Új privát üzeneted érkezett!

No,vagyok ;)

Majácska tökéletes méretekkel rendelkezik,épp ahogy jósoltam ;)
Feje lent továbbra is,már csak saját tengelye körül kellene fordulnia egyet,hogy a gerince felfelé legyen,de ez már a legkevesebb :D

Képet nem kaptam,nem is kapcsolt át a nő 4D-sre,mondván hogy úgy helyezkedik el,hogy nem látszana belőle semmi :D

Szerinte is épp jók a méretei,főleg a testalkatomhoz viszonyítva, úgyhogy most elégedett volt :)

Azóta nem görcsöltem,ez csak fekve van,úgyhogy azt tippelem,hogy tényleg Ő nyom valamit...
Vendég
 


upsz.... :shock:
ez legyen a szerencsés hétfőé,Eszteréké,Ancsié,minden most kezdőé, és anyukáké a frontokkal való harchoz :) :)
Vendég
 


Breki,
mozgalmas napod van, pedig még csak kilenc óra!!!!
megírom priviben a telszámom. küldesz majd smst nekem is, ha Maja helyzet van? :wink:
mostanában nem tudok itt dekkolni a gép előtt Balázs "jó"voltából... és félek kilukad az oldalam. :-)

Csucsu,
írtam privit :!:

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
 

 
 

Zsuzsó: 7:30-ra volt időpontom a kórházi UH-ra,de 7:32-kor már sétáltunk vissza az autóhoz :D

Ma már 3X reggeliztem,egyszer még hajnali 4-kor,aztán mikor párom kelt,meg most :D :D :D

Persze,írok Neked is!!! :)
Vendég
 


Elveszett bárányka jelentkezik.

De hát meg volt az indokom az eltűnésre, hiszen itt tomboltam. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Ja és lánykám nélkül, persze. :D :wink: Első alkalom volt, hogy nagyszülők vigyáztak rá 2,5 napig.
Féltem, hogy mi lesz, de szó szerint semmi. Élvezte a drága és volt olyan nap amikor mind a 4 nagyszülő itt volt vele.

Majd még jövők, de Lilit bezártam a karámba és most rázza, hogy ki akar jönni! :D

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok!!!

Woodykám: hú lehet lemaradtam, de ez milyen tombolda volt pontosan???? Bon Jovi??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Eszterkém: Eljött a nagy nap ugye???? Jó szúrást Nektek.. ez lesz a tuti futam, hisz meg vuduztak a dedek rendesen!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Rita Drágám, bemész Zolihoz ugye?? Úgy drukkolok, hogy jó dolgokat hallj Tőle.... :roll: :roll: :roll: :roll:

Hú lányok, izgalmas időszaknak nézünk elébe.... kezem lábam csuriba az érintettekért.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Lesz 2 babánk hamarosan, Eszterék, Sajtiék kezdenek.... úgyhogy még egy pár minimum... :wink: :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Ilyen képek láttán az olvasó is megszólal. Woody csurog a nyálam. Mesélj milyen volt????? Még a hátam is borsózik…..
 
 


Most csönd van, eszik a drágám… :)

Andi, igen! Ez volt a karácsonyi ajándékom. :lol:

Franci, tudtam, hogy erre elő fogsz jönni. :wink:
Fantasztikus volt! 3óra 5 perces volt a koncert, (5 koncerten voltam, de ilyen még nem volt) 20+8 szám Végig tomboltam az egészet! Ülőhelyünk volt, de végig álltam és persze mindenki.
A jegyen kezdés 18:30 volt, persze előzenakarral. Viszont a helyi újság megírta, hogy 20:30-kor lép színpadra. Aha, de 20:00-kor felvillantak a fények (kivetítő) és megjelentek.
És a legdurvább az volt, hogy 1x ment le átöltözni és végig nyomta az egészet. Máskor volt, hogy Richie szólózott és akkor pihizett, de most nem. Eszméletlen! :lol: :lol: :lol:
A nagy számokat leadták mind…
Ja és pont rád gondoltam, volt egy kb. 32 hetes terhes anyuka a sorban. Pont a férjemmel mondtuk, bármilyen nagy rajongó vagyok, tuti nem jöttem volna ki. Olyan erős hangok voltak, hogy szerintem az a baba tuti megörült odabent.
Majd a következőn már te is ott leszel. :wink:

És mesélj mi van veled, látom lánykád lesz! Szuper 1 fiú és 1 lány. (nekem is ez az álmom)
Név?
Gergőd nagyon örül a kis hugica érkezésének?

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
 
 


Béku!Örülök,hogy minden okés!
Ez a "vesegörcs"érzés nálam múlt héten figyelt be,de dokim megnézte őket,de a veséimmel minden rendben...nálam is Dorka nyomott el vmit!
Nálunk most pocakban nyugi van...így kihasználtam a de.-ött és sikerült szundiznom egy jót!
Itt is fos az idő!Most csinálják a kályhánkat....így a lenti rész úszik a sárban....de már nem is érdekel! :wink:
Olyan izgatott vagyok már,hogy mikor fog elkezdődni és hogyan?! :roll: :roll: :roll:
Mi este megyünk dokkhoz...hát nálunk valszeg kicsit nagyobbak lesznek a méretek! :? :shock:

Kép
Kép
 


Franci... azért az ugye vágod, hogy ezt így neméééééér!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Előjössz a Bon JOvira....de Te nem mondassz semmit mizujs Veled/Veletek??? Tessék az infóhiányt enyhíteni... jó???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Woodykám, Te még most is transzban vagy, úgy érezni legalábbis a soraidból!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök, hogy ilyen jól érezted Magad!! Megérdemled!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Azt a kismamát meg irigylem....!!! Tudod én márciusban már nem mertem bevállalni a Faithlesst... meg hát Rajó meg is vétózta... és sajna ezután már nem is biztos hogy láthatóak lesznek bárhol is, merhogy állítólag feloszlottak... (mondjuk én azért reménykedem még...) :wink:

Ancsi este azért ha lesz még erőd, gyere és informáld a csapatot, hogy mi volt ma!! Ilyen időben meg tényleg a legjobb pihenni!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Sikerült anyum mellett aludnom 1 órácskát,ezzel már 3-ra ugrott az átaludt óráim száma..

Majd átmentem nővérem szobájába,rögtön azzal szemben van a mosdó (wc),így nem kell az egész lakáson átvonulni,de elkövettem azt az óriási hibát,hogy megint a baloldalamra feküdtem,mint mikor előzőleg éjjel előjött a vesegörcs-izé....

mondanom se kell,megint iszonyatosan elárasztott a fájdalom... ennek már 2 órája kb.,de a helye,a jobb vesémnél még mindig nagyon érzékeny,és tompán fáj.

Nyilván ha tényleg a vesém lenne,akkor nem a rosszul fekvés hozná ki,hanem abba se maradna a görcs,ezért gondolom,hogy Maja nyom valami ideget,ha úgy fekszem,vagy ilyesmi...

Anyum ezt a 2. vergődésemet végignézte,és függőlegesbe kerülve pár perc alatt elmúlt a görcs.

Most amúgy fájdogálok,órát még nem nézek,most már egyedül maradtam,anyum hazament,párom dolgozik,én meg tűnődök,milyen pózban tudnék pihenni,ha már sehogy se kényelmes :?


Ancsi: gyere majd a hírekkel!! :)
Neked is féloldalas volt az a fájdalom,vagy mindkét oldalt érezted a görcsöt?

Azt tudom,hogy a vajúdással derékfájás is együtt jár,de az nyilván nem vesegörcs-jellegű,ezt azért nem hinném,főleg hogy póz-váltással elmulasztható,és nem ciklikus...
Vendég
 


Bocsánat, képtelen vagyok mindenkit követni, egy kis időt muszáj volt kihagyni, hogy feldolgozzam a történteket.

Béku, ancsi kitartás, csak nem akarnak lányok tovább bentmaradni a tervezett időnél

eszter, első szúrás megvolt?

sajti, ti most hogy is álltok?

woody, az a koncert szuper lehetett :)
 


Woody, azta remek lehetet a koncert. Következőre megyek én is, ha az uram nem jön, majd viszem a fiamat, ő is bírja a BJ-t. Az én gyerekem kimászott volna a helyéről, színházba már elvittem azt se nagyon bírta, a mozit szerencsére igen, vagy csak Micimackó rajongó.
3 órás koncert után tuti extázisba lennék egy hétig. Mese után lehet jön majd egy kis Jovi.

Infóhiányosoknak: túl sok minden nincs, gyűrjük egymást. Néha Gergő engem. Huginak örül, mikor elmondtam hogy lány lesz 20 percig vigyorgott. 4D-re vittük magunkkal, de ott takargatta magát, pedig Gergő végig csak azt kérdezgette fiú vagy lány. Minden nap beszél tesóról, már a pelust is kinézte milyen kell majd. Mindenkinek elmeséli ki van a pocakban, annak is akit nem érdekli.

Más nem jut eszembe. Rendszeresen olvasgatok, de írni nincs időm, Gergő szeptemberig itthon. Mindig megcsodálom milyen nagyra nőttek a gyerekek. Mindegyik olyan szép.
Drukkolok a kismamiknak hogy a babák könnyen kipotyogjanak. A még nem kismamiknak extrán drukkolok, hányjanak helyettem.
 
 


Béku: Nekem is volt vesegörcsöm január elején és csak a jobb oldalam fájt. Rá két hétre szültem csak. A vesevezetékre tudnak ilyenkor ráfeküdni. A sógornőm kórházban is volt vele, mert túl hamar kezdte Lóri és nem akart arrébb menni. Aztán csak jobb lett neki, de Majácska már túl nagy, hogy legyen helye beljebb menni. Majd szüléssel gyógyul.



 
 


Béku!Nekem is féloldalas volt a fájdalom és olyan szintü,hogy arra gondoltam,hogyha én ezt több órán keresztül érezni fogom akkor tutira hányni is fogok....szó szerint olyan volt mintha a vesém görcsölt volna.....de tutkó, hogy nem az volt,mert doki átnézte uh-ggal!De mondta,hogy ez nem is jósló volt, mert ahhoz kissé hosszú ideig eltartott! :?

Kép
Kép
 


én is jelentkezek, barackok az üvegekben, szombaton éjjel 11körül kezdtünk, sógoroma is meginvitáltam hogy nehogy má' egyedül akarjon otthon befőzni, így vele kezdtünk ha jön a teló hogy szülnének hamar meglegyünk, de nem jött úgyhogy ő ment haza 2kor.... én meg mondom még egy ládát legalább magunknak is, 7volt nekünk aztán úgy belendültem mintha ki lettem volna pihenve hogy 5kor kijött a férjem hogy te még mindig nem alszol??? mondom nem mert most tudok haladni nappal a gyerekek ugrálnak csak rajtam.... aztán megcsináltam 4ládát, 3maradt tegnapra de aludtam vagy 9ig aztán meg délután is aludtam vmennyit de tegnap már nem nyúltam a barackokhoz, így ma délelőtt folytattam és már csak a lekvárok főnek és eltűnt a 7láda barack.
aztán a nagy izgalom megyünk megalkudni a házra este ..... és aztán levezetésnek elmegyünk sógorhoz baba képeket nézni és megigértem hogy segítek neki befejezni a maradék barackot neki lekvárnak az már nem sok 1láda.... aztán pá barack... és persze fel vagyok dobódva a ház miatt...

béku
örülök hogy minden rendben Majával, ezek az utolsó hetek már csak ilyenek....

woody
örülök hogy jó volt a koncert.

rita
fiadnak boldog szülinapot

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 


Vicky: jól írod,másik pocakos lány is írta,hogy ugyanezekkel a tünetekkel volt dokinál,és igen,a baba elnyomta a vesevezetéket, ettől ott elakadtak a dolgok,emiatt görcsölt be a veséje.

Sajnos ezzel nála se tudtak mit kezdeni,Maja nyomja el.......

Lukácsné: húúú,Neked aztán izgalmas napod/estéd van,nem unatkozol!
Mennek a drukkok innen is!!! :)


Lányok,borzalmas a fájdalom,de azért jó tudni,hogy "csak" ez az oka,legalább nem kell ijedeznem...
2 hónapja az én veséimet is megnézték a 4D-s UH-on,és soha ennyit nem ittam,mint a napokban,úgyhogy semmi egyéb bajuk nem lehet :)
Vendég
 


Bocs lányok, de most csak ezért :

Lukácsné,
óóóóriás drukkok az esti alkuhoz!!! Tiszta szívből kívánom hogy nagyon jól alakuljon ez a ház-ügy :wink:

Kép
 


Béku!
Szuper, hogy rendben voltatok az UH-n :D
méretek tényleg tökéletesek :D
A fájdalmat nagyon sajnálom, remélem hamar elmúlik :wink:

Woody!
Szuper lehetett :D
Tudtok élni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, megvolt a szuri, de nem Lacom adta be, mert hajnalban már a világ másik végén kellett lennie, ...de majd holnaptól :D
Már várom, hogy ő szúrjon, mert ezerszer jobban csinálja, mint a "szakavatottak"... :?
Nem nagyon tudtam jönni, mert Anyunak szombaton egy mozdulattól megint beállt a dereka, most ismét a gerincsérv téma van porondon...tegnap annyira nem tudtuk "összehajtogatni", hogy a kombi autónkba betegyük, hogy doki lássa :(
Ma elvittem, voltunk 3 helyen, kapott szurikat, gyógyszereket (bitang nagy dózist, így átaludta a fél napot utána)
Holnap viszem ismét, szerdán rtg, aztán meglátjuk, hogy addig milyen irányba változik...ha romlik, vagy nem javul, befekteti a doki a neurológiára :( De javulni fog :)
Ma, mikor haza hoztam, elaludt, addig meg belenyitottam a Titokba...annál a résznél, mikor a csávó festeget, és amit fest, az történik...mondanom sem kell mit csináltam, egész délután :lol: :lol: :lol: :lol: mire Lac haza ért, már két kép is készült :)
Olyan jó volt előszedni a rajzos cuccokat...már a kisképző óta nem nagyon volt a kezemben a felszerkó! :)
Olyan jó lesz majd már itthon lenni tartósan :D alig várom :D

A VÉLEMÉNYETEKRE VAN SZÜKSÉGEM:
nagy céges ügyködésben vagyunk, de erről majd később... lényeg, hogy ma beszéltem az ügyvéddel, és mondta, hogy még a lombik előtt menjünk el Hévízre, ahol a gyógytó van...min. egy hétre, mert hűűű de jó hatással van mindenre, a lombikra is...
de bizonytalan vagyok...így a célegyenesben nem tudom, mennyire jó ötlet tóban csücsülnünk napi 1,5-2 órát, meg aztán irtó sok ásványi cucc és egyéb kémiai anyag van ebben a tóban, a gázokról nem is beszélve... és ha arra gondolok, hogy Sz ügynök múlt héten egy szimpla étrendkiegészítőre (ásványi anyag és vitamin tartalmú) azt mondta, hogy nem kéne, nehogy összevesszen a femibionnal, nehogy túladagoljunk valamit...háááát??? nem tudom kell-e nekünk Hévíz most????
SZERINTETEK???? :)

A MÁSIK NAGYON FONTOS:
Vnbeninél emlékszem, hogy egyszer már szóba került a D vitaminnak egy másik mértékegységben mért változata...
nem tudja valaki a referencia értékét annak a mértékegységű D vitaminnak??? mert ma hívtam az immunológust, és mondta, hogy a D vitaminom kicsit MAGAS (147). De ez nem ugyanaz a mértékegység... és nem tudom, mennyi lenne a ref. tartomány szerinti jó érték...
Felhívtam a D vitaminos nőgyógyászt is, és azt mondta, hogy október-november előtt nem kell D vitamin pótlás nekem :) és várja a hívásomat a jó hírekről :) ...de nem számolta át, hogy ez mennyi lenne a másik mértékegység szerint...én meg tudni akarom :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszterkém,először is,én most kihagynám a Hévizes-túrát...
úgy hiszem Nálatok erre nem lesz szükség!

Márpedig nekem mindig igazam van ;) :D

Szóval ezt hagyd meg másoknak,biztosan áldásos a hatása,csak ki tudja,mit szednél össze vele,ami miatt meg esetleg gond adódhatna?!
Szerintem ne kockáztass,mi már odavuduztuk Nektek a babácská(ka)t, ennél hatásosabb úgysincs!! ;)

Köszi a dicséretet,Maja méretei szerintem is jók :D

Meg lett dicsérve a méhlepény is,hogy másnál ilyenkorra már van,hogy kicsit túl érett,de nálam nagyon szép állapotban van,azaz Maját szépen táplálja még :)
A magzatvizem viszont picit kevesebb,mint az átlag,no de nem is vagyok egy átlagos kismama,mint kiderült az elmúlt 38 hétben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


fájdalmat meg elűzöm mindenképp! ;)
Vendég
 


Eszter

20-120
a váltószámra több féle is van 2,5 és 3.

Kép
 
 


Béku!
:D legyen igazad most is, mint mindig, és nagyon járjunk sikerrel - duplán :D

Vnbeni!
köszi :D
hűűű, akkor lehet valami még különbözőbb számolás is, mert valami olyat mondott a dokinő, hogy éppencsak felette van, mert a ref. érték teteje egyszáznegyvenvalamennyi :roll: :roll: :roll:
kb 20 féle dolgot diktált be telefonon, és nem tudtam mindent pontosan megjegyezni, lefirkantani... :roll: :roll: :roll:
ha 120 a teteje a ref tartománynak, akkor elégé túlszaladt ez a D vitamin nálam :evil: :x :roll: :oops: :roll: :shock: :? :? :shock: :x :evil:

Lehet D vitamint csökkenteni valahogy??? :shock: :roll: :oops: 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


woody: koncert 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Tudtok élni :lol:

dorka: jó,hogy jöttél és itt vagy.

eszter: indúlt a szuri!!!! ÉLjen és hajrá!!!!!!Mit kell szúrnod?

lukácsné: és mikor alszol?????? Drukk a ház alkuhoz!

nyűgös babuciknak nyugtató energiák mennek,hogy most már nyugiban legyenek és újra mosolygósak legyenek.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


én jól vagyok, egyre erősebbek a tüneteim, szédűlt tyúk lettem, szédelgek és rámtalált az émelygés is, aszt nem reggel hanem délután kezdődik és addig amíg lenem fekszek estig tart. Na nem panasz ám csak úgy megosztom veletek.örülök nagyon még ha hánynom kell is majd:oops:
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Eszter:
Napozz pincébe!!! :)))
Bocs, genya vagyok, de ezt nem bírtam kihagyni... :oops:
Fogalmam sincs, hogyan lehetne csökkenteni... :roll: Hévízet én passzolnám most.

Pá Drágáim!
 
 


eszter :
elfelejtettem,hogy hévizre én sem mennék most amikor már a szurit is kapod. Nem kell az,jó lesz így is. Ennyi gólya és ikerbaba jelek után!!!
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Woody:
Micsoda élmény, nagyon repkedsz tőle! Örülök, hogy ennyire jó volt! :)

Pá Drágáim!
 
 


Csucsu:
Hurrá, nuku hematóma!!! :)

Rita:
Menj be Sz-hez, esetleg szólj oda előtte telón neki, hogy fontos lenne pár,percet beszélnetek, biztos segítőkész lesz!
Cicukát sajnálom, szegényke... :(
Gyerkőcöt Isten Éltesse!

Estrella:
Nagyon aranyos Zsombika! Az imákolós kép fantasztik!!! :)

Lukácsné:
Ennyit melózni?! Miért érzem azt, hogy ezt már többször írtam neked? :lol:

Köszönöm a drukkokat, a lasszókat, zebracsalikat, mostmár múkodniuk kell!!! MÚÚKODJ!!! :lol:

Pá Drágáim!
 
 


Köszi Lányok!

SOMA!
/ezt ő írta Nektek/

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Voltam a mi Szűcsünknél.Rendes volt mint mindig.Hildát nem minősítem,de drága Irénke segített.
Szóval.Nem hajlandó a clostit beépíteni,sőt már ma sem szabad bevenni,mert szerinte nem jó.
MA kezdhettünk volna,mert minden eredményünk megvolt Fülöp jóvoltából,de sajna a sperma baci leleten elcsúsztunk.Ez aug 4.én lesz.aug végén kezdhetnénk,de elutazunk,amit elfelejtettem.szerintetek baj ha csak szept.-ben megyek?telózzak neki holnap?
Nagyon segítőkész volt,igazatok volt! köszönöm!
Sajna nem úgy lesz ahogy F.ajánlotta,de én bízom Sz-ben.Remélem nem lesz szükség Zekére.Mert most sikerül.érzem! :wink:

Kép
Kép
 
 


Szép estét!

Csak uccsó oldal olvasva :oops:

Eszter, szerintem is hanyagoljátok Hévízt!
A második kérdésben nem tudok segíteni...
Viszont nekem lenne egy: Te mint szakavatott :D volt Soundon Snoopy (Snoop Dog)? Állítólag valaki szerint volt... gondoltam, te biztos képben vagy!!!

Sajti! Hajráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


ollllá,

Béka,
azért írtam hogy jó hogy tegnap mentél vizsgálatra, mert azért ha bármi lett volna a fájdalom miatt, ott azért tudsz szólni :-)
sajnálom ezeket a vesefájdalmakat.
jó hogy anyuddal együtt tudtál menni.
húúú de gyorsan végeztél tegnap reggel, nem semmi vagy, jó hogy minden okés, hajrá tengely körüli forgás.
éljen többszöri reggeli.

Woody,
élni tudni kell :-) koncert tök jó lehetett.

Ancsi,
kitartás :-)

Dorkabab,
ölelések a lelkednek.

Franci,
örülök hogy jól vagytok ! Gergő de édes lehet kistesóvárással !

Lukácsné,
mond már meg melyik multinak vagy a házi főzésű cuccok beszállítója ? :-)))
ennyi befőttet ember nem látott, amit Te csinálsz, nem semmi vagy.
drukk és örülök új háznak :-)
levezetéshez újabb 1 láda barack ? áááááááááááááááááááááá :-)

Eszter,
anyud derekának gyógysimik, szegényke.
Hévíz: picit korábban jön szóba, esetleg mondtam volna hogy igen/talán, de most nem !
D passz, remélem kapsz segítséget, vagyis: élj éjszaka :-) haha Sajti is erre kattog.

Magnolia,
kitartás :-)

Rita,
Soma de édes.
Hilda mit csinált ?
csúszás miatt is telefonálj igen !
nagyon drukkolunk a sikerességért.

Eszter, Sajti,
milliónyi drukkom ! MÚÚKODJ !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kubu: köszi,én is örültem a tegnapnak (leszámítva a fájdalmat)! :)

Most nagyon ügyesen 6 órát is aludtam (persze az éjjeli piss-őrjárat miatt csak 3 részletben),ezt mind a jobb oldalamon,de kicsit féloldalas is lettem úgy érzem,mint mikor az ember elfekszi a nyakát,csak egész testemben ezt érzem.

lényeg,hogy volt némi pihenés :D ennek végtelenül örülök az előző éjszaka után :)
Vendég
 


Rita: tudtam én,Sz-ben mindig megbízhatsz!
Csúszást sajnálom,de hajrá szeptember!!!!!! :)

Somának nagyon sok boldogságot,remélem megvigasztalódott! :)
Szerintem eressz meg egy hívást BMC-be a szeptember miatt,bár ha nem tennéd se lenne para,nekem a sikertelen próba után mondta Sz,hogy döntsük el,mikor szeretnénk újra menni,és hiába mondtam,hogy azonnal,amint lehet,ránk akarta hagyni,hogy beszéljük át,a választ meg nem kérte :)

Ebből gondolom,hogy mehettünk volna "találomra" a minimális várakozási idő után :) De az a legtisztább,ha odaszólsz ez ügyben! :)

Hildával mi volt a gond? :shock:
Vendég
 


Koszi a tanacsokat! :) heviz leszavazva :)

d vitamint megbeszelem ma a dietetikusokkal a soten,vagy az orvosi laborosokkal!

Mai szuri csucsszupi volt...nem is ereztem semmit :D

ha beerek irok bovebben de most kocsibol telorol vagyok :(

pusz

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Csajok!
Kinek mikor sikerult a Baba-akar lombik akar inszem akar spontan?
Marmint a szuletesi honapotok utani hanyadik honapban?

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Képzeljétek ma reggel megjött a reál hozamom! Már nem halunk éhen. Kezdtem pánikolni hogy mi lesz, de így most lecsípünk belőle egy kicsit.



 
 


Jóreggelt!!!

Vicky ez szuper!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Melyik szekta is ez, amelyik "már" a V betűnél tart utalásügyileg???? :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Eszter, szülinapom március 21. ... Iza fogantatáshoz együttlét augusztus 28... (pozitív teszt szeptember 14)...... MIért??? Mit tudsz ezügyben, van valami összefüggés????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
 


Vicky: gratula!

nekem még csak levél se jött,hogy hogyan szeretném megkapni....

Eszter: klassz a fájdalommentes szuri :D
Vendég
 


Jipppijááéééééé!!!!
Gyermekünk életében először végigaludta az éjszakát :D :D :D (11-től hajnal fél 5-ig) Csúúúúúcs jó volt!

Breki,
látom neked is nyugisabbra sikerült az éjjel :D Lehet hogy volt valami alevegőben ami a kismamákra/kisbabákra pozitív hatással van? 8)

Vicky,
te mázlista!!! Nálunk sajna még nincs hír a zséről :roll:

Eszter,
Hévíz NO!
Szurihoz gratula :D
Július közepén születtem, Móci fogantatás okt. 4, beülti 7, pozitív teszt 17 :D

Woody,
na igen, akinél már elvan a gyerek ilyen hosszú ideig a nagyikkal...irigyirigy (de csak kicsit :) )

Lukácsné,
gyere már hogy mi volt este, mert kifúrja az oldalam a kiváncsiság!!!

Rita,
hurrá Sz!!!
Örülök hogy nála folytathatod! Szept. ügyben egy telefont megér.
Somának utólag is Boldogságos szülinapot!!!

Dorka,
gyere, amikor csak olyan hangulatod van!
Tudom hogy az elején car, de később egyre kevesebb keserűséget és egyre több reményt ad az embernek ha ezt a csapatot olvasgatja...legalábbis én így tapasztaltam anno :oops: :oops: :oops:

Kép
 


Judit: klassz,gratula!! :)

Még Móci is többet alszik,mint én :D :D :D
Remélem ilyen szép nyugis éjszakáitok lesznek,gondolom jó érzés picit pihentebben ébredni Neked is! :)

Alig várom már ezeket a nyugis és nyűgös éjszakákat is! :D

Még a mai nap volt a tippem,bár inkább a holnapit néztem ki,hisz megint megyek reggel NST-re,hátha most tényleg megvizsgál a doki,és most vonzom be az előző hétre áhított véleményét,hogy már haza se menjek :D :D :D :D :D :D

Tudom,hogy ilyen csak a mesében van,de miért ne lehetne mesés életem??? :)
Vendég
 


Rita, késve, de Boldog Szülinapot Somának!
Kép

Eszter, Hajrá szurik!!!
Én tuti nem mennék Hévízre.
Szülinap aug.2. (enyém) Lili inszem nov.9. (szülés tervezett időpont: szülinapom volt! :lol: )

Kubu, hamarosan Liza szülinapja. El sem hiszem, még most is előttem van, ahogy a folyóson csináltuk a közös képet.
Lesz buli, legalább hugidékkal közösen (ha már anyud olyan amilyen :evil: )?

Béku, annyira örülök hogy minden ok veletek, remélem (drukkolok) hogy Maja a szülinapomon szülessen, ha már Lili ráhúzott egy kicsit. :D

Ancsi, még mindig nem kaptunk képet Dorka szobájáról!

Estrella, nem is írtam, de Zsombi annyira kis cuki. Igazi kis pasis arca van. :lol:

Lukácsné, na mi volt a házzal?
Befőzés nem semmi, jó sok lekvárotok lehet. Ügyi vagy!

Sajti, hát neked is nagyon drukkolok, hogy augusztus szerencsét hozzon! És fog is!!!

Csucsu, szupi, hogy minden ok nálatok! Majd kaphatunk képet a babóról?

Vicky, Gratula!!!

Franci, édes lehet Gergő! És néztél egy kis BJ-t este? :D

Andi, tuti látni fogod még őket valamikor! :wink:
Még az is lehet, hogy Iza is ott lesz a sorokban...
Én azt mondtam Lilinek, hogy ha majd nagy lesz akkor együtt megyünk majd koncertre...(talán ő is nagy rajongó lesz) :D

Csajok, tényleg nagyon szuper volt. És hát az is, hogy ketten voltunk egy kicsit férjecskémmel. Néha kellenek az ilyenek. :wink:

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
 
 


Woody: meglátom mit tehetek :D
idén nem tartanád előbb a szülinapodat?? :roll: :roll: :roll: :D :D :D

csak viccelek,meglátjuk!
nálunk most névnapok és szülinapok tömkelege van,mindenki akkorra szeretné: júl. 26.,29.,30.(kettő is) :)
Vendég
 


Azt mondta nem mehetek be,mert nincs időpontom,sokan vannak.Ekkor mondtam,hogy sürgős és fontos lenne,max.5perc.Erre azt mondta szájhúzogatva,:Mikkor szokunk már le az időpont nélküli idejövetelről?! :roll: :roll: Susmorgott a lányokkal vmit.De Irénke meggyőzte.
Igaza volt,de a stílus számomra nem megengedhető.Ennél már tőlem többet kapott 4 év alatt.Hát majd most nem fog.
Lányok vki kapott már metypredet már lombik stimu alatt,ill előtt?Tudjátok ezt adják kilökődés ellen 4 napig.
Nekem Sz.szerint 1 hónappal előtte kell kezdenem felekkel,majd emeli.Ez szteroid,és terh.alatt nem lehet szedni.ezért adják beágyazódásig.Tegnap egész éjszaka olvastam,hát egyre idegesebb lettem.
F. mondanom sem kell nem engedi,szerinte belehal az embrió.Most kire hallgassak? :oops: :oops:

Kép
Kép
 
 


Fülöp azt mondja,6.héttől kell a steroid,+IVIG.
Sz. meg gondolom azért adja,hogy addig eljussunk.
Megyek vissza Lászlóba kontrollra,majd ott rákérdezek nem zavarja-e össze az iviget.
Még szerencse,hogy szeptemberig még van időm.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Magnólia Te mennyi idővel is vagy előttem? Nekem július 8.-a volt a leszívás és 11 volt a beülti!
Semmi tünetem nincs a fokozott éhségen kívül, remélem ez nem rossz jel! Neked kitartást! :wink:

Eszter gratula a szurihoz!

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Na, beértem :D

nincs semmi extra a születésekkel, fogantatásokkal, csak az utóbbi időben két féle dolgot is hallottam és kíváncsi voltam...de közölnöm kell, hogy nagy vonalakban hoztuk a mondottak szerintit :D

1. a nő születési hónapja utáni 2-3. hónapban a legaktuálisabb a fogantatás és a legtöbb gyerek ekkor fogan meg :D
ez stimmel Andi kivételével mindenkinél aki írta :D (Nálunk is fog :D :D :D )

2. a legnagyobb változások a születési hónap utáni 5-6. hónapban történnek...ezek csupa olyan változások, amik nagyban megváltoztatják az addigiakat... Andikám, ebbe Ti estek bele, és hát valljuk be, Izu elég nagy változást hozott az életetekbe :)
Egyébként a kb fél évet is nagyon foganóképesnek mondják :D

Úgyhogy ez jónak tűnik :D
Még egy okkal több, hogy az augusztus a mi hónapunk! :D
És ezúton jelezném Sajtikám, hogy ha jól rémlik, te is ikrek jegyű vagy, azaz az augusztus Nektek is babás lesz :D

Na, visszaolvasok és jövök még :)

(zugoló-Kacsa! itt akkor te is látod a megoldást :D )

pusz

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Judit!
szuper, hogy nyugodtan telt az éjszakátok :D
még sok sok ilyet kívánok :D

Béku!
Szóval holnap lesz a nagy nap...éppen 38 hetesen :) remek terv, drukkolok, hogy így legyen :)

Vicky!
Gratula az utaláshoz :) végre végre lekezdték kicsengetni a lét :D

Rita!
Sajnálom a csúszást, de olyan szempontból tök jó, hogy van még időtök, hogy ezeket az ellentmondásokat ki tudjátok gubancolni még addig!!!!
nagyon drukk, hogy jól döntsetek és minden rendben legyen :)

Sajti, Kubu!
Sajna nincs pincénk, de besötétítettem a lakást, hogy nehogy valami sugárka még több D vitamint gyártson belém :)

Navi!
Volt bizony :D nagy buli volt állítólag :D
Én nem voltam lent akkor, de sok sok ismerős emiatt ment le, sőt, Lacomnak a töke tele volt vele, mert az összes munkásunk csere-berélt a műszakjával, hogy ott lehessen a koncerten, így alig lehetett követni, hogy ki mikor hol melózott :D :D :D

Hévíz kihúzva a listánkról :)
Majd egyszer sokára, ha már az öreg csontjainknak kell a gyógyulás :D

Mia, Magnolia!
Jól emlékszem, hogy mindketten csütörtökön mentek BMC-be létszám, ill. szívhang tisztázó UH-ra? :D
Jajjjj de izgiiiiiiiiiiiiiii :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Mia: nekem Június 29-én volt a beülti most vagyok asszem 6+5. Nem baj az ha nincs tüneted. Nekem pont 11-én volt a vv eredmény akkor volt neked a beülti. tizen 1,2nappal vagyok előtted.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


mia te mikor mész uh-ra?
magnolia77
Gyöngyös
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: