Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, Nuk, nagy-nagy gratula akkor! Hogy hívják a tesót? Mekkora? Mikor jön a harmadik? : )))) Mindent tudni akarok. : )

Kép
Kép
 
 


Lányok!
Mennyire örülök Nektek, milyen rég nem jöttem erre, és most úúúgy megörültem Nektek. Még mostanában ais eszembe juttok sokszor egy-egy dologról, vagy amikor segítettek vmiben!

Mi is jól vagyunk, ősz óta új mhelyen vagyok,

és Curse,
Neked akartam írni, hogy a közös megegyezés vége 1 év kifizetése lett, szóval nagyon köszi, hogy kiokosítottál!!!!
A gyerekek nagyok, oviznak, de nem érzem túl jónak az ovit, sok dologgal van bajom benne. Meg a gyerekek is eléggé kezelhetetlenné válnak,mire hazaérek :-S

Nuk, blogodban olvastam zugban, hogy GRATULÁLHATOK! Nagyon boldog babázásokat Nektek!!!

Tinu, ejha: Kína!!!!Ezigen, jól bevállaltátok!

Neet, szóval tényleg ez lett. Bakker. Ismerősi körben csak úgy záporoznak a válások, különköltözések :-S

Fotót próbálok...

Kép

Kép
Kép
 


Tinu:
Dorottya a kistesó, 3440g és 53 cm
Csak neked a szülés-sztori:wink: :wink: :wink: :wink:

Hajnali 3-kor ébredtem arra, hogy csorog a magzatvíz, de persze eltelt 5-6 perc, mire rájöttem, hogy mi is lehet az... :) Átmentem Zolihoz, azzal is elment legalább 5 perc, mire hatodjára felfogta, hogy mi van. A "drágám, itt az idő" diszkrétnek induló, romantikus ébresztőre 3x nem reagált. Ellenben a "kelj már fel, mert elfolyt a vizem, mingyá' megszülök" felszólításra egyből kipattant a szeme és megajándékozott azzal a tekintettel, amit egy férfi csak annyiszor követ el, ahány gyermeke születik :)
Aztán felkelt Réka is, vissza akartam altatni, nehogy kétségbe essen, hogy megint elmegyek. Aztán, amikor már kisebb fájásaim voltak, fel kellett kelnem mellőle és muszáj volt beavatni a titokba, miszerint anya megy a kórházba, hogy kistesó kibújjon. Na, erre kipattant a szeme és jött segíteni pakolászni.
Először még vaciláltam, hogy hívjam-e a szülésznőt, Czakker Jutkát, aztán Zoli tanácsára mégis felhívtam. Ekkor már 4 körül volt az idő. Jutka mondta, hogy induljunk minél gyorsabban, mert meg kell kapnom az antibiotikumot. No, hát akkor elindultunk, már rendszertelen, 4-5 perces fájásokkal. A kocsiban bekapcsoltam a rádiót, de mindenhol hajnali zene szólt, úgyhogy a cd tárból előkotortam a Tankcsapda cd és azt hallgattuk. Kb fél 5-re értünk a kórházba, a szülésznővel együtt.

Dorottya tudja, mikor kell érkezni, ugyanis ritka pillanatok egyike volt, hogy SENKI nem volt a szülészeten rajtunk kívül, az ügyeletes doki is aludt, csak egy fiatal szülésznő jött elénk, hogy milyen jó, hogy jövünk, úgy unatkozik :) Megtörtént a felvétel, az előkészítés, itt még Jutka alig érte el a méhszájat, mert hogy oldalt van és magasan, ráérünk... :)
Kaptam egy Nospa injekciót és kiküldtek, hogy zuhanyozzak és ha fájás van, ringassam a csípőm. Na, a zuhanyt már ki sem tudtam nyitni, mert egyből tolófájások jöttek! Visszamentünk a kék szobába, gyorsan hívták Barna Péter dokibácsit, hogy jöjjön be gyorsan. Jutka megvizsgált és mondta, hogy még nincs elsimulva a méhszáj, bármi van, ne nyomjak... ööö mondani könnyű :D

A fájásokat így jobb híján át kellett lélegeznem, ami abból állt, hogy fújtattam, mint egy gőzmozdony, kapaszkodtam szegény Zoliba, miközben próbáltam arra koncentrálni, hogy legyen vége. De ahogy vége lett, jött a következő és bevallom, kicsit hisztiztem is, de megint bevillant, hogy amikor elkezdenék EDA-ért esedezni, akkor már közel a vég :)
Aztán Barna doki kiadta a felmentést, hogy "ha nyomni akar, nyomjon", aztán kicsit rávezetett a dolgokra: "nem a hangunkkal szülünk", mindezt úgy, hogy a fejemnél áll, illetve neki támasztottam az egyik lábam. A másikat nem tudom, kinek... És aztán egyszer csak Jutka annyit mondott, hogy látom a fejét, meg hogy ne nyomjak... aztán mégis... aztán kint is volt!!!

Azt az eufóriát egyszerűen leírni nem lehet, amit akkor éreztem, amikor még szotykosan rámtették, mást nem tudtam csinálni, mint zokogni. Abban a percben rájöttem, hogy ez a momentum, ami Rékánál hiányzott, amiért az ő születését nem tudtam annyira átélni. Most is elsírom magam, ha erre gondolok. Kicsit kettős érzés, mert egyrészről, hogy ettől akkor megfosztottak, másrészről, ez a mostani új élmény! Hiába van már két gyerekem, a fogantatás, a születés nekem egy akkora misztérium! Tudom, mert megtanultam, hogy hogyan lesz a gyerek, hogyan születik, de mégsem tudom elhinni, hogy ezt a kis embert én hoztam a világra, én vigyáztam rájuk 34, ill. 39 hétig...

Kb 10-15 perc pihegés után Dorottyát elvitték letisztázni, előtte Zoli elvágta a köldökzsinórt!!! Addig engem is rendbe tettek és kezdődhetett az első közös fél óránk, amikor szopizni is tudott, meg telefonálgattunk a rokonoknak :) Rékát is felhívtuk, bár hogy mit beszéltem vele, arra már nem emlékszem.

Gyors volt, intenzív volt, de életem legszebb percei voltak! Köszönöm Urbán Márta doktornőnek, aki segített, hogy a 39. hétig eljussunk, talán a harmadik már nála születik. Czakker Jutkának, aki csodásan kísérte a szülést. Barna Péter doktor úrnak, aki végül is elvállalt bennünket. Meg mindenkinek, akinél az elmúlt kilenc hónapban megfordultunk ilyen-olyan módon!

 
 

 
 

Dorottya:
Kép
Kép
Kép
Réka mostanság
Kép

 
 


Sziasztok Lányok!!!!! :lol: :lol:

Nukada: ez olyan megható volt...komolyan könnybelábadt a szemem...Gratula még1x!

Tinu: és milyen Kína? Mit szóltak hozzá a gyerkők? És te? Egyáltalán hogy megy a nyelvtanulás? Mit fogsz kutatni? Van segítőtök vagy hol vannak a gyerekek addig amig te pl tanulsz?

Neet: :( :( ez elég szaharin...

Irtó nagyok és szépek lettek a gyerekek!! Mindegyik!

Curse: nem gondoltam volna, hogy Érden még mindig ennyire gázos a helyzet ovi-böli téren... :roll:

Nálunk:
Kamilla nyomja az ovit, szereti. Bori bölcsizik. Ő is szereti. Ez utóbbi intézmény nem a topp, inkább gyerekmegőrzőnek hívnám, de Bori szereti, nem sír. Túlélésre játszunk.
Úgy volt, hogy okt. közepén megyek vissza dolgozni. Hát nem vettek vissza. Hosszas huza-vona után végül közös megegyezés lett a vége :? Most álláskeresés ezerrel. Pénteken megyek egy helyre második körre. Remélem összejön, mert ezen kívűl eddig nem igen van semmi más lehetőségem.

Normális közös képünk nincs :oops: , ezért most ezeket teszem fel:
Kép Kép

Puszi mindenkinek!
Rylie
 
 


Rylie,
milyen nagyok a Tieid is!!!!!!! Kamilla micsoda nagylány! Hol van ez a szép kis medence, ahol a kép készült?
És hogy viseltétek a munkahelyi hercehurcákat? Mert Mi nagyon-nagyon megszenvedtük. (Nálunk tavaly dec22-én mondták meg,h nem vesznek vissza, Uramnak csak Karácsony után mondtam, hogy legalább az Ő ünnepe ne vágódjon tönkre...:-S)
Milyen munkát keresel? Hátha van ötletem, mert az elmúlt hónapokban sokan akartak segíteni rajtam :-D
Lakás-eladással mi lett?

Nuk,
igazán jó olvasni a szüléssztoridat és Réka is olyan szépséges nagytesóka :-D

Kép
Kép
 


Sziasztok!

De jó, h ennyien bejelentkeztetek :D

Nuk,
GRATULÁLOK DOROTTYÁHOZ!!! :D Sok boldogságot Nektek! :D
Olyan jó volt olvasni a szülés sztoridat :D Ilyenkor az ember mindig elgondolkozik egy újabb babán :wink: kedvet csinál :wink:
Rékád is már milyen nagy csaj! Eszméletlen!

Tinu,
Hú, akkor tényleg igaz, h kimentetek! Talán iwiwen olvastam, h bérlőt kerestek a lakásotokba. Milyen két gyerkőccel kint? Nem is tudom, h én bevállalnék-e egy idegen országot és ilyen messze. Le a kalappal előtted :wink: Bár mondjuk Nektek legalább már nem idegen az ország. És hogy haladsz a nyelvtanulással? Kivel vannak a gyerkőcök, amikor tanulsz? Hogy tetszik nekik az ottani élet? Mesélj!

Neet,
:( Nagyon sajnálom :( akkor végül ez lett a vége... Esztered hogy viseli?
Rucik még mindig nálam, amiket kértél, h mindenképp őrizzek meg.

Apropó erről jut eszembe, h Zsanci rucija is még mindig nálam
:?

Szellőke!
Nagyon jó ez a kép :D És örülök, h tudtam segíteni. Azért egy évnyi bér nem kis pénz. (Azért még annyit elmondanék azoknak, akik lassacskán visszatérnek a munkába, h amellett, h nem rúghatnak ki a gyerkőc 3 éves koráig, van egy olyan jogszabály is, ami azt mondja, h ha egy visszatérő anyuka még védett, viszont a munkáltató nem tudja visszavenni a munka hiánya miatt, akkor állásidőt kell fizetni, ami az inflációval növelt bérrel egyezik meg. Tehát, ha anyuka visszamegy a gyerek kétéves korába és a munkáltató nem tud neki munkát biztosítani akár egy évig, akkor anyukának a fizetését egy évig szépen fizetni kell. Sajnos erről is mélyen hallgatnak a munkáltatók :roll: )
Amúgy én sem vagyok megelégedve főleg a bölivel bizonyos dolgok tekintetében, de hát az ember lánya örül, ha egyáltalán van hova vinnie a gyerekét, nem hogy válogatni :roll:

Rylie,
De jó, h írtál te is pár sort :D Interjú hogy sikerült? Remélem összejött!!! Tényleg nagyon nehéz munkát találni. Nálunk is azért kellett visszamennem idő előtt dolgozni, mert férjemet leépítették és most már féléve keres munkát. Pedig ő férfi és nincs többéves hiánya munkafronton és még sem. Elég szomorú, h ennyire nincsenek lehetőségek, főleg egy visszatérő anyukának. Nekem olyan szempontból mázlim volt, h a volt főnököm körbeküldte az önéletrajzomat az ismerősei között és így talált meg a mostani helyem. Amúgy nem tudom, h hogy találtam volna melót :roll: Drukkolok nagyon!!!!!!
Lányok hihetetlen nagyok!!! :D

Kép Kép
 
 


Jaj még annyit akartam, h Tinu ez a kulcscsonttörés nagyon durva :shock: Hogy sikerült szegénykémnek így leesnie? Mit tudtak vele csinálni? Kapott vmi kötést vagy ilyesmit????? Egyébként Alexnél én is mindig parázok. Adél amilyen "kis mindig a csak a biztosat csinálom" típusú gyerek, na Alex totál az ellentéte. Olyan bátor és vakmerő, h kész csoda, h nem kötöttünk még ki a balesetin vele (kop-kop-kop).
Srácok iszonyat sokat változtak. Tünci haját továbbra is irigyeljük 8)

Kép Kép
 
 


Nuk: köszönöm! : ) Gyönyörűek a lányok! Azta Rékának is milyen hosszú frizuja van! Írsz róla egy kicsit? Én nem nagyon követtem, hogy alakult a fejlődése, miután nem írtál már. UM azért nem volt a szülésnél, mert szabin volt?

Szellőke: nagyon jó rólatok a fotó! Szöszke family. : )

Rylie: Kamilla fotója oltári! Mint egy dáma. Borkával most már azért jobban hasonlítanak színeikben is. Mi lett az állással? Van már hír róla?

Curse: hát igen, CSongi sem egy beszari típus. : ) Nem tudjuk, hogy esett le másképp, mint szokott. Én épp nem voltam itthon, mert 5 napig egy tanulmányútra cipeltek. Az apja sem volt épp itthon, mert valamit intézett napközben. Van egy kínai nőnk (mindent csinál, de alapvetően a gyerekek miatt vettük fel), ő volt a gyerekekkel. Vagy nem tudom, lehet, akkor esett le, mikor az uram itthon volt, csak nem volt egyértelmű, hogy ez töréssel zárult. Csak pár nap múlva lett gyanús, mert Csongi sírt, ha felvette az uram, meg megtalálta a puklit a kulcscsontjánál fürdetésnél. Aztán elvitte kórházba, megröntgenezték és akkor derült ki, hogy tényleg törés. Amúgy ugyanúgy használta a kezét, semmiben nem gátolta. Egy ilyen kötőféket kellett rátenni, de az szerintem halottnak a csók volt kb. Kicsit hátrafeszítette a vállát, de ez nem volt kötés. Olyan, mint egy hátizsák vállpántja. Egy hónapig kellett (volna) hordania, aztán visszamentünk, ismét röntgen és akkor mondták, hogy szépen gyógyul. Szóval nagyjából nincs vele teendő.

Peking jobb, mint anno Hangzhou volt, jobban érzem magam, csak a szmog iszonyatos. Amúgy nem tűnt fel hónapokig, de így ősszel volt kétszer is, hogy köddel társult, és a szomszédos házig nem lehetett ellátni. Kb. mintha a pokol tornácán lettünk volna.
A kínai nyelv érdekes, én élvezem a tanulást, de persze nehéz is a nulláról indulva, mert 6 hónap azért nem elég ahhoz, hogy tényleg társalgási szintig jussunk. A kutatási témám meg a szokások (internetfüggőség).
Van egy ayink (kínai nanny), aki vigyáz a gyerekekre, de az uramnak nincs állása, szóval ő is itthon van. Kivéve mikor tajcsizik (délutánonként).

Most mennem kell, Csongi bekómált a hátamon.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

13 hetes kismama vagyok és a Szent Imrében szeretnék szülni. Kérem, hogy aki Barna Péterhez jár/járt terhesgondozásra, illetve nála szült írja meg pár sorban a tapasztalatait.

Előre is nagyon köszönöm!!
bogabika
Budapest XI. kerület
 
 


LÁNYOK VAN ÁLLÁSOM! :DDDD
Most hívtak és engem választottak!!! :lol:
Úgy örülök!! :D

Szellőke: igen a huza-vona engem is megviselt a volt céggel, mert egész eddig azt hallgattam ugye, hogy mennyire de nagyon várnak vissza és hű meg há. Aztán már csak hű lett a vége :?
Én pedzegettem az állásidőt de nagyon ki akarták kerülni, aztán még az átírányítást is emlegették. :x Nagyon be akartak ijeszteni. Persze közben én konzultáltam ügyvéddel és pontosan tudtam, hogy jár az állásidő ahogy Curse is írta, de aztán arra jutottunk családilag, hogy kockáztatok és eljövök egy magasabb végkielégítéssel és ha hamar találok munkát akkor sok forintocska marad a zsebünkben :)

Medence: Sajnos nem a kertünkben van :lol: Tatán voltunk nyaralni és ott készült a kép.

Lakáscserebere: seholse tartunk :( Láttunk már sok házat, volt aki benne lett volna a cserében, de a végén valahogy nem tudtunk megegyezni. Azóta is árulja a házát.. Én is elkezdtem újra árulni a miénket, de eddig mondjuk nem vittem bele túl sok energiát.
Rá kéne erre is újra feküdni.

Tinu: ez a Peking nagyon komolyan hangzik! Nem semmi...

Bogabika: Barna Péterrel kb 3 mondatot váltottam személy szerint összesen, de ami ebből lejött számomra az, hogy jófej, szimpa, anyabarát stb. Fent pedig Nukada írja épp a születéstörténetét amiben Barna Péter is szerepel ;)

Rylie
 
 


Rylie,
GRATULAAAAAAAA! Megj.: én a sok megmaradt közös megegyez. pénzből vehettem magamnak új ruhatárat :-S :-D

Bogabika,
BP az én első szülésemnél bejött nézőnek és nagyon kedvesen drukkolt, ennyit tudok róla :-D


Tinu,
Eszternek a szüléskor tört el a kulcscsontja, s csak pár nap múlva otthon mondta meg a gyerekorvos, de egyáltalán nem sírt miatta :-O hiba nélkül forrt össze, és használja rendesen...

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Rylie,
GRATULA!!!! El kezdtél már dolgozni? Milyen? Hogy tetszik?

Bogabika,
Én is kb. 3 mondatot váltottam Barna dokival és az alapján szimpatikus volt.

Tinu,
Hát azért ez a törés elég ijesztő :shock: de az a lényeg, h orvosolható!
Én meg azt hittem, h azért vagytok kint Kínában, mert a férjed kapott ott állást, de akkor az ösztöndíj miatt mentetek? Tényleg a kőcök egyébként hogy bírták a hosszú repülőutat? Haza szoktatok jönni?

Lindi,
Ha olvasod :) nem semmit nőtt Barni és Gréti :D Barni igazi kis pasi és iszonyat huncut. Gréti pedig egy kész hölgy! Meglestem őket a Mosolyolimpiás képeken :wink: Hétvégén mi is megyünk fotozkodni.

Kép Kép
 
 


Curse: a repülőút nem volt gáz, én rosszabbra számítottam. : ) Most megyünk haza karácsonyra, aztán utána majdnem másfél évig nem megyünk, csak majd akkor, mikor végleg hazaköltözünk. És igen, az ösztöndíj miatt mentünk. : )

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ha azért vki még ide is benézne :)
BÉKÉS, MEGHITT, BOLDOG KARÁCSONYT KíVÁNUNK! :D
Kép

Tinu,
Nem semmi, h ilyen jól bírták a gyerkőcök az utat :) másfél év meg jó húzós! Családot nem zavarja, már mint pl. a nagyszülőket, h nem látják az unokákat? :wink:

Kép Kép
 
 


Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni, ha még jár erre valaki.
A Szent Imrében szeretnék szülni, de senkit nem ismerek onnan. Olyan orvost szeretnék, aki a minél kevesebb beavatkozás híve, és normális a tarifája, esetleg nincs is neki... (ilyen van?)
 


Sziasztok!

Egymillió éve nem jártam itt! De még emlékszem a jelszóra szerencsére!

Szia Neet! Te is? Én is! :) :(

Gratulálok az új babákhoz! Jók a képek! Sok puszi

Ildi :)
 
 


Sziasztok!

Uj forumozokent, a hetedik het fele kozeledve, szeretnem a segitsegeteket kerni!
Sajnos ugy alakult, h eddigi doktornom nem tud elvallalni. Szent Imret neztem ki a korhazak kozul es most keresem a toketes dokit. Eddig a kovetkezo orvosokrol olvastam nagyon jokat. Tudom, kicsit meg hosszu a listam es ezert is lenne jo, ha egy-ket szoval velemenyeznetek a kovetkezo dokikat!

Dr Tasi Robert,
Dr Urban Marta,
Dr Balint Balazs,
Dr Barna Peter,
Dr Zsigmond Tamas,
Dr Fulop Tamas es
Dr Faludy Pal.

Olyan orvost keresek, aki mindent elmond magatol, hiszen magamtol nem biztos, h rajovok mindenre, ezenkivul ertekelem, ha turelmes es szakmailag is megbizhato. Figyel a gatvedelemre (bar ha jol tudom, Szent Imreben mindenki gatvedelem parti) es vegig velem van, vagy megbiztaho utanpotlasrol gondoskodik szabi alatt. Most ennyi jutott eszembe.

Koszonom szepen a segitsegeteket!
bubububu
Budapest VII. kerület
 
 


Szia Bubububu!

Ez a topic sajnos már kihalt...vagyis átköltözött (Facebook):). Én is csak utólag vettem észre, hogy 2010. decemberi az utolsó hozzászólás.
Lehet, hogy másik Szt. Imrés Fórum látogatottabb itt a Babaneten. Nézd meg esetleg a Szülészetek, kórházakon belül.

Nekem személy szerint Faludy dokiról negatív tapasztalatom volt. Dr. Balogh Tibornál szültem 6 éve. Illik rá, amiket írtál, én meg voltam elégedve, de olvastam róla negatív véleményt is anno. Mint általában a legtöbb dokiról hall az ember jót is rosszat is...szerintem tökéletes doki nem létezik.

Sok sikert!:)
Ildi
 
 


Sziasztok! (Ildi, bububu és a rídonlik)
Van itt még élet? Ill. lehet ide, ebbe a topikba lehelni? Tele lennék kérdésekkel, vajon van még rajtam kívül, aki a sztimrében szeretne szülni? Mondjuk úgy jó 10 hét múlva? :lol:

Ildi,
és most jobb? Vagy csak más?
neet
 
 


Nahát, tök véletlen néztem be. Erre mit látok? Neet, mégis lett második bébi? :P Én szeretnék a Szt Imrében szülni, de nem most. :wink:

Kép
Kép
 
 


Tinu,
szia! :) Úgy néz ki, jó úton haladunk. :) Ti jól vagytok?

Bubu,
első baba?
neet
 
 


neet,

bejelentkezni tudni kell,hiába :lol: :lol: :lol: 10hét múlva szülni klassz,én tavaly tettem de már nem itt...most azon filózunk ha itt kettőt szültünk az új helyen is kettőt kéne :mrgreen: meg nemeket egyenlítünk,ilyesmi :mrgreen:
fütyis-nunis,tudjátok?örülök nektek !

cupp mindenkinek
gigi
Vendég
 


Gigi,
igen, fütyis vagy nunis, ezt tudjuk. :D Pont mint Eszternél: meglepi lesz! És ti bevállalnátok a 4.-et is? Hűha! Bár ha jól emlékszem, anno te nagyon fiatal voltál hozzánk képest... 8)
neet
 
 


neet,
akkor van ami nem változik :lol:hát nem a korom miatt van függőben hogy lesz e vagy sem.akarni akarja apaanyagyerekek,aztán hogy anyagilag tudjuk e vállalni....de kuriózumnak fogok számítani,mint midig ugye :lol:
van egy halom fiúruhám,szólj majd ha kell.mi már csak lányt csinálunk :lol:
gigi
Vendég
 


Neet: nagyon szuper! : ) Mi jól vagyunk. Lassan már fél lábbal Mo-on, vagyis csak jövő évben megyünk haza, de az már "mindjárt" itt van. Már várom nagyon. A gyerekek is, legalábbis Tüci biztos, mert itt nem tudnak oviba járni, otthon meg mennek végre.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is itt... ugyan nem 10, hanem 30 hét múlva és nem a Szt. Imrében sajna, de nekünk is érkezik :D

Válás, költözés, ilyenek... úgy látom, sajnos ti is átéltétek...

Neet: Kisneet körül már rendben vannak a dolgok? Emlékszem, volt gond nálatok is az apjával.
oxigen
Györköny
 
 
 
 


oxi,

szívből örülök nektek is,tisztára bezsongtam én is :lol: :lol: :lol: enyje lányok,vajon én apjukom mit fog ehhez szólni :mrgreen:
Vendég
 


Oxiiii!!! :-)
Igen-igen, minden nagyon rózsaszín, kicsineet is remekül van, már iskolás, képzeld!
Gratula a minioxihoz! :)
És hol fogsz szülni? Van élet a Szt Imrén kívül is? ;-)

Tinu,
mikor jöttök haza, tudod már?

Amúgy valaki tudja, mi változott az utóbbi pár évben a SztImrében? Gondolom, a baba ugyanott és hasonlóképpen jön ki, de pl hogy mit kell bevinni, meg ilyenek? Lassan pakolni kéne a cuccot... :lol:
És 7 év után tényleg olyan, mint az első? Nincs időrövidülés, test-emlékezés, stb?
neet
 
 


Neet: Hát sajna úgy néz ki, Szekszárdon. Próbáltam meggyőzni a pasit, hogy felérünk innen, ha beindul majd, de hajthatatlan ;) Még puhítom ;)
Kicsineet várja a kistesót? ExMrNeettel mindent sikerült leegyeztetni? Milyen a kapcsolat?

V. még nem tud semmit, egyrészt, mert az apja reakciójától tartok, másrészt ez egy kis, pletykás falu, és én próbaidős vagyok, nem akarom, hogy kiderüljön.

Az élményeidre kíváncsi leszek, nekünk is pont 7 év lesz a különbség. :)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Hello Csajok!!!

Jujj de jooooooooooooooo ujra latni Titeket!!!!:-)))))
Mar ha van itt meg valaki, 1 hete nem irtatok.

Gratulalok Mindenkinek a babakhoz!!

Neet:-)
Igen-igen, jelentkezem, 10 het mulva pont jo lesz!!! Nagyon friss infoim nincsenek, csak ugy 3 evesek:-)))

K

Kép
Kép
Kép
 


bkriszta: Szia! :) Gratulálok!

Én figyelek, hátha jön valaki :)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia BKrisz!
elnézve a csíkodat, simán rádverek 1-2-3 hetet. :) Vagy majd meglátjuk. És hogy vagytok? Mi újévkor kezdjük az nst-ket.
neet
 
 


Hello!

Oxy:-)
Koszonom! Jo lenne, ha ujra fellendulne ez a topik!

Neet:-)
Pedig azt hittem, lesz ott vki "ismeros" es majd jol egyutt szenvedunk:-)
Koszi jol, minden ok-remelem. Kicsi mozog,poci hatalmas,panasz nincs.
Fogalmam sincs en mikor kezdem az nst-ket...januar 15-en toltom a 36-ot, gondolom akorul:-))

K

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én kétszer szültem már a Szent Imrében, most fogok harmadjára! :)

Egyelőre annyi változást tapasztalok, hogy az NST nem ott van, ahol eddig, most a Bártfai utcai rendelő 1. emeletén van és vinni kell vizeletet, mert nézik.

Szülés után még írok Nektek, hogy van-e változás még 2.5 év után.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Flowergarden,

szia! De jó, lesz egy friss-tapasztalt mami köztünk!
Csak nekem tűnt úgy, h a Bártfai első emelete az tulképp a sima H földszintje? Vagy csak nem emlékszem a lépcsőzésre? vagy félemelet? Múlthéten voltam bent UH-n, rég volt. :lol:
Hármaska is lány lesz?
neet
 
 


Hello!

Flowergarden!

Huuu, nagyon izgi, hogy mar a finishben vagy!! :D Gyonyoru neveik vannak a lanyaidnak!
Kinel szulsz?
Ha jol remlik, 6.5 eve is a Bartfaiban volt az nst. Asszem. :oops: 3 eve tuti nem, akkor a korhazban.

Neet!
Szerintem nem. :lol: Nekem az remlik, hogy a Bartfai elso emelete nem ugyanaz a korhazeval, amde belulrol is at lehet jutni egyikbol a masikba De azert ez nem 1000% :)
Vonalzok?
Csak hogy tudjuk, hol jarsz :D

K

Kép
Kép
Kép
 


Éljen! Másfél év után betelt egy oldal. Kösz, Kriszta! :)

Vonalzóm nincs, de a 33. hét végén járunk. Amelyik meg kint van már: 2 nap múlva lesz 7.
neet
 
 


Neet!
Igazan nincs mit :D :lol:

A "Kintlevod"-re emlekszem am :) Elore is boldog szulinapot neki!!

Akkor mar nincs sok vissza :) Keszen alltok mar a baba fogadasara?
En most mosom a babaruhakat, de csak azert,mert 1 hete elkezdtem gorcsolni es kisse beparaztunk...de azzal a par dologgal,amit venni szeretnenk neki, meg sehogy sem allunk. No meg a megtervezes, hogy aludjanak a "nagyok", stb, stb... :D

K

Kép
Kép
Kép
 


Bkrisz,
ne görcsölj, hadd maradjon bent még az a baba egy kicsit! Igyál magnéziumot, én is ezt teszem, és sokkal jobb. Még nyújtózkodni is tudok picit reggel, persze már csak óvatosan, mert azért csodát ez (Mg) sem tesz.
Babaruhák itt már kimosva, nagyjából a kórházi cucc is összerakva, már csak a kintlevő cuccát kell rendezni, ja, mert a tervek is megvannak, hol lesz ő, míg mi bent. Te mit csinálsz 2vel, amíg bent hávájozol?

Flower,
néha jelentkezhetnél, hogy tudjuk, mi van. :)
neet
 
 


Neet: március legelején akarunk hazamenni a gyerekekkel (az uram még marad pár hónapot), de még nincs meg a repjegy. ÖÖÖ, akkor ha jól olvasom ki a sorokból, a második béjbnek más az apjuk?

Szia Böbi! : )))

(Amennyire én tudom, Böbi még egyben van. : )))

2,5 éve én is jártam NST-re, akkor a kórházból mentem be, és emeletmászás is volt (vagyis liftezés), de hogy az most a rendelői rész volt, vagy a kórház, hát a fene sem tudja.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Neet!
MgB6-ot szedek + Salbutamolt. Remelem, minimum a 37. hetig bennt marad a Kicsi, bar en mindig azt magyarazom neki- nem tudom miert-, hogy januar 28tol szabad a palya :) Valamiert ez ugrott be.
No,akkor Ti mar nagyon jol alltok!

Hogy hol lesznek a fiuk,amig en korhazban?Jo kerdes :D
Mondjuk nem is ez a legnehezebb,mert valoszinuleg Apuka lesz veluk itthon addig. Ha meg nem tud, feljon vmelyik mama. A nehez inkabb az, akkor hova tesszuk oket es hogyan,mikor beindul a szules. No erre van kb A,B,C,D terv, attol fuggoen mikor indul, ejjel-nappal,fiuk oviban, hetkoznap-hetvege, stb...szoval inkabb ez a resze a huzos :D
Nalunk nem apas szules lesz (egyik sem volt) es B-nel az volt, hogy eloszor engem be korhazba,majd Azuram a "naggyal" le anyoshoz, anyukamat felvette, vissza a korhazba es akkor kinnt izgultak,amig en kuzdottem :D Es bar nem vagyok egy konnyen/gyorsan szulo, azert 3nal nem lehet tudni,mennyire lesz megis gyors, visszaer-e Azuram, stb,stb... :D

Szerintem Flower mar megszult.

K

Kép
Kép
Kép
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

A mézeskalács kisült, és már a hasgörcsöket is kialudtam azóta...

neet
 
 


Böbi még nem szült. :)

Kép
Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bkriszta 2012.01.11 10:27-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Boldog Karácsonyt nektek!

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Tinu,
jól olvasod, volt egy csere errefelé... nem volt egyszerű, de már rendben vagyunk! Eszter is átvészelte ép ésszel a dolgot. És persze jobban várja a kistesót, mint bárki más. :)
És a hazautatok már a végleges, vagy mentek még vissza?

Bkrisz,
szépek a lurkók! :)
És ha nem apás szülés, az azt jelenti, hogy más lesz bent, vagy egyedül leszel? Mi valami olyasmit tervezünk, mint az elsőnél: az elején, ami még lájtos, apuka is bent van, aztán, ha forrósodik a helyzet, kimegy. 8) Azért titkon remélem, ez most nem tart 20on akárhány órát, egyrészt kihagynám a vajúdót, másrészt nem szeretném, ha félúton a H-ba menet jönne ki a baba... igazából fogalmam sincs, hogy lesz, de gondolom, más is így van ezzel. Meg ugye Esztert is el kell addig tenni valahova, de erre már van pár terv.
neet (37-húha)
 
 


Kriszta: szépek a gyerekek! : ) Milyen mások.

Neet: értem, örülök, hogy rendeződött a helyzet. Igen, végleges most már a hazaút. Már nagyon várom. : )

Böbi közben megszült, azt írta, hogy nem sok minden változott a kórházban 2,5 év alatt. : ) Majd biztos jön nemsokára ide is.

Boldog Újévet mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Böbinek és picinyének sok boldogságot! ÁBÉ bébi? :D 2.5 év az okés, de 7 évhez képest..?

BÚÉK mindenkinek még egyszer!
neet
 
 


Hello!

BUEK!!

Bobinek mi is gratulalunk!!

Neet!
Egyben vagy meg??
A nem apas szules azt jelenti, hogy Apuka kinnt a varoban izgulja vegig gyermeke szuleteset,majd mikor kinnt van a baba, bejon es ott marad 2 orara.No meg amig engedik-nem szenvedek nagyon- mind ketszer kinnt voltam en is, ott volt anyukam is es cseveresztunk 2 fajas kozott.
Mast nem kivannek magam melle (egyebkent Azuramat se), epp ezert,mar az elsonel is volt valasztott szulesznom, masodiknal is es most sem lesz maskepp. O vegig ott volt velem, mondjuk mazlista vagyok,mert nekem a dokim is vegig bennt volt.

Elso nekem is 20 ora volt. De no para, masodik elso fajastol mar "csak" 10, ugyhogy van remeny.
Bizok benne, igy megy tovabb es a mostani max 5 lesz.

A tul gyors nekunk sem jo,mert olyan 40 perc mire beerunk a korhazba...hat majd meglatjuk.

Tinu!
Koszi.
Szerintem is tok masok, ellenben az emberek 90%-a ugy latja,mennyire hasonlitanak:-)

K

Kép
Kép
Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: