Új privát üzeneted érkezett!

rahel írta:Jamina,
koszi az infot, telefonkonyvben benne vannak vajon?
kati
megnézem majd neked a kábeltévén és megírom.
 
 


Sziasztok!
Húúúú, jó rég nem jártam erre.
Kati!
http://www.aquasziget.hu/
Zsu!
Sokat gondoltam Rátok karácsony óta. Mizújs Veltek?
Masszázs és jóga majd márciustól lesz megint.

Kép
Kép
 


Szia Szilvi!

Azóta van Panka, szépen megszületett jan.1o-én! Képek itt:
www.manokosar.freeblog.hu

Klassz három gyerekkel, bár 24órás állás, mégis nagyon lehet élvezni!

Kérlek írj, ha indul a babamasszázs és a jóga!

Rahel, nem jöttök Ti is Marcival?

Üdv.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 

 
 

Sziasztok!

Az alábbiakban szeretném a tapasztaltabbak segítségét kérni.
Ha az ember szülni megy az Eszergomi Kórházba akkor milyen iratok szükségesek?
Én úgy tudom, hogy személyi, TAJ kártya, kiskönyv, leletek és házassági anyakönyvi kivonat.
A házassági AKVI eredetiben is jó vagy csak bizonyos időnél újabb lehet? Mi ugyanis 2006-ban házasodtunk össze és van aki azt mondja, hogy nem jó a 30 napnál nem régebbi.

Segítségeteket előre is köszönöm4

Cicuka

Kép
 


Cicuka!

a Babafalváról:

anyakönyvezés
A bejelentéshez szükséges:


a szülők személyi igazolványa és lakcímkártyája (vagy más személyazonosításra alkalmas okmány)


a szülők 300 napnál nem régebben kiállított házassági anyakönyvi kivonata

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Sziasztok!
Zsu!
Már régen megnéztem a blogodat, de nem jutottam vissza, hogy reagáljak. :D Gyönyörű Panka baba!!! :lol: :lol: És jól értettem: gyakorlatilag segítség nélkül, Apával ketten csináltátok végig??? Húúú, minden elismerésem!!!
Cicuka!
Dávid fiam tavaly született, így azt hiszem "képben vagyok". :lol: Én is kiálltam a soromat a Polgármesteri Hivatalban, ahol közölték, hogy csak azoknak kell új házassági akvi.kiv., akik nem itt esküdtek, vagyis nincs náluk nyoma a házasságnak. Így nekünk ez nem kellett.
Kép

Kép
Kép
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2008. május 5. Millenáris Park

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.


Sziasztok,szép napot mindenkinek.
Új Prince Oliver,Cactus Clone,Disney gyermekruhákat árulok.Nézz be,hátha valami megtetszik.
Köszönöm.

http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=5905028
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Dávid fiam egyik kis kortársa néhány naposan agyvérzést kapott, aminek súlyos következményei lettek. Sajnos a hazai orvosok lemondtak róla, így őssejt-beültetést szeretnének végezni. Ez viszont olyan horribilis összegbe kerül, amit a család nem képes egyedül előteremteni. 1 műanyag-feldolgozó átvesz tőlük kupakokat, kilónként 70 Ftért. Így ebben kellene a segítség! Máltai játszótéren, Bánomi, Honvéd ovikban, Szt. Erzsébet és Kolping sulikban is gyűjtik nekünk. De hozzám vagy a Holop virágboltba (Sugár út 16.) is le lehet adni.
bővebb info: www.betegbaba.gportal.hu
Előre is köszi!
Szilvi 1204291605.0509.doc

Kép
Kép
 


Zsu kicsitol a nagyig hogy vagytok mi van veletek icic pici hogy alszik eszik?Nagyon szepek neztem a fotokat!
Szilvi a joga megy es ket gyerkocel hogy csinalod?
Cicuka meselj magatokrol.milyen szepek vagytok a kepen.!
Mindenkinek esomentes hetveget kivanun.

Kép
 


Köszi, Móncsi,kérdésed, háát elég gázos.... bírni kell. És persze új felállás van Pankával, ergo mindenki féltékeny mindenkire. Újdonság ezenkívül, hogy mosható pelenkába is belefogtam, nagyon tetszik és nem sok munka pluszban, meg jó érzés ráadni Pannira. Már 7 kiló, hál istennek van anyatej, majdnem annyi, amennyi kell. Kollektív alvásidő már nincs, úgyhogy házimunka félkézzel elég mókás... hordozókendő nélkül nem is bírnám csinálni.... Zsuzska oviban, Petike velünk... nagyjából ennyi. A Bazilika melletti koleszból hordjuk az ebédet. Házias és finom, 450/fő, csak el kell érte menni, de ez egyáltalán nem baj.... Nagyjából ennyi.
És Ti?

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Babaklub hírek!
Esztergomban, a Szentgyörgymezői Olvasókörben ebben a hónapban is lesz babamama klub. júni 25-én szerdán 10-kor kezdődik. Bebás előadás lesz, utána hordozókendőzésről, mosható pelenkázásról fogok tartani egy rövid kedvcsinálót. Sőt, ha sikerül megoldani, akkor elviszem a függőágyamat, hogy kipróbálhassátok, milyen is hordozva lenni :D

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérésem/kérdésem. Nincsen véletlenül valakinek sok felesleges bébiételes üvege? Olyanba szoktam befőzni a dzsemeket, de kifogytam belőlük. Ha valakinek lenne, légyszi írjon nekem az ecsv kukac citromail pont hu -ra.

Előre is köszi!

Szép nyarat Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma este táncház lesz a szentgyörgymezői Olvasókörben. Akinek van kedve, jöjjön!

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tothzsu 2010.08.25 14:02-kor.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Sziasztok!

Kismama tornát tartok relaxációval szerdánként du. 17.15-től Esztergomban a Szentgyörgymezői Olvasókörben.

A 1,5-2 órás foglalkozás a következőkből áll: ráhangolódás, bemelegítés, testgyakorlatok, természeti népek szüléskönnyítő mozgássorai, gátizomtorna, vajúdáskor hasznos légzésmódok, fájdalomkezelési technikák, relaxáció.

Első alkalom ingyenes!

Bejelentkezés és info: Tóth Zsuzsanna 06-20-422-70-35
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tothzsu 2010.08.25 14:01-kor.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Keressük az év legjobb szülésznőjét
Az Év Bábája díj

Az Országos Bábaszövetség minden évben a kismamák és a szakma javaslatai alapján odaítéli egy szülésznőnek az Év Bábája díjat.
Kérjük, ha van szülésznő, akire szívesen emlékeztek, aki megkönnyítette a vajúdás-szülés folyamatát, írjátok meg e-mailben vagy levélben nekünk, hogy Szövetségünk vezetősége a javaslatok alapján a legjobb szülésznőnek átadhassa a díjat.
A levélben írjátok meg akár nekem privátban, akár az endomed@t-online.hu címre:
- a neveteket (bizalmasan kezeljük, senkinek tovább nem adjuk),
- hogy mikor szültetek – az sem baj, ha évekkel ezelőtt szültetek, de most jutott eszetekbe, hogy szavazzatok rá –
- a szülésznő nevét és a kórházat, ahol dolgozik
- és az is jó volna, ha írnátok róla néhány sort, miért őt választottátok, miben segített…
A Nemzetközi Bábanapon, vagyis a Szülésznők Napján, május 5-én adjuk át a díjat, mely ünnepségre szeretettel várunk minden kismamát.
A Bábanapról, a helyszínről és a díjról olvashattok még a Kismama újságban is.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: