról, azon belül Dr. Gasztonyi Zoltán szülész-nőgyógyászról, de senkitől sem hallottam semmilyen személyes tapasztalatot Vele kapcsolatban. Azt sem, hogy mennyibe kerül ott a kezelés, illetve a kezelések. Hogy egyáltalán meg tudom-e majd fizetni.
Nagyon megköszönném, ha írnátok nekem ezzel kapcsolatban. Akár ide, hogy másoknak is hasznos legyen, akár privibe. Annyit találtam róla itt a babaneten, hogy rendes ember. De ezen kívül érdekelne sok egyéb más is.
Ha válaszoltok, az megköszönöm és mindenkinek jó egészséget és jó babázást kívánok!
Kata.
 
 


Szia Kata!

Én Gasztonyi doktor úrhoz járok, és nagyon szeretjük a férjemmel együtt. Mindamellett, hogy magabiztos és határozott orvos (vagyis nem beszél mellé, amikor kérdezel vmit, hanem képes a véleményét felvállalni), szerintem a férjeket is jól kezeli, ami egy meddőségi kezelés esetén hihetetlenül fontos, és tapasztalatom alapján erre nem sok orvos fordít energiát. Amúgy ha valami kérdésed van nála, tedd fel, mert különben azt hiszi, tudod :)

Mi 1 év sikertelen próbálkozás után mentünk hozzá (ez az egyetlen meddőségi magánklinika, ami tömegközlekedéssel viszonylag elérhető volt akkor), és nagyon alaposan kivizsgált, sőt, amit tudott, azt a tb keretein belül csinálta meg, nem pedig a magánlaborban pénzért (petevezeték átjárhatósági visgálat). Amúgy is sok labornál, ha lehet, ajánlja, hogy a Szent Istvánban megcsinálják tb-re, mi ezzel többnyire nem éltünk, a magánlabor gyorsabb eredményt hoz és nem olyan megalázó. Nekünk 4 inszeminációt csinált az első vizsgálattól számított 7 hónapon belül, ami nagyon gyors, ismerőseim magánrendelésen ennyi idő alatt csak 1-ig jutottak el, szóval nem vacakol, ami tekintve egy gyereket akaró pár türelmetlenségét igazán jó dolog.

Sajnos nem tudott segíteni nekünk, végül a Kaáliban kötöttünk ki, ahol a 3. lombikbabánk végre megtapadt, most a 29. hétben vagyunk, és a terhesgondozásra visszamentünk Gasztonyihoz. Praktikus, hogy helyben csinálja a genetikai ultrahangot is. Minden vizsgálatot megkapunk dvd-n, mindig van 4d is (csak átkapcsolja a gépet) ami egyébként csak akkor élmény, ha a pici nem bújik el (nekünk eddig majdnem mindig eltakarta az arcát, néha még a lábát is odatornázta, hogy ne nézegessük már).

Az árak a honlapon aszem fent vannak, ha jól emléxem az inszemináció 2 éve 25000/alkalom volt, de ha hozzáveszed a vizsgálatokat, amik kellenek előtte, lehet, hogy úgy már 40 körül lesz. A terhesgondozás 13000/alkalom, ez a nem olcsó kategória, viszont a 4d ultrahanggal együtt már egyáltalán nem drága. Nekünk nem voltak hormonális problémáink, így a gyógyszerek - nála, nem a lombiknál - nem voltak drágák.

A korod miatt ne aggódj, én 28 voltam, amikor belevágtunk, és mégis lombik kellett a végén, a meddőség nem kortól függ, csak az idősebben próbálkozók szeretik ezzel stresszelni magukat ;)
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron