Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Olyan kismamikat keresek,akik szintén az Uzsokiban szülnek idén :lol: n Én március 26-ra vagyok kiírva.
31 hkm
 
 


Senki? Jó lenne sorstársakra találni...
 
 


Szia!
Én is itt fogok szülni, októberben!
Az előző kettőt is itt szültem
Van kérdés?
Nekem jó a tapasztalatom. a szülésznők csodálatosak!
M.
 
 
 

 
 

Szia manda76!
De jó, hogy jelentkeztél!
És annak is örülök, hogy ilyen jókat írtál! :D
Szerinted ha nincs fogadott orvosom, akkor is jó fej mindenki? Vagy érezhetően más a bánásmód?
Terhesgondozásra magándokihoz járok a 11. kerületbe, de a dokim nem vállal szülést.
Köszi a jó híreket! És persze jó babavárást a harmadikhoz is!

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Szia Noix!

Sajnos azt kell mondjam, hogy jobban jársz, ha van fogadott orvosod, és akkor minden sinen lesz, küldönben azért nehezebb, de ez mindenhol így van.
M.
 
 
 


Köszi a választ! Kicsit elszomorító, de már nem döntök másképp. Azt a pénzt, amit a doki elkér azért a kis időért, inkább a babára szánom. Ha elégedett leszek a dokival, szülésznővel, úgyis adok nekik valamit. Azért köszi és jó babavárást!

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Ha valaki még idetéved, örömmel ajánlom az Uzsoki szülésfelkészítő előadásait mindenkinek, mert nagyon hasznosak! :)

Szülés után majd még megírom a tapasztalataimat, hátha valakinek hasznos lehet!

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok. Van még itt valaki? Én szept 25 re vok kiirva. Van akinek Lais Timea az orvosa? Vagy mar szült is nàla?

Lilypie First Birthday tickers
linda34
Budapest XV. kerület
 
 


@linda34:


Szia! A kislányom 20-án megszületett :) A kórházról szinte csak jókat tudok írni. Nem volt könnyű szülés és császár lett  a vége, de a kórházi dolgozók mindenben rengeteg segítséget nyújtottak és fogadott orvos/szülésznő nélkül is szuper ellátásban részesültem. A kaja ehetetlen, ez volt talán az egyetlen elfogadhatatlan dolog a bent töltött 5 nap alatt.
Lais Tímeáról személyes tapasztalatom nincs, de hátha valaki jelentkezik ;)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


@noix21:


Köszi 

Lilypie First Birthday tickers
linda34
Budapest XV. kerület
 
 


Hello! Nem tudom olvassa-e még valaki ezt a fórumot?! Jó lenne valakivel beszélgetni, aki többet tud esetleg az Uzsoki Kórházról... Valahol azt olvastam, hogy létezik már magánszülészet az Uzsokiban is, csak nem nagyon reklámozzák. Nem tud erről valaki valamit esetleg? Nekem és a páromnak is az lenne fontos, hogy a szülés után együtt a picivel lehessünk. Mármint csak mi hármasban, nyugodtan.
Persze tudom hogy nem valósítható meg 3 napon keresztül, de legalább napi pár órát, aztán csak szépen kettesben a baba és a mama. És valóban lehet szobát foglalni a VIP-en? Gondolom ez csak úgy valósítható meg ha ottani az orvosom is.? Én novemberre vagyok kiírva egyébként.
Van aki esetleg már kiderített többet? Előre is köszi!!!!
solzsan
Budapest VI. kerület
 
 


Sziasztok ! 3* az uzsokiban szultem a legjobb korhaz .

Gyertek facebookra ott van egy tobbezer fos csoport ! Uzsokiban szültünk a neve ;)

 


Bocsi Uzsokiban szultem a csopi neve

 


@solzsan:


Persze,lehet szobát foglalni, mindegy ki az orvosod... De gondolom a válasszal már elkéstem :D
ritus1985
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok, van itt most valaki, aki az elmúlt pár évben szült az Uzsokiban? köszönet!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: