Új privát üzeneted érkezett!

XL/XXL-es alacsonyabb kismamiknak eladó egy Farmer kantáros és egy sima fekete elegánsabb nadrág. Kérésre fotót küldök. Hívhatsz is:06-20-384-8981
ngm
 
 


Kismama nadrágok a készitőnél!!
Nagy fazon és méretválasztékkal!!
36-48 as méretig.
Elasztikus pamut, kord ,zsenilia, vászon, farmer,szövet.
Váci mühely
ikepuskas@dunaweb.huKépKép
 
 


Sziasztok kismamák!
Egy jóállapotú, XL-s farmer kismama kertésznadrág eladó 1500Ft, valamint egy kifejezetten nyári viseletre való L-s könnyű, rövidnadrágos (én bohócruhának hivtam)kismama "kertészruha" eladó szintén 1500Ft.Zsuzsa KépKép
 
 

 
 

Eladó egy TRIUMPH kismama melltartó. Nagyon jó állapotban! 2.500 Ft! 80 B, de a kosár még egy számot "nő"! Postázni is tudok! Képet tudok küldeni!
06-20-5658700
 
 


Elado egy farmer kertész ruha és egy farmer kertészszoknya.ár megegyezés szerint.kb 90kg-os Kismamára valok.
irj és postázom monil@piszkenet.hu
 
 


Eladom az alábbi megkímélt kismama ruháimat:

La Halle-ban vásárolt fekete-fehér együttes (tunika+halásznadrág), 42-es méret, 5000 Ft.
Kép

C&A-ban vásárolt világos khaki színű, sok zsebes hosszúnadrág, 38-as méret, 4000 Ft.
Kép

C&A-ban vásárolt sötét khaki színű, oldalzsebes halásznadrág, 40-es méret, 4000 Ft.
Kép

Mammystic márkájú meggypiros (nem rikító!) átkötős blúz, kb. 40-es méret, 3000 Ft.
Kép

Két db. nem márkás, de nagyon jó állapotban lévő halásznadrág, darabja 1000 Ft, 38-40-es méretűek.
Kép
Kép

Ha többet viszel, kapsz engedményt is! Kép

06-70-623-3927, trombitasandrea@tvnetwork.hu
Vendég
 


A fentieken kívül eladó még a képen látható 3 db kismama póló (La Halle), 600 Ft/db áron, valamint a fehér, sportos, derekán gumival bővíthető H&M vászonnadrág 4000 Ft-ért.
06-70-623-3927, trombitasandrea@tvnetwork.hu


Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


A fehér H&M naci és a C&A hosszúgatyó elkelt a pólókkal együtt.
Vendég
 


eladó kismama farmer-halásznadrág.kék színü,xl-es.1 hétig használt!!4500 ft képet tudok küldeni!
uszt@freemail.hu
 
 


Kedves Kismamik!

Látogassatok el weboldalunkra: http://www.bambino.hu , ahol nem csak a születendő Babátokra, hanem Rátok is gondoltunk: 40 féle őszi-téli kismamaruha közül választhattok, valamint kiváló minőségű kismamafehérneműket is kínálunk, minden méretben, kedvező áron.

http://www.bambino.hu
e-mail: info@bambino.hu
Tel.: 20/333-1988


Kép
Vendég
 


Kismamaruha meglepően olcsón. Látogasson el hozzánk!
http://www.armania.hu


Eladó egy 42-es farmer kismamanadrág. Felső része gumírozott anyagból, mely felhajtható a hasra is.
Ára: 3.500 FtKép
 
 


Jó állapotban lévő kismama ruhák eladók.
c&a fehér ing(40-42-es méret): 3500 ft
Kép


rózsaszín bársony naci (S-es)3500 ft
Kép


Noppies farmer halász naci(L-es)5000 ft
Kép


Noppies szürke bársony nadrág(L-es) 5000ft
Kép

[/b]
vas
 
 


Kismama kertésznadrág M-es(BRENDON).Ára:3000 Ft.
strades@t-online.hu
Kép
 
 


Farmer kertésznadrág

Eladó kismama farmer kertésznadrág. Mami Módi S-es, ami 38-40-es méretnek felel meg. Keveset hordtam, dereka állítható gombos-gumis, így a 9. hónap végéig jó. :lol: Kép
Ára:2500FT.
Tel.06-70-2288052


Eladó a képen látható 2db kismama farmernadrág. Méretük L-es, de a szálkoptatott kis L-nek érthető (ezt hordtam már akkor is amikor M-es volt a méretem).
A szálkoptatott márkája Mutta Maternity, csak én hordtam. Csipő fazon a farmer rész, a pocira csak a 100% pamut textilbevarrás megy fel :-)
A sötétkék a pocitetejéig ér, ez tiszta farmer. ;)
A körfogat méretét mindkettőn gumi-gombolással lehet állítani.

Irányáruk: a sötétkék 3500 Ft, a szálkoptatott 4500 Ft. A kettő együtt: 7000 Ft.

Érd: 06-20/389-34-19 vagy vanessza@freemail.hu
Kép


Eladó Yessica C&A nadrág

40-es méret
Tavasszal vásárolt, szép állapotú, keveset hordtam.
Ár: 3900Ft Kép
 
 


Az általam május 30.-án hirdetett rózsaszín bársonynadrág és a farmer halásznaci elkeltek. :D
vas
 
 


Noppies kismama farmer eladó
Nagyon kényelmes, puha farmer, enyhén trapézos
kétoldalt belül állítható

h:98 cm
bh:70 cm

2300.-potával együtt Kép

Kép

Kép
 


Eladó nacik alacsony kismamiknak!
Fekete kord, (2000) barna kord (2000) és farmer (2500). Ha bármilyen kérdésed van, írj privit! ;)
Kép Kép Kép

 
 


meri írta:Eladó nacik alacsony kismamiknak!
Fekete kord, (2000) barna kord (2000) és farmer (2500). Ha bármilyen kérdésed van, írj privit! ;)
Kép Kép Kép


Szia!
Méreteket tudnál mondani?
Derék,csípőbőség...medig nyúlik?
Köszönöm

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron