Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most nézem az előző hsz-emet. Helyesírás! Grrrr! :twisted:

Zsuzsa! Tényleg nem lesz egyszerű. Utánaszámoltam, nekem ez a 21. költözésem. Elméletileg profi vagyok, de persze babástól más a leányzó fekvése.

Pakolás sem úgy haladt, ahogy terveztem, de nem vagyok elkeseredve, mire jön a teherautó, minden kész lesz. :) És szerencsére vannak barátok, akik sokat segítenek. Pl. Amikor a nagy be és kipakolások lesznek, akkor én a babával meghúzom magam a „szomszédban”, Törökbálinton. És mihelyt összerakták a fiúk a kiságyat, akkor megyünk vissza segíteni, illetve „dirigálni”. :)

Koleszos nem voltam, de sejtem az érzést. És már nagyon várom. :)
Köszi a szurkolást! :)

Vonalzó! Az a másfél hónap gyorsan el fog telni, pláne, hogy jönnek az ünnepek. :)

Ildikó! Itt reggel óta esik, és egyre jobban, ráadásul a szél is feltámadt. Épp most mondtam le a segítséget a nővéremnél. Úgy volt, hogy eljön velünk uh-ra (nekem kell), de még nagyon tapasztalatlan, megijed, ha sírni kezd a pici, megfogni is alig meri, így nem merem ráhagyni itthon, meg ő sem vállalná.
Múlt csütörtökön is velünk jött pajzsmirigy szakrendelésre, kint vigyázott a Picúrra, amíg bent voltam. Elég hamar el kezdett sírni, tesóm nem nagyon tudta elterelni, a kocsiból kivenni nem merte, stb. Cumisüveg lett a vége, mert úgy csöndben volt.

Nagyon klassz lehet ez a beszédfejlődéses időszak is, mikor be nem áll a szájuk a gyerekeknek! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Klassz! Most nézek ki az ablakon, mire megírtam, alábbhagyott az eső... :? Alapból nem baj persze, de akkor mehettünk volna dokihoz. :evil:

Egyébként reggel voltunk bőrgyógyon, ekcémás a drágaságom, ezt már tutira örökölte. :?
Nekem meg alulműxik a pajzsmirigyem, vigyázhatok a súlyomra, ha nem akarom, hogy elszaladjon velem a ló. Így is van mit leadni. :twisted:
Még jó, hogy mióta tudom (múlt csütörtök), azóta fogytam másfél kilót. :)

Kép
Kép
 


Dolli! Nem tudok mit írni, de olvastam és tároltam az infókat!

Zsuzsa
 
 

 
 

Sziasztok!!

Szép Mikit minden kicsinek
Mi is növekszünk ám:)
Kép Anya szerelme Kép

 
 


Kedves mindenki!
Kicsit eltűnünk, hogy költözés után újult erővel térhessünk vissza, mihelyt beköttetjük a netet!

Puszi
Dolli&Gézababa

Kép

Kép
Kép
 


Ez jobb! :)

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!!!

Az első Mikink , és isteni finom volt Kép mikike
Kép Ennyi maradt

Puszika

 
 


Viki: Zém gyönyörü és stilusos mint mindig :)

Fannis álmos Mikievés:
Kép

Nyuszifej :) :
Kép

Miki-buli :) :
Kép
Vendég
 


Drága Fannim ott van azért Ő is szépséges:))))
Nagyon szép
Kép
Köszönjük
Puszika Kép

 
 


Sziasztok!

Ügyesek a gyerekek, Adél még nem evett csokimikit, de úgy látom, nem is kívánja még. Ebben az a legjobb, hogy még nem tudja, hogy akár kívánhatná is. :lol:
Most készítették el a szolgálati lakás lépcsőjének burkolatát, tehát most burkolták, nekünk 4 napra ki kellett költöznünk itthonról. Ebben az volt a legrosszabb, hogy anyósom lakásában MINDEN 1 méter alatt van. Egész nap a kezemben volt az Adél, illetve hetvenezerszer mondtam, hogy nem - nem. Persze mindezt az után, hogy kicsit már átrendeztem a lakást. Nagyon meleg volt, és száraz volt a levegő. Az én torkom egészen ráment, de már itthon vagyunk!!!!!! :)

Jó készülődét az ünnepekre!!!!!!

Zsuzsa
 
 


Boldog 11. Hónapfordulót Petra Lilinek és Emilnek mára!
Zémnek 14.-et holnapra :)
Adélnak 11.-et hétföre :)

Fanninak a 17.hónapfordulóján bújt ki a 17.foga :)

Mindenkinek kellemes készülödést !

Kép
Vendég
 


Sziasztok !!!

Kivánunk Minden Kedves Babalánynak és Babapasinak valamint Kedves Szüleiknek Kellemes Gyönyörü Karácsonyi Ünnepeket és Békés Boldog Sikerekben és Vidámságban Gazdag 2008-as Esztendöt!

Fanni Hermina és családja

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés anyutól (net majd vmikor január végén lesz)! Kívánunk mindenkinek boldog ünnepeket, és békés új esztendőt! :)

Dolli és a 2Géza

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Találkozunk majd 2008-ban!

Adél lépeget akkor is mikor a kezét fogják. Így már a gyülekezetben ellépedet tőlem az egyik kislánnyal! :lol:

Zsuzsa
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Körülöttünk mostanság csak a betegségek botorkálnak.Sajnos. :?
Kari előtt Petrusnak volt torokgyuszija,most pedig mind a két csaj influenzás. :( A fránya vigye el ezeket a nyavajákat .Remélem ti mindnyájan jól vagytok.

Azt kívánom Mindenkinek a 2008-as évre,hogy messzire kerüljék a babákat és családjaikat a betegségek. :D

Ezen kívűl:

Nagyon Boldog ,Sikerekben ,Egészségben Gazdag Új Évet kívánunk:

Heldzsi,Petrus,Jocó ,Gabi :D
Kép A mi kis angylkánk

[Kép
 
 


Sziasztok!

Helga: Petrusnak, és az egész családnak jobbulást és sok-sok gyógypuszit külldünk!!! Neked pedig kitartás !!!

Zsuzsa:Gratula az ügyeskedéshez Adélnak :)

Kép (tegnapra)




http://fannihermina.blog.babaszoba.hu
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon kedves a Petra! Kiszúrtam azt a két édes copfját! Igazi csajos frizura! :lol:

Hát nem semmi, hogy mindjárt egy évesek lesznek a lányok! Hihetetlen! Olyan szép ez az időszak! :cry: :D

Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

MIndenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!!!!!

Fazsu! Adél már nagyon ügyes! (egy kézzel is megy már Adél??)
Emilke nem tűri, ha megfogjuk a kezét.

Egyébként tényleg hihetetlen, hogy milyen hamar eljött az első szülinap ideje! Na, hamár itt tartunk ti csináljátok a tortát, vagy veszitek?? És milyet???

Petra angyalian ééééédes, meg lehet zabálni. A copfot most vettem észre, nagyon jó.

Üdv Mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Sziasztok!
Alin! Én fofom sütni a tortát, mert Adél még nem evett tojásfehérjét és tejet, tejszínt! Van egy tojás nélküli piskótareceptem.

puszi mindenkinek!

Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Boldog szülit és hófordulót minden csöppségnek :wink: :D
Jó is az az időszak de egyre jobb Zém is kezd már igazi pasi lenni focizik(3hónapja hogy tud menni) ,dobálózik......
Férfi
:roll: :lol: Kép Coca cola és sajt háááááááát tudok élni:))))

Kép Csúszok a hóban:DDD

Pussssssssssssssz mindenkinek

 
 


Sziasztok!
MI holnap tartjuk a szülinapi bulit a családdal. A tortát én is magam készítettem (vagyis az anyósom sütötte a tojás mentes lapokat és pedig bele a tejmentes krémet.

Majd rakok fel képeket!
Üdv: Kati

Kép
 
 


Sziasztok!


Egy baba és gyermekruha boltra szeretném felhívni a figyelmeteket!!
A XV. kerületben Rákos út 7.szám mellett, NAGYON KEDVEZŐ ÁRAKKAL
mindenkit szeretettel vár a PEPIKE BABA BOLT!

ÚJ ÉS HASZNÁLT BABA ÉS GYERMEKRUHÁZAT, babakellékek, pelusok, babakocsik, kiegészítők nagy választéka, és ténylegesen alacsony árak!!!!!
PÉLDA ÁRAINKBÓL:
badyk 690-től 990ig,
Rugik990.-től 2490-ig
pólók, hosszú ujjú felsők 990.-, (disney mintás: Dóra, Barbie,
Ovisnacik:990.-, Fiú hosszú ujjú felsők:990.-
tréning nacik 990.-, tréning ruhák:1990.-, pulcsik1490.-,
farmer nacik:1490.-,
Nagyon szép minőségű használt ruhák is vannak!!!!

Nyitva tartás:
H-SZ: 10-17ig
K-CS: 10-18ig
P :10-16ig
Szombat: 10-13ig
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pepike


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Viki: Zééém ...LOVELOVELOVE :)
Élöben ugyan ilyen klassz kispasi ám 8)

Pepike: Megyüünk :)

Mindenkinek jó készülödést ám az Elsö Szülinapokra :):):)

Kép HaHÓ :)
Vendég
 


[b]Sziasztok!:)

Azért Fannim visz mindent a szexi szoknyájával Zétim azóta is kész van :lol:


[Kép Mondom én elájulok Fannitól:DDD Kép Puszi mindenkinek és jó bulizást

 
 


Kedves mindenki! Jelentem van netünk, és nézegetem a csodaszép babákat! :D

Kép
Kép
 


Alin! Bár nekünk még távol van az első szülinap, de már agyaltam rajta, hogy én készítem majd neki. Az a tejmentes krém érdekelne!

Fazsu! Ezt a tojásnélküli piskótát légyszi oszd meg velünk! Igyekszem gyakorolni, mert nem vagyok egy nagy cukrász. :shock:

Viki! Ráadásul diétás cola? Nagyon édi! :D

Fanni&Zéti! Látom, még mindig dúlaláv! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Viki: Zéééééé :) Fanna is állandóan Zét reklamálja :)

Dolli: Örülök,hogy van netetek !!! Várjuk a képeket nagyon! Hihetetlen,hogy Levi is már pár hét és FÉL ÉVES !!! :shock: :)
Igen,dúl, hát, akik már tologattak együtt kisautót és ittak egymás poharából ugye... :)

Holnapra elöre szeretnék Nagyon-Nagyon Sok Szeretettel Kívánni

BOLDOGSÁGOSAN BOLDOG EEELSŐŐŐ SZÜLETÉSNAPOT Petra Lilinek és Emilkének!!!!!

Azt már le se irom,hogy milyen hihetetlen,hogy igy telik az idö :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Először is Mindenkinek köszi a bókokat és köszöntést! :D Nagyon arik vagytok! :D
Hát igen eljött az első szülinap! Mi szűk családon belül holnap ünnepeljük és hétvégén lesz a buli a nagy családdal.Majd teszek fel képeket,hogy sikerült az első torta szétrombolása........

Egyébként Petrusnak már hat foga van,gyönyörűen megy ,egyedül közlekedik a lakásban.ezeket mondja már:
ana,apa,mam,baba,vú(kutya).Sokat küzdök vele evésnél i,mert egyedül akar enni,de hát mág nemigazán tud.Időnként mókásan nézünk ki. :D

Alin:
Nagyon ügyi Emilke,mert általában a pasik későn érők ! Gratula ,ez biztos a sok foglalkozásnak köszönhető!! :D


Kép Gyönyörű szempár


Kép Igéző tekintet! Vigyázz Zé jövök!

Kép Egy kis kényesztetés

Kép Először a hóban

Kép Esti hancúrozás után a párnában landolva


Na jó befejezem ,mert velünk lesz tele az oldal.
:D
Majd elfeledtem.

EMILKÉNEK IS NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK![/b]

[Kép
 
 


Emilke, Petra! Nagyon boldog szülinapot kívánunk! :)

Dolli&Gézababa

Kép
Kép
 


Menyasszon! Képeket rakok... remélem, hogy ma sikerál. Tényleg gyorsan elment ez a fél év. És nyáron már úgy terveztük, hogy próbálkozunk a következővel. :wink: Hihetetlen!
Édes ez a kisautózós egypohárbólivós sztori. Vizuális típus vagyok, nagyon édik lehettek! :)
Hétvégén nekünk is megvolt az első csók. :oops: Változatosság kedvéért egy Fanni nevű lányzótól kaptuk, aki egy évvel idősebb. Nagyon tündériek voltak együtt. :)

Fejlődésünk címszavakban: Közel a 8 kilohoz, kb 70 cm, két fogacska, forgás oda-vissza, gyümievés, mintha világéletében azt evett volna (de még szopi nincs kiváltva), pohárból ivás.

Kép
Kép
 


Kissé még kupis volt, ez átköltözés után készült...

Kép

Kép
Kép
 


Ez meg ma! :)

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntéseket. El sem hiszem, hogy eljött ez is, tavaly ilyenkor ez nagyon távolinak tűnt.

Petrának nagyon boldog születésnapot kívánok!!!
(Helga, emlékszel amikor még együtt sétálgattunk a folyosón és kérdezgettük, hogy kinek hány perces???!!)

A hétvégi szülinapi buli nálunk jól sikerült. Emilke elöl el kellett venni a tortát, mert annyit evet, hogy féltem, hogy rosszul lesz. Nagyon ízlett neki!

Dolli! Outker prémium pudingot vízzel, meg egy kis sinlac-al felfőztem. Ez lett a krém a tortába.

Helga! Természetesen ámulok és bámulok, hogy Petra már milyen ügyes. Emilkém szinte egész nap beszél, de még nem mond szavakat tudatosan, a járástól pedig sztem még messze vagyunk.

Képeket még nem töltöttük le, de ígérem az is jön.

Sziasztok

Kép
 
 


Sziasztok!

Dolli: Nagyon édes Levente a képen, és gyönyörü a konyhátok!!!
Klassz lehet ott lakni!!!

Alin: Várjuk a képeket!

Helga: Nagyon cukika Petrus :)

Fanna ma volt a 18 hós oltásán :)

Kép Kép




http://fannihermina.blog.babaszoba.hu
Vendég
 


Boldog Eeeelsööö Születésnapot Adél Nagylánynak !!!! :)

Kép
Vendég
 


Adélnak nagyon boldog szülit kívánunk! :)

Kép
Kép
 


Kép
Olvassuk a helyi sajtót :lol:

Kép
Kép
 


Menyasszony! Köszi! Élvezem is nagyon az ittlétet, most kezdjük felfedezni a környéket, eddig mindig volt valami intéznivalónk, amit a sétához kapcsoltunk, most végre csavargunk. :)
Tündéri a Fanni a buborékokkal. :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Dolli: Kösy, hát Levi se semmi ezzel az újságolvasással :)
Örülök,h elkezdhetitek felfedezni a környéket-biztosan sok kisbabás-babás lakik ott, lesznek jó kis cimbik és csajszik Levinek!!! :)
Vendég
 


NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT
KÍVÁNUNK ADÉLKÁNAK! :D :D :D :D

Sok puszi Nektek!


Kép A húzós kocsi jó móka.....


Menyasszon:
Édi bédi Fanna a buborékokkal! :D Ezt nagyon lehet élvezni.Mármint azt,hogy nem megy szét a bubi. :shock:
Pusz :lol:

Tekiroll:
Gyönyörű a konyhád.Nagyon irigyellek érte! :D Na persze a Gézuka se semmi avval az újsággal. :shock: Mintha tudná is ,hogy mit olvas. :D Cuki pofa. :D


Kép Az angyalka ahogy éppen legyőzi a jeges medvét.

[Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon Boldog Születésnapot minden 1évesnek
Kép Kép

 
 


Petra nagyon szép kislány és ezek a képek................. :wink: :roll: Kép a szerelő fiú ...:DD

Puszika mindenkinek

 
 


És ugye Fanninkat sem hagyjuk ki:)
Zém küldi: Kép
Puszika

 
 


Sziasztok!

Kösyke Zééém :)

Helga: Petrus milyen kényelmesen elfér a táskában :) Naon édi:)

Olyan jó,hogy ilyen szép idö van :) Ki se lehet minket tenni a játszóról :)

Kép
Vendég
 


Zétény és Fanni

:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Heldzs! Igen, álomszép konyha, mindig ez volt a vágyam. :) De most még valahogy nem férek el benne, hiába bazinagy. Most szereltem össze a kamrapolcok maradékát, hogy a sok kacat ne a konyhában foglalja a helyet. Eddig vártam, hátha férjem ráér, de rájöttem, hogy magaduram, mert különben nyárra sem lesz rend. Mostmár csak be kell pakolnom.
Nagyon jó ez az angyalkás fotó! :)

De édi a párocska! :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszi Dolli :) Egen,ez a magad uram az néha ismerös :) Ha olyan polcotok van amire gondolok,azt imádom, nekünk is van,nagyon praktikus :)

A párocska ma is együtt töltötte a délelöttjét ;)


Kép Kép
Kép
Vendég
 


Boldog Szülinapot Dolli !!! :)
Kép
Vendég
 


Ildikó!
Itt is köszi szépen! :)
Nem is rossz szám ez a 33. :)

Kép
Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron