Új privát üzeneted érkezett!

Szeretnék véleményeket olvasni és és egymást átsegíteni a nehéz helyzeteken!

Kép
 


Szia Rózsa!

Jó lenne, ha beindulna ez a topic...már ketten vagyunk :-)

Mi tavaly decemberben kezdtünk egy másik intézetben, ahol sajnos ovulációs ind. akartak stimulálni...nem értettük, mert azon kívül, hogy a bal petevezetőm nem-, és a jobb nehezen átjárható(2009. 03-ban volt egy spontán terhességem-de ez méhenkívüli volt), semmi hormonális bajunk nincs...a párom is makk:-) egészséges!
Nehezítő körülmény volt, hogy külföldön dolgozik, és nem oly egyszerű hazaugrania macedóniából egy "légy ottra", emelett nem is olcsó mulatság.
Szóval ezért is váltottunk A R.K.M.K-ra, mert itt Fülöp Doktor úr emellett a feltételek mellett egyből lombikot javasolt.
Én február 11-én megyek vissza egy mesi előtti vizsgálatra, majd, amint megjön kezdhetünk.:-)

Veletek mi újság?

Szép Napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia!

Én még csak érdeklődnék mert majd mink is oda szeretnénk menni!
Nekünk is volt 3 inszemünk 2 éve és mostanáig sem jött össze a baba spontán sem és én úgy vagyok meg probálom majd őket!
Milyen a doki?
Mennyi időt kellet várni idő pontra?

Kép
 

 
 

Örülök, hogy írtál:-)

Az időponttal kapcsolatban, én úgy hallottam, -illetve tapasztaltam-, hogy kb 3-4 hét a várakozási idő az első konziig.
Mi jan. 28-án voltunk először, olyan előnyökkel indultunk, hogy megvolt már minden orvosi vizsgálatunk, ami kell egy esetleges kezdéshez....
A doki csendes, de nagyon kedves, ha van kérdésed, írd össze, őket, szívesen válaszol rájuk.
Ja és nem nagyon hisz az inszemben...nemtudom nálatok mi a probléma.....

Szép estét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Látom nem nagyon ír ide senki pedig jó lenne meg osztani a véleményeket!Mik a tapasztalataid?
Mennyit kell várni?Milyenek a körülmények?
Nálunk minden jó volt csak nekem a tsh volt magas.Most elkezdek enni a gynexet mert ez helyre rakja és ha menni kell hozzá akkor már az is jó lesz!Most történt velem hogy azt mondta az itteni orvos hogy el ment és jövő héten kell vissza mennem hogy teljesen kitisztultam-e szerintem kifogok mert látom.
Köszike hogy irsz!

Szép napot!

Kép
 


Szia!
Szerintem hívd fel őket nyugodtan és kérjetek a pároddal időpontot...ha ti is ilyen sokáig vártok már a babyre.

Tapasztalataim?
Mindent egy helyben megcsinálnak, vérvétel, spermavizsgálat..stb. nem kell rohangálni, ahogy előtte egy másik intézet miatt nekem kellett.
A nővérek kedvesek, de nem cukormázasak:-)....azt nem szeretem.
Tartják az időpontokat!
Nagyon körültekintő a konzultációnál felvett első anamnézis.
És nekem is a pajzsmiriggyel volt egy kis malőr....határértéken belül van 2, 01..de ez a kisbabaváráshoz kicsit magas.
De sebaj, a doki egyből felírt egy gyógyszert, ami 1-1 1/2 héten belül beállítja.
Bocsi az értetlenségemet, de hogy érted hogy kitisztulsz? a mesire gondolsz?

Várom válaszod!
Szép Napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia!
Arra hogy tünetek voltak babára és állítólag azt mondta az orvos ott is volt csak el ment.És a jövő héten kell vissza menni hogy minden el ment -e!Itt helyben voltunk.Most el kezdet enni a gynexet az rendbe hozza a pajzsmirigyet nekem is azzal van gond hogy a tsh magas.1,2, helyet 5,6 tehát lentebb kell vinni. És ez meg teszi a hatását mire oda kerülünk a Dokihoz.Kiváncsian várom majd a fejleményeket!De állítolag ez a Klinika nagyon jó eredményekkel büszkélkedhet!
Szép napot!

Szia!

Kép
 


Szia,
én is úgy hallottam, hogy nagyon jók a születési arányai a klinikának...

Sajnálom az elveszített babát :cry:
A pajzsmirigyed beállítása nagyon fontos, mert ha az nem működik 2 alatt, akkor a megtapadás sem lehetséges....
Ne félj, gyorsan beállítják, és akkor kezdhettek is....és nemsokára Te is kismami lehetsz! :)

Sok sikert! :wink:

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kedves Zugolvasók! :wink:

Gyertek, ha van kérdés!!!!!!! :lol:

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia!

Bocsika hogy nem írtam de nem nagyon vagyok gép előtt mert bele estem egy nyavajába és kegyetlen nagyon.tiszta láz vagyok szombat óta a mellkasom ki akar szakadni meg a torkom szét megy.
Nagyon vigyáz magadra ne hogy bele essél.Mikor kezditek a stimut?
Szorítok nagyon!

Ja igen gyertek és írjátok meg a véleményeteket!!!

Szép Napot!

Kép
 


De jó, hogy legalább Te itt vagy:-)

Sajnálom, hogy beteg lettél, pihenj, amennyit csak tudsz, orvosnál voltál már?
Igyekszem nagyon vigyázni magamra, nem vagyok oltáspárti(Inf., H1N1), ezért én inkább sok sok vitaminnal (Gravida, Femibion),ezek mondjuk kimondottan terhes vitaminok, Oscillococsinummal(homeopátiás gyogyó), és napi 2km futással próbálom átvészelni a téli nyavalyákat.Eddig bevált!

Pénteken megyek(11-én) egy mesi előtti vizsgálatra, megbeszélésre, ha az előző leletem(28-án vették le a kenetet)jó lesz, akkor jövő7en kezdek :lol:

nagyon izgulo!Szoríts kérlek, hogy zöld lámpát kapjunk a kezdéshez!!!
Jövök majd pénteken az infókkal :roll:
Addig is nagyon vigyázz magadra, gyógyulj meg, hogy mielőbb kezdhessetek Ti is!!!!
Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Érdeklődők, nem kell félni!!!!Gyertek , írjatok, kérdezzetek!

BESZÉLGESSÜNK!!!!!

Szép Napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Rózsa!

remélem már jobban vagy.......

Tudod én ma (szerda) voltam Fülop dokinál, és jövőhéten kezdünk!!!!! :lol: ahogy megjön a mesim. Kaptam egy csomó gyogyót, amelynek a felét ki is válltottam, a szuriktól egy kicsit félek, de szerintem hamar bele fogok jönni.
Szorítok, hogy mielőbb meggyógyulj!!!
Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok lányok!

Ma reggel beköszöntött piri! Szerdától indul a stimulációs időszak!
Uh, majd utána jönnek a szurik.....

Rózsa, remélem meggyógyultál...gyere, mert elvagy tünve!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Tudom el vagyok veszve nem nagyon vagyok nett közelben!
Hamarosan járok melózni!meg keresem a mellék munkát!!
Vagy valami jobban fizetős melot!
Örülök neki hogy ott tartasz majd kérek beszámolót mi a helyzet??!!
Mink most egyenlőre nem bírunk menni mert nem úgy alakultak a dolgok de lehet hogy ebben az évben mehetünk!!!
De látom még mindig nem mernek írni a fóromba!!Még igazán nem vagyok meg gyógyulva de alakul már.
Puszancs

Kép
 


Szia!
ma megvoltak az első szurik,,.....túl lehet élni :wink:

Szombaton kell reggel fél 9-re mennem UH-ra, majd jövök a hírekkel.
Neked pedig kitartást, és sok sikert kívánok!
Pusz

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia!
kíváncsian várom mi az eredmény!
Nekem lehet hogy nem kell mennem mert kaptam tegnap egy lehetőséget egy készítményt és Medőségi doki is ajánlja a betegeinek sőt ikrek is születek már sőt 200 baba ennek a segítségével fogant meg!
Pusszancs!

Kép
 


Szia!

Örülök, hogy lehet, hogy ilyen tortúra nélkül is sikerülhet!!!!

Én nagyon szépen növesztem a kis petéimet :) , 15 fejlődik összesen, a jobb, ill. a bal oldalon. Ez nagyon jónak számít!!!!
Holnap megyek újabb UH-ra, majd mesélek!

Pusza

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Teljesen újként üdvözlök mindenkit.
Mi is az RK-ra járunk, most februárban kezdtük.
Sajnos a valós környezetemben nincs olyan személy aki átérzi , megérti a gondolataimat, érzéseimet a helyzetemmel kapcsolatosan.
Arra gondoltam hogy itt talán van rá mód hogy beszélgethessek Veletek , hogy a kétségbeesésemből, dühömből ne váljék depresszió.
Rövid történet: 39 évesen két spontán terhesség, mindkettő vetéléssel műszeres befejezéssel végződött 8 héten. 1 év sikertelenség után kerültünk az RK-ra...
Aranyosak,kedvesek, néha félreérthetőek, kioktatóak. Ezt tapasztaltam..ma is.
mencike
Budapest III. kerület
 
 


elnézést véletlenül elküldtem a befejezetlen írást.
Érdeklődöm Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
mencike
Budapest III. kerület
 
 


húúúú kicsit dühös vagyok :oops: itt van időkorlát, ráadásul jó rövid?
visszaolvastam egy kicsit, aztán leírtam a saját tapasztalataimat és hogy hol tartunk a vizsgálatokkal..mikor elküldtem kérte a jelszót,én marha meg azt hittem hogy be vagyok jelentkezve..mert bevoltam hogy is írhattam volna akkor a többit :oops:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia Mencike!

Örülök, hogy jöttél!
Mi is először vagyunk a RK.K-án, és mi is a februári ciklussal indultunk, első lombikprogramban veszünk részt.
Én voltam Oep-es intézményekben is, hát van különbség....de ez érthető is! Nem bántás képpen írtam.
Én nagyon megvagyok velük elégedve, velünk mindig kedvesek, segítőkészek voltak, persze ha kellett megmondták a negatívumokat is, de ez szerintem így normális!
Nálam elképzelhetően pénteken lesz punkció, de a holnapi Uh-n derül ki a pontos dátum :lol:
Már nagyon várjuk!
Ti hogy álltok?

Szép Napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia Katapetra!

Örülök hogy válaszoltál, köszönöm :D
kezdőségem miatt kérdezem, mi az a punkció?
De jó akkor kb. 1xre indultunk :wink:
Én nem voltam oepes helyen. Legalább is ezen okból.
A két spontán terhesség 2009-ben az Uzsokiban volt mivel a dokim ott dolgozik. Velük teljesen megvoltam elégedve igaz oda az uh-ra kellett menni ill a műtétekre. Második vetélés után magamtól elkezdtem kivizsgálásokat csináltatni mert a dokim szerint nem kell csak 3 vetélés után.Mondtam neki hogy a harmadiknak nem vágok neki úgy hogy van rá esély hogy ua legyen a vége mint már2x.
Ettől függetlenül rendes volt segített hogy mindent tb-re megcsináljanak. Minden lelet jó is lett. Petevezető átjárhatóságit nem csináltattam mert 2x voltam várandós előtte közvetlenül.
Ám sajnos a 2010 év eredménytelenül telt el, hiába is időzítettünk az ovus napokhoz. Eddig megvolt a vérvétel és a sperma vizsgálat páromnak , nekem kenetek a tenyésztésekhez, 3 és 23 napi vérvételek, anti müller teszt. Még andrológia lesz a páromnak mert rossz lett a sperma eredmény a tavalyihoz képest, ill nekem lesz Hycosy uh-os árjárhatósági mert Fülüp doktor szerint lehetnek összenövések a missed ab-ok után. egyenlőre itt tartunk orvosilag.
De lelkileg kivagyunk rendesen. Az elmúlt évi időre történő együttlétek az eredménytelenség, a rossz spermaeredmény a sok fizetnivaló..az az igazság hogy kezdjük feladni..
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Kíváncsian várom mit mutatott az uh a mai napon Neked.
Remélem minden jól alakul

Szia :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia!

Hú, akkor ti is megjártátok a hadak útját..a lényeg, soha nem szabad feladni!!!! EZ nagyon fontos!
Milyen idősen veszítetted el a babákat? (ha tapintatlan a kérdésem, ne haragudj!)
Borzasztó lehetett ezeken keresztül menned, mennetek! Nekem 4 hónap próbálkozás után lett egy spontán terhességem 2009-ben, ami méhenkívüli volt :(mondanom sem kell, hogy padlót fogtunk..
Utána nagy csend, közben volt egy átjárhatóságim(HSG), ami borzasztóan fájt, de kiderült, hogy a bal oldal(a méhenkívüli miatt) teljesen zárt, a jobb oldal pedig csak többszöri nyomkodásra nyilt ki.
Na ez volt 2009 októberében........
És mi 2010 decemberében elmentünk egy oep-es helyre, ahol nagyon segítőkészek voltak, de a lelteim ellenére nem indulhattunk lombikkal. Ovulációs indukciót javasolt az orvos, majd ha azok nem sikerülnek, akkor jön az inszemináció, illetve a legvégén a lombik.
Nem értettük a férjemmel, mert tudvalevő, hogy nálunk az utak vannak lezárva, és nem hormonális a probléma.

Így végül váltottunk, és kerültünk Fülöp Doktor Úrhoz, aki egyből lombikot javasolt.... :)

Mivel nekünk a leletek már adottak voltak decemberről, így a februári ciklussal elkezdtem a gyógyszerek szedését, illetve a szurizást, ma egy hete tolom őket :)
De a doki szerint, gyönyörűen fejlődnek, így a holnapi Uh-n kiderül, hogy lehet-e pénteken punkció.
Punkció:petesejt leszívás
16 darab növöget bennem :)
a punkció után egy-két nap elteltével, miután szerelembe estek a kis katonákkal, viszaültetnek 2 manócskát, ez a max. az én esetemben (korom, és egészségügyi állapotomra való tekdintettel).

Utána jön a várakozás..... :roll:

Mindenképpen jövök a holnapi eredmény után :wink:

Nagyon sok sikert, és ha bármi kérdésed van, kérdezz bátran!
Ha valami Veled történik, akkor arról is szívesen olvasok!

Szép estét

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia Katapetra!
Te storyd sem semmi. Valószínű mindenkié megérne egy imát aki erre járt már.

40 évesen voltak a vetélések.Korábban nem voltam terhes, nem is akartam az lenni hiszem sem partner sem megélhetés szempontjából nem voltak meg a körülmények. Felelőtlenül pedig soha nem szabad babát vállalni szerintem.
Nem volt gond a teherbeeséssel akkor, pedig előtte évekig szedtem triodenat. Ahogy abbahagytam egyből összejött, aztán a második is fél évre rá. Nyilván nem ideális a 40 év, bár nem is lehetetlenség ahogy ez már sok esetben bebizonyosodott.

Igen sokszor értelmetlen dolgokat javasolnak az orvosok egyértelmű diagnózis esetében is. Ez nagyon dühítő tud lenni, pláne ilyen esetben mikor az ember egyébként is sokkal érzékenyebb ha gondok adódnak. Tudod 1x azt olvastam valahol hogy nem lenne ennyi meddő pár ha az orvosok jól élnének...vagyis jóval hamarabb és hatékonyabban lehetnek megoldani dolgokat ha nem a pénz dominálna sok esetben a dokiknál. Felesleges köröket futtatnak sokszor a beteggel ami plusz ktg és sok idő...

Nálam pl kiderült egy kis pajzsmirigy alulműködés mikor még magam kezdtem a kivizsgálásokat 1éve..persze ott is privat praxisban mert endokrinológiára bekerülni kb 4-5 hónap.
4x voltam annál az orvosnál, de soha nem volt képben ki vagyok miért jöttem, hol tarunk stb..viszont a lakása burkolásának a részleteit az én időmből telefonálta le 15000Ft/ alk-ért...mesélhetnék még reggelig ilyen storykat, ahpgy sajnos sokan mások is...
Látod ezért is van tele a púpunk az egésszel...ráadásul a párom sem könnyű eset..de ezt max priviben.
Várom a holnapi eredményeket :D
Válaszolni majd este tudok, mert holnap már dolgozom.
Addig Neked is szép estét és köszönöm a kedvességed hogy meghallhatsz és támogatsz.

Drukkolok! :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


jah azt elfelejtettem hogy mivel nekünk a legfrissebb lelet is féléves volt így elölről kezdték az egész kivizsgálást.
mencike
Budapest III. kerület
 
 


még valami..gondolom az nem jelent rosszat hogy az első vizsgálatkor februárban(16 ciklusnap volt) szép 20mm tüszőm volt.
Ha esetleg addig kiderülő más ok miatt nem lehet nálunk más mint a lombik akkor is stimulálni fognak ? Nagyon nem szeretnék túl stimulálást és abból adodó betegséget, pl.pcot . Ettől a sok gyógyszertől nem hízik az ember? Ez a másik amitől nagyon félek...
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia Mencike!

örülök, hogy irtál,kérdésedre válaszolva, ha még a kivizsgálások előtt álltok, akkor az lehet, hogy kb. 2-3 hét, normál esetben, persze ez lehet több, és kevesebb is.
Lombikkal indulni, csak a következő ciklusban tudtok kezdeni, de ha nincs meg minden lelet, akkor lehet, hogy csak az áprilisi mesivel...
És irtad, hogy a pároddal is vannak gondok, ami lehet, hogy lassitja majd a folyamamtot(gondolok itt gyógyszerekre).
A túlstimutól ne félj, mert nekem is elmagyarázták, hogy kapok majd egy olyan szuriadagot, ami arra vigyáz, hogy a tüszők ne durranjanak ki. igy is volt.
Hidd el nagyon alaposak, és nagyon vigyáznak majd rád :wink:
De amit muszáj végigcsináni, az mind értetek, és születendő gyermeketekért lesz!
Kitartást!

Nálam minden O.K. :D, pénteken punkció :!:
nagyon boldogok vagyunk :lol:

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia Katapetra!
szerencsére mh-ről is tudok írni mint kiderült..
Nagyon örülök hogy Nálad minden ok! :D ez nagyon jó hír, garatulélok.
Párom 1 évvel ezelőtti lelete tökéletes volt, azóta vannak változások amik a mostanit befojásolják...gyógyszert biztos nem fog szedni ezt egyértelműen megmondta.
Igazad van lassul a dolog mert a 3 napi vérvétel eredmény még 2 hét, és a korábbiak eredménye sincs még meg. Így a márciusi ciklust biztos buktuk.
Sajnos azt sem tudom a lombik mennyibe kerül. és minden részeredményt sem , mert nem mondják meg, majd csak a vágén a lelet kiértékeléskor.

Lényeg hogy Neked minden a legnagyobb rendben :D

Üdv
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Mh-ről???bocsi, ezt most nem értettem.... :oops:
Mikorra várod a mesit márciusban?
Mert a 3.napi, ill. az általános vérképen kivül, még egy vérvétel szokott lenni, ezt pedig a jelenlegi ciklusod 21-23. napján veszik le.
Ha kenet, rákszűrés, spermakép jó, akkor még indulhattok márciusban...
Nekünk az összeg vége 340ezer lett, szerintem már ez az alap, mert februártól emelkedettek az árak :? , mindegy azon már ne múljon!
Ehhez jönnek még a gyógyszerek, ami egy nagyon jól stimulálható nő esetében kb. 100ezer.
szóval nem olcsó...DE minden pénzt megér!!!!!!hogy kisbabáink legyenek!

És nem csüggedni!!!!!!!!!
Soha fel nem adni!

Gyere majd a fejleményekkel, nagyon szoritok Neketek!!!!

pusza

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Szia!

Most volt meg hétvégén....A 23 napi már megvolt, azzal kezdtük:-)Rákszűrés nem kellett mert volt 2010 októberi és jó is lett. Kenet ami meg van már bacterológia az jó, gondolom a TORCH is az lesz, tavalyi is jó volt.
Igen a reg díj 30eft lett febr01-től.
Igaz lehetett eü kártyára fizetni. Ha van más megoldás pl inszem , egyáltalán nem ragaszkodom a lombikhoz. Pláne hogy nem én fizetem hanem a párom...Eddig a reg.díjon túl az anti müller teszt volt 8ezer, a sperma 15 ezer, a HYCOSY lesz 50ezer és az andrológia 10 ezer. 113 eddig
egyenlŐre derüljön ki van e még gubanc a spermaleleten kívül. Utánna döntünk a folytatásról.
Ráadásul azt olvastam valahol hogy ha nem házas vagy bejegyzett élettársi kapcsolatban vannak a felek el sem végzik. Mi meg nem vagyuk egyikben sem .Hivatalos formában sem lesz nagyobb a szerelem...
Az mh. pedig munkahely rövidítve:-))
Köszi a lelkesítést, aranyos vagy!:-))jó lenne ha csak ezen múlna..

Szia
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Mencike!
Örülük hogy írtál látom elég sokat irtatok!Ha nem vagytok házasok akkor vinni kell közjegyző papírt hogy élet társak vagytok!Olvasom éppen nem semmi amin tik is keresztül mentetek!

Katepetra!
Olvasom hogy mennyi tüsződ van nagyon örülök neki komolyan!!!
És szorítok hogy pénteken legyen meg a be avatkozás!

Velem az az újság tegnaptól elkezdtem inni a terméket amiről írtam és lehet hogy 2,3 hónap és pozi tesztem lesz!
ha privibe elkülditek az email címeteket küldök valamit róla!Én még a pici babánknak is adni fogom!!Majd most már jövök és olvaslak benneteket!!Mi a helyzet veletek!!Puszi!!

Kép
 


Szia Rózsa 11!

Köszi az infót :D
Minden papírnak ellene vagyok..utálom a bürükráciát. :evil:
Majd meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok..még az apaságihoz sem kell semmi ilyen..ez is plusz nehezítés annak akinek amúgy sincs könnyű dolga..
Nagyon örültem én is Katapetrának :D azrt vannak örömteli hírek is.

Sziasztok :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Igen teljesen igazat adok neked!De anélkül a papír nélkül nem fogják meg csinálni!El kell menni a köz jegyzőhöz és az ír egy papírt ami kb 15-20 ezer ft!Ird már meg privibe az email cimed küldeni szeretnék valamit!Át gondolandó!Fel a fejjel!!
Pusza

Kép
 


Kedves Rózsa11!

Köszönöm szépen amit átküldtél, nagyon érdekes és ígéretesnek is tűnik. elgondolkodtató, lehet én is kipróbálom...van 1-2 dolog ami miatt használhatnám :wink:

Remélem Te is jól vagy. Majd mesélj hogy Neked használt e.

Köszi még egyszer :)

jó éjt, szia
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szép Napot!

Gondolok Rád Katapetre.Remélem lassan jelentkezel és szépeket írsz majd.
Nekem tvábbra sincsenek meg a leletek, azt hiszem belassult a dolog..csak újabb időpontot adnak mikor érdeklődjek aztán az ismét újabbat...
Ki tudja mi az neuroplazma és honnan lehet összeszedni? Mert ezt a leletem pozitív lett:-((
Ezeket hiűba kérdeztem nem mondták meg... :twisted:

Sziasztok
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia Velem minden O.K., 5 sejtecském lett, holnap tudom meg, hogy hányan estek szerelembe egymással.....

sajnos nemtudom mi az a neuroplazma.....de lehet, hogy a másik topicban a csajok tudják, ha gondolod szivesen megkérdezem.

Őszintén Sajnálom :(

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Katapetra!
Az nagyon jó várom mi a helyzet és hány naposan kapod meg őket?
Nagyon szorítok!

mencike:
neked küldtem privit!
én sem tudom mi az néztem itt a netten de sajna nem találtam semmit!

Velem meg az van hogy el hagytam a kávét pedig rengeteget meg ittam és úgy fiteb vagyok!És ez már biztos az Alveotól van!

Megyek puzsi mindenkinek!
Ja és nálunk tegnap reggel óta szakad a hó!!

Kép
 


Sziasztok!

Nagyszerű hír Katapetra, gratulálok :D Csak így tovább.
Neked is Rózsa 11, nem is jó az a kv:-)) bár én is ittam de mostmár csak néh, főleg mérgemben. A cigiről már rég leszoktam...

Marhaságot írtam nem neuroplazma, hanem ureoplazma...
bakteriális fertőzés amit pl. nyílvános mosóban is össze lehet szedni...hüvely gyullasát, méhnyak gyulladást és húgycső gyulladást okozhat. olyan tünete van mint a felfázásnak...Nekem egyik sincs legalább is tünetmentes vagyok.
Gyógyszerrel lehe kezelni kb 2 hétig kell szedni..
A tbi redmény mind jó lett...az anti müllert nem mondták meg, majd csak a doki ha lesz a záró konzílium. Addig rágatom a kefét hogy jó lett e vagy sem.
Gondolom majd hétfőn kapok gyógyszert az átjárhatósági után...csak nem várnak a konziig vele...mert az még hetekbe telhet és addig ki is kúrálna a gyógyszer...
Katapetra pihenj sokat , rád fér :D
de aztán gyere és mesélj, kívncsian várjuk

Szerencsére itt nem esett a hó..még
szép estét: Sziasztok
mencike
Budapest III. kerület
 
 


elnézést a helyesírási hibákért...kicsit kapkodtam...
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hahó Valaki! Hova lettek a Róbertesek ?
Hol tartotok ? Ugye jól vagytok ?
babus66
Budapest
 
 


Ki tudja? Miért nem látok kismamákat a Róbertben ?
Talán külön időpontokban járnak, mint az ilyen elővizsgálatosok mint mi ?
Hú, utoljára amikor ott jártunk, nagy volt a pörgés... :o
babus66
Budapest
 
 


Szia(sztok)!:) Részemről vagyok, mint "Róbertes",de még csak készülök ott szülni. Izgulok is rendesen-27.hét. Nem tudjátok,hogy mennyire "éri meg" választott szülésznővel szülni? Ő van velem végig. De megmutatja majd utána, hogy hogy lássam el a babát? Vagy ezt megteszi az ügyeletes is?Elméletileg most dec-benmegyünk megnézni a szülőszobát, de azt sem tudom, mire kell figyelni. Mindenesetre sajnos a családi szobát és a fürdőszobást is drágának tartom :( +80 lenne,ha jól tudom, hogy a leendő apuka is ott alhasson velünk :S Amúgy csak látogatási időben jöhet? És hol lesz a baba? Végig velem majd, amíg bent vagyunk vagy "csak" etetésre hozzák oda? uhhhh, kezdődő kétségbeesés... :)
hedi84
Budapest II. kerület
 
 


Hello....gondolom azota megszuletett a babuci es minden megy mint a karikacsapas!

En 2011 Juliusban szultem a Robert Karoly Maganklinikan de velunk rendesen kitolt a klinika .... A vege + 3 nap lett a Madarasz utcai korhaz koraszulott osztalyan (egy 41. Hetre szuletett 4600g-os makk egesszeges babaval!)
A klinika jo, ez tenyleg igy van, de trukkoznek rendesen (idokozben kiderult hogy nem en vagyok az egyetlen aki + 3 napot rahuzott a masik korhazba.....anyagi okok!!!! Gal doktorno gyerekorvos errol biztosan tobbet tudna meselni)
Szoval nekem a klinika semmivel nem tudja kompenzalni ezt a + 3 napot es azt hogy a makk egesszeges gyerekemet "RUTINBOL" megrontgeneztek 4 naposan, szetszurtak a venajat es ultrahangoztak feleslegesen!
Szerintem undorito amit csinalnak azok utan hogy az ember egy kisebb vagyont kifizet nekik!

Szuljetek ott, mert tenyleg jo de ha a hazautazas napjan at akarnak passzolni a korhazba akkor kerjetek el a leleteket es ha ott, akkor nem tudnak ilyet produkalni akkor vigyetek haza a gyereket!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Úgy látom, nem nagyon pörög ez a topic... Keresgélek a lehetséges intézetek között, érdekelnének a friss, 2013-as vélemények. Ha van köztetek "jelenlegi" Róbertes, tudunk beszélgetni? 
Addig is, szép napot!


Kép
 


VigyorHalihó! Ha annak tapasztalatok,légyszi írjatok!!! Köszii!
 
 


Lepke 83: En most szultem ott 12 napja...mire vagy kivancsi?
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron