Új privát üzeneted érkezett!

Boldog Negyedik Szülinapot Kamillának :-)))))))
 


Sok boldogot a januári nagyoknak :-D !

Kép
Kép
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket!

Le a kalapom mindenki előtt aki szuper marcipánbevonatos tortát bírt gyártani a gyermekének! Én tegnap annyit szívtam vele.. :x és totál nem olyan lett, mint akartam..:( és ráadásul meg se kóstolta Kamilla (nem egy sütis típus)..ellenben a pörkölt láttán oda-vissza volt örömében. Szal jövőre csinálok egy nagy fazék pörköltet és a csirkecombra szúrom a gyertyákat :?

Rylie
 
 

 
 

Rylie: nem hülye ötlet a pörkölttorta! Egyedi lenne! :lol: Az én gyerekem sajtos tortát kért szülinapjára. Sütöttem is neki sajttortát. Persze két falatot evett belőle. Aztán még este egy fél szeletet. De sebaj, úgyse ez a lényeg. Úgyis elfogyott, mert megették a vendégek. :wink:
(ÉN nem találtam meg Ancsit a wiw-en. :cry: )

Kép
Kép
 
 


Fülinek, Kamillának, Tüncinek nagyon boldog szülinapot utólag ! :)

Barbi,
Én megnéztem ezt az üdülési csekkes dolgot és ránézésből annak jár, akinek kettő vagy több gyerkőce van, nyolc órában dolgozik és a br. bére nem haladja meg 130e ft-ot. Erre gondoltál?

Tinu,
A zárójeles résszel én is így vagyok, de végülis Fibi megírta a lényeget. Mondjuk nekem is Adélnál lényegesen több időm maradt gép elé ülni, mint most.

Rylie,
Marcipános tortával kapcsolatban. Nekem is Adél 2. szülinapos tortája volt az első és utolsó, h marcipánnal bevontam :wink: Soha többet! Azt a kínylódást és időrablást :roll:

Képeket nem akartok feldobni a szülinaposokról??

Azzal azért elbüszkölködnék, h Alex immáron két hete járkál :D Pont a 11. hófordulónál :D Milyen furi, h Adél meg 15 hósan indult neki.

Kép Kép
 
 


Alex járkál!! :shock: Hogy megy az idő! Nem semmi...

És akkor egy kép a Zorro lányokról :)
Most ez a kedvencem.
És egy kép a tortáról meg az ünnepeltről.

Kép

Kép

Vége a kori EB-nek, 3 hét és jön az Olimpia :)

Rylie
 
 


Sziasztok lányok!

Rég jártam erre :oops: Szülinaposokat sok boldogot!

Bajnikám is mindjárt betölti a 3-at és hétfőn kezdi az ovit :cry:

Most már értem, miért hurrogott le 1,5 évvel ezelőtt Gréti ovikezdésénél Neet, amikor már alig vártam a szeptembert, hogy Gréti kezdhesse az ovit, most meg teljesen összeszorul a gyomrom, ha a hétfőre gondolok. Mindkét gyerek kirepült :cry:

Próbálok kicsit visszaolvasgatni, hogy nagyjából képben legyek.
 


Íme az én ünnepeltem. Hát megy az idő valóban.

Kép
Kép

Curse: gratula a járó Alexnak! Hát kivi vagyok, Csongor mikor indul meg. Bakker, már ő is két hónapja áll, és ugye, kapaszkodva már lépeget (mármint nem én fogom a kezét).

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Lindi, HELLÓ :-D
Ovikezdés: :-( Én sem bírom elengedni őket...
Otthonról most is sokat dolgozol? Hogy vagytok?

Ősszel téma volt az Immuno kid és társaik, most ezzel kapcsolatosan akarom Nektek is felhívni a figyelmeteket arra, amire én a sorozatos fülbetegeskedések során tudtam meg: a legkönnyebb megbetegedés kezdetekor azonnal fel kell függeszteni a vas-tartalmú multivitaminok, étrend-kiegészítők adását, mert a baktériumok elszaporodását elősegítik!
Én most ez alapján adok beteg és egészséges időszakban más multivitamint télen!
Tegye fel a kezét, aki ezt tudta!


Tinu,
deszééééépséges Tüncid!!!

Rylie,
a csajok nagy szemei még jobban kijönnek így, tudják mi áll jól nekik ;-) és tutti a torta is, szerintem csinálj ilyet máskor is!!!!

Kép
Kép
 


Lindi: képet! Sokat nem kell visszaolvasnod :roll:

Szellőke: én nem tudtam...de nem viszem nagyon túlzásba a vitamin adagolást.. :oops: cebion multit kapnak hébe-hóba

Tinu: WOW! Tüci simán elmehetne sorozatsztárnak!! Nagyon fotogén..szép kislány! A hajfonatért irigy vagyok..Kamilla egyáltalán nem szereti ha a haját buzizom :( Hajgumi lehet benn 1 db az is praktikumból és ennyi. Talán majd Bori csajosabb lesz és ővele lehet fodrászkodni. Épp nem rég nyírtam meg megint, remélem neki is besűrűsödik majd a haja.

És jessssz Kamilla nem kapta el az állítólagos skarlátot az oviban, mi múlt hét elején ütötte fel a fejét! Ez már valami! És végre szeretünk oviba járni is! tuttira van összefüggés a kettő közt!

Rylie
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nincs sok olvasnivaló :roll: Hová tűnt mindenki???

Szellőke! Ezt én sem tudtam, mármint a vas tartalmú vitaminokról, pedig nálunk eszik rendesen a gyerekek. Mondjuk idén megúsztuk a betegeskedést, talán azért, mert tavaly minden nyavalyát hazahozott a Gréti és Barnin mind végigment.
Tavaly nálunk is volt sorozatos fülgyulladás és nálunk is végül az arcüregátmosás segített, utána a legkisebb orrfolyásnál is mostam át neki. Azóta szerencsére nekünk sem volt ilyen gond.

Olvastam a munkahelyedet is. Én is úgy tudom, hogy a gyes alatt nem küldhetnek el, és a gyes lejárta után még kötelesek az addig felgyűlt szabidat kiadni, majd még 1 hónapra visszavenni dolgozni, vagy legalábbis +1 havi bért kifizetni.
Nekem is 30-án jár le a gyes, még most számolják a szabis napokat, valahol 70 nap körül lesz, de én utána nem megyek vissza, hanem a víztisztítós cégünknél én leszek az ügyfélszolgálatos. Amellett meg még akár fordítani is tudok.

Tinu! Nagyon szép kis ünnepelted van :-)

Rylie lyányok is nagyon szépek :) A torta is pöpec :-) Én idén most nem kínlódok a tortákkal, hanem rendelek. Bár Gréti még mindig olyan hupikék törpikés meglepi dobozt szeretne, remélem megcsinálják azt is, hihetetlen hogy nem unja meg, tavaly és tavalyelőtt is azt kellett csinálnom.

Íme a gyerkőcökről pár karácsonyos kép:

Kép

Kép
 


Sziasztok,
Mennyi gyönyörűséges gyermek. Szülinaposoknak sok sok boldogságot. Mindjárt Danika is 1 éves, hihetetlen, főleg, hogy mi minden változott azóta. :-(

Lányok: elkezdtem gyerekjógát tartani a 11.kerületben, 3-7 éves gyerekeknek, ha valakit érdekel, szóljatok, szerdánként van(lesz) 1/25től. Nagyon helyesek a gyerekek, sok játék, pici relaxáció és persze koncentráció fejlesztés...

Kép
Kép


Curse: most olvasom, hogy Alex már jár. Gratula. Mi még nem... :-) De nagyon szeretne.

Rájli: azért ez a torta nagyon jól néz ki. És mennyit változtak a lányok.

Lindi: Gréti kész kis hölgy, Bajni pedig a nyakkendő. :-)

Kép
Kép


Gyönyörűek a gyerekek, mindegyik :D :D

Johi,
hol végeztél, az Ashram-ban? :) barinőm is nemrég végezte el a tanfolyamot, (engem is érdekel a jógaoktatás...)
 
 


Elnézést a zavarásért, de hátha ha valakit érint, vagy érdeklődne a munkám iránt.
Szakvizsgázott gyermekpszichológus vagyok. Segítséget tudok nyújtani az alábbi gyermekekkel kapcsolatos nehézségek megoldásában (Budapesten):
- nevelési nehézségek
- szobatisztasági gondok
- alvási nehézségek
- evési problémák
- testvérféltékenység
- beilleszkedései nehézségek óvodába, bölcsődébe
- lelki problémák gyermekeknél, de akár a szülőknél is.
Lehetőség van baba-mama konzultációra, valamint a kismamák szorongásainak (várandósággal, gyermekszüléssel, ápolással, szoptatással stb. kapcsolatos) feloldására is.
Elérhetőségem: gyerekpszicho@yahoo.com


Sziasztok Kismamik!

yner ma elárasztotta a reklámjával a babanetet, mindenhová leírja fenti üzenetét.

Sehová se kattintsatok, ez egy reklám, aminek nem itt a helye!

üdv

kispatak
Vendég
 


sziasztok! Elvileg a Szent Imrében fogok szülni, ha találok orvost, aki még elvállalna júli végére, mert az eddigi orvosom most mondta, hgy pont szabin lesz :( Ami konkrét kérdésem van, hogy van köztetek bárki, vagy ismertek valakit, aki ebben a kórházban epidurált kapott? Tudom, hogy természetességpárti hely, és éppen ezért megyek oda, de a lehetőség maga érdekelne, szeretném tudni, van-e és milyen feltételekkel, mennyire tudják beadni és ki adja be, ha az ember eljut arra a pontra. Köszi!
 
 


Pacsuli,
én kaptam az első szülésnél, Urbán Mártánál szültem, ő adta be


Szia mindenki :D bocs a nagy eltűnésért :)
mindenkinek mindenféle boldogat utólag :)

Kép

Kép

:D
 
 


Szrek: akkor cserébe írj valamit magatokról és tegyél képet is! :)

Kép
Kép
 
 


Pacsuli: a szülésfelkészítő előadások közül az egyik csak az epidurálról szól szinte (szülés alatti fájdalomcsillapítás). MEnj el és ott megtudsz sok mindent.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért.
Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.
Programozott császáros vagyok a Szent Imrébe és szeretnék erről többet megtudni,hogy hogy is zajlik ez.
Előtte való nap be kell feküdnöm azt tudom,de többet nem nem.:)
Valakinek van ebben tapasztalata?
Előre is köszönöm

Üdv,
Sz.

Kép

Kép
 


szia Szilvi,
Én is az voltam :) igaz már lassan 4 éve.
Előző nap kellett bemenni, de majdnem nem lett helyem (mondjuk ragaszkodtam az egyágyashoz :D ) A dokinénim azt mondta, nem ritka hogy pitymallatkor megy az aznapra előírt császáros. Ezt én nagyon nem akartam, nekem szükségem volt arra, hogy egy éjszakát előtte bent legyek és "felkészüljek" OTT.
A beöntést is 5 körül kaptam reggel, 9-re voltam programozva :) de 8 lett belőle.
Apa 9-re készült, de szerencsére 8.15-re beért, a doki megnyugtatott, hogy ne aggódjak, Apát megvárjuk ér amikor ér. No itt mégegyszer - ez csaknem 4 éve volt! Ahogy itt olvasgattam megváltozott a helyzet.
Szóval az előző napon kellett konzultálni az anesztes dokikkal, vérvétel stb...
A többi már amúgy császárosan zajlott...... :) kérdezz bátran konkrét dolgot ha bármi érdekel.

Lányok,
jól elkoptunk innét :) de hát minden végetér egyszer, köcök felnőnek lassan az isiválasztás topikokban találkozunk...
Örömmel látom, hogy nőnek az aprónépek bár mostanában fényképben szűkös idők járnak.

Mi remekül, Ákos imádja az oviját meg minket, mi meg őt :D

puszi mindenkinek aki még erre jár

Kép
 
 


Sziasztok!

Aki mostanában szült (a törvénymódosítás óta) elfogadják mostmár a sima, régi házassági anyakönyvi kivonatunkat, vagy ragaszkodnak még a 300 napnál nem régebbihez?

Köszi minyu

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Egyet értek akatával. Persze azéééééééé nagyon bírnék egy állatkertezést vagy valami bulit :lol: :lol: :lol: (majd talán szervezek egy kertit... 8) )

Van valakinek testvérfellépője? Olyan amit tudna nélkülözni...Plíííííííííííz! Nagyon elkéne, oszt még a teszen is mindig 6-7e lesz az ára :cry:

puszik
B

Kivonat: én már régen szülőnek számítok :?: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Tudtok ajánlani dokit a Szent Imrében? Elképzelhető, hogy ezt a kórházat fogom választani, és érdekelne a véleményetek. Kinek milyen volt a dokija, magánrendelésre kell-e járni, kb. mennyire jöhet ki a végére (hálapénz, magánrendelések díjai)? Köszi előre is.

Kép
 
 


Sziasztok !
Én úgy egy hete szültem a Szent Imrében, választott orvos és szülésznő nélkül. a terhesgondozásra egy orvoshoz jártam de sajnos az ő 80 ezres tarifáját nem tudtam volna kifizetni. szülésznőt pedig azért nem választottam mert az első szülésemnél sem tettem és nagyon meg voltam elégedve.
A szülésemről és a kórházban töltött időről csak annyit, hogy borzalmas volt és bánom, hogy nem a Szent Margit Kórházban szültem most is mint először még ha messzebb is van kicsit. A Szent Imrének szerintem túl jó a minősítése a valósághoz képest.

Schmo a szobák dögmelegek, gondolom a babók miatt. Mi nem nagyon mertünk szelőztetni, így viszont hamar elfogyott a levegő, ki kellett nyitni az ajtót, ez viszont a zaj miatt volt rossz. szegény Bálintom percenként összerezzent valami hirtelen zajtól.
 
 


anyi, én szívesen hallanék többet is arról, hogy miért voltak az élményeid borzalmasak, már ha nem túl fájdalmas még beszélni róluk, vagy hasonló... ha gondolod, lehet privátban is. Az ügyeletes orvos nevét tudod esetleg?
 
 


Sziasztok!
Én is a Szent Imrében fogok szülni, és egyenlőre elég tanácstalan vagyok. Dr. Balogh Tiborhoz járok már régóta, még a baba előttről, egyértelmű volt, hogy nála fogok szülni is. Viszont tavaly év végén szívbetegséget diagnosztizáltak nála, így most nem vállalhat szüléseket :( Terhesgondozásra hozzá járok, de a szülésen nem lehet bent. Próbáltam más dokit keresni, el is jutottam egyhez, akinek viszont a 15 ezer Ft-os vizitdíját nem vagyok hajlandó kifizetni.... Így valószínűleg nem fogok fogadott orvosnál szülni, hanem majd az ügyeletesnél. Viszont nem tudom, hogy érdemes-e szülésznőt fogadni..... Van valami tapasztalatotok erről?

 


zsofka
Én mindkét Szentimrés szülésemet ügyeletes szülésznőnél szültem (igaz, fogadott dokival), és nagyon meg voltam elégedve. Te érzed, hogy mennyire fontos neked, hogy ismerős is legyen veled, de szerintem ott mindenki nagyon profi.

kérdés:
múlthét szombaton született Nimródom, és egy tanulóbába"vezette le" a szülést, természetesen egy tapasztalt segítségével. A nevéből csak annyit jegyeztem meg, hogy Eszter. nincs valakinek ötlete, hogyan deríthetném ki a teljes nevét? (google-t, iwiwet próbáltam, persze kevés sikerrel) Csak szeretném neki megköszönni egy "Megszülettem" kártyával, mert nagyon kedves volt.

Kép
Kép
Kép
 
 


Minyu! Köszi a választ, és gratulálok a kisfiadhoz! Mért nem hívod fel a kórházban a szülészetet és kérdezed meg? :)
Váradi Zsófia szülésznőhöz nem volt még szerencséd véletlen? :)

 


Nem tudjátok véletlenül, hogy mi van a Mona Lisa csoporttal? Mostanában akartam volna elmenni megnézni, hogy milyen, és erre valakitől azt hallottam, hogy Bálint Sándor visszavonult, és most nincs csoport egyáltalán. Nem is lesz?
Egyébként elvileg járhat oda olyan is, aki nem ott fog szülni, vagy még nincs tuti dokija?
 
 


Szia Pacsuli,

a Bálint Sándor valóban visszavonult - részben -, de a relax csoport megvan, minden szerdán 9-10 tart.


Pacsuli!

Úgy van ahogy Rita írta, s mehetsz ám hozzá nyugodtan, akkor is ha még nincs fix dokid :wink:. A körzetesség nem tudom mennyire feltétel, de kérdezz rá ha aggódsz.
Egyébként naaaaaaaaaaaaon ajánlom a MonaLisát! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok

Szeretnék 5 percet elrabolni az időtökből. Szülésznőnek tanulok, és a szakdolgozatomhoz gyűjtök adatokat.
A téma a down-szindróma szűrése.
Nagyon szépen megköszönöm mindenkinek, aki szán pár percet a kitöltésére.

http://kerdoivem.hu/kerdoiv/330535111/

Emese


A hetes kérdés rossz, nem lehet olyan választ adni, hogy nem vettem részt.... be kell jelölni valamit midnenképp, mert nem enged tovább :(

 


hú, de régen jártam erre.
Barbi,
Emmának boldog első születésnapot! :)

többieknek is szép napokat! :)

jó volt itt...

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
 


Drága Zsána!

Teljesen meghatódtam! :lol:
Köszönjük szépen a köszöntést!!! :lol: :lol: :lol:

Neked pedig gratula a három szobatiszta fiadhoz!!! :D :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!
Babatervezésben vagyunk, megszűnt a kórházam, illetve magánszülészet lett és a Szt Imre a legszimpatikusabb. Dr Urbán Mártánál jártam már de kíváncsi lennék arra hogy milyen a terhesgondozáson, és a szülésnél?
Van aki nem a magánba járt hozzá?
Köszönöm a válaszokat!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Fura nekem ez a pangás, nem volt jellemző erre a topikra :)
Ha jár még valaki erre! Kocsis dr.nő fix összeget kér a szülésért? Tudja valaki? Illetve,hogy melyik nap találom őt az Sztk.-s rendelésen. Köszi :)
Norka
 
 


Borsa: én mindkétszer Urbán doktornőnél szültem, és hozzá is jártam magánba. A magánrendelése zsúfolt, de ha korai időpontra mész, akkor átvészelhető. Amúgy rendes, válaszol a kérdésekre is. A kórházban én mindig kedvesebbnek találtam, mint a magánrendelésen. : ) A szülésnél sem tudok rá semmi rosszat mondani. Én mindkétszer beavatozás nélkül szültem (gyorsan), a másodiknál a doktornő már csak a varrásra ért be. : )))) Nem az a babusgató típus, de amennyire a rengeteg kismamája engedi, igyekszik odafigyelni.

Kép
Kép
 
 


Borsa!
Én is a másodikat várom a doktornővel :lol: Nagyon odafigyel, pl amikor volt egy kis gondom, szó nélkül fogadott a kórházban, leküldött az ultrahangra, utna megvárt, pedig már lejárt a műszakja... A magánrendelés néha valóban gáz, volt, hogy este 11-ig ott ültünk. De megéri :wink:

 
 


Sziasztok!

De rég jártam erre, de ahogy elnézem szinte mindenki más is :D
Viszont rögtön megakadt vmin a szemem :D

Nuk,
GRATULÁLOK a bébicsekhez!!!! Mit lehet róla tudni? Réka várja a tesót? Hogy vagytok?

Nálunk rengeteg minden változott. Adél ősszel megkezdte az ovit, nem kis harc árán sikerült felvettetni. Sajna nem a körzetesbe, hanem Érd másik felébe vették fel, de legalább van helye és mi már ennek is örülünk. Amúgy pedig iszonyat jól bírja az ovit, semmi pityergés nem volt eddig (kop-kop-kop), sőt egyfolytában lelkes :D Alex pedig bölis lett. Persze államiból elutasítottak, úgyhogy most egy magánbölibe jár, amit az önkormányzat támogat és így nem kell horror összegeket kifizetni havonta. Ő is most ősszel kezdte. Mondjuk eddig csak 2 napot sikerült mennünk, mert lebetegedett és azóta nem keveredett ki belőle. De hát majd idővel ez is össze fog jönni.
Én pedig aug. közepe óta dolgozom. Nem így volt tervezve, de ezt hozta az élet. A rosszban a jó az, h nagyon szuper helyre kerültem. Nagyon támogatnak minden tekintetben, úgyhogy minden munkába visszatérő anyukának ilyen helyet kívánok.

És akkor a rosszcsontokról egy kép :D Kép

Mindenki írhatna egy hsz erejéig pár sort, h kivel mi újság, esetleg képet is tehetnétek! :wink: Olyan jó kis csapat volt :D

Kép Kép
 
 


Benéztem és lám! 8)

Sziasztok Csajok!!!! :)

Curse!!!
Édesek a gyerkőceid. Nekem Orsi és Levi is ovis lett (tavaly ő bölibe járt). Egy helyre kell vinni őket. Szuper kis óvoda és ami nagyon fontos, állami ;)
Igaz, épp ma belázaasodott Orsi :( Holnap visszük dokihoz.
Én dolgozom. Képet keresek.

Nukada!
Szívből gratulálok Nektek!
Még jövök, csak szólít az anyai-kötelesség. 8)

Mása
 
 


Sziasztok!

Voltam 2,5 hetet a H-ban, megismerkedtem minden dokival szint. UM most elutazott, pont a kiírt napomon jön haza, ha addig lesz valami, akkor a fiatal Barna vesz át.
Kedden megyek be megint, diabetológia (merhogy cukros is lettem), nst, szülésznő, meg egy UH is esedékes volna...

Curse!
Nagyon-nagyok a gyerekek!
Egy időben sokat jártál a fejemben, mert a szembe szomszédotokat fuvaroztam a fejlesztőbe. Csak kora reggel még nem volt mozgás, haza meg dél körül mentünk, akkor megint nem akartam zavarni!

Mása!
Jobbulást Orsinak, meg jó ovizást.

Ha minden igaz, Réka is megy majd a Pető oviba, ha kicsit rendeződött a helyzetünk :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

 
 


Sziasztok Lányok!

Olyan jó, h jelentkeztetek :D

Mása!
Nem semmi, h már Levi is oviba jár :) Nagyon telik az idő!!! Orsikádnak pedig mielőbb jobbulást!!! Mi is most már lassan 3 hete küzdünk vmi nyavalyával. Igazából semmi komoly csak köhögés és orrfolyás és totál hullámzóan :roll: Amikor már azt hinnénk, h elmúlik, újra rosszabbodik.
Képeket nem elfelejtetni :wink:

Nuk,
Az utolsó hetek mindig olyan izgik :D Emlékszem micsoda izgalom volt itt, amikor valaki már nagyon a végén volt :D Meg úgy egyáltalán tök jó volt itt, h mindenről tudtunk beszélni, megbeszélni. Ha feljövök a babanetre, akkor mindig el kezdek egy picit nosztalgiázni, h milyen is volt Adél mikor megszületett, az első gyerkőc, első tapasztalatok stb. Jó visszagondolni ezekre az időkre. De hát hiába, gyerkőcök nőnek, anyukák visszamennek dolgozni és örülnek, ha mindenre fontos dologra jut idő. Én most egyenlőre részmunkaidőben vagyok, de el sem tudom képzelni azt, h mindent az itthoni dolgokat, család, háztartás munka stb. hogy lehet egyszerre csinálni. Na de jól elkalandoztam :oops:
Inkább mesélj még a pocakosságról! Olyan jó ilyen dolgokról olvasni! :D
És akkor ezek szerint mégis csak a te autódat láttam a szembe szomszéd előtt? :D Egyszer rendezkedtem a konyhába és ahogy kinéztem, láttam a zöld nissánt, rögtön te jutottál eszembe, de mondom, bizti nem te vagy, mert erre is mekkora esély lenne :wink: Egyébiránt nyugodtan rám csörizhettél volna :wink:

Kép Kép
 
 


Nuk,
Amúgy a cukrosság miatt kellett betöltened 2,5 hetet? Az rengeteg idő!!!Fiatal Barna meg wow 8) UM viszont nem semmi, h így ki van számolva.
Engem anno Adél tréfált meg. Faludy ugye azért vállalt az elején, mert h amikorra hivatalosan ki voltam írva, nem volt szabin, de persze azt nem kalkuláltuk bele, h Adél nem fog időben kijönni, hanem még rá is húz egyet. Pont annyit sikerült neki, h Faludy el és mielőtt visszajött volna egy nappal előtte bújt ki :lol:

Kép Kép
 
 


Nuk, Nuk: jaj, jaj, megszültél már? : )))) Sajna innen Kínából nem lehet blogot nézni (a legtöbbet nem lehet), szóval még azt sem tudom megnézni, ott mi van írva. A wiw-en nézegettem képeket, de nem tűntek nagyon frissnek. Tegyél már, lécci, Rékáról, meg magadról is! És mesélj a teherbeesésről is picit, mert a barátnőmről most derült ki, hogy olyan baja van, mint neked és szeretne még babát, de azt mondták neki, hogy meddőséget okoz (szerintem csak általánosságban mondták neki, nem hiszem, hogy specifikusan kivizsgálták erre, mert konkrétan még nem most akarna teherbe esni). Nagyon izgatott lettem, hogy megláttam a vonalzód. : ))) És Réka hogy van?

Curse: hű, megnőttek ám a gyerkőcök. : )))) Remélem, már gyógyulóban vagytok. Képzeld, nálunk meg Csongi eltörte a kulcscsontját, de már ő is gyógyul. A gyagya leesett az ágyról.

Velünk az van, hogy kint vagyunk Pekingben már 4 hónapja. KÉt évre jöttünk, én kaptam kutatói ösztöndíjat. Az első hat hónap kínai nyelvtanfolyam. Szóval sűrű és igzi, és nagy változás, nekem is és a gyerekeknek is.
Mindjárt keresek egy képet...
Na találtam egy frisset. Tücike elég hülye fejet vág rajta, de evvan.
Kép

Kép
Kép
 
 


Ööööö, sziasztok,
én momentán elváltam, meg mr neet is.. kicsineet meg viseli a következményeket... mit is írhatnék? Remélem, next time it will last forevereeeeeerr.... and when we dieee, we dieee together....
vazze
neet
 
 


Ó, Neet, nagyon sajnálom. : (

Kép
Kép
 
 


Tinu:
Aznap szültem, amikor kérdezted :)
Majd ha lesz, a blogból bemásolom a szüléssztorit.
Gyors volt, szép volt, jó volt, jöhet a harmadik :D

Neet:
Hallottam...
:shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron