Új privát üzeneted érkezett!

probálgattam és sikerült de nem tudom jo-e? 1 évre adja meg,ugy kell neki lennie,vagy én bénáztam el??
Ha lehet válaszolj köszike
puszika Kép
Vendég
 


Ja és jun29 irta nekem ,de mensizek,akor ez most hogy létezik?a höm 36.5.Akinek bejött már a jonás modszer az irhatna valami jot!
Vendég
 


Szia!
Az, hogy éppen mensizel, az semmit sem jelent, attól még eshetsz teherbe. Ismerek olyat, aki az adott hónapban csak a mensi előtt két nappal akciózott a párjával, és mégis összejött a baba. Azért megadom a címem, megcsinálom én is neked a táblát, és majd összehasonlítod, hogy jól csináltad-e. hezsaie@freemail.hu
vica32
 
 

 
 

Köszike!Küldtem egy mailt Kép
Bár hétfön megyek dokihoz,kiváncsi leszek mit mond .Na szia...
Vendég
 


Énis megcsináltam és nekem is június 29-ére jött ki. 28-án megjött. Ennyit Jónásról.
Én ezt képtelenségnek tartom, hogy működjön. Akinek bejött, az szerintem csak véletlen egybeesés.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Hát én már készen vagyok.és aba bizok hogy a doki tud valami jót mondani nekem!Szerintem nálam a sok idegeskedés is befolyásolja a dolgot.Már azon gondolkodtam fel kéne mondanom a munkahelyemen.és nyugodtan lennék nem idegeskednék anyit akor boztos sikerülne(viszont a pénz meg kell Kép .Na mindegy,alig várom a hétföt!
puszika
Vendég
 


Ne mondjál fel, mert akkor még többet fogsz ezzel a témával foglalkozni és csak tovább stresszeled magad. Nekem külön jó, hogy van mivel elfoglalni magam napközben, mert különben bediliznék.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Persze igazad van csak tudod nagyon sokat kell dolgoznom és most is a kollegám táppénzen van és helyette is mehetek hétvégén dolgozni Kép
Na persze nem mondok fel,megprobálok lenyugodni és kevésbé idegeskedni .Tudod ma nagyon felhuztam magam amikor mondta a fönököm hogy szombaton is be kell mennem (pedig alig vártam a hétvégét h pihenjek Kép
Hát ez van!Na persze mindig belölem csinálnak hülyét ugy ugráljak ahogy ök fütyülnek!Ezen a héten nagyon elfáradtam alig birok fennt lenni délután is lehet h a höség miatt van,
Vendég
 


Szia Editke.
Elhiszem, hogy nagyon rossz. Mész valamikor szabira? Akkor talán majd sikerül kikapcsolni egy kicsit. Nekünk tök véletlenül nagyon jól jött ki, mert ha minden igaz az augusztusi peteérésem pont beleesik a nyaralásba. Abban a hétben van minden bizodalmam.
Én sem vagyok oda a munkahelyemért, de biztos nem fogok váltani, mert abban bízom hogy sikerül minél hamarabb teherbe esnem. Egy új helyről "nem illik" egyből elhúzni gyesre.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia! Hát nem tudom mikor megyek szabira(nem mostanába lesz Kép )De megprobálok nyugodt lenni!
Neked is drukolok hogy sikerüljön Kép
Remélem kedden jo hirekel szolgálok majd,a doki talán töbet tud mondani,hogy mi lehet a bajom.
Szia! Jo hétvégét,bár holnap megyek reggel 6-ra dolgozni Kép " persze semmi kedvem hozzá"
PUSZI
Vendég
 


Mit dolgozol?
Azért neked is jó hétvégét legalább vasárnapra.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Élelmiszer boltba vagyok,"már egy helyen 5 éve".Elég jol birom.Van amikor csemegés vagyok van olyan amikor pénztáros.Mikor hova kell menni.ez van.. Azért elég fáraszto munka..Puszika
Vendég
 


Hát az tényleg elég fárasztó.
Azt terhesen nem is nagyon lehet csinálni. Én nem tudom meddig szeretnék dolgozni, ha majd teherbe esek, ez attól függ mennyire leszek rosszul.
Bár már ott tartanánk. Nem jössz át a babát szeretnénk topicba? Végülis már rég nem Jónásról beszélgetünk. És ott nagyobb is a forgalom.
Ma már nem nagyon fogok írni, mert mindjárt megyek haza.

Jó legyél én ne idegeskedj!!!

Puszi

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Van benne valami,átmehetek "a babát szeretnénk topicba",de ma én se tudok többet irni mert megyünk a barátnömékhez 17 után.Majd csak kedden tudok jönni legközeleb,adig is legyél jo.Pihenj sokat a hétvégén. Kép
Szia
Vendég
 


Ezek szerint senkinem hisz ebben a Jonas-modszerben?Nalam nem esik mensire,megsem igazan mukodik,mivel apa rengeteget utazik es pont azokon a bizonyos napokon soha nem tudunk egyutt lenni.Kivancsi lettem volna,hogy mukodik-e a dolog,nehogy mar ezen mulna a baba Sziasztok Ildi
Vendég
 


Én ismerek olyanokat akiknél már működött. Ha nekem összejön így, akkor feltétlenül megírom. Persze úgy nagyobb az esélyed, ha apa is jelen van. Ez csak poén, de érdemes megfogadni. És persze nem veszítesz semmit ha ezt a módszert is kipróbálod. Aki szeretné megválasztani a gyermek nemét annak tudom ajánlani az Asztrolap nevű újságot. Kéthavonta jelenik meg (most júl. 1-jén is)és tartalmaz az elején egy táblázatot, ami ugyanerre a holdállásos módszerre épül. Ebben az a jó, hogy a hónap minden napjára le van bontva. Tehát meg tudod nézni, hogy a szokásos peteérésed napján éppen milyen nemű gyermeked foganhat. Az újság 395.-Ft, szerintem kibírható. Akit érdekel próbálja ki ezt is. Remélem segítettem.

Sziasztok! Éva
vica32
 
 


Szasztok!
Annyi topicban örömködtem, hogy lehet ide nem is írtam?
Már 25 hetesek vagyunk a kislányommal. Megy az idő. Január elején találtam meg az nlc-n a Jónást, megbeszéltük a párommal a jövőnket és a naptár szerint kiírt este összedobtuk a kiscsajt :-))))))))))))
Nagyon-nagyon boldog vagyok. Az első babám váratlan és meglepő volt (de tényleg), de így már egészen más a babavárás. Sokkal hamarabb kezdett el mocorogni a kicsi, és még a nevét is megálmodtam. Nagyon várjuk mindnyájan (kivéve azok az ismerősök, akik szerint 2 gyerek = rettentő szegénység....)

Mindenkinek jó szívvel ajánlom a módszert, egy: a saját személyes tapasztalatom alapján, kettő: minden ismerősömnek visszanéztük és kivétel nélkül benne voltak a már megszületett gyerekeik.
Szóval szerintem érdemes megpróbálni.
Egyetlen barátnőméknek nem jön össze, de ott már sorozatos orvosi kivizsgálások is állnak a hátttérben :-(

Szóval, ha nincs szervi gond: mindent bele lányok!

Nagyon-nagyon sok szerencsét kívánok mindenkinek!!!!!!!!!

Üdv, macskási.

Kép
Kép
macskási
 
 


SZia Macskási
Hát az első gyerek nálunk is meglepibaba volt és én nem is szeretek semmit előre eltervezni,de nem gondoltam volna,hogy a tesó ennyit is várathat magára,ezért lettem volna kiváncsi,hogy müködött-e valakinél már ez a módszer.
Gratulálok a kiscsajhoz és könnyü szülést kivánok
Vendég
 


Szia Macskási!

Nagyon nem szép tőled, hogy csak most közlöd az örömhírt. Mikor legutóbb olvastalak (akkor még Ciklonként), még csak az angol oldal használati utasítását adtad meg. És tessék! Már meg is van az eredmény. Nagyon-nagyon gratula! Legalább valaki pozitív infóval is szolgál. És mi lesz a kicsi lány neve? Én valószínűleg nagyon nagy szegénységben fogok akkor élni, mert én a harmadik gyermekre készülök. Sajnálom azokat, akik így gondolkodnak. Nagyon sok boldogságot, és örömöt, és még könnyebb szülést kívánok úgy 14-15 hét múlva.

Üdv: Éva
vica32
 
 


Helló Csajok!!!!
Valaki biztasson!!!!Kinek jött már össze a Baba
a Jónás módszer szerint????És mennyi idő alatt????
Kiváncsi vagyok!!!!
Bea27

Kép
bea27
 
 


Én is kíváncsi vagyok, bár itt valaki azt írta, neki sikerült.
Bogi
dbogica
 
 


Én ez olyan képtelenségnek tartom! A Jónás módszer szerint ugyebár akkor van peteérése egy nőnek, amikor a hold ugyanúgy áll, ahogy a születése pillanatában. Ezek szerint akik egyszerre születtek, azoknak egyszerre van ovulációjuk?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én olvastam erről a Jónás doki könyvében, és egy honlapon is. Nagyon érdekes. Azt hiszem www.nana.hu.
Bogi
dbogica
 
 


Az Ezotéria, asztrológia topicon termékenység-en belül van egy cikk erról a módszerről. Érdekes, én kipróbálom.
Bogi
dbogica
 
 


Valaki irjon,akinek a Jónás módszerrel jött össze a babája!!!!!Kell a lelkesités!!!!!
BEA

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Jónás módszer... Bea ha akarod lelkesítelek, nekünk azon napok valamelyikén fogant babánk (ma 10+1). Csakhogy azok a napok épp úgy estek, hogy
1. hőmérőzés alapján pont jött a pé
2. PG53-al pont páfrányoztam
3. akkortájt ahogy kell tojásfehérjéztem
4. előtte, aznap párommal együtt voltunk
Akkor most mi számított?Kép Én hiszek abban, hogy a szervezeted jelzéseire figyelj nagyon és az akciózást sem árt betervezni (a nagy nap előtt pár napot érdemes kihagyni, hogy tuti kellő mennyiségű és minőségű versenyző induljon útra). Légy pozitív és sikerülni fog. (Amúgy a Jónásnaptár szerinti napokat a fenti amerikai hp-ről azonosítottam magam számára.)

Legjobbakat!

ui: Lelkileg megnyugtató volt mindenesetre, hogy a "csillagokban is az van megírva".Kép
lepke2003
 
 


Lepke!!
Mi is ez az Amerika-i hp?
Bea

Kép
bea27
 
 


Szia másolom neked a korábbi levelét Macskásinak! Sok sikert!Kép

Elküldve 2005 Január 17 hétfő - 12h 48:

--------------------------------------------------------------------------------
Hát elég ronda dolog pénzt kérni a táblázatért, amikor ingyen is le lehet tölteni egy angol nyelvű honlapról. Elérhető a http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi oldalon.

Először ki kell választani:
Astrodienst special
Majd ebben az ablakban:
Please select the type of chart you want (legördülő sáv legaljáról kiválasztani
Lunar phases fertility calendar

Most be kell állítani a személyes adataidat (születési hely, idő órával és perccel)
Megnyomni:
Click here to show the chart

Én is kipróbáltam magamon, meg a barátnőimnek is csináltam. nem túl bonyolult a dolog.
Próbáljátok ki!
Üdv, macskási.
lepke2003
 
 


Bea!

Nekunk is a Jonas napon jott ossze! En egy josnotol kaptam meg percre pontosan mikor lehet es mikor kell csinalni, de bejott, 2-szer is, csak az elso nem maradt meg, de O mar itt van velem most 27 hete!!!!!
Hogy tenyleg fiu lesz-e, mint amit josolt, azt meg nem tudom, de mindegy is!
Ja, es 3 ev utan jott igy ossze!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dóri!

Végre lehet rólad valamit hallani!!! Nem találtalak egyik topicon sem, és nem is válaszoltál. Szóval a 27. héten vagy!!! Ez nagyon jó hír!!! További jó egészséget kívánok!

Üdv: Éva (Ciklon)
vica32
 
 


Helló!!!!!
Én sehol sem látom ezt az Astrodienst special-t!!Az oldal megvan,meg minden,de.................!
Kérlek segitsetek,megakarom magamnak csinálni!!Már más megcsinálta nekem,de én most magamnak szeretném!!Segit valaki???
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
A barátnőmnek szeretném adni ajándékba ezt a táblázatot mert most készülnek kistesóra.
Nekem bejön a táblázat,Bea a bal felső sarokban van asszem a legelején ahol ki kell választani ezt az astrodienst,viszont én nem találom a jelmagyarázatot arra,hogy mi az a sárga illetve fekete is jelölés a hónapoknál.
Segítségeteket előre is köszi.
nyetus76
 
 


Én,ha jól tudom az egyik a teliholdat jelenti,a másik meg az újholdat!!Feljegyeztem!!Mindjárt megnézem neked!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Itt is vagyok!!Tehát:vizszintes csik:termékeny nap,függőleges csik term.nap vége /fogamzás/,sárga karika:újhold,a másik meg a telihold!!!Viszont fogalmam sincs,hogy ezek minek vannak ott!!!A fiú,és a lány ábrákat meg látod!Ugye??Nálam ez is érdekes,mert egyszer fiút mutat,egyszer lányt,ez tart pár hónapig,és innentől fogva,meg vagy fél éven keresztűl sem fiút,sem lányt nem mutat!!!Ki érti ezt?????????????
Bea

Kép
bea27
 
 


Nemtudom,hogy itt mire klikkeljek rá!!!!Kép
Valakinek nincs kedve segiteni????
Mert mindjárt megbolondulok!!Szerintem változott ez az egész oldal!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Bea!
Melyik résznél akadtál el?
Bogi
dbogica
 
 


Dido!
Nekem is percre pontosan a megvannak a dátunok, de tényleg "percre" pontosan kell próbálkozni?
Köszi a választ!
Bogi
dbogica
 
 


És nektek honnan van meg percre pontosan????
Nekem is kell ilyen!!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Bogi!
Én már ott elakadtam,hogy ahogy az oldal bejelentkezik!!!!Nemtudom,hogy onnantól fogva hogyan tovább!!!!

Kép
bea27
 
 


Bea!
Az astrodiens special-t keresd, d evárj, megnézem én is, változott-e valami ott.
dbogica
 
 


Bea!
http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi
Ezt próbáld!Ott astrodiens special-select és ezen belül a legalsó-lunar phases fertility. Aztán click here és azután No?-írd be az adataidat. Angolul tudsz?
Bogi
dbogica
 
 


Köszi,Bea.
Ha nem ír se fiút se lányt az azt jelenti,hogy nem tudja arra a hónapra megjósolni.Na most nagyot mondtamKép
Jó próbálkozást mindenkinek!
sziasztok
nyetus76
 
 


Helló Bea!
Mi a gond azzal, amit elkészítettem? Ha jó adatot adtál, akkor fixek az időpontok. Sajnos van olyan hónap mindenkinél, amelyik nem mutat nemet, de a fogamzás időpontja attól még jó. Az oldal egyébként nem változott év eleje óta, amióta én is készítem a Hold naptárakat.
Üdv, macskási.

Kép
Kép
macskási
 
 


Helló!!
Köszönöm szépen mindenkinek a segitséget!!Megvan!!Nekem nem ez a cim volt egészen megadva!!Ezért bénáskodtam ennyit!!!Ez az utolsó hónap amikorra megadja a szüetendő baba nevét,aztán vagy 9 hónapra semmit nem jelöl!!!De mindegy!!Mostmár képben vagyok!!!!
Mégegyszer KÖSZI MINDENKINEK!!!!
BEA

Kép
bea27
 
 


Nyetus!!Neked a holnaptár alapján jöttek össze a Babáid??

Kép
bea27
 
 


Vicaevaciklon!

Ne haragudj, hogy nem valaszoltam, tenyleg jol vagyunk, novogetunk roham tempoban, ugyhogy minden rendben! Veled mi ujsag?

Dbogica!

Nekem ez a percre pontos azt jelenti, legalabbis a josneni azt mondta, hogy fiu eseteben (amikor fiu van josolva) 6-8 oraval az idopont elott kell akciozni, lany eseteben pedig 10-12 oraval elotte, ugyhogy mi kb-re szamoltuk ki, mert hajnalra jott ki, de gondoltam jobb egy kicsit elobb, nehogy kijojjon a tema, ugyhogy meg pihentunk utana egy kicsit az agyban. ES OSSZEJOTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja es nekem minden honapra meg van adva hogy fiu-e vagy lany, de nekunk most egyelore igy az elsonel 3 ev utan teljesen mindegy volt!!!! Ja, es en kertem, es odaadta a 2006-os, meg 2007-es evet is, ugyhogy nem kell mindig visszamenni hozza, csak hogy fizessel, nem erre megy ra.
Az hogy tenyleg fiu-e amit ir a tablazat, azt lehet hogy penteken megtudjuk, mert akkor megyunk megint UH-ra igy a 28. heten talan ki tudjak mar deriteni mi az abra...

Bea!

Nekem egy josnenitol van meg, aki meg josolt is nekem, es nagyon profi, megeri, sok ember ment mar oda hozza, akiket kuldtem, es mindenki meg volt elegedve, ha gondolod, megadom a szamat.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
hol mutatja, hogy fiú vagy lány lesz-e?
Bogi
dbogica
 
 


Én is voltam már egy állitólagos Jósnéninél,de nem sok minden jött úgy össze,ahogy ezt Õ megjósolta!!Az egyik piros fehér zöld zászlós tv-ben szokott jósolgatni szerda esténként!!Ott is jósoltattam vele,meg személyesen is voltam Nála!!Ezekután kicsit elment a hitem a JÓSOKTÓL!!De megadhatod az e-mail cimemre!!Megköszönöm!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok,
Dodo,kiváncsi vagyok,hogy bejön e a jósnéni jóslata.Ha igen akkor lehet majd én is kipróbálom.
Nálunk a kisfiam első baba révén,spontán jött és mindegy is volt a neme.Kistesónál is mindegy volt a nem de a jónás szerint amikor megfogant akkor lány,szóval bejött.A többi hónapban amikorra fiút is írt akkor sem védekeztünk csak nem estem teherbe.Én hiszek abban,hogy a gyerekek választanak minket és függetlenül attól,hogy kisfiú v kislány nekem ez a két gyerkőc volt megírvaKép
puszi
nyetus76
 
 


Én minden hónapban megnézem a Jónás napokat. Szeptemberben egybe fog esni a PÉ-vel. (Szept 25)De eddig mindig totál hülye időpontokat hozott ki a gép. Persze néha bejön, de ez szerintem véletlen egybeesés.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: