Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Már a topic indulása óta olvasgatlak benneteket. Én is felírattam a körzetivel és már három szurit megkaptam. Magamról annyit, hogy két éve próbálkozunk a férjemmel és nálunk sem találtak semmit. Minden eredményünk jó lett és már volt egy sikertelen inszemem is. Valószínű, hogy szeptemberben lesz a következő, addigra már megkapom az összes szurit. Én a nőgyógyimnak nem szóltam, mert pont szabadságon van egész hónapban, de nem valószínű, hogy oda lenne a boldogságtól. Egyébként én sem hiszek benne, de ártani nem árt.

Reni :)
Pont egy napon kezdtük és egy napon kapjuk, úgyhogy nekem is még két szurika van vissza. Az első kettő beadás után nagyon fájt. Először nem is mertem elindulni a kocsival az orvosi rendelőtől nehogy balesetet csináljak. A másodiknál kicsit jobb volt, de még napokig nem tudtam azon az oldalon feküdni és izomlázam is volt, főleg a sportolástól, pedig 3 éve rendszeresen csinálok valamit és évek óta nem éreztem izomlázat. A harmadiknál semmi fájdalom nem volt. Remélem ez már így marad a visszalévő kettőnél.


Jitter :)
Rád is emlékszem valamelyik topicból, de már nem tudom hol olvastalak. Szerintem higgy a lombikban, metrt én is ismerek több lányt is akiknek elsőre sikerült. Én nagyon drukkolok. Persze mindenki másnak is, mert mi nagyon át tudjuk érezni egymás problémáját és tényleg tudunk örülni, ha valakinek sikerül, mert tudjuk, hogy miken ment keresztül és erőt ad nekünk is.

Eliza :)
Rád is emlékszem, néha írogattál a Megint megjöttbe is. Én úgy emlékeztem, hogy amikor elhagytad a topicodat azt üzented a lányoknak, hogy terhes vagy. Ezek szerint mégsem?

Kép
Kép
tiza
 
 


sziasztok!!

Én is gondolkodom ,hogy ki kellenne próbálni !
A háziorvos is felirhatja?? De mit mondjak neki ,miért kell azt azért mégse akarom mondani h a tv be láttam jotékony hatását?:oops: Tanácstalan vagyok ,szerintem anyu is betudná nekem adni(nagyon ért hozzá) :D Kár hogy recept nélkül nem lehet megrendelni!!
Bocsi hogy fárasztom a topicot!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Keditke :)
Én azt mondtam a körzetimnek, hogy a nőgyógyász ajánlotta és őszintén elmondtam, hogy a babásodás miatt szeretném. Ez egy kis lódítás volt, de ártalmatlan. A nőgyógyimnak meg nem fogom megmondani, legfeljebb, ha tényleg sikerül teherbe esnem rövid időn belül. De még ugye akkor sem lehetünk benne biztosak, hogy a Gynevac segített, mert véletlen egybeesés is lehet.

Kép
Kép
tiza
 
 

 
 

Tiza, nem maradt meg! :cry: :cry: :cry:
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Hát meghánytam-vetettem a témát és arra jutottam, amire ti, hogy végülis ártani nem árt. Legalább elmondhatom, hogy tettem valamit az ügy érdekében.

Elizabeth25! Sajnálom, hogy nem maradt meg a babád. De legalább akkor már tudod, hogy nincsenek szervi akadályai a teherbe esésednek. Remélem hamarosan megint sikerül.
h_reka
 
 


H_REKA!
NINCS SEMMI MELLÉKHATÁSA,AZON KIVÜL HOGY EGY KIS IZOMLÁZ VAN AZ ESLŐ UTÁN A FENEKEDBE,LEGALÁBBIS NEKEM VOLT.HA NINCS SEMMI PANASZOD IS FELÍRJÁK.NEKEM SEM VOLT.
breni
 
 


EZT TALÁLTAM A NŐK LAPJA HONLAPJÁN!!!!!

Magyar találmány segít a meddő nőkön!
Sz.K.
Meglepetés
2006.08.25
Létezik egy magyar találmány, ami sok esetben segít a meddő nőkön, mindenféle durva beavatkozás nélkül. A kevesek által ismert vakcinát csak kevés nőgyógyász ismeri, ajánlja a pácienseknek.

Háromszázezer meddő pár, azaz háromszázezer meddő nő. A statisztikák szerint ilyen sokan álmodoznak Magyarországon hiába arról, hogy édesanyák lehessenek. Közülük évente csupán tízezren jutnak el a meddőségi központokba - lombik programra, és csak húsz százalékuknak születik gyermeke e beavatkozások után. Dr. Lázár Erika szülész – nőgyógyász szakorvos szerint sok asszony megkímélhetné magát ettől a procedúrától, ha előtte a magyar vakcinával kezeltetné magát. A gond csak az, hogy sok orvos nem ismeri a készítmény jótékony hatását a meddőségi gondokra, és többnyire a gyógyszertárakban is csak rendelésre beszerezhető.

Két injekció és várandós lett

-Három alkalommal volt sikertelen terhességem. – mondja Krisztina – Először a baba koponyája nem fejlődött megfelelően, azért kellett megszakítani. Másodszor és harmadszor magától halt el az embrió. Aztán pedig már egyáltalán nem lettem várandós. Elkeseredett voltam és tanácstalan, először amiatt, hogy elvesztettem a babákat, aztán azért, mert úgy éreztem, már semmi esélyem arra, hogy ismét áldott állapotba kerüljek. A legrosszabb azonban mégiscsak az, hogy senki nem adott igazi magyarázatot arra, miért nem sikerül. Amikor hallottam Dr. Lázár Erikáról, hogy ő olyan orvos, aki a meddőséggel is foglalkozik, elmentem hozzá. Kipróbáltuk a vakcinát, gondoltam, nincs mit vesztenem. Csak ezt az egy megoldást láttam magam előtt. Én lepődtem meg a legjobban, amikor a második injekció után kiderült: kisbabát várok. Az oltásokat folytattuk tovább. A terhességem zavartalan volt és végre édesanya lettem! Olyan régen vágytam már gyerekre, számomra nem létezik ennél nagyobb boldogság a földön. Szinte már morbid, hogy néhány injekció oldotta meg az egyébként megoldhatatlannak tűnő gondomat. – Krisztina csak egy a sok ezer anyuka közül, aki a készítménynek köszönheti azt, hogy kisbabája született.

Nincs gyulladás, van terhesség

De mit is tud ez a vakcina? Az 1969 – ben Dr. Újhelyi Károly Kossuth díjas mikorobiológus által kifejlesztett gyógyszer valójában a krónikus nőgyógyászati gyulladások gyógyítására és megelőzésére szolgál. De mi köze ennek a fogantatáshoz és a zavartalan terhességhez?
- A nemi élet elkezdésével megkezdődnek a nőgyógyászati gondok is. – mondja Dr. Lázár Erika. – Mivel a hüvelybemenet védtelenné válik, a kórokozóknak sokkal könnyebb dolguk van. Emellett régen a nők a szüzességüket csak a nászéjszakán veszítették el és egész életükben csak a férjükkel éltek szexuális életet. A mai szabad szex, az, hogy a nőnek egyre több partnere van élete során, igazán kedvez a hüvelyi fertőzéseknek, vagy ami még rosszabb, gyulladásoknak. Sok nő tünetmentes, így előfordul, hogy csak akkor derül ki probléma, amikor petefészek gyulladásig fajul a dolog és már fájdalmakkal jár. Az ilyen fertőzések megváltoztatják a méh nyálkahártya állapotát is, rontják a megtermékenyült petesejt esélyeit a beágyazódás szempontjából. Ha mégis létrejön a terhesség, legtöbbször elhal, vagy rendellenesség alakul ki a nem megfelelő táplálkozás miatt. Mindez a gyulladásokra vezethető vissza. És itt jön a képbe a vakcina. Mivel sok meddőség hátterében nőgyógyászati gyulladás áll, az injekció kúrával ez megszüntethető és többé nincs akadálya a sikeres terhességnek. A pályafutásom alatt számtalan páciensem esetében beigazolódott: minden harmadik meddőségi esetben elegendő a vakcina, nem kell azonnal költséges beavatkozásokon gondolkodni.– mondja a doktornő, aki azon a véleményen van, mielőtt valaki elkezdene meddőségi centrumba járni, esetleg lombik programba fogni, érdemes kipróbálnia ezt a magyar találmányt.

Lusta orvosok?

Dr. Lázár Erika
- A legnagyobb baj az, hogy egyes orvosok lusták kideríteni a meddőség igazi okát egy – egy páciensük esetében, ezt a saját bőrömön tapasztaltam. – veszi át a szót Krisztina. – Tündéri, kedves orvosom volt annak idején, de amikor megkérdeztem tőle: doktor úr, miért nem sikerült a három terhességem, akkor egyszerűen annyit válaszolt: pechje van, Krisztina, ennyi az egész, próbálkozzon még. Egy nőnek pedig, aki három kisbabát veszített el, borzalmas ilyet hallani. Az én esetemben beigazolódott, gyulladás okozta a problémát. Már évekkel ezelőtt boldog édesanya lehettem volna, ha ezt az akkori orvosom is tudja. Ma is úgy érzem, a kis Rebeka nem az első, a negyedik gyermekem, az előző hármat, míg élek, gyászolni fogom.
Dr. Lázár Erika évek óta mindent megtesz azért, hogy minél több nő szerezzen tudomást a vakcináról. Küldetésének tekinti, hogy minden lehetséges fórumon elmondja, a gyulladások milyen nagy szerepet játszanak a meddőség kérdésben.
- Jó volna, ha a gyógyszertárak tartanának belőle raktáron. Jó volna, ha a kollegáim is igyekeznének felhívni a gyermekre vágyó nők figyelmét erre a gyógyszerre. Sokakat megkímélhetnénk így testi, lelki fájdalmaktól. Nők százai veszítenek éveket a lombikprogrammal próbálkozva, amikor lehet, hogy „csak” egy gyulladás miatt nem sikerül teherbe esniük. Volt már olyan páciensem, aki sok év, próbálkozás után negyvenkét évesen lett várandós, de olyan is, aki a kezelés utáni években három gyermeknek adott életet, holott előtte nem tudott megfoganni. Ha összefogunk, ennek a készítménynek is lesz létjogosultsága a meddőség ellen folytatott sziszifuszi küzdelemben, ami a mai világban egyre több párt érint. Hetven éves vagyok, nem tudom, meddig dolgozom még. Nem szeretném, ha feledésbe merülne ez a gyógyszer, mert nagyon sok embert boldoggá tehet még!
breni
 
 


Sziasztok!

Én már kettőn túl vagyok, és mégcsak izomlázszerű érzetem sincs (persze mások vagyunk mind). A férjemnek problémás lenne eljárni ezért valahova a sok munka miatt, így neki én adom be otthon. Egyszer megmutatták hogyan kell, és semmi gond nem volt vele, nem nagy dolog( igaz, van némi végzettségem hozzá -Eü főiskola, de nem szúrtam én se eddig).
Persze biztos, ami biztos, főleg az elsőt jobb orvosnál, hátha fellép valami (de nem fog, kicsi rá az esély).
Ha a csoda nem is történik meg, az biztos, hogy a sunyi fertőzésektől mentes leszel egy ideig.
curt
 
 


h_reka, nagyon aranyos vagy, köszi az együttértzést! :) Remélem én is, hogy talán nem sokára már tényleg sikerülni fog, és igazából édesanya lehet, de nem csak én, hanem itt mindenki! :)

Breni, köszi, hogy leírtad ezt, olyan nagy löketet adott ez nekem, meg szerintem a többieknek is! :) Dr. Lázár Erika elérhetőségét tudja valaki???
elizabeth25
 
 


ELIZA! A HONLAPON MEGTALÁLOD AZ E-MAIL CÍMÉT,OTT MEG TUDOD A TÖBBI ELÉRHETŐSÉGÉT.ÉN ENNYIT TUDOK SEGÍTENI.
BÁR ÉN A MÚLTKOR ÍRTAM NEKI,DE AZÓTA SEM VÁLASZOLT,LEHET NEM JUTOTT EL HOZZÁ :(
breni
 
 


Sziasztok!
Ma megkaptam a 2. szurit. Fél óráig alig tudtam lábra állni, úgy fájt. Még mindig érzem a helyét, de már nem annyira rossz. Az 1. után be is lázasodtam, de nem fájt.
Azon nem csodálkozom, hogy nem válaszolt a leveledre rögtön. Képzeld el a tv után mennyi e-mailt kaphatott!!!:)
gagu
 
 


Hali!

Én is írtam nekik levelet, az infos email-re, de még én sem kaptam választ, pedig nagyon kíváncsi lennék rá. A kérdésem az volt, hogy mi van akkor, ha valaki aki éppen egy szurikúra közepén tart, és netán ekkor esik teherbe, akkor nem káros-e a babára? Mi a véleményetek erről? Mert ezzel kapcsolatban sehol nem leltem információra, pedig szerintem ez igen fontos. A lactobacillus tutira nem lehet káros, de a többi összetevőt nem tudom.
Ha valaki tud erről valamit, légyszi írjon!

Köszi
Vendég
 


sziasztok
én beszéltem telefonon Lázár dr-nővel,nagyon kedves volt velem,nem tudom hová irtam a számát de majd megnézem meg van e még.ez még akkor volt amikor a blikkbe cikkeztek róla,felhivtam a blikket és elkértem a számát.kérdezgetett hogy miota próbálkozunk,stb,tényleg kedves volt.
Breni
köszi hogy beraktad a cikket,eddig is hittem benne de most még jobban.
szerintem ez csak úgy müködik ha hiszünk benne,mert minden a fejben dől el!!!!!!!!
na jó éjt nektek.

bibar
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, de már régóta olvasgatlak benneteket.

Mi 3 éve próbálkozunk, volt 3 lombikom, az első kettő egyáltalán nem sikerült, a 3. előtt pedig kaptam a Gynevacot, és megtapadt egy baba, már az ultrahangon is látszott, de sajnos a 6. héten elhalt. Szóval egy újabb pozitív tapasztalat, ha ezt annak tekintitek, mert én igen! Nekem ez nagyon sokat segít, hogy tudjak hinni az egész eljárás sikerében! Ja, és elvileg nálam semmi probléma, és mégis úgy tűnik, segít (a férjem eredménye miatt kell a lombik). Ez tavaly évvégén volt, lassan mennék a negyedikre, és most is beadattam előtte. Én egyébként Lázár dr.nőtől szerzem be a szurikat, tényleg kedves a telefonban, és nekem az emilre is válaszolt. Mondjuk ez még a nők lapjás cikk előtt volt, lehet, hogy akkor még jobban ráért.

Bibar,
megtennéd, hogy elküldöd nekem annak a talpreflexológus-akupunktúrás dokinak az elérhetőségét a brthcsb@freemail.hu címre, akihez te jársz? Már többször gondolkodtam, hogy ezt megpróbálom, csak sosem tudtam, hogy kihez menjek. A leírásod alapján a tied elég jónak tűnik.

Köszi!

Lina
lina74
 
 


Sziasztok!

Felírattam én is a gynevac-ot és már túl vagyok a másodikon. Az első elég szörnyű volt, be is lázasodtam, de a másodikat már szinte meg se éreztem. Nagyon jókat hallani erről a vakcináról és remélem, nekem is segít. A nőgyógyászom január óta nem tudja kikezelni a gyulladást, ugyanazokat a gyógyszereket írja állandóan, de semmi változás. Nagyon mérges lettem és utánaolvasgattam a dolgoknak, úgy látszik nekem kell kézbe venni a dolgokat, mert elkeserítő de az orvosra nem számíthatok. Már majdem egy éve próbálkozunk baba ügyben, de sajnos semmi. Nagyon bízom benne, hogy segít a szuri.
Szurkolok mindenkinek!

Jazmin
jazmin100
 
 


sziasztok!

Én is gondolkodom, hogy feliratom a szurit csak egy kérdésem volna!
Csak nem tudom, hogy nekem szükségeltetik -e? Vagy ártani nem árt? Ha esetleg nincs gyulladás ?mert én nem tudok róla! a doki mondta volna ha van nem? Igaz nálam hormonális okok vannak ! Akkor is javallt - e a vakcina?
köszi

Judit
judger
 
 


Kedves Judger!

Ha megnézed a Gynevacos honlapot, akkor olvashatod, hogy minden olyan nőnek javasolják a beadását, aki gyermeket szeretne! Gondolom Te is ilyen vagy! Tehát bátran vállald be, mint írtad is, ártani nem árt! :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Képzeljétek a barátnőm pénteken kapta az 5. szurint, és ma tudta meg, hogy kisbabát vár. A 2. szuri után terhes lett, holott 3 évig próbálkozta, dokihoz nem mentek, mert a párja az mondta, hogy úgy is találnak valamit...az orvosok márcsak ilyenek. :(((

Most telefonált, olyan boldog! Sírt a telcsibe! :))
elizabeth25
 
 


Elizabeth, ez csodálatos! Sok boldogságot nekik!
Tényleg megéri szitára szúratni a popónkat, nemigaz? :lol:

Most épp én is a reménykedésnél tartok, mert még nem jött meg!
Vendég
 


Athiz
nagyon drukkolok,mennyit késik már???????

Elizabeth
még sok ilyen jó hirt kérünk szépen!!!!!!! :D :D

Judger
nekem sincs elvileg gyulladásom,de soha nem tudhatod,még egy rejtett mandula gyulladás is bajt okozhat,szerintem nyugodtan vágj bele.

Lina
hát ez már fél siker,a következö sikerül!!!!!!!!!!
küldöm majd este a dolgokat,csak most rohanok!!!!!!neked is sok sikert!!!!!!!! :D :D

ma kaptam a 3,szurit,remélem nem fájdul meg a hátsóm nagyon.

bibar
 
 


Kedves Bibar!

Ma tartok a 12. DPO-nál, hát nagyjából a 27. nap környékén kellett volna megjönnie, de max. a 29-en. Az meg ugye ma van. Nagyon reménykedem, hogy nem jön meg, és kedden lesz majd egy 2 csíkos tesztem. Köszi a drukkot, remélem használ! :D
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Tudom,most hülyeséget fogok kérni :cry: ,de nem tud nekem vki receptet szerezni rola,nincs senkinek doki ismeröse :oops: ?? Én ebbe a kisvárosba "félek" feliratni a körzetidokival .A beadás nem gond mert anyu szomszédja aszisztens vele be tum adatni!! Próbáltam vele is fekiratni de azt mondta ,hogy nekem meg kell jelenem csak ugy nem irják fel,hiába mondtam neki,h mehet a nevemre és a tb re de nem :cry: :cry: !! Félek ha megjelenek ako utáána az egész kisváros rajtam csámcsog :oops: ,mert itt aztán megy a pletyka!!
Bocsi hogy a topicot terhelem a bajommal!!Anyuval azért nem tum feliratni mert öt meg kipakolták"nögyogyászatilag",ilyen az én formám!!

Ha vki tudna nekem segiteni ,kérem h privibe jeleze!!!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Athiz!!!!

Nagyon drukkolok++++++!!!

Eli!!

Gratulla a bnödnek ez fantasztikus!!!Annyira örülök!!

Sziasztok!!
Vendég
 


sziasztok !

Nektek is kapja a szurit a párotok is? Igazából ugy érdemes nem?
Vagy nem muszály?
judger
 
 


Szia Judger :D !!

Az én párom nem fogja kapni,de ajálják a honlapon ,ha gyulladása a férfinak akor lelassitja a spermák mozgékonyságát!!De érdemes a honlapot megnézned!
Vendég
 


Athiz, remélem megéri! Nekem most jött meg reggel, ez már a 14. próbálkozós hónap. Valahogyan most már nem visel meg annyira, egy évig nagyon kivoltam, most meg valahogy, jó-jó rossz, de valahogy kezdek belenyugodni, hogy még nem jött el az idő. :(
De majd a szuri talán segít! :?

Bibar, a jó hírek mindig feldobják és erőt adnak az embernek! Remélem, hogy még sok ilyen fogunk hallani, és nemsokára mi is belépünk itt mindnyájan a babócások körébe! :)

Keditke, köszi, átfogom adni neki! Remélem mi is gazdagítjuk itt a babások sorát ahogy fentebb írtam! :wink: :wink:

Judger, az én párom nem kapja, szerintem bele sem menne, ő nem az a fajta.....

Tudjátok lányok azért azon gondolkozom, hogy nem e érdemes lenne azért, egy hormonszintet elmennem nézetnem a dokival, mert minden mensim előtt, kb. 4-5 nappal már barnázok...és szerintem ez nem jó! :( Ez már azóta megvan mióta próbálkozunk...lehet, hogy kevés valami hormon a szervezetembe vagy túl sok, az is gátolhatja a dolgokat nem? Valakinek már volt ilyen közületek?
elizabeth25
 
 


Judger
mikor beszéltem Lázár dr-nővel,mondtam neki hogy az én páromnak nincs semmi baja,de azt mondta hogy azt én nem tudhatom van e rejtett gyulladása,és ha ő nem kapja akkor ping-pong effektus lép fel,és én hiába kapom ő bármit visszaadhat nekem.ez logikus,szerintem vedd rá a párodat.

athiz
remélem ma sem jön meg!!!!!!!tudósits!!!!!!

elizabeth
az nem baj hogy most megjött,a szuritól tisztul a szervezeted és a köv. hónapban összejön!!!!!!! :D

keditke

nincs állatorvos ismerősöd?nekem ő irt fel vagy 30at,az összes ismerösömnek,de már annyit felirattam hogy már láttam rajta hogy elég,és nincs pofám ujra kérni.bármilyen orvos felirhatja!
remélem sikerül!

bibar
 
 


Sziasztok!

Tegnap este sajnos megint megjött, már én is nagyon kiborultam! Ez már ugye a 2. év, sőt, még több, de most elutazunk majd kicsit pihenni, és hőmérőzni sem fogok. Ha most sem jön össze, majd nyaralás után eldöntöm, folytatom-e egyátalán a dolgot, és elmegyek-e a hormonvizsgálatokra, stb. Mindenesetre holnap kiderül, hogy a férjemmel van-e valami gond, mert megyünk este andrológushoz. Ennyivel is okosabb leszek, és a Gynevacot pedig beadatom még az utazás előtt, úgyhogy remélem, majd az is segít!

Puszi mindenkinek, és köszönöm, hogy drukkoltatok!

Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!

Eli!!
:( sajnálom én már csak tum ,hogy mit érzel (nekem szeptemberbe lesz 2 éve ,h nem szedem a gyogyit):(!!

Athiz!!

:(

Bibar!!

Nem mondod ez komoly,hogy az állatorvos irta fel,,?? :oops: És mit mondtál mire kell és kinek??Pedig jo lett volna nekem is egy recept :wink: ,nincs olyan amit még nem váltottál ki? Bocsi pofátlan vagyok!!

Nekem nincs semilyen orvos ismerösöm!!
Na de sebaj ,már nem vagyok annyira rákatanva,ennyi csalodás után szerintem ez se segitene!!Teljess nyugalom kellenne az életembe!!

Jo7végét mindenkinek!!!!!!
Vendég
 


Athiz
majd a következő hónap lesz sikeres!!!!!!!!!!!!!!!jó pihenést és lazitsatok!

keditke

sajnos nem maradt receptem
én kinyomtattam a netről a dolgot és elvittem a dokinak,persze ismerösnek.
nekem 46 hónap van a hátam mögött,ugyhogy ne add föl,látod én még pozitiv vagyok,valamiben hinni kell!!!!!!!!

bibar
 
 


Bibar, gondolod? DE jó lenne, ha igazad lenne, én már azzal is beérném, ha karácsonyra sikerülne, bár szept. 4.én lesz a 2. házassági évfordulónk, úgyhogy arra is jó lett volna, de most már mindegy. :( Nem tudom, hogy tényleg használ-e a szuri, azt hallottam, hogy nem mindenkinek. Sajnos ez a barnázás, már egy éve megvan....mióta próbálkozunk, félek nem -e valami hormonprobléma, valamiből kevés, valamiből sok és azért nem sikerül, szerinted?

Kedite, nektek sincs még babátok? Mindenesetre akkor tudod mit érzek! :( Drukkoljunk, mint állat...lehet, hogy még egyszerre leszünk babásak? :)

Athiz, akkor egy nap különbséggel mind a kettőnknek megjött. :( Nem baj, talán majd a köv. hónap. Most meg pihentek egy nagyot és kikapcsolódtok! :)
elizabeth25
 
 


Sziasztok!!

Eli sajna nincs,nem tudom emlékszel-e rám ,még te is a babát szeretnékbe szoktál irni régebben??Januárba volt 3 om + tesztem ,,de barnáztam és erös mensi lett a vége, mégse lett baba belöle!! :cry: Azota még semmi :cry: !!Szerintem a sok stresztöl volt akor vettünk lakást a párom m.nélküli lett....stb Szoval összejöttek a dolgok!!
Na de ez a mult ,már csak elöre nézzek :D :D !!

Bibar!!

46 hónap :cry: ez rengeteg idö :cry: :cry:
A gynevac se használt?? Ne haragudj nem tudtam!! És a dokik mit mondanak ,miért nem sikerült eddig? Bocs a sok kérdésért!!Persze ha nem akarsz nem muszáj válaszolni!Hisz ez nem az a topic!
Sziasztok!!
Vendég
 


SZIASZTOK!

ATHIZ!NAGYON SAJNÁLOM HOGY MEGJÖTT.
MEGKAPTAM A 4.SZURIMAT,AMI EGYÁLTALÁN NEM FÁJT.
HAJRÁ CSAJOK,EZ AZ ÉV A MI ÉVÜNK.BÍZZUNK BENNE!!!!!!!!!!!!!
breni
 
 


Én is ma kapom a 4. szurrancsot! Már egészen megszoktam! :lol:

Puszilok mindenkit :wink:
Vendég
 


Valaki fog még felíratni magának még egy adagot?Kell egyáltalán én nem tudom eldönteni.
breni
 
 


Breni, én szerintem fogok felíratni mégegyet!

Amúgy lányok, nem azért és nem akarok gusztustalan lenni, de a szuri biztos, hogy csinál valamit, mert tegnap megjött a mensim, és ma olyan dolgok jönnek ki, hogy csak na. :(( Kicsit ijesztő! :(

Én holnap megyek a 3. szurira, remélem nem fog fájni!

Amúgy hogy vagytok ma?

Puszi mindenkinek!
elizabeth25
 
 


Breni
én eleve 3 dobozt váltottam ki,hisz azt irták hogy nem árt az ismétlő szuri a nőnek.

elizabeth
én ma szarul vagyok mert 8 hét szabi után ma dolgoztam elöször :x :x gondolhatod...
én elmennék a helyedben egy hormon vizsgálatra,ártani nem árt,hátha ad valami plusszt.én fél év próbálkozás után mentem mindenre,igy még időben kiderült.de te még fiatal vagy,ha a neved melletti szám a korodat jelzi.

Keditke
mi lombikozunk,egyik petevezetékem el van zárodva,más gond nincs,csak szerintem tul rágörcsöltünk.a szuri segiteni fog,még csak a 3.at kaptam,de bizok benne.ha más nem a következö beültetés már sikerül,mert ez a lombik esélyét is megduplázza.

puszi mindenkinek

bibar
 
 


Akkor én is íratok fel még eggyel.Én is ezt olvastam hogy 2 havonta 1 emlékeztető szuri nem árt.
Egyébként nekem is érdekes volt a mostani menszeszem vagyis a vége volt furcsa.Szerintem a sok baci.......
breni
 
 


Sziasztok,
hát akkor én is kíváncsian várom a köv. mensit, hogy mi lesz. :shock:
(Az utána következőt már nem fogom várni, csak a pozitív tesztemet :lol: )

Arról, hogy még egy adagot tartalékolni:
én azt furcsállom, hogy mindkét doboz (enyém + a férjemé) lejárati ideje 2006.10. hó, és 2004.10.hó-ban gyártották. Pedig más gyógyszertárban vettem, kb. 1 hét eltéréssel.
Ha ennyi volt nekik raktáron, miért nem lehetett kapni?
És ha tartalékolni akarok, és veszek még pár dobozzal, akkor mit kezdek október után a lejártakkal? :roll:

Bocsi, hogy kifakadtam, ezek csak ilyen költői kérdések voltak.
Üdv Mindenkinek! :D
plussz
 
 


Bibar, el is fogok, már ajánlottak egy dokit, hozzá. Lehet, hogy csak hormon probléma, és adnak gyógyszert és kész. :) Erre azért fogok időt és engergiát szánni! :)

Breni én befogok adatni két adagot, szóval ha ezzel végeztem, még egy dobozt, aztán remélem, hogy nem hiába, használni is fog valamit. :)

Plussz, te mióta adatod a szurit? A fárjed is kapja? (Jó, hogy ő belemegy ilyenekbe, nem olyan, mint az én párom. :( )
elizabeth25
 
 


Elizabeth,
én eddig kettőt kaptam, a héten jöt a harmadik :lol:
A férjem is kapja, elég könnyen belemegy már dolgokba, hiszen már 3 éve szertnénk babát. Februárban volt egy vetélésem, és lehet, hogy mivel prosztatagyuszija volt (baktérium a spermában), attól halt el a baba- de ezt ugye nem lehet biztosan tudni. Szóval ezért is belement elég könnyen.
Sokszor a férfi miatt nincs baba - csak ezt a férfiaknak nehéz elfogadni! :(
Üdv,
Plussz
plussz
 
 


Igen, plussz, ezt így van, sokszor olvastam is erről, de ha valaki olyan, mint az én párom, hát le a kalappal azelőtt aki meggyőzi!
elizabeth25
 
 


Elizabeth25!

Most meg itt hülyíted az embereket? Te soha nem voltál terhes....csak mindekivel ezt hiteted el! Nézz már egy kicsit magadba, menj elmegyógyintézetbe , mert ott a helyed! HÚZZ EL INNÉT!!!!!!!!!!!
kívülálló
 
 


Sziasztok :)
Tegnap mevolt a 4. szurim. Ez most fájt egy kicsit viszont semmi izomláz. Sajnos az én férjemet sem lehetne rávenni, mert iszonyodik a tűtől, pedig ő volt a Gynevac értelmi szerzője. Én annyira nem hiszek benne, ő sokkal jobban.

Athiz :)
Sajnálom, hogy megjött, pedig már azt hittem, hogy sikerült. Na, majd a következő hónap, én is abban bízom (habár elméletileg én még ebben a hónapban is terhes lehetnék, de nem hiszem.)

Eliza :)
Kívülálló nagyon durva, de szerintem sem voltál terhes, amit írtál egyáltalán nem volt meggyőző, főleg az előzmények ismeretében. Szerintem legyél őszinte, add önmagad és hidd el többé nem fogsz utálkozó üzeneteket kapni sem itt, sem másik topicban. Biztosan jobban fogod magad érezni és kívánom, hogy tényleg sikerüljön teherbe esned. Remélem nem sértődtél meg, tényleg csak jó tanácsnak szántam.

Kép
Kép
tiza
 
 


Kedves Tiza és Kivülálló!

Én nem mondok olyanról véleményt, amiről igazából nincs fogalmam!
Örülök, hogy ennyire tudjátok, hogy velem mi és hogyan történik! Végül is lehet, hogy ti vagytok az orvosaim? :))
Mindenesetre úgy gondolom, hogy csak az foglalkozik ennyire mások magánéletével, múltjával és jövőjével, akinek nincs jobb dolga!
Engem sosem foglalkoztatott, hogy ki , hogy és mit mondd! Csak az tudhatja az igazságot, akiről az adott helyzetben szó van! Úgy gondolom!

DE ez a saját, szuverén véleményem!

És Kedves Kivülálló, tudod, nem hat meg abszolult amiket írsz, csak a saját lelki szegénységedet bizonyítod ezekkel az írásokkal! Azt hiszed nem tudom, hogy ki vagy, pedig igen! :))
elizabeth25
 
 


Elizbeth25!

Akkor jó ha tudod ki vagyok!! én meg biztosra tudom hogy Te soha nem voltál terhes!

szerintem tedd azt amit csak kevés ideig bírtál, húzz el innét nagy ívben!!látod senki nem kíváncsi rád!!! MENJ EL INNÉT!!! senki nem kíváncsi a hazudozásaidra!!!
kívülálló
 
 


Eliza :)
Azért csak gondolj bele miket írtál. Az előző topicban egyik nap váltál, utána minden rendben volt és a babát tervezgettétek. Aztán a férjeddel egy hónapig együtt sem voltatok, utána pedig érdekes módon terhes lettél, de mindezt ebben a topicban nem emítetted egészen addig, amíg rá nem kérdeztem. (Nekem ez volt a legfurcsább, mert ezt mindenki el szokta mondani magáról.) A magánéletedben senki nem vájkál, Te teregettél ki minden apró zűrt.

Bocsi lányok, hogy elrontottam a topic hangulatát, nem volt szándékomban. Ha kívülálló nem ír ilyen durva üzenetet, meg sem említettem volna. Igazából csak Elizának akartam jót, de úgy látom mit sem változott, mióta elüldözték a topic társai. Én legalább vállalom a nevem, még ha népszerűtlen is leszek emiatt.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza, a névvállalás nem jelent semmit, hisz Eliza tudja ki vagyok!! :lol: :lol:
Teljes mértékben igazad van, ő mondott el mindent!!

remélem most már látja hogy haudik össze-vissza, és nem jön többet!
kívülálló
 
 


Kívülálló :)
Tudom, hogy tudja, én is tudom.

Kép
Kép
tiza
 
 


CSAJOK!
EZ A TOPIC A GYNEVACRÓL SZÓL.MARADJON EZ ÍGY.OKÉS?
NE RONTSUK EL A HANGULATOT.OLYAN JÓL MŰKÖDÖTT.
ENGEM NEM ÉRDEKEL KI RONTOTTA EL,FELEJTSÜK EL.
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: