Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és még valami:
Zsuzska!
Megírod, hogy mennyi van még vissza a következő körig nálatok???
mert szokás szerint nem látom a vonalzódat!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: de csak a tiedet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kubukám!
Hogy vagy????? :D
csomót gondolok rátok ám!!!! :D :D :D :D :D

Béku!
Ez tökre olyan színű, mint a kocsitok? mert valami ilyesmi rémlik színben a babakocsival kapcsolatban is, de azon más a minta, nem???? vagy rosszul emlékszem??? :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter, síróst mindjárt csinálok... most zendített épp rá... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Bocs, nem akartam bevonzani :D
nyilván a laptető tehet róla :D

osztozzunk mindenki amire szeretné :)

pedig megígértem, hogy nem írok, ha már a sokadik hsz vagyok :?

eszter82
Budapest
 
 
 
 

 
 

Jajj Sajti!
Majd alkalomadtán dobsz egy táblit? :D
úúúgy le vagyok maradva nevezetes nap-ügyileg :?

mikor indul a mandula nálatok? csak hogy tudjam, hányat kell még addig aludni :D úgy megszoktam a visszaszámlálást :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


A zajt tessen hozzáképzelni.... :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


éééédes :D
ilyenkor is meg kell zabálni...olyan kis vígasztalni-valóan tudja előadni :)
komolyan ....tündérke :D

Nektek pedig egy ajánlatom van...azaz 2-2 :D

Kép

jó kis füldugók :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


úú, de nagy lett...így nem fér be a fületekbe :roll: :shock: :roll: :shock:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


ÁÁÁÁ, mot megpróbáljuk levinni sétálni... talán elállt az eső, a kocsizás meg be szokott válni.... persze felszerelkezünk esővédővel is, de hátha beválik.. mert már őrjöng.. megyek is öltözni... majd jövök csá :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Andi: éééédes!!! :)
Vendég
 


űűűűű, Béku!
Nem tudom miért, de sokkoló a hátra lévő 18 napot látni a vonalzódon...persze jó értelemben :D
hihetetlen, hogy így elszaladt az idő... tisztán emlékszem rá, mikor jöttél a hírrel, hogy ott lapul bent Majácska a pocakodban :D és most mindjárt megérkezik.... elképesztő :D
Nagyon várom már, hogy látogathassunk :D (és jól meggyömöszkélhessük Maját) :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter: jujj,én is úgy várom!!
Most kevésbé fájdogálok,úgyhogy nagy lendülettel vetettem bele magam az itthoni dolgokba,még némi pakolászás,takarítás,almalé gyártás :) :)

Sok az energiám,csak ne állítana meg néha a keményedés ;)

Nagyon szeretném már Maját látni élőben :D El se tudom képzelni még most sem,hogy napokon belül egy igazi hús-vér csecsemőnk lesz! :oops: :D :D :D :D :D :D

Hiába mocorog idebent,az agyam még nem tudja,hogy az egy baba :) Nagy meglepetés lesz neki :D
Vendég
 


gyerekem leadva anyósnak, sóginő meglátogatva még mindig nem indult meg a szülés , ma van +10 napos túlhordásban ha nem indul be reggel császározzák, mert nincs beállva a gyerek a szülőcsatornába és tök kemény a méhszája.... szegénykém sajnálom.
megyek takarítok meg főzök és várom a családom, aztán meg befőzés:)

kubu
köszike télen "zabálni" fogom amit berakok most :) :) :)

házra visszatérve , találtunk valamit most nagyon örlődünk rajta , hétfőn megyünk önkormiba hogy mekkorára lehetne bővíteni vagy melyik irányba??? aztán ha tavaszra lenne pénzünk, visszakapnánk a kölcsönadott hiteleket akkor nekikezdünk bővíteni tavasszal....
akkor viszont 30nap és költözés ami valljuk be marhára nem hiányzik most mert már pihennék de mégis a tél már a sajátban lenne, igaz most még kicsi lenne de majd lesz nagyobb is :)

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 


Iza még így is gyönyörű, pláne képen, ahol nem hallani. :) Barbus is nagyon hisztis ma, délután ugyan aludt egy kicsit, de már megint nem akar enni. A hajszárítónál tényleg a zaj a lényeg. De ez is elmúlik egyszer, kitartás.



 
 


sziasztok,

a mi napunk Andiékéhoz hasonló... Balázs ordít, eszik, alszik.
szegénykém napját a csodálatos őszi :-( időjáráson kívül szerintem az is nehezíti hogy két napja voltunk a 2hónapos oltáson és kicsit úgy látom fáj neki az egyik oltás helye.

Kép Kép

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
 


Zsuzsó: remélem gyorsan begyógyul az a sebecske,és megnyugszik a kis Balázs! :)
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

talán a frontok is rátesznek egy lapáttal,szerencsére én max. a hangulatomon érzem a frontot,de nem fáj tőle a fejem,vagy ilyesmi, azt majd a melegfrontnál érzem szerintem.... :roll:


Ancsiról semmi hír?
Vendég
 


Hahó Mindenki!!!

:oops: :oops: :oops: Olvasok én, csak nem írogatok ide már annyit... Inkább FB-ra, azt megkedveltem, mert gyorsabb, naprakészebb, meg tán jobban lehet ott kommunikálni. Igaz, ott sem vagyok minden nap, de követem az eseményeket!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sajt@ 2011.08.01 20:56-kor.

Pá Drágáim!
 
 


kukk,

ZSUZSÓ,
THUJA 30 CH LEGKÖZELEBB OLTÁS UTÁN, KIVEZETŐNEK 1X5 GOLYÓ.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Mia:
HALK GRATULÁDÉÉÉ!!! :) Padlót fogtam!!! 500-as HCG?! Húúúha!!! :)

Magnólia:
Jajj, legyen már szívhang is!!! :) Gratula nektek is!!! :)

AQndi:
Csecsemőszűrés az minek Izánál? Jó kis csaj, nincs neki kutyabaja sem, egészséges mint a MAKK! :)

Zsuzsó:
Bazsi nagy huncut, hogy vizeletterápiával kúrálta az ortopédust! :DDD

Rita:
Sz nagyon jó fej, beszéld meg vele a hogyantovábbot, biztos vagyok benne, hogy azt tesz/ajánlja majd nektek ami számotokra a legjobb megoldás. Ha Z a tuti ebben, akkor hozzá irányít, ha ő is ért hozzá, akkor arról is tájékoztat majd. A döntést pedig tuti rátok bízza.

Eszter:
GRATULA!!! Hajrá suli!!! :)

Lukácsné:
Majd gyere a ház-infókkal, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondtak az önkormiba. Szorítok nagyon!!! :)

Estrella:
Zsombit tornáztatjátok majd és minden rendben lesz! :)
Azért tényleg gáz, hogy mindenért fizetni kell, hiába vonják a tbj-ot...

Rodina:
Isten Éltessen Sokáig!!! :)

Béku és Carla:
Nem lehet betelni a pocitokkal, nagyon szépségesek vagytok!!! :)

Én jövő pénteken megyek Sz-hez, talán már indulhat is a szurka!

Pá Drágáim!
 
 


Sajti!

köszi a táblit :D

szuper :D már pénteken???? na, ez aztán a jó hír! belevetjük magunkat a pocak növesztésbe de nagyon :D :D :D

Zsuzsó!
Sajnálom, hogy Nektek is nehezen telnek a frontos napok, meg az oltás is :(
remélem hamar rendeződik mindenkinél :)

Ancsi tényleg gyanúsan csendben van...vagy csak nem hallatszik el idáig a szülőszobából a hangzavar :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


szasztok csajok !

Béku,
várom a hétfői uhuról az infókat.
jeee hordozó, jó nagyon.
nyugesz, zugban olvasunk itt is, igaz hogy fb-n áktívabb az élet :-)
mi a babakocsitok márkája ?

Judit,
napért irigy, elég ramaty idő volt tegnap.
Esztered: de édesek lehettetek együtt :-)
Lukácsné téli csemegézés: bingó :-)
látom kedvet kaptál tőle Te is egy kis eltevésre :-)
anyudék hol voltak ? jól sikerült a nyaralásuk ? szeretik az új lakást ?

Rita,
beszélj Sz dokival őszintén.

Vicky,
migrén hess, miki hozzám is beköszöntött, .... norcolut kúra után :-)
Barbus nyonyóság is mondjon le !

Zsuzska,
Lizának szerintem könnyen szétrombolható tortája lesz, valószínűleg mini kuglóf formába kap egy vaníliapudinggal töltött piskótát. tetejére ez kerül majd vagy lehet hogy a felnőtt torta tetejére :-) http://delikatesz-drogeria.teszvesz.hu/ ... 17633.html
hajrá matiszkodás !

Andi,
Iza hang vs. Milike :-)
ramaty időt már én is utálom, borítja az egész hétvégét, remek a két gyerekkel összezárva a lakásban.
sajnálom Iza nyonyóságot, és jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees mondtam én ! Iza a felnőtt ágyban :-)))))
el nem tudom képzelni hogy mi lehet a gond, lehet hogy a tápi, térjetek vissza a korábbira, de passz ez is csak tipp.
porszívó is remek altató tud lenni :-)
képek édesek.

Eszter,
összes ujjam csuriban van értetek !
köszönöm kérdésed nagggyon jól vagyunk :-)

Lukácsné,
gondolunk sóginőre, szegényke jól megszenvedi a végét :-(
"aztán meg befőzés" - el sem hiszem :-)
téli zabbantás biztos jó lesz.
házhoz drukk úgy alakuljon ahogy nektek a legjobb !

Zsuzsó,
ölelések édes kicsi hercegednek.

Sajti,
jövő péntek, naon naon drukk !

Ancsi ?

mi jól, nyonyó idő mondjon le, M pénteken 1 órát töltött a fürdőkádban, tegnap is többszöri, nem saját akaratos zuhanyzása volt........ kikészít

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kubu: Espiro Vector 4Lite (ez meg konkrétan az Espiro Neo babahordozó ;) )

Sajti: köszi a pocak-dicséretet is,és a táblit!!! :D Az agyam mint a szita,azért kértem csak,mert sok infó a többiekről nem jutott eszembe :)


Eszter: nekem nagyon gyanús Ancsi ;)
se FB-on,se itt nem jelentkezett le,úgyhogy készítem is a napi zsepi-adagomat...... :roll: :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Jóreggelt!

Kubukám, ne jeeeeezzzzzz ebből rendszer semmiképp se lesz... mi legalábbis nagyon nem akarjuk, hogy beszokjon közénk :shock: :shock: :shock: :wink: :wink: :wink: :wink:
Marcust csillapítandó zuhanyoztátok??? :shock: :shock: :shock: :shock: Nálunk annak idején a szódásszifon vált be anyuéknak... az volt az andi-andaxin... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajtikám, Eszter: visszaszámláló beindult... zebra-lasszót már kezdem pörgetni lassan!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Ancsinak írtam sms-t, hogy beaggódtunk, jelentkezzen... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Sziasztok!

Kezdek megnyugodni, hogy nem Mócival volt baj tegnap, hanem általános babasztrájk volt a fórumon 8)
Ő is nagyon nyűglődött, alig aludt, ráadásul ugye itt voltak anyósék segíteni a párom helyett, egész fürdetés utánig...hát most láthatták milyen amikor rossz a legifjabb unokájuk :lol:
De nem törte le őket, anyós jön kedden is, mert apa ismét szolgálatban lesz :D

Kubu,
M tényleg kissé túlfeszíti a húrt, pedig épp a múltkor állapítottuk meg hogy már kezd csillapodni a hurrikán 8) :shock: 8)
Azt viszont kitörő örömmel olvastam, hogy "mi jól" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Andi, Zsuzsó,
remélem a mai nap már jobb lesz, elvileg tegnap érkezett ez a front ami a mai hideget hozta...hát majd meglátjuk mit művelnek ma a lurkók :roll: :roll: :roll:

Eszter, Sajti,
remélem kihelyeztétek már a zebracsalikat, ha nem, itt küldök egy-egy adagot :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Lukácsné,
drukk-drukk hogy végre jókat mondjanak az önkörminál, és legyen saját házikóóóóó!!!!

Breki,
akkor Te a következő melegfront érkezésére tervezted Maját ? :wink:

Kép
 


Judit: szerintem rám a hidegfront semmilyen hatással nincs,és párom is azt mondja,én a melegfrontkor nyűglődök,szóval esélyesebb 8) 8) 8)

Bár tippelni nem mernék,a hétfői UH-ra még mindenképp szeretnék elmenni (bár ez csak a kórházi kötelező),de nagyon várom,mit látok majd :)

Aztán a kedd-szerda már mehet a részemről,akkor már a 39. hetet kezdjük Majácskával :D


Nagggggyon nő a pocak,már nem mernék méretet saccolni sem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Naaa!Aggódalomra semmi ok!Nagyon arik vagytok,hogy ennyire aggódtok...Andikám még üzizett is!!!Hát be kell halni tőletek!
Szóval én még mindig itthon....és egyben vagyunk! :lol:
Ha úgy alakul mindenképpen üzenek!
Andinak sms-sel....vagy páromat felküldeném netre! :lol:
Kicsit "kusza" volt a péntek du. és a tegnapi napom...de itt nem részletezném....mert fingom nincs,hogy kik olvashatják a babanetet?!

Kép
Kép
 


Ancsikám, mint tudjuk, sajna olyanok is, akinek a legkevésbé se örülünk.... :shock: :shock: :shock: :shock: Ez a nyilvános fórum "átka"..... De lényeg hogy rendben és még egyben vagytok!!! :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Eszter: már csak 1-et kell aludni,és itt a hétfő!!!! :D :D :D

(bár én addig még többször is alszom... :roll: ;) )

Nagyon várom egyrészt Miattatok,másrészt hogy lássam a pici lányt :)
Vendég
 


Sziasztok!
nincs időpöntom Sz-hez így is mehetek holnap hozzá?Szerintetek megpróbáljam?

Nálunk nagyon szomorú dolog történt,5 napja nem jött haza a cicánk,elkezdtük keresni,megtaláltuk meghalva. :oops: :cry: :oops: :cry: Semmi nem látszott rajta!Borzalmas látvány volt.Ilyenkor elhatározom,soha többé nem kell állat! :oops: :oops: De annyi szépet és örömet kapunk tőlük,ezért már megéri törődni velük.Szegény Soma siratja nagyon anyával felváltva. :cry: :cry:

Kép
Kép
 
 


Szegénynek jó kis szülinapja készül :oops: :oops:

Kép
Kép
 
 


Rita: iszonyúan sajnálom...... ((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))
rettegek attól a perctől,mikor én is elveszítem a cicámat,oly sok állatot sirattam már meg,és fogadtam meg mindannyiszor,hogy soha többet nem kell házi kedvenc... :(

Hatalmas ölelést küldök!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Kicsit levagyok maradva,de igyekszem olvasni.

Önző leszek:
Mi jól,hematómának nyoma sincs.... :D :D

Mieza!!
Írtam pü,nem működik a levelzésem,priviben írj majd!! :D

Béku-Ancsi!
Látom még egyben,drukkolok nagyon!!! :D

Gratula a friss Kismamiknak is!!!
csucsu99
Budapest
 
 


Csucsu: klassz,nagyon örülök,hogy eltűnt a hematóma!!! :D

Köszi a drukkot,jól fog jönni :)
Vendég
 


Eszter
Gólyák, ikrek, tényleg csupa jó jel! :)
Azért a négyesikrek túlzás lenne, de ha veletek együtt 4, akkor ok :)
Hatalmas gratula a felvételihez!!! Milyen szakra jelentkeztél?
És holnap már szuri, elindult a sikerszériátok, tuti!

Andi
Tök jó, hogy a szűrés rendben volt, mi szerintem nem fogunk ilyen jó híreket kapni…
Ultrahangoson voltatok?
Egy barátom azt mondta, nekik a tápszertől volt hasfájós-sírós a baba, amikor váltottak, minden megszűnt úgyhogy lehet, hogy az a baj…

Zsuzsó
Köszi a telefonszámot!
Rákérdezek majd a vörösvári úti rendelésre is, az nekünk közel lenne…
Szerintem nincs külön bejárat a gyerekrendelésre, vagyis gyerekkoromból az rémlik, hogy csak a „nagyonfertőzőknek” volt külön bejárat, de attól még a sima részben ezren ráköhögnének addig.
Milyen oltáson voltatok?

Rita
Hajrá spontánkodás!
Én is elmondanám Sz.-nek, mi a szitu…
Tök jó, hogy sikerült engedélyeztetni a kezelést, durva ára van amúgy…
Cicát sajnálom :(

Kubu
Fél év várakozás az ortopédián???
Hát el vagyok tévedve…
Receptet már leszarom, vettem a DM-ben nagyobbat 500-ért…
Ráadásul ebben a tesztben jobbnak hozták ki a DM-est, mint a gyógyszertárit:
http://tudatosvasarlo.hu/cikk/termektes ... psi-kremek
Gripe Watert nem találtam a DM-ben, csak valami Mira vizet, ezzel valami tapasztalat?
http://www.miraviz.hu/mirababy/

Ancsi
Nálunk is úgy működtek a kórházban a dolgok, mint nálatok, de hidd el, nem olyan rossz az… Nem jönnek be idegenek a kórteremben, mikor szoptatsz, vagy mellet masszírozol, vagy szenvedsz a gátsebeddel…
A gyereket meg nem köhögik össze pl a kátrányos helyzetűek…
Sógornő az Uzsokiban szült, 3 órás újszülött a folyosón és vonultak el mellette csordában a cigányok…
Az szar, hogy férj sem foghatja meg, de csak 3 nap…

Lukacsne
Na meg is verném a férjemet, ha hazaállítana 50 kg barackkal, hogy tegyem el :)
Ház jól hangzik, remélem jó híreket kaptok az önkormányzatban…

Mia
Szuper, szívből gratulálok!!! :)

Judit
Nálunk is „pattanásos” a gyerek, én nem foglalkozom vele,mondjuk nem olyan vészes…

Béku
Posthumus diploma? Mi történt szegénnyel? :(
Gratula az oroszlánhoz :) Mi meg pont a rákba csúsztunk át…
Hordozó nagyon szép! Rákérdeztetek a csajnál, hogy akkor hogy is van ez a babakocsi-dolog???

Vicky
Fejfájást, Maryt sajnálom :(
Én még mindig vérzek, ez normális???
Én meggymag párnát néztem a DM-ben, de nem tudom, van-e értelme…

Zsuzska
Zsombor is üvölt napok óta, nem tudom, az időtől-e…
Hajrá matiszolás! :)

Csucsu
Hematóma eltűnés szuper! :)


Nekünk sem könnyű a hétvége, de ezek szerint nem Zsomborral van a baj…
Hívtam a dokimat, mehetek az 5. héten is kontrollra :)
Újabb "jóhír", pénteken 3-kor volt műszakin a kocsi, simán átment, de 5-kor észrevettük, hogy be van repedve a szélvédő... Gondolom friss sérülés, mert különben nem mehetett volna át a vizsgán. Hogy minden hónapban költeni kell egy csomót az autóra! :(

Kép Kép
 


Béku,
nekünk ilyen a hordozónk :)
Na jó, én nem tettem rá a lábzsákot, képzeld hozzá :)
Kép Kép

Itt meg imádkozik :)
Kép

Kép Kép
 


Kubu,
köszi a homeos tippet, legközelebb megpróbáljuk.

Estrella,
a vörösvárin viszonylag hamar kaptunk időpontot, mondani kell hogy 6hetes csipőszűrés miatti kontroll ezért nem várhatsz hónapokat. de ti még nem is voltatok uh-n, nem biztos hogy mennetek kell ortopédiára. a gyerekdokitól kell beutaló, ha mégis ajánlanák.
nekünk a gripe water jobban bejött mint az infacol, úgyhogy betáraztunk belőle amennyire lehetett. én egy dm-ben és patikában sem kaptam, végül férjem az auchanban kapott, érdemes megnézni, viszont a lejáratot mindenképp ellenőrizd. ahol mi vettük ott a fele már lejárt januárban...
Zsombor képek nagyon édesek!!!!

Csucsu,
holnap?

nálunk mára sokat javult Balázs, bár még lenne hova fejlődni. :-) olyan ügyesen elvan már a nagyszülőkkel is két etetés között. :-) persze csak úgy hagyjuk itthon hogy nem megyünk messze, 15-20 percen belül bármikor haza tudunk érni. :wink:

Breki, Ancsi,
nagyon szép szülést nektek. kíváncsi vagyok Maja vagy Dorka bújik ki korábban. :wink: :-D

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
 


Estrella: nekem a piros hordozó is nagyon bejön ;)
tüneményesek a képek!!! :)

A lábzsákot mi is csak úgy ráraktuk,ha már volt hozzá :D Bár amilyen szutyok idő van,nem is baj,ha minden oldalról védett lesz a kis hordozó,ha eljön az idő ;)

Nem tudom,mi lett azzal a diákkal,nem faggattam a húgomat,de annyira lelombozott a dolog,nagyon elszomorított,mikor belegondoltam,mennyire készülhetett 1 hónapja még ő is,hisz akkor diplomázott le.

Azért nagyon szép,hogy így megadják neki a tiszteletet,az egész BME aula állva tiszteleg...,nem pedig sunyin postán küldik ki,vagy ilyesmi!


Zsuzsó: köszi :)
Szerintem Ancsi megy előbb,az én méhem csak edzeni szeret,a komoly melótól beijedt ;) :D :D :D :D

Mondjuk azért napjában nem egyszer próbára tesz,főleg a türelmemet,de már csak úgy tekintek rá,mint farkast kiáltó fiúra :)
Szerintem azt se fogom elhinni,ha már valóban menni kell! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na jó,talán ha az a bizonyos 1,5 liter önt el,talán akkor :D :D :D
Vendég
 


Hát Lányok, Izuval ma is elég nehezen bírunk.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Múljon el már ez az idő, és kapjuk vissza a jógyereket.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Andikám,ahogy elnézem,a következő hét is ilyennek ígérkezik :(
Vendég
 


Estrella: Nem emlékszem nekem meddig volt vérzés. Zsombi gyönyörű, az ortopédiára meg nyugodtan kérj beutalót, bárki elmehet megnézetni a babát. Az első oltás van két hónaposan és mi is akkor kaptuk a prevenár első szuriját. Nagyon rossz volt a drágámat látni, hogy fáj neki, de muszáj. Szerencsére mi már a nagyján túl vagyunk. Én mindig odabújok az arcocskájához és puszilgatom, de akkor is fáj, ne szépítsük.



 
 


Estrella,
elfelejtettem... a két hónapos kötelező oltást kaptuk. mi a rotát is beadattuk, így összesen hármat kapott. nem volt olyan gáz mint amire számítottam. doktornéni a 3 oltás között mindig a kezembe adta megnyugodni. :-)

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
 


Andikám,
már én is úgy várom a jóidőt. szerintem hiányzik nekik a séta a jó levegőn, azért ilyenek. Bazsit elvitte nagypapa sétálni és utána 2 órát aludt hang nélkül. aztán újra jött az eső meg a hideg. :? :?
kitartást nektek is! :arrow: :arrow:

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
 


Nos,szerintetek bepróbáljam az SZ.-nél való jelenést bejelentés nélkül?leharapja a fejemet?
A baj,hogy holnap kellene kezdeni a havi closti kúrát,amit lehet hogy lombik előtt szüneteltetni kellene :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
 
 


Rita: szerintem menj oda,és mondd el a recepción,hogy miért mentél,ők felszólnak neki max.,ha nem tartják jó ötletnek csak úgy beállítani!

Én egyszer mentem csak be máskor,mint ahogy várt,de abból se volt para! :)
Vendég
 


Rita,
Sz dehogy harapja le a fejedet!!! én is csatlakozom azokhoz akik azt tanácsolták, hogy beszélj meg mindent részletesen vele. csak már annyian írták, hogy nem akartam még én is.
ha a te problémádra Z a megoldás, akkor gondolom úgyis mondja majd, de szerintem amúgy is kikérik egymás véleményét olyan kérdésekben, amikben a másik "jobb". S-nél hallottam egyszer hogy mondta valakinek hogy kért tanácsot bmc-n belül.
nagyon drukkolok holnapra!!!!!!!!!!
cicátokat nagyon sajnálom.
Somát isten éltesse, jövőre jobb szülinap előnapot nektek!!!!!

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
 


Nincs is jobb,mint éjjel 2-kor vesegörcsre ébredni.... :?
fogalmam sincs,van-e köze szüléshez,vagy Maja nyom el valamit, mindenesetre megpróbálkozom az ülve-alvással,hátha a maradék 2 órát még kihúznám,mielőtt kelni kell az UH miatt.... :shock:

azt hiszem ott egyből rá is nézetek a veséimre....
ledőlni nem merek még1X ezek után...
Vendég
 


ollá !

Béku,
hú de korai voltál tegnap reggel.
na megkukkantottam babakocsit újra, tényleg szép.
nagyon megható valóban a diák előtti tisztelgés.

Andi,
értettem rendszer nem lesz, jeeeeeeeejejejeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-) ja és nem jezek :-)
szodásszifonunk nincs, ezért folyamodtunk a lakásbarát megoldáshoz, tegnap nem kellett szerencsére :-) haha biztos rájött hogy hideg a cucc :-)
nyonyóságot sajnálom, hát igen.... kemény meló sajna.

Judit,
remélem tegnap klasszisokkal jobb volt már.
de rendik anyósodék hogy apamentes napon mennek segíteni döb-döb :-)
nem tudom mi lehet Marcinál ez a változás most, qva sok türelem kell ésszel és nem üvöltve, békésen 10001x is megkérdezve, átbeszélve hogy mi a baj.
tényleg jól vagyunk, fb-n majd részletezem :-)

Ancsi,
örülök hogy jelentkeztél :-)

Rita,
mindenképpen próbáld meg ma Sz-t !!!!!!!!
jaj cicót sajnálom nagyon.
SOMÁNAK NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK !

Csucsu,
jeeeeee hematómamentesség !

Estrella,
drukk hogy Ti is jó híreket kapjatok szűrésen.
fél év várakozás: nem általánosság, de van olyan hely igen, meg a másik fórumon egy csomó példa volt már hogy ilyen-olyan vizsgálatra hónapokat kell várni a gyerkőccel is.
DM-es popsikenőcs, igazad van, mi most sudocrem-et használunk, nem rég volt az almapatikában egy brutál jó akció, na akkor betáraztam belőle, egyébként gyógyszertárit használok.
Gripe Watert Liza utálta, jobban mint Infacolt :-) Mirát néztem, de fórumos infót nem találtam róla, remélem beválik.
vérzés lehet még normális.
meggymagpárna Lizánál bevált.
hajrá kontroll !
szélvédőt sajnálom.
kis imádkozódat megzabbantom :-)

Zsuzsó,
nagyon szívesen homeós tippet, én minden oltás előtt reggel adok a gyerkőcöknek, mini műanyagkanálban pici vízben feloldom, aztán hajrá.
banyek Auchanban a lejárt cuccok .-( milyen lehet a szavatosságot figyelő rendszerük ?
hajrá Balázs :-) tök jó a nagyszülőkkel lét :-)))
nálunk úgy van oltás hogy védőnénink lefogja gyermeket a lábánál, dokkerbá beadja a cuccot, én a pici fejénél állok és a vállát szorítom le, aztán ahogy dokibá kirántja a tűt én abban a pillanatban mindig felkapom. lekopogom de az én gyerekeim ezidáig egyetlen egy oltásnál se biggyedtek, sőt :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Béku,
jaj ! kitartás, de jó hogy ma mész vizsgálatra.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Judit,
elmondod majd hogy miért ne lakáskasszával kombinált legyen a hitel ??? nagyon érdekel :-)
köszi

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kubu: sajnos ma csak UH-ra megyek,amit még csak nem is nőgyógyász dokk csinál,hanem az egyik asszisztens a kórházban,így tőle sok segítséget nem kapok :( :?

Görcsök fekve nem múlnak el,elég fájdalmasak,ülve nem tudtam aludni sok egyéb ok miatt,így csináltam egy kád jó meleg vizet,abban ücsörögtem.

Az nagyon jólesett,de sajnos azon nem segít,hogy oldalt fekve görcsöl a jobb vesém (vagy tájéka),de iszonyatosan!
A sok év alatt megtanultam fájdalom mellett is aludni,de ez sajnos soknak bizonyult :?

Így 2 órányi alvással megyek a vizsgálatra,most reménykedhetek,hogy Maja nem a legfáradtabb és meggyötörtebb állapotomban szeretne megismerni :D

Drága anyum hívott 2 perccel azután,hogy én is akartam,csak nem mertem felébreszteni,hogy szóljak neki,elköltözött az UH,mert mondta,hogy odajön.

Ő meg azért hívott,hogy jön értem :) Jól félreértettük egymást,mert ez a mondat már pár napja is elhangzott,de úgy értelmeztem,hogy utána odajön,és hazahoz,aminek szintén örültem,de most,hogy nem kell a buszig se elcaptatni,ez igazi megváltás.......!!! :D :D :D

Pocak kőkemény folyamatosan,így nagyon nehéz közlekedni,most nagyon örülök a felajánlott fuvarnak,és el is fogadom... :)
Vendég
 


Béku,
azért valakivel konzultálj ott !!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: