Új privát üzeneted érkezett!

Első sorban is mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és BÚÉK
Van saját web oldalam,ha valakit érdekel,meg nézheti,talán még hasznosá is válik számára.
Web oldalam címe:
http:viaszfestomaria.uw.hu
 
 


Névtelen
 


Extra penzkereses!!!! Nem dolgozo anyukaknak tokeletes!
Egy uj mexikoi termek forgalmazasa,amely meghoditotta az amerikai kontinenst es mar 16 orszagban aruljak.
Magyar orszagon meg nincsen,de ha te vagy az elso forgalmazo es beleptetsz tagokat es arulod ezeket a fantasztikus termekeket akkor jutalekod kapsz.
A termekek 100%-an termeszetesek. Gyogyhatasuak. 80 termek.
Szepsegapolasi agazat:termeszetes hajfestekek,sminkek,kremek...
Legyel az elso es egyutt gazdagodjunk meg!

Te legyel az elso!

Kerdesek: becker_susana@yahoo.com.mx
 
 

 
 

OTTHON VÉGEZHETÕ, INTERNETES MUNKALEHETÕSÉG!

Van interneted? Adj magadnak egy lehetőséget!
Keresetkiegészítő, otthonról egyszerűen végezhető munkát ajánlok!
vio1net@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Kozmetikai termékek értékesítésére munkatársakat keresek, akik szeretnének megteremteni egy biztos anyagi hátteret gyermekük számára. Napi 2-3 óra időráfordítást igénylő, Interneten is végezhető munka.


http://erzekiseg.hq.hu
 
 


Sziasztok!

Munkatársat keresünk szoptatási és bababiztonsági szakboltunkba!

Nézzetek körül nálunk:
www.tiva-med.hu

Ezekkel a termékekkel foglalkozunk. Szívesen vesszük a saját szoptatási tapasztalatokkal rendelkezőket.

Ha érdekel, vagy kérdésed van, kérlek hívj fel!

70/365 2390

Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nekem 1 kisbabám van, már több mint 1 éve itthon vagyok, és még 1 év biztos. A férjemmel szeretnénk még egy kisbabát, de nem nagyon merjük bevállalni! Már nézegettem az álláshirdetéseket, mert a hiteleinket és a rezsit nehezen tudjuk fizetni a férjem fizetéséből és a Gyed-ből. Mindenhol zsákutcába futottam, nem találtam olyan állást, amit kisgyerek mellett tudnék végezni (főleg, ha szeretnénk még egy babát). Biztos voltam benne, hogy az előző munkahelyemre nem fogok visszamenni, mert gyermek mellett 3 műszakban és 8-10 órában dolgozni, hááát, nem erről álmodtam… Viszont Gyes mellett már dolgoznom kell majd, mert ez igen csekély összeg.
2006 decemberében szerencsére kaptam segítséget! Találtam egy olyan céget, aminek a segítségével sikerült megteremtenem az anyagi biztonságot és jólétet. :) Szívesen segítek más kismamáknak is, akik hasonló problémával küzdenek. brigi@filetoth.hu
Üdvözlettel: Brigi
 


Szia!

Akarsz a mindennapi vásárlásaiddal pénzt keresni? Ha érdekel, írj emailt:
nkoder@freemail.hu

Üdv, Nati
 


Sziasztok!
Szuper munkalehetőséget találtam! Mindenkinek ajánlom, de azért írom babás topicba, mert mint 3 gyerekes anya, én is ilyen meló után vágytam, hogy ne kelljen munkahelyre bejárogatni és akár gyerekek mellett is tudjam csinálni. Nem "álmunka", hanem becsületes, törvényes, semmi buktató nincsen benne.
Gondoltam, átadom másnak is a lehetőséget a munkával kapcsolatban.
Ha fontos az egészséged és szeretnél pénzt keresni, és akkor dolgozni, mikor épp van időd, akkor mindenképp NEKED ajánlom ezt a munkát! (Nem FLP)

Priviben, emailen bővebben, akit érdekel!
Vivi Wink
Vendég
 


Kedves Szülők, Nagyszülők!

Két kisgyermek mellett vágtam bele ebbe az újonnan indított vállalkozásba, melyhez olyan munkatársak jelentkezését várták, akik előnyben részesítik a környezettudatos életmódot, a vegyszermentes környezetet, ill. nyitottak voltak az új technológiákra. Én akkor úgy gondoltam, hogy mivel fontos gyermekeim egészsége és háztartásom tisztán tartása, veszteni valóm nincs, de egy perc munkára fordított időt sem bántam meg.

Ha szeretnél az egészségesebb környezet megteremtésével pénzt kereseni, a munkára fordítani kívánt időd szabadon beosztani, várom jelentkezésed.

Zsebi
krisztadeak@freemail.hu
 


Új,külföldi cég ékszerek katalógusból történő forgalmazásához munkatársakat keres az ország egész területéről!
Képzettség nem szükséges!

Bővebb tájékoztató:
www.divatekszer.5mp.eu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsamin 2009.09.24 15:55-kor.
 
 


A legújabb otthoni, internetes munka: a termék egyedi - patronnal működő, szuper-oxigénezett vizet előállító készülék, nincs konkurenciája. Eladással nem kell foglalkozni, csak az információt átadni. A csatlakozók munkáját ingyenes honlap segíti. Ingyenes a regisztráció, kb. 2 perc. Vásárolni nem kell, csak ha látszik már a csoport növekedése és jól jönne az utánuk járó jutalék, akkor érdemes. Nem kell vállalkozói igazolvány. Tehát kockázatmentes.
http://legyelacsucson.hu/?lang=hu&p=E8195
 
 


Sziasztok!!
Azért írok most nektek,mert én se hittem el,hogy sms fogadással lehet pénzt keresni.A barátnőm be volt regisztrálva,mondtam neki én is beregisztrálok,ha megkapja a pénzt.Pont ott voltam nála pénteken,mikor vitte neki a postás.Semmit se kell csinálni,csak felmenni a www.mobilpont.hu -ra,és kitölteni a regisztrációt,az ajánló számához kell beírni az én számomat,és majd küldenek egy sms-t,azzal belépni,és várni a reklám sms-ket,meg még több embert beajánlani,de őutánuk is kapod a pontot.6000 ft-ként fizetik ki.Tényleg létezik a Kft,utánanéztem.Végülis azért fizetnek,hogy megadod a számod.Én is kaptam sms-t,hogy váltsunk biztosítót....meg ilyeneket küldenek.....csak reklám és csak sms-ben!!!

Tényleg működik!!!Az ajánlóhoz írjátok be a számom:0670-325-67-16
Ha meg utánatok regisztrál valaki (férj,stb) akkor meg a ti számotokat kell beírni!!!

Kép
Kép

Kép


Munkát keres? Lehet, hogy tudok segíteni.

Olyan nyitott, dinamikus dolgozni, pénzt teremteni vágyó, anyukákat keresünk, aki részidőben a család mellett szeretne
-embereknek segíteni
-valami hasznosat csinálni
-és mivel vannak kiadásaink, szeretne pénzt is keresni

Mi van, ha Ön pont ezt keresi? Persze, egyáltalán nem biztos.
5 olyan embert keresek, aki szeretne másoknak segíteni, pénzt keresni és nyitott a tanulásra is.

Január 26-án kedden 10 illetve 12 órakor van lehetőség egy személyes találkozóra, megbeszélésre.

Baba és gyerekvigyázás megoldató.

A helyszín egyeztetéséhez kérem hívjon.


Hívását fogadja: Lucza Csilla: 0630/969-3439
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: