Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

én az Istvánban szülök, talán a jövőhéten. Múlt héten, pont december 24-én mentem be ctg-re, mert így jött ki a lépés, de előtte gondosan megkérdeztem a szülőszobát telefonon, hogy szabad -e mennem akkor.
Sikerült összetalálkoznom Csűrös Erzsébet vezető szülésznővel, akinek finoman szólva is tűrhetetlen volt a viselkedése felénk.
Nagyon arrogánsan és fenyegetően beszélt velünk, többek között a kisbabánk állapotát, jólétét is az ő létezéséhez kötötte?! Amin egy nagyon jót röhögnék amúgy, ha egy burleszkban láttam volna egy filmben, de ez a valóság volt, és az én pici babámról beszélt, így elküldtem a jó fenébe.
Ezen a héten találkoztam a dokimmal, és beszámolt az alábbiakról; képzeljétek el, hogy Csűrös Erzsike kinyomozta, hogy ki az orvosom (én nem mondtam neki) és elment az igazgatóhoz, és bepanaszolta szerencsétlen dokit, hogy "nem igaz, hogy ez az orvos nem tudja kordában tartani a kismamáit, azaz Cs. Erzsi számára elfogadható magatartásra ösztökélni az összes kismamát, aki be mer lépni a felségterületére a 2. emeletre". Ez egy abszurdum. A dokit meg is rótták, PEDIG egy nagyon kiváló szakember, humánus és sokan szeretik és mellesleg a szülőszoba vezetője.
Hogy lehet ekkora szava egy szülésznőnek?!
Nem tudom mennyit tanul egy szülésznő, én klinikai szakember vagyok, lassan 9 éve járok egyetemre, de még így sem értem ezt.
Azt értem, hogy szegény Csűrös nagyzásos téveszmében szenved, de azt nem értem, hogy lehet ekkora hatalma odabenn?

Ha valaki ismeri, és esetleg van negatív tapasztalata ezzel a nővel kapcsolatban, kérem, írjon,
mert hogy én most kitaláltam, hogy írok egy szép hivatalos panaszlevelet a kórház igazgatónak róla, ami nem lesz pozitív véleménnyel a pályát tévesztett "kígyónőről". he-h

Persze, ha valakinek van esetleg pozitív véleménye, azt is el fogom olvasni.
üdv. Z

Üdvözlettel: A. Zita
 
 


Szia, nekem is hasonló tapazstalatom volt vele 6 évvel ezelőtt. amikor bementünk szülni, a folyosó kellet még maradnom mivel front hatására rengeteg szülés volt és az alternativ szülőszoba foglalt volt, én pedig arr vártam. sokat ugyan nem kellett de amikor bekerültemoda, már mki tudta h nem sok van hátra mivel teljesen ki voltam tágulva (nem tehetek róla ilyen a szervezetem én ennek csak örülök), erre ő beszólt h nem ilyenkor kell bejönni amikor már szülni kell hanem tiz perces fájásokal kell indulni minimum..hát ha épp nem kap el egy fájás elmagyaráztam volna neki h tiz percesekel indultunk és egy óra alatt mig beértünk összefüggő fájásom lett, és teljesen útra kész a kisfiam. utána is volt szerencsém róla rosszat hallani. Természetesen ha nyilatkozni kell akkor egészen más arcát mutatja,..és sajnos nem csak ő ilyen az istvánban! tisztelet a kivételnek! Annak viszont nagyon örülök h nem őt választottam szülésznőnek anno..
üdv, Cs.

Kép

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron