Új privát üzeneted érkezett!

Kedves anyukák! Fiatal újságíró vagyok és egy kis segítségre lenne szükségem egy cikk írásához, mely a magánszülészetekről szól. 1-2 interjúalanyra lenne szükségem, aki magánszülészetben hozta világra kisbabáját - ez önmagában nem is lenne nehéz feladat, viszont előírás, hogy a megszólalók pontos nevét és fényképét is le kell adnom a főszerkesztőnek. Ezt sajnos kevesen vállalják szívesen, pedig soha semmi, a megszólalót "befeketítő" dolgot nem írnék. Sajnos az ismerőseim között nincs olyan anyuka, aki magánintézetben hozta világra gyermekét, ezért döntöttem úgy, hogy itt kérek segítséget. Ha itt esetleg van valaki, aki szívesen megosztja tapasztalatait és nem ódzkodik a ténytől, hogy a neve és fényképe (utóbbi nem minden esetben, ezt a szöveg betördelésekor döntik el) megjelenjen egy minőségi sajtótermékben, (Egészségbiztosítási Almanach) kérem, szóljon és privát üzenetben feltennék pár kérdést a témával kapcsolatban, illetve ott minden részletet elmondok, amit itt esetleg nem írtam volna le. Óriási segítség lenne. Előre is köszönöm a segítséget, további szép napot kívánok!
csillagomboc
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: