Új privát üzeneted érkezett!

Néhány hónap múlva nem írok. De az én 9 hónapos korom még mindig nem alszik éjszaka. Soha nem aludt több mint egy pár órát egy időben. Néhány nap rosszabb, mint mások. 20 percről a legjobb 3 órára. Nem értem, miért. Isit, mert őszült? Úgy gondolom, hogy a szoptatással kapcsolatban egy szörnyű alváshoz kapcsolódnak, hiszen mind a 3 gyermekeim szörnyen alvók voltak. A fiam teljesen elszívott néhány hónapig. 3 étkezés naponta snack inbetween és még anyatejjel. Nagyon sok esetben mindig ugyanaz a rutin. A nap folyamán napsütésben van, de ez néha szörnyű is, és néha csak napokig 10 percig. Jelenleg ébren éjjel minden 1.-30. A ciklus kb. Felébred, és rögtön megkeresi mindazokat, akik rám kerestek és sírtak. Letettem, de csak kiált. Egy próbabábut használ. De rosszul van a dobásból. Tehát körülbelül 9 dummies kell használnom. Nem tudom, miért nem alszik néhány órán keresztül. Tényleg tudom, mikor fog ébredni. Mikor fogok aludni újra. Hallottam az embereket, hogy a babaik aludtak 6 óra vagy akár 12. Miért olyan szerencsétlen voltam minden gyerekemmel. Nagyon aktív baba. Nem fog ülni. Mindig mozog. Még mindig fogfájás, és jelenleg nem is 1 fog. De nem hiszem, hogy ez a probléma, mivel néhány nap alatt rendben és stílusosan rendezik. Tudom, hogy nem tart örökké. De 9 hónap alvás. Meglepődtem, hogy még mindig életben vagyok. Bármely tippet értékelni lehetne. Szintén rengeteg fürdõszelepe van, stb. Tudja, hogy ágyban van ... Csak ébred fel minden órában

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?