Új privát üzeneted érkezett!

Eladnám egy gyereknél, rövid ideig használt HARMONYTM MEDELA típusú kézi mellszívómat!

A HARMONYTM mellszívó
- kettő szívófejjel rendelkezik: masszírozó (Soft Fit), hagyományos (Standard kemény)
- alkalmas a tejbelövelés beindítására
- szükség esetén bővíthető: ComPad lábpedállal.

A mellszívót eredeti dobozában tudom átadni.

Ár: 7000 Ft postktg-gel.

Csillus

További információ: hulilany@vipmail.hu Kép


szia!


engem érdekelne 5000 Ft-ért, mivel újonnan 8000-ért láttam. Ha jó, írj légyszi egy e-mailt a kedver@yahoo.com-ra.

üdv

Csilla


Kedves Mindnyájan,

Eladó Avent Isis IQ elektromos mellszívó jó állapotban, áron alul 17000 Ft-ért (Bolti ára 35000 Ft). Könnyen kezelhető, jóval hatékonyabb, mint a kézi.
Ajándékba adok 10 db Avent hozzátartozó fedővel rendelkező, a géppel összeilleszthető tejgyűjtő poharat, mely a gépről levéve egyenesen a mélyhűtőbe tehető és melyben a tej higiénikusan tárolható (nem kell a sterilitást veszélyeztetve másba töltögetni).
Amíg nem írom, hogy elkelt, él és írhatsz: privit v. e-mailt az egrileanyka83@yahoo.com címre.
Budapesten belül egyeztetett helyszínre viszem, távolabb postázom.
Megéri az árát!
ALKUDNI LEHET!!!!!!!!!!!! :wink:
Évi



Kép Avent ISIS IQ Kép A poharak

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Eladó egy Medela bővíthető kézi mellszívó. Kb. ey hónapig haználtam.

Ára: 4000 Ft.

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


A telefonszám lemaradt :oops:

Tehát érdeklődni a Medela mellszívóval kapcsolatban a 20/463-8585-ös telefonszámon lehet.

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.Ára:14.000,-Ft

Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. Kép a mellszívó és alkatrészei, tartozékai

Kép
 
 


Sziasztok van nekem egy kézi medela márkájú alig használt mellszívó 4000 ft ért treszkai75@freemail

Kökény Katalin
kokeny84
Bp Maláta utca 14 fszt 7
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: