Új privát üzeneted érkezett!


Debrecenben eladó egy keveset használt medela swing elektromos mellszívó. A mellszívóhoz tartozik egy speciális 'calma' etetőfej, mely a mell formáját utánozza, és használatával megelőzhető a cumizavar ugyanis a babának ugyanúgy meg kell küzdenie minden csepp tejért, mint a szoptatásnál.Nagyon csendes és ezért az ideális megoldást jelenti a rendszeres és diszkrét fejésre. Kétfázisú fejési technológiával biztosítja az anyatej mennyiségének növelését, és lehetővé teszi a tej maradéktalan leszívását akár még a nagyobb mell esetén is, ahol a tejmirigyek általában hátul helyezkednek el, így nehezebb a fejés. Nagy mennyiségű tej termelődése esetén is ideális megoldás, mivel a mellet képes teljesen kiüríteni. Egyedülálló az otthoni mellszívók közt abban, hogy képes a csecsemő szopási technikáját utánozva, folyamatosan fenntartani és növelni a tejtermelést. Hálózatról és elemmel is üzemeltethető, így akár út közben is bárhol használható. tartani.Minden anyatejjel érintkező alkatrész BPA mentes műanyagból készült. Nekem nagyon bevált, bár csak keveset használtam, a tejmennyiség növelésére, a tejtermelés beállása után már nem volt szükség rá.Eredeti dobozában adom.Ára: 35 000 Ft (kb féláron adom új árához képest), Debrecenben személyesen ávehető, de szükség esetén bárhová ingyen postázom is. 

nahajster
Debrecen
 
 


Ja, érdelődni a nahajster@gmail.com-on lehet, és képeket is küldök szívesen!
nahajster
Debrecen
 
 


A mellszívó árát közben leengedtem 24 000 Ft-ra. Tel:70/3967905
nahajster
Debrecen
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron