Új privát üzeneted érkezett!

Curse: én ezt a dvd-t hajkurászom. :)
ÉÉÉÉs Csongor ugyanezt műveli, mint Alex! Nekem mondjuk még nem jutott eszembe, hogy nem normális, vagy szervi baja lenne. Az okát én sem tudom, de van egy megfigyelésem. Miután kijött 2 foga alul, 3 napig kevesebbet kelt! Utána megint kezdte. És ahogy visszaemlékszem, Tücinek is volt sokat kelős korszaka (nem ilyen durva, és rövidebb), amely szintén a fogkijövés környékén volt! Az is igaz, hogy állítólag a mozgásfejlődés beindulása is okozhat nemalvást. Csongor mint a sajtkukac, lassan már fel is áll! Kúszik ezerrel, kiül, már csak egy kézzel támaszkodik, mászik is pár lépéseket és egyáltalán, hihetetlen mozgékony. Tüci is a fogkijövés környékén kezdett el kúszni, mászni és felülni, majd szinte utána felállni... És Csongor akkor kezdett el hiper rosszul aludni (értsd: 1-másfél-2 óránként kelni), mikor megtanult forogni (2,5-3 hós korában). Mi azóta szenvedünk vele, vagyis én szenvedek, mert én kelek hozzá. :? Nem tudom, ezzel segítettem-e valamit... :roll: Engem az vigasztal, hogy tudom, Tücinél is elmúlt. De hogy Csongornál mikor fog, azt csak az égiek tudják... Én is totál hulla vagyok, a házaséletem romokban, de valahogy nem lázadok még egyelőre.

Kép
Kép
 
 


sziasztok,
Curse:
jelentem itt egy ember,aki u.ezt TÚLÉLTE :-D
Tinu által leírtakat én is megfigyeltem (mozgásfejlődés beindulásával kezdődött minden...), és csak rontott rajta, hogy igyekztem mindig csendben tartani atit, ezért kébevevéssel kezdtem, ringattam, járkáltam stb, hogy E és apjuk alhassanak...Ketteskével nehezebb következetesnek lenni sztem, egyeske érdekében...
Ígyhát kb 9hónapos volt Ati, mire totál idegroncs voltam éjjel, s hallgattam a nagymamám és anyukám csöndes segítségére: tanítsam meg ringatás nélkül, a saját ágyában elaludni. 4 nap küzdelem és LŐŐŐŐŐŐN!!! 1-szer még fel-felkelt sokáig, de elég volt vizet adni és visszaaludt, s kb 18 hós kora óta átalszik. (más kérdés,h mostanában E-re jött rá az újabb szeparációs szorongás időszak,s tőle nem tudok :-D )
Nővérem kisfia most 6,5 hós, és u.ezt kezdte el, s két napja belefogott az ágyban elaltatós projektbe és azóta (kopp-kopp) sikerült egyhuzamban 5-ig aludniuk!

Deni,
Olyan szépek még mindig ezek a srácok! És egyre jobb partinak tűnnek :-D Sütnek s szerelnek, ez igeeen ;-)

betegség: igen, Eszter a 4.nap utántól nem bírt kigyógyulni, de mára teljesen rendbejött. És igen, minden doki és óvónő azt állítja: a tavasz kíméletesebben szed "áldozatokat". Hajlandó vagyok hinni nekik. És nem, nem unatkozom mellettük

Tinu,
az új ticker képek nagyon jóók!
8)
Jóóóóóéjt!!! DETÉNYLEG! :D

Kép
Kép
 


Lolkabolka,
ha megengeded, egy gondolat, ami kizárólag személyes vélemény, és én ezalapján választottam magamnak orvost:
valóban az idő oroszlánrészét Veled tölti a szülésznő és tul.képpen semmi tennivalója a dokinak, HA NINCS gond, de ha van? Akkor mindegy Számodra ki dönt, vagy ismerni akarod az illető hozzállását és ami még fontosabb: akkor is és később is elfogadod a szakmai döntését? Én végül ezen kérdések miatt választottam orvost és megérte: szül.nő elmondása szerint kérdés nélkül kétszer is császároztak volna. És mégis szép természetes-szülés élményeim maradtak...
Remélem nem veszed zokon a megjegyzésem.
Én nem a saját, hanem a nővérem szül.nőjét ajánlom jószívvel: Kondor Kata, nem volt tarifája neki sem.

Kép
Kép
 

 
 

Tinu,
Örülök, h segíthettem :) És köszi, h leírtad, h Csongi is ugyanezt csinálja. Akkor ez tényleg nem kóros, hanem normális :roll: bár attól függ kinek a szemszögéből nézzük, ugye :wink: Nekem nagyon természetellenes :mrgreen:
Erről a mozgásfejlődéssel kapcsolatos nemalvásról én is olvastam és hát megmondom őszintén én annyira nem figyeltem meg, h mikor kezdődött ez a nagyon nemalvásos dolog, nem tudom mihez kötni. Már a legelején is rengeteget kelt, de azért ilyen órás kelések nem igazán voltak. Viszont az tény, h Alex is rohamtempót diktál mozgásügyileg, lényegesen előrébb jár mindenben, mint Adél anno. Most már lépeget a bútorok között, Adél ilyenkor még csak próbált felállni. Szóval lehet, h van benne vmi ezzel a mozgásfejlődéssel kapcsolatban :?

Szellőke,
Köszi-köszi Neked is!! :) Akkor ezek szerint te is 9 hónapig bírtad :lol: Viccet félretéve, nagyon jó volt, h leírtad, h Nálatok hogy volt. Így legalább látom, h van kiút. Mondjuk a neten is utánaolvasgattam és voltak hasonló esetek és ott azt írták, h másfél-kétéves lett a gyerek mire helyrejött az alvás. Azért ez egy picit sok(k) volt, mert még a jobbik esetben is a felénél tartunk.

Viszont, h ne csak panaszkodjak :lol: Döntöttünk fülbevaló ügyben :) Adél holnap kapja meg és házhoz jön a csaj, aki megcsinálja fülbelövőgéppel. Azért tetszett meg ez a megoldás, mert mégis csak itthoni környezetben történik a dolog és ha mégis csak fájna vagy ilyesmi, akkor is talán az itthon nyugalma miatt jobban fogja viselni.

Kép Kép
 
 


Curse: kitartáááááást!!! Baromi rossz lehet kialvatlanul végigcsinálni a nappali műszakot! Drukkolok, hogy mihamarabb megoldódjon a probléma. Nálunk Borinál az vált be, hogy momentán közöttünk alszik :? ez se a legtuttibb módszer, de teszek rá. Igy legalább csönd van éjszaka. Épp ezért most árulom is már ezerrel a kiságyat, hogy helyette tudjak venni matracot az Kamilla emeletes ágya aljába és akkor oda át tudnám görgetni Borekot és jobban elférnénk.

Elmos dvd-t köszi...szerintem ezt kihagyjuk. Valahogy nem hinném, hogy ettől megoldódna a helyzet. Vannak napok amikor rosszabbak és van amikor jobb. Úgyhogy ez van, egyszer túl leszünk rajta...

Barihimlő: hát kérem, nagyon könnyen megúsztuk! Se láz, se se túlzott vakirászás! Persze az orrán levő sebet csak elvakarta :x de reméljük nem marad nyoma. Tudott aludni tőle, össz-vissz talán 20 pettye volt. TEgnap az ovis szülőink az egyik anyuka mutatott képeket a kislányáról csórinak szinte egy összefüggő vörhenyes folt votl az alkarja és az arca végig a nyakáig! :( Úgy sajnáltam szegényt...el se mertem mondani, hogy mi meg milyen vígan vagyunk. Borival még kivárásos alapon vagyok. Nem is tudom, hogy most a héten vagy még egy hét múlva kell-e jönnie, ha jön???

Szellő: igen, igen! Kamillával én is simán tudtam keménykezűsködni alvás-éjjeli cici okán, de most meg?? 8) Inkább bedugom a száját, csak hogy csönd legyen és nehogy felkeltse a nagyobbat :lol:

Curse: fotót tegyél majd fel a fülis csajról!!

Rylie
 
 


Hát én se tudnám megcsinálni (még ha akarnám sem), hogy egyedül alvásra, ágyikójában szoktatom CSongort. Kissé neheztelne, és egy szobában alszanak a gyerekek. Nem szeretnék utána két ébrenlévő szirénázó gyerek között idegbetegeskedni...

Curse: előre is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Adélnak!!! :D

Jut eszembe, iszom egy kávét, hogy kibírjam még estig valahogy. :roll:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Curse sajnálom, hogy ennyire rosszul alszik a pici!
Nem csodálom, hogy kiakadtál.
Én már néha attól kivagyok, hogy rosszul alszom mert nyom Milán és valahogy egész nap nyűgös leszek.
Na nem is merek belegondolni mi lesz ha kint lesz. :roll:
Szülésznőbe elképzelésem ninc de írok pár szót magamról az hátha segít.
Nos nagyon el tudok anyátlanodni, fájdalomköszöböm na olyanom az nincs, szóval én benne vagyok minden praktikába érzéstelenítóbe, boszorkányságba csak jobb legyen.
(sajna volt már péda hogy nagy fájdalomba eszméletemet vesztettem :roll: )
Tudom hogy nem én vagyok sem az első sem az utolsó aki szül ezen már más is áteset, de ha lehet ezt ne éreztessék velem (mit rinyál ez a nőszemély).
Milán lombik baba és tényleg csak az számít amúgy ami neki jó ha úgy látják nem megy természetesen nem vagyok császár ellenes csak ne húzzák az időt akkor.
Nem tudom ez most segített abba, hogy tudjatok nekem segíteni vagy eleve megadjátok a szülésznpnek a nevem, hogy nehogy elválaljanak! :lol:
Köszönöm amúgy minden tanácsot és elérhetőséget!

Kép

Kép
 
 


sziasztok,

Tinu,
hát ez az, én sem tudtam otthon megoldani ezt az ágyban altatósdit, hanem nyáron a hosszú nyaralósdikor a nővérem segített,mert altatáskor még elszórakoztak Eszterrel kinnt, és szükség esetén éjjel is segítségre fogható volt. És szerencsére tényleg csak 4nehéz estébe telt!

Curse,
tök jó ötlet az otthon -fülbelövősdi, tutti így fogom majd csinálni,ha pár év múlva rászánom magam a dologra..
BOLDOG SZÜLIIIIIT!!!!

Raniko,
úgy általában elégedett lehetsz bármelyik szülésznővel a Szt.Imrében! Persze vannak katonásabb, keményebb típusú nők és igazi barátnő/anyáskodók, meg a semmilyenek ;-)
Én továbbra is KOndor Katára szavazok mostanság szülésznő kérdéskor!

Kérdés: Ti beoltattok gyereket H1N1 ellen????

És bocsássatok meg, de ma Büszke Anyák Napját tartok, mert hosszú ideje az egyik legnormálisabb napunkon vagyunk túl, s most úúúúgy feltennék képet az ördögökről, ha megengeditek...

Kép
Kép
 


Eszter nyáron
Kép
[/img]

Ati nyáron
Kép

Kép
Kép
 


és élet a teraszon :-D
Kép [/img]

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT A FÜLBEVALÓS ADÉLNAK!


http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... c0f22c6962

puszik

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Szellöke nagyon köszi, esetleg elérhetőséged nincs hozzá? :roll:
Nagyon jók ezek a képek.
Gyerkőcök nagyon szépek gratulálok!! :wink:

Kép

Kép
 
 


Ranikó! olyan aranyos volt, amit írtál, hogy nem bírom ki,hogy ne küljek egy kis +++++++, s még jó sok +++++++++++++
Egyébként (s nem mellesleg :wink: 8) :lol: ) én Bálintrajongó vagyok, s szülésznőm mind2x Kondor Kata volt. Csúúúúúúúúúúcs a nő!!! :lol: :lol: :lol:

Curse! Azt gondolod, hogy Alex gyors? Akkor mit szólsz ahhoz,hogy Emma is már ugyanazokat csinálja mint a te fiad :wink: :shock: . Általában mászik, de állva szeret játszani, s a bútorokba kapaszkodva ide-oda totyog.
Angi is gyors volt, de ez a nő felülmúlja :shock: 8) .
Éjszakákhoz ++++++++++++

Pisik hogy mennek csajok?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Szellő: Édesek ezek a gyerekek!! :DD Dejó a lovas kép..-irigykedősszmájli- mi már olyan rég nem voltunk, pedig Kamilla annyiszor emlegeti és úgy menne.. :oops:

Ranikó: nekem egy dolog jutott eszembe: én azelőtt vérszívásnál is rögtön lefeküdtem, mert elájultam stb. Mondjuk nekem fehérköpeny-szindrómám van/votl és kórházizöldcsempés-szindrómám is van/volt. Többek között emiatt választottam a SZ.Imrét, ahol nincs zöld csempe :D a l a p s z e m p o n t :lol:
Viszont szülés közben saját magamról is új dolgokat tudtam meg, mármint, hogy amit én gondoltam magamról, hogy konkrétan belehalok, nem fogom tudni megcsinálni, stb...azok mint mentek gördülékenyen és el se hittem, hogy WOW ezt én mind véghezvittem mindenféle fölös nyavajgás és belehalás és elájulás stb nélkül?! Szóval ne gondold, hogy nem vagy rá képes, mert akkor ott valami olyan erő száll meg amiről eddig sohasem tudtál és menni fog és ha nyöszörögsz is vagy netalán óbégatsz is, hát Istenem van aki óbégat, de szépen megszületik Milán és utána huss minden fájdalom elszáll és a többi macera már igazán kisujjból fog menni! ;) HAJRÁ!

ADÉLNAK BOLDOGAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szellő: mi nem oltatunk. Az ovis csoportból 1 db asztmás kisfiút oltattak be, senki mást. No comment.

Ma kaptam meg az ovis fotózások rendelőlapját. Ennyire béna fotóst még sose láttam!! :o Komolyan aki nem tud gyerekeket fotózni az minek megy el oviba fotózni?? Oké, a jó sok lóvéért... :?
Azt hittem, majd ezzel kipipálom a nagyi kari ajándékokat, dehát ez annyira sájze, hogy maradok a saját naptárnál :(
Valahogy nekem a mi régi képeink jobban tetszettek: kisbaba, labda, könyv, közeli kép stb. Ezeken meg Kamillán egy nagy felnőtt szalmakalap egy randa nagy barna kofferrel, csípőre tett kézzel valami lángnyelves háttér előtt..hasalós póz stb..szóval valahogy nem gyerekszerű, hanem beállított modellkedős vacak :? Természetesen a modell rettentő helyes és csinos 8)
Ez az új trend? Nálatok is ilyenek a gyerekfotók, vagy csak nálunk?

Rylie
 
 


Gödibarbi köszi az infót!
Lehet, hogy felkeresem akkor KOndor Katát.
:roll:
Nagyon ksözi a bíztatást!! :wink:

Rylie nekem nincs zöld csempe fóbiám a férjem tett már erről a fürdőszobánk zöld! :lol: (ő választotta)
Igen úgy gondolom kemény és f..a csaj vagyok, Milánra 3-om évig vártunk és úgy gondolom talán az fog nagyobb lelkierő dani, hogy akkor pár óra múlva ott lesz a kis csoda a kezembe!!
(remélem eszembe jut akkor is mert most jól hangzik :roll: , vagy felíom a férjem homlokára :lol: )

Kép

Kép
 
 


ÚÚ és elérhetőséget valaki tudna adni Kondor Kata szülésznőhöz????

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,
raniko,
éééég a fejem: Kondor Katánál csak bepróbálkozott a tesóm, de végül Molnár Gabival szült, igaz tőle is teljesen odavolt :wink: :oops:
Barbi tudja K.K. elérhetőségét :-D

Rylie,
hát igen, elsőként a lovazás miatt költöztünk Pusztanekeresdre :-D
De eddig úgy néz ki,h soook szempontból megérte...Gyerekek a lovazást imádják, nem úgy festenek,mint akikre erőltetnénk a dolgot :-D

Fotóóót!
A leírásod alapján meglepő a modellkedősdi számomra, valóban, a mi korunkban olyan "természetes" fotókat készítettek, ami nem volt profi, de gyerekekhez annál inkább illett...

jóéjt mindenkinek...

Kép
Kép
 


Most csak egy rövidet. Köszönjük a köszöntést :) Fülbevaló belőve :wink: Képet majd holnap teszek.

Raniko,
Ezen a honlapon tudsz még tájékozódni szülésznők kapcsán, többek között Kondor Kata elérhetőségéről is. Ők, tudomásom szerint mind babusgatos és alteros szülésznők. Nekem Széles Ági volt mindkét kőcnél a szülésznő, de volt szerencsém Kondor Katához is két alkalommal, nagyon szimpatikus volt.
http://liliombabakonzultacio.hu/index.p ... &Itemid=14

Kép Kép
 
 


Szellöke köszi így legalább kaptam még egy jó szülésznőről infót!! :wink:


Curse nagyon köszönöm szupi ez az oldal!! :D

Kép

Kép
 
 


Borekból BoriBari lett :( Nagyon sok pettye van...még a szájában is :( és miután az egész háta tiszta hólyag remekül alszunk..és lázas is..még két napig jöhetnek a pettyek,aztán reméljük már csak jobb lesz!
Ríd: ezt a Pox cleant nem is ismerte a gyógyótárosunk :? délután még megpróbálom a másik gyógyóba, ha ott sincs marad a hintőpor és a szódabikaros lötybölgetés.

Remélem mindenki más jól van!

Rylie
 
 


Sziasztok,
neeték is válnak, az élet fos, mit is írhatnék?
Nektek milliószor jobbakat!!
neet
 
 


Neet,
vazzzzze!!! Vazzze...Sok +++++++++
Mennyi időbe telt mire idejutottatok?
Főként tesómék szenvedését nézve kérdem...Nekik már rég külön kéne lenni...Vagy küzdeni kell inkább?Honnan tudja az ember lánya, hogy meddig kell harcolni az együttért ? :cry:
Bocs a fenti költőiért...

Kép
Kép
 


+ az élet mennyire fos nálunk:
Eszterem mindkét fülét két óra különbséggel fel kellett szúrni.
Egy egyszerű 3napos nátha után:-(((((
Ötleteket pls, hogy hogy előzhetős, kezelhető a nátha, ha erre hajlamos a gyermek? (Fülsapka, lámpázás már kilőve)
Pusssz

Kép
Kép
 


Neet,
NE MÁR!!! Ezt nem hiszem el!!! ++++++++++++++++++++++++!!!!!

Rylie,
Jaj, szegény Bori :( :( Gyors gyógyulást Nektek! Akkor nálatok az igaz volt, h a második kőcön erősebben jött ki.
Alvás ügyben meg: na nálunk is így volt eddig legalábbis, Alex velem aludt, mert apjuk inkább külön költözött a másik szobába, h tudjon éjszaka aludni. Úgyhogy én nyomtam eddig Alexszel a franciaágyon, ezzel csak az volt a bajom, h párom oldalán nem tudtam elég magas tornyot építeni párnákból és takaróból ahhoz, h Alex nem másszon át rajta. Szóval nem volt egy biztonságos dolog egyrészt, másrészt már elegem van, h apjukkal külön alszunk.
Úgyhogy úgy döntöttem kb. egy hete, jön az átszoktatás és inkább a kóválygás át a másik szobába éjszakánként. Elkiabálni még nem merem, de a 4 kelésből most „csak” 2-3 kelés van. Remélem marad ez a tendencia! És persze most már van olyan kelés, amit megnyugtatással el lehet intézni és nem kell cicizni.

Tinu,
Nálunk szerencsére Adél igen jól alszik, úgyhogy amikor Alex rákezd, akkor Adél talán egy picit vagy egyáltalán nem ébred meg. Gondolod, h Tünci felkelne Csongor nyöszögésére?

Szellőke,
Iszonyat nagyot nőttek a kőcök, zabálnivalók! :D Az otthoni fülbelövést pedig csak ajánlani tudom. Sokkal egyszerűbb és jobb volt így. Csaj először összebarátkozott Adéllal, aztán jött az első belövés, ott volt meglepődés meg sírás-rívás, aztán várt a csaj, h Adél lenyugodjon és következhetett a másik lyuk is. Teljesen nyugisan lett minden végig csinálva, nem lett sürgetetve Adél és lefogni sem kellett, már mint, h a csaj is inkább várt, ő sem híve a lefogásnak stb.

Barbi,
Nem gondolom, h gyors Alex, csak azt írtam, h Adélhoz képest halad rohamtempóban és ez nekem szokatlan :shock: :wink:
Talán Alex az a két kőc közül, aki eddig inkább a „nagy könyv” szerint halad.
Meg egyébként azért is érdekes, h Alex ennyire nyomatja a témát, mert h nem éppen kisbaba. A dokinő meg a védőnő is azon voltak kiakadva, h még csak 3 hós volt Alex és hátról hasra és hasról hátra forgott. Azt mondták, h szokatlan az ilyen nagy babáktól.
Mindenesetre nem semmi, h Emma miket csinál már :shock: bár ugye azt szokták mondani, h a csajok eleve mindent gyorsabban csinálnak, mert a kispasik lusták :lol: Mondjuk nálunk ezt pont nem volt igaz :lol:

na és akkor mindjárt keresek a csajomról képet

Kép Kép
 
 


Közvetlen a lyukasztás után, épp az egyik ajiját nézi meg :D
Kép
Igazi Miss, szülinapi ajiba :D
Kép Szülinapi bulájon Kép
Alex a bulájon, épp Adél ajiját fogyasztja :D
Kép
Ő még nem tiltakozott :mrgreen:
Kép

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Rylie,
jobbulást! :)

Neet,
+++++++++++++

Kép

Kép

:D
 
 


Neet! szeretettel sok ++++++++++++
 


Curse,
Tök jóó a fülbevaló, tényleg igazi kiss Miss Adélod! És Alex!!!! Mekkora pasi már és milyen helyes srác! És számomra hasonlítanak is nagyon!

Rylie,
BULÁST!!!!

Jóéjt!

Kép
Kép
 


Neet: nemááááááá...sok-sok erőt és durkkolok, hogy mihamarabb kimássz a fosból, mert azért nem csak fosos az élet hanem virágos is! sok sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bori a barihimlő mellé nekiállt fogat növeszteni is: ááááááááááá
mostmár kezdenek leszáradni a pettyek, de némelyik elég rémisztően néz ki :o és pont a halántékán van egy igen nagy genyós randaság és nagyon bízom benne, hogy nyom nélkül fog eltünni!
Kamilla meg mára csuma takony lett és a szeme is be van gyulladva. 1 hetet járt oviba :? Remélme 1 hét alatt helyrejön, mert jövő héten jön hozzájuk a Miku és sajnálnám ha csóri ebből is kimaradna :(

Curse: ATYAÉG mekkora már Adél!! :) Nagyon kis csajos :) És Alex is hűűű Szépek!

Szellő: jobbulást...fogalmam sincs mit lehetne tenni az ilyen náthák ellen...mi most arcszaunát vettünk, aminek az olcsóbb verziója a lábas fölé hajolás, de ez nem ment Kamillának igy most van egy ilyen "puccos lábasunk" inhalálás céljára. Meg alvás alatt mindig megy a párologtatóba egy kis citromolja, ami csíraölő.
JA: eddig vettem a méregdrága illóolajokat naturland stb, erre elküldtem apjukot a gyogyótárba és hozott egy 300 Ft-os patikai üvegbe csomagolt, kimért illóolajat :o és teljesen jó ez is!

Rylie
 
 


Neet,
bakker, ez szíven ütött... én sem tudok mást, mint sok ++++++!

Náthásoknak jobbulást, nálunk is hol van ovi, hol nincs, mint a mesében :) Homeo, illóolajok, vitaminok, fresh air, én sem tudok jobbakat megelőzésre. meg most veszünk hidegpárásítót. de amíg meg nem erősödik az immunrendszerük (nemtom, hány év??), úgyis ez lesz... :? meg amíg szükségük van az itthoni pihenő napokra anyával... :)
 
 


Sziasztok!

Sajnos örökös időhiányban szenvedek,ezért nem tudok sűrűn jönni,de ma sikerült átolvasnom az előző pár oldalt.
Nagyon elszomorodtam...

Neet
nagyon sajnálom,hogy így alakult az életetek :(
Csak sok sok++++++++++ tudok küldeni,mert semmi okosat nem tudok írni.

Rylie
gyors gyógyulást a csajoknak++++
Egyébént szerintem jobb ha kijön rendesen,mert nehogy úgy járjatok,mint mi Orsival,aki 2x :shock: is elkapta.

Curse:
Isten éltesse Adélodat :D

Elnézve a fotókat,őrületes tempóban nőnek a gyerkőcök mindenhol :shock:
Nálunk is,pont ezért nincs semmi idő.Éljenek a tinik :lol:
Aludni én sem nagyon tudok,mert Botond beköltözött közénk,hiába ágáltunk ellene :roll: :lol:
Taknyosság nálunk is állandó,Dorka sajnos nagyon fogékony rá. :(

H1N1:mi is ellene voltunk,de mivel az Orsi korosztálya nagyon érintett benne,végül beadattuk mindenkinek :?

 


Sziasztok,
Ezer éve nem jártam erre.

Curse: Dani pont olyan, mint Alex... képzelheted, hogy bírom.. :( Se éjjelem se nappalom, még jó, hogy néha van segítség. De éjszakánként sokszor majdnem sírva kelek, amikor már ötödször ébred... :-)

Neet: sok++++++++++

Szellőke: tényleg költői a kérdés... én még húztam volna néhány évig... de apjuk nem így akarta. :-) Most már biztos vagyok benne, hogy így jobb és nekem nyugisabb, bár sokkal sokkal nehezebb, mindent egyedül organizálni.

Mindenkinek bulást, aki beteg.

Kép
Kép


Neet :) Innen is +++++++++++++++

Szellő :) Gyerkőcök nagyon szééépek!!! :D :D Fülfelszúrás :( :( :(

Rylie :) Borikának is gyors bulást!!! ++++++++++++ Kamillának meg a takonyhoz!

Curse :) Éljenek a nagy elhatározások és a kevesebb kelés!! Ügyi vagy!!! :D Adél nagyon csini az új fülivel!! :D :D

Jó hétvégét és puszi mindenkinek,
Deni (aki ma 8-ig aludt és ettől most a fellegekben jár 8) :lol: )
 
 


Én is beadattam végül Tücinek is a H1N1-es oltást. 1 napra rá lett lázas, de Nurofen levitte és azóta semmi. Úgy látszik, ez volt az oltási reakció.

Neet :cry: :cry: :cry:

Johi: de jó, hogy rólatok is lehet hallani. Úgy látszik, ezek az ugribugri fiúkák ilyenek. :roll:

Írtam már, hogy CSongor felállt??? :shock: :shock: :shock: Kúszik, mászik, feláll, fejre esik. Ülni még nem ül rendesen, de kiül, csak nem nagyon egyenes a háta, meg támaszkodik még. Az állást most jobban preferálja.

Curse: nekem meg most már nem hasonlítanak annyira a gyerkőcök. Adél nagyon édes. Sokat változott. Igaz, nem láttam ezer éve. :lol:

Kép
Kép
 
 


Szrek???

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Ríd, el is feletettem mondani, hogy SZIA! Miújs???

Megint csak rohanásban, KArácsony előtt elmennék nődokihoz, nem magánba, szóval segítsetek,ha tudtok: Csabafi Csaba,Amrein Attila,Zsigmond Tamás, Prijadi Josdi ...
Valkiről ValamiT tudtok???
Köszi!

Tinu,
gratu Csongornak!!

Johi,
kitartás az éjszakákhoz!!!! Nálunk most Eszter az új éjszakai szórakoztató...Néha úgy érzem,h ennek sosem lesz vége
:roll:
Kemény vagy 8), s legalább "jó", hogy volt a különválásra egzisztenciális lehetőséged, enélkül tesómnak eléggé :?

Jóéjt!

Kép
Kép
 


SZOLGÁLATI:

INGYENES BELÉPÉS GYEREKEKNEK, MIKULÁS és BÉRLET AKCIÓ decemberben
Díjmentesen látogathatják az Állatkertet a 14 éven aluli gyermekek december 1-től egészen 24-ig. A különleges adventi kedvezmény mellett ugyancsak december 1-től jelentősen csökkennek az éves bérletek árai: a felnőttek részére 7990 forintért, a gyermekek, diákok és nyugdíjasok részére pedig 4990 forintért váltható 365 napon át érvényes, korlátlan számú belépésre jogosító bérletigazolvány.


csók

macsek
 


Sziasztok,
Macs, nagyon köszi a szolgálatit, mi megyünk is majd a 7végén! Két éve ott találkozott E a Mikulással és annyiraaa jó, kellemes, kultúrált stb volt...De most nem látom,h idén lenne Mikulásozósdi :-(

Kép
Kép
 


Szellő: bizony nincs ZOO Mikulás :cry: pedig én is oda szerettem volna elvinni a lányokat...Boriról is jó lett volna egy Mikus kép, dehát ebben az évben ezt bebuktuk :?

Kamilla még mindig itthon, igy az ovis Mikulással se fog talizni..igy egyelőre úgy néz ki nem találkozik idén személyesen a Mikulással.
Hétvégén bemegyünk egy esti városnézésre, ez lesz majd az "ünnepi" része.
Lassan jövünk kifelé a takonyból...ez is valami.

Mindenkinek jobbulást aki beteg!++++

Rylie
 
 


Sziasztok,
Rylie,
Azért a városban bőven akad majd személyes Mikulás, a MC Donaldsba (kis érdekesség: http://borsa.hu/20091130/a-mcdonalds-elbucsuzik-a-piros-szintol/a-mcdonalds-nemet-leanyvallalata-pirosrol-zoldre-valtja-logoja-hatteret/ vittem be tavaly E-t, mert annyira nem találtam erre alkalmas Mikut sehol, ott meg épp téblábolt egy és olyaaan normális volt, h tök hálás voltam neki (E nagyon félős volt még). Szóval tutti találtok majd egy "élőt" :-D
Takonyból kijövethez hajrááá!

Én anyukámtól benyeltem egy vírust, de képzeljétek gyerekek eddig úgy néz ki,h megússzák,kopp-kopp,:
most úgy igyekszem megelőzni ilyen betegséget,h napi 2szer sterimar befújás és Tantum Verde torokspray fertőtlenítés...
Kérdés,h meddig tartják magukat,de eddig jónak tűnik...

És még: a végeláthatatlan taknyosság és fülbetegeskedéskor a legeslegjobban az anno Nuk által elmondott orrüreg átmosás segített, a füldoki meg bólogatott,h igen-igen, milyen jól tettem! De basszus, akár mondhatta is volna!! :evil: :evil:
Hát gyógyuljon mindenki! :)

Kép
Kép
 


Egy kérdés:

H1N1 oltás igen vagy nem?

Én még egyenlőre 60%-40% a nem javára, de egyfolytában jár az agyam. Család már cseszeget, főleg anyám, a házidokim meg mondta, h mivel a vírus folyamatosan mutálódik a beoltott emberek miatt, így aki nincs beoltva, jól megszívhatja :roll: Az ebolához hasonlította, annyi különbséggel, h ez csak a tüdőben végzi el a dolgát

Idén nálunk sem lesz személyes tali a Mikulással. Párom cége nem szervez :( Pedig Adél nagyon pörög ezen a témán.

Betegeknek jobbulást!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
 
 


Curse,
nálunk MINDENKI, az egész család(szoptatós tesóval együtt) beoltva. Ebbe legalább nem halunk bele SZERINTEM.
+Sokkkkkal nyugodtabb vagyok azóta! Sokáig nem tudtam dönteni, aztán az újabb és újabb kontrollálhatatlan betegségek eldöntették velem, így legalább nem érzem magam olyan tehetetlennek...
Megpróbálok hinni a mikrobiológusok naaagy táborának, akik erősen ajánlották...

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Látom H1N1 a téma.
Nálunk is nagy gond most,mert mi ugyan bevagyunk oltva,de a nagyobbik hugom nincs még.Most derült ki,hogy 8hetes terhes :shock: Mondhatni a legjobbkor :(
A dokija rávágta,hogy oltassa be magát,de szerintem ennyire az elején nagyon necces.
Mikor egy algoporin bevételén is gondolkodik az ember :?
Szerintetek?

 


CSongort kivéve (akit ugye még nem lehet) nálunk is beoltva mindenki. Tüci is. Sajna a sógornőm nem, aki terhes és krónikus tüdőbeteg. :cry: Aggódom értük, de legalább már nem dolgozik, ez is valami. Attól még az öcsém hazaviheti a vírust. Ja, ő sincs beoltva...

Kép
Kép
 
 


Tinu:
az Öcséd nem akarja oltatni magát?A Sógornődet nem lehet a betegsége miatt v.nem akarja?
Az mondáj,hogy az 1év alatti babákat úgy lehet max. védeni,hogy a család összes tagja oltva van.Gondolom ez vonatkozik a pocakosokra is :roll:

 


Gyorsan csak kiegészítem a szolgálatit:
VAN MIKULÁS az állatkertben! :-D!

Kép
Kép
 


Gabi: hát nem tudom, talán az öcsémet rá tudnám venni, mert neki az indoka, hogy miért nem oltat, hogy utálja, ha szurkálják. :shock: A sógornőm meg nem akarja, eleve oltásellenes, de a terhesség első harmadában jár. :roll:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Ezer éve nem jártam erre, és bocsánat, de most is csak egy gyors kérdés erejéig, hátha valaki tud segíteni.

H1N1-gyel kapcsolatosan. Oltani nem oltunk, de ha ez a homeo-s hír igaz lenne, ezt megfontolnánk:

http://www.ideal.hu/hirek/103328-homeop ... ellen.html

Hallottatok már erről?

Puszi mindenkinek :)
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron