Új privát üzeneted érkezett!

Ildi: hát valszeg igen, szombat délelőtt 10 körül voltunk bent, a Szabóval egyetemben. Már nincsen semmi gond, már kikezeltek időközben. Bevallom én nem néztem a kismamákat, csak a pici bébiket, na meg a körülményeket mutogattam a Páromnak :wink:

Minden jót otthon! Cuki a Kicsi, Lilla is ilyen sötét hajú volt...? nem semmi egy ilyen gyors szülés. Nem is tudom mi hogy hívunk ilyen gyorsan majd felügyeletet Botihoz - ha szükséges lenne - ...ez még egy rejtély. Bár eddig úgy kalkuláltam, hogy majd ha kezdődnek a fájások...de ezek szerint nem is biztos, hogy vannak?? :shock: Mondjuk én császárral szültem, így nem valószínű, hogy csak úgy kipottyan majd a 2. baba....

Mi megint itthon dekkolunk, Boti kicsit taknyos és köhög. Szerintem sokan így is elviszik napközibe a gyereket, de én az ő érdekében nem teszem. Sajnos minden héten vkitől összeszedünk vmit. :evil: Mindig van ott orrfolyós gyerek, pedig nincsenek sokan.. :evil:

Viszont a múlt héten volt 3 szabad napunk, Boti nagyinál volt. Mi moziztunk, színház, vacsi... :lol: :lol:
Vendég
 


Ildi: Üdv újra itt! :D Jó, hogy ilyen simán ment minden! :D Nagyon aranyos a kis Léni a vonalzós képen! :D Jó babázást otthon!

Babett: Nálunk is ez volt/van, mióta bölcsibe járunk. Bár most Karácsony óta kihúztunk egyhuzamban 6 hetet betegség nélkül, most kaptunk el valami kórt megint. Én sem szoktam úgy vinni, ha köhög, pedig a gondozónők mondogatták, hogy ha nincs láza, akkor vigyem csak nyugodtan, de amíg megtehetem, addig inkább legyen itthon ilyenkor.
1-2 szabadnap néha mindenkire ráfér. :D Jól tettétek, hogy kihasználtátok! :D

Rólunk: Múlt héten voltunk Esztivel vizsgálaton a lassú mozgásfejlődés miatt. Sanos bejött,amit gyanítottam, hogy nem pusztán lustaságból nem fejlődik, úgyhogy most járnunk kell gyógytornára+még valószínű úszni is vele hetente 1-2 alkalommal. Az bosszant az egészben, hogy már többször rákérdeztem mindenhol, hogy normális-e, hogy így fejlődik és mindenki azt mondta, hogy semmi gond nincs, csak Zsófi gyorsasága után tűnik lassúnak a tempó. Holott a múlt heti kivizsgáláson azt mondták, hogy ezt a problémát már egész kis korában ki kellett volna szűrjék
Ezen már kár rágódni, csak mégis bosszantja az embert. Reméljük a torna megteszi hatását és hamar utoléri a korosztályát.

KépKép
KépKép
 


eperke: szerintem a 6 hét az nagy csúcsnak számít ebben az időszakban, én már 2 hétnek is örülnék... :? remélem március már jobb lesz, mert így csak dobjuk ki az ablakon a pénzt, ugyanis fizetős, és akkor is kell fizetni, ha nem megy... :roll:
Vendég
 

 
 

Babett: Hát ez volt eddig nekünk is a leghosszabb betegségmentes időszak a fél év alatt. Tényleg nem túl jó, ha így is ki kell fizetni érte a pénzt, hogy nem megy a gyerek. Mi is fizetünk a bölcsiért, mivel nincs állandó lakhelyünk a kerületben (bár nem nagy összeg) de amit az egyik hónapban kihagyott, azt a következőben levonják.

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Kérdés: Nem tudjátok hol érdemes biciklit nézni a gyerkőcöknek? Zsófinak szeretnénk szülinapra egy ár-érték arányban jó, megbízható bicót.

Ildi:Jól vagytok? Hogy telnek a napjaitok a két leányzóval? Lillu hogy viszonyul Lénihez?

Babett: Meggyógyult Boti?

Mi ismét betegeskedünk. Zsófinak szombat óta hőemelkedése van. Már várom Esztinél is mikor jelentkezik. :? Még jó, hogy múltkor írtam, milyen jól kihúztuk Karácsony után betegségek nélkül, most meg 10 napon belül másodszor vagyunk betegek. :? De biztos az időjárás is rásegít, a hidegben nem terjedtek annyira a bacik, most meg ez az átmeneti idő számukra tökéletes.

KépKép
KépKép
 


Lilla kezdi megszokni Lénit...
Nem unatkozunk, Lilla beteg, orvoshoz jártam vele, bőrgyógyászhoz, holnap iratjuk az oviba.
Léna jól van. Eddig sok segítségem volt, kíváncsi vagyok ezek után hogy boldogulok.

Eperke, nektek is jobbulást :lol:

Biciklik minket is érdekelnek, mi Lillunak egy kisebb kétkerekűt akarunk májusra nézni.

KépKép

KépKép
 


SZiasztok,

Nálunk semmi új. Szerencsére mostanában elkerül minket a nátha, már 3 hete bírunk járni napközibe.

Bicikli lesz nálunk is a húsvéti nagyszülős ajándék. Szerintem még korai, de mindegy. Millió helyen van bicaj, kb 20-25eft között vannak a 12'-es méretek, horror... Én nem látom a különbséget, de nem is nekem kell majd kiválasztani, így ehhez a témához nem tudok szólni.

Üdv.
Vendég
 


ja, a lényeget elfelejtettem, megérkezett hozzánk 1-2 hete a DAC, borzasztó....eddig azt hittem, hogy jó nevelést kap a gyermekem, de most minden hitem összedőlt ez ügyben... :cry: De azt hiszem mindennél van rosszabb is, mert Boti legalább nem vadulós fajta (egyenlőre), és ennek is lehet örülni....
Vendég
 


Bicikli: Most láttam Intersparban 16e Ftért. Eddig ez a legjobb árú, amit láttam, mert 20 alatt én sem találtam sehol. Szerintem is horror, mit el nem kérnek egy ekkora bicajért. Nagyszülők láttak Füreden egyet 13e Ftért, hétvégén úgyis megyünk hozzájuk, majd megnézzük és utána döntünk.

Babett: Szerintem ne keseredj el a DAC miatt és ne is add fel, az eddigi elveidet. Ez ennek a korszaknak a velejárója, idővel jobb lesz. Én sem hittem el egy éve, de mára már sokkal jobban meg lehet beszélni a dolgokat Zsófival, általában megérti mit-miért lehet, nem lehet. Persze kivételes helyzetek akadnak, de unalmas is lenne nélküle az élet. :wink:
Nálunk most Eszti kezdi ezt a kort. Most a gyógytorna kapcsán jött elő neki, hogy mikor nem akar egy feladatot csinálni, akkor üti a fejét a földbe... :shock: Hát, nem egyszerű helyzet, de reméljük idővel átlendülünk rajta.

KépKép
KépKép
 


Babett, csatlakozom Eperkéhez, ne add fel a reményt... Lilla is egészen kezdi elfelejteni a hisztis földhözvágom magam produkciót :lol: cserébe itt a miértke korszak :wink:

Ma pelus nélkül van, remélem végleg megszabadulunk ettől a dologtól :lol: nem akarok több 6-os pelust látni :roll:

KépKép

KépKép
 


nálunk földhözvágás meg önfejbeverés szerencsére nincsen, lehet ez a lányoknál van...? na majd azt is megkapom egyszer...:wink:
Azért bíztató, hogy talán évekig azért nem fog tartani...

nem tudtok a hétvégére vhol vmi gyerekprogramot??
hétfőig kettesben vagyok Botival, hosszú lesz.... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt ám :)

Tudom, hogy korai, de Fruzsinál is szerencsét hozott:

Kép

Ha minden jól megy, novemberben újabb kistesóval bővül a családunk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi: Gratula!!! És novemberi lesz, szép hónap :lol:

Ildi: Lillu nagyon ügyes pelusügyben :wink: Szüléstörténetet mikor olvashatunk? :)

Bicikli: Katicás, dalmatás, zsiráfos bringát az Auchanban, Cora-ban szoktam látni 9.990-ért, 12'-os. Néha egy-két ezerrel drágább.

Mi jól vagyunk, telnek a hétköznapok :D Lányok elkaptak kb. két hete egy hányós, hasmenéses vírust, de szerencsére két nap alatt rendbe jöttek. Imádják az ovit, bölcsit. Úgy döntöttünk, hogy Niki a bölcsiben marad még jövőre, nem kezdi el háromévesen az ovit, mint anno Vivi, mert a bölcsis gondozónők annyira szuperek, és imádják őt, ő meg őket :)
Én melózom, még mindig nagyon jól érzem magam az új (már nem is annyira új) helyen :)
 
 


húú Panndi, ez nem semmi, és ez szerintem is 2 csíknak számít. A novemberi gyerek meg csak jó lehet, Boti is az :wink:

jó hétvégét
Vendég
 


Azóta vannak erősebb csíkjaim :wink:
Vendég
 


Andi, nagy-nagy gratula!!!

Mi jól vagyunk. Tegnap vizsgáztam 2 tárgyból, most egy házi dolgozatot írok, ezért nem jöttem mostanában. Eszti jövő héten kezdi a beszokást a családi napköziben, én pedig április 6-án kezdem a munkát. Remélem, 3 hét alatt beszokik, és nem betegszik le...
Dac nála is van, egy darabig mindenért üvegvágó hangon visított, most már szerencsére egyre többször elérem nála, hogy inkább értelmesen mondja el mi a baja... Most azzal kerget az őrületbe, hogy ha rosszkedve van, tíz másodpercenként azt mondja, hogy nem, és ezt akár egy óra hosszat is bírja művelni!!! Komolyan, mint egy beakadt bakelit-lemez, olyan!

Ildi, gratulálok a szobatisztasághoz, hát nálunk biztos kemény dió lesz, mert Esztit nem nagyon zavarja a műsoros pelenka... És én meg szeretném oviba adni ősztől, a családi napközi elég drága így, hogy minden nap ott lesz 7 órát.

Lamme, örülök, hogy ilyen jó a bölcsitek, és szerencse, ha ott maradhat, és nem kell a túlterheltség miatt oviba továbbmennie. Ha megtehetném, én se adnám még oviba Esztit ősszel, úgyis évvesztes, csak hát a fránya anyagiak... A kerületi bölcsibe ugye nem vették fel, ezért családi napközizünk havi 60 000 -t.

Babett, hogy-hogy kettesben vagy Botival? Hol a Zurad?

A biciklit én a 3. szülinapjára tervezem, de lehet, hogy még az is korai, és elhalasztom jövő tavaszra. Mondjuk nem vagyok egy nagy szakértő, mert pl. én nem tudok biciklizni! (Nem fér a fejembe, hogy-hogy nem tanítottak meg a szüleim, de sajnos ezt az infót már nem fogom megtudni tőlük...) Majd számoljatok be róla, hogy ki milyet vett és az milyen!

Mi ma a veresegyházi medveparkban voltunk, sajnos nagyon hideg volt, és a hirdetett családi programokból se láttuk egyet se...

Mindenkinek sok puszi!!!

Kép
 


Lilly, szobatisztaság egyelőre napközbenre szól csak, remélem hamarosan sutba vághatjuk az éjszakai pelust is :wink:

KépKép

KépKép
 


Lilly, szobatisztaság egyelőre napközbenre szól csak, remélem hamarosan sutba vághatjuk az éjszakai pelust is :wink:

KépKép

KépKép
 


Lilly: Zuram épp síelni volt a hétvégén. Mi nem mentünk szerencsére, nem volt egy sétálós szánkózós idő...

A szobatisztaság nálunk még csak álom. De remélem tavasszal elkezdhetjük. Nálunk az éjszakával nem lesz gond, mert kb 6 hós korában kelt utoljára nedves pelusban.

A fülsértő sikítozás nálunk kb egy hete kezdődött, egy másik fiútól vettük át, egyenlőre én is azzal kezelem, hogy úgy nem értem mit szeretne. Most ezt használja a dühe-hisztije erősítésére. Ezen felül kijelöltem egy hisztis-sikítozós sarkot a nappaliban, oda el lehet vonulni. Úgy persze már nem érdekes neki a dolog...hátha bejön ez a módszer.
Én amúgy a hosszú hétvégén teljesen kiborultam, csődöt mondott minden. Most egyszerűen képtelenség vele bármit elintézni (kivéve bevásárolókocsis vásárlást)...Mondjuk valszeg érzékenyebben is reagálom le ezeket a szitukat.. :?

Bicikli: én is korainak tartom, de Bátyám már karácsonyra is ezt szerette volna. Akkor lebeszéltem. Nem akarok vele ezen vitázni, vegye, majd elrakjuk egy időre.

Napközi: Lilly ne aggódj a 3 hét bőven elég, Boti már a 3. alkalommal ott aludt, pedig csak heti2x megy. A reggeli ottmaradás volt egy darabig kicsit sírósabb (max 1 percig), de most már ez sincsen. A nagyobb kockázat inkább a betegség. Készülj fel, az első év elég brutális. Remélem lassan véget ér már a tél, és nem kell ezen aggódni. Nálunk is drága a csana, 40eft/10 alk (70eft/hó). Én is szepttől oviba szeretném adni, így 4 évet fog oda járni. De ebben a csanában nincsen nagy csoport, így nem akarom kicsik között hagyni. Na meg elég drága is, és sok extra program nincsen. Most mondjuk nem is tartom 2 évesen szükségesnek, de az oviban már igen.

szép napot, szerdán jön a tavasz! :lol:
Vendég
 


Boti mióta jár csanába? Zsófi eddig megúszta betegségek nélkül, bár még csak két hónapja jár, de bízom benne, jön a tavasz, és már nem kap el semmit :)

Mi csütörtökön megyünk a corába biciklit venni, 8990 Ft-ért lesz 12-es bicikli. Zsiráfos :)
Vendég
 


Ja, éjjeli pelenkamentesség nekünk nagyon messze van, nappal nagyon ügyes, hamar szobatiszta lett, de a nappali alvásnál és éjjel bizony önfeledten pisil a pelenkába :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy hétvégét hagytam ki és milyen forgalom volt azalatt! :lol: Máskor egy hét alatt nem írunk ennyit. :D

Panndi: Azt a mindenit! Gratulálok!!! :D :D :D Annyira örülök ennek a jó hírnek! Vigyázz magatokra és gyere néha mesélj, hogy milyen a harmadik várandósság.


Lamme: Köszi a bicaj tippet. Lehet valamelyik nap ki is ugrom Esztivel Dunakeszire az Auchanba, megnézni.

Babett. Fel a fejjel, biztos a tesó miatt is érzékenyebb vagy mostanság. De meglátod idővel javulni fog a helyzet hiszti terén.

Lilly: Jó, hogy Rólatok is hallottunk! :D Medveparkba mi is készülünk most tavasszal, ha már ilyen közel van most hozzánk.

KépKép
KépKép
 


Panndi: Akkor az Auchan-ba ne is menjünk, ott nem láttatok? Melyik Cora-ba mentek, Fótra? Én ma néztem pont a zsiráfosat a budakalásziban (oda járunk Esztivel tornászni), de csak a kiállított darab volt már és elég leharcolt volt, így nem vettem meg. Gondoltam megnézem Auchanban is, de lehet, hogy akkor inkább a fóti cora-ban érdemes?

KépKép
KépKép
 


Éjszaka még mi is pelenkázunk Zsófival, de nappal már az alváshoz sem. Mondjuk a bölcsiben ráadják, mert télen a sok ruha miatt nehézkes volt a bejárás az udvarról, de itthon sosincs rajta pelus, és egyáltalán nem zavart be szerencsére.

KépKép
KépKép
 


Mi Fótra megyünk, és csütörtöktől akciós, szóval remélem lesz...

Auchanban nem láttunk.
Vendég
 


Akkor lehet, hogy összefutunk csütörtökön... :D

KépKép
KépKép
 


Eperke: Pont akartam írni én is, hogy a Cora-ban most akciós lesz a bicaj, de Panndi beelőzött :) Szerintem így inkább ott nézzétek meg :wink:
 
 


Eperke, nyugodtan szólíts le, mert sosem ismerek meg senkit :oops:
Vendég
 


Panndi: Milyenkor mentek amúgy holnap? Csak hogy mennyire figyeljek. :wink: Én szerintem délelőtt megyek Esztivel.

KépKép
KépKép
 


Képzeljétek, hogy jártunk! Kedden kezdte volna Eszti a beszokást a családi napköziben, erre hétfőn este felhívtak, hogy csőtörés van, először azt kell kijavítaniuk, és utána még az ANTSZ-nek is meg kell küldeni a vízmintát, úgyhogy nem tudunk kezdeni. :( Egyelőre még bizonytalan, mikor mehetünk, és hát így nagyon gyorstalpalós lesz ez a beszoktatás... :(

Kép
 


Eperke, mi csak délután megyünk :)

Lilly: :( Hát kitartás, Eszti ügyes csajszi lesz, nem lesz gond! Ott is alszik rögtön?
Vendég
 


Én a Sparban láttam, de ott 15eft, és nekem nem is tetszett annyira.

Cumi-Kérdés: Vki nem szoktatta le gyermekét mostanában a cumiról? Botinak még megvan, de kicsi kora óta csak a kiságyban használja, azaz alváshoz. Ott viszont rendesen rágcsálja. Még a Kistesó megérkezése előtt ki akarom dobni, már kezd is szétszakadni. Már télapókor is ki akartam, de akkor kezdtük a napközit, így elhalaszttottuk. Már megbeszéltem vele, hogy ha tönkremegy, akkor kuka, de azért örülnék, ha vki mondana némi tapasztalatot ezzel kapcsban. Nem szeretnék hetekig sírós éjszakákat, és hisztiket. Na és egy újabb rossz szokást sem szeretnék kialakítani. Most szépen egyedül alszik el egy mese után, ezen nem szívesen változtatnék.... :?

Panndi: és most fiúra "gyúrtatok"? :wink:
Vendég
 


Babett, enyim gyerek nem cumizik.
Kerilányomnál minden trükköt bedobtunk, semmi sem használt, 4 éves volt, amikor a fogorvos jobb belátásra bírta...
amik bejöttek ismerősöknél:
- elajándékozta
- télapó elvitte
- elhagyták
- Tóba dobták a kishalaknak :lol:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Babett: Vivi hároméves koráig cumizott, de ő az első próbálkozásokat leszámítva, alapból csak alváshoz, ill. kocsiban/babakocsiban használ(hat)ta. Sőt, nem tudok pontos időt mondani, talán másfél-két éves lehetett, amikor már utóbbi helyszíneket kihagytuk, és csak elalváshoz használta, de akkor nagyon kellett neki. Mi 2008. karácsonyára beszéltük meg vele, hogy odaadjuk a Jézuskának, aki elviszi a kisangyaloknak :) Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a dec. 23-án elalváshoz készülődött, amikor hányt egy nagyot. Rendbeszedtük őt, megint készülődött lefeküdni, betette a cumit a szájába, és fél perc múlva újra jött a róka. Minden hátsó szándék nélkül megjegyeztem, hogy azért jött újra a hányás, mert a cumi miatt felkavarodhatott a beteg pocakja. És ekkor odaadta, és mondta, hogy már most készítsük oda a cumit a fa alá, mert neki már nem kell :)

Niki nem fogadta el a cumit, viszont az ujját folyamatosan szopizza :? De úgy, hogy a másik kezével meg a fülét bizgerálja :D Gyerekorvosunk majd megzabálja, amikor látja, ahogy ezt csinálja :D

Panndi, Eperke: Kaptatok bicajt?
 
 


Hát azt hiszem a kukábadobással talán nem is lesz gond, csak ami utána jön, attól félek. Bár megbeszéltük, hogy kap helyette egy kisvakondot és egy tigrist, amit már meg is vettem, ezek fognak az ágyban majd vele alduni (az eddigi 3 másik barátja mellett :? ). Botit én sem hagytam kiskorában sem úton-útfélen cumizni, már a kocsiból is kikerült egy éves kora előtt, de sajnos a kiságyban-elalváshoz megmaradt.... :? Most már bánom, hogy nem 1,5 évesen voltunk túl ezen, akkor gyorsabban felejtett volna, most már okosabb, manipulatívabb...
Azt hiszem az a fontos, hogy következetesek legyünk, ha kidobtuk, akkor nincs helyette másik. Kicsit félek, hogy Apa nem lesz elég kitartó az első napokban majd.
na majd beszámolok utólag, egyenlrőe még egyben van a cumi, még hetekig is eltarthat...
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem megvan a bicaj! :D Mi Zsófink is zsiráfosat kapott. :D

Cumi: Ezt már én is akartam kérdezni. Én is Zsófival küzdök. Már próbáltam párszor megbeszélni vele, hogy el kéne dobni, de nélküle csak ordításba torkollott az esti alvás. Nálunk is csak alváshoz van amúgy. Zsófiból kiindulva viszont Esztinél már nem követtem el ezt a hibát. December környékén hagytunk fel a szopival, és utána még egy ideig esténként használtuk, de kb januárban azt is kiiktattuk. Nála kb 1 hét alatt simán elmaradt a cumi és az ujjával sem helyettesíti szerencsére (kopp-kopp-kopp). Zsófival viszont szerintem nem lesz ilyen egyszerű, pont azért, mert Ő már okosabb, megvan a magához való esze. :? De tavasszal, nyáron én is túl akarok esni ezen.

KépKép
KépKép
 


Látom Eperke Nálatok is jó kérdés ez. Bár én még sosem próbálkoztam az elvétellel, de most optimistán úgy gondolom, hogy síráskor sem adom oda. Ha kidobtuk, akkor kidodtuk. Remélem az nem jut majd eszébe, hogy lehetne másikat is venni helyette... :?


Na mindenkinek jó hétvégét, én elutazom Bécsbe a barátnőimmel, kicsit kikapcsolódom család nélkül. :wink: Aztán megint jöhet úgyis a zárka egy évig, amíg szoptatok....
Vendég
 


Cumi-téma: én kb. 10 napja egész egyszerűen elpakoltam a cumikat, amikor Eszti nem látta, és ebéd után, amikor jött a lefekvés, akkor azt mondtam Esztinek, hogy a cumik másik kisbabákhoz mentek. (Belátom, nem egy irodalmi Nobel-díj, de nem akartam azt a sztorit előadni, hogy valaki/valami elvitte, nehogy azt higgye szegény, hogy bárki akármikor csak úgy bejöhet és elvihet bármit, akár őt magát is...) Fél órát sírt szegény, hogy így cserbenhagyták őt a szeretett cumikái, de hál' Istennek, azóta sincs gond az elalvással. Pedig ő nagyon cumis volt, ha hagytam volna, egész nap cumizott volna. De a családi napközibe már nem akartam cumit vinni. Még kb. egy hétig emlegette a cumit, de nem volt sírás vagy hiszti, hogy nincs.

Mondjuk kár volt így sietnem, mert a családi napközink bizonytalan időre bezárt, így nem tudtuk a beszoktatást elkezdeni. Ma kerestem másik helyet Esztinek, nem akarok csak várakozni a bizonytalanságban... Pénteken kezdjük a beszoktatást, ha minden jól megy, a 3.-4. napon már ott is alszik. Összesen 6 napja lesz beszokni, ezért gyors a tempó. De csak 3 percre lesz a munkahelyemtől, fél 3-kor már megyek érte, reggel meg a férjem viszi majd 3/4 9-re. Így kvázi csak fél napot lesz ott.

Kép
 


Sziasztok!

Cumi: nálunk nem volt, csak ujjszopás, és 20 hónapos volt, amikor mondtuk neki egyszer a játszótérről hazafele, hogy ne vegye a szájába, mert csúnya, koszos, homokos, csigás (aznap épp láttunk egy csigát a játszótéren). Akkor nem vette, este elalvásnál próbálta, de akkor is mondtam neki, hogy de hát koszos (persze már nem volt az :wink: ), aztán másnap már ő mondta az ujjára, hogy koszos, nem kéri. Este sírt elalvásnál, nehezen aludt el, de azóta nem szopja az ujját. Néha utána még éjjel álmában bekapta az ujját, kb két hétig, de azóta végleg vége :)
Fruzsinak sincs cumija, de ő az ujját sem szopja :)

Eperke: Zsófi is zsiráfos biciklivel nyomul :)

lamme: anno Zsófi is úgy szopta az ujját, hogy közben birizgált valamit a másik kezével, általában az én nyakamat :)
Vendég
 


Panndi: Zsófik zsiráfos biciklivel :D
De ügyes volt Zsófi, ha ilyen könnyen lemondott az ujjszopiról. Pedig én azt hittem, hogy arról sokkal nehezebb leszoktatni őket.
Zsófi textil pelust birizgál még elalváshoz. :D

Lilly: Biztos nem lesz gond a napköziben, megszokja Eszti és így nem is lesz olyan vészes, hogy nem lesz ott egész nap.

Babett: Hogy telt a hétvégi kiruccanás? Biztos szép időtök volt Bécsben.

KépKép
KépKép
 


Eperke,
Zsófidnak utólag is boldog születésnapot kívánunk, jó lett az új vonalzója :lol:

KépKép

KépKép
 


Ildi: Köszi szépen! :D Ahogy nézem Léni is mindjárt 6 hetes! Mikor repült így el az idő? :D

KépKép
KépKép
 


Hát igen, Lilla is nemsokára 3 éves és Léni is 2 nap múlva hat hetes :lol:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Nem hiszitek el mi történt ma velünk. Délelőtt indultunk volna egy ovit megnézni Zsófinak, én épp pakoltam az előszobában össze a cuccokat, amiket vinnünk kellett. Erre mikor megyek vissza értük, zárva találom a mi szobánk ajtaját, benn a két gyerek. :shock: Zsófi valahogyan bezárta magukat. Még mindig nem tudom elképzelni, hogy sikerült neki. Persze kinyitni nem tudta már, hiába próbáltam magyarázni neki hogyan próbálja, így hívhattam lakatost. A végére Eszti már nagyon elkeseredett, szörnyű volt kintről tehetetlenül hallgatni, hogy sír. :cry:
Úgyhogy vigyázzatok a kulcsokkal!

Panndi: Mi újság kistesóval? Jól vagy?

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Eperke: Zsófinak boldog születésnapot!

Nem semmi ez a bezárós törétnet :shock:

Jól vagyunk, köszi, babánk okozott egy kis riadalmat, felmerült a méhen kívüli terhesség gyanúja is, de ma megtaláltuk, öt hetes, és méhen belül van :lol:
Vendég
 


Eperke, itt nálunk a szomszéd kislány csinálta ugyanezt... itt nagy nehezen az ajtó alatt kikönyörögték tőle a kulcsot, ami éppen kifért. Én akkor kiszedtem az összes kulcsot. Ezek után szerintem a bejárati ajtóban sem fogom benne hagyni. Remélem Lilla nem próbálja ki ezt a vicces mutatványt :roll:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok,

Hát a hétvége jól sikerült, bár nem volt olyan szuper idő, mint itt. De így is ötös volt, húsvéti vásár, csajos traccsparti, főzőcske, filmezés. Szóval minden jó!

Nálunk Boti egyszer a kocsiba zárta be magát a kulccsal, de szerencsére sikerült rávennem, hogy nyomja meg a "másik" gombot, ami kinyitotta. Pedig még elég kicsi volt, tavaly nyáron...

Panndi, ez a kisbaba még jó picike!

Zsófinak boldog szülinapot!

Jó hétvégét Nektek!
Vendég
 


Picike, hát majd megnő, ez a dolga :)
Vendég
 


Sziasztok,
mi is itt, nem kis izgalmak után.
Vasárnap Lilla leesett a csúszdáról, ügyelet, épp csak megúsztuk a mentőt...
Hétfőn már nem. Lénivel szirénázó mentő vitt minket a Madarász utcai kórházba, kétoldali vírusos tüdőgyulladással.
Infuzió, csövek minden, amit az ember nem szeretne a gyerekén látni. Ma engedtek haza minket, még hosszú gyógyulás vár rá, de legalább itthon vagyunk.
Alattomos egy szar betegség ez, hétfőn kilenckor még semmi baja nem volt, 11-kor már véres buborékokat fújt és nem lehetett felébreszteni, borzasztóan megijedtem...

KépKép

KépKép
 


Ildi :(

Jobbulást és gyors gyógyulást kívánok Nektek! Mitől lett ez Léninek? Lillu hogy viselte a távolléteteket?

MOst hogy vagytok? Te?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron