Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
A 2001-es levelek között találtam olyat a ki szült Dr. Anga Kiss Balázsnál! Kérem,ha olvassátok a levelemet jelentkezzete,nagy segítség lenne!!!köszönöm
UI:Ha valaki mostanában szült a doktor úrnák annak jelentkezését is várokKép
rmona
 
 


Nem értem, hogy nemlehet hozzászólni a másik oldalon a topikokhoz ... tud valaki segíteni?
grafolka
 
 


Sziasztok!19hetes kismama vagyok,a Margit kórházban szeretnék szülni.Ha valaki már szült ott szivesen olvasnám tapasztalatait,előre is köszi!
edra
 
 

 
 

afonya
 
 


Sziasztok!

Segítséget kérek, mert a nőgyógyászom, akihez több mint 10 éve járok sajnos öngyilkos lett, így sűrgős szükségem van egy új orvosra, aki megbízható,lelkiismeretes, nem a pénz az Istene, lehetőleg Budapesten.

Köszönettel


Szilvi
kurucz
 
 


Szia Szilvi!

Én ajánlom neked a Tarnóczy Péter főorvost a Péterfy kórházból. Nem a pénz a lényeg nála, és rettentő emberséges, megbizható, profi!!!
Én tavaly nála szültem és hozzá járok 16 éve.

Elérhetősége:Kórház: 461-47-00/1245
Magán: 461-65-00/ 292-74 (kedd és szerda du. 3-tól 7-ig)
staff
 
 


Szilvia!Ajánlom neked a János Kórházban Dr.Pálmai Bálintot nagyon lelkiismeretes és nem a pénz az istene üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Vera és Ivett!


Köszi az ajánlatokat.


Szilvi
kurucz
 
 


Szia Vera!

írnál bővebben (elérhetőség, tarifák...stb.)a Pálmai Bálintról? Már sok jót hallottam róla.
Köszi.
Edit
edeko
 
 


Szia Edit! Nagyon szivesen de a telefonját csak magánban irnám meg...egyébként csupa jót tudok mondani róla nagyon lelkiismeretes ,alapos és odafigyel a betegére...nem nála szültem ....úgy kerültem hozzá hogy tavaly meghalt az orvosom és váltanom kellett és ismertem őt a kórházból sokat törődött velem a terhességem alatt amig bent feküdtem igy rá esett a választásom ...most pedig nőgyógy.műtétem volt és ő csinálta mondhatom jól és naponta többször bejött hozzám megnézni ...vittem már hozzá mást is és ő is megvan vele elégedve...a többit magánban ha gondolod üdv.veraKép
Kelemenné Vera
 


Szia Vera!
Köszi a választ, írtam magánban.
Edit
edeko
 
 


Kedves Szilvia!

Öngyilkos lett? Nem semmi! Orvos ajánlatom: Péterfy kórház, DR: BOROS JUDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csak ŐŐŐŐ! Én nála szültem Április 2-án és fantasztikus volt. Olyan élmény volt a szülés, hogy ilyet kívánok mindenkinek. Betartotta a szülési tervemet és mindenben segített! Én hozzá megyek legközelebb is, ha szülni akarok vagy bármilyen problémám lesz! Üdv: Pici Maci anyuja és Levente baba
picimaci_anyuja
 
 


a
edóka
 
 


Sziasztok. 10 hetes kismama vagyok. Légyszíves írjatok vmit ha tudtok a Schöpf-Mérei Kórházról, ill. Dr. Templomról. Tudtok esetleg orvost, kórházat ajánlani? Akihez eddíg jártam (rákszűrés) nem az igazi! Előre is köszi.
kucus
 
 


Szia Réka!Ajánlom neked jószivvel a Szent János Kórházban Dr.Pálmai Bálintot nagyon lelkiismerete
sen bánik a betegeivel .üdv.veraKép

Kép
Kép
vera70
 
 


Sziasztok!

Van valamilyen információtok dr. Gulyásról (MÁV kórház)? Egy távoli ismerőstől kaptam meg a nevét, és alig tudok róla valamit. Jelenleg orvost keresek, ezért lenne fontos. Előre is köszönöm!
sziklamano
 
 


Sziasztok! 20 éves és 30.hetes terhes vagyok.
Sajnos most nem Bpen élek, de 1-2 hét múlva felmegyek az egyik ismerősömhöz. A Péterfy kórházba szeretnék szülni, de se orvosom, se szülésznőm sincs. A 36.hét után kell járni hetente vizsgálatokra (ugy tudom) De még azt sem tudom hogy ide a megszokott orvoshoz, vagy a Péterfy kórházba?!
Ha csak beállítok oda így, semmi nélkül, akkor is fognak fogadni? Orvos nem szeretnék fogadni (pénz hiányában), és elég bizonytalan vagyok e-téren, hogy igy is "lehet-e" szülni ott. Ha valaki tudna nekem tanácsot adni, azt megköszönném.

Köszi:Detty
dettybaba
 
 


Szia Detty!

A másik "Szülészetek" Topikban van külön Péterfy-s rész, szerintem menj át oda.
Egyébként a P-ben nagyon rendesek.
Nem "kell" fogadni orvost és szülésznőt, mert aki éppen benn van levezeti, de a "hálapénzt" szerintem akkor sem úszod meg. Azt "illik" adni....

Ivett
staff
 
 


Sziasztok!
Azt szeretnem megkerdezni, a 36.het utan tenyleg hetente kel jarni vizsgalatokra?
pele1
 
 


Szia Pele! Valóban a 36.héttől hetente kell CTG-re és egyéb az orvosod által szükségesnek vélt vizsgálatokra járni ...vizelet vizsgálat,vérnyomás mérés ,testsúly mérés...hol fogsz szülni? mikorra vagy kiirva? üdv.vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Szia Vera!
En Pecsen a megyeiben Dr Bedi Beanal.
De addig haza is kell ernem, ugyanis nemetben elek.
Marcius ota jarok hozza ket havonta vizsgalatra.
oktober 8-ra vagyok kiirva. Ugyhogy szeptember masodik heteben mar Pecsen leszek.
pele1
 
 


Szia Pele! Az időzités jó mert akkorra mire az utolsó hónapba lépsz addigra pont Pécsett leszel jó kezekben orvosközelben...vigyázz magadra üdv.veraKép

Kép
Kép
vera70
 
 


Köszi szepen Vera! Kép
Tudod ,otthon dörmögnek , ilyen meg olyan rossz orvosi ellatas, haaaat, ehhez ami itt vannem tudommit szolnanak.Kép(
Igyekszem magamra vigyazni, de sajnos az itteni dokik igen megnehezitik a dolgot. Kép
pele1
 
 


Szia!Németben a szülésznők végzik a terhesgondozást ugye? Az orvos csak akkor kell ha valami gond van?Ez csak hallomásból vettem nem tudom hogy igaz-e?Azért én azt mondom hogy noha nem tökéletes itt sem minden de azért általában jónak mondható az ellátás ...alternativ szülés...szülészznő választás stb.mamár ezek elérhetők...üdv.vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Szia Vera!
Igen, itt a szülesznövel van kapcsolatban a kismama.
Orvos, haaaat, ez az ami nekem nem teccik. azzal nem talakozol, akit esetleg a legfontosabb pillanatban ismerned kene.
Es a gondozast vegzö orvos altalaban nem szülesz, csak nögyogyasz egy rendelöben.
Viszont nincs vedönö, az ö szerepet is a szülesznö veszi at, igy a szülesznök rendesen tulterheltek.
A masik ami nem tetszik, az oltasi rendszerük.
Nem tudta eddig senki megmagyarazni, miert van mindenki tetnusszal beoltva, ELÖRE.
A gyerekek is. Negy reszletben,es az 4-7 evre ad vedettseget.
Csak ha nincs ra szükseg, a szervezet tul van terhelve, csodalkoznak hogy annyi allergias beteg van itt. .((
Szoval a gyerek oltasokat is otthon szeretnem lerendezni, ehhez kell a magyar allampolgarsag, meg ezert is megyek haza. Kép((
E$eg sok mindent csinalnak itt rosszul a gyerekkel. Kép(((
pele1
 
 


Sziasztok !
Én ma léptem be először ide.
Nagyon tetszik.
13 hetes terhes vagyok, és úgy néz ki hogy
a Bajcsy Kh-ba fogok szülni a Sulyok dr-nál.
Ha valaki tud róla valamit kérlek írjatok.
Köszönöm szépen.
duduka
 
 


Sziasztok!

10 hetes baba van a pockomba és a Scöpf Méreit választottam.Azon belül Dr Horváth-ot.Csak az a fura hogy már a terhesgondozásért is kér pénzt..Ez máshol is igy van????
pocokanya
 
 


Igen. KépKépKép
virág78
 
 


Sziasztok.
Ez év márciusában teherbe estem de sajnos 9 hetesne májusban elment a babám. Szegeden a Pál Attilához jártam. Nem túl szimpatikus. Nem igazán van ideje a betegeire. Tudtok valaki ajánlani helyette a szegedi nőgyógyászati klinikán.

Üdv: Ági.
eger
 
 


Ági!

dr. Sikovanyecz János. Mobil: 06309681921, magánrendel a Jósika utca 5. Részleteket megtudhatsz róla a lakóhely szerint/szegedi anyukák topic-ban Ágcitól pl.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Hello Mindenki! Én a BM-ben fogok szülni, Dr. Bíró Gáspárnál 2005 márciusában. Szívesen vennék infokat és hasonló korú (15. hét) kismama társakat!
jck
jck
1112
 
 


Sziasztok!

Tudtok valamit Dr. Bakos Lászlóról?
II.sz. Klinika!
Előre is köszönöm
ekovacs
 
 


Sziasztok!
Van már egy 2 éves kisfiam,Márk.A MÁV-ban szültam de adokim akihez végig jártam nem jött be a szülésre.Másnap,harmadnap se jött be,ez esett rosszul.Ismét babát várok és a Máv-ban szeretnék szülni de nem tudom kinél.Lassan el kellene döntenem,mert12.hetes leszek.Tudtok valakit ajánlani?
Köszi,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!Kép

Meg tudná valaki mondani, hogy Szegeden alkalmazza-e valamelyik doki prof. Siklósi Gy.(Bp. Sote II.sz klinika)meddőséggel kapcs. módszerét?

Köszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Panny!

Én 2004.08.14.-én szültem a MÁV-ban. Nagyon meg voltam elégedve az orvosommal akit Dr. Banczik Zoltánnak hívnak. Már sok ismerősömnek ajánlottam és mindenki meg van vele elégedve.
edo
 
 


Sziasztok!

Még csak most ismerkedem a babanet-tel, remélem, nem szúrok el semmit.

31 hetes iker terhes vagyok, a Schöpf-ben fogok szülni Dr. Dulka Tibornál.
Szült nála mostanában valaki?
Minden infónak örülnék vele kapcsolatban!
Előre is köszi!

Vénkert
31+5
vénkert
 
 


Kedves Vénkert!

Dulka-s mama most éppen azt hiszem nincs a Schöpf-Méreis topikban, de ha benézel oda lehet, hogy előkerül valaki. Viszont a kórházról sok mindent megtudhatsz, ha esetleg ilyen irányú kérdésed is lenne.

Szeretettel várunk ott.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Pzita, köszönöm, átnézek!
vénkert
 
 


Edo!
Pont most írtam neked a Máv-os topicban,vagyis kérdeztelek a dokidról.Szóval hogy lehet a Banczikot elérni(tel,számot tudsz)?Mennyi a tarifa?Légyszi ha lesz időd írj egy kicsit bővebben róla.Minden érdekel!Hogy áll az alternatív dolgokhoz stb...
Köszi,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

Banczik doktor 35-40 év közötti, magas, kedves, segítőkész. Az 06309218425-ös telefonszámon lehet előjegyzést kérni hozzá. Én már 11 éve hozzá járok. A férjem minden esetben eljön velem és vele is közvetlen. A terhesgondozásokért 5.000.-ot kért. Az biztos, hogy nem híve a beavatkozásoknak. Szülés előtt egyik hétvégén végigvezetett a kórtermeken és a szülőszobán. Itt elmondta, hogy a borotválás és a beöntés nem kötelező, de ajánlja. Az EDA-t, oxitocint, császármetszést stb-t sem szereti alkalmazni. Nekem a kisfiam világrahozása hosszú ideig tartott ( 17 óra )és már a vége felé kértem Őt, hogy császározzon meg mert nem lesz erőm megszűlni a Manót, de az orvos lebeszélt róla és ezt egyáltalán nem bántam meg. A szülés 40.000.- volt amit a varratszedéskor adtam neki oda. A kórházban töltött 4 nap alatt 2 alkalommal meglátogatott. Most hírtelen ennyit írok. Ha érdekel még valami szívesen válaszolok.

Szia.
Edo
edo
 
 


Panny
én is a Banczikhoz járok, (már a második babóval) csak annyit, hogy már 6ezer alkalmanként, a szülés pedig 60e! A fájdalomcsillapításnak tényleg nem híve, meg eleve maga a MÁV kórház a természetes szülés híve.
Andi
psandi
 
 


Edo és Andi!
Köszi az infókat elég szimpatikus.Tudom hogy a Máv nem híve a beavatkozásnak,ott szültem az ekső babámat csak a doki elment azóta onnan.Elég jól hangzik amit mondtatok,főleg hogy a kórházban rendel,ugye,ahogy kivettem a szavaitokból,mert Gödöllőről könnyebb oda járni mint valahova messzebbre.
Mégegyszer kösz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Ama elhíresült orvos volt az orvosod? Neked is volt vele problémád? Mert különben egy jó ideje már egy másik kórházban dolgozik. Ha esetleg követni szeretnéd.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Panny!

Szívesen. Banczik doktor nem a kórházban rendel hanem a magánrendelőjébe, de az is ott van nem messze a kórháztól.

Üdv: Edo
edo
 
 


Panny
én is szívesen Kép A Kodály köröndnél van a magánrendelő
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

A miskolci diósgyőri kórházról tud vki infókat?

Humiva
humiva
 
 


Szia Humiva!

Sajnos én bővebben csak a megyei kórházról tudnék, de gyere át a miskolci topicba (lakóhely szerint). Ott vannak olyanok, akik a diósgyőriben szültek, Ők biztos szívesen mesélnek róla.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Szertenék érdeklődni, h. ki tud nekem kicsit mesélni dr. Krammer Józsefről? A XV. kerületben rendel. Szeretnék többet tudni róla, mert őt választanám nőgyógyászomnak, bár még babát nem várok, de ki tudja mit hoz a jövő...

Köszönöm a segítséget!És B.U.É.K.!
masnika
 
 


Szia Masnika!

Én 2003 novemberébe szültem a Ujpesti szülőotthonba előtte a xv.ker sztk-ba dr.Krammer Józsefhez kellet menem 4szer áramlás vizsgálatra két órákat vártam rá ugyan is én nem csusztatam azsebébe semmit mivel TB alapon mentem akki adot egyből be került. Szia sok sikert
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Elõször vagyok itt, és elég nehezen igazodom ki... Volt vki a Margitban? És tudtok vmit R.I.-ról? Mi 18 hetesek vagyunk, egy "fütyilobogtatós" kisfiúval :-)))
bernababa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: