Új privát üzeneted érkezett!

Ami az Uh-t illeti, fontolgatom, hogy szerda helyett inkább egy pénteki időpontot kérek... valóban jobb a biztos...

Jó éj mindenkinek

Zsóka
 


Zsóka: Sok mindenen mentél keresztül az biztos! Nagyon kívánom hogy ez a kisbaba megszülessen és sok örömötök legyen benne!


Szilvi:
A hőgörbém egy kicsit furán alakul szerintem! Szerinted?

Néztem a pocaklakó.hu oldalon hogy ez pajzsmirigy problámára ad okot!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4711d4066a45cca39074fc2f132ed3a4_110916_110928_1317168000_.png









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


A pajzsmirigy befolyása az ébredési hőmérsékletre

Nagyon magas alaphőmérséklet utalhat a pajzsmirigyhormonok túltermelődésére (cover line 36,8 fok felett).
Szimptómák: szívdobogás, idegesség, reszketés, félelemérzet, hangulatváltozások, sírós hangulat, megmagyarázhatatlan súlycsökkenés, gyakori éhségérzet, nyughatatlanság, kialvatlanság, alvási zavarok, ciklusproblémák (PMS, ciszták, hosszú ciklus, kimaradó tüszörepedés magas ösztrogénszint mellett, gyenge vérzés), hasmenés, megnövekedett libidó.

http://www.pocaklako.hu/wp-content/gallery/cikkek/hogorbe31.jpg









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 

 
 

sziasztok,

rítá, most kapcsolok, Neked tegnap volt a leszívás! hogy ment?

lojcika, szerintem semmi gond nincs a görbéddel. a coverline a piros kereszt vizszintes vonala, Neked olyan még nincs is :) (és nem is emlékszem, hogy a ciklus.hu berajzol-e ilyet, bár én évekkel ezelőtt használtam csak) mellesleg én azt gondolom, hogy inkább nézess vérből pajzsmirigy értékeket, a hőgörbét meg használd arra, amire a leginkább való - jó kis móka, hogy utólag megtudd, mikor volt valószínűleg pé-d, meg volt-e egyáltalán :)

Kép
Kép


sziasztok!
köszi, tündér az érdeklődést. hát, el sem hiszitek mi történt. tegnap nagyon jó volt a leszívás, minden rendben ment....35, azaz 35 petesejtet szívtak le. nagyon örültünk, ugyanakkor nagyon féltem is, hogy ebből nem sok éri meg a mai napot. hát nem így lett :)
10-kor hívtam az intézetet. forgács tanár úr mondta, hogy nagyon jó hírei vannak, és megkérdezte, hogy kapaszkodom-e, ugyanis eddig rekordot döntöttünk, 21 kis csöppség indult fejlődésnek.
most nagyon boldogok vagyunk és nagyon reménykedünk, hogy fagyibabánk is lesz a végén.
jelentkezem még a héten, de vagy szombaton, vagy hétfőn beültetés :)
 
 


uhhhhhhhhhhh...
hűűűűűűűűűűűűűű...
wow :)

Kép
Kép


Szilvi: Akkor jó:) De már 37 fok volt a hőm..megy egyre feljebb! Pedig még nem volt TR!!! vasárnap lesz vagy hétfőn...




Ritá: AZ NEM SEMMIIIII :D hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/url]http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4711d4066a45cca39074fc2f132ed3a4_110916_110929_1317254400_.png









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Kedves Rítá!

Gratulálok én is. Tényleg szép eredmény, és én még az egykori 19 petesejttel rekordernek éreztem magam.. :wink:

Remélem, hogy sok fagyibaba is belőlük...

Zsóka
 


sziasztok lányok, köszi a gratulációkat :)
blasztó babákat kapunk vissza...nagyon izgulok és nagyon várom a hétfőt :lol:
 
 


Ritá: De jó :)
Hétfőn pihenj ám!! De majd amint tudsz gyere mesélni!!!

Zsóka: Pénteken mész UH-ra? Szorítok hogy minden rendben menjen!!!!!!!!


Ma vagyok a ciklus 17 napján,de PÉ-m még nem volt! Legutóbb a 18. napon volt!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


JAAAA!!!

Kijött ma az első fogacskánk délután és estére áttört a második is :D
Szerintem 1-2 napon belül jön még kettő mert már látszik azoknak is a teteje!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok :)
immárom 3-an vagyok :D minden rendben ment a beültetésen. forgács doki kérdezte, hogy tuti 2-őt akarunk-e, mert tuti, hogy ebből terhesség lesz. hát, 2-őt kértem...lesz, ami lesz :) nagyon aranyos volt mindenki, forgács és sipos doki is, zsuzsa is. szóval most várakozunk, aztán két hét múlva tesztelek egy pozitívat :)
4 szép blasztó babát fagyasztottunk ma...és lehet, hogy holnap is lesz még 1-2 fagyibaba.
 
 


Ritá: Hatalmas gratula!!!! Ikrek :D









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Szerintem nekem ebben a hónapban nincs pé-m! nem is éreztem meg az ábra is azt mutatja...

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4711d4066a45cca39074fc2f132ed3a4_110916_111004_1317686400_.png









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok,

rítá, drukkok mennek! :)

lojcika, gratula a fogakhoz Benettnek :)
a görbéd alapján szerintem nem zárható ki a 11. napi pé... most nekem is korábban volt, valószínűleg a 14. napon. és én sem igazán éreztem...
ma vagyok a 21. napon, voltunk reggel az intézetben. levették a vért (az előző ciklusban vett 3. és 21. napi eredménye tökéletes lett, a 3. napira konkrétumot nem mondtak, a 21. /vagyis 23./ napi progeszteron érték 12,5 lett, ami jó). megkaptam a receptet, gonapeptylt írtak fel.
kérdés: ezt hűtőben kell tárolni?

Kép
Kép


estétől szúrás...

Kép
Kép


vettem 2 féle bátorító körömlakkot :lol:

Kép
Kép


Sziasztok Lányok, én bmc-s vagyok. 3 lombikon vagyk túl, ebből egy fagyasztott transzfer volt. Először 0 hcg lett az eredmény, 2. lombiknál 14,7 , nőt is csak nagyon lassan, aztán 2 hét múlva 114nél elindult visszafelé egész 2 alá. Most volt a 3. lombik. Most nem 5 naposat hanem 3 3 naposat ültettek vissza, (előzőleg 2-2 5 naposat). Most 8, 8 lett a hcg eredményem eredményhirdetéskor, utána 5 nap múlva lett 100, 3 nap múlva 600, azaz tegnap, ma meg már sajnos csak 400. Tehát véget ért, ennyi volt, borzalmasan érzem magam, nem is tudom elmondani. Nem tudom miért lehet ez, hogy van vmi kis megtapadás, most legutóbbi esetben azért szépen nőtt a hcg is, és aztán mégis elindul visszafelé. PCO-s vagyok, IR-em van, szedem rá a meforalt, bromocriptint is szedem, illetve ami miatt a lombik van, mindkét petevezetékem el van záródva. Ti tudtok esetleg valamit, milyen okok állhatnak emögött? Vagy csak véletlen?
Gondolkodtam most intézetváltáson is, hátha valamit másképp csinálnak máshol. Mindig antagonista protokollos voltam. Érdekelne, hogy akinek ilyen volt, milyen gyógyszereket kapott. Valyon igaz az, hogy minden intézetben másképp dolgoznak? Szívem szerint nem mennék sehová, mert emberileg meg vagyok ott elégedve mindenkivel, másrészt meg kész procedúra mindent átvinni, kikérni a papírokat, és ha esetleg vissza akarna menni az ember, az nem tetszene nekik. Szóval elég tanácstalan vagyok. Nektek mi a véleményetek az intézetváltásról? köszönöm előre is és bocsánat ha hosszú voltam!
 
 


Szilvi: Gratula a kezdéshez! :D De jó,nagyon szorítok ám!!!!!!!

Én úgy emlékszem egyik szurit sem kellett tárolnom hűtőbe! (Úgy rémlik!)

Na ma megtaláltam az ovu tesztjeim! és este el lőttem egyet....


Kép









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Szia Ann74!

Sajnálom nagyon:(

Szerintem az igaz hogy minden intézetben máshogy csinálják,más gyógyszerek más módszer! Én a helyedben megpróbálnék egy másik intézetet! Aztán nem szükséges vissza menni a BMC-be mert nem sikerül a következő lombik. Mehetsz megint egy másikba vagy maradhatsz!
Én anno úgy terveztem hogy max 3 lombikot csináltatok a Forgácsba és ha nem jön össze akkor megyek a Kaáliba!
BMC-be kezdtem,de nekem nem jött be....


Ha maradsz akkor ugyanez fog ismétlődni lehetséges,de ha váltasz és más gyógyszert kapsz esetleg akkor lehet hogy megmarad a babád! vagy az is lehet hogy csinálnak egy olyan vizsgálatot még amíg eddig nem volt amiből esetleg kiderülhet hogy miért nem marad meg a babád!

Szerintem az hogy kikéred a papírjaid nem túl macerás! A babáér mindent!!!!!!!!!!!!!! Igaz?









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok,

ann, szerintem első körben azt kellene kideríteni, miért történik mindig ugyanaz - megtapad, megindul, aztán elhal. én csak utána gondolkodnék intézetváltáson.
a maceráról meg a procedúráról azt gondolom, hogy ez nem indok arra, hogy elpocsékolj 5 tb támogatott lehetőséget, mert kényelmetlen/kellemetlen. fel kell tenni a fapofát, és meg kell csinálni. drukkolok :)

lojcika, akkor Te lehet, nem kaptál gonapeptylt, mert ezt bizony hűtőben kell tárolni. még tegnap megnéztem neten a tájékoztatóját, abban is írják, a gyógyszertárban is hűtőből vették ki, és a dobozán is rajta van. úgyhogy én hűtőben tárolom (betettem a kolbász mellé :lol: :lol: :lol: )
hogy áll a mai hőd? láttam, hogy tegnapra beírtad a + ovutesztet - a kép alapján ez nem +, szerintem ne zavard be a ciklus.hu-t :)
a tesztcsíknak legalább olyan erősnek kell lennie, mint a kontrollcsíknak, a képen viszont nem így látszik.

Kép
Kép


Szilvi: Hát nem tudom azt olvastam hogy a nagyon halvány nem +,de ez azért nem olyan halvány...
Mindegy! A mai ovum kicsit halványabb lett mint a tegnapi.
De ma felment a hőm:


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4711d4066a45cca39074fc2f132ed3a4_110916_111005_1317772800_.png









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Ja igen én decapeptylt kaptam! És lehet hogy az is hűtőben volt? nem emélkszem :O









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


lojcika, amiket én használtam annó, azoknál mindig az volt a leírásban, hogy a teszt akkor pozitív, ha a tesztcsík legalább olyan erős, mint a kontrollcsík. ha halványabb, akkor az negatív, nem számít, hogy mennyivel halványabb.
amit Te használsz, ahhoz nincs használati útmutató? vagy a neve alapján keress rá google-n, és akkor nem kell találgatni :)
az ovuteszteket általában délután javasolt csinálni, nagyjából mindig ugyanabban az időben - ha a következő ciklusodban is használod majd őket, erre érdemes figyelni. és előtte minimum 2 órával érdemes csökkenteni a folyadékbevitelt.
akkor Neked úgy néz ki, tegnap volt ovud :)

én úgy tudom, a decapeptyl utódja a gonapeptyl, és ahogy keresgettem a neten, azt láttam, hogy azt is hűtőben kell(ett) tárolni. de igazából mindegy is, Neked már van egy Benetted, úgyhogy tökmindegy, hűtve tároltad-e a szurit :) használt, és ez a lényeg :*

Kép
Kép


Sziasztok!


Ma voltam ultrahangom és nagyon szépen látszott a petezsák és a szikhólyag, ... a doktornő mindent rendben talált. Szívhang sajnos még nem volt ( 09.08-án volt a beültetés -3. napos embriók)


Két hét múlva újra megyek, akkor már többet tudok.

Köszönöm mindenkinek, hogy biztattatok, amikor annyira el voltam keseredve.
 


na, örülök :) (bár pont emiatt írtam Neked, hogy korai az uh... de ha megnyugodtál, akkor már biztosan megérte). mennek a további drukkok!

Kép
Kép


Kedves Tündérlétra!

A férjem is arról győzködött, hogy várjak még néhány napot...már nagyon nehezen bírtam a bizonytalanságot.Idáig még soha nem jutottunk el. Persze a szívhang valóban az lett volna a megnyugtatóbb... most még két az újabb bizonyosságig, de bízom benne, hogy a sok viszontagság ellenére, mostmár rendben lesznek a dolgok...
Fel sem fogom az egészet egyenlőre, mert a mellfeszülésen és a fáradtságon kívül más extra tünetem nincs.

Próbáltam beszkennelni az ultrahang képet, talán sikerült.
Szép napot mindenkinek.
Zsóka

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.5216.jpg
 


Zsóka, köszi a képet :) bízzunk a legjobbakban!
(azt láttad, hogy a neved rajta maradt a felvételen?)

Kép
Kép


Zsóka: Gratulálok! Az már jó jel hogy fáradt vagy,de ha még mellfeszülésed is van akkor az szuper :D

Elmehetsz egy fizetős UH-ra (felvétel meg miegymás nélkül olcsóbb) és megnyugodhatsz! Szerintem pár nap múlva lesz szívpulzáció!
Kora terhességi Uh-nak hívják anno én is voltam (talán 4000Ft volt) és egy szakvélemény is kaptam hozzá!

5 hetesen az intézetben még csak a petezsákot és a másodlagos szikhólyagot látták, 6 és fél hetesen a maszek Uh-n már volt szívpulzálás és a saját dokim aztán 7 hetesen nézett.


Köszi a képet és mennek a drukkok!!!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Szilvi: Elolvastam a tájékoztatóját és tényleg a halványabb nem jelent pozitívat :(

Azt írja legalább olyan erősségűnek kell lennie mint a kontroll csíknak vagy erősebnek.
Meg azht is írja hogy mindig ott van az LH a szervezetünkbe ezért halványan mindig megjelenhet a 2. csík....

Én régen ilyen drágább fajta (rossmannba vettem 5000Ft körül) ovu tesztet használtam,de az soha nem volt pozitív.... Ugye szerintem akkor a 11 napon kezdtem a tesztelést 5 napon át és már akkor is lehet hogy a 18 nap körül volt PÉ.

Mert ez a papír is azt írja hogy 28 napos ciklusnál a 11. napon kell kezdeni! De nekem felesleges,elég ha a 14-15. napon kezdem.

Jövőhónapba majd kipróbálom így van még 8 darabom.

De a hőm akkor is felment mára így nem is értem.... Tegnap lett volna PÉ-m? Kíváncsi vagyok a reggeli hőmre..hogy fent marad-e!

Mikor mész UH-ra? A 3 napon? De jó!!! Akkor már lesz Uh és vv és kapsz megint szurikat :D









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


lojcika, a pozitív LH teszt azt jelzi, hogy 24-36 órán belül megtörténHET a tüszőrepedés. vagyis ha kedden volt egy ilyen erős, de nem pozitív lh teszted, akkor lehet, hogy már az lh hullám lejtőjét kaptad el, hiszen szerda reggelre felment a hőd. ráadásul a szerdai teszted már halványabb lett.

legközelebb a 3. napon kell mennem az intézetbe (illetve ha az szombatra esik, akkor pénteken, ha viszont vasárnapra, akkor hétfőn). ettől fázom egy picit, hogy mensi közben uh-oznak, de majdcsak túlélem. ekkor kapjuk majd meg a recepteket a gyógyszerekre, meg a stimus szurikat.


jelentem tegnap pikk-pakk bedöftem a szurit (bár ha az uram nem jön be, és nem kérdezi meg, hogy biztosan ugyanarra az oldalra akarom-e adni, mint előző nap, akkor simán ugyanoda adom), de utána enyhe kézremegés még volt... :? :? :?

Kép
Kép


Ügyes vagy Szilvi csak így tovább! Az elején nekem is ilyen döcögős volt (az inszeminációknál)!

Közben utána néztem! Az inszeminációknál a 3. napon volt UH,de ez nem forgácsos volt.

A lombiknál ami már a forgácsba volt,nem csináltak UH-t a mensi alatt!


Amúgy mára kicsit megint lejjebb ment a hőm...már nem is éredekel,majd utólag elemzem :D









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Már be rajzolta a ciklus a két vonalat!





http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 59200_.png









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Hahó hol vagytok?

Szilvi: Hogy haladsz?

Ritá: Hogy vagytok???









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok,

köszi a kérdést lojcika, haladok-haladok :) holnap megyünk az intézetbe vv-re és megbeszélni a stimut. továbbra is szúrok rendületlenül :) egyelőre ennyi :)
és Ti hogy álltok? mikor költöztök?

rítá? hogy vagytok?

Kép
Kép


Örülök hogy írtál Szilvi :) és annak is hogy minden a legnagyobb rendben!

Mi kedden költözünk!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok,

megvolt a 3. napi vv., fél 1kor telefon, és ha okés az eredmény, indulhat a stimu.
mátol gonapeptyl félre csökkentve, és mellé 2 fostimon+1 merional. utóbbiakat ma a teló után már adni kell, utána reggelente-délelőtt. hétfőn uh. azt mondjuk elfelejtettem megkérdezni, hogy hétfő reggel beadjam-e, de majd amikor telefonozok, rákérdezek.
megkaptuk a doxiciclynt, a prednisolont és a betadine hüvelykúpot is. gyógyszerek holnap reggeltől, hüvelykúp hétfőtől. a prednisolont csak a férjnek kell szednie.
hát ennyi a mai infóm :)

lojcika, de jó, hogy már költöztök! akkor most biztosan nagy pakolásban vagy! Férjed itthon van, tud segíteni, vagy egyedül intézed?

Kép
Kép


ja, és hála a magasságosnak, nem volt uh :)
hétfőn viszont lehet, hogy megint lesz vv, ez nem tudom, mitől függ majd.

Kép
Kép


eredmény OK, szuri beadva :)
hétfő reggel vinnem kell mindent magammal, de uh előtt nem kell beadni.

Kép
Kép


Szilvi: SZUPI :D Minden a legjobb úton halad,csak így tovább!!!!

Itthon van a férjem szabin,de egyedül papakolászok,ő Benire vigyáz,játszanak stb....

Ma ráadásúl este 20:00-tól ellik a cicám és most "szülésznőt" játszok! Eddig 5 cica született,de 1 élettelen. Szerintem még egy várható...közben pakolászok,csomagolok,dobozolok....de már nagyon fáradt vagyok,mert múlt éjjel sem aludtunk Benikének jön a 7. foga!

Ráadásul nem szállítják időbe a gázkazánt amit rendeltünk így hétfőn megyünk érte Ceglédre személyesen hogy kedden tudjunk költözni! nem egyszerű....
Holnap megyek venni mosdókat,csapokat,szőnyeget,tükröt,lámpákat....húzos napunk lesz megint...És Beni a mamánál van mostanában alig jut rá időnk :cry: De kedden ha beköltöztünk akkor szerdán végre nem megy a mamához!!!

na megyek megnézem a cicát!
J éjt!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Ja! A prednisolont nálunk mindkettőnknek kellett szedni ahogy a doxicyclint is!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok lányok, egy gyors helyzet jelentés

sajnos nem jó hírekkel jövök.....az elmúlt egy hetet kórházban töltöttem. múlt hét csütörtökön a beültetés után 3 nappal trombózis és tüdőembólia gyanúval kórházba kerültem. volt mr, ct, szív-láb-has ultrahang. napi 2 vérhígító szuri. sajnos a hormon gyogyókat is azonnal abba kellett hagynom....így hát meg is jött most kedden, tehát nem sikerült a lombikunk :(
most már jól vagyok, izgalommal várrom a januárt, akkor megyünk vissza a fagyibabánkért. :)

kitatás mindenkinek, tündérke nagyon drukkolok:)

puszi: rítá
 
 


sziasztok,

rítá :cry: :cry: :cry: :cry:
ennek a trombózisnak és tüdőembóliának van bármi köze a stimuhoz, mit mondtak?
örülök, hogy már jobban vagy, és köszönöm, hogy ebben a helyzetben is drukkolsz nekünk :) puszillak, és várom a híreket :)

Kép
Kép


tündér, persze, tuti, hogy van köze hozzá. annyi petesejtem lett, hogy nagyon túlstimulálódtam. :( igaz, csak nagyon kevés ember produkál ilyen tüneteket...én pont beleestem ebbe a kevés %-ba. de majd legközelebb...akkor szerencsére amúgy sem fogok sok hormont kapni + a vérhígítót is szúrom majd. remélem minden rendben megy majd januárban.
 
 


rítá, az intézetben legalább figyelmeztettek, hogy ez előfordulhat?
picit én is félek a túlstimutól...

Kép
Kép


dehogy figyelmeztettek. igazából csak ezt az egyet hiányolom, így utólag. hogy látván, hogy 35 petesejtem lett, nem csináltak semmit. a hasam úgy fel volt puffadva, hogy úgy néztem ki, mint egy 5 hónapos terhes + nagyon kellemetlen volt, iszonyatosan feszített.
de nincs bennem harag, vagy ilyesmi, mert szerintem ilyen páciensük még nem volt, aki így reagált volna a túlstimulációra.
a lényeg, hogy nem lett ennél rosszabb vége a dolognak.

nálad tündér biztosan minden rendben megy majd...már csak azért is, mert nem hiszem, hogy 2x is megtörténik ugyanaz az intézetben ilyen rövid idő alatt :lol: kitartás, nemsokára itt a nagy nap :wink:
 
 


csodálom, hogy ilyen objektívan tudod nézni...
fagyibabátok mennyi maradt végül?

köszi a drukkokat, holnap megyek az első stimus uh-ra :)

lojcika, Neked jó pakolást, és jó költözést :) várunk majd :)

Kép
Kép


megjöttem :)

9es mnyh, jobb oldalon asszem 11, balon asszem 7 (elvesztettem a fonalat számolás közben), és 2 vagy 3 10es méret alatti (1 db 8as és 1 db 9es tuti). szerdán ismét uh, stimu megy tovább úgy, ahogy eddig.

milyen méretű tüszőknél adják a repesztőt?

Kép
Kép


Sziasztok!

Most jövök az Uh-ról. A petezsák 20mm-es, de a kicsi csak 5 mm-es. Szépen dobogott a kicsi szíve, de a Doktornő nem biztatott sok jóval, mert ilyenkor már nagyobbnak kellene lennie. A 7 hét+4 napon volt az UH, így már tényleg nagyobbnak kellene már lennie. A jövő héten kell visszamennem, de lélekben már felkészített a műszeres befejezés valószínűségére. Persze még reménykedhetek, de ez a folyamatos bizonytalansági hinta nagyon megvisel.
Egészséges kisbabát szeretnénk, így józan ésszel belátom, hogy mikor mi a teendő, de nagyon nehéz ezt megélni.

Szép napot mindenkinek.

Zsóka
 


Sziasztok!

mi sikeresen elköltöztünk kedden! Még van mit pakolásznom,de már jól állunk:)

Beni a szobába én meg a nappaliba:) Végre nem kell suttogni és tv-zhetek,netezhetek vagy akármit csinálhatok miután elaludt! Ja és a kiságyába alszik:) 4 hós kora óta velünk aludt! Én rontottam el,de most sikerült megoldani,könnyen ment!


Szilvi: Továbbra is drukkolok! Van jó sok petécskéd :)

Zsóka: én nagyon szorítok,hogy jövőhétre jó nagyot nőljön a pocaklakód!!!!

Ritá: sajnálom,hogy ezt át kellett élned és azt még jobban hogy nem sikrült :(
Hajrá a következő lombikra!









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: